PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : داربی 71 ام پایتخت

sinath
07-09-2011, 14:38
سلام
جمعه 25 شهریور ماه 71 امین داربی پایتخت هم بین دو تیم استقلال و پرسپولیس برگزار میشه.
نظر شما در مورد این بازی چیه و چه نتیجه ای رو براش پیش بینی می کنید؟
الان نظرسنجی هم اضافه می کنم.

alishadabmehr
07-09-2011, 19:07
سلام
جمعه 25 شهریور ماه 71 امین داربی پایتخت هم بین دو تیم استقلال و پرسپولیس برگزار میشه.
نظر شما در مورد این بازی چیه و چه نتیجه ای رو براش پیش بینی می کنید؟
الان نظرسنجی هم اضافه می کنم.

خوب بنظر من اين بازي اصلا ربطي به بازياي ديگه اين دوتيم نداره و اينو عينا تو دربي هاي قبل ميشه ديد اما نظر من اينه بيشتر شاهد يه بازي بسيار درگيرانه تو وسط زمين خواهيم بود و واقعا حوادث مي تونه دخيل باشه تو نتيجه مسابقه مثل گل فرهاد كه دقيقه 90 زد ولي خوب باز كفه ترازو بسمت استقلال كاملا سنگيني ميكنه...

Rjoun
07-09-2011, 20:02
صرف نظر از تعداد گل ها و سبک بازی امیدوارم بازی مساوی از نوع 1-1 نشه که آخرت ضدحاله

nar nia
07-09-2011, 21:22
مثل اینکه تو پی سی ورلد بر عکس همه جا استقلالی ها بیشتر از پرسپولیسیهان!:31:

kkkaktoos
07-09-2011, 21:46
امیدوارم یک از 2 تیم حداقل 2 گل بزنه . خیلی وقته نتیجه بازیهاشون با عدد 1 گره خورده .

pcforlife
10-09-2011, 19:10
قفل به دو دلیل:
1- مرتبط با: نظرسنجی و پیش‌بینی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
2- محل بحث برای تاپیک داربی سرخآبی داریم:لیگ برتر (جام خلیج فارس) | فصل ۹۱-۱۳۹۰ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و برای هر تیم به صورت جداگانه:
تاپیک اختصاصی استقلال تهران | آبی پوشان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تاپیک اختصاصی پرسپولیس تهران | ارتش سرخ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])