PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سئوال در مورد شیوه نمایش اعتبار سیم کارت اعتباری همراه اول

mehdi_gh27
10-09-2011, 16:31
سلام دوستان

امیدوارم سئوالاتم رو در مکان درستی پرسیده باشم !!!

سئوال اول :

من خیلی وقت بود از 919 استفاده نکردم الان مدتی هست دوباره 919 انداختم رو گوشیم . قبلا و روی گوشی قدیمیم بعد از هر تماس پیغامی روی صفحه موبایلم ظاهر میشد و می نوشت که مثلا شما این مدت زمان صحبت کردی و این مبلغ هم پولش میشه و از اعتبارتون کسر شد. !! ( این موضوع به ازای هر تماس میومد ) ولی روی این گوشیم دیگه این پیام نمیاد و عملا نمی تونم بفهمم که هزینه تماس هام چقدر شده مگه اینکه دستی موجودی بگیرم که میخوام اینطور نباشه.
می خواستم آیا راهی هست که این نوع نمایش ( اعتبار مصرفی برای هر مکالمه ) رو دوباره فعال کرد.

سئوال دوم :

جدیدا به محض اینکه اعتبارم نزدیک به 400 تومان میرسه به ازای هر تماس یک sms برای من میاد که اعتبارتون رو شارژ کنید !!! اگه بخوام این sms رو غیر فعال کنم چیکار باید بکنم .

ممنونم از دوستان عزیز :10:

Rahpooyan
10-09-2011, 17:01
برای سوال دومی فکر کنم مال اپراتور باشه و ربطی به تنظیملات گوشی و .... ندارد

Puneh.A
15-09-2011, 11:38
سلام دوستان

امیدوارم سئوالاتم رو در مکان درستی پرسیده باشم !!!

سئوال اول :

من خیلی وقت بود از 919 استفاده نکردم الان مدتی هست دوباره 919 انداختم رو گوشیم . قبلا و روی گوشی قدیمیم بعد از هر تماس پیغامی روی صفحه موبایلم ظاهر میشد و می نوشت که مثلا شما این مدت زمان صحبت کردی و این مبلغ هم پولش میشه و از اعتبارتون کسر شد. !! ( این موضوع به ازای هر تماس میومد ) ولی روی این گوشیم دیگه این پیام نمیاد و عملا نمی تونم بفهمم که هزینه تماس هام چقدر شده مگه اینکه دستی موجودی بگیرم که میخوام اینطور نباشه.
می خواستم آیا راهی هست که این نوع نمایش ( اعتبار مصرفی برای هر مکالمه ) رو دوباره فعال کرد.

سئوال دوم :

جدیدا به محض اینکه اعتبارم نزدیک به 400 تومان میرسه به ازای هر تماس یک sms برای من میاد که اعتبارتون رو شارژ کنید !!! اگه بخوام این sms رو غیر فعال کنم چیکار باید بکنم .

ممنونم از دوستان عزیز :10:

سوال اول :
این مشکل مربوط به اپراتور همراه اوله ، به تعویض گوشیتون ارتباطی نداره و برای همه اینجوری شده / با 09990 تماس بگیرید شاید راهی رو پیشنهاد بدن :20:
سوال دوم :
این مشکل من هم هست / و از شاهکارهای جدید همراه اوله :13:

milad_face_off
21-09-2011, 08:37
میشه واسه من بیشتر تاوضیح بدین ؟؟؟