PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین و سریع تر نرم افزار رفع بد سکتور

sinaset
20-09-2011, 13:05
سلام دوستان .
ببخشید دوستان ما یک هارد پرتابل داریم ( به حجم 1 تربایت) که بدجوری بد سکتور داره . (به تعداد زیادی بد سکتور داره)
از نرم افزار HDD Regenerator استفاده کردم ، ولی خیلی طول میکشه ممکنه چند روز هم طول بکشه (شاید هم هفته)
با توجه به وضعیت حال ، شما چه نرم افزاری پیشنهاد می کنید.
باتشکر.:11:

ask_bl
20-09-2011, 13:41
SeaTools رو پیشنهاد میکنم، البته تعریف HDD Regenerator رو هم زیاد شنیدم اما SeaTools یه حالت سریع هم داره

sinaset
20-09-2011, 14:25
سلام دوست من
ممنون از شما.
دانلود کردم ،ولی کمی ضعیف است ، در حین چک ،اخطار فیلد میده .
نرم افزار دیگری به نظرتون نمیرسه ..
باتشکر

jafarian
21-09-2011, 00:24
ازبرنامه HDDScan هم میتونید استفاده کنید البته قبلش برنامه HDD Regenerator 2011 تست کنید:20:

لینک دانلود HDDScan

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sinaset
21-09-2011, 15:06
سلام دوست من
نرم افزار رو فرمودید ، استفاده کردم ، ظاهر جواب نداد ( یا شایدم من بلد نبودم استفاده کنم)
HDD RENGENERATOR 2011 هم استفاده کردم ، ولی خیلی طول میکشه تا کل هارد رو چک کنه .
به دلیل مشکل بد سکتور نمیشه هارد رو فرمت کرد .
به شما من چه کار باید انجام بدهم؟
باتشکر:11:

jafarian
21-09-2011, 15:37
سلام دوست من
نرم افزار رو فرمودید ، استفاده کردم ، ظاهر جواب نداد ( یا شایدم من بلد نبودم استفاده کنم)
HDD RENGENERATOR 2011 هم استفاده کردم ، ولی خیلی طول میکشه تا کل هارد رو چک کنه .
به دلیل مشکل بد سکتور نمیشه هارد رو فرمت کرد .
به شما من چه کار باید انجام بدهم؟
باتشکر:11:

برای استفاده ازآموزرش hddscan میتونید از لینک پایین استفاده کنید واسه نرم افزار hdd rengenerator هم بستگی به ظزفیت هاردتون داره هرچقدر حجمش بیشتر باشه به همون نسبت هم زمان میبره اگر مشکل شما هم به وسیله نرما فزاری برطرف نشد بایداز دستگاه pc3000 برای رفع بدسکتور استفاده کنید:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید