PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آنتن های اکتیو ایکس ویژن

saeedblack
13-09-2011, 10:13
شرکت ایکس ویژن اقدام به فروش این انتنها کرده که تو سایت چاره هم موجود هستند
من قصد خرید یکی از اینها رو دارم
حالا از دوستانی که این انتن ها رو خریدن خواهش می کنم که اگر اطلاعات اضافه ای جز اون چیزی که تو کاتالوگش ذکر شده مث مقدار سیگنالش تو اتاق و کیفیتش و کلا مزایا و معایبش اطلاعاتی رو ذکر کنن ممنون میشم

اینم لینکش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

dara_az
13-09-2011, 10:21
شرکت ایکس ویژن اقدام به فروش این انتنها کرده که تو سایت چاره هم موجود هستند
من قصد خرید یکی از اینها رو دارم
حالا از دوستانی که این انتن ها رو خریدن خواهش می کنم که اگر اطلاعات اضافه ای جز اون چیزی که تو کاتالوگش ذکر شده مث مقدار سیگنالش تو اتاق و کیفیتش و کلا مزایا و معایبش اطلاعاتی رو ذکر کنن ممنون میشم

اینم لینکش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام
اتفاقا منم در مورد همین آنتن ها سوال داشتم . دوستان تاحالا از این آنتن استفاده کردند ؟ واقعا فرقی با همون آنتن معمولی خودش داره ؟ من الان با آنتن خودش توی اتاق باید هردفعه این آنتن رو تو صد تا موقعیت امتحان کنم تا یک جا بالاخره خوب بگیره . جالبیش هم اینه که دفعه بعد نمیتونم حتما همون جای قبلی که سیگنال خوب بود سیگنال داشته باشم ! حالا این آنتن های اکتیو قدرت دریافت سیگنالشون چجوریه ؟ دوستانی که از این آنتن ها استفاده کردند لطفا نظراتشون رو اینجا هم بیان کنند که ببینیم بخریم این آنتن رو یا نخریم . با تشکر

kautuver
13-09-2011, 19:56
با وجود گيرنده های ديجيتال نياز به خريد اين آنتن ها هست ؟

You Were Mine
13-09-2011, 20:21
با وجود گيرنده های ديجيتال نياز به خريد اين آنتن ها هست ؟

اقای محترم با داشتن گیرنده دیجیتال معنیش این نیست ک شما برای دریافت کانال ها احتیاجی ب انتن ندارید اتفاقا برعکس. هیچ فرقی با گیرنده های انالوگ تو این مورد نیست فقط شیوه ارسال سیگنال ها تغییر کرده

kautuver
14-09-2011, 01:40
اقای محترم با داشتن گیرنده دیجیتال معنیش این نیست ک شما برای دریافت کانال ها احتیاجی ب انتن ندارید اتفاقا برعکس. هیچ فرقی با گیرنده های انالوگ تو این مورد نیست فقط شیوه ارسال سیگنال ها تغییر کرده

اگه حرف منو خوب خونده باشين متوجه ميشين که منظور من اشاره به اين نوع آنتن بوده ، در ضمن به شما بی احترامی نشده که اينجور جواب ميدين

morabbi
18-09-2011, 08:51
ديگه دروان انلوگ گذشته