PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکـل با بسته Gprs ایرانسـل ؟

victor021
20-09-2011, 23:04
ديروز يك بسته ي125 اينترنت انتخاب كردم و هزارتومن كم شد و 800 تومان موند
اس ام اس اومد كه فعال شد و همين كه رفتم اينترنت بعد از چند دقيقه ديدم قطع شد،چك كردم ديدم اول از شارژ اصليم كم كرد و صفر ريال كرد و بعد از شارژ اينترنت
اخه اين چه وضعيه

MR. Garcia
21-09-2011, 02:30
والا من 1000 بار از بسته ی اینترنتی ایرانسل استفاده کردم و همیشه هم از ایرانسل راضی بودم ...
با کدوم کُد بسته رو خریدید ؟؟؟ :13:

S@nti@go_s&k
21-09-2011, 09:21
ديروز يك بسته ي125 اينترنت انتخاب كردم و هزارتومن كم شد و 800 تومان موند
اس ام اس اومد كه فعال شد و همين كه رفتم اينترنت بعد از چند دقيقه ديدم قطع شد،چك كردم ديدم اول از شارژ اصليم كم كرد و صفر ريال كرد و بعد از شارژ اينترنت
اخه اين چه وضعيه

مشکل از سیم کارتتون هست (البته به گفته خودشون)

این مشکلو بعضیا دارن

زنگ بزن به خدماتشون 700 هستش یا 09377000000

بهشون بگو تا درستش کنن .

HEGMATANEH
21-09-2011, 13:25
ایرانسل هنوز بعد از چند سال که در ایران فعالیت داره مقداری باگ داره.
من روز 25 شهریور یه بسته 1 روزه گرفتم ولی وقتی رفتم ببینم تا کی مهلت داره دیدم تا 25 مهر ماه بهم مهلت داده
اینجا ایران است

MR. Garcia
21-09-2011, 16:39
ایرانسل هنوز بعد از چند سال که در ایران فعالیت داره مقداری باگ داره.
من روز 25 شهریور یه بسته 1 روزه گرفتم ولی وقتی رفتم ببینم تا کی مهلت داره دیدم تا 25 مهر ماه بهم مهلت داده
اینجا ایران است

دوست گرامی همونطور که خودتون مشاهده کردید تا چند سال پیش مردم فقط با موبایل اس ام اس و زنگ میزدن و تازه اونم 10 بار باید تلاش می کردن تا میشد !!! :19:

ایرانسل یه انقلاب خیلی بزرگ تو ارتباطات کشور ما بود ... :40:
وگرنه مطمئن باشید ایرانسل نمیومد ما حالا حالا ها چیزی از ام ام اس یا ایمیل برای موبایل یا اینترنت موبایل نمیدونستیم !!! :46:

اینکه میبینید همراه اول اینطوریه که الآن هست ... تا الآن همه ی کار هایی که ایرانسل انجام داده رو ازش تقلید کرده و چون همه ی پولشون رو از دولت میگیرن مسلماً باید ارزون تر و قوی تر باشه که بدبختی همونم نیست !!! :13:

از اون سیم کارت اعتباری گرفته تا این آهنگ پیشواز ... همراه اول همه رو از ایرانسل تقلید کرد !!! :8:

حالا باز نا شکری کنید !!!

ArashMiniStar
21-09-2011, 17:16
دوست گرامی همونطور که خودتون مشاهده کردید تا چند سال پیش مردم فقط با موبایل اس ام اس و زنگ میزدن و تازه اونم 10 بار باید تلاش می کردن تا میشد !!! :19:

وگرنه مطمئن باشید ایرانسل نمیومد ما حالا حالا ها چیزی از ام ام اس یا ایمیل برای موبایل یا اینترنت موبایل نمیدونستیم !!! :46:

اینکه میبینید همراه اول اینطوریه که الآن هست ... تا الآن همه ی کار هایی که ایرانسل انجام داده رو ازش تقلید کرده و چون همه ی پولشون رو از دولت میگیرن مسلماً باید ارزون تر و قوی تر باشه که بدبختی همونم نیست !!! :13:

از اون سیم کارت اعتباری گرفته تا این آهنگ پیشواز ... همراه اول همه رو از ایرانسل تقلید کرد !!! :8:

درسته ولی ایرانسل هم بد شده.اصلا به فکر بهتر شدن خدمات نیست!
باز همراه اول جای خود رو داره.اگه ایرانسل نبود خط های مخابرات میلیونی خرید فروش میشدند![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عزیزم ناشکری نیست.باید بهتر بشه.

MR. Garcia
21-09-2011, 18:40
والا با این امکاناتی که تو کشور ما هست ...
تا همین جاشم اومده خیلی مرده !!!

Ezhdeha999
21-09-2011, 19:49
به نظر من ايرانسل هم اپراتور خوبي است ولي مشكلش اين است كه تعرفه هاي بالايي دارد يعني قيمت تعرفه هايش بالا است.

italia88
21-09-2011, 20:33

فرقی بین همراه اول و ایرانسل نیست هر دو شون مال دولته !!!!
درسته ایرانسل باعث انقلابی در بخش موبایل شد و تکنولوژی رو وارد ایران کرد ولی قرار نیست که در جا بزنیم !!

ArashMiniStar
22-09-2011, 10:03
فرقی بین همراه اول و ایرانسل نیست هر دو شون مال دولته !!!!
درسته ایرانسل باعث انقلابی در بخش موبایل شد و تکنولوژی رو وارد ایران کرد ولی قرار نیست که در جا بزنیم !!
مشکل اینجاست که اجازه نمیدن ایرانسل 3G بزنه بعد خوشون نتونستن هنوز اپراتور سوم رو راه بیندازند.:13:

PC_Expert
22-09-2011, 10:10
ایرانسل همیشه کلاهبرداره!
اوایل که خط ایرانسل اومده بود 150 تومن دادم خریدم. بعد شد 100 تومن، بعد 75 تومن، الان نمیدونم چنده. و اعتبار مکالمه که در ابتدا 100 تومن بود به 25 تومن کاهش یافت. من 150 تومن دادم به من چه که خودشون ارزون کردن؟ چرا باید اعتبار مکالمه منو کم کنن؟
فراموش شده ترین مشتریان ایرانسل دارندگان سیم کارت دایمی هستند.

از اینها که بگذریم من یه بسته 1 هفته ای GPRS ایرانسل خریدم، سرعتش به مراتب از Dial up بدتره. واقعا" آزار دهنده هست... مخصوصا" واسه من که از اینترنت 512 (در واقع 2 مگ ) پارس آنلاین استفاده میکردم :41:

italia88
22-09-2011, 15:18
مشکل اینجاست که اجازه نمیدن ایرانسل 3G بزنه بعد خوشون نتونستن هنوز اپراتور سوم رو راه بیندازند.:13:

درسته، ولی مشکلی که درحال حاضر 3G باهاش مواجه هست بحث امنیتی وکنترلیشه که حتی از مشکل تجهیزات هم مهمتره!

werg
03-12-2011, 19:43
سلام
من با مشکلی تو شارژ GPRS خط ایرانسلم شدم (خط اعتباری)
من 6 بار این خط رو به روشی که مرسوم بود و از خود سایت گرفته بودم شارژ میکردم (بسته 1 ماهه)
الان هر کاری میکنم شارژ مجدد رو انجام بدم نمیشه
وقتی #3*140* رو میزنم و چند تا گزینه میاد گزینه 7 که نوشته بسته های GPRS گزینه بعدش مثل قبل نیست و چیزایه دیگه میاد و اخرش هم این پیغام رو میده
YOU ARE NOT A VALID MTN IRANCELL POST PAID SUBSCRIBER
دوستان اگه کسی میدونه چجوری این مشکل رو رفع کنم لطفا کمک کنه
ممنون

wichidika
03-12-2011, 19:52
سلام
من 6 بار این خط رو به روشی که مرسوم بود و از خود سایت گرفته بودم شارژ میکردم (بسته 1 ماهه)
وقتی #3*140* رو میزنم و چند تا گزینه میاد گزینه 7 که نوشته بسته های GPRS گزینه بعدش مثل قبل نیست و چیزایه دیگه میاد و اخرش هم این پیغام رو میده
ممنون

مشکل عمومی هست چند نفر دیگه این مشکل را دارند

italia88
03-12-2011, 20:42
سلام
ممنون

موقتا ارائه این سرویس ایرانسل قطعه و باید صبر کرد البته شنیده شده که قراره توی این سرویسش تغییراتی ایجاد کنه و بعنوان جشنواره زمستانه بده بیرون ...

werg
03-12-2011, 20:57
ممنون از راهنمایی شما دوستان عزیز
موفق باشید

دخو
09-12-2011, 09:30
درسته، ولی مشکلی که درحال حاضر 3G باهاش مواجه هست بحث امنیتی وکنترلیشه که حتی از مشکل تجهیزات هم مهمتره!

احسنت. بر ایتالیا 88 که درست انگشت گذاشت روی نکته اصلی.
ما باید قدر این دوست و آقای گارسیا را بدانیم که واقعا زکات علم شان را میدهند. کمتر کسی پیدا میشه که این اطلاعات را داشته باشه. و حاضر باشه آنرا در اختیار دیگران هم بگذاره.
لم یشرکل مخلوق یشرکل خالق

BF.Me
09-12-2011, 10:01
بسته های gprs دوباره راه افتاد . من الان یک 1 ماهه گرفتم