PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغییر هارد داینامیک به بیسیک

mahdi.1988
15-09-2011, 09:45
با عرض سلام خدمت همه دوستان
من دیروز با یه برنامه در ویندوز سون 7(partition wizard home edition 4.2.2) یک پارتیشن جدید درست کردم
بعد از apply کردن نوع هارددیسک به dynamic تغییر کرد و به طبع همه پارتیشن ها به این نوع تغییر داده شدن
بعد از ریستارت کردن دیگه لپتابم هیچ عکس العملی نشون نمیده و انگار کلا هاردیسکو نمیشناسه چون فقط در اول کار برند نوت بوک را نشون میده و بعد کرسر میاد و دیگه هیچ کاری نمیکنه ولی چک کردم هنوز تمام اطلاعاتم سالم بودن

الان باید چیکار کنم؟

در ضمن back up از درایو c هم داشتم که متاسفانه موقع برگردوندن ، برنامه(acronis back up) پیغام میده که نمیتونه نوع dynamic را ساپورن کنه وsystem repair هم کار نمیکنه همچنین system restore که طبق توضیحات بالا اصلا به اون مرحله نمیرسه
از طریق command prompt با دستورات diskpart هم نشد نوع را به dynamic عوض کرد

دیگه نمیدونم چیکار کنم
خواهشا کمک کنید

mohsen_n94
05-02-2012, 01:41
شما ميتونيد هارد رو از روي لپ تاپ باز كنيد و روي سيستم ديگه نصب و با نرم افزارهاي معتبر موجود مشكلش رو حل كنيد.
تاپيك واسه خيلي وقت پيشه ولي براي دوستان ديگه كه اين مشكل رو دارن شايد به دردشون بخوره.
موفق باشيد

erflo72
23-03-2012, 23:19
با عرض سلام خدمت همه دوستان
من دیروز با یه برنامه در ویندوز سون 7(partition wizard home edition 4.2.2) یک پارتیشن جدید درست کردم
بعد از apply کردن نوع هارددیسک به dynamic تغییر کرد و به طبع همه پارتیشن ها به این نوع تغییر داده شدن
بعد از ریستارت کردن دیگه لپتابم هیچ عکس العملی نشون نمیده و انگار کلا هاردیسکو نمیشناسه چون فقط در اول کار برند نوت بوک را نشون میده و بعد کرسر میاد و دیگه هیچ کاری نمیکنه ولی چک کردم هنوز تمام اطلاعاتم سالم بودن

الان باید چیکار کنم؟

در ضمن back up از درایو c هم داشتم که متاسفانه موقع برگردوندن ، برنامه(acronis back up) پیغام میده که نمیتونه نوع dynamic را ساپورن کنه وsystem repair هم کار نمیکنه همچنین system restore که طبق توضیحات بالا اصلا به اون مرحله نمیرسه
از طریق command prompt با دستورات diskpart هم نشد نوع را به dynamic عوض کرد

دیگه نمیدونم چیکار کنم
خواهشا کمک کنید

سلام دوست من ویندوز ت رو تعویض کن و نسخه ای رو نصب کن که داینامیک رو شناسایی کنه ویندوز 7 آلتیمیت میکنه بعدش با نرم افزار به

بیسیک تبدبل کن Acronis_Disk_Director_Home_11