PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هارد اول 500 گیگ.هارد دوم که 2 ترا هست رو چه طوری پارتیشن بندی کنم؟

mehr1362
11-09-2011, 03:34
با سلام.در تاپیک قبلیم گفتم که چه بلایی سر فایل هام اومد.

حالا من دو تا هارد دارم.500 گیگ و 2 ترا بایت.هارد 500 گیگ رو به عنوان هارد اول قرار دادم و داخلش ویندوز نصب کردم.
حالا هارد دوم رو چه طوری پارتیشن بندی کنم که دوباره بدبختم نکنه.

اگه من 1863 گیگ هارد دوم رو به صورت extended در 11 پارت 150 گیگی و یه پارت 200 و خورده ای قرار بدم قبل از اولین پارتیشن یک پارتیشن با حجم 8 مگابایت ایجاد میشه.

آیا این پارتیشن 8 مگابایتی باعث خرابی هارد و درست عمل نکردن اون یا مشکات دیگه خواهد شد؟

و فکر کنم اگه به صورت primary پارتیشن هارو تقسیم بندی کنم این 8 مگابایت پشت اولین پارتیشن ایجاد نشه.

دفعه قبل با هارد 1 ترا که هارد دومم بود به صورت extended پارتیشن بندی کردم و اون 8 مگابایت هم ایجاد شد.

بعد از 4 ماه هارد مشکل دار شد و نهایتا به نابودی نزدیک دو سال آرشیو بنده ختم شد:41:

نمیخوام در آینده باز مشکل پیدا کنم.لطفا راهنمایی کنید هارد دوم رو چه طوری پارتیشن بندی کنم.

قبلا که هارد دومم 1 ترا بود به صورت 9 پارت 100 گیگ و یه دونه 32 گیگ پارتیشن بندی کردم که سه بار پارت آخر خود به خود alocatted شد و هم هارد خراب شد هم اطلاعات داخلش نابود شد!

حالا راهنمایی کنید چه طوری پارتیشن بندی کنم.

هارد دو ترا هم western digital green هست.آیا این هارد خوبی هست یا مثل سامسونگه بدبختم میکنه؟

مرسی:11: