PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطف کنید اگر کسی میتونه این مشکل و حل کنه راهنمایی کنه!!!

Mohammad.03600360
05-09-2011, 22:58
سلام دوستان سوالی داشتم
من ADSL دارم با مودم Wireless
قبلاً دو ویندوز XP , 7 داشتم روی PC
داخل ویندوز XP هرچند مودم نصب بود ولی نمیشد به اینترنت وصل شد و روی علامت شبکه روی تسکبار علامت تعجب ظاهر می شد و بعد وارد ویندوز 7 میشدم و براحتی وصل میشد و وقتی برمیگشتم توی ویندوز Xp اونجا هم به اینترنت دیگه وصل میشد تا ئقتی که کامپیوترو خاموش میگردم یا مودمو خاموش میکردم
حالا مشکل اینجاست که حالا ویندوز نصب کردم فقط هم XP ، حالا دیگه ویندوز 7 هم نیست که برم داخل اون و برگردم داخل XP که جواب بده!!!!!
اگر میشه یک راه اصولی معرفی کنید که این مشکل حل بشه
در ضمن براحتی از طریق لپ تاپ به اینترنت وصل میشم ولی . . . .
خیلی خیلی ممنون از همه دوستان

Mohammad.03600360
07-09-2011, 19:18
کسی راه حلی برای این مشکل نمیدونه؟:41:

far2009
07-09-2011, 20:42
به نظرم اگر مشکل جدی هست از نو مودم را نصب کنید . با توجه به مدل مودم راهنمای نصبش را پیدا کنید

The Dreadnaught
08-09-2011, 00:00
ربطی به Windows 7 نداره مگه شما بدون Restart کردن از 7 میومدی تو XP ؟!

مارک و مدل مودم رو بگید + اینکه با چه کابلی مودم رو به PC وصل کردید.

Mohammad.03600360
08-09-2011, 17:35
سلام خیلی ممنون که جواب دادین
مدل مودم هست Planet 802.11 G Wireles ADSL 2/2 Router البته درسته ریستارت میکردم برای عوض کردن ویندوز ولی خوب من همیشه این کار را می کردم و وقتی که وارد ویندوز XP می شدم به اینترنت وصل می شدم .
مودم را هم قبلا نصب نمی کردم و خود CD مادربرد وقتی شبکه را نصب می کردم دیگه به شبکه وصل میشدم و اینترنت را داشتم ولی با این حال مودم را هم نصب کردم ولی باز هم وصل نشد:13::13:

siamak_mu
08-09-2011, 17:54
موافقم ربطی به قضیه ی ویندوز 7 و اینا نداره. من احتمالاً ایراد رو در کارت شبکه میبینم (نرم افزاری). این موارد هم تست کنید:

1- جدیدترین درایور کارت شبکتون رو از سایت مادربوردتون دانلود و نصب کنید.

2- اگر با LAN وصل میشید که با توجه به توضیحتون LAN هستین و در صورتی که مودمتون USB ساپورت میکنه با USB هم تست کنید.

3- اگر هیچ کدوم نشد یه عکس از Device Manager در حالتی که Network Adapter باز هست بندازید.

4- اگر هم امکانش هست یک ویندوز XP دیگه نصب کنید ترجیحاً سرویس پک 3. (منظورم یک ورژن دیگه هست به غیر از CD ویندوزی که دارین)