PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغییر کردن نویز با تغییر ISP ؟

MasoudBJ
15-09-2011, 08:52
سلام من حدود 2 سال پیش تا 2 ماه پیش از صبانت اینترنت داشتم و مشکل نویز خط هم نداشتم( عدد SNR Margin همیشه بالای 12 بود)
ولی حدود 3 ماه پیش از مخابرات اینترنت گرفتم ولی نویزش بسیار زیاده و دائم ( خصوصا شبها) قطعی دارم و عدد SNR Margin در بهترین حالت به 9 و 10 میرسه و شبها به 6 میرسه.
سیم مستقیم هم کشیدم و حل نشد ، تلفن ها رو هم جدا کردم حل نشد.
می خواستم بدونم که نویز خط به ISP هم ربط داره؟

C0OPeR
15-09-2011, 09:08
براي پيدا كردن نويز بايد از مركز مخابرات محل تا خونه شما بايد همه پست هاي مخابراتي بررسي بشن
شايد در جريان تعويض كابلها يا خطوط براي خط شما مشكلي پيش اومده باشه .
اگر واقعا مشكل نويز از طرف مخابرات باشه بدون دريافت هزينه كابلي كه از مخابرات اومده تا خونه شما رو به صورت رايگان تعويض ميكنند .

arashsard
15-09-2011, 12:02
سلام من حدود 2 سال پیش تا 2 ماه پیش از صبانت اینترنت داشتم و مشکل نویز خط هم نداشتم( عدد SNR Margin همیشه بالای 12 بود)
ولی حدود 3 ماه پیش از مخابرات اینترنت گرفتم ولی نویزش بسیار زیاده و دائم ( خصوصا شبها) قطعی دارم و عدد SNR Margin در بهترین حالت به 9 و 10 میرسه و شبها به 6 میرسه.
سیم مستقیم هم کشیدم و حل نشد ، تلفن ها رو هم جدا کردم حل نشد.
می خواستم بدونم که نویز خط به ISP هم ربط داره؟

نویز با افزایش down stream افزایش پیدا میکنه.احتمال زیاد زمانی که در صبانت بودی مقدار دانلودت کمتر بوده.الان که که مخابراتی دانلودت بیشتر شده.به همین خاطر نویز خط هم بیشتر میشه.شما باید به آی اس پی بگی سرویس پایینتر واست ببندن که نویز کمتر بشه