PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از بین رفتن متن هنگام ارسال به سایت ...؟؟؟

Variable
12-09-2011, 14:11
سلام
بار های برای من اتفاق افتاده که وقتی یه مطلبی یا نظری تو این فرومها یا وبلاگ های می خام بذارم
بعد از اینکه متن و می نویسم . و مثلا ثبت نظر و یا ارسال رو میزنم . مرورگر شروع می کنه به فرستادن ...
و لی یکدفعه با پیغامThis webpage is not available مواجه میشم .
مشکل این نیست چون با رفرش زدن صفحه می اد ولی مشکل اینه که همه اون چیزایی که نوشتم از بین میره و یا باید از خیرش بگذرم و یا دوباره همه اونا رو بنویسیم

من تنها راهو نوشتن هر چیزی تو یه نوت پد و بعد ذخیره کردن و بعد ارسالش دیدم

میخام بدونم آیا راهی هست بشه اطلاعاتی که می فرستیم و بازیابی کرد.

الان که داشتم این متنو می نوشتم بازم اینجوری شد . خدارو شکر CTRL+C رو کل متن زده بودم :20:

joe_satriani
12-09-2011, 18:43
با سلام
شاید فاصله ی بین پست هاتون زیاد میشه و مودمتون طوری تنظیم شده که مثلا اگه تا 100 ثانیه از اینترنت استفاده ای نشد و به اصطلاح on demand شد اینترنت قطع میشه که باز با یه رفرش مجدد وصل شه.

موفق باشید.

adrenaline
12-09-2011, 18:48
افزونه قدرتمند Lazarus بعنوان بهترین و مطمئن ترین راه برای جلوگیری از ناپدید شدن متن تایپ شده شما، با ذخیره سازی همزمان متن در بانکهای اطلاعاتی این افزونه، احتمال از دست رفتن نوشته های شما رو به صفر میرسونه.

این افزونه همزمان با تایپ متن، اون رو ذخیره میکنه تا هر زمان شما نیاز به بازیابی آن داشتید، با یک کلیک، بدون هیچ کم و کاستی کل نوشته شما رو در اختیارتون قرار بده. تمامی متن های ذخیره شده، مطابق با تنظیمات شما تا زمانیکه خود کاربر اقدام به پاکسازی اونها نکرده باشه در دیتابیس این افزونه محفوظ خواهد ماند.

از ویژگیهای Lazarus میشه به محافظت از نوشته های شما توسط گذرواژه، امکان تعیین تاریخ انقضا برای نوشته های ذخیره شده جهت پاکسازی خودکار اونها پس از طی مدت زمان تعیین شده، پشتیبانی از نوشته های فرامتنی همچون ایمیل ها و ادیتور های WYSIWYG (مانند محیط پاسخگویی همین فروم) و نیز قابلیت جستجو در متون ذخیره شده برای استفاده از آنها در هر صفحه و فرمی اشاره کرد.

Lazarus: Form Recovery

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mammuot
16-09-2011, 22:07
این موضوع چندباربرای منم پیش آومده ولی من برا احتیاط یه کپی از متن می گیرم.