PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل قطع شدن در چت صوتي ياهو مسنجر

hajHasan
24-03-2005, 19:34
سلام
من گاهي اوقات با يك دستگاه قديمي ( پنتيوم 2 ) از ياهو مسنجر استفاده ميكنم.
هر وقت با اين دستگاه در ياهو مسنجر وارد voice chat ميشم ، تا حدود 10 دقيقه و بعضي وقتها كمتر ، بدون مشكل كار ميكنه و بعد بدون هيچ پيغامي ،هم مسنجر بسته ميشه و هم كانكشن اينترنت قطع ميشه.
اول فكر ميكردم كسي يا برنامه اي اين مشكل را ايجاد ميكند اما اين مساله در اوقات مختلف و در چت رومهاي مختلف دائم تكرار ميشه .اما اگر چت غير صوتي باشه ، هيچ مشكلي پيش نمياد. آنتي ويروس و فايروال و آنتي اسپاي آپديت شده هم چيزي پيدا نمي كنند. خود من به كارت صدا يا مودم مشكوكم ! مي خواستم بدونم كه در چت صوتي از امكانات كارت صدا استفاده ميشود يا امكانات صوتي روي مودم ؟ كارت صداي اين دستگاه قديميه ( yamaha opl-3 ) به نظر شما با تعويض كارت صدا ، اين مشكل برطرف خواهد شد ؟
اينو هم بگم كه در سايت ديگري ، براي چت صوتي مشكل داره و پيغام error در سايت ميده و پنجره مرورگر غير فعال باقي ميمونه ولي در چت متني آن، هيچ اشكالي نميگيره.

آيا كسي راهنمايي براي رفع مشكل يا علت آن داره ؟

با تشكر

HamidFULL
31-03-2005, 20:06
بايد خدمت شما بگم که اشکال از ويندوز هست که با Modem شما همخونی نداره و ربطی به CPU نداره CPU فقط محاسبه ميکنه نه چيزه ديگه! به کارت صدا هم ربطی نداره چون
اينجا کارت صدا يه آناليزه ساده برای پخش صدا انجام ميده و دريافت Analog صدا و تبديل اون به Digital با مدم هست

شما 98SE Or Win Me نصب کن چون XP هم برای پردازنده يه شما يه کم سنگين هست اگر نشد شما بايد يه مدم همخون با سيستم و خط تلفن خودت پيدا کنی تا مشکل حل شه

hajHasan
01-04-2005, 01:01
مرسي حميد جون. به نظرم حرف شما صحيحه. من با يك كارت صداي پي سي آي زولتريكس هم تستش كردم ، باز همون مشكل ( كمي خفيفتر ) بود.
مودمش rockwell HCF V90 هست كه با درايور خود ايكس پي كار ميكنه. به نظرت چه مودمي روش بزارم مشكلو ميتونه تا حدي برطرف كنه ؟ از اين مودماي اينترنال موجود در بازار تهران مارك و مدلي معرفي ميكنيد لطفا ؟

HamidFULL
01-04-2005, 09:45
خواهش ميکنم عزيز مدم شما يه مدم عادی هست که ديگه تو بازار فروش نداره ولی خيلی هم بد نيست و کار رو راه ميندازه به نظر من شما از US.Robotics استفاده کن که تو بازار هم هست و جواب ميده البته من تضمين 100 در صد نميکنم چون اين موضوع به شدت به مرکز مخابرات شما و خط شما بستگی داره ولی اگر از آشنا ها چند مدم مختلف بتونی بگيری و تست کنی و بعد بری بخری خيلی بهتر هست

faryoon
13-06-2011, 14:02
بخش voice و webcame در سمت راست پنجره های گفتگوی من در مسنجر غیر فعال است.برای رفع این مشکل چه راهی وجود دارد؟

EXTREME
13-06-2011, 15:14
بخش voice و webcame در سمت راست پنجره های گفتگوی من در مسنجر غیر فعال است.برای رفع این مشکل چه راهی وجود دارد؟
راه چاره هیلتر ش -ک - ن یا وی -- پ --- ان