PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست راهنمایی برای خرید بین 3 مدل tv

rezahacker3020
16-09-2011, 00:13
با سلام
دوستان من میخوام یه tv بگیرم از بین این 4 مدل موندم کدومشو بگیرم لطفا کمکم کنید.

samsung 40 c575
samsung led 40 5000
samsung 40 d585
panasonic 40 u30s

فروشنده دو مدل samsung led و panasonic 42u30s رو گذاشت جلوم و همزمان تو هردو انیمیشن rango رو برام پخش کرد سامسونگ با اینکه ال ای دی بود , تصویر پاناسونیک خیلی طبیعی تر از سامسونگ بود و رانگها رو خیلی طبیعی نشون میداد در حالی که سامسونگ الکی درخشش میداد به تصویر. من تصویر پاناسونیک رو خیلی بهتر از ال ای دی سامسونگ دونستم با اینکه پاناسونیک ال سی دی بود.

سامسونگ ال سی دی هم که نگو تصویری بسیار خسته کننده داشت و حالت مات داشت اصلا خوشم نیومد شاید هم تصویری که توش دیدم کیفیتش پایین بوده؟؟؟

حالا میخوام دوستان با توجه به تجربه هایی که دارن و گفته های من یکی از این مارک ها رو به من بگن

من نظر نهاییم samsung led 5000 و panasonic 42u30s هست حالا دیگه بقیش با شما.

من یه سوال برام پیش اومده چرا باید سامسونگ ال ای دی تصویرش از پاناسونیک ال سی دی عقب باشه؟

poonel
16-09-2011, 17:34
شما مطمئنی U30 ال سی دی بود؟ تا جایی که من می دونم پلاسما است. پلاسما ها هستند که تصویرشون طبیعیه.
درخشش کمتری نسیت به LCD LED دارند اما رنگ هاشون کاملا طبیعیه و رنگ های LCD کارتونی و نئونی است.
اگه U30 همون پلاسمایی باشه که من می شناسم و تصویرشم از نزدیک دیدم انتخاب خوبیه البته با سلیقه خودم. چون من تصویر طبیعی دوست دارم ولی بعضیا از تصویر آبرنگی LCD LED خوششون میاد.