PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : IWill P4SE2

m_hamidi
19-06-2006, 01:25
با سلام
از اساتید کسی میدونه مادربرد Iwill -P4SE2 گارنتیش 2ساله ست یا 3ساله ؟

Mirage
19-06-2006, 14:30
مي توني از مركز گارانتي بپرسي، شماره سريال هم روي مادربورد نوشته.

سازگار ارقام. تلفن: 88720819

m_hamidi
20-06-2006, 10:31
سلام
من اين مادر برد رو 1سال و 7ماه قبل به اسم 3سال گارنتي گرفتم ولي الان كه بردم گارانتي ميگن 2ساله بوده و الان هم گارانتيش تموم شده ( اون زمان من پرسيدم كه گارانتيش چرا كمه . بهم گفتن( هم سازگار گفت و هم فروشنده) با فاكتور خريد گارانتي قبولش ميكنه ولي اينطور نشد!) :sad:
حالا مشكل از كي بوده؟ ( من . نماينده سازگار . يا خود سازگار كه نظارتي رو نماينده هاش نداره؟) :grrr:

Shahryar_NEO
20-06-2006, 11:09
عزيزم چرا شما ها ياد نمي گيريد من اين تاپيك اطلاع رساني را زدم كه از اين سوال هاي يك كلمه اي جلوگيري كنه . ولي حالا بازهم جواب را مي گم قاعدش 3 سال هست ولي اين را بدون گارانتي توي ايران يعني كشك ديگه معتبر تر از آواژنگ مگه نيست اين هم همين طور.

m_hamidi
20-06-2006, 16:14
Shahryar جان سلام
منظورتو از " این سوالات 1کلمه ای " نمیفهمم .
ولی میگم من میتونم از فروشنده خسارت بگیرم ؟ ( هزینه تعمیر مادربرد و کمبود مدت گارانتی و...)

Shahryar_NEO
20-06-2006, 16:22
Shahryar جان سلام
منظورتو از " این سوالات 1کلمه ای " نمیفهمم .
ولی میگم من میتونم از فروشنده خسارت بگیرم ؟ ( هزینه تعمیر مادربرد و کمبود مدت گارانتی و...)

عزيزم توي تاپيك خودش بايد بگذاري و ضمنا اگه مي ده بگير.البته شايد چون اون وقت نگفتي ديگه نده.

m_hamidi
20-06-2006, 17:00
Mer30 از جوابت

Mirage
20-06-2006, 17:10
سلام
من اين مادر برد رو 1سال و 7ماه قبل به اسم 3سال گارنتي گرفتم ولي الان كه بردم گارانتي ميگن 2ساله بوده و الان هم گارانتيش تموم شده ( اون زمان من پرسيدم كه گارانتيش چرا كمه . بهم گفتن( هم سازگار گفت و هم فروشنده) با فاكتور خريد گارانتي قبولش ميكنه ولي اينطور نشد!) :sad:
حالا مشكل از كي بوده؟ ( من . نماينده سازگار . يا خود سازگار كه نظارتي رو نماينده هاش نداره؟) :grrr:
1- تا جايي يادمه اين مادربورد ها 2 سال گارانتي بودن.

2- قضيه فاكتور فروش هم اينه كه قديم اگر كارت گارانتي رو گم مي كرديم از روي شماره فاكتور هم قبول مي كردن

3- شايد فروشنده وسازگار ارقام روز اول فهميدن تو چي مي گي ولي خودشون رو به نفهمي زدن.

4- خوب اگر بهت گفتن سه سال گارانتي داره برو پيش خودشون ببين بهت چي مي گن.

5- حرف هاي اين Shahryar_NEO رو جدي نگير امتحانات مدارس تموم شدن تلپ شده اينجا.

Shahryar_NEO
20-06-2006, 17:22
عزيزم دوست عزيز خواهش مي كنم ولي شايد من اشتباه كنم. :biggrin:
حسن عزيز شما هم خجالت بكش جوابت هم نمي دم. :angry: يك كم فكر كن ببين چه جوريه اين حرفت ؟؟ در هر صورت اگه من اشتباه گفتم ببخشيد ولي حرفت جالب نبود.

5- حرف هاي اين Shahryar_NEO رو جدي نگير امتحانات مدارس تموم شدن تلپ شده اينجا.[/QUOTE]

m_hamidi
21-06-2006, 22:28
سلام بر دوستان
بهر حال من مادربرد رو از گارانتی گرفتم و برخلاف چیزی که گفته بودن هزینه ا ی دریافت نکردن .
ولی تا الان نتونستم تستش کنم ( خیلی از خازنا و ترانزیستورای روبردو عوض کردن . خدابخیر کنه که سیستمم اصلا بالا بیاد!)