PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سواری زیر 35 میلیون - سوناتا 2008 یا کمری glx 2007 مسئله این است !

mfani2008
05-09-2011, 19:33
سلام چند وقته می خوام ماشین بگیرم الان سیمند دارم ! خودروی ملی !!:31::2:
تا الان که تحقیق کردم به نظرم
camry glx 2007
sonata 2008
به پول من می خورم

چیز هایی که از ماشین می وام :مناسب برای خانواده - راحتی و نرمی - امکانات زیاد مثل اتومات و lcd و ایر بگ و سانروف و خرت و پرت های دیگه :27: - کیفیت ساخت خوب - مناسب برای مسافرت -با کلاس و بزرگ - مصرف سوخت معقول

آیا خودرو دیگه ای دست دوم تو این قیمت هست که بهتر از اینا باشه ؟ ماکسیما مصرفش خیلی بالا تر از ایناس ؟

mohamad skystar
05-09-2011, 22:41
سلام چند وقته می خوام ماشین بگیرم الان سیمند دارم ! خودروی ملی !!:31::2:
تا الان که تحقیق کردم به نظرم
camry glx 2007
sonata 2008
به پول من می خورم

چیز هایی که از ماشین می وام :مناسب برای خانواده - راحتی و نرمی - امکانات زیاد مثل اتومات و lcd و ایر بگ و سانروف و خرت و پرت های دیگه :27: - کیفیت ساخت خوب - مناسب برای مسافرت -با کلاس و بزرگ - مصرف سوخت معقول

آیا خودرو دیگه ای دست دوم تو این قیمت هست که بهتر از اینا باشه ؟ ماکسیما مصرفش خیلی بالا تر از ایناس ؟

سلام.دوست گرامی
تویوتا کمری GLX
هیوندای سوناتا

البته این 2 خودرو از نظر عملکرد نزدیک به هم هستن اما من ملاک های شما رو یک به یک بررسی میکنم:

1.خانواده : هر دو خودرو از نظر فضای کابین و جادار بودن برای خانواده مناسب هستن
اما کمری برای سرنشینان عقب راحت تر و جادارتر ار سوناتا هست.

2.از نظر راحتی و نرمی هنگام رانندگی تویوتا کمری کاملا برتره چون رانندگی طولانی با سوناتا یه کم خستگی همراه داره.

3.از نظر امکانات و تجهیزات سوناتا 2008 و کمری 2007 هم سطح هم هستن میشه گفت سوناتا از
جلو داشبورد شکیلتری برخورداره.

4.از نظر کیفیت ساخت برتری کامب با کمری هست چون کلا خودروهای ژاپنی از استحکام طولانی مدتی
برخوردار هستن اما سوناتا هم کیفیت مطلوبی داره.

5.مناسب برای مسافرت : هردو خودرو برای سفر عملکرد خوب و قابل قبولی دارن اما تویوتا از هندلینگ
و چسبندگی بهتری برخورداره.( طبق تجربه تو جاده شمال )

6.با کلاس و بزرگ : کلاس خودرو بستگی به سلیقه و انتخاب شما داره از نظر بزرگ بودن هردو شبیه به هم هستن.

7.مصرف سوخت معقول : هردو خودرو دارای موتور 4 سیلندر با 2400 CC هستن و از نظر مصرف سوخت شبیه یه هم البته یادت باشه سوناتا نوع 6 سیلندر داره اما کمری GLX فقط 4 سیلندر

نتیجه کلی: با بررسی دقیق ملاک ها تویوتا کمری GLX نمره بیشتری رو میگیره اما سوناتا رو دست کم نگیرید.

در مورد ماکسیما : تا وقتی شرایط برای خرید خودروهای جدید-به روز با امکانات و آپشن های مختلف مثل کمری و سوناتا هست ماکسیما عقب میمونه مگر اینکه بخوای بیخیال مصرف سوخت بشی و آسفالت جاده رو بکنی
و ماکسیما بخری.
موفق باشید

mfani2008
06-09-2011, 00:03
این مدل هایی که گفتم با چه قیمتی گیر میان ؟؟؟
آیا با 35 تومن میشه مدل های جدید تر ازن ها رو گرفت ؟(مثلاً سوناتا 2009 یا کمری 2008)

کمری se گیر میاد ؟ دقیقاً چه فرقی با glx داره ؟(من سایت هایی رو که مشخصات 2 رو نوشته خوندم ولی فرق خاصی ندیدم)
خودتون باشین کدومو میگیرین ؟

mohamad skystar
06-09-2011, 00:50
این مدل هایی که گفتم با چه قیمتی گیر میان ؟؟؟
آیا با 35 تومن میشه مدل های جدید تر ازن ها رو گرفت ؟(مثلاً سوناتا 2009 یا کمری 2008)

کمری se گیر میاد ؟ دقیقاً چه فرقی با glx داره ؟(من سایت هایی رو که مشخصات 2 رو نوشته خوندم ولی فرق خاصی ندیدم)
خودتون باشین کدومو میگیرین ؟

دوست من کمری SE بالای 40 میلون تومان هست و گیر نمیاد الان.
همچنین سوناتا 2009 و کمری GLX 2008 اینا هم بالای 40 میلیون تومان هستن الان.
هیوندای سوناتا رو هم باید به همون مدل 2007 فکر کنید چون 2008 رو 40 میلیون تومان هست.

هیوندای سوناتا 2007 قیمت 34000000 تومان 4 سیلندر
تویوتا کمری 2007 قیمت 36000000 تومان

من اگه باشم کمری GLX رو میخرم و یک عمر لذت میبرم.موفق باشید

mfani2008
09-09-2011, 13:59
آقا یه سوناتا 2008 6 سیلندر پیدا شده 35 تومن
ماشینشم خیلی تمیزه پیش مکانیک و صافکار هم بردم اکی دادن
نظرتون چیه ؟
این بهتره یا کمری ؟؟؟

Pourya-pc
09-09-2011, 17:45
فكر ميكنم به اندازه ي كافي در پست هاي قبلي دوستان توضيح دادن.
اما اين سوناتا كه شما فرمودين از نظر موتوري از كمري سر تر هست . اگر همه جوره مورد تاييد هست خريداري كنيد.البته ٢ تا ٣ مليون گرون قيمت دادن.
موفق باشيد.

mohamad skystar
09-09-2011, 19:01
فكر ميكنم به اندازه ي كافي در پست هاي قبلي دوستان توضيح دادن.
اما اين سوناتا كه شما فرمودين از نظر موتوري از كمري سر تر هست . اگر همه جوره مورد تاييد هست خريداري كنيد.البته ٢ تا ٣ مليون گرون قيمت دادن.
موفق باشيد.

قیمت رو مناسب گفته دوست من

---------- Post added at 08:01 PM ---------- Previous post was at 08:00 PM ----------

آقا یه سوناتا 2008 6 سیلندر پیدا شده 35 تومن
ماشینشم خیلی تمیزه پیش مکانیک و صافکار هم بردم اکی دادن
نظرتون چیه ؟
این بهتره یا کمری ؟؟؟

اگر واقعا تمیز هست قیمت رو خوب گفته درجه یک
البته من برتری رو با تویوتا میدونم اما چون این سوناتا رو میگین 6 سیلندر با این قیمت خیلی خوب گفته.

Pourya-pc
09-09-2011, 19:18
مگه سوناتا هم گرون شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohamad skystar
09-09-2011, 19:34
مگه سوناتا هم گرون شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بله دوست من.
یکی از رفقا یه سوناتا مشکی 6 سیلندر مدل 2006 رو خرید 35 میلیون تومان