PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جمع آوری رانژه

mohammad_77
13-09-2011, 08:37
سلام.
باورم نمیشه در جمع آوری رانژه به مشکل خورده باشم.
من یک اشتباهی کردم و از این شرکتهای الکی یک ماه اینترنت گرفتم حدود اسفند سال پیش و مرتب میگفتند رانژه شده ولی چراغ adsl روشن منمیشد و خورد به تعطیلات عید و مدام میگفتم کارشناس نداریم بیاد بررسی کنه و مشکل از خودتونه ( درحالی که قبلا اینترنت داشتم ) تا اینکه یک ماهی گذشت و من هم که خونه نبودم بی خیال شدم . حالا که پول واریز کردم تا از شرکت دیگه بگیرم میگه شما از شرکت قبلیه هنوز خطتون رانژه هست - یعنی 6 ماهه قطع نکرده اند . زنگ زدم و درخواست دادم که خط رو جمع آوری کنند . یک هفته بعدش دیدم چراغ adsl روشن شده و گفتم شرکت جدیده رانژه کرده و زنگ زدم رمز و پسورد گرفتم ولی نتونستم وصل شوم و بعد از کلی تماس آخر این شرکت جدیده گفت ما که درخواست رانژه برای شما نداده ایم باید مدارکتون رو دوباره بفرستید و من هم گفتم ولی چراغش روشنه و اون هم گفت پس هنوز از شرکت قبلیه رانژه هست .
سرتون رو درد نیارم الان 25 روزه که مدام تماس میگیرم و میگویند که فردا رانژه اتون قطع میشه ولی خبری نیست .

سئوال اینه که چه کار کنم :31: کم کم دارم خل میشوم .:18:

IVAN
13-09-2011, 11:07
میرین به دفتر شرکت اولی. کمی مصر میشین تا نامه تخلیه رو ازشون بگیرید. نامه رو ببرید مخابرات منطقه تون همون روز خط رو از رانژه درمیارن.