PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک مشکل cpu

saeedzaqs
17-09-2011, 10:55
دوستان مادربرد من گیگا باینه روی این مادر برد 4 led وجود داره که نشان گره اشغال بودن cpu هست
بعد از روشن بودن چند ساعته ی کاپپیوتر هشدار مادر برد به صدا در میاد و میگه cpu بیش از حد اشغاله و شروع میکنه به بوق زدن بعد حتی زمانی که تو محیط ویندوز هستم cpu به صورت غیر طبیعی اشغاله
ویندوز سون 64 بین التیمیت دارم با کاسپراسکای اینترنت سیکرینی
قبل این مشکل برای پسرخالم پیس اومده بود یعنی اشغال شدن cpu ولی نه در حد بوق زدن که با تغویض ویندوز حل شد ولی مشکل الانه من اینه که اصلا کامپیوترم روشن نمیشه و تا روشنش میکنم صدای بوق میاد که cpu اشغاله و بعد پشت سر هم رستارت میشه من هر سه ماه کل سیستممو گرد گیری میگنم فقط cpu باز نمیکنم و خاک های روشو پاک میکنم چون میدونم cpu حساسه .
جالب اینجاست وقتی یه ساعت خاموش میمونه بعد راحت روشن میشه ولی بعد چند ساعت بوق میزنهو ...
کمکم کنین دیگه واسم اعصاب نزاشته. :41:

jafarian
17-09-2011, 14:16
بایوس مین خودتون اول از همه آپدیت کنید دمای cpu شما نرمال تو ستاپ یا ازتو ویندوز چک میکنید ؟ cpu رو هم بطور موقت روی یکی مین دیگه تست کنیداگرامکانش هست :20:

nabi.com
17-09-2011, 22:13
دوست من اگر وارد هستی پایهای cpu رو چک کن که از جاش در نرفته باشه وبعد باتری مین رو بردار اگه جواب نداد cpu رو باز کن رادیاتش رو بعد دوباره جا بزن

Hamed DC
17-09-2011, 23:42
مدل سی پی یو چیه؟