PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شرکت پایونیران ! بدترین خدمات پس از فروش !!!!

papampi
13-09-2011, 10:49
من یک آمپلی فایر LX-83 را در تاریخ 1390/05/17 به تعمیرگاه مجاز پایونییر واقع در خیابال میرزای شیرازی تحویل دادم و روی قبض برایم نوشته شد تاریخ تحویل 1390/05/20 ولی همچنان دستگاه آماده نشده و میگویند که قطعه مورد نیاز موجود نیست و هنوز پس از نزدیک به 40 روز قطعه نرسیده و برخورد بسیار زشت و نامناسب مسئولین تعمیرگاه که هر بار به طوری جواب تلفن من را میدهند که واقعا شرم آور است .
سوال من این است که چه مدت زمان لازم است تا نمایندگی و تعمیرگاه مجاز قطعه مورد نیاز دستگاهی را که کمتر از یک سال است از خودشان به قیمت 2 میلیون تومان خریداری کرده ام تهیه نماید !
آیا DHL کردن یک قطعه بیشتر از 3 روز زمان میخواهد ؟
واقعا از خرید پایونییر با این پشتیبانی پشیمانم !!!!

واقعا اگر قصد خرید از پایونییر دارید مواظب باشید !!!!!

mr_rayan
13-09-2011, 21:19
مشکل آمپتون چی بوده؟

papampi
14-09-2011, 10:27
مشکل آمپتون چی بوده؟

پس از روشن کردن دستگاه چراغ ipod روشن میشود و پس از 10 ثانیه دستگاه خاموش میشود ! در کتابچه راهنما در بخش عیب یابی نوشته شده که :
1) سیم های + و - بلندگوها به هم چسبیده اند
2) دستگاه مشکل اساسی دارد

راه حل 1 : تمامی سیم ها را جدا کرده و چک کنید
راه حل 2 : به تعمیرگاه پایونییر مراجعه کنید !!!!!!!!!!!! ( خدا به دادتان برسد !)

mr_rayan
14-09-2011, 20:11
متاسفانه خدماتش همینطوریه.کاری نمیشه کرد.شانس شماست که دستگاهتون خراب شده.حالا باز خوبه آمپتون پایونیر هست و گارانتی شرکتی داره.شرکت های دیگه که گارانتی شرکتی نیست و گارانتی شخصی محسوب میشه بدتر از این هست.اگر دستگاهت خراب بشه و ببرید بدی واسه تعمیر دیگه هیج تضمینی نیست که آمپتون کی به دستتون برسه،بعضی وقتا هم میگن اینجا امکان تعمیر نیست و باید بفرستیم اونور و اونوقته که باید به صورت رسمی یه سه ماه الی 6 ماهی قید دستگاهت رو بزنی.

user2011
17-09-2011, 12:06
شانس دوستمون نیست که دستگاهش خراب شده هر دستگاهی خراب می شه مشکل بی وجدانی و در یک کلمه دزد بودن برخی وارد کنندگان نامحترمه که از بی کفایتی مسوولین در دفاع از حقوق مصرف کننده سوئ استفاده می کنند و با خلق اله اینقدر بی ملاحظه رفتار می کنند.

مال حروم خوردن عادت این جماعت شده

cooling
13-03-2012, 17:09
سلام

من هم حدود یک ماه پیش یک آمپلی فایر مدل vsx-520 خریدم که در کمتر از یک ماه دچار مشکل شد و دستگاه هیچگونه ورودی دیجیتال صدا رو نمیتونه تشخیص بده.

حالا دستگاه رو بردم نمایندگی برای تعمیر

نتیجه رو اطلاع میدم.

cooling
01-04-2012, 15:37
دوستان سلام

بخش DSP دستگاه من سوخته بود که تحت گارانتی تعویض شد.

ولی هنگامیکه رفتم دستگاه رو تحویل بگیرم مسئول پذیرش با حالت بسیار بدی برخورد کرد و گفت چون هزینه این تعویض خیلی زیاد شده دفعه بعد دیگه تحت گارانتی تعویض نمیکنه.:13::13:
من خیلی باهاش بحث نکردم برگشتم و یک نامه رسمی و اعتراضی به بخش خاورمیانه پایونیر نوشتم و نسبت به این موضوع اعتراض کردم و گفتم که اگر یک بار دیگه همچنین برخوردی بشه به وزارت بارزگانی و سازمان حمایت از مصرف کننده شکایت میکنم. ( خوشبختانه سازمان حمایت از مصرف کننده قانون خدمات گارانتی نمایندگیهای خارجی رو به زبان انگلیسی رو روی سایتش گذاشته )

بعد از 2 روز یک ایمیل از ایران به دستم رسید که شماره تماسم رو خواست و بعد از 4 - 5 ساعت از دادن شماره تماس مدیر عامل پایونیران تماس گرفت و ضمن تکذیب سخنان کارمندش معذرت خواهی کرد. البته اولش داشت منکر حرفهای من میشد و میگفت که همچین چیزی امکان نداره :18::18:وقتی من بهش گفتم که بیکار نیستم توی عید برای بخش خاور میانه پایونیر نامه بنویسم و مشخصات ظاهری طرف رو هم دادم قبول کرد . معذرت خواهی کرد.

در هر صورت در این گونه مواقع کافیه به تعزیرات و سازمان حمایت از مصرف کننده شکایت کنید البته ممکنه طول بکشه ولی تعزیرات بهتر پیگیری میکننه.

عزت زیاد

pooria-ir
01-04-2012, 20:57
پایونیران خدماتش واقعا افتضاحه
حیفه دستگاه های پایونیر که اینا پشتیبانیش میکنن
شدیدا پایم که پدر اینا رو هم مثل امرتات دربیارم :21:
کسایی که پاین بیان ;)

ata_webmaker
04-04-2012, 17:49
پایونیران خدماتش واقعا افتضاحه
حیفه دستگاه های پایونیر که اینا پشتیبانیش میکنن
شدیدا پایم که پدر اینا رو هم مثل امرتات دربیارم :21:
کسایی که پاین بیان ;)

اون چند ماهه پیش من چند تا اگهی دادم تو اینترنت مبنی بر فروش دستگاه های پایونیر و خودم هم تو فروم نوشتم که پایونیر فلانه و بهمانه و کلا عالیه
ولی من از این کارم پشیمون شدم الان اگر اگهی های منو تو اینترنت سرچ کنی کله بازدیدشون به بالای 40 هزار تا رسیده نمی گم اونها محتاج تبلیغه من نبودند ولی خیلی دم در اوردند فروششون رفت بالا و فکر کردند چه خبره قیمت ها که قربونشون برم زرتو زورت بردند بالا کارانتی که نگو یک عده ادمه لات و بی سرو پارو گزاشتن اونجا اصلا زورشون میاد جواب بدند
خوده فروشگاهشون که حوصله خودشون هم ندارن :21:
این مدله 787 مثله اینکه مشگله کنترل بر می خوره برای چند نفر اینطوری شده بود خدارو شکر نه تعمیر میشه نه تعویض
یعنی رسما باید بی خیالش بشی به نظره من با اینکه پایونیر رو خیلی دوست دارم ولی بهتره که کم کم دوستان به برند های دیگر روی بیارن که هم ارزونتر باشه و هم با گارانتی بهتر لا اقل اگر گارانتی هم نداشت قابله تعمیر باشه یا جنسش گیر بیاد

saxp
05-04-2012, 09:26
اتفاقا چندماه پیش با یکی از اقوام رفتیم براش دستگاه بگیریم 5 مدل از پایونیر یاداشت کردم که لاقل یکیشون رو تهیه کنیم حتی یدونه اش هم اینجا نبود هرچی اینجا میفرستن یا شرکت مربوطش وارد میکنه اغلب جنسها درجه 2و3 هستش که هیچ اعتباری بهشون نیست یااز دور خارج شدن
درباره LX-83 هم بگم اصلا این آمپ بعد یک مدت ساختار داخلیش رو کمی تغییر دادن و همون مدل LX-85 جاش اومد البته جای بحثش اینجا نیست
ولی یکی از این تغییرات سینک حرارتیش بود که LX-83 گرمای زیادی تولید میکرد و رو دستگاه هم تاثیر میذاشت و الان یک سینک حرارتی بهتر و جمع و جورتر رو دستگاه 85 گذاشتن

Pejman3
07-04-2012, 23:25
یه مشکل ما اینه که توی ایران زندگی می کنیم و این تازه فقط یکی از مشکلاته توی زمینه تهیه مدیای اورجینال که وضع از این هم بدتره در مورد بقیه مارکها هم که نگو اکثراً بصورت شخصی و غیر پیوسته وارد می شه که نه تنها گارانتی نداره بلکه اکثراً نمی تونید تو بازار پیداشون کنید و اگه هم باشه با اختلاف نجومی نسبت به قیمت جهانی! به فروش می رسه.
باز خدا پدر اینا رو بیامرزه که حداقل یه دو تا جنس درست و حسابی وارد می کنند و مثل شرکت بازرگانی ایران نماینده سونی فقط محصولات entry level رو نمی یارند.

?!...sia
18-08-2014, 16:10
منم امروز با این آقا!؟ که تلفن رو جواب میده تماس گرفتم برا دستگاه ۷۲۷ که پلیرش خیلی داغ میکنه! و فنشم ندیدم کار کنه!
خیلی خیلی بد حرف میزد و گفت که فنش تو ولوم بالا کار میوفته و اگه نکرد مشکل از یکی از بانداس و اگه نبود بفرست بیاد!
من خودم از این کول پدها که زیر لپ تاپ میذارن گرفتم براش و خیلی بهتر شده با این شرایط والا میترسم بفرستمش دست این جماعت!!

2094
02-02-2015, 08:05
یه مشکل ما اینه که توی ایران زندگی می کنیم و این تازه فقط یکی از مشکلاته توی زمینه تهیه مدیای اورجینال که وضع از این هم بدتره در مورد بقیه مارکها هم که نگو اکثراً بصورت شخصی و غیر پیوسته وارد می شه که نه تنها گارانتی نداره بلکه اکثراً نمی تونید تو بازار پیداشون کنید و اگه هم باشه با اختلاف نجومی نسبت به قیمت جهانی! به فروش می رسه.
باز خدا پدر اینا رو بیامرزه که حداقل یه دو تا جنس درست و حسابی وارد می کنند و مثل شرکت بازرگانی ایران نماینده سونی فقط محصولات entry level رو نمی یارند.
دوست عزیز جنس بدون گارانتی بخر شرکت پایونیران کلاهبرداره

دوستان گارانتی پایونیران اصلا اعتبار نداره یک ماهه پخش پایونر خریدم خراب شد بردم گارانتی صدو بیست هزار تومن هزینه گرفتن گفتن سوختن ایسی شامل گارانتی نیست فقط مردم رو مسخره میکنن پول بیشتر بگیرن بخاطر گارانتی های بی اعتبارشون

vaheava
18-02-2015, 12:49
عجب داستانی شده ها... منم آمپم یه مشکل پیدا کرده الان میترسم اصلا بهشون زنگ بزنم :n28:

farshadmashadi
07-09-2016, 11:29
من هم دیروز یکی از باندهای عقب دستگاه 727 رو که خودبه خود اسپیکرش سوخته بود بردم برای تعویض اسپیکر، برخورد طرف خشک بود یعنی به زور جواب میداد مثلا" طرف رو اول که سلام کردم به زور جواب سلام داد بعد اول اسپیکر رو تست زد بعد اسپیکرش رو عوض کرد و در نهایت 35 هزار تومن گرفت و به زور بابت دریافت پول تشکر کرد و وقتی ازش تخفیف خواستم یک کلمه گفت "نه" بعدش اسپیکر رو تحویل گرفتم و خداحافظی کردم و طرف به زور خداحافظی کرد در ضمن اسپیکری که انداخته بود فابریک خودش نبود و یه رنگ و شکل دیگه داشت ولی به جای اسپیکر قبلی می خورد خدا به خیر کنه حالا میترسم یه وقت یا خود اسپیکر بسوزه یا دستگاه رو!!:n36:

daneshbod
04-06-2023, 01:20
دمت گرم، خیلی حال کردم.

- - - Updated - - -

دمت گرم، خیلی حال کردم.

- - - Updated - - -

دمت گرم، خیلی حال کردم. :thumbsup::thumbsup::thumbsup:

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -