PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قرارداد همكاري كسپرسكي و آواژنگ سيستم

Haj-Mahdi
25-03-2005, 03:12
در آستانه برگزاري نمايشگاه Gitex و در تاريخ اول اكتبر 2004 ميلادي شركت آواژنگ سيستم در پي گسترش فعاليت هاي خود در زمينه نرم افزار با عقد و امضا قرارداد همكاري با شركت لابراتوارهاي Kaspersky كَسپرسكي در شهر مسكو نمايندگي عرضه و توزيع محصولات اين لابراتوار در بازار ايران را بدست آورد.

آقاي باقر بحري مدير عامل شركت آواژنگ سيستم و آقاي نيكلاس سامرويل مديركل عرضه بين المللي شركت لابراتوارهاي كَسپرسكي در مسكو سند همكاري را امضاء نمودند

لابراتوارهاي كَسپرسكي Kaspersky به عنوان يك شركت توليد كننده نرم افزارهاي حفاظتي در مقابل ويروس و هكرها و با استفاده از تكنولوژيهاي پيشرفته و تيم قدرتمند خود توانسته جايگاه مناسبي را در سطح جهاني پيدا كند اين شركت تاكنون موفق به دريافت بيست و پنج جايزه از مراكز معتبر و لابراتوارهاي علمي جهاني شده است.
محصولات كَسپرسكي Kaspersky شامل:

1- Anti viruse .(workstation , server)
2- Anti hacker.(windows,linux,novel….)
3- Anti spam.
4- Geteway protection.
5- Firewall / for check point …..

استفاده از محصولات كَسپرسكي Kaspersky راحتي و تمركز را براي مديران شبكه فراهم آورده و در هرلحظه امكان كنترل تمامي كاربران شبكه را براي ايشان هموار نموده است. شناسايي ويروس سرعت در ايجاد آنتي ويروس جديد و مانيتورينگ قوي، حجم كم و سرعت در هنگام نصب و اسكن اسناد و اطلاعات و همچنين قيمت مناسب كَسپرسكي Kaspersky تنها بخشي از ويژگيهاي اين نرم افزار قدرتمند است.

پيش از اين كارشناسان شركت آواژنگ سيستم با شركت در دوره هاي آموزشيKaspersky Data security System Engineer موفق به دريافت گواهينامه از اين شركت گرديده است. از آنجايي كه در آينده بخشي از فعاليت هاي شركت آواژنگ سيستم به امر آموزش اختصاص خواهد يافت مطابق قرار داد منعقده اين دوره هاي آموزشي را نيز براي استفاده كاربران ايراني راه اندازي خواهند نمود. همچنين امكان اعطاي گواهينامه گذراندن دوره به كاربران ايراني نيز وجود خواهد داشت.

از ديگر نكات قابل توجه اين قرارداد همكاري بين دو شركت در اجراي پروژه هاي نرم افزاري مشترك مي باشد.
براي اطمينان مي توانيد به سايت زير مراجعه كنيد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Navid
25-03-2005, 11:36
ممنون ولي چه ربطي به اين انجمن داشت ! به نظر من كه اين يه خبر هستش !
من ديده بودم گيگابايت هم از اين كاسپراسكاي استفاده مي كنه ! شايد آواژنگ هم رو همين حساب رفته باشه سراغ كاسپر !!!