PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین بازی های ps2 در سبک اکشن کدامند؟

parsa hs
08-09-2011, 20:26
با سلام و خسته نباشید ؛

میخواستم بهم یه چند تا بازی خوب اکشن در حدGOD OF WAR 2 برای PS2 معرفی کنید:31::33::20::20::20:

parsa hs
09-09-2011, 12:17
ببخشید که این سوال دوبار تکرار شد اگه خواستین جواب بدین به اونی جواب بدین که علامت سوال داره و روش اسم من نوشته.

با تشکر

meyn
10-09-2011, 14:12
سلام
بازی هایی که در زیر میگم چند تا از بهترین بازی هایی هستن که در ژانر اکشن برای Playstation 2 منتشر شدن:

Viewtiful Joe
Katamari Damacy
The Warriors
Viewtiful Joe 2
State of Emergency
We Love Katamari
Buffy the Vampire Slayer: Chaos Bleeds
The Red Star
The Lord of the Rings: The Two Towers
The Lord of the Rings: The Return of the King
God Hand

:31::31::31:

EsteghlalFC1324
10-09-2011, 15:03
من با این چند تا خیلی حال کردم

The Warriors
The Lord of the Rings
The Red Star
god of war

sepehr 2011
23-09-2011, 13:54
آقا یه راهنمایی میکنین که بازی The Lord of the Rings: The Return of the Kingتوی کرمان برایPS2 کجا بخرم؟؟؟؟اگه کسی میدونه یه پیام خصوصی به من بده ممنون.من این بازی رو خیلی دوست دارم حالا اگه میشه هر چه زود تر بگین ممنون.

sepehr 2011
23-09-2011, 14:00
من هم یه بازی بهت توصیه میکنم اگه به رانندگی علاقه داری یا نداری این بازی توش میتونی گواهینامه بگری!!!
مثلا گواهینامه ی رانندگی طلا و...
و یه مسابقی هست که دقیقا 6 ساعت تمام واقعی طول میشکشه اون مساببقه رو اگر ببری بهت میگن راننده حرفه ای و اسم بازی اینه ..............گران توریسمو..............***********:31:******* *******

sepehr 2011
23-09-2011, 20:07
من با این چند تا خیلی حال کردم

The Warriors
The Lord of the Rings
The Red Star
god of war
من همیشه با the lord of the rings حال میکنم تازه بازی god of war 1 رو شروع کردم که ازش خوشم اومد.
بستگی داره به بازی god of war 1 که داستانش چطور بشه یا چه اتفاق هایی بیوفته :31:
تازه من یه سوال دارم شخصیت این بازی از طرف خدایان اومده؟؟!!
اگه اومده پس اون صحنه ای که نشون داد که کلید دور گردن کاپیتان کشتی بود رفتیم توی دهانه اژده ها که کاپیتان به زور اومد بالا و بعدش ما کلید دور گردن کاپیتان رو کشیدم و کاپیتان بد بخت دوباره افتاد توی حلق اون اژده ها:31:
گفت که من دنبال اون نیومدیم و دنبال کلید اومدیم!!!!
آخه این درسته؟؟؟!!!
اگه اون از طرف خدا اومده پس باید فرشته باشه و تازه فرشته هم گفته میشه که فقط میاد کمک انسان!!!
نه این که بیاد دنبال کلید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! و بعدش هم که دیگه قصه داره...............:10:

parsa hs
06-10-2011, 23:00
من همیشه با the lord of the rings حال میکنم تازه بازی god of war 1 رو شروع کردم که ازش خوشم اومد.

بستگی داره به بازی god of war 1 که داستانش چطور بشه یا چه اتفاق هایی بیوفته :31:

تازه من یه سوال دارم شخصیت این بازی از طرف خدایان اومده؟؟!!
اگه اومده پس اون صحنه ای که نشون داد که کلید دور گردن کاپیتان کشتی بود رفتیم توی دهانه اژده ها که کاپیتان به زور اومد بالا و بعدش ما کلید دور گردن کاپیتان رو کشیدم و کاپیتان بد بخت دوباره افتاد توی حلق اون اژده ها:31:
گفت که من دنبال اون نیومدیم و دنبال کلید اومدیم!!!!
آخه این درسته؟؟؟!!!
اگه اون از طرف خدا اومده پس باید فرشته باشه و تازه فرشته هم گفته میشه که فقط میاد کمک انسان!!!
نه این که بیاد دنبال کلید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! و بعدش هم که دیگه قصه داره...............:10:

با سلام
خداي جنگ ، بخاطر وحشي بودنش توسط آتنا الاهه شهر آتن انتخاب شده تا زئوس را شكست دهد و او براي اينكه
وحشي گريش را ثابت كند زن و بچه خودش رو كشت و خاكستر اونا رو روي بدنش پخش كرد و جذب بدنش شد .
پس براي گرفتن انتقام از زئوس چندين هزار نفر رو راحت بكشه ، كار زياد عجيبي نيست ! :4::4:

shabnam1986
17-12-2011, 00:50
چرا اسمی از کال آف دیوتی نمیبرین؟؟؟