PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گیرنده دیجیتال Xvision مدل 101 را با آپدیت به 333 تبدیل کرده و باهاش فیلم ببینید

samira_googleOne
13-09-2011, 09:33
دستگاه گیرنده دیجیتال 101 برند ایکس ویژن، از طریق پورت USB فقط عکس و موزیک پخش می کند. ولی با اپدیت این مدل می تونید باهاش فیلم هم ببینید. آپدیت در سایت مادیران هست. میتونید از وبلاگ مادیارن آدریسشو بگیرید: maadiran.mihanblog.com
برای اطلعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hosseinf722
13-09-2011, 10:09
چه فرمت هایی رو میشه بخونه بعد از آپدیت؟

saeedblack
13-09-2011, 10:28

من مدل 101 رو دارم ویک ماه پیش گرفتمش. همون روز اول آپدیتش کردم
تنها فرقش قبل از اپدیت جدای از ظاهر ونداشتن کابل hdmi فقط عدم پشتیبانی از فرمت های تصویری بود که الان دیگه با اون فرقی نداره و فرمت های زیر رو پخش می کنه :
mp,mkv, avi, dat, mpg, mpeg, ts, trp, tp, m2ts, vob

فرایند اپدیت هم خیلی ساده است
فایل رو از سایتش میگیرید و از حالت فشرده خارج می کنید. پسوند فایل ap هست .اونو تو شاخه root فلش می ریزیدوفلش را به دستگاه وصل می کنید و تو منوی دستگاه از"بروزرسانی از طریق usb " دستگاه را اپدیت می کنید
فقط در زمان به روز رسانی باید توجه داشته باشید که به هیچ وجه فلش را ازدستگاه خارج ننمایید و در زمانهایی این کار را انجام دهید که نوسانات وقطعی برق کمتر است .چون درغیر اینصورت دستگاه شما ناقص فلش میشه ودیگه بالا نمیاد!
بعد از فلش به صورت خودکار دستگاه بوت میشه و می تونید ورژن دستگاه رو تو منو ببینید وقسمت دیدن فیلم هم که به بخش چند رسانه ای اضافه شده مشاهده نمایید

faceoff6
13-09-2011, 17:10
سلام
من كه فايلي براي دانلود پيدا نكردم
لطفا راهنمايي كنيد

saiedskc
23-12-2012, 22:37
سلام من مبدل دیجیتال تکنو تل مدل TD-330 دارم آیا امکان آپدیت برای آن وجود دارد تا بتواند فایلهای MKV را با زیر نویس پخش کند؟ در حال حاضر فرمت MKV را ساپورت نمی کند.

همساده
29-12-2012, 11:33
سلام
من كه فايلي براي دانلود پيدا نكردم
لطفا راهنمايي كنيد

برای کدوم مدل؟ 101 ؟
برو تو این سایت: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اسم مدلی که میخوای رو سرچ کن و وقتی مدل محصولتو آورد از تو نرم افزار های ویژه، نرم افزار مورد نظرتو دانلوود کن و نصب کن
راهنمای نصب هم که داره

mahmudipur_m
03-03-2013, 21:26
سلام تو هیچکدوم هیچی نبود چه کنیم حالا؟:n30:

همساده
09-03-2013, 16:13

با آپدیت به 333 میتونی این فرمتها رو ببینی :

قابليت نمايش عكس با فرمت : JPG,BMP,PNG

قابليت پخش صدا با فرمت: WMA,AAC,MP3

قابليت پخش تصوير با فرمت : mp,mkv,divx, avi, dat, mpg, mpeg, ts, trp, tp, m2ts, vob

همساده
09-03-2013, 16:17
سلام تو هیچکدوم هیچی نبود چه کنیم حالا؟:n30:
اینم لینکش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

snowy_night
29-03-2013, 20:40
آدرس دقیق 101 xvision
سایت رسمی مادیران
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باید رفت تو قسمت ***نرم افزار ويژه****
دیگه میتونین با خیال راحت فیلم ببینین:n26: