PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 2 تا مشكل با مين جديدم

mnd62m
02-09-2011, 21:39
سلام دوستان
بتازگي يه مين جديد ايلايت mcp61 ‌گرفتم 2 تا مشكل كوچك دارم لطفا راهنمايي كنيد ببينم جريا نچيه !!

1- به محض روشن كردن سيستم در اسپيكر پارازيت شنيده ميشود (وز وز ) و تا وقتي كه ويندوز بالا مي آيد ادامه دارد - اگر بعد از چند دقيقه از ويندوز صدايي پخش نشود اين پارازيت شروع شده و با يه دينگ ساده دوباره سكوت و الي ....

2- با اينكه گرافيك آن بوردش 512 هست ولي خيلي از بازيهاي 256 رو به سختي اجراميكنه ( حالت آهسته " فك كنم بهش اسلوميشن ميگن " ) همه جور دايركس و پچ رو هم نصبيدم ولي افاقه نكرد .

حالا جرريان چيه ؟؟‌ ببرم گارانتي ؟؟

jafarian
03-09-2011, 00:03
درموردسئوال اولتون صدای وزوز اشکالش ازاسپیکر یا شاسی برد با ولوم اتصالی داره یا یکی ازخازنهای پری آمپلی فایر قطعی داره یا کثیف بودن و خراب بودن خود ولوم و بودن پرز روی دیا فراگم بلندگو بابت سئوال دوم هم چون گرافیک شما آنبرده از رم میگیره به گرافیک شر میکنه واسه همین تو اجرای گیم به حالت فریم در میاد بازی شما باید رم سیستم ازتقا بدین یا گرافیک تهیه بشه:20:

mnd62m
03-09-2011, 19:19
درموردسئوال اولتون صدای وزوز اشکالش ازاسپیکر یا شاسی برد با ولوم اتصالی داره یا یکی ازخازنهای پری آمپلی فایر قطعی داره یا کثیف بودن و خراب بودن خود ولوم و بودن پرز روی دیا فراگم بلندگو بابت سئوال دوم هم چون گرافیک شما آنبرده از رم میگیره به گرافیک شر میکنه واسه همین تو اجرای گیم به حالت فریم در میاد بازی شما باید رم سیستم ازتقا بدین یا گرافیک تهیه بشه:20:

ممنون دوست عزیز
ولی اسپیکر سالمه . من اسپیکر دیگه هم تست کردم همینطوری بود . فقط شک دارم مشکل سخت افزاری هست یا نرم افزاری
چون اگه سخت افزاری بود دائما باید صدای پارازیت رو میداشتم ، اگر هم نرم افزاری هست چطور باید برطرف بشه ؟؟‌!!!!

jafarian
03-09-2011, 23:05
اگربا اسپیکردیگه هم تست کردین به همین صورت بوده درایورهای مین خودتون با برنامه آپدیت کنید بعد قطعات بیرون کیس سوار کنید به اون صورتم تست بزنید ازآخرم سیستم عامل خودتون چنج کنید بطور مثال اگر 7 ویندوز xp نصب کنید بعدش بدون نصب برنامه اضافی تست بزنید درضمن اگر فیشهای audio جلوی کیستون هم فعال هست با اونم تست کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mnd62m
04-09-2011, 19:33
اگربا اسپیکردیگه هم تست کردین به همین صورت بوده درایورهای مین خودتون با برنامه آپدیت کنید بعد قطعات بیرون کیس سوار کنید به اون صورتم تست بزنید ازآخرم سیستم عامل خودتون چنج کنید بطور مثال اگر 7 ویندوز xp نصب کنید بعدش بدون نصب برنامه اضافی تست بزنید درضمن اگر فیشهای audio جلوی کیستون هم فعال هست با اونم تست کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ممنون دوست عزیز
والا تست کردم و تغییری ایجاد نشد
موقع بوت شدن سیستم یعنی همون اول هم پارازیت موجوده فکر میکنم ایراد سخت افزاری باشه میبرم برا گارانتی امیدوارم اذیتم نکنند .
یاعلی

jafarian
04-09-2011, 23:59
قبل ازاینکه مین برای گارانتی ببرین درایورهای مین خودتون با برنامه driver genius یک آپدیت کنید ببینید تاثیر داره یا نه .

mnd62m
08-09-2011, 22:18
سلام امروز مینم رو گرفتم

طرف گفت یه خازن خروجی صدا خراب بوده ( نشت کرده )

فعلا که خوب شده

محض اطلاع دوستان گفتم

behnam_tr
20-09-2011, 21:15
این مشکل اصلا مشکل نیست (صدای وز در اسپیکر)
برای حل مشکل کابلی که صدا رو با فیش های جلوی کیس میرسونه قطع کنید
معمولا وصل میکنند مفازه داررها
شما اگه دیدید وصل هست قطع کنید(سوکت رو خارج کنید از روی برد)
مشکل 100% حل خواهد شد
یا اینکه اگه میخواید جلو وصل باشه از نرم افزار کارت صوتی تنظیمات رو تغییر بدید مشکل صدای وز وز حل میشه

من خودم فروشگاه سخت افزار دارم و سیستم جمع میکنم
تمام بردهای ایلات این مشکل رو دارن