PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرویس وایرلس در مشهد

spiky
18-09-2011, 13:52
سلام دوستان من خیلی دنبال شرکتی که اینترنت وایرلس بده گشتم ولی ظاهرا تو مشهد نیست اگر شما دوستان جایی رو میشناسید ممنون میشم معرفی کنید
با تشکر

sinaxex
18-09-2011, 14:56
شرکت کارستان
09155159755
7316216

spiky
18-09-2011, 15:41
شرکت کارستان
09155159755
7316216
ممنون ولی این شرکت رو من این جا دیده بودم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
و به نظرم شرکتی که حتی یک سایت نداره نمیتونه اینترنت خوبی داشته باشه در حقیقت من دنبال یه شرکتی مثل i-net هستم که سرعت و پینگ خوبی داره ولی i-net گفت که حدود یک سال دیگه در مشهد نمایندگی میزنه

sinaxex
18-09-2011, 23:30
ممنون ولی این شرکت رو من این جا دیده بودم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو به نظرم شرکتی که حتی یک سایت نداره نمیتونه اینترنت خوبی داشته باشه در حقیقت من دنبال یه شرکتی مثل i-net هستم که سرعت و پینگ خوبی داره ولی i-net گفت که حدود یک سال دیگه در مشهد نمایندگی میزنه
من ام براتون از اینترنت سرچ کردم دوست من سرچ کنی کلی شرکت باید باشه قاعدتا در مشهد ,مشهد شهر کوچکی نیست قطعا سرویس دهنده هست در اخر اگر در اینترنت هم پیدا نکردید یک مودم وایرلس بخرید یک سرچی تو اطراف اتون بکنید ببینید اسم شرکت چیزی پیدا میکنید!
در مورد ای نت هم خبری ندارم که به جز تهران چه برنامه داره اما خوب کلا سرویس وایرلس حسن اش نسبت به دی اس ال در ایران همین پینگ کم هست

and-roid2
18-09-2011, 23:33
سلام
دوستان ميخواستم بدونم توي قم هم شركتي هست كه وايرلس بده؟؟
ايا I-netهم قم در نظر داره سرويس بده؟؟

spiky
19-09-2011, 01:02
من ام براتون از اینترنت سرچ کردم دوست من سرچ کنی کلی شرکت باید باشه قاعدتا در مشهد ,مشهد شهر کوچکی نیست قطعا سرویس دهنده هست در اخر اگر در اینترنت هم پیدا نکردید یک مودم وایرلس بخرید یک سرچی تو اطراف اتون بکنید ببینید اسم شرکت چیزی پیدا میکنید!
در مورد ای نت هم خبری ندارم که به جز تهران چه برنامه داره اما خوب کلا سرویس وایرلس حسن اش نسبت به دی اس ال در ایران همین پینگ کم هست
ممکنه منظورتون از مودم وایرلس رو بیشتر توضیح بدید؟ این اینترنت ها رو که باید با دکل گرفت و با لپ تاپ و گوشی نمیشه و مودم مگه پخش کننده نیست؟ این چه نوع مودمی هست که دریافت هم میکنه؟

sinaxex
19-09-2011, 01:55
ممکنه منظورتون از مودم وایرلس رو بیشتر توضیح بدید؟ این اینترنت ها رو که باید با دکل گرفت و با لپ تاپ و گوشی نمیشه و مودم مگه پخش کننده نیست؟ این چه نوع مودمی هست که دریافت هم میکنه؟
اصطلاح عامیانه اش رو خدمت اتون گفتم
به صورت دقیق تر باید شما یک استیشن داشته باشید تا بتونید امواج وایرلس رو دریافت کنید(مثل محصوات یو بی ان تی یا تی پی لینک از قبیل نانو استیشن پاور ... یا تی پی لینک مدل wa5210) که همه اینها خودشون نقش اکسس پونیت و فرستنده رو هم میتونند ایفا کنند اما برای شما نقش cpe یا همان مودم دریافت کننده رو دارد .
قدرت دریافت سیگنال در کارت های وایرلس لب تا و مویایل بسیار پایین هست حتی اگر پیدا هم کند امکان وصل شدن نیست چون فیدب فرکانس بازتابی که کارت وایرلس لب تاپ و موبایل به سمت فرستنده میفرسته بسیار ضعیف هست
برای شروع اگر مشتاق به یافتن فرستنده های شرکت های اینترنتی هستید مدل های زیر رو پیشنهاد میکنم»
نانواستیشن مدل m2 یا m5(مدل ام2 رو فرکانس 2.4 کار میکنه و ام 5 رو 5 گیگاهرتز)
پاور استیشن هم به همین شکل هر دو مدل رو داره
و ترکیب بولت(ام 2 یا ام 5) با یک انتن پارابولیک
که به ترتیب قدرت دذ بالا ذکر کردم
تو تهران الان اکثر شرکت های وایرلس اینترنتی رو فرکانسی 5 گیگاهرتز کار میکنند به دلیل شلوغی فرکانس 2.4 اما در شهر شما نمیدونم! ممکنه شرکتی هم باشه که رو 2.4 بده
بهترین راه پیدا کردن خوده شرکت و این هست که مشاور فنی شرکت بیاد بهتون تجهیزات معرفی کنه والا این مورد ایی که میگم اگر خودتون بخواهید دست به کار بشید باید به ترتیب از هر دو فرکانس سرچ کنید مگر اینکه بتونید تجهیزات فوق رو از کسی چند روز امانت بگیرید

spiky
19-09-2011, 10:09
اصطلاح عامیانه اش رو خدمت اتون گفتم
به صورت دقیق تر باید شما یک استیشن داشته باشید تا بتونید امواج وایرلس رو دریافت کنید(مثل محصوات یو بی ان تی یا تی پی لینک از قبیل نانو استیشن پاور ... یا تی پی لینک مدل wa5210) که همه اینها خودشون نقش اکسس پونیت و فرستنده رو هم میتونند ایفا کنند اما برای شما نقش cpe یا همان مودم دریافت کننده رو دارد .
قدرت دریافت سیگنال در کارت های وایرلس لب تا و مویایل بسیار پایین هست حتی اگر پیدا هم کند امکان وصل شدن نیست چون فیدب فرکانس بازتابی که کارت وایرلس لب تاپ و موبایل به سمت فرستنده میفرسته بسیار ضعیف هست
برای شروع اگر مشتاق به یافتن فرستنده های شرکت های اینترنتی هستید مدل های زیر رو پیشنهاد میکنم»
نانواستیشن مدل m2 یا m5(مدل ام2 رو فرکانس 2.4 کار میکنه و ام 5 رو 5 گیگاهرتز)
پاور استیشن هم به همین شکل هر دو مدل رو داره
و ترکیب بولت(ام 2 یا ام 5) با یک انتن پارابولیک
که به ترتیب قدرت دذ بالا ذکر کردم
تو تهران الان اکثر شرکت های وایرلس اینترنتی رو فرکانسی 5 گیگاهرتز کار میکنند به دلیل شلوغی فرکانس 2.4 اما در شهر شما نمیدونم! ممکنه شرکتی هم باشه که رو 2.4 بده
بهترین راه پیدا کردن خوده شرکت و این هست که مشاور فنی شرکت بیاد بهتون تجهیزات معرفی کنه والا این مورد ایی که میگم اگر خودتون بخواهید دست به کار بشید باید به ترتیب از هر دو فرکانس سرچ کنید مگر اینکه بتونید تجهیزات فوق رو از کسی چند روز امانت بگیرید
بله درسته ولی خودتون که از قیمت های این آنتن ها خبر دارید از 100 تومن تا 300 تومن که شرکت ها به صورت امانی میدن ولی اگر این جوری بخوام عمل کنم باید آنتن رو بخرم

hami1366
18-08-2013, 19:05
سلام
اگه پیدا نکردی به من ایمیل بزن
اگه پیدا هم کردی به من ایمیل بزن
من سراغ دارم
ایمیلمو برات تو خصوصی می ذارم

ehsan102
18-08-2013, 19:17
سلام
اگه پیدا نکردی به من ایمیل بزن
اگه پیدا هم کردی به من ایمیل بزن
من سراغ دارم
ایمیلمو برات تو خصوصی می ذارم

داداش با کی هستی شما ؟
چرا شما تاریخ ایجاد تاپیک و درج آخرین پست رو نیگا نمیکنی ؟؟
مال 2 سال پیشه
دقت کنید

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

hami1366
19-08-2013, 16:38
خب اون قسمتش که میگم اگه پیدا هم کردی واس همینه دیگه.عسیسم حتما یکاری باش دارم دیگه