PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار برای دانلود ویدئو از این وب سایت

hno
06-09-2011, 07:34
سلام
دوستان من چند وقتی هست که به شدت در تلاش برای دانلود ویدئو ی این صفحه به ادرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هستم ولی هرچی تلاش میکنم نمیونم.با این اینترنتنم که اصلا نمیشه کار کرد چه برسه به دیدن ویدئو.میخواستم بدونم کسی میدونه چه جوری میشه این کارو کرد؟کلا چه راه هایی برای دانلودش هست؟

باتشکر

sirchicco
06-09-2011, 08:14
بفرما دوست عزیز 1.8MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من با IDM دانلود کردم

hno
06-09-2011, 12:49
بفرما دوست عزیز 1.8MB

من با IDM دانلود کردم

ممنون ولی مشکل اینه که این فقط تبلیغ اول ویدئو هست که میشه با IDM دالنودش کرد.قسمت اصلیش بعد از این تبلیغ هست
اگه راهه دیگه ای بلدید لطفا به ما هم آموزش بدید

باتشکر

hno
06-09-2011, 18:02
دوستان پس کسی راهی به ذهنش نمیرسه؟

jafarian
06-09-2011, 23:31
اگرقسمت بعدیش با برنامه idm دان نمیشه ازبرنامه bandicam میتونید استفاده کنید که قسمت رکوردش انتخاب میکنید بعد کلیپ تا آخر نگاه میکنید بعدش براتون رکورد میکنه:20:

sirchicco
07-09-2011, 06:17
ممنون ولی مشکل اینه که این فقط تبلیغ اول ویدئو هست که میشه با IDM دالنودش کرد.قسمت اصلیش بعد از این تبلیغ هست
اگه راهه دیگه ای بلدید لطفا به ما هم آموزش بدید

باتشکر

فکر نکنم تبلیغ باشه چون title صفحه رو که نگاه کنید دقیقا همون اسم فایل دانلودی من هستش

hno
07-09-2011, 06:43
اگرقسمت بعدیش با برنامه idm دان نمیشه ازبرنامه bandicam میتونید استفاده کنید که قسمت رکوردش انتخاب میکنید بعد کلیپ تا آخر نگاه میکنید بعدش براتون رکورد میکنه:20:

اخه مشکل منم همینه . این چند وقت به حدی اینترنتم قطع و وصل میشه مثلا 2 ثانیه قطع میشه و دوباره وصل میشه که اگه بخوام ببینم نمیشه چون وسط راه که قیع شد دیگه نمیشه ادامش رو دید.
تنها راهش دانش هست ولی نمیدونم چطوری

باتشکر فراوان از دوستان