PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دیر لود شدن صفحه

abbas-t
15-09-2011, 07:31
سلام دوستان

از ADSL پارس انلاین استفاده میکنم مشکلم اینه که بعضی وقتها لود شدن صفحات خیلی طول میکشه وپیغام میده : The proxy server is refusing connections

پنجره Local Area Connection Status را که باز میکنم نماد های sent & received بیشتر خاموشن تا روشن ،

میخوام بدونم مشکل از مودمه یا ISP مربوطه ؟مودمم Comtrend وویندوزم سونه

l30l30y
15-09-2011, 09:31
سلام دوستان

از ADSL پارس انلاین استفاده میکنم مشکلم اینه که بعضی وقتها لود شدن صفحات خیلی طول میکشه وپیغام میده : The proxy server is refusing connections

پنجره Local Area Connection Status را که باز میکنم نماد های sent & received بیشتر خاموشن تا روشن ،

میخوام بدونم مشکل از مودمه یا ISP مربوطه ؟مودمم Comtrend وویندوزم سونه

از کدوم مرورگر استفاده میکنی با مرورگر های دیگه هم تست کن2-قبلا از شرکت دیگه ای اشتراک داشتی یا نه...اگه درست نشد احتمال زیاد مشکل از پارس.موفق باشی

ForCe1445
17-09-2011, 09:35
سلام برا من هم وایمکس ایرانسل برا من دیر لوذ نمیشه مشکل اینجاست که اصلا لود نمیشه اولی که میخواستم بخرم بهم گفتن برای دانلود بده ولی برای وب گردی خوبه ولی الان کاملا بر عکس شده!
.
نظرتون چیه؟
.
چیکار کنم؟

l30l30y
17-09-2011, 10:34
سلام برا من هم وایمکس ایرانسل برا من دیر لوذ نمیشه مشکل اینجاست که اصلا لود نمیشه اولی که میخواستم بخرم بهم گفتن برای دانلود بده ولی برای وب گردی خوبه ولی الان کاملا بر عکس شده!
.
نظرتون چیه؟
.
چیکار کنم؟

دوست عزیز فعلا خوده من هم دچار این مشکل شدم البته همه کاربرای که میشناسم هم میگن کلا سرعت اینترنت براشون پایینه(دانلود-وبگردی)این مشکل اغلب اوقات به شرکت زیرساخت برمیگرده و گاهی اوقات شرکت ها مقصرا شما اگه ساکن تهرانی و ازلحاظ مالی مشکلی نداری من شرکت I-net رو پیشنهاد میدم که فعلا بهترین شرکت از لحاظ سرعت و پینگه ضمنا خدمات این شرکت بصورت وایرلسه.
این هم تست سرعت شرکته
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما اگه قصد خرید داری با کسای که از این شرکت اکانت دارن صبحت کنن ببین اگه مثل سابق خوبه قرارداد ببند:46: