PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمايي براي استفاده از آوت لوك اكسپرس

niknam
18-06-2006, 21:22
سلام
از اينكه اينجا سر زدي ممنون. اگه در باره ي استفاده از آوت لوك اكسپرس اطلاعاتي داري لطفا راهنما يي كنيد .ارادتمند نيكنام :blush: :

mahtabesfahan
18-06-2006, 22:19
دوست عزيز سلام
آخه در مورد كجاي اوت لوك اكسپرس ميخاي بدوني ؟

رابین هود
19-06-2006, 11:05
باید بگی چی رو میخوای بدونی .اگه کلا میخوای بدونی اوت لوک اکسپرس چیه توصیه میکنم بری و حتما کتاب بخونی ولی اگه جای خاصی سوال داری بگو تا راهنمایی کنیم

niknam
19-06-2006, 18:29
دوستان عزيز از توجهتان ممنونم .ميخواستم براي چك ميل كردن استفاده بكنم ...... يا بصورت آف لاين ايميلم رو سندكنم وقتي كه كانكت شدم اتوماتيك عمل كنه .. ؟ !

william
19-06-2006, 20:42
سلام
من خودم سالها کاربر Hotmail هستم. متاسفانه حیف که online chat و اکثر رومهاش اعتباری شده. دتیایی بود و هر کشور اقیانوسی بی انتها بود.
اگه می خوای واقعا از مکاتبه در hotmail لذت ببری از incredimai استفاده کن. من چیزی نمی گم خودت نصبش کن. می بینی که چه محیط فوق العاده ای داره. در مورد سوالات شما وقتی نامه ای می نویسید و سند می کنید در outbox ذخیره می شه بعد هر زمان که به اینترنت کانکت بشید خودش اتومات می فرسته البته زمانی که برنامه فعال باشه.

IncrediMail Xe Premium v5.0.2385
IncrediMail is an advanced, feature-rich email program that offers you an unprecedented interactive experience.

Download:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Addon / Info:
Password: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zendegi
19-06-2006, 22:37
william جون مرسي........