PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ديگه از نصب مجدد ويندوز و تمام نرم افزارها راحت شويد

shahin666
06-09-2011, 10:48
ديگه از نصب مجدد ويندوز و تمام نرم افزارها راحت شويد

سلام
من از اونجاي كه نرم افزار زياد دانلود ميكنم و برنامه ها رو براي تست هم كه شده نصب ميكنم ويندوزم رو معمولا زود به زود عوض ميكنم

و البته اين ويندوز هاي قفل شكسته كه خودشون هم پر از اشكال هست
و كلا زود به زود ويندوزم رو عوض ميكنم معمولا در ماه يكي دوبار ويندوز عوض ميكنم

خوب تا اينجا شايد نصب يكي دو بار شايدم بيشتر نصب ويندوز در ماه شايد خيلي كار سختي نباشه ولي قضيه بر ميگرده به بعد از نصب ويندوز و نصب نرم افزار هاي مختلف

خوب بعد از نصب ويندوز
- يه سري تغييرات در خود ويندوز بايد بدم
- بعد درايورهاي مختلف رو نصب ميكنيم
- بعد از نصب درايورها بايد شروع كنيم به نصب نرم افزارهام ميكنم

خوب از اينجا كار طاقت فرسا شروع ميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا بايد نرم افزار هام رو نصب كنم بعضي از نرم افزارها بعد از نصب نياز به ريست شدن دارن
بعضي از نرم افزارها هم بايد يه سري تنظيماتش رو با توجه به سليقه خودم تغيير بدم
حالا حساب كنيد مثلا ميخوام فاير فاكس رو نصب كنم با كلي افزونه كه بازم بايد تغييراتي در افزونه ها بدم
و تازه بعد از نصب نرم افزارها يه سري بازي هم بايد نصب كنم كه حتي اگر فقط يه بازي هم نصب كنم خود نصب ساكر بازم چند دقيقه زمان مي بره
و كلي اين كارها وقت گير و خسته كننده هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من ديروز ظهر نزديكه ساعت 1 يا 2 بود شروع كردم به نصب ويندوز 7 و ساعت 5 يا 6 بعدازظهر بود كه تازه تونستم همه اين كارو ها رو انجام بدم و بتونم وارد نت بشم :13:

حالا شده براي من بعد از همه اين كارها يه مشكل اساسي تو ويندوز پيش اومد و شايد مجبور شدم دوباره ويندوز رو پاك كنم و دوباره تمام اين كارها رو انجام بدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا من اين نرم افزار رو پيدا كردم ولي نميدونم كار باهاش به چه شكلي هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان عزيز اگر كار با اين نرم افزار رو بلد هستن ممنون ميشم يه توضيح بدن
يا نرم افزار يا روش بهتري رو ميدونن
ممنون ميشم بنده رو راهنماي كنيد
مرسي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Armagedon
11-09-2011, 09:58
سلام.
من از این برنامه واسه تولید ماکرو استفاده میکردم. به این شکل که این برنامه رو اجرا میکردم و بعد یه سری کار مثل نصب برنامه انجام میدادم. این برنامه تمام کلیدهای فشرده شده و حتی حرکات موس رو ضبط میکرد. بعد میتونستم رو یه سیستم دیگه با اجرا کردن همین ماکرو دقیقا همون کارا رو انجام بدم ولی بدرد نمیخورد. چون خیلی حساسه و اگه شرایط دوتا سیستم کاملا یکسان نباشه و حتی مثلا اگه رزولوشن دوتا سیستم متفاوت باشه، مشکل ایجاد میشه و ماکرو fail میشه. چون اغلب متغیرهایی که ذخیره میکنه نسبی نیستن و به شکل مطلق محاسبه میشن. در مورد کارایی این برنامه در تولید سیدی ویندوز سفارشی شده اطلاعاتی ندارم.
ولی یه راه حل بهتر سراغ دارم. از برنامه true image استفاده کنین. بعد از نصب ویندوز و برنامه ها یه بکاپ از پارتیشن ویندوز بگیرین و هروقت مشکل پیدا کردین بکاپو برگردونین.
موفق باشید.

shahin666
12-09-2011, 20:50
سلام.
من از این برنامه واسه تولید ماکرو استفاده میکردم. به این شکل که این برنامه رو اجرا میکردم و بعد یه سری کار مثل نصب برنامه انجام میدادم. این برنامه تمام کلیدهای فشرده شده و حتی حرکات موس رو ضبط میکرد. بعد میتونستم رو یه سیستم دیگه با اجرا کردن همین ماکرو دقیقا همون کارا رو انجام بدم ولی بدرد نمیخورد. چون خیلی حساسه و اگه شرایط دوتا سیستم کاملا یکسان نباشه و حتی مثلا اگه رزولوشن دوتا سیستم متفاوت باشه، مشکل ایجاد میشه و ماکرو fail میشه. چون اغلب متغیرهایی که ذخیره میکنه نسبی نیستن و به شکل مطلق محاسبه میشن. در مورد کارایی این برنامه در تولید سیدی ویندوز سفارشی شده اطلاعاتی ندارم.
ولی یه راه حل بهتر سراغ دارم. از برنامه true image استفاده کنین. بعد از نصب ویندوز و برنامه ها یه بکاپ از پارتیشن ویندوز بگیرین و هروقت مشکل پیدا کردین بکاپو برگردونین.
موفق باشید.

ممنون دوست عزيز از راهنماي تون:11:
البته من ميخوام يه بكاپ بگيرم و فقط براي سيستم خودم استفاده كنم
يعني اگر من بخوام فقط براي خودم استفاده كنم برنامه خوبي هست؟

من با برنامه اي كه معرفي كرديد كار نكردم
من راستش ميخوام بعد از نصب ويندوز و تغييراتي كه در ويندوز انجام دادم همه برنامه هام و نرم افزار هام رو نصب كنم و بتونم تمام اين كارها رو يه جوري ذخيره كنم و مثلا دفعه بعد ديگه تمام اين كارها رو نكنم
يعني ديگه نصب ويندوز و تغييرات و نصب تمام نرم افزارها به صورت اتوماتيك و خيلي سريع انجام بشه

بعد من يه چيزي رو دقيق متوجه نشدم
يعني بايد برنامه رو اجرا كنيم بعد نرم افزارها مختلف رو نصب كنم و خود برنامه اين كارها رو ذخيره ميكنه ؟!!

ممنون ميشم يه توضيح در اين مورد بديد

MrGee
12-09-2011, 21:44
اين تاپيكها رو بخونيد

آموزش Ghost يا چگونه از شر نصب پياپي ويندوز خلاص شويم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
آموزش نصب ویندوز در 7 دقیقه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mojtaba007h
14-09-2011, 08:19
ديگه از نصب مجدد ويندوز و تمام نرم افزارها راحت شويد

سلام
من از اونجاي كه نرم افزار زياد دانلود ميكنم و برنامه ها رو براي تست هم كه شده نصب ميكنم ويندوزم رو معمولا زود به زود عوض ميكنم

و البته اين ويندوز هاي قفل شكسته كه خودشون هم پر از اشكال هست
و كلا زود به زود ويندوزم رو عوض ميكنم معمولا در ماه يكي دوبار ويندوز عوض ميكنم

خوب تا اينجا شايد نصب يكي دو بار شايدم بيشتر نصب ويندوز در ماه شايد خيلي كار سختي نباشه ولي قضيه بر ميگرده به بعد از نصب ويندوز و نصب نرم افزار هاي مختلف

خوب بعد از نصب ويندوز
- يه سري تغييرات در خود ويندوز بايد بدم
- بعد درايورهاي مختلف رو نصب ميكنيم
- بعد از نصب درايورها بايد شروع كنيم به نصب نرم افزارهام ميكنم

خوب از اينجا كار طاقت فرسا شروع ميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا بايد نرم افزار هام رو نصب كنم بعضي از نرم افزارها بعد از نصب نياز به ريست شدن دارن
بعضي از نرم افزارها هم بايد يه سري تنظيماتش رو با توجه به سليقه خودم تغيير بدم
حالا حساب كنيد مثلا ميخوام فاير فاكس رو نصب كنم با كلي افزونه كه بازم بايد تغييراتي در افزونه ها بدم
و تازه بعد از نصب نرم افزارها يه سري بازي هم بايد نصب كنم كه حتي اگر فقط يه بازي هم نصب كنم خود نصب ساكر بازم چند دقيقه زمان مي بره
و كلي اين كارها وقت گير و خسته كننده هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من ديروز ظهر نزديكه ساعت 1 يا 2 بود شروع كردم به نصب ويندوز 7 و ساعت 5 يا 6 بعدازظهر بود كه تازه تونستم همه اين كارو ها رو انجام بدم و بتونم وارد نت بشم :13:

حالا شده براي من بعد از همه اين كارها يه مشكل اساسي تو ويندوز پيش اومد و شايد مجبور شدم دوباره ويندوز رو پاك كنم و دوباره تمام اين كارها رو انجام بدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا من اين نرم افزار رو پيدا كردم ولي نميدونم كار باهاش به چه شكلي هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان عزيز اگر كار با اين نرم افزار رو بلد هستن ممنون ميشم يه توضيح بدن
يا نرم افزار يا روش بهتري رو ميدونن
ممنون ميشم بنده رو راهنماي كنيد
مرسي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام دوست عزیز
من نرم افزار Norton Ghost رو به شما معرفی می کنم من خودم الان نزدیک یک ساله ازین نرم افزار استفاده می کنم خیلی عالیه تا ویندوزم به هم میخوره زود با نورتون برمی گردونم به روز اول با تمام نرم افزار ها و تنظیمات ویندوز و برنامه ها
پیشنهاد میکنم ازین نرم افزار استفاده کنید....