PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فايل هاي دانلود شده من كه زيپ هستن باز نميشن

امین.پ
25-03-2005, 10:49
سلام ُببخشيد كه وقتتون گرفته شد
بذارين يه توضيح كوچولو بدم تا جريانو بدونين و كمكم كنيد(انشا ا...)
من موقع نصب ويندوز اسم يوزر مو (امين)گذاشتم كه چون فارسيه تو آدرس
C:\Documcument and setting دو تا فولدر یوزر که هر دوشون اسمشون امین هست درست کرد :shock: (که این خودش جای تعجب داره) که هر دو این فولدر ها توشون فولدری به اسم desktop دارن (حالا اگه ما اینجا برای اینکه اشتباه نشه اسم این یوزر هارو امین1 و امین2 می ذاریم که فقط فولدر desktop موجود در پوشه امین2 مربوط به دسکتاپ اصلی من هست و اون یکی یه فولدره که هیچ ربطی به دسکتاپ اصلی من نداره)
خوب حالا من وقتی دانلود می کنم این فایلها میرن تو این فولدر که تو پوشه امین1 هست و تو صفحه دسکتاپ من نمیفتن .
اما مشکل من این نیست مشکل من اینه که این فایلا فقت تو اون آدرس(تو اون فولدر) اجرا میشن و وقتی من cut شون میکنم تو دسکتاپ اصلی و اجرا شون می کنم erore میدن.
البته تو قسمتهای دیگه هارد به راحتی اجرا میشن ام فقط تو دسکتاپ اصلی eroreمیدن که فایل درست دانلود نشده.
یه چیز دیگه و اونم اینکه وقتی این فایلها رو copy می کنم تو دسکتاپ درست کار می کنن.
فقط می خوام بدونم :
1-چرا دو تا فولدر هم نام تو ویندوز من وجود داره و چطور این ممکنه؟
2- چرا این فایلها فقط تودسکتاپ اجرا نمیشن؟
البته اینم میدونم که اگه آدرس دانلودو به یه جای دیگه بدم همه چیز حل میشه
ممنون

habibi
25-03-2005, 19:38
ويندوز بعضي وقتها با اسامي فارسي كه كاراكتر خاصي (مثل ي) توش باشه دچار مشكل مي‌شه. به نظرم بهترين كار اينه كه يك يوزر جديد با كاراكترهاي لاتين درست كنيد تا دچار اينجور مشكلات نشيد.
در مورد وجود دوتا فولدر هم نام بايد بگم اينا (ظاهرا) همنام هستن ولي يكي از اونا يه كاراكتر مخفي داره كه به صورت معمولي ديده نمي‌شه. اين يكي از باگهاي كمياب ويندوزه. نمي‌شه كاريش كرد. :(

امین.پ
28-03-2005, 05:13
ممنونhabibi, جان

Arashi
28-03-2005, 10:57
اين يكي از باگهاي كمياب ويندوزه. نمي‌شه كاريش كرد.
habibi جان ميشه چند تا ديگه از باگهاي ويندوز هم نام ببريد ممنون ميشم :wink: :wink: