PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تعمیر محافظ دیجیتال میکرو

behzadsen
07-09-2011, 10:14
دوستان سلام.
من یه محافظ دیجیتال میکرو دارم که تایمرش درست کار میکنه و بعد از 20 ثانیه ال ای دی مربوط روشن میشه اما برق رله این محافظ چه در حالتی که اون ال ای دی روشن بشه چه در حالت خاموش بودنش همیشه 2ولت به رله برق میرسه!
لطفا بزرگواران راهنمایی کنید.

pro get
05-07-2012, 01:34
سلام- روی رله یک دیود رکتیفایر بایک خازن الکترولیت ولتاژ مناسب موازی بارعایت قطب ولتاژ قزاربده تا پسخور سیگنال وترانزیستور اربین بره تامدار همیشه پایدار بمونه در صورت لزوم یک مقاومت بایک -VDR-بضورت موازی کنتاکت قراره تارله براثر نوسات ناخاصه فعال نشه.

warez
16-09-2012, 10:18
متاسفانه پخش گسترده این محافظ درجه 2 در بازار که یکی از مشکلاتش همینی که دوستمون عنوان کردن هستش
که یک پسماند ولت در رله میمونه و در حالی که باید no بشه nc میشه بایست یه رکتیفایر 4001 معکوس با سیم پیچ دو سر رله ببندید
البته در بعضی مواقع مجبور به تعویض رله نیز میشوید

ali_phd71
10-06-2014, 17:17
سلام دوستان
من هم از این محافظ دیجیتالی میکرو بی تک دارم
اصلا خیلی عجیبه به محظ اینکه روشنش میکنی فورا برق سیستم وصل میشه بعد جالبه اصلا خاموش هم نمیشه باید دوشاخشو کاملا از پریز در بیار
رفتم عوض کردم الان ودباره بعد یه مدت کار کردن اینطور شده:n04:
مشکل چیه برم پسش بدم؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
11-06-2014, 08:35
سلام . بنده هم یک محافظ خریدم که وقتی خاموش میشه حدودِ 6 دقیقه طول میکشه تا روشن بشه !!! . بازش کردم مدارش ساده هست و یک آی سی داره که ظاهراً همون آی سی زمان نگهدارنده هست و کار تایمر رو انجام میده . چطوری میشه زمان لازم برای دوباره روشن شدن رو کم کنیم ؟ با تشکر

hassanbabanezhad
21-12-2015, 22:53
با سلام
کسی برنامه میکرو این محافظ رو دار؟ فایل HEX رو می خوام. چون تو ی اتصالی میکرو سوخته!
اگه کسی این محافظ رو داره ی لطفی کنه، HEX فلش میکرو رو واسم بفرسته.