PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتخاب برترین بازیکن فصل 1390/91 تیم پرسپولیس

pcforlife
03-09-2011, 22:12
در این تاپیک به کمک شما کاربران قصد داریم در پایان فصل 1390/91، برترین بازیکنان فصل تیم پرسپولیس و ضعیفترین بازیکن این تیم را از طریق رای گیریه جداگانه در بازی های فصل این تیم، انتخاب کنیم.
برای شرکت در این نظرسنجی، دقایقی درنگ کنید و حتما مطالب زیر را مطالعه کنید. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ـــ
ــــــــــــــــــ
ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــ

نحوه انتخاب بازیکنان

بعد از پایان هر مسابقه فوتبال تیم پرسپولیس تاپیک از حالت قفل خارج می شود و نتیجه بازی به همراه ترکیب تیم پرسپولیس + آمار بازی (اگر بود:31:) به وسیله پستی توسط بنده آپدیت می شود و تا روز قبل از مسابقه جدید، تاپیک باز خواهد بود.
کاربران می بایست طی آن مدت سه بازیکن برتر تیم پرسپولیس و ضعیفترین بازیکن این تیم را انتخاب کنند و توضیح مختصر و مفیدی راجع به انتخابشون بدهند.

سه نکته

1- کاربران می بایست با توجه به هر نتیجه ای که تیم کسب کرده، سه بازیکنش رو با ترتیب اولویت، به عنوان بازیکنان برتر زمین معرفی کنند. دقت کنید افرادی که بیشتر یا کمتر از این تعداد بازیکن انتخاب کنند، نظرشان در جمع بندی نهایی تاثیر نخواهد داشت و پستشان حذف خواهد شد.

2- کاربران می بایست در صورت تساوی یا باخت تیمشان حتما ضعیفترین بازیکن تیم را انتخاب کنند. اما در صورت برد تیم، الزامی برای انتخاب بازیکن ضعیف وجود ندارد. افرادی که بیش از یک بازیکن ضعیف را انتخاب کنند یا در صورت تساوی یا باخت تیم، بازیکن ضعیفی را انتخاب نکنند، نظرشان در جمع بندی نهایی تاثیر نخواهد داشت و پستشان حذف خواهد شد.

3- در صورتی که کاربران بعد از زمان مشخص شده، رای خودشان را ارسال کنند، آن نظر محاسبه نخواهد شد و بی تاثیر خواهد بود.

نحوه امتیاز دهی

در صورت برد تیم:
بازیکن برتر در اولویت اول 10 امتیاز مثبت
بازیکن برتر در اولویت دوم 8 امتیاز مثبت
بازیکن برتر در اولویت سوم 6 امتیاز مثبت
+
ضعیفترین بازیکن تیم 2 امتیاز منفی

درصورت تساوی تیم:
بازیکن برتر در اولویت اول 8 امتیاز مثبت
بازیکن برتر در اولویت دوم 6 امتیاز مثبت
بازیکن برتر در اولویت سوم 4 امتیاز مثبت
+
ضعیفترین بازیکن تیم 4 امتیاز منفی

درصورت شکست تیم:
بازیکن برتر در اولویت اول 6 امتیاز مثبت
بازیکن برتر در اولویت دوم 4 امتیاز مثبت
بازیکن برتر در اولویت سوم 2 امتیاز مثبت
+

ضعیفترین بازیکن تیم 6 امتیاز منفی

قـوانـیـن

1- توجه به بخش "نحوه انتخاب" بسیار اهمیت دارد. در صورت تناقض پست ها با این بخش، پست حذف خواهد شد.

2- توضیح کاربران راجع به انتخاباشون بسیار مهم است. توضیحاتی از قبیل "خوب بود، محشر بود، افتضاح بود و... " که به درد کتاب های ادبیات و تمرین موصوف صفت میخورد، قابل پذیرش نیست و این قبیل پست ها با چنین ماهیتی = اسپم. از توضیحات فوتبالی و فنی (مختصر و مفید) استقبال می شود.

3- تمامی کاربران با هر علاقه مندی به تیمی، میتوانند در نظرسنجی شرکت کنند، مشروط بر اینکه انتخاب هاشون با هدف توهین، تحقیر، ایجاد حاشیه و جنجال بین طرفداران تیمی برای بازیکنان تیمی نباشد.

4- در صورتی که تشخیص داده شود که نحوه رای دادن، فقط به خاطر رقابت میان دو بازیکن از تیمی یا دو تیم مختلف باشد، تاپیک نظرسنجی تیم یا تیم ها با تصمیم ناظرین برای همیشه قفل می شود.

نکته 1: تشخیص این موارد 3 و 4 فقط به عهده تیم مدیریت است.
نکته 2: در صورت تشخیص این موضوعات توسط تیم مدیریت، برخورد لازم با متخلفین صورت خواهد شد.

5- قرار نیست که حتما کاربران مسابقه فوتبالی را دیده باشند، میتوانند به استناد نوع گل ها و هایلایت ها، یا آمار بازی یا شنیده ها یا مطالبی که از سایت ها خواندند، بازیکنان مورد نظرشون را انتخاب کنند.

6- این تاپیک ها محل مباحثه کاربران راجع به تیم ها یا نظرات نیست... هدف فقط ارسال آرا هست و بس.

7- مسئولیت تمامی تاپیک ها فقط به عهده تیم مدیریت انجمن ورزش می باشد.

ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــ
ــــــــــــــــــ
ـــ

pcforlife
08-09-2011, 21:08
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اسامی بازیکنان و گلزن ها:

ترکيب ذوب آهن اصفهان:
شهاب گردان، سيد محمد حسيني، فرشيد طالبي، محمد صلصالي، حسين ماهيني، علي احمدي، ماچادو (گل دقیقه 80)، بهنام صادقيان( از دقيقه 50 محمد قاضي)، دسوزا(داود حقي)، کاسترو( از دقيقه 94 حدادي‌فر) و اسماعيل فرهادي(گل دقیقه 3)
سرمربي: منصور ابراهيم‌زاده
ترکيب پرسپوليس:
ميثاق معمارزاده، محمد نصرتي، عليرضا نورمحمدي (گل دقیقه 93)، سامان آقازماني( از دقيقه 46 غلامرضا رضايي)، ابراهيم شکوري، حسين بادامکي، محمد نوري، مازيار زارع، حميد علي‌عسگر و علي کريمي (گل دقیقه 49)
سرمربي: حميد استيلي

آمار بازی:
در صورت وجود! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به زودی...

لطفا اسامی سه بازیکن برتر پرسپولیس (به ترتیب اولویت) و ضعیفترین بازیکن این تیم را به همراه دلیل انتخابتون، انتخاب کنید. (انتخاب 4 بازیکن ضرورت دارد).
نحوه امتیاز دهی همانطور که گفته شد، به صورت زیر است:

درصورت تساوی تیم:
بازیکن برتر در اولویت اول 8 امتیاز مثبت
بازیکن برتر در اولویت دوم 6 امتیاز مثبت
بازیکن برتر در اولویت سوم 4 امتیاز مثبت
+
ضعیفترین بازیکن تیم 4 امتیاز منفی

مرسی از همتون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeid127
08-09-2011, 21:24
به نظر من برترین بازیکن ها اینها بودند:

1-علی کریمی:

تقریبا روی تمام توپ ها تاثیر داشت.گلش خوب بود.ضربه های ایستگاهی رو خیلی خوب میزد.حتی موقع دفاع هم موثر هست.

2-محمد نوری

واقعا پاسهاش محشره.طرح ریزی بیشتر حرکت ها رو انجام میداد.وسط زمین پاس اشتباه کم داشت.

3- نور محمدی

خیلی خوشحالم که بالاخره شیث نیمکت نشین شد!
گل قشنگی زد.کارش تو دفاع هم عالی بود.

اما بد ترین بازیکن هم به نظر من ابراهیم شکوری بود.

رو گل دوم ذوب آهن همه عقب بودند غیر این بازیکن!

خیلی اشتباه داشت.

وین رونی
08-09-2011, 21:36
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بهترین بازیکن:
1-کریمی=مثل همیشه دونده و پاسور و دریبل زن-خیلی دلم براش می سوزه-خیلی می دوه اما حیف که بازیکنان دیگر...و مشخص بود خسته شده
2-مازیار زارع=وسط زمین و مخصوصاً بخش دفاعی میانه زمین تیم رو خوب جمع کرده بود.
3-نوری

ضعیف ترین بازیکن:
حمید علی عسگر=شاید در طول بازی به تعداد انگشتان یک دست پاس سالم نداد-تک به تک خراب کرد و ...

عمو حسین خوب نفر سوم رو نمیشد پیدا کرد-با ارفاق و تذکر شما انتخاب کردم :31:

Kurosh
08-09-2011, 21:54
من دقایقی از بازی رو ندیدم، اما در مجموع تحلیلم از برترین‌ها و بدترین‌های پرسپولیس به این شکله :

بهترین بازیکن :

1- بی‌شک علی کریمی : امروز هر کاری دلش خواست کرد. هم یه میدون دار خوب بود و به خوبی توپا رو پخش می‌کرد، هم در سمت راست یه وینگر باکلاس و عالی بود که بارها نفوذهاش خط دفاع ذوب‌آهن رو آزار داد. تکنیک نابش هم که چندین بار می‌تونست به گل پرسپولیس منجر بشه، ولی بی‌دقتی بازیکنا مانع شد.

2- شاید محمد نوری : خوب و مؤثر بازی کرد. چند جا اشتباهاتی هم داشت وسط زمین، اما چند سوپر پاس داد که اگه کمی دقت می‌کردیم به راحتی به گل می‌رسیدیم. در کل از مهم‌ترین دلایل برتری پرسپولیس تو خط هافبک بود. شاید اگه کمی تو ارسال‌های عمقیش بیش‌تر دقت کنه، خیلی خیلی موفق‌تر باشه ...

3- همم ... سخته انتخابش، نورمحمدی خوب بود، اما زارع خیلی بهتر بود. فکر می‌کنم از مهم‌ترین دلایل پوشش ضعف‌های دفاع نصرتی بود ... بازی‌سازیش هم خوب بود.

ضعیف‌ترین بازیکن :

بین فشنگچی، نصرتی و کاظمیان گیر کرده بودم، واقعاً هم سخته انتخاب! ولی فکر کنم امیرحسین فشنگچی رو انتخاب کنم. امروز هیچی نداشت. بی‌خودی به بازی اومد ... فقط دنبال زدن حریف بود !

Amir_oscar
08-09-2011, 22:14
بهترین بازیکنان:

1- علی کریمی: با این که تازه از سفر تیم ملی برگشته بود، با دل و جون بازی کرد و تعصبش رو نشون داد. من اون صحنه ای رو که توی چند قدمی دروازه بود و جلوش پر از بازیکنای ذوب آهن بود و نمی تونست مسیر مستقیمی برای گل زدن پیدا بکنه و توپ رو از بالای سر بازیکن ها فرستاد خیلی دوست داشتم. هر چند که گل نشد.
2- علیرضا نورمحمدی: توی چند صحنه خیلی خوب توپ مهاجمین حریف رو زد و گلش هم نجات داد تیم رو.
3- حسین بادامکی: با این که چند تا سوتی داشت، ولی در مجموع بد نبود... پاس گل دوم رو هم داد.

بدترین بازیکن:

میثاق معمارزاده: روی هر دو گل جاگیری بدی داشت و زاویه رو خوب نبسته بود.

pcforlife
08-09-2011, 22:20
بهترین بازیکنان از دید من به ترتیب اولویت:

1- علی کریمی: به غیر از اون شوت عجیبش تو نیمه اول :31: واقعا فوق العاده بود. هم از سمت راست و هم در میانه میدان، حفظ توپ و حمل توپ بسیار عالی ای داشت. در بعضی صحنه های هم به دفاع کمک می کرد. طبیعتا گلش هم نباید نادیده گرفت (قرار شد مختصر و مفید بگم، ولی برای علی واقعا سخته).
2- محمد نوری: پاسهای خوبش و حضور مناسبش در صحنه های شکل گرفته در میانه میدان.
3- مازیار زاع: کمک به خط دفاع و هافبک (هافبک دفاعی) خصوصا خط دفاع پرسپولیس و قدرت بدنی و حمل توپ خوبش در این بازی.

ضعیف ترین بازیکن:

ابراهیم شکوری: عدم انجام وظایف دفاع... در اکثر صحنه زیادی جلو بود...

+

3-؟؟؟

تشکر می کنم:31::46::

1- کاربران می بایست با توجه به هر نتیجه ای که تیم کسب کرده، سه بازیکنش رو با ترتیب اولویت، به عنوان بازیکنان برتر زمین معرفی کنند. دقت کنید افرادی که بیشتر یا کمتر از این تعداد بازیکن انتخاب کنند، نظرشان در جمع بندی نهایی تاثیر نخواهد داشت و پستشان حذف خواهد شد.

گرافيكار
09-09-2011, 15:58
1- علی کریمی
هوشمندانه بازی کرد و در یک جمله از هر کدوم از داشته های فنیش در بهترین زمان و بهترین مکان استفاده کرد.

2- زارع
با توجه به بازی خونسردانه و پاسهای مطمئنش ، در انتقال تیم از حالت دفاعی به هجومی مهمترین تاثیر رو داشت.

3- نوری
به شکلی بازی کرد که با کریمی تداخل نداشته باشه و درواقع مکمل کریمی بودن رو تمرین کرد.

معمارزاده
دو توپ و دو گل خورده یعنی آمار صد در صدی در عملکرد منفی به ویژه اینکه با شروع مجدد بدش و البته شیرجه بدش در ادامه 80 درصد در گل اول مقصر بود و روی گل دوم هم بیشتر ایستاد و نگاه کرد

پی نوشت: فکر میکنم در هر صورت باید بدترین بازیکن تیم معرفی بشه
چون حتی زمانی که همه خوبن و تیم میبره هم یکی نسبت به سایر بازیکنا ضعیفتر عمل کرده
پس بهتره این قسمت از پست اول ویرایش و حذف بشه

اما در صورت برد تیم، الزامی برای انتخاب بازیکن ضعیف وجود ندارد.
تا این قسمت از آمار و آرا هم تداوم داشته باشه و هم نتیجه نهایی حقیقی تر باشه

SuperSt@r
09-09-2011, 16:54
بهترین بازیکنان:
1-علی کریمی:با توجه به اینکه تیم ملی بازی سنگینی داشت و دو روز بعدش تو پرسپولیس بازی به این خوبی کرد-حرفه ای و هوشمندانه بود-یمثل همیشه باتعصب و باغیرت بازی کرد-زدن یه گل و خلق چندین موقعیت گل و.....

2-علیرضا نورمحمدی:صرفا به خاطر گل تو دقایق پایانی با توجه به این همه موقعیت که داشتیم در آخر هم یه مدافع مثل اون گل زد

3-محمد نوری:تو خیلی از صحنه های بازی حضور داشت و پاسای خوبی رو داد

بدترین بازیکن

میثاق معمارزاده: با توجه به تعداد موقعیت های کم تیم ذوب آهن و دو گل خورده فقط به همین خاطر انتخابش کردم ولی به اینکه روی گلها صددرصد مقصر بود کاملا مخالفم

من به شخصه با این کار که صددرصد باید چهار بازیکن رو انتخاب کنیم خیلی موافق نیستم چون ممکنه به نظره یه نفر دوتا بازیکن خیلی خوب بیشتر نیاد و حتی یکی بدترین بازیکن به نظرش نیاد مثله خودم که تو این بازی بازیکن بدی که به چشمم بیاد ندیدم و از روی اجبار بدترین بازیکن رو انتخاب کردم وگرنه زیاد به این معتقد نیستم که میثاق معمارزاده بدترین بازیکن میدان بود

pcforlife
09-09-2011, 20:51
چند نکته:

عمو حسین خوب نفر سوم رو نمیشد پیدا کرد-با ارفاق و تذکر شما انتخاب کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اول ممنونم که نظر بازیکن سوم رو هم پر کردید (تشکر از توجه به تذکر)...:11: راجع به این نقل قول... ببین سخت نیست از 11 بازیکن 4 بازیکن رو انتخاب کرد. (سوای از اینکه سه بازیکن ذخیره رو لحاظ نکردم) دلیل این سختگیری از جانب بنده اینه که دو تن از سایر خوب های تیم (نه برترین بازیکن) شانس این رو داشته باشند که طی هفته های بعد، امتیاز بیشتری رو بگیرند. اگه فرضا علی کریمی تا آخر فصل فوق العاده باشه و ما فقط یه بازیکن خوب رو قرار باشه انتخاب کنیم، دیگه چه نیازی هست به نظرسنجی! (عیان را چه حاجت به بیان!):31:
+
علت انتخاب بازیکن بسیار اهمیت داره... چون باعث میشه هم پست ها بار اطلاعاتی یا آموزشی داشته باشند و هم اسپم نباشند. (دلیل انتخاب گزینه سوم = ؟)
ممنون:10:

پی نوشت: فکر میکنم در هر صورت باید بدترین بازیکن تیم معرفی بشه
چون حتی زمانی که همه خوبن و تیم میبره هم یکی نسبت به سایر بازیکنا ضعیفتر عمل کرده
پس بهتره این قسمت از پست اول ویرایش و حذف بشه

تا این قسمت از آمار و آرا هم تداوم داشته باشه و هم نتیجه نهایی حقیقی تر باشه
علیرضا جان... قانون تاپیک نمیگه: "نیازی نیست که برای انتخاب ضعیف ترین بازیکن در صورت برد تیم"... میگه که: الزامی برای انتخابش وجود نداره.
حالا دلیلم چیه؟ ببین یه موقعی یه تیم پیروز میشه با مصیبت و بدبختی و ابر و باد و... یه موقع هم مثل فرضا بارسا با n گل حریف در هم میکوبه با قدرت. چون انتخاب ضعیفترین بازیکن امتیاز منفی داره، منطقیه که برای تیمی که همه بازیکناش عالی خوب یا متوسط بودند، لحاظ بشه؟ دقت کن شاید تیمی که با قدرت میبره بازیکنی در حد صفر داشته باشه، اما استحقاق نداشته باشه که امتیاز منفی بگیره... من تعیین این استحقاق و شایستگی رو گذاشتم به عهده خود کاربرا.
+ مرسی از انتقادت.:11:

من به شخصه با این کار که صددرصد باید چهار بازیکن رو انتخاب کنیم خیلی موافق نیستم چون ممکنه به نظره یه نفر دوتا بازیکن خیلی خوب بیشتر نیاد و حتی یکی بدترین بازیکن به نظرش نیاد مثله خودم که تو این بازی بازیکن بدی که به چشمم بیاد ندیدم و از روی اجبار بدترین بازیکن رو انتخاب کردم وگرنه زیاد به این معتقد نیستم که میثاق معمارزاده بدترین بازیکن میدان بود
درباره انتخاب بازیکنا، صحبتتون مشابه جناب وین رونی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) است. طبیعتا پاسخ هم مشابهه. انتخاب 4 بازیکن از حداقل 11 بازیکن و حداکثر 14 بازیکن هستش. طبیعتا زیاد سخت نیست... آیا فرضا بگن از هر خط دفاع (به همراه دربازه بان)، خط هافبک و خط حمله، از هر خط یک بازیکن خوب و بین همه یک بازیکن ضعیف انتخاب کنید، شدنی نیست؟
+
درباره الزام برای انتخاب ضعیفترین بازیکن صحبت های شما هم یه جورایی عکس حرفای جناب گرافيكار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هستش!:31: طبیعتا در بازی هایی که تیم مورد نظر، به تساوی میرسه یا شکست میخوره، همه خوب نبودن.. و الا تیم می برد. شاید یه موقعی یه تیمی با شرایط عجیب غریب (بر خلاف بازی عالیش) پیروز نشه... (مثلا به خاطر مسائل داوری) اما در درجه اول این رقم بازی ها در اقلیت است هستند و طبیعتا غیر قابل پیشبینی و در ردرجه دوم باز تو این بازی ها بالاخره ضعف هایی(هر چند کوچک) از جانب بازیکن یا بازیکنانی وجود داشته.
مرسی از نظرتون :20:

pcforlife
19-09-2011, 12:39
امتیاز دهی به بازیکنان پرسپولیس تا اینجا از 7 کاربر انجمن:

علی کریمی | 56 امتیاز
محمد نوری | 30 امتیاز
مازیار زارع | 20 امتیاز
علیرضا نور محمدی | 16 امتیاز
حسین بادامکی | 4 امتیاز
ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــ
امیر حسین فشنگچی، حمیدرضا علی عسگر | 4 امیتاز منفی
ابراهیم شکوری | 8 امتیاز منفی
میثاق معمارزاده | 12 امتیاز منفی

بازیکنان پرسپولیس در این بازی:

میثاق معمارزاده، ابراهیم شکوری، محمد نصرتی، رضا نورمحمدی، حمید رضا علی عسگر، جواد کاظمیان(46- علیرضا محمد (65- هادی نوروزی)، غلامرضا رضایی، محمد نوری، حسین بادامکی (75- وحید هاشمیان)، مازیار زارع و علی کریمی

البته میدونم برای هواداران پرسپولیس سخته، بالاخره سه امتیاز مهمی رو مقابل استقلال از دست دادن... ولی لطفا سه بازیکن برتری تیم و ضعیف ترین بازیکن تیم را با ذکر دلیل انتخاب کنید.
مرسی:11:

انتخاب های من:
کلا پرسپولیس مهره ضعیف خیلی داشت... ولی با این حال:

بهترین بازیکن پرسپولیس
علی کریمی - تنها مهره پرسپولیس که خوب و با غیرت بازی می کرد و کارهای حجومی با تکنیک منحصر به فردش در اکتر زمان های پرسپولیس رو امیدوار می کرد به بازی.
بازیکن شماره دو
حمیدرضا علی عسگر - قدرت حمل توپش از سمت راست و موقعیت سازیش (هر چند ایشون هم واقعا در حد و اندازه نام پرسپولیس)
بازیکن شماره سه
مازیار زارع - کلا پرسپولس هافبک هاش خیلی ضعیف بودن، با وجود اون شوت های زارع و حضورش در برنامه های هجومی پرسپولیس
ضعیفترین بازیکن
کدوم رو انتخاب کنم؟! به نظرم ابراهیم شکوری... یعنی سمت چپ پرسپولیس از برکت وجود ایشون آزادراه بود!!

Amir_oscar
19-09-2011, 13:49
بهترین بازیکنان:

1- علی کریمی: مثل قبل نبود و عالی بازی نکرد، ولی خب از بقیه بهتر بود. به قول خودش، وقتی گذاشتنش نوک خط حمله، کی قراره بهش پاس بده؟!

2- مازیار زارع:یه دو سه تایی پاس درست داد و دو تا شوت معمولی هم زد! فقط به همین خاطر!

3- وحید هاشمیان: توی همون چند دقیقه که تو بازی بود، بد کار نکرد.

بدترین بازیکن:

میثاق معمارزاده: خیلی گیج بازی می کرد! باز هم مثل بازی قبل، روی هر دو گل مقصر بود. (با این وجود خوشحالم که حقیقی بازی نکرد و امیدوارم باز هم معمارزاده بازی بکنه.)

saeid127
19-09-2011, 14:06
بهترین بازیکن ها به نظر من:

1-علی کریمی:مثل همیشه نشون داد که ارزشش خیلی بیشتر از اینه که با اینها همبازی باشه.

2-حسین بادامکی:با این که بازیش به نظر نمیومد ولی نسبت به بقیه بهتر بود.وسط زمین خیلی نتونستند بازی سازی کنند.

3-خیلی سخته انتخاب بهترین از میان بدترین های کل تاریخ پرسپولیس.ولی به خاطر قوانین من محمد نصرتی رو انتخاب میکنم.روی صحنه های گل خیلی مقصر نبود.آخر بازی هم تو خط حمله اومد و تاثیر گذار بود.

بد ترین بازیکن هم به نظر من میثاق معمار زاده بود.البته 7-8 تا کاندید دیگه هم بود ولی این یکی دیگه خیلی ناله است!!

روی دوتا گل مقصر بود.کلا یه ضرب گرفتن تو کارش نبود.روی صحنه تیرک جباری عین مجسمه نگاه میکرد!!شانس آوردیم.

Kurosh
25-09-2011, 22:33
البته هنوز حسین پست نداده واسه آمار و نتیجه : دی
ولی خب ...

بهترین بازیکنان :

1- علی کریمی : نیازی به توضیح نیست، مثل همیشه مؤثر و خوب، البته نه به اندازه‌ی بازیای قبل ... ولی باز هم باغیرت
2- وحید هاشمیان : تعویض مناسب استیلی، نشون داد هنوز تمام نشده، یه گل زیبا و حساس، یه پاس گل فوق‌العاده، و چند دریبل خوب ... هر چند زیاد خطا می‌کرد ...
3- غلامرضا رضایی : در نیمه‌ی اول بسیار مؤثر و پرتحرک ظاهر شد. هر چند که نیمه‌ی دوم خوب نبود خیلی ...

جا داره از بازی خوب بادامکی هم یاد کنم، هر چند جز 3 تای من نیست ...

بدترین : خب بد کم نداشتیم، مازیار خوب نبود، نصرتی خوب نبود، شیث اشتباه داشت، نورمحمدی همین طور ... ولی ترجیح میدم انتخاب نکنم ...

Amir_oscar
25-09-2011, 22:42
بهترین بازیکنان:

1- وحید هاشمیان: یک گل و یک پاس گل در حدودا 25 دقیقه! این آمار فوق العاده نیست؟!
2- علی کریمی: خیلی سرحال نبود. به جان شما نفرت رو از تو چشماش می خوندم! از چی؟ نمی دونم!
3- غلامرضا رضایی: خیل دوید خداییش و یه پاس خیلی خوب هم به محمد نوری داد که گلش نکرد...

بدترین بازیکن:

محمد نصرتی: باز هم از تکنیک بزن زیرش استفاده می کرد!

Ssarshar
25-09-2011, 23:13
1- علی کریمی : امروز روز کریمی نبود اون هم بدلیل ارنج نامناسب استیلی بود اما باز هم با توجه به قدرت فردی و تکنیکی خودش تونست یه پاس گل بده و یه گل حرفه ای هم بزنه ...

2- خب هلیکوپتر اینبار روی مثبتشو به ما نشون داد و فوق العاده بود ... خیلی خوب رفت رو اعصاب فجریها خصوصا اواخر بازی ...

3- محمد نصرتی : با اینکه ممد سوتی ممد سوتیه !!! اما تو خط دفاع غیر از یه اتفاق مشکل خاصی نداشتیم با اینکه امروز نصرتی تو پست تخصصیش هم حضور نداشت !

بدترین بازیکن : محمد نوری ... مرده متحرک ... محمد نوری رو یه بازیکن تمام شده تو فوتبالمون میدونم و دیگه بهش اعتقاد خاصی ندارم ...

گرافيكار
26-09-2011, 00:37
بهترین بازیکنای پرسپولیس در برابر فجر

1-علی کریمی
یک گل و یک پاس گل و البته شروع کننده معدود حرکات پرسپولیس هنگام حمله

2- وحید هاشمیان
یک گل و یک پاس گل و البته با توجه به زمان کمتر بازیش در مکان دوم قرار میگیره

3-غلامرضا رضایی
دوندگیش اینبار کمی برای پرسپولیس مفیدتر بود هر چند هنوز ضربه آخر رو فاجعه میزنه

نوری
توی این دو بازی اصلا در حد خودش نبوده و دلیل اصلی کم بودن میزان پاسکاری در میانه میدان کم تحرکی نوریه

pcforlife
26-09-2011, 01:00
شرمنده دیر پست بازی رو میزنم...:11: با احتساب نظرات راجع به این بازی، امتیازات فعلا به این صورت است:
(تعداد شرکت کنندگان: 8 کاربر)

علی کریمی | 112 امتیاز
وحید هاشمیان | 36 امتیاز
مازیار زارع، محمد نوری | 26 امتیاز
غلام رضا رضایی | 18 امتیاز
حسین بادامکی | 8 امتیاز
محمد نصرتی | 6 امتیاز
حمیذرضا علی عسگر | 0 امتیاز
امیر حسین فشنگچی| 4 امیتاز منفی
ابراهیم شکوری | 14 امتیاز منفی
میثاق معمارزاده | 24 امتیاز منفی

علیرضا حقیقی، شیث رضایی، محمد نصرتی، علیرضا نورمحمدی، مجتبی شیری، حمید علی عسگر( از دقیقه 68 وحید هاشمیان)، مازیار زارع، حسین بادامکی، علی کریمی، محمد نوری( از دقیقه 82 هادی نوروزی) و غلامرضا رضایی

لطفا سه بازیکن برتر پرسپولیس و در صورت تمایل ضعیف ترین بازیکن این تیم را در این بازی انتخاب کنید.
مرسی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SuperSt@r
26-09-2011, 12:39
سلام

بازیکنان برتر:

1-علی کریمی:خیلی خوب بازی کرد گل زد پاس گل داد چنتام پاس خیلی خوب ازش دیدم که کلی حال کردم

2-وحید هاشمیان:با اینکه نیمه دوم اومد خیلی فوق العاده بازی کرد یه گل زد یه پاس گل زیبا هم به علی کریمی داد

3-غلامرضا رضایی: خیلی دونده و پرسرعت ظاهر شد

حالا که بردیم از بازیکن ضعیف چیزی نمیگم

گرافيكار
30-09-2011, 20:43
بهترین بازیکنان پرسپولیس در بازی با صبا

با تشکر از نوری و نوروزی که گل اول رو به زیبایی برای پرسپولیس زدن

1- حسین بادامکی
علاوه بر تحرک بالاش و پاس گلش انصافا با وجود دو هافبک ناآماده مثل نوری و کریمی یک تنه میانه میدان رو به ویژه در نیمه اول اداره کرد
تلاشش در اواخر بازی هم واقعا ستودنی بود حرکتش روی گل دوم هم واقعا هوشمندانه بود

2- محمد نصرتی
بدون شک بهترین دفاع ما بود صبا از سمت راست اصلا موفق نبود و خیلی از حملات صبا به خاطر بازی خوب نصرتی بی نتیجه موند

3-زارع
بازیکنای زیادی میتونن توی این رتبه قرار بگیرن مثل غلامرضا رضایی ، شیث رضایی نور محمدی ، نوروزی ....
اما زارع مثل بادامکی پرتلاش بود به اضافه اینکه نیمه دوم که صبا فشار آورد در ندادن موقعیت به صبا نقش زیادی داشت کلا فضای پشت 18 پرسپولیس در هر دو نیمه مال زارع بود

_ کریمی
با احترام فراوان و هر چند مشخصا از نظر بدنی آماده نبود اما خیلی توپ لو داد و واقعا هر چه گشتم دیدم ضعیف ترین بازیکن پرسپولیس بود

Kurosh
30-09-2011, 21:08
در روزی که پرسپولیس یکی از هماهنگ‌ترین روزهای خودش رو سپری می‌کرد، انتخاب بهترین‌ها کمی سخته ... خط دفاع عالی بود، خط هافبک خیلی خوب بود، خط حمله هم در حد موقعیت‌هایی که براش ایجاد شد، خوب کار کرد ...

بهترین بازیکن

1- بی‌شک حسین بادامکی ... واقعاً خوب تونست پتانسیل‌هاش رو نشون بده ... حمل توپ خوب، پاس‌های عالی، حرکات حساب‌شده

2- فکر می‌کنم مازیار زارع ... در کنار بادامکی عالی بود تو انتقال از دفاع به حمله، میانه‌ی میدان کاملاً در اختیارش بود ...

3- باید از دفاعا انتخاب کنم ... نصرتی و نورمحمدی هر دو عالی بودن ... ولی خب نصرتی علاوه بر راست، وسط رو هم پوشش داد، پس نصرتی .

بدترین بازیکن

درست نیست بعد از برد و این بازی نسبتاً خوب، بدترین رو انتخاب کنیم، اما خب به نظرم مجتبی شیری خوب نبود خیلی، در حد بازی قبلش نبود اصلاً ...

M3HRD@D
30-09-2011, 21:30
یکی از بهترین روزهای پرسپولیس این فصل بود بعضی جاها پاس های بین بازیکنان پرسپولیس به نزدیک 20 هم رسید که این خودش خیلی خوبه کلا خوب بودیم فقط تعویض ها مون زیاد خوب نبود میتونستیم هاشمیان و کاظمیان رو وارد بازی کنیم...

بهترین بازیکن:

1.بدون شک حسین بادامکی بود خیلی خوب و با هوشیاری بسار بالا بازی کرد فداکاریش رو هم تو گل آخر دیدیم...

2.مازار زارع هم خیلی خوب بود یه تنه وسط میدون رو جمع کرد....

3محمد نصرتی هم بعد مدت ها بدون سوتی بازی کرد و محکم بود فرار های جالبی رو هم از کناره ها داشت....

بدترین بازیکن:

مجتبی شیری هم خیلی ضعیف و کند بود و خطاهای بی موردی هم میکرد....

Ssarshar
30-09-2011, 23:02
1- حسین بادامکی : امروز واقعا نمره 20 رو میگیره ... کنترل توپ خیلی خوب - پاسهای دقیق - حس جندگی عالی - بهم ریختن دفاع و درگیر کردن بازیکنان صبا تو نیمه دوم و لحظات حساس همگی از ویژگیهای حسین تو بازی امروز بود ...

2- محمد نصرتی : بالاخره امروز یه بازی بی نقص رو از محمد نصرتی دیدم ... دریبلینگ های لحظه ایش واقعا خوب بود و حفظ توپ و پوشش مناسبی که خط دفاع رو داده بود واقعا کمک بزرگی کرد ما از اون ناحیه ضربه نخوریم ...

3- مازیار زارع : شب خوبی داشت ... باغیرت بود و البته با کیفیت ... با اینکه بازی بعد رو هم از دست داد ...

بدترین بازیکن :

- علی کریمی : هیچوقت یادم نمیاد ورزشکاری رو بیشتر از علی کریمی دوست داشته باشم ... اما با تمام احترامی که براش قائلم امشب نه پاسهای صحیحی داد و نه دوندگی خوبی داشت ... واقعا آماده نبود ... از دقیقه 50 به بعد فقط راه میرفت ... البته خودشم از ناآمادگیش گله داشت و موقع تعویض مشخص بود ...

pcforlife
30-09-2011, 23:38
امتیاز دهی به بازیکنان پرسپولیس تا اینجا از 9 کاربر انجمن:

علی کریمی | 118 امتیاز
مازیار زارع | 54 امتیاز
حسین بادامکی | 48 امتیاز
وحید هاشمیان | 44 امتیاز
محمد نصرتی | 34 امتیاز
محمد نوری، غلام رضا رضایی | 26 امتیاز
مجتبی شیری، امیر حسین فشنگچی| 4 امیتاز منفی

علیرضا حقیقی، شیث رضایی( از دقیقه 63 سامان آقازمانی)، رضا نورمحمدی، محمد نصرتی، مجتبی شیری، حسین بادامکی، مازیار زارع، محمد نوری، علی کریمی( از دقیقه 72 امیرحسین فشنگچی)، غلامرضا رضایی و هادی نوروزی( از دقیقه 60حمید علی‌عسگر)

لطفا سه بازیکن برتر پرسپولیس و در صورت تمایل ضعیف ترین بازیکن این تیم را در این بازی انتخاب کنید.
مرسی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SuperSt@r
01-10-2011, 09:08
سلام به همه به خصوص پرسپولیسیهای گل:11:
بهترین بازیکنان:

1-مازیار زارع:واقعا از یازیش لذت بردم هم تو نیمه اول و هم تو نیمه دوم خوب بازی کرد کلا وسط میدون رو خوب اداره کرد و از اون حرکتش که دو نفر رو هم تو نیمه دوم جا گذاشت خیلی خوشم اومد

2-بادامکی:انصافا بازی خوبی از خودش به نمایش گذاشت و کمتر اشتباه کرد و روی گل دوم هم که خیلی خوب یه پاس گل داد

3-محمد نصرتی: چون تیم گل نخورد گفتم از یکی از دفاع ها انتخاب کنم و خوب بازی کرد و تو خیلی از صحنه ها دیدمش

ضعیف ترین بازیکن هم به میمنت دومین برد پی در پی پرسپولیس از انتخابش صرف نظر میکنیم

Sub007
01-10-2011, 10:46
سلام به همه قرمز دوستان عزیز

بهترین بازیکنان:
۱- حسین بادامکی:همه کار توی میدون برای تیم انجام داد و روی گل دوم هم تیزهوشیش رو نشون داد.خدا کنه همیشه همینطور باشه.
۲-مازیار زارع:بعد از مدتها بازی خوبی رو ازش دیدم.میانه میدان رو به کمک بادامکی دربست در اختیار گرفته بودن.
۳-محمد نصرتی:با اینکه توی پست تخصصیش بازی نمیکرد اما بازی خوبی داشت.

ضعیفترین بازیکن:
مجتبی شیری:توی این بازی کند نشون داد و چند مورد هم خطای بی‌مورد داشت.

گرافيكار
16-10-2011, 14:35
بهترین بازیکنای پرسپولیس در بازی با مس

1-بادامکی
هرچند پاسهای اشتباه هم داشت اما واقعا داره عرق میریزه و پرتلاش بازی میکنه و من به عنوان یه تماشاگر سالهاست در این برهوت تعصب منتظر دیدن یه همچین بازیکنی در پرسپولیس هستم شاید یکی از تاثیرات بودن کریمی و بازی غیرتمندانه اش باشه
حسین بازیکن دوستداشتنی منه چون وقتی خوب بازی میکنه ناخودآگاه یاد تیم باشکوه دنیزلی میفتم

2-شیث رضایی
به نظر من داره دوباره به شیث دو سه سال پیش نزدیک میشه ای کاش یه ریکاوری اخلاقی انجام بده
خط دفاعی پرسپولیس واقعا در بازی با مس خوب بود و فقط چوب یک اشتباه فردی رو خورد

3-نصرتی
بازی خوب خط دفاعی من رو مجبور میکنه یک بازیکن دیگه از این خط انتخاب کنم هم به این دلیل که بگم یک باخت و یک گل خورده نباید باعث بشه بازی خوب یه خط دفاعی نادیده گرفته بشه و هم به این دلیل که نصرتی داره در یک پست تقریبا غیر تخصصی جنگنده و پرتلاش بازی میکنه

بدترین بازیکن

__ مجتبی شیری
هرچند در پستی ناآشنا بازی میکرد اما هم مقصر اصلی روی گل خورده بود و هم با اشتباهاتش در جاگیری و تعویض بازی از دفاع به حمله و برعکس نظم خط میانی تیم رو به هم زده بود

pcforlife
16-10-2011, 15:52
امتیاز دهی به بازیکنان پرسپولیس تا اینجا از 10 کاربر انجمن:

علی کریمی | 118 امتیاز
مازیار زارع، حسین بادامکی | 72 امتیاز
محمد نصرتی | 48 امتیاز
وحید هاشمیان | 44 امتیاز
محمد نوری، غلام رضا رضایی | 26 امتیاز
شیث رضایی | 4 امتیاز
مجتبی شیری| 12 امیتاز منفی

علیرضا حقیقی، شیث رضایی، علیرضا نورمحمدی، محمد نصرتی، ابراهیم شکوری( از دقیقه 73 مهرداد اولادی)، محمد نوری، حسین بادامکی، مجتبی شیری( از دقیقه 46 محمد منصوری)، امیر حسین فشنگچی( از دقیقه 46 جواد کاظمیان)، غلامرضا رضایی و وحید هاشمیان

درباره بازی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

گرافيكار
21-10-2011, 21:03
بهترین بازیکنان پرسپولیس در بازی با نفت

1-شیث رضایی
واقعا بدون اشتباه بود و در مقابل یکی از آماده ترین مهاجمای لیگ سربلند بود

2-نورمحمدی
با شیث کم کم داره به هماهنگی میرسه اکثر اوقات در زمان مناسب در مکان مناسب بود

3- نصرتی
بازی خوب خط دفاعی و بازی بد خطوط میانی و حمله ، باعث میشه انتخاب سوم من هم از خط دفاعی و نصرتی باشهواقعا بیشتر از حد خودش داره دوندگی و تلاش میکنه اونم با توجه به سن و سالش که اصلا مناسب بازی در دفاع راست نیست با اینحال برعکس بعضیا داره تلاش خودش رو میکنه

بدترین بازیکن

__ نوری
بودن شک یه مشکلی داره یا مصدومه یا بدنسازی نکرده یا نمیخواد برای استیلی بازی کنه یا مشکل خانوادگی داره
یه چیزیش هست چون یه بازیکن نمیتونه بیشتر از این افت کنه ما الان شاهد پایین ترین حد افت در دنیای فوتبال هستیم...

pcforlife
22-10-2011, 18:02

علی کریمی | 118 امتیاز
مازیار زارع، حسین بادامکی | 72 امتیاز
محمد نصرتی | 52 امتیاز
وحید هاشمیان | 44 امتیاز
غلام رضا رضایی | 26 امتیاز
محمد نوری، علیرضا نور محمدی | 22 امتیاز
شیث رضایی | 12 امتیاز
مجتبی شیری| 12 امیتاز منفی

علیرضا حقیقی، محمد نصرتی، علیرضا نورمحمدی، مجتبی شیری( از دقیقه ۹۰ امیر حسین فشنگچی)، شیث رضایی، مازیار زارع، محمد نوری( از دقیقه ۷۷ وحید هاشمیان)، حسین بادامکی، جواد کاظمیان( از دقیقه ۶۳ مهرداد اولادی)، غلامرضا رضایی و هادی نوروزی

درباره بازی:

Sub007
22-10-2011, 20:35
بازی پرسپولیس - نفت
بهترین ها:

۱- شیث رضایی:به نظر میرسه که بعد از مشکلاتی که داشت داره به روزهای خوبش بر میگرده.
۲-محمد نصرتی:یکی از مدافعینی که به نظر میرسه توی پست غیر تخصصی بهتر بازی میکنه.این چند بازی هم توی دفاع راست خوب بوده
۳-رضا نور محمدی:بازیهای خوبی توی خط دفاع انجام داد.

بدترین:
بدون شک محمد نوری.نمیدونم این چه وضع بازی کردنه.فصل قبل حداقل چند تا بازی در میون خوب بازی میکرد اما انگار این فصل قسم خورده که بازی خوب نداشته باشه.تنها کار مثبت این فصلش از نظر من پاس گلش به نوروزی توی بازی با صبا بود و بس.

Kurosh
22-10-2011, 21:12
من هم با دوستان موافقم ...
خط دفاع فقط خوب بود ...

بهترین :

1- شیث رضایی : خداییش توپ رد نشد ازش ... خیلی مسلط نشون داد
2- نصرتی : هم تو دفاع خوب بود، هم نفوذ ... سوتیاش به صفر رسیده
3- نورمحمدی : من از اول به این بازیکن اعتقاد داشتم ... هر چند بعضی وقتا راحت رد میشه ازش توپ،‌ اما در کل دفاع خوبیه

بدترین :

خیلیا ! مهم‌ترینش محمد نوری ... افتضاح بود!

گرافيكار
25-10-2011, 21:54
بهترینها در بازی با مس رفسنجان

بازی در جام حذفی و میزان ضعیف یا قوی بودن حریف تعریف خاص خودش رو داره

1- شیث رضایی
دفاع کردن در تیمی که تقریبا چیزی به نام خط میانی درونش نیست و از این منطقه حمایت چندانی از دفاع نمیشه واقعا سخته
شیث رضایی در چنین شرایطی یه گل زد و در بازی مستقیم و تک به تک با مهاجمای حریف خوب بود

2- نورمحمدی
با بدشناسی یه گل به خودی به نامش ثبت شد اما واقعا از خوبهای تیم بود و به قول کوروش واقعا داره برای تیم زحمت میکشه

3- فشنگچی
از زمانی که اومد خوب بازی کرد مدافع مستقیمش رو بارها و بارها دور زد و دریبل کرد و در لحظاتی که تیم برای نیازش به گل فشار میاورد یه جورایی تنها امید تیم به نظر میرسید

بدترین بازیکن

__ بادامکی
واقعا بد بازی کرد نمیدونم واقعا چه بلایی سر یه بازیکن میاد که یه بازی خیلی خوبه و یه بازی خیلی بد
اکثر پاسهاش به مقصد نرسید و اکثر دریبلهاش ناموفق بود

pcforlife
26-10-2011, 13:02

علی کریمی | 118 امتیاز
مازیار زارع | 72 امتیاز
حسین بادامکی | 70 امتیاز
محمد نصرتی | 64 امتیاز
وحید هاشمیان | 44 امتیاز
شیث رضایی، علیرضا نور محمدی | 38 امتیاز
غلام رضا رضایی | 26 امتیاز
محمد نوری | 14 امتیاز
امیر حسین فشنگچی| 2 امتیاز
مجتبی شیری| 12 امتیاز منفی

علیرضا حقیقی، ابراهیم شکوری، رضا نورمحمدی، شیث رضایی، محمد نصرتی (محمد نوری 36)، سامان آقازمانی، مازیار زارع (امیرحسین فشنگچی "نیمه دوم")، جواد کاظمیان، حسین بادامکی، محمد منصوری و هادی نوروزی
درباره بازی:

Kurosh
30-10-2011, 00:45
بهترین‌های بازی مقابل داماش گیلان :

بهترین

1- غلامرضا رضایی : بازی رو که ندیدم، اما تو دو گل نقش داشت و مثل همیشه هم پرتلاش بوده
2- محمد نوری : خدا رو شکر از اون نوری فاجعه‌بار تو چند هفته‌ی اخیر فاصله گرفته ... از بازی مس رفسنجان داره برمی‌گرده به حالت عادی
3- این یکی سخته انتخابش، چون بازی رو ندیدم، اما بین گلزنا، هادی نوروزی رو انتخاب می‌کنم، چون علاوه بر هوشمندیش در گل دوم، تعویض طلایی محسوب می‌شد ... و اینکه هاشمیان اگه بهترین بود که تعویض نمی‌شد ...

بدترین

بی‌شک محمد نصرتی ... با وجود عملکرد خوبش تو چند بازی قبل، این بازی علاوه بر اون حرکت زشتش، رو گل دوم داماش مقصر بود (اگه سوتی‌های بیش‌تر نداشته باشه)

Sub007
30-10-2011, 10:50
بازی داماش-پرسپولیس:

۱-غلامرضا رضایی: دیروز خیلی پر تلاش و موثر ظاهر شد و همون بازیکن سرعتی بود که ازش انتظار داشتیم.دو تا پاس گل هم داد که برای انتخابش به عنوان نفر اول حرفی نمیمونه.

۲-محمد نوری:دو بازی متوالیه که داره گل پیروزی بخش رو برای تیم میزنه.به نظر میرسه داره به دوران خوبش برمیگرده.

۳-هادی نوروزی:گل دوم تیم رو زد و روی گل سوم هم نقش اساسی داشت.چون توپی که مهدوی کیا در مهارش اشتباه کرد رو به نوری رسوند تا کار تموم بشه.

بدترین بازیکن:
۱-شیث رضایی
انتخاب در این بخش و برای بازی دیروز خیلی سخت بود.چون به نظر من دیروز خط دفاعمون به خصوص شیث و نصرتی فاجعه بودند.
اما فکر کنم شیث بیشتر برازنده لقب بدترین بازیکن باشه.روی گل اول توپی که میشد با یه تکل خطرش رو رفع کنه قطع نکرد و گل خوردیم.چند بار هم از غلامی دریبل خورد.
کار زشتشون با نصرتی هم که گفتن نداره.

pcforlife
30-10-2011, 13:25

علی کریمی | 118 امتیاز
مازیار زارع | 72 امتیاز
حسین بادامکی | 70 امتیاز
محمد نصرتی | 62 امتیاز
غلام رضا رضایی | 46 امتیاز
وحید هاشمیان | 44 امتیاز
علیرضا نور محمدی | 38 امتیاز
شیث رضایی| 36 امتیاز
محمد نوری | 30 امتیاز
هادی نوروزی | 12 امتیاز

علیرضا حقیقی، محمد نصرتی، علیرضا نورمحمدی، مجتبی شیری،شیث رضایی، مازیار زارع، محمد نوری،علی کریمی،وحید هاشمیان(دقیقه 87 سامان آقا زمانی)، حسین بادامکی،غلامرضا رضایی ( از دقیقه 90 امیر حسین فشنگچی)

درباره بازی:

گرافيكار
20-11-2011, 13:49
بهترینها در بازی با سپاهان

1-رضایی
بسیار جنگنده و پرتحرک بود احساس میکردم واقعا میخواد به تماشاگرا بفهمونه داره تمام تلاشش رو میکنه

2-نورمحمدی
واقعا نقش اول رو در مهار خط حمله سپاهان داشت خیلی راحت توی تک به تکها توپ رو میگرفت

3-زارع
به غیر از کریمی شاید تنها بازیکنی باشه که سعی میکنه توپ رو در خط میانی روی زمین بیاره و پاساش معمولا به مقصد میرسه
زارع هم جزء معدود بازیکنایی بود که میدویدن

__بدون شک نوری
من واقعا براش توضیحی ندارم پاسهای بیجون بیخیالی زیاد
فکر میکنم اگر کسی میخواد به نوری شک کنه دیدن بازی با سپاهان بهش کمک زیادی بکنه

pcforlife
21-11-2011, 00:15

علی کریمی | 118 امتیاز
مازیار زارع | 76 امتیاز
حسین بادامکی | 70 امتیاز
محمد نصرتی | 62 امتیاز
غلام رضا رضایی | 54 امتیاز
وحید هاشمیان،علیرضا نور محمدی | 44 امتیاز
شیث رضایی| 36 امتیاز
محمد نوری | 26 امتیاز
هادی نوروزی | 12 امتیاز

علیرضا حقیقی –مامادو تال – غلامرضا رضایی (سامان اقا زمانی 72 )– مازیار زارع – محمد نوری – علی کریمی – علیرضا محمد – مجتبی شیری – هادی نوروزی – علیرضا نور محمدی – جواد کاظمیان (مهرداد اولادی 60 )

درباره بازی:

Sub007
21-11-2011, 01:30
بازی پرسپولیس - سپاهان:

۱-غلامرضا رضایی:با وجود خستگی که به خاطر همراهی تیم ملی داشت.خیلی پر تلاش بود و سعی میکرد تا آخرین قدرتی رو که داره برای موفقیت تیم بزاره.

۲-مازیار زارع:چند وقتی هست که بیشتر و بهتر فضاهای پشت مدافعان حریف رو میبینه و با پاسهاش اون مناطق رو برای حمله وینگرها آماده میکنه که توی همین بازی هم چند باری خوب مناطق بازی رو با پاسهاش عوض میکرد.کلا اگه روز خوبش باشه خوب میدوه و همه جای زمین رو پوشش میده.به نظر ایرادی که داره اینه که راحت کارت زرد میگیره(البته توی این بازی یه مقدار داوری جالب نبود.)

۳-رضا نورمحمدی:جای خالی بقیه مدافعان رو تا حد امکان پر میکنه.این بازی هم همین وضعیت رو داشت.این فصل غیر از چند تا بازی مابقی رو خوب بوده.اگه این روند رو ادامه بده حداقل میتونیم بابت داشتن یه مدافع آماده و شش دنگ خوشحال بشیم.

بدترین بازیکن:
محمد نوری:واقعا درکش نمیکنم که چرا اینطوری شده.بازیکنی که دو تا بازی برامون گل پیروزی بخش رو میزنه توی این بازی از دادن پاس ساده هم عاجزه.به نظرم بهتره فعلا نیمکت نشین بشه تا شاید به خودش بیاد.هر چند احتمال هم داره که دوباره مثل فصل قبل بخواد چند بازی در میون خوب بازی کنه

pcforlife
22-11-2011, 19:08

علی کریمی | 118 امتیاز
مازیار زارع | 82 امتیاز
حسین بادامکی | 70 امتیاز
غلام رضا رضایی، محمد نصرتی | 62 امتیاز
علیرضا نور محمدی | 46 امتیاز
وحید هاشمیان | 44 امتیاز
شیث رضایی| 36 امتیاز
محمد نوری | 22 امتیاز
هادی نوروزی | 12 امتیاز

علیرضا حقیقی، ممدوتال، مجتبی شیری، علیرضا نورمحمدی، علیرضا محمد( از دقیقه 70 سامان آقازمانی)، مازیار زارع، محمد نوری، حسین بادامکی، علی کریمی، جواد کاظمیان( از دقیقه 90+1 محمد منصوری) و مهرداد اولادی( از دقیقه 70 امیر حسین فشنگچی)

درباره بازی:

گرافيكار
22-11-2011, 20:36
بهترینهای بازی با سایپا

1-نورمحمدی
هر چند دفاع در این بازی روی ارسال از کناره ها خوب نبود اما نورمحدی هنوز در تک به تک ها موفقه و امروز هم حقیقتا نخستین دلیل کمرنگ بودن انصاریفرد بازی خوب نورمحمدی بود

2-زارع
به نظر من با تلاشی که میکنه و در حالی که کریمی و نوری تحرک لازم رو ندارن بیس بازیسازی تیم رو یه خط عقب اورده و پرسپولیس بشتر توسط زارع بازیسازی میکنه

3-بادامکی
درسته که اشتباه داره اما اینروزا خیلی جنگنده بازی میکنه و به همه جای زمین سر میزنه
درواقع دلیل انتخاب بادامکی علاوه بر تحرک بالاش اینه که دیگر بازیکنای پرسپولیس اشتباه بیشتری دارن

گرافيكار
27-11-2011, 17:35
بهترینهای بازی با ذوب آهن

1-زارع
کماکان مهمترین تکیه گاه تیم در خط میانیه یه گل زیبا هم زد و در کل امروز خوب به ساختار هجومی اضافه میشد

2-کریمی
دوباره داره به آمادگی 70 یا 80 درصد نزدیک میشه امروز تحرک بیشتری داشت و دو سه تا پاس خوب هم داد و البته در حفظ توپ دقایق پایانی مهمترین نقش رو داشت

3-بادامکی
باز هم روی هوش خودش پایه گذار گلی شد که متاسفانه فوتبالیستای ایرانی زیاد بهش توجه نمیکنن
تحرک بادامکی هر وقت در اختیار کارای تیمی قرار گرفت هم دفاع ذوب به خوبی پرس شد هم یه حمله خوب شکل گرفت

__آقازمانی
چی بگم در وقاع بود و نبودش تفاوتی نداشت
تا تونست دریبل خود

Sub007
27-11-2011, 19:37
بازی ذوب آهن - پرسپولیس

بهترین ها:
۱-مازیار زارع:در ادامه بازیهای خوبی که این چند وقت ازش دیدیم توی این بازی هم میانه میدان رو خوب جمع و جور کرده بود.دو تا گل هم زد.

۲-علی کریمی:به قول ابراهیم زاده شاه مهره است کریمی.وقتی آماده باشه هم که همه کار برای تیم میکنه.هر چند هنوز ۱۰۰ درصد آماده نیست اما تکیه گاه خوبیه برای تیم.

۳-بادامکی:کاش همیشه در این حد و بهتر بازی کنه چون میتونه به تیم کمک کنه.امروز هم مثل بازی با صبا گل به موقعی رو پایه گذاری کرد.

بدترین:
جز آقا زمانی کسی لایق این عنوان نیست.یه بازیکن ضعیف که ضرر بودنش از نبودنش بیشتره.به خدا این بازیکن نمیشه برای پرسپولیس اما معلوم نیست چطوری داره توی این تیم بازی میکنه.

Kurosh
27-11-2011, 20:33
نظر من هم مثل نظر دوستان، همین 4 نفر هستن ...

بهترین‌ها :

زارع : دو گل، بازی خوب، اداره‌ی زمین
کریمی : پاسای خوب، مدیریت قوی، تحرک مناسب
بادامکی : هوش سرشار، بازی در خدمت تیم، بازی‌سازی مناسب

بدترین :

آقازمانی : افتضاح بود ...

pcforlife
28-11-2011, 15:46

علی کریمی | 142 امتیاز
مازیار زارع | 120 امتیاز
حسین بادامکی | 94 امتیاز
غلام رضا رضایی، محمد نصرتی | 62 امتیاز
علیرضا نور محمدی | 56 امتیاز
وحید هاشمیان | 44 امتیاز
شیث رضایی| 36 امتیاز
محمد نوری | 22 امتیاز
هادی نوروزی | 12 امتیاز
سامان آقا زمانی | 6 امتیاز منفی

علیرضا حقیقی – سامان اقا زمانی (محمدنوری 59)– علیرضا نور محمدی – ممدو تال – مجتبی شیری(علیرضا محمد 60)–حسین بادامکی – مازیار زارع - علی کریمی – امیر حسین فشنگچی – جواد کاظمیان (محمد منصوری )– غلامرضا رضایی

درباره بازی:

pcforlife
02-12-2011, 18:49

عليرضا حقيقي ، عليرضا نورمحمدي ، ممدوتال ،عليرضا محمد ، امير حسين فشنگچي ، مازيار زارع ، حسين بادامكي ( مهرداد اولادي 65 ) ، محمد نوري ، علي كريمي ، جواد كاظميان ( محمّد منصوري 74 ) و غلامرضا رضايي

درباره بازی:

pcforlife
10-12-2011, 02:15
عليرضا حقيقي ، عليرضا نورمحمدي ، ممدوتال ( روح الله سيف الهي 105 ) ،مجتبي شيري ، امير حسين فشنگچي ، مازيار زارع ، حسين بادامكي ، محمد نوري ( محمد منصوري 103 ) ، علي كريمي ، مهرداد اولادي و غلامرضا رضايي

درباره بازی:

pcforlife
16-12-2011, 16:32

علیرضا حقیقی، علیرضا نورمحمدی، ممدوتال، امیرحسین فشنگچی، مجتبی شیری، مازیار زارع، حسین بادامکی، علی کریمی، محمد نوری(۷۷ - محمد منصوری)، جواد کاظمیان(۷۶ - روح الله سیف الهی) و غلامرضا رضایی(۸۵ - مهرداد اولادی)

درباره بازی:

pcforlife
19-12-2011, 19:06

علیرضا حقیقی، علیرضا محمد، مجتبی شیری، علیرضا نورمحمدی، امیرحسین فشنگچی، مازیار زارع، علی کریمی، حسین بادامکی(۵۷- محمد نوری)، جواد کاظمیان، غلامرضا رضایی(۸۹- محمد منصوری)، مهرداد اولادی

درباره بازی:

Kurosh
19-12-2011, 19:23
با بدشانسی بازی برده رو مساوی کردیم ...

بهترین بازیکنان :

مازیار زارع - به جز ضربه‌ی پنالتی خوبی که زد، میونه‌ی میدون رو عالی نگه داشت و پخش توپش هم کمک زیادی به پاس‌کاری‌های خوب پرسپولیس کرد
علیرضا محمد - نفوذهای خوب از راست، دفاع عالی، جنگندگی و پاس‌های مناسب
غلامرضا رضایی - مثل همیشه دونده و تکنیکی و خوب، امروز پاس‌کاری‌های خوبی داشت با بقیه‌ی هافبکا و مهاجما ...

بدترین بازیکن :

مهرداد اولادی - اصلاً در حد انتظارات نیست ...

pcforlife
08-01-2012, 20:28

علی کریمی | 142 امتیاز
مازیار زارع | 128 امتیاز
حسین بادامکی | 94 امتیاز
غلام رضا رضایی | 66 امتیاز
محمد نصرتی | 62 امتیاز
وحید هاشمیان | 44 امتیاز
شیث رضایی| 36 امتیاز
محمد نوری | 22 امتیاز
هادی نوروزی | 12 امتیاز
علیرضا محمد | 6 امتیاز
مهرداد اولادی | 4 امتیاز منفی

میثاق معمارزاده، مجتبی شیری، مازیار زارع، امیر حسین فشنگچی( از دقیقه ۸۴ ابراهیم‌ شکوری)، علیرضا محمد، سامان آقازمانی( از دقیقه ۶۳ مهدی مهدوی‌کیا)، حسین بادامکی، محمد نوری، جواد کاظمیان( از دقیقه ۴۶ وحید هاشمیان)، غلامرضا رضایی و مهرداد اولادی

درباره بازی:

Ezel
11-01-2012, 19:11
پرسپولیس 4 - 1 شاهین بوشهر

برترین بازیکنان :

1- غلامرضا رضایی ؛ یک پنالتی گرفت ، یک گل زد و یک پاس گل داد ، برای شماره ی یک شدن کار دیگه ای هم باید انجام میداد ؟:31: ( البته انتقاد از بازی امروزش باشه برای تاپیک پرسپولیس )

2- علی کریمی ؛ بازگشت بسیار خوبی رو داشت و علاوه بر پاسهای فوق العادش ، در دفاع هم بسیار کمک کرد به تیم امروز /

3- مهرداد اولادی ؛ تحرک خوبی به خط حمله داده بود و چند موقعیت هم داشت و یک گل هم تونست به ثمر برسونه /

ضعیف ترین :

هاشمیان ؛ مثل اغلب اوقات روز بی فروغی رو تجربه کرد و توپهای کمی رو هم از دست نداد /

pcforlife
11-01-2012, 19:56
امتیاز دهی به بازیکنان پرسپولیس تا اینجا از 11 کاربر انجمن:

علی کریمی | 150 امتیاز
مازیار زارع | 128 امتیاز
حسین بادامکی | 94 امتیاز
غلام رضا رضایی | 76 امتیاز
محمد نصرتی | 62 امتیاز
وحید هاشمیان | 42 امتیاز
شیث رضایی| 36 امتیاز
محمد نوری | 22 امتیاز
هادی نوروزی | 12 امتیاز
علیرضا محمد | 6 امتیاز
امیر حسین فشنگچی، مهرداد اولادی| 2 امتیاز

ميثاق معمارزاده- عليرضا نورمحمدي، مجتبي شيري، ابراهيم شكوري، عليرضا محمد، محمد نوري (فشنگچي)،‌علي كريمي،‌حسين بادامكي، غلامرضا رضايي (جواد كاظميان)، مهرداد اولادي و وحيد هاشميان (46 مازيار زارع)

درباره بازی:

Sub007
11-01-2012, 23:05
پرسپولیس ۴ - شاهین ۱

بهترین ها:
۱-غلامرضا رضایی:۱ پنالتی،۱گل ،۱پاس گل و کلی دوندگی و آزار که به خط دفاعی شاهین رسوند باعث میشه شکی برای انتخابش به عنوان نفر اول نداشته باشم.(البته ازش توی اون یکی تاپیک انتقاد هم کردم)

۲-علی کریمی:پاسهاش فوق العاده بود.روزنه های دفاعی شاهین رو خیلی خوب میدید.۱۵ دقیقه آخر نیمه اول بازیش یه مقدار افت کرد اما با شروع نیمه دوم همه جا بود.دفاع،حمله،خط هافبک فقط مونده بود دروازه بانی کنه برای تیم.کاش همیشه همینطوری باشه.

۳-مهرداد اولادی:بالاخره یه بازی خوب از مهرداد دیدیم.دونده و پر تلاش.موقع حمله توی خط حمله بود و موقع دفاع هم تا وسط زمین خودمون عقب نشینی میکرد.گلی که زد خیلی منو خوشحال کرد.انشاالله که روزهای بد نیم فصل رو فراموش کرده باشه.

البته نوری و محمد هم میتونستند جز بهترینها باشن اما ۳نفر انتخاب شده به نظرم بهتر بودند.

بدترین:
به خاطر بردی که داشتیم توی این قسمت کسی رو انتخاب نمیکنم:46:

Lord Farshad
11-01-2012, 23:47
درود.

دوستان با دلایل کامل گفتند ؛ دقیقا حرف من همینه؛ تکرار مکررات نمیکنم:

1- غلامرضا رضایی ( 1 - 1 - 1 و ... )
2- علی کریمی ( این آمار برنامه نود رو که دید ، بیشتر قدر خودشو دونست؛ امروز تازه به نظرم یه کوچولو از قدرتش رو نشون داد)
3- مهرداد اولادی ( اولین بازی این فصلش بود که مهرداد بود، یاد دربی اون سال که با پاشا بودیم و گل زد، افتادم)

-----------------------

بد رو میخواستم بگم واسه تنبیه نور محمدی اما روزی که همه پرسپولیسی ها افتخار کردند به تیمشون و کسی نبود که نخنده پس بد نداریم.

Sub007
20-01-2012, 23:35
پرسپولیس ۲ - مس سرچشمه ۱

بهترینها:
۱-محمد نوری:یه گل به موقع زد.یه پنالتی هم گرفت.با وجود عدم بازی در پست تخصصیش هم به نظرم توی اون پست خوب بازی کرد.
برگشت نوری مصادف شده با برگشت دنیزلی به پرسپولیس که امیدوارم روند رو به رشد محمد نوری ادامه داشته باشه.

۲-علی کریمی:زیاد روز خوبش نبود اما تاثیر خودش رو با دادن اون پاس گل و گل کردن پنالتی نشون داد و سعی میکرد همه جای زمین باشه.

۳-مهدی مهدوی کیا:تا زمانی که توی بازی بود پر تلاش و نسبتا کم اشتباه نشون داد.هر چند سانترهای زیادش که ثمری برامون نداشت نقطه منفی بازش بود اما میشه ازش تا حدودی گذشت.

بدترین:
حسین بادامکی رو انتخاب میکنم.چون توی بهترین لحظات بازی موقعیتهای خوبی رو از دست داد و زیاد هم توی میدانداری برای تیم موفق نبود.همون نیمه اول باید تعویض میشد.

Kurosh
21-01-2012, 01:03
من هم انتخاب‌هام مشابه Sub007 عزیز هست ...

بهترین‌های بازی مقابل مس سرچشمه :

1- محمد نوری : از معدود خوب‌های زمین بود. البته به خصوص در نیمه‌ی اول، اشتباه هم داشت، اما در کل روز خوبش بود و داره به اون بازیکنی که می‌خوایم و ازش انتظار داریم نزدیک میشه
2- مهدی مهدوی‌کیا : بودنش نعمتیه برای پرسپولیس ... با بودن مهدی من خیالم از سمت راست، هم تو کارهای هجومی، هم در دفاع، راحته ... سرعت و دریبل و حمل توپ مهدی همچنان عالیه ... فقط می‌تونست امروز سانترهاش رو بلندتر و دقیق‌تر بکشه که خب ایشالا در آینده بهتر میشه
3- علی کریمی : همون طوری که تو تاپیک پرسپولیس گفتم، تا قبل از دقیقه‌ی 70 چندان عملکرد مناسبی نداشت (به جز چند پاس خوب) ... اما روی دو گل به شدت مدیونشیم ... عملکردش تو این چند بازی از نظر آماری فوق‌العاده بوده ... مثل همیشه باتعصبه، اما امروز پراشتباه بود، که نمی‌دونم علتش چیه ...

بدترین بازیکن:

حسین بادامکی : سردرگم، بی‌دقت، ضعیف ...

saeid127
21-01-2012, 12:49
بهترین بازیکن ها به نظرم:

1- علی کریمی: قلب تیمه.تموم حمله ها رو طراحی میکنه.وظیفه محمد نوری توی نیم فصل اول رو داره.فقط تو یک صحنه که چیپ زد واقعاً اعصابمو خورد کرد!

2- محمد نوری:کل بازی خوب نبود فقط اون دو صحنه که خیلی تاثیر گذار بود.

3- مهدی مهدوی کیا: همون طور که دوستان گفتند خیلی تاثیر گذار بود.نفوذ های خوبی داره ولی توی دفاع ضعیف ظاهر شد.

بد ترین ها:

چند تا بازیکن بودند که اصلا اسمشون نمیومد مثل غلامرضا رضایی،وحید هاشمیان و ...ولی به نظر من ابراهیم شکوری از همه بد تر بود!

SuperSt@r
21-01-2012, 15:45
سلام
من زیاد از بازی دیروز راضی نبودم ولی انتخاب میکنم

1-علی کریمی:به خاطر پاس گل فوق العادش و اینکه خیلی تو جریان بازی حضور داشت
2-محمد نوری:فقط به خاطر گلی که زد و پنالتی که گرفت
3-مهدوی کیا: اونم خیلی تو جریان بازی حضور داشت و خیلی نفوذ میکرد

ضعیفترین بازیکن
ابراهیم شکوری: یکی دوتا حرکتاش از دید من جالب نیومد

pcforlife
25-01-2012, 14:46
امتیاز دهی به بازیکنان پرسپولیس تا اینجا از 12 کاربر انجمن:

علی کریمی | 200 امتیاز
مازیار زارع | 128 امتیاز
غلام رضا رضایی | 96 امتیاز
حسین بادامکی | 90 امتیاز
محمد نصرتی | 62 امتیاز
محمد نوری | 58 امتیاز
وحید هاشمیان | 42 امتیاز
شیث رضایی| 36 امتیاز
مهدی مهدوی کیا | 26 امتیاز
مهرداد اولادی | 14 امتیاز
هادی نوروزی | 12 امتیاز
علیرضا محمد | 6 امتیاز
امیر حسین فشنگچی | 2 امتیاز
ابراهیم شکوری | 18 امتیاز منفی

با تاخیر فراوان اسکوربورد دو بازی اخیر پرسپولیس رو میزارم.. .شرمنده بابت دیر کرد:

ميثاق معمارزاده- مجتبي شيري- مازيار زارع- عليرضا محمد- ابراهيم شكوري- حسين بادامكي(از نيمه دوم مهدي مهدوي‌كيا)- علي كريمي- محمد نوري- غلامرضا رضايي- جواد كاظميان(از نيمه دوم وحيد هاشميان)- مهرداد اولادي

درباره بازی:

میثاق معمارزاده، ابراهیم شکوری، مجتبی شیری، علیرضا نورمحمدی، مهدی مهدوی کیا (64 علیرضا محمد)، محمد نوری، علی کریمی، حسین بادامکی (62 مازیار زارع)، غلامرضا رضایی، مهرداد اولادی و وحید هاشمیان (58 حمید علی عسگر). سرمربی: مصطفی دنیزلی

درباره بازی:

pcforlife
25-01-2012, 17:42

ميثاق معمارزاده، مجتبي شيري، رضا نورمحمدي، عليرضا محمد (مهدي مهدوي كيا)، ابراهيم شكوري، مازيار زارع، حسين بادامكي (هادي نوروزي)، علي كريمي، حميد علي عسگر (جواد كاظميان)، محمد نوري، غلامرضا رضايي

درباره بازی:

saeid127
25-01-2012, 19:16
بهترین بازیکن ها در این بازی:

1- محمد نوری: واقعا خوب بود.تو یه صحنه 3 نفر رو دریبل کرد و یه شوت عالی زد که با بد شانسی گل نشد.یه گل خوب هم زد.کلاً داره به روزهای اوجش بر میگرده.

2- علی کریمی:مثل همیشه موثر.گل زیبا و حمل توپ عالی.با اینکه نوک حمله بود موقعیت سازی هم میکرد.

3- مازیار زارع: این یکی خیلی خوب نبود ولی نسبت به بازی های قبل بهتر ظاهر شد.توپ های جلوی دفاع رو خوب به هافبک ها میرسوند.

بدترین بازیکن به طور قطع میثاق معمارزاره است.در حد گلر تیم محلات بازی میکنه.3 بازی علت گل خوردن پرسپولیسه.

Sub007
25-01-2012, 22:52
نفت آبادان ۴ - پرسپولیس ۲

منهم انتخابهام با آقا سعید یکسانه.
بهترین ها:
۱-محمد نوری:امروز انگاری میخواست روی دست کریمی بلند بشه و دائم دریبل زنی میکرد.در ادامه روند رو به رشدی که داشته این بازی هم پر تحرک بود.هر چند گلی که زد کمکی به تیم در برگشت به بازی نکرد اما بازی خوبش رو تکمیل کرد.

۲-علی کریمی:باز هم گل زد و برای شکست نخوردن تیم همه کار کرد.با نبود مهاجم نوک صرف مجبور بود توی اون پست بازی کنه.ترس مدافعان نفت از کریمی باعث آزاد شدن بقیه میشد.

۳-مازیار زارع:هر چند هنوز مازیاری نشده که یک تنه میانه میدان ملوان رو جمع و جور میکرد اما امروز پر تلاش نشون داد و ارتباط دفاع و حمله رو تا حدودی تونست خوب انجام بده.

بدترین:
پدیده ای جز میثاق معمارباخت(همون معمارزاده سابق) نمیتونه این عنوان رو داشته باشه.خوردن گلهای بد،جایگیری ضعیف و ... جایی برای بحث باقی نزاشته.نظرم رو توی اون تاپیک در موردش گفتم.

pcforlife
29-01-2012, 20:33

علی کریمی | 208 امتیاز
مازیار زارع | 132 امتیاز
غلام رضا رضایی | 96 امتیاز
حسین بادامکی | 90 امتیاز
محمد نصرتی | 62 امتیاز
محمد نوری | 70 امتیاز
وحید هاشمیان | 42 امتیاز
شیث رضایی| 36 امتیاز
مهدی مهدوی کیا | 26 امتیاز
مهرداد اولادی | 14 امتیاز
هادی نوروزی | 12 امتیاز
علیرضا محمد | 6 امتیاز
میثاق معمارزاده | 30 امتیاز منفی

حسین هوشیار، علیرضا نورمحمدی، مجتبی شیری، ابراهیم شکوری، حمیدرضا علی‌عسگری، محمد نوری(80- حسين بادامكي)، علی کریمی، مازیار زارع، غلامرضا رضایی(46- ايمون زايد)، مهرداد اولادی و هادی نوروزی(46- جواد كاظميان)

درباره بازی:

SuperSt@r
29-01-2012, 20:58
سلام
امروز هم متاسسفانه نتونستيم امتياز كامل رو از بازي بگيريم ولي بد هم بازي نكرديم
خب من امروز انتخاب هام رو ميذارم

برترينها:

1-علي كريمي: همه ديدن فك نكنم نيازي به اوردن دليل باشه

2-هوشيار:يكي دوتا عكس العمل خوب ازش ديديم برا بازي اول انصافا خوب بازي كرد همين كه گل نخورديم اين ديدار ميتونه بهترين دليل باشه

3-محمد نوري: من انتخابي برا نفر سوم نداشتم ولي به خاطر قوانين تاپيك نميتونستم انتخاب نكنم. نوري رو هم برا اينكه خيلي تو زمين حضور داشت و اسمش رو زياد ميشنيديم گفتم

ضعيفترين:
مهرداد اولادي:زياد از بازيش راضي نبودم اشتباه هم ازش ديدم برا همين اونو انتخاب كردم

Kurosh
29-01-2012, 21:21
بهترین‌های بازی مقابل ذوب‌آهن :

1- علی کریمی : مثل همیشه ... عالی و با تعصب ...
2- محمد نوری :‌ نیمه‌ی اول هماهنگی خوبی با خط هافبک و مهاجما داشت ... همون طوری که قبلاً‌ هم گفتیم، داره به روزهای اوجش برمی‌گرده ... پاسای خیلی خوبی داشت امروز ...
3- حسین هوشیار : میشه امیدوار بود که دروازه‌بان مطمئنی بشه ... امروز یکی دو ری‌اکشن خوب داشت ... انگیزه‌ی بالایی هم داره، ببینیم تو دربی چه می‌کنه ...

بدترین: قطعاً اولادی ... فقط می‌تونم بگم برای دنیزلی متأسفم که این بازیکن رو 90 دقیقه نگه داشت !!

Ezel
02-02-2012, 20:27
پرسپولیس 3 - 2 استقلال

برترین ها :

ایمون زاید : بدون شک بهترین بود ، و بازیکنی که پس از سالها در دربی هت تریک کرد ، چهارچوب شناسی فوق العاده و یک تمام کننده به تمام معنا اونهم با کمتر از یک نیمه بازی !

مهدوی کیا : نشون داد که هنوز هم میتونه جلوتر بازی کنه و چقدر بازیکن خوبی باشه ، به یاد مهدوی کیای مقدماتی 98 انداخت منو و دو شوت سرکش که اگر درخشش رحمتی نبود روز خیلی بهتری رو رقم میزد براش هرچند که باز هم به قول مزدک یکی از اون سانترهای نابودگرش رو نشون داد /

علی کریمی : در روز نه چندان خوب پرسپولیس به خصوص در نیمه اول ، جزو خوبها بود /

ضعیف ترین :

محمد نوری ، سوای از پاس گلی که داد ، واقعا بد بازی کرد امروز ، اون دو شوت عجیبش هم به کنار !

Kurosh
02-02-2012, 20:46
پرسپولیس 3 - 2 استقلال

برترین‌ها :

1- ایمون زائد : چی می‌تونم بگم ... روزمون رو ساخت، از همون بازی قبل، با همون چند دقیقه‌ای که بازی کرد، همه گفتن بازی ضعیفی داشت، اما همون موقع هم تو تحلیلم از بازی نوشتم که چقدر مهاجم حرفه‌ای و کاردرستیه ... امروز بهم ثابت کرد اشتباه نکردم ... ممنونم ازش، همونیه که سال‌ها کم داشتیم ...

2- مهدی مهدوی‌کیا : عزیز دل منه این مرد ... چقدر دوست داشتنی، چقدر محجوب، و چقدر محبوب ... همچنان در اوجه ... استارت‌هاش مثل همیشه انفجاری و ویرانگره ... سانترهاش هنوز بوی گل میدن، پاس‌هاش، حرکت‌های بدون توپش ... تو هنوز همون مهدی هستی، نمی‌دونم چرا فکر می‌کنن سنت رفته بالا و کارایی قبل رو نداری ! تو حضورت باعث دلگرمیه پسر !‌

3- حسین بادامکی : شاید یه پاس دلیل بر بهترین بودن نباشه، اما کس دیگه‌ای رو پیدا نکردم، کریمی نمی‌تونست بهترین باشه، چون واقعاً از بدها بود به نظرم! هیچ نشونی از کریمی همیشگی رو نداشت، نیمه‌ی اول بارها و بارها توپ لو داد ... نوری هم به جز پاس گل استثناییش، خیلی خوب نبود ... ممنونیم از حسین عزیز که اون پاس معرکه رو داد ...

بدترین:

مهرداد اولادی ... مثل بازیای گذشته از بدترین‌های میدان بود ... جدای از اخراجش، کار مفیدی هم نکرد ! نه می‌دونه کی باید دریبل کنه، نه سر موقع پاس میده ...

pcforlife
02-02-2012, 21:32

علی کریمی | 230 امتیاز
مازیار زارع | 132 امتیاز
حسین بادامکی، غلام رضا رضایی | 96 امتیاز
محمد نوری | 78 امتیاز
محمد نصرتی | 62 امتیاز
مهدی مهدوی کیا، وحید هاشمیان | 42 امتیاز
شیث رضایی| 36 امتیاز
ايمون زائد | 20 امتیاز
هادی نوروزی | 12 امتیاز
حسین هوشیار | 10 امتیاز
علیرضا محمد | 6 امتیاز
مهرداد اولادی | 4 امتیاز

حسین هوشیار، رضا نورمحمدی، مجتبی شیری، ابراهیم شكوری، حمید علی عسگر، مازیار زارع، محمد نوری(۸۹- حسین بادامکی)، هادی نوروزی(۵۶- مهدی مهدوی کیا)، غلامرضا رضایی(۵۶- ايمون زائد)، مهرداد اولادی، علی کریمی

درباره بازی:

+

مهرداد اولادی ... مثل همیشه بد، بد، بد !!!
کوروش جان، دوستان عزیز توجه داشته باشید!:

2- توضیح کاربران راجع به انتخاباشون بسیار مهم است. توضیحاتی از قبیل "خوب بود، محشر بود، افتضاح بود و... " که به درد کتاب های ادبیات و تمرین موصوف صفت میخورد، قابل پذیرش نیست و این قبیل پست ها با چنین ماهیتی = اسپم. از توضیحات فوتبالی و فنی (مختصر و مفید) استقبال می شود.
مرسی:11::10:

SuperSt@r
03-02-2012, 01:32
سلام به همه بچه ها برد پرسپوليس رو تبريك ميگم به همه پرسپوليسيهاي گل

بهترينها:

1- ایمون زائد: فوق العاده بود با اينكه نيمه دوم اومد داخل بازي ولي هتريك كرد و بازي رو كلا عوض كرد دمش گرم

2- مهدی مهدوی‌کیا: از وقتي توي بازي اومد پرسپوليس رو از اين رو به اون رو كرد و فوق العاده كار كرد خوش قدم بود دوتا شوت فوق العاده زيبا هم زد اونم دمش گرم

3-بادامكي: چند دقيقه بازي كرد ولي يه پاس گل داد فقط به خاطر همين حركتش انتخابش ميكنم راستش گزينه هاي ديگه اي برا نفر سوم نداشتم

-------------------------------

ضعيفترين:

مهرداد اولادي: كار خاصي ازش نديدم ازش راضي نبودم و منتظر بودم كه نيمه دوم تعويض ولي نشد و تيم رو هم 10 نفره كرد

Sub007
03-02-2012, 13:00
پرسپولیس ۳ - استقلال ۲

بهترین ها:

۱-ایمون زاید هت تریک:بازیکنی که با اون آرامش و اطمینان در اون دقایق توی محوطه میچرخه و گل سوم رو به نامبر وان دروازه بانی ایران میزنه معلومه که باید هم بهترین بازیکن بازی و تیم باشه.گل اولش هم نمونه یه گل حرفه ای بود.شاید اگه بازیکن دیگه بود خودش هم یه ضربه به توپ میزد و بعد ضربه نهایی رو وارد میکرد اما ایمون تنها یه ضربه زد و اجازه داد توپ با قدرت پاس نوری در موقعیت مناسب قرار بگیره.هر چی از گلهای ایمون بگم کمه.کلاس درسی برای سایر مهاجمای تیم بود.

۲-مهدی مهدوی کیا:عشق منه داش مهدی.هر موقع به بازی اومده با تعصب و جنگنده کار کرده.تعویضش جریان بازی رو به سمت ما برگردوند.۲ تا شوت عالی زد که اگه رحمتی دروازه بان نبود احتمال خیلی زیاد گل میشد.پاس گل دومش که محشر بود.از همون پاسهای مهدوی کیایی بود.کاش چند سال جوونتر بودی مهدی تا بیشتر لذت دیدن بازیت رو میبردیم.

۳-حسین بادامکی:آخرین تعویض تیم بود و شاید کسی حسابی روش باز نمیکرد.اما یه کم تکنیک خودش رو نشون داد و با ارسال پاس گل عامل به ثمر رسیدن گل پیروزی بخش شد.

این دو نفر هم میتونستند نفر سوم باشند اما بادامکی رو به خاطر اینکه زمان کمتری توی بازی بود و تاثیر گذار عمل کرد انتخاب میکنم:
محمد نوری هم به خاطر پاس گلش میتونست نفر سوم باشه اما عملکرد کلیش زیاد خوب نبود به نظر من.
کریمی هم نسبتا خوب بود اما وجود رحمتی باعث شده بود کریمی همیشگی نباشه.

بدترین:
مهرداد اولادی.توپ رو زیاد نگه میداره.زود عصبی میشه.اخراجش چه درست چه غلط به نفع تیم شد.تیمی که با ۱۱ بازیکن ۱۰ نفره بازی میکنه بهتره با ۱۰ بازیکن۱۰ نفره بازی کنه.
مهرداد چند سال پیش توی بازی با شاهین جرقه ای زد اما خاموش شد.

joseph.n
03-02-2012, 14:21
بهترین ها :

1- ایمون زاید: زاید در ده دقیقه پایانی هتریک کرد و رحمتی را مغلوب خودش کرد.خیلی عالی بازی کرد و موقعیت خراب نمی کرد.

2-مهدی مهدوی کیا :از سمت راست استقلال رو آزار داد و دو تا شوت استثنایی زد که رحمتی رو مجبور به انجام واکنش کرد.

3-حسین بادامکی : زیاد اثر گذار نبود ولی پاس گل خوبش دل خیلی ها رو شاد کرد.

بدترین:

*غلامرضا رضایی :خیلی موقعیت خراب کرد .به جای اینکه به طرف دروازه بره توپ رو می بره سمت راست اونجا یا توپ رو ازش می بردن یا سانتر هاش به رحمتی می رسید.

گرافيكار
03-02-2012, 23:56
بهترینهای پرسپولیس در دربی

1- ایمون زاید
هت تریک در دربی ایران که گاهی اوقات باید چند بازی منتظر یک گل بمونیم واقعا ارزشمنده به ویژه که متوجه بشیم این دومین هت تریک تاریخ دربی بود
زاید توی این بازی هر چی زد رفت توی گل اما نمیشه این رو نادیده گرفت که هر سه ضربه خودش رو با هوشمندی زد روی گل اول بهترین زاویه رو انتخاب کرد و با بهترین ارتفاع توپ رو از رحمتی عبور داد
روی گل دوم اگر ضربه سرش رو مستقیم میزد احتمالش بود که رحمتی توپ رو بگیره اما ترجیح داد ضربه رو بزنه روی خط و روی گل سوم هم واقعا مثل یک ستاره استپ کرد چرخید و ضربه نهایی رو زد

2- مهدوی کیا
بازگشت به بازی با ساقها و سرنوشت مهدوی کیا گره خورده به بازی اومد و توی یک سوم دفاعی استقلال جا گرفت و روی اکثر حملات موثر بود و دو شوت زد که ای کاش یکیش گل میشد و البته اون سانتر زیبا و گل دوم....

3- زارع
شاید اگر دوستان دوباره بازی رو ببینن متوجه بشن که زارع در این بازی یکی از خوبهای پرسپولیس بود
نیمه دوم که تیم هم باید حمله میکرد و هم باید مواظب ضد حمله های استقلال میبود زارع خیلی زحمت کشید ده دقیقه آخر هم دو سه بار وقتی استقلال فشار میاورد پشت 18 توپ رو خیلی خونسرداه میگرفت و تیم رو از زیر فشار خارج میکرد که بهترین تمونه اش حمله آخری بود که استقلال کرد و زارع توپ رو گرفت و خیلی خونسرد و راحت توپ رو پشت 18 جمع کرد و چند استقلالی رو جا گذاشت اونم به سمت کناره میدون که هم فضای بیشتری برای بازی داشته باشه هم امکان کشتن وقت این حرکتش در اون لحظه حساس به اندازه یک گل برای برد تیم ارزش داشت

Dark Shine
04-02-2012, 13:34
دربـی :
1 . زائـد .
هت تریک کـرد ، همکـاری کـرد و کلـاً از موقعـیت هـایی که اولـادی و رضـایی نتونسـتن استفـاده بکنـن ، خوب استفـاده کـرد .
2 . مهدوی کیـا .
اومـد تو بـازی 360 درجـه عوض شـد . پـاس گُل داد موقعیت ساخت و بـه حملـه کمـک زیـادی کـرد
3 . کـریمی .
دریبـل هـا رو کم کـرده بود و بـه همکـاری بیشتر روی آورده بـود . خوب بـازیسـازی میکـرد در نیمـه ی اول .
* : اشتبـاهی نکـرد بابتِ اون صحنـه ! هرکس دیگـه ای هـم بـود اون توپ رو استُپ میکـرد تا به اوت نـره .

بدتـرین :
نـوروزی : اصلـاً دیده نشـد به هیچ عنـوان ، میخواستـم اولـادی رو بزارم اینجـا امـا اولـادی دیده شـد امـا نوروزی هیچ کـاره خـاصـی نکـرد .
:20:

pcforlife
10-02-2012, 16:49

علی کریمی | 236 امتیاز
مازیار زارع | 138 امتیاز
حسین بادامکی | 116 امتیاز
غلام رضا رضایی | 94 امتیاز
مهدی مهدوی کیا | 82 امتیاز
محمد نوری | 78 امتیاز
ايمون زائد | 70 امتیاز
محمد نصرتی | 62 امتیاز
وحید هاشمیان | 42 امتیاز
شیث رضایی| 36 امتیاز
حسین هوشیار،هادی نوروزی | 10 امتیاز
علیرضا محمد | 6 امتیاز
حمیذرضا علی عسگر،مهرداد اولادی | 0 امتیاز

حسين هوشيار- رضا نورمحمدي- مجتبي شيري- حميد علي‌عسگر- ابراهيم شكوري (67- علي كريمي)- مازيار زارع- حسين بادامكي (66- جواد كاظميان)- محمد نوري- مهدي مهدوي‌كيا (65- غلامرضا رضايي)- اميرحسين فشنگچي- ايمون زايد

درباره بازی:

pcforlife
15-02-2012, 20:14

ميثاق معمارزاده- ‌ممدوتال، عليرضا نورمحمدي، ابراهیم شکوری،حسین بادامکی، حميدرضا علي عسگري، مازيار زارع، جواد کاظمیان، علي كريمي- غلامرضا رضايي، مهرداد اولادي

درباره بازی:

pcforlife
11-03-2012, 13:13

آسمیر آودوكیچ، محمد نصرتی، شیث رضایی، مهرداد پولادی، حمیدرضا علی عسكری، حسین بادامكی، محمد نوری، مازیار زارع( هادی نوروزی 60)، علی كریمی، جواد كاظمیان ( امیرحسین فشنگچی 80)و غلامرضا رضایی

درباره بازی:

Kurosh
11-03-2012, 13:42
سلام ...

بهترین‌ها :

1- محمد نصرتی : عملکرد خط دفاعیمون کاملاً رضایت‌بخش بود. به جز یکی دو صحنه نصرتی عالی بود، اجازه نداد هیچ توپی رد بشه ازش
2- آودوکیچ : نشون داد دروازه‌بان با تجربه و قابل اطمینانیه. ظاهراً نمی‌تونیم تو لیگ ازش استفاده کنیم متأسفانه.
3- شیث رضایی :‌ بازگشت خوبی داشت در کنار نصرتی. اگه می‌تونست تو لیگ هم بازی کنه خیلی بهتر می‌شد ... سراسر انگیزه بود این بازیکن ...

گزینه‌های دیگه‌ای مثل علی‌عسگر، پولادی، نوری و کریمی هم بودن که می‌تونستن جز 3 تا باشن. ولی ترجیح دادم خط دفاعیمون رو انتخاب کنم.

بدترین:

بازیکن بد خاصی به ذهنم نمیاد ... شاید جواد کاظمیان، چون نتونست تأثیری که باید رو بذاره ...

pcforlife
15-03-2012, 21:32

علی کریمی | 236 امتیاز
مازیار زارع | 138 امتیاز
محمد نوری | 78 امتیاز
ايمون زائد،محمد نصرتی | 70 امتیاز
وحید هاشمیان | 42 امتیاز
شیث رضایی| 40 امتیاز
علیرضا محمد،آسمیر آودوكیچ | 6 امتیاز
جواد کاظمیان | 4 امتیاز منفی

میثاق معمارزاده- علیرضا نورمحمدی- محمد نصرتي- عليرضا محمد- سامان آقازمانی- امیرحسین فشنگچی- علی کریمی- محمد نوري- جواد کاظمیان (72- هادي نوروزي)- غلامرضا رضایی (72- مهرداد اولادي)- ايمون زايد

درباره بازی:

Kurosh
15-03-2012, 21:56
سلام ...

بهترین‌های پرسپولیس مقابل مس :

1- محمد نصرتی: به جز صحنه‌ی گل که می‌تونست بهتر عمل کنه، عالی بود.
2- علی کریمی: مثل همیشه با تعصب و عالی ... پاسای عمقی معرکه‌اش خیلی می‌تونه بهمون کمک کنه ... حیف شد که پنالتیش گل نشد ...
3- ایمون زاید: بازی مؤثر و حرفه‌ای ... از اون مهاجماست که از کوچک‌ترین فرصت‌ها، گل می‌سازه ... کاش اون موقعیت گل آخری که هدش گل نشد، به گل می‌نشست :(

بدترین:

علیرضا محمد ...

همه‌ی پاساش اشتباه بود. گلی که خوردیم هم روی اشتباه محمد بود

Kurosh
16-03-2012, 23:04
بهترین‌های پرسپولیس مقابل نفت تهران :

1- جواد کاظمیان: در غیاب رضایی و اولادی و البته در روزی که خبری از پاس‌های نوری و کریمی نبود، بسیار خوب، دونده و خطرناک کار کرد. نفوذهاش عالی بود، حمل توپ خوب و پاس‌های مناسبی هم داشت.

2- محمد نصرتی: امروز تقریباً به جز دو سه صحنه، دفاعمون بیمه بود ... نصرتی عملکرد مناسبی داشت و کم‌کم هم با نورمحمدی هماهنگ تر بشه، میشه روش بیش‌تر حساب کرد ... تنها مشکلش عجله و هول شدنه ... به خصوص موقع دور کردن یا پخش توپ

3- ایمون زاید: با اینکه هنوز با اوجش فاصله داره و می‌تونست خیلی بهتر از اینا عمل کنه، اما هم‌چنان مؤثر و حرفه‌ای بازی می‌کنه ... به عنوان یه مهاجم مکمل کاملاً در سطح پرسپولیسه و به تیم کمک می‌کنه ... به خصوص تو نبردهای هوایی و همین طور تک به تک ...

بدترین بازیکن :

امیرحسین فشنگچی: با اینکه گل زد، اما امروز به شدت بد بود ! تا حدی که تعجب کردم چرا تعویض نشد ... فکر می‌کنم چون دنیزلی اصرار داشت به بازیکنا استراحت کامل بده، مجبور بود فشنگچی رو تا آخر نگه داره ... اواخر بازی با بیرون اومدن نوروزی و ورود شکوری، فشنگچی از چپ به راست اومده بود و در حمله به تیم کمک می‌کرد (که تونست گل هم بزنه) ... در کل در کارهای هجومی خیلی بهتر از کارهای تدافعیه ... این هم از نداشتن مهره است ... ای کاش پولادی می‌تونست تو لیگ بازی کنه تا مجبور نباشیم فشنگچی رو در دفاع چپ تحمل کنیم ...

گرافيكار
17-03-2012, 12:43
بهترینها در مقابل نفت

1- محمد نصرتی
به نظر من دفاع خوب مقدمه ای شد برای باز کردن دروازه نفت و نصرتی ستاره خط دفاعی بود

2-کاظمیان
فقط به این دلیل مهاجما رو به عنوان نفر اول انتخاب نمیکنم که درکنار گل زدنشون موقعیتهای زیادی رو خراب کردن و پاسهای آخر زیادی رو اشتباه دادن
با این حال کاظمیان در بین مهاجمین خیلی پرتلاش بازی کرد و شاید به نوعی برای رضایی چنگ و دنودون نشون داد

3- زاید
درسته که چنتا موقعیت رو توی دو بازی اخیر خراب کرده اما واقعا توی تقسیم توپ در یک سوم دفاعی حریف خیلی خوب عمل میکنه
در واقع پاس دادن رو خیلی خوب یاد گرفته گل تک ضرب و خوبی هم زد که با فریب مکانی همراه شد

بدترین

__فشنگچی
نمیدونم اگر گل نمیزد توی رختکن چی میخواست جواب دنیزلی رو بده
نه فرار درستی کرد نه پاس درستی داد امیدوارم بهتر بشه نمیدونم چرا بعد از اومدن دنیزلی اعتماد بنفسش کم شده
شاید فهمیده دنیزلی برای فصل بعد روش حساب باز نکرده

pcforlife
20-03-2012, 09:55

علی کریمی | 242 امتیاز
مازیار زارع | 138 امتیاز
محمد نصرتی | 96 امتیاز
ايمون زائد | 86 امتیاز
محمد نوری | 78 امتیاز
وحید هاشمیان | 42 امتیاز
شیث رضایی| 40 امتیاز
14 امتیاز | جواد کاظمیان
آسمیر آودوكیچ | 6 امتیاز
علیرضا محمد | 2 امتیاز
امیر حسین فشنگچی| 2 امتیاز منفی

میثاق معمارزاده- علیرضا نورمحمدی- محمد نصرتي- حميد علي‌عسگر- سامان آقازمانی- امیرحسین فشنگچی- حسين بادامكي- مازيار زارع- جواد کاظمیان- ايمون زايد- هادي نوروزي (70- ابراهيم شكوري)

درباره بازی:

گرافيكار
22-03-2012, 01:19
بهترینهای بازی با الشباب

1- ایمون زاید
خب فکر نمیکنم توضیح یا دلیل خاصی بخواد هت تریک و تقسیم توپ عالی در یک سوم هجومی

2-غلامرضا رضایی
نیمه دوم خیلی دوندگی کرد یه گل زد و روی دو سه گل دیگه هم موثر بود فرارهاش از وسط زمین واقعا دفاع الشباب رو اذیت کرد

3-علی کریمی
دلم میخواست از خط دفاعی هم یکی رو انتخاب کنم اما کریمی واقعا داره توی این سن دونده و با گذشت بازی میکنه

pcforlife
01-04-2012, 01:21

علی کریمی | 248 امتیاز
مازیار زارع | 138 امتیاز
غلام رضا رضایی | 102 امتیاز
محمد نصرتی، ايمون زائد | 96 امتیاز
محمد نوری | 78 امتیاز
وحید هاشمیان | 42 امتیاز
شیث رضایی| 40 امتیاز
14 امتیاز | جواد کاظمیان
آسمیر آودوكیچ | 6 امتیاز
علیرضا محمد | 2 امتیاز

اسمير اودكوويچ- محمد نصرتي- شيث رضايي- حميدرضا علي‌عسگر- مهرداد پولادي- سامان آقازماني- محمد نوري- علي كريمي (74- مهدي مهدوي‌كيا)- غلامرضا رضايي (79- مازيار زارع)- جواد كاظميان (57- اميرحسين فشنگچي)- ايمون زايد

درباره بازی:

گرافيكار
05-04-2012, 00:46
بهترینهای بازی با الغرافه

کلا این بار خیلی سخته انتخاب

با تقدیر از زارع برای بازی فوق العادش در نیمه دوم
از غلامرضا رضایی به خاطر گل بسیار مهمش در دقایق نخستین
از جواد کاظمیان
از پولادی
از نوری
از دروازبانمون
با تشکر از همشون من این بازیکنا رو انتخاب میکنم

1- شیث رضایی
بازی بسیار خوب و سطح بالا به ویژه در نیمه دوم که واقعا کار رو برای مهاجمین الغرافه سخت کرده بود
چندین بار مستقیما جلوی شوتهای به سمت دروازه رو گرفت
در کل دلیل اصلی گل نخوردن پرسپولیس

2- ایمون زاید
واقعا در ساختار هجومی تیم مفید بازی میکنه
تقسیم توپ زدن ضربه اول حرکت توی فضا و... همگی رو به خوبی انجام میده
یه گل زد و در اکثر حملات تاثیر گذار بود

3- علی کریمی
واقعا در لحظات حساس به خوبی و با خونسردی خاص خودش بازز رو آروم میکرد
یه پاس گل عالی داد و نیمه دوم موازی با زارع بازی کرد و مهمترین عامل کنترل توپ در میانه میدان بود

Kurosh
14-04-2012, 23:40
حسین جون کم‌پیدا شدی : دی

بهترین‌های بازی مقابل داماش رو انقدر نذاشتیم، دیگه یادم رفته : دی
فکر کنم علی‌عسگر خیلی خوب بود تو اون بازی ...

اما :

بهترین‌های بازی مقابل سپاهان:

1- محمد نوری: اون روز یکی از بهترین بازیای عمرش رو انجام داد. محمد ثابت کرده روندش به شدت رو به رشده. تو این چند بازی اخیر واقعاً خوب بوده. خدا رو شکر کارش هیچ تداخلی، نه با کریمی و نه زارع یا بقیه‌ی هافبکا نداشته و نداره ...

2- ایمون زاید: همون طوری که تو تاپیک اصلی گفتم، همچنان خوب و تأثیرگذار بازی می‌کنه، رو تمام توپ‌ها اثر می‌ذاره و بدون حرکت اضافی بازی می‌کنه ...

3- حسن هوشیار: فکر می‌کنم عملکرد بی‌نقصی داشت تو این بازی. دو سه رفلکس بسیار مناسب داشت، تو دو سه صحنه هم البته خوش شانس بود که مهاجمای سپاهان بی‌دقت بودند، و الا دروازه‌اش باز شده بود ...

گزینه‌های دیگه‌ای مثل کریمی و ممدوتال و مهدوی‌کیا هم بودن، ولی خب این سه تا به نظرم شایستگی بیش‌تری داشتند

بدترین بازیکن :

نمیشه تو قوانین تاپیک این تبصره رو گذاشت که وقتی تیم خوب بازی می‌کنه، مساوی هم شد، بدترین انتخاب نکنیم ؟! :دی

نمی‌دونم، درست خاطرم نیست، شاید نورمحمدی، اونم به خاطر چند صحنه‌ای که جا موند و می‌تونست بهتر عمل کنه

گرافيكار
15-04-2012, 02:16
بهترینهای بازی با سپاهان

اگر بهترینهای این بازی رو انتخاب نمیکردم واقعا در حق نوری که بعد از مدتها فوق العاده بود جفا کرده بودم

1- محمد نوری
یک گل زد و با کمک بازی فانتزیش خط هافبک قوی سپاهان رو تا حدود زیادی تحت تاثیر خودش قرار داد

2- نورمحمدی
در نبود مدافعین اصلی در برابر یک خط حمله واقعا زهردار خوب عمل کرد و اگر ممدوتال اون آفساید رو پر نمیکرد شاید سپاهان گل نمیزد

3-بادامکی
در نبود زارع واقعا کمک زیادی هم به بخش دفاعی تیم و هم به بخش هجومی تیم کرد بادامکی یکی از دلایل اصلی آزاد بودن نوری بود

Kurosh
17-04-2012, 22:30
(پست Duplicate حذف بشه، این پست، پست اصلیه)

بهترین‌های بازی مقابل الغرافه :

1- شیث رضایی : اجازه نداد مجیدی نفس بکشه ... تا اواخر بازی عالی بود
2- محمد نصرتی : در کنار شیث، واقعاً خط دفاع رو بیمه کرده ... امروز پاس‌هاش هم بهتر شده بود، از اون دستپاچگی قدیم خبری نبود
3- آودوکیچ : تو اکثر دقایق خوب بود. به هیچ وجه اشتباه نداشت. روی گل هم اصلاً مقصر نبود. توپ به سر بازیکن گرفت و مهارش ممکن نبود

بدترین بازیکن :

محمد نوری : برعکس بازی قبل، امروز روز خوبش نبود. البته شاید نوروزی یا یکی دو بازیکن دیگه هم بتونن این عنوان رو بگیرن، اما نوری به خاطر تمام توپایی که از دست داد، همه پاسای بی‌دقتی که داد، حقشه : دی

pcforlife
02-05-2012, 14:44

علی کریمی | 254 امتیاز
مازیار زارع | 138 امتیاز
ايمون زائد | 110 امتیاز
غلام رضا رضایی | 102 امتیاز
محمد نصرتی | 102 امتیاز
محمد نوری | 86 امتیاز
شیث رضایی| 58 امتیاز
علیرضا نور محمدی | 52 امتیاز
وحید هاشمیان | 42 امتیاز
حسین هوشیار، جواد کاظمیان | 14 امتیاز
هادی نوروزی، آسمیر آودوكیچ | 10 امتیازعلیرضا محمد | 2 امتیاز

+

بهترینهای بازی با سپاهان

اگر بهترینهای این بازی رو انتخاب نمیکردم واقعا در حق نوری که بعد از مدتها فوق العاده بود جفا کرده بودم

1- محمد نوری
یک گل زد و با کمک بازی فانتزیش خط هافبک قوی سپاهان رو تا حدود زیادی تحت تاثیر خودش قرار داد

2- نورمحمدی
در نبود مدافعین اصلی در برابر یک خط حمله واقعا زهردار خوب عمل کرد و اگر ممدوتال اون آفساید رو پر نمیکرد شاید سپاهان گل نمیزد

3-بادامکی
در نبود زارع واقعا کمک زیادی هم به بخش دفاعی تیم و هم به بخش هجومی تیم کرد بادامکی یکی از دلایل اصلی آزاد بودن نوری بود
علیرضا جان ضعیفترین بازیکن یادت رفت./
+

اسمير آودوکیچ، محمد نصرتی، شیث رضایی، حمیدرضا علی‌عسگر، مهرداد پولادی، سامان آقازمانی( مازیار زارع 38)، محمد نوری، علی کریمی، غلامرضا رضایی(حسین بادامکی 83)، امیرحسین فشنگچی(جواد کاظمیان 65)، ایمون زاید

درباره بازی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نتیجه بازی در نود دقیقه 1-2 به سود داماش بود که با نیمه تمام مانده بازی و رای کمیته انضباطی 0-3 به سود داماش اعلام شد.

میثاق معمارزاده،حمید علی‌عسگر، محمد نصرتی، رضا نورمحمدی (از دقیقه 61 ابراهیم شکوری)، محمد نوری، مازیار زارع، علی کریمی، جواد کاظمیان، ایمون زاید (از دقیقه 81 حسین بادامکی)، غلامرضا رضایی، امیرحسين فشنگچی

درباره بازی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حسين هوشيار- مجتبي شيري (76- مهدي مهدوي‌كيا)- عليرضا نورمحمدي- ممدو تال- اميرحسين فشنگچي- سامان آقازماني- حسين بادامكي- علي كريمي- محمد نوري- ايمون زايد- هادي نوروزي (67- جواد كاظميان و 87- وحيد هاشميان)

درباره بازی:

اسمير آودوكيچ- محمد نصرتي- شيث رضايي- مهرداد پولادي- اميرحسين فشنگچي- سامان آقازماني- محمد نوري- علي كريمي- غلامرضا رضايي (82- وحيد هاشميان)- هادي نوروزي (63- جواد كاظميان)- ايمون زايد (90- مهدي مهدوي‌كيا)

درباره بازی:

حسین هوشیار، ممدو تال، نورمحمدی، امیر حسین فشنگچی (محمد نصرتی)، سامان آقا زمانی، ابراهیم شکوری، حسین بادامکی، مهدی مهدوی کیا (محمد نوری)، غلامرضا رضایی، ، جواد کاظمیان، وحید هاشمیان (علی کریمی)

درباره بازی:

میثاق معمارزاده، رضا نورمحمدی، محمد نصرتی، ممدو تال، امیرحسین فشنگچی (75 ابراهیم شکوری)، حمیدرضا علی عسگر(75 مهدی مهدوی کیا)، مازیار زارع، هادی نوروزی (75 وحید هاشمیان)، غلامرضا رضایی، حسین بادامکی، ایمون زاید

درباره بازی:

اسمير آودوکیچ، مهرداد پولادی، محمد نصرتی، شیث رضایی، محمد نوری (85 هادی نوروزی)، حمید علی‌عسگر (90 ممدو تال)، علی کریمی، مازیار زارع، غلامرضا رضایی، حسین بادامکی (52 امیرحسین فشنگچی)، ایمون زاید

درباره بازی: