PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Galaxy Note » گوشی/تبلت سامسونگ با سیستم عامل Android و صفحه نمایش 5.3 اینچ

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7

S A M S U N G
02-09-2011, 18:14
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] صفحه نمایش 5.3 اینچ با رزولوشن 800×1280 پیکسل از نوع Super AMOLED و Capacitive و قابلیت نمایش 16 میلیون رنگ و قابلیت مالتی تاچ ، ضد خش ، ضد اثر انگشت و قابلیت تشخیص دست خط

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پردازشگر دو هسته ائی سری Exynos 4210 مدل Orion ساخت سامسونگ با فرکانس قدرت 1.4 گیگاهرتز و 1 گیگابایت RAM و دارای چیپ ست گرافیکی چهارهسته ائی Mali-400 با قدرت پردازش 400 میلیون triangle در ثانیه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دوربین 8.0 مگاپیکسل با فلاش LED با قابلیت اتوفوکوس و قابلیت تشخیص لبخند ، چهره ، چشمک و Geo-tagging و قابلیت ضبط ویدیو با وضوح 1080P با 30 فریم در ثانیه و 720P با 30 فریم در ثانیه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سیستم عامل Google Android نسخه 2.3 ( قابلیت ارتقاء به نسخه 4.0 )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینترفیس اختصاصی سامسونگ TouchWiz نسخه 4.0

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در 2 نسخه 16 و 32 گیگابایت ، قابلیت ارتقاء حافظه توسط کارتهای microSD تا 32 گیگابایت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فناوری بلوتوث نسخه 3.0 ( از نوع High Speed تا سرعت 24 مگابیت در ثانیه ) ، فناوری Wi-Fi ( از نوع n یا سرعت بیشتر ) و قابلیت DLNA ، فناوری microUSB نسخه 2.0 ( با ساپورت OTG » On The Go ) و ساپورت ( MHL » Mobile High-definition Link ) جهت استفاده از پورت microUSB به عنوان HDMI

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فناوری GPS با ساپورت A-GPS

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]درگاه هدفون 3.5 میلیمتری ، تکنولوژی DNSe در انحصار سامسونگ ، قابلیت پخش فرمتهای ویدیوئی Xvid/DivX و همجنین فایل های ویدیوئی DivX HD به صورت پیش فرض ، قابلیت پخش فرمتهای FLAC و MKV با وضوح 1080p و 30 فریم در ثانیه ، فناوری S Pen جهت استفاده قلم در صفحه نمایش Capacitive

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سنسور Accelerometer جهت چرخش خودکار اینترفیس گوشی و قابلیت Motion ، سنسور ambient light چهت تنظیم خودکار نور صفحه نمایش ، سنسور proximity چهت خاموش شدن خودکار صفحه نمایش در حین مکالمه ، قطب نما و ساپورت NFC

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باتری 2500 میلی آمپر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ضخامت 9.7 میلیمتر و وزن 178 گرم

S A M S U N G
02-09-2011, 18:22
چندتا عکس :

مثل اینکه کیف هم همراشه .

بررسی اولیه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Advanced Ali-001
02-09-2011, 19:04
سلام و باتشکر.
میخواستم بدونم:

سیستم عامل Google Android نسخه 2.3 ( قابلیت ارتقاء به نسخه 4.0 )
که اشاره کردین خود گوشی آپدیت میکنه؟

M@hdi-B
02-09-2011, 19:32
سلام و باتشکر.
میخواستم بدونم:

که اشاره کردین خود گوشی آپدیت میکنه؟

سلام

فرقی نداره دوست عزیز یا با خود گوشی آپدیت میشه یا با فلشر فلش میشه :46:

mehdi30nema
02-09-2011, 19:46
فکر کنید اصلا این تو جیب جا میشه ؟
ولی اگرم نشه 5.3 اینچ صفحه اونم با کیفیت سوپر آمولد چی میشه ؟ !!! فوق العاده

h_r_v
02-09-2011, 19:53
فناوری بلوتوث نسخه 3.0 ( از نوع High Speed تا سرعت 24 مگابیت در ثانیه )

سرعت بلوتوث 24 مگابایت در ثانیه!؟؟ عالیه اگه اینطوری باشه..

Majid-6120
02-09-2011, 20:03
واقعا سامسونگ خیلی زرنگه !

تویه این گیر و دار جدال بین خودش و اپل سر تبلتاش ، ساخت این گوشی و ارائش خیلی هوشمندانست !

به نظرم باید وسیع تر این گوشی رو ارائه بده ! اصلا بهش بگن Note ... مثله Tablet ... یه فنگ جدید ! خیلی هم میگیره ! : دی ... جدی !

ولی حال کردم باهاش ! خیلی صفحه نمایشش خوش سایزه ! تو جیب جا میشه ولی !

S A M S U N G
02-09-2011, 20:09
سرعت بلوتوث 24 مگابایت در ثانیه!؟؟ عالیه اگه اینطوری باشه..
دوست عزیز 24 مگابیت نه 24 مگابایت .

در کل هز 2 دستگاه بایستی همچنین چیزی داشته باشن تا بتونی به این سرعت برسی .

مخلصیم .

h!tman
02-09-2011, 20:17
وای این تیپ رو مثلا به عنوان mobo tablet:دی:دی ارائه بده حق ساختشو به نام خودش ثبت کنه!:دی
کار خوفی میشه!

HESAM_5700
02-09-2011, 20:42
این سامسونگ عجب ناقلاس : دی

دوباره نزدیکه معرفی آیفون جدید شد اینا دارن چیزای به ظاهر شاخ تولید میکنن :27:

خداییش عکسو دیدم یاد این کانسپت جدید آیفون افتادم ، از رو آیکون فتواستریم توی ios 5B7 درست کردن !

فاصله رو بردارید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید -p h o n e.ir/forums/cachedImages/a31e656f88a24a7cc8b7898a357c2b2bcached.jpg

h_r_v
02-09-2011, 21:22
وای این تیپ رو مثلا به عنوان mobo tablet:دی:دی ارائه بده حق ساختشو به نام خودش ثبت کنه!:دی
کار خوفی میشه!

قبلا یه چیزی شبیه این ساخته شده..

اسمش Dell Streak 5 هست.. پس نمیتونه حق اختراع بگیره.. :21:

shahab_f
02-09-2011, 21:31
ظاهرا قلم خارنی هم داره.

h!tman
02-09-2011, 21:34
قبلا یه چیزی شبیه این ساخته شده..

اسمش Dell Streak 5 هست.. پس نمیتونه حق اختراع بگیره.. :21:
اخ راست میگی! :دی این دل استریک هیچی هم نداره خدا تومن قیمتشه!

Pami
02-09-2011, 22:16
این که داره با اپل رقابت میکنه خیلی خوبه ولی یه ایرادی این وسط هست
این تنوع مدلها و تعداد گوشی هایی که داره تولید میکنه دیگه داره گیج کننده میشه، هنوز تو اوج فروش گلکسی اس 2 هستیم ولی میاد 4-5 مدل گوشی تو همین قیافه و ظاهر و امکانات همرده تولید میکنه ..

h!tman
02-09-2011, 22:23
این که داره با اپل رقابت میکنه خیلی خوبه ولی یه ایرادی این وسط هست
این تنوع مدلها و تعداد گوشی هایی که داره تولید میکنه دیگه داره گیج کننده میشه، هنوز تو اوج فروش گلکسی اس 2 هستیم ولی میاد 4-5 مدل گوشی تو همین قیافه و ظاهر و امکانات همرده تولید میکنه ..
یالله حاج پیام :دی
میخواد گوشی رو به صورت گسترده با آپشن های فراوان وارد کنه تا موقع ارائه نهایی نکسوز پرایم که نزدیک به آیفون 5 هست
یعنی داره همه چی رو روو میکنه برا غول آخرش:دی
:27:

milad_takjoo
02-09-2011, 22:26
بقل گلکسی هست عین باباش میمونه...ولی انصافا چیزه خوبیه....مخصوصا که با قلم هست

Fenix.
02-09-2011, 23:19
اییییف چه چیز خفنیه : دی ولی سامی با اجازه بزرگترا اگه بازم بخواد کل کل کنه با اپل باید از صفحه اول این تاپیک مولتی تاچ رو ورداشت :-"
(نکته : فحش ندین که چرا هر چی میشه از مولتی تاچ خازنی حرف میزنم : دی)

Yashar Cross
02-09-2011, 23:45
خوب با وجود این ادم مگه مغز خرو خرده تبلت بگیره:31::31::31:
دم سامی گرم...فوق العادست:20:...همون گلکسی 2 فقط صفحش بزرگ شده دیگه!
خوراکه دانشگاست که باهاش جزوه برداری:5:ادم با این درسخون میشه:31:ولی ادم خجالت میکشه باهاش وسط مردم تماس بگیره!!!...مردم که نمیفهمن میگن این نون بربری گرفته دستش:31:
حالا کسی ازقیمت خبر نداره حدودا باید اندازه جی اس2 باشه دیگه یا گرونتره؟

mehdi30nema
03-09-2011, 20:56
طبق گفته سایت فون آرنا قیمت این گوشی بین گالکسی اس و گالکسی اس 2 خواهد بود .

منبع :

Mig33
03-09-2011, 21:02
خبر بد اینکه ورودش به اروپا رفت برای کوارتر 1 سال 2012......
اینم فیلم و عکس جدید :

Mig33
03-09-2011, 21:09
اینم چند عکس :

اینجا هم منبع به همراه فیلم مقایسه با تبلت جدید سامسونگ در نمایشگاه IFA :

milad_takjoo
03-09-2011, 21:14
طبق گفته سایت فون آرنا قیمت این گوشی بین گالکسی اس و گالکسی اس 2 خواهد بود .

یعنی قیمتش کمتر از اس2 هست؟این که عالیه....

Yashar Cross
03-09-2011, 22:08
یعنی قیمتش حدودا 600 میشه دیگه این که خیلی خوبه ولی یه سوال برای چی ارزونتره مگه چیزی نسبت به جی اس2 کم داره؟
من که بیخیال اس2 شدم تازه ارزونترم هست ایول...
دوستدار شما یاشار

h_r_v
03-09-2011, 22:16
شاید یک سیاست هست که این گوشی محبوب بشه تا بقیه 5 اینچی های سامسونگ هم فروش بره

anathema-m
03-09-2011, 22:34
من که عاشقش شدم.
صد در صد وقتی بیاد میخرمش.
خیلی چیزه خوبیه.
دقیقا همون چیزیه که میخواستم.

Fenix.
03-09-2011, 22:39
دمش گرمه که :O
کار کنم ببینم میتونم پولشو جور کنم یا نه : دی

M@hdi-B
04-09-2011, 07:35
یعنی قیمتش حدودا 600 میشه دیگه این که خیلی خوبه ولی یه سوال برای چی ارزونتره مگه چیزی نسبت به جی اس2 کم داره؟
دوستدار شما یاشار

یاشار جون تو اینم بی خیال میشی می دونم:31: از بدو ورود جی اس2 تو تاپیکش داری قیمت می پرسی آخرشم خز شد رفت و نخریدی:31:

اینم واسه اینکه اسپم نشه

پدر و پسر و نوه بزرگه :31:

Pedram_mrn
04-09-2011, 08:10
خیلی خفنه ه ه ه کی وارد بازار میشه این؟

Mig33
04-09-2011, 08:27
خیلی خفنه ه ه ه کی وارد بازار میشه این؟

کوارتر اول 2012 روا یت شده در انگلستان رویت خواهد شد. :31: ( احتمالا زمستون امسال )

milad_takjoo
04-09-2011, 09:32
این قیمت پایین یه دلیلی داره...احتمالا از لحاظ پشتیبانی و اجرای بازی های جدید ضعف خواهد داشت...

shahabprince
04-09-2011, 09:38
این قیمت پایین یه دلیلی داره...احتمالا از لحاظ پشتیبانی و اجرای بازی های جدید ضعف خواهد داشت...

از لحاظ پشتيباني شايد ضعف داشته باشه كه بعيد ميدونم ولي ربطي به اجراي بازي ها نداره چون سخت افزار خيلي خوبي داره(مخصوصا پردازنده ي GPUيش) و توبازيها مشكلي نبايد داشته باشه

PersiAndroid
04-09-2011, 11:20
سلام میخوام بدونم کم شدن سابپیکسل از 12 به 4 ولی زیاد شدن رزلشن از 800*480 به 1280*800 چه تغییری کرده بهتر شده اگه آره چقدر محسوسه تو سایتا مقایسه نذاشته؟
به امید سوپر امولد پلاس با رزلشن hd...
من که خیلی عاشقش شدم.....
ولی میدونم سامسونگ برامون کلی سورپرایز دیگه داره ولی اگه بین این و تبلت 7.7 باشه من اونو برمیدارم کنار یک گوشی نهایتا 4.5 شاید نکسوز پرایم یا i9250

h!tman
04-09-2011, 11:50

همچین دلیلی غیر ممکنه! مثل این میمونه بگی سامسونگ GS II رو آپگرید میکنه اینو نمیکنه:18::27:
احتمالا ارائه با قیمت پایین برای در دست گرفتن بازار تو خلا قیمت بین GS I9000 و Gs I9100 هست
میخواد از پایین ترین رنج آندروید که جیو رو میفروشه تا بالاترین رنج رو بگیره!

Yashar Cross
04-09-2011, 12:06
یاشار جون تو اینم بی خیال میشی می دونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از بدو ورود جی اس2 تو تاپیکش داری قیمت می پرسی آخرشم خز شد رفت و نخریدی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه مهدی جون...خوب ما مثل شما پولدار نیستیم:27:
جی اس 2رو که منتظر شدم تا به 600 برسه الانم پولم جوره منتها اینو دیدم یکم سرد شدم:31:چون دیگه نمیخوام گوشی عوض کنم میخوام حداقل تا 3 یا 4 سال داشته باشم.
بعد کی میگه جی اس 2 خز شده:18: یعنی مردم ما اینقد پولدار شدن:18:
نکنه همه با پول یارانه ها رفتن یه اس 2 گرفتن:31:ما خبر نداریم.
.
.
.
به نظر من که دلیل قیمت پایینش اینکه میخواد این گوشی تبلت رو میون مردم جا بندازه :5:
همون کاری که با گوشی های بادا کرد.:46:
دوستدار شما یاشار

biostar
04-09-2011, 12:36
نه تبلته و نه موبایل ! تو جیب هم جا نمیشه :دی این دیگه چیه!!!!

بدرد من یکی که نمیخوره، برام نخرید خواهشا!:5:

قیمت پایینش هم برای اینه که فروش بره ، بنظرم اگر بخواد از گالاکسی اس 2 گرونتر باشه کسی نمی خره ، کلا باید فرد یک نیاز خاصی داشته باشه که این گوشی رو بخره

شنیدم امریکایی ها از صفحه نمایش بزرگ خوششون میاد !
In America, it is widely believed that bigger is better

milad_takjoo
04-09-2011, 16:29
شنیدم امریکایی ها از صفحه نمایش بزرگ خوششون میاد !

سلیقه ای هست...مثلا من خودم خیلی خوشم اومد....کلا صفحه بزرگ حال بیشتری میده...htc هم یه مدل 4.7 داره میزنه
پشتش هم خیلی قشنگ هست

S A M S U N G
04-09-2011, 16:41
فروش گلکسی تب 7.7 که همین 2 روز پیش معرفی شد بلاک شد :دی اینم بزودی میره تو خاکی ! الکی تاپیک زدیم :دی

اپل دیگه ترکونده با این شکایتاش :|

مخلصیم .

anathema-m
04-09-2011, 18:05
این که صفحه اش super AMOLED plus هست چرا باتریش اینقدر قویه.:5:
این مانیتورها که کمترین مصرف باتری رو دارن.
فکر کنم به خاطر بزرگ بودن صفحه باشه.:8:
به نظر شما دلیلش چیه؟

sms11
05-09-2011, 09:56
دوستان قیمت رسمی معرفی شده واسه این گوشی چقدره؟
حتی نمیتونم تصور کنم همچین چیزی رو دارم و به عنوان گوشی میخوام استفاده کنم.خداییش خیلی گندس

sAeEd_kHaAn
05-09-2011, 10:07
به نظر شما دلیلش چیه؟

صفحش super AMOLED هست صفحه اول تاپیکو با دقت بخون مشخصات گوشی هست
باتریش قوی باشه عیبی داره مگه ؟ با این صفحه یزرگ شارژو میخوره

s2o2o
05-09-2011, 15:48
از رده خارجه به زودی. هر چیزی باید جای خودش باشه. تبلت تبلته ، گوشی هم گوشی. مگه میشه بیایم یه ماشین suv رو با یه سدان ترکیب کنیم وسط اینا بسازیم بگیم ما خلاقیت به خرج دادیم.
گوشی باید کوچیک باشه تا همه جا قابل حمل باشه اگر نه اپل زودتر از همه سایز گوشیشو عوض می کرد. این ساز بندی ها هم یه معیار هایی داره. همینجوری هوایی نیست که. این شرکت های کره ای اصلا همشون خزن. اون از هیوندایی که فقط منحنی میده تو ماشیناش و فکر میکنه قشنگ کرده و این هم از سامسونگ. مردم هم که از زیبایی شناسی چیزی حالیشون نیست مخصوصا مردم ما اگر نه آهنگهای ساسی مانکن که فروش نمی رفت ( البته اگه مردم درک داشتن )
تبلت هم که اگه کسی می خواد پیه سایزشو به تنش میماله چون همون سایز بزرگشه که باعث کارآییشه.
من که میگم اگه این سامسونگ می تونست میومد 1 لب تاب می زد قد ناخن انگشت کوچیک من ، یکی هم می زد قد برج میلاد بعد می گفت قیمتش فلان و برید بخرید که خلاقیت به خرج دادیم ما. کره ای های بدبخت .

hompoil
05-09-2011, 16:38
دلیلش اینه که کیفیت ساخت گوشی پایین خواهد بود. اخه سامسونگ در ساخت گوشی های بی کیفیت استاد هست:31: حالا ناراحت نشیداااا

PersiAndroid
05-09-2011, 17:59
نمیدونم چی بگم صفحه نمایش oled اونم با این رزلشن خودش کیفیت ساخت و قدرت ساخت رو به تنهایی میرسونه بقیه قطعات و چیپ ها هم جدا...
خود اپل که مثلا میگن خدای کیفیت تمام قطعات ارزون رو از فاکسکان میگیره و چیپ ها و صفحه نمایش و از سامسونگ به ارزونترین قیمت تا جایی که یه آیفون 4 حدود 187 دلار با خودش در میاد اون وقت قیمت 1ملیون هست و تغییری هم نمی کنه و قیمت ثابت میمونه اما مثلا گالکسی اس 2 آخرین تکنلوژی های روز دنیا رو به شما میده ولی قیمتش خیلی خیلی مناسبتره کیفیت ساخت هم فوق العادس.. گالکسی اس 2 حدود 670 هست و آیفون 4 یک ملیون...
تا کی خودتو میخواین گول بزنین... ما عادت کردیم جنس گرون بخریم تا حس کنیم خوبه.. یه بار که یه شرکت به حقوق مشتریاش احترام میزاره هرچی هست بارش می کنیم

anathema-m
05-09-2011, 18:13
نمیدونم چی بگم صفحه نمایش oled اونم با این رزلشن خودش کیفیت ساخت و قدرت ساخت رو به تنهایی میرسونه بقیه قطعات و چیپ ها هم جدا...
خود اپل که مثلا میگن خدای کیفیت تمام قطعات ارزون رو از فاکسکان میگیره و چیپ ها و صفحه نمایش و از سامسونگ به ارزونترین قیمت تا جایی که یه آیفون 4 حدود 187 دلار با خودش در میاد اون وقت قیمت 1ملیون هست و تغییری هم نمی کنه و قیمت ثابت میمونه اما مثلا گالکسی اس 2 آخرین تکنلوژی های روز دنیا رو به شما میده ولی قیمتش خیلی خیلی مناسبتره کیفیت ساخت هم فوق العادس.. گالکسی اس 2 حدود 670 هست و آیفون 4 یک ملیون...
تا کی خودتو میخواین گول بزنین... ما عادت کردیم جنس گرون بخریم تا حس کنیم خوبه.. یه بار که یه شرکت به حقوق مشتریاش احترام میزاره هرچی هست بارش می کنیم
منم کاملا با شما موافقم.
در ضمن بیشتر قطعات اپل رو سامسونگ میزنه.

Mig33
05-09-2011, 18:31
حالا از زاویه دیگه هم نگاه کنیم :
فیلم ها و عکس هائی که از این نوت دیدم نشون میده اتفاقا کیفیت ساخت بدنه خوبی هم داره .......

S A M S U N G
05-09-2011, 21:10
سامسونگ با این گوشی میخواد iPhone 5 رو سو کنه ! حالا کی بود گفتم :دی

مخلصیم .

HESAM_5700
05-09-2011, 21:25
سامسونگ با این گوشی میخواد iPhone 5 رو سو کنه ! حالا کی بود گفتم
حالا زوده ، صبر کن معرفی بشه ، بعد بیا اینارو بگو :31:

این مشکل ماست که تو ایران باید 1تومن پول آیفون رو بدیم !! اما کشور های دیگه لاک که بگیرن ماهیانه فقط یه مقداری به اون اپراتورشون پرداخت میکنن ! که جنسی رو که میخرن ارزش پولی که میدن رو داره !

محصولات اپل کلاً تو ایران گرونه :13: اما دلیل بر بد بودن و کم بودن کیفیت ساختش نیس !×! چند بارم گفتم ، همین اپل و آیفون نبود دیگه سامسونگ با این گوشی هایی که کاملاً دیزاین بدنش از روی دیوایس های اپل ــه ، میخواست با کی رقابت کنه و همش سعی کنه یه جوری خودش رو به اون برسونه ؟! ( و مهمتر از همه ، از رو کدوم دیوایس میخواست کپ بزنه :27: )
اگه یه دیزاین کاملاً متفاوت داشته باشه اپل هم هر دقیقه ازش شکایت نمیکنه !!

شــــاد باشـــیــد ! :40:

Fenix.
05-09-2011, 22:27

مخلصیم .
ولی مشکل اینجاست که Ah-IPS که روی iPhone 5 هستش 329ppi قدرتشـــه !
در حالی که Super AMOLED HD ـــه سامسونگ با این همه تبلیغات فقط 285ppi ـــه !
یه مقایسه ای هم گذاشته GSM

بگذریم که دوربینش هم مثل Arc ـــه و Arc بهترین Camera سال 2011 هستش !

Fenix.
05-09-2011, 22:28

مخلصیم .
در حالی که Super AMOLED HD ـــه سامسونگ با این همه تبلیغات فقط 285ppi ـــه !
یه مقایسه ای هم گذاشته GSM

بگذریم که دوربینش هم مثل Arc ـــه و Arc بهترین Camera سال 2011 هستش !

sms11
06-09-2011, 12:39

من با این جملت خیلی حال کردم.من همیشه این جمله رو میگفتم
من نمیگم اپل بده یا محصولاتش بدن
اما اپل اینقدر تحت تاثیر تبلیغات و اپ استور و این شکایت و شکایت بازی ها شده اپل، از طریق خود محصولاتش نشده
من خیلی از حرف های کسانی که طرفدار دو آتیشه اپل هستم پرسیدم که آقا این گوشی شما مثلا(به عنوان مثال) فلش رو ساپورت نمیکنه بعد طرف به جای این در مورد این موضوع صحبت کنه میگه در عوضش اپ استور داره.آخه چه ربطی داره؟
من میگم سامسونگ به مشتری احترام بیشتری میزاره.به عنوان مثال اگه سامسونگ به این قضیه پی ببره که بیشتر کاربراش مثلا میخوان فلان چیز روی گوشیشون داشته باشه،سامسونگ دریغ نمیکنه و اون رو روی گوشیش میزاره هرچند اگه اینکار واسش خیلی سخت باشه.اما اپل همیشه سیاستش این بوده که همینی که هست میخوای بخواه و نمیخوای نخواه
این شکایت و شکایت بازی اپل هم من 100درصد معتقدم که فقط برای جلب نظر عامه مردمه.خیلی از شرکتا قبل از اپل و بعد از اپل از خیلی محصولات همدیگه ایده میگیرن و سعی میکنن محصول بهتری برای کاربراشون تهیه کنن و این به نظر من کپی برداری نیست.
به عنوان مثال در تبلت ها آیپد اول،اولا که وزن آجر رو داشت و ثانیا اصلا دوربینی نداشت اما بعد از اینکه سامسونگ،گلکسی تب رو داد بیرون و روش دوربین گذاشت و بقیه شرکتا هم به تقلید از سامسونگ روی تبلت دوربین گذاشتن و آخرین تقلید رو هم خود اپل انجام داد و روی تبلتش دوربین گذاشت

MOHAMMAD2010
06-09-2011, 12:42
نه تبلته و نه موبایل ! تو جیب هم جا نمیشه این دیگه چیه!!!!

نi بابا خوبه تو جیبم جا میشه :

بچه ها فکر کنم با توجه به باتریش جز گوشی هایی قرار میگیره که بهترین باتری ها رو داره
----------------------------------------------------------------------------------------------------
این تشخیص دست خط یعنی چی ؟ تو گوشی های دیگه اندروید هم هست ؟

HESAM_5700
06-09-2011, 13:01
فلش رو ساپورت نمیکنه

من نفهمیدم این فلش چی داره که همه این جوری بهش گیر میدن !!! :||

به عنوان مثال در تبلت ها آیپد اول،اولا که وزن آجر رو داشت و ثانیا اصلا دوربینی نداشت اما بعد از اینکه سامسونگ،گلکسی تب رو داد بیرون و روش دوربین گذاشت و بقیه شرکتا هم به تقلید از سامسونگ روی تبلت دوربین گذاشتن و آخرین تقلید رو هم خود اپل انجام داد و روی تبلتش دوربین گذاشت

خود سامسونگ ایده گلکسی تب رو اگر از آیپد نسل اول نمیگرفت فروشش تو بعضی کشور ها متوقف نمیشد :27:
والا ما که وزن آجری احسا نکردیم ! اتفاقاً خیلی هم سبک بود به نسبت گوشی های آندروییدی که به اسم صفحه نمایش های 4" ــی آجر 3سانت تحویل مردم میدن :دی

MOHAMMAD2010
06-09-2011, 13:15
در حالی که Super AMOLED HD ـــه سامسونگ با این همه تبلیغات فقط 285ppi ـــه
عزیز نت 5.3 اینچه اون آیفونی که شما میگی خیلی کوچکتر از این سایزه ، معلومه که تراکمش میره بالا چیزه عجیبی نیست .
اپل هر وقت تونست این تراکم رو تو صفحه 5.3 جا بده اون وقت مرده :31:

Fenix.
06-09-2011, 13:57
اما اپل اینقدر تحت تاثیر تبلیغات و اپ استور و این شکایت و شکایت بازی ها شده اپل، از طریق خود محصولاتش نشده
اپل تازه حدودای یکی دو ساله زده تو خط این شکایت و اینا ، اونم از اون وقتی که سامی تصمیم گرفت شاخ بشه :-" : دی

من خیلی از حرف های کسانی که طرفدار دو آتیشه اپل هستم پرسیدم که آقا این گوشی شما مثلا(به عنوان مثال) فلش رو ساپورت نمیکنه بعد طرف به جای این در مورد این موضوع صحبت کنه میگه در عوضش اپ استور داره.آخه چه ربطی داره؟
اگه واقعا حقیقت داره حرفتون باید بگم که عذر میخوام اما اون فن 2 آتیشه ابلهی بیش نبوده :-" اپ استور داره؟؟؟ اندروید مارکت نداره احیانا؟؟؟ : دی
نکته ای که بهش توجه نمیکنین اینه که سیاست اپل اینه که تا یک چیزی 100% پرفکت نباشه ، استفادش نمیکنه...
فلش در حال حاضر چیزیه که روی صفحه های تاچ اصلا چیز جالبی نخواهد بود... فلش با موسه که می تونه کارایی های زیادی داشته باشه... و به همین دلیل تا زمانی که فلش روی صفحه های تاچ به کارآمدی با موس باشه ، اپل ازش استفاده نمیکنه...

واقـــــعا دوربین قوی ، روی یه دستگاه مثلا 7 اینچی ، به چه درد میخوره؟؟؟ آدم مثلا میخواد بره کوه ، اون جا چارتا عکس بگیره... با تبلـت؟؟؟ :-اس اس : دی با گوشی میشه ولی تبلت !!!
دوربین هم اپل توی آیپد 2 ، دیدین که 0.7 مگاپیکسلی داد : دی یعنی همونی که روی آیپاد تاچ 4 بود... اون هم نه واسه ی عکس برداری ، بیشتر واسه ی اپلیکیشن هایی که دوربین میخوان ، یا واسه بعضی مواقع که آدم ضروری نیاز داره تا یه عکس ، هرچند بی کیفیت بگیره...
ضمنا یا ایهاالناس ، خواهشا صحبت اینکه اپل تقلید کرده رو نکنین... چرا؟؟؟ چون اپل بود که برای اولین بار گوشی فول تاچ زد ، و اگه اپل این کارو نمیکرد شاید هنوز هم هیچ شرکتی ریسک تولید گوشی فول تاچ رو نمی کرد...

sms11
06-09-2011, 15:26
حسام عزیز.من چند بار گفتم که فلش رو به عنوان مثال گفتم.به هرحال واسه حرفم باید مثال بیارم
عزیز جان به این خاطر احساس سنگینی آیپد رو احساس نکردی چون فکر میکنم طولانی مدت دستت نگرفتی.من وزن زیادش از همون اول اذیتم کرد.البته خوب شد که نخریدم
گفتم این کپی برداری و شکایت همش تبلیغاته.توی دنیای کامپیوتر که همه چیز رو اپل اختراع نکرده.پس اگه از چیزای دیگه اپل استفاده میکنه پس اونم داره کپی برداری میکنه

اپل تازه حدودای یکی دو ساله زده تو خط این شکایت و اینا ، اونم از اون وقتی که سامی تصمیم گرفت شاخ بشه
دقییقا همینی هست که شما میگید.گاهی اوقات این شکایت ها با همین هدفی که شما میگید انجام میشه نه صرفا برای اعتراض به کپی برداری.چونکه توی این یکی دوساله سامسونگ یه پیشرفت قابل توجهی داشته.در این مورد شک نکن.من قبلا از مارک سامسونگ اصلا خوشم نمیاد الانم نمیخوام طرفداری محض کنم اما میگم اپل از اینکه سامسونگ این هم پیشرفت کرده نگرانه

واقـــــعا دوربین قوی ، روی یه دستگاه مثلا 7 اینچی ، به چه درد میخوره؟؟؟ آدم مثلا میخواد بره کوه ، اون جا چارتا عکس بگیره... با تبلـت؟؟؟ :-اس اس : دی با گوشی میشه ولی تبلت !!!
منم موافق این نیستم که شرکتا به خاطر دوربین قوی تر بخوان قیمت تبلت رو ببرن بالا اما میگم بلاخره اپل هم مجبور شد و این کارو کرد.حالا چه میخواد دوربینش ضعیف باشه چه قوی.اصل حرف منم اینکه اپل هم مجبور شد که بلاخره بزاره.چرا؟چون بقیه شرکتا گذاشته بودن

ha789di
06-09-2011, 15:58
یه خبر خوب ویه خبر بد

خبر خوب اینکه در تستهای بنچمارک این گوشی تونسته امتیاز 3624 رو کسب کنه که ظاهرا واسه s2 حدود 3هزاروپانصد وخورده ای بوده
وخبر بد اینکه قیمتش از آیپد 2 هم گرونتره طوری که دردانمارک 1066دلار,در نروژ1052 دلار,در سوئد 929دلارودر فنلاند 1133 دلار قیمت خورده
(به نظر من اگه با این قیمتها بخواد بفروشه شکست میخوره چون عملا با این قیمت در دسته تبلتها قرار میگیره که در اون کلاس انتخابهای بهتری هست)

منبع

S@nti@go_s&k
06-09-2011, 16:31
این تاپیکو کی زدی من ندیدم :دی

خبر خوب اینکه در تستهای بنچمارک این گوشی تونسته امتیاز 3624 رو کسب کنه که ظاهرا واسه s2 حدود 3هزاروپانصد وخورده ای بوده
وخبر بد اینکه قیمتش از آیپد 2 هم گرونتره طوری که دردانمارک 1066دلار,در نروژ1052 دلار,در سوئد 929دلارودر فنلاند 1133 دلار قیمت خورده
(به نظر من اگه با این قیمتها بخواد بفروشه شکست میخوره چون عملا با این قیمت در دسته تبلتها قرار میگیره که در اون کلاس انتخابهای بهتری هست)قیمت gs2 هم همینطوری بالا بود (تمام گوشیها اولش همینه )

بعد یه مدت قیمتش میاد پایین تا دوماه دیگه هم وارد بازار بروبچ وایکینگ ها میشه :دی

7.7 هم تا آخر امسال (میلادی) 3ماه دیگه البته اون قیمتش از نوت کمتره

(میتی آسفال 6 هم اومده برو دانلود کن :دی)

سلام ا:31:

Fenix.
06-09-2011, 16:36
با این قیمت فقط جای زدن اسمایل بسیار زیبای :-Ss هست : دی قدرت سخت افزاری A5 پر پر میکنه اینو...
سابقا قرار بود ارزون تر از GS II باشه ها :-" : دی

MOHAMMAD2010
06-09-2011, 17:02
اگه با این قیمت ها بخواد بیاد اصلا نمیتونه موفق باشه ! قرار بود قیمتش بین s1 و s2 باشه !

biostar
06-09-2011, 17:05
1000 دلار ! حالا میگیم خیلی افت قیمت میکنه و میشه 700 دلار ! تو ایران بالا 800
والا گالاکسی اس 2 بهتره ! از من گفتن بود :دی

biostar
06-09-2011, 17:16

بچه ها فکر کنم با توجه به باتریش جز گوشی هایی قرار میگیره که بهترین باتری ها رو داره
----------------------------------------------------------------------------------------------------

آره همه گالاکسی ها تشخیص دستخط دارن ، کلا کاربرد خاصی نداره ، مثلا S رو با دست روی صفحه نمایش میکشی و S تایپ میشه. اما کنده و استفاده از کیبورد swype خیلی بهتر و راحت تر هست.

این تو جیب جا نشده ! بلکه جاش دادن :دی
الان 4 اینچه رو میزارم تو جیبم ناراحتم چه برسه به5.3!

yee_pesare
06-09-2011, 17:25
این اپلم دیده در خطره زده تو کاره شکایت,
از سامسونگ بعدم از موتورولا جدیدنم htc, فکر کنم دو روز دیگه از سونیو الجیم شکایت کنه

red-bull
06-09-2011, 17:50
از سامسونگ بعدم از موتورولا جدیدنم htc, فکر کنم دو روز دیگه از سونیو الجیم شکایت کنه
آن را که حساب پاک است از محاسبه چـه باک است:46:

h-b990
06-09-2011, 19:32

:دی :27: ای بابا کجای کاری داداش:5: جلوی این اپل رو نگیری میره از ایرانخودرو و سایپا هم شکایت میکنه میگه حق پتنت من رو نقض کردین:16: سونی و الجی که جای خود دارد:21::27:

S A M S U N G
06-09-2011, 21:00

به نظرم بهترین راه حمل این گوشی آویزان کردن آن از گردن می باشد :دی البته چون وزنش هم زیاده شاید آرتروز بگیرید :دی

این عکسه معلومه به زور گوشی رو کرده تو جیبش حتی یه سیم هم بهش بسته اگه خواست راه بره طرف گوشی نیفته :دی

مخلصیم.

sms11
06-09-2011, 22:10
از کاربرد های دیگه گوشی هم به جای دمبل هم میشه استفاده کرد و برای پشت بازو وسیله خوبیه.
اگه یه وقت گردویی بادومی چیزی پیدا کردی هم میتونی خلاصه از گوشی استفاده کنی

Immunology
06-09-2011, 22:33
از کاربرد های دیگه گوشی هم به جای دمبل هم میشه استفاده کرد و برای پشت بازو وسیله خوبیه.
اگه یه وقت گردویی بادومی چیزی پیدا کردی هم میتونی خلاصه از گوشی استفاده کنی

اتفاقا وزنش مناسبه.این گوشی با این صفحه و باتری و امکانات همش 178 گرمه.اونوقت برو HTC Desire HD رو ببین هیچی نداره 164 گرمه.

HESAM_5700
06-09-2011, 23:12
عزیز جان به این خاطر احساس سنگینی آیپد رو احساس نکردی چون فکر میکنم طولانی مدت دستت نگرفتی.من وزن زیادش از همون اول اذیتم کرد.البته خوب شد که نخریدم
گفتم این کپی برداری و شکایت همش تبلیغاته.توی دنیای کامپیوتر که همه چیز رو اپل اختراع نکرده.پس اگه از چیزای دیگه اپل استفاده میکنه پس اونم داره کپی برداری میکنه

من آیپد 1 رو هر دقیقه دستمه : دی ! اصلاً سنگین نیس ! آیپد 2 که جای خود دارد :دی

درسته همه چیز رو اپل اختراع نکرده اما حداقلش تقلید تو کارش نبوده و همش نو آوری کرده ! خدا وکیلی طراحی گلکسی تب با آیپد مو میزنه ؟! :|| ( البته از اینم نباید گذشت که اپل اختراعات زیادی هم داشته ! یه جورایی اولین کامپیوتربا موس رو اختراع کرد ! و بعدشم کامپیوتر های همراه ، البته این آخریو اختراع نکرد فکرکنم ! ولی خیلی پیشرفتش کرد نسبت به مدل اولیه ! )

ما نفهمیدی م کجای اپل تو خطره !! ، مثل اینکه بعضی از دوستان دلیل اینکه هر محصول اپل سال به سال آپدیت میشه رو توی خطر بودن اون میدونن :-؟؟ ! قبلاً گفتم بازم میگم ؛ اپل نباشه ، سامسونگی هم نیس !

شــاد بــاشــید ! :40:

Fenix.
06-09-2011, 23:49
درسته همه چیز رو اپل اختراع نکرده اما حداقلش تقلید تو کارش نبوده و همش نو آوری کرده ! خدا وکیلی طراحی گلکسی تب با آیپد مو میزنه ؟! :|| ( البته از اینم نباید گذشت که اپل اختراعات زیادی هم داشته ! یه جورایی اولین کامپیوتربا موس رو اختراع کرد ! و بعدشم کامپیوتر های همراه ، البته این آخریو اختراع نکرد فکرکنم ! ولی خیلی پیشرفتش کرد نسبت به مدل اولیه ! )

اونا رو بیخی ، کار ما الان با اونا نیست ، ما با این کار داریم که :
1- اپل بازار گوشی های فول تاچ رو بوجود آورد
2- اپل بازار تبلت رو به وجود آورد
--------------------------------------------------------
انصافا خیلی از ایشون خوشم میاد : S A M S U N G : دی
خودشون اقرار میکنن که فن سامی هستن ، یوزر و اوتار و امضاشون هم گواهشه ، ولی هنوز مثل بعضیا (فنای سامی خطرناکن کل کل کنی شب بنزین میریزن رو خونت آتیش میزنن : دی) منطقشونو از دست ندادن : دی واقعا بعضیا منطق رو توی بحثشون از دست دادن و سامی یه ادیشن جدید از 1100 هم بزنه میان به به و چه چه می کنن و میگن آیفون رو قورت میده و بعد میگن اصلا اپل خره گاو منه و اینا : دی
-------------------
سوالی که در رابطه با این تبلت فون واسه من پیش اومده اینه که واقعا آیا قیمت تموم شدش در حدی هست که سامی روش بشه با 1000 دلار بفروشتش؟؟؟ اینطور که معلومه اختلاف زیادی با GS 2 نداره ، فقط صفحه بزرگتر و رزولوشن بالاتر و رم که کمی آزادی عمل بیشتری در آینده ممکنه در اختیار یوزر بزاره ، اما بنچمارکشون تقریبا یکیه...
و نکته بعد اینه که اصولا بازار تبلت فون هیچ وقت خوب نبوده ، چون که نه استفاده ازش به راحتی گوشیه ، نه صفحش در حدیه که مثل تبلت وبگردی و ... توش خیلی تفاوت چشمگیری با یه گوشی 4.3 داشته باشه ، در نتیجه سامی حتی مث سونی واس PS3 به نظر من میبایست قیمت گوشی رو کمتر از قیمت تموم شده بزاره : )) یا حداقل با سود کم...

این تبلت فون تقریبا قیمتش دو برابر چیزیه که اگه میخواست فروشش غوغا کنه میبایست میبود... یعنی قیمتش میبایست یه چیزی باشه حدودای 500-550... در حالی که 1000 دلار میخواد بیاد :-اس اس : دی بگیم افت هم میکنه نهایت بشه 800 دلار ، باز هم بازار خوبی نخواهد داشت :|

از همین الان واضحه که اگه این حدود قیمت درست باشه این محصولی شکست خوردست و بس ، بر خلاف GS و GS2...

093X
07-09-2011, 09:11
قدرت سخت افزاری A5 پر پر میکنه اینو...

نگو تورو خدا :31:

sms11
07-09-2011, 09:34
من آیپد 1 رو هر دقیقه دستمه : دی ! اصلاً سنگین نیس ! آیپد 2 که جای خود دارد :دی

,

ما نفهمیدی م کجای اپل تو خطره !! ، مثل اینکه بعضی از دوستان دلیل اینکه هر محصول اپل سال به سال آپدیت میشه رو توی خطر بودن اون میدونن :-؟؟ ! قبلاً گفتم بازم میگم ؛ اپل نباشه ، سامسونگی هم نیس !

شــاد بــاشــید ! :40:

والا من نمیدونم اگه شما به 700 گرم برای یه تبلت نمیگید سنگین پس چی میگید بهش؟:27:
الان وقتی شما آیپد 2 رو با 1 مقایسه میکنید حس نمیکنید که آیپد 2 به مراتب سبکتره؟
شاید شما آدمی قوی هیکلی هستی.نمیدونم
آخه شما دارید یه چیزی میگید که غیر منطقی هست.الان فرض کن اپل آیپد رو زده.آیپد یه دستگاهی هست که یه صفحه نمایش بزرگ تاچ داره با چند پورت و دکمه روشن خاموش و دکمه ولوم.الان خود شما بودید و میخواستید یه تبلت بدید بیرون و تقلید هم نمیکردید میشه به من بگید چطوری این تبلت رو میداید؟خیلی دوست دارم بدونم
خوب معلومه که شما هم باید یه صفحه نمایش بزرگ با چندتا پورت و غیره بزارید دیگه.اگه غیر از این باشه که اسم دستگاه تبلت نیست
موضوع گاهی اوقات سر اندازه و امکانات هست.یادمه مدیر فروش سامسونگ گفت که هیچ دلیلی وجود نداره که همه بخوان از صفحه نمایش 10 اینچی لذت ببرن.شایدیکی صفحه نمایش 7 اینچ دوست داشته باشه.حرفشم کاملا منطقی هست.بر همین اساس سامسونگ تبلت در اندازه های مختلف زده.علاوه بر اندازه در طراحی هم تغییر قیافه داده.آیپد یک دوربین نداشت که گلکسی داشت.آیپد امکان برقراری تماس نداشت که گلکسی داره.آیپد جای اس دی نداشت که گلکسی داشت.پس تقلید این حرفا بهانس
بعضی از طرفداران اپل یه طوری صحبت میکنن که اگه شرکتی به اسم اپل اختراع نمیشد دیگه به هیچ عنووان هیچ پیشرفتی تو دنیا حاصل نمیشد.انگاری که بقیه شرکتا آدم توشون کار میکنه و اپلی ها از کره مریخ اومدن

قبلاً گفتم بازم میگم ؛ اپل نباشه ، سامسونگی هم نیس !
این جملتون هم از جملات جالب بود
چون که برعکسه.به این خاطر الان کلی از قطعات داخلی دستگاه های اپل رو سامسونگ میزنه.پس به نظر شما این جمله ایی که فرمودید جالب نیست؟

Fenix.
07-09-2011, 11:39
نگو تورو خدا :31:

بنچمارکای آیپد 2 رو که دیدیم... بگزریم از اینکه آیپد 2 رزولوشن بالاتری هم داره از آیفون...

HESAM_5700
07-09-2011, 16:25
.آیپد امکان برقراری تماس نداشت که گلکسی داره.آیپد جای اس دی نداشت که گلکسی داشت.

برو 1تومن تحقیق کن بعد بیا :دی

امکان برقراری تماس + اس ام اس توی آیپد های 3جی هست الان ! SD هم که با CamraKit وصل میشه !

ببین شما فرض کن اگه رقیبی نداشته باشی ، پیشرفت میکنی ؟! سامسونگ رقیب نداشته باشه ، پیشرفت میکنه ؟! اپل رقیب نداشته باشه پیشرفت میکنه ؟! من کلا از سامسونگ بدم میاد وگرنه نمیگم محصولاتش خوب نیس ! ( کلاً سامسونگ بدم میاد هاا ، کــلا :دی )

آخه شما دارید یه چیزی میگید که غیر منطقی هست.الان فرض کن اپل آیپد رو زده.آیپد یه دستگاهی هست که یه صفحه نمایش بزرگ تاچ داره با چند پورت و دکمه روشن خاموش و دکمه ولوم.الان خود شما بودید و میخواستید یه تبلت بدید بیرون و تقلید هم نمیکردید میشه به من بگید چطوری این تبلت رو میداید؟خیلی دوست دارم بدونم

آخه خب حداقل یه تغییری توی دیزاین بده ! امکانات که درسته نمیشه عوض بشه ، اما دیزاین و طراحی محصول که میتونه عوض بشه !! خب اومدن همون آیپد رو زدن ، با یه رنگ دیگه ! یکمی تغییر قیافه خب :||
بعدم هر جوری اینارو حساب کنی در اخر آندرویید نمیتونه رقیب خوبی برای ios باشه !! ( فعلا اینجوریه ! )

Fenix.
07-09-2011, 16:40
امکان برقراری تماس + اس ام اس توی آیپد های 3جی هست الان ! SD هم که با CamraKit وصل میشه !
اس ام اس میشه ، ولی تماس فکر نکنمااا... چون سیستم مخابراتی آیپد 3جی Data Onlyــه... (و با توجه به پاراگراف بعدیم این که یه دستگاه 10 اینچی قابلیت تماس داشته باشه فقط یه چیز الکیه ، که سامی معمولا سعی میکنه یه چیزی که عملا بی دلیل و بی استفادس رو بگنجونه توی دستگاه و کلی هم مانور تبلیغاتی بده روش : دی [این پرانتز توی پست بر اساس تعصبات خودم بود ، خواهشا کیوت نکنین فحش بدین :دی])

آیپد امکان برقراری تماس نداشت که گلکسی داره.
با عقل شما جور میاد که یه دستگاه 10 اینچی رو بزاری در گوشت؟؟؟ : )) اصلا به فرض که بزاری ، اصلا صدا رد و بدل میشه (چون میکروفون که پایین آیپد باشه از گردن هم پایین تره : )) ) ؟؟؟ : دی
حالا فرض میکنیم که جواب میدی میشه با هندزفری صحبت کرد... جواب من به این هم اینه که : تبلت 10 اینچی رو میتونی بزاری تو جیبت ، بعد وسط خیابون کسی زنگ زد دکمه هندزفری رو بزنی و باهاش صحبت کنی؟؟؟ : دی یه کیف فقط میخوای واسه اینکه این ور اون ور ببریش : دی
فایده ساپورت شبکه مخابراتی توی یه دستگاه 10 اینچی فقط به توانایی استفاده از نت و مسیجینگ خلاصه میشه... لـــا غیـــر :-"

sms11
07-09-2011, 18:04
برو 1تومن تحقیق کن بعد بیا

شمام برو 2 تومن تحقیق کن بیا :دی
امکان برقراری تماس نداره.درضمن بله با واسطه میشه به آیپد هم یه چیز هایی وصل کرد.شاید با واسطه به گلگسی هم بشه n تا وسیله وصل کرد

آخه خب حداقل یه تغییری توی دیزاین بده ! امکانات که درسته نمیشه عوض بشه ، اما دیزاین و طراحی محصول که میتونه عوض بشه !! خب اومدن همون آیپد رو زدن ، با یه رنگ دیگه ! یکمی تغییر قیافه خب :||
بعدم هر جوری اینارو حساب کنی در اخر آندرویید نمیتونه رقیب خوبی برای ios باشه !! ( فعلا اینجوریه ! )
بازم از اون حرفا بودا.دیگه چقدر باید تو دیزاین تغییر بده.مثلا اگه روی تبلتش نقش و نگار و گل و بوته میکشید دیگه کپی نمیشد؟کپی برداری یعنی کارایی که چین میکنه.برمیداره مثلا آیفون رو با همون مارک و همون قیافه از جنس های آشغال میزنه
الان این دوتا کجاش شبیه همه؟(شما به این میگی یه کمی تغییر قیافه؟)
استاد گرامی اندرویید همین الانش هم رقیبه اپل هست.خیالت راحت.آمار فروش این دستگاه ها داره این موضوع رو میگه.درضمن مطمئن باش به زودیه زود تعداد اپلیکشین های اندرویید بسیار بیشتر از آی او اس خواهد شد.مطمئن باش

کلاً سامسونگ بدم میاد هاا ، کــلا
خوب ای جذاب ای قشنگ شما حرفی که میزنی داری از رو تعصب میگی دیگه.تو نقد که نباید آدم تعصب داشته باشه

با عقل شما جور میاد که یه دستگاه 10 اینچی رو بزاری در گوشت؟؟؟ : )) اصلا به فرض که بزاری ، اصلا صدا رد و بدل میشه (چون میکروفون که پایین آیپد باشه از گردن هم پایین تره : )) ) ؟؟؟ : دی
حالا فرض میکنیم که جواب میدی میشه با هندزفری صحبت کرد... جواب من به این هم اینه که : تبلت 10 اینچی رو میتونی بزاری تو جیبت ، بعد وسط خیابون کسی زنگ زد دکمه هندزفری رو بزنی و باهاش صحبت کنی؟؟؟ : دی یه کیف فقط میخوای واسه اینکه این ور اون ور ببریش : دی
فایده ساپورت شبکه مخابراتی توی یه دستگاه 10 اینچی فقط به توانایی استفاده از نت و مسیجینگ خلاصه میشه... لـــا غیـــر
شما نامردیدا.دوتایی ریختین سر من .اشکال نداره
ببینم دوست من شما چرا حرف کلی حث منو نمیگیرید اون وقت گیر دادید به یه حرف کوچیک.منم به هیچ عنوان اصلا دوست ندارم با یک صفحه 10 اینچی صحبت کنم
اما حرف من با دوستمون سر این بود که ایشون میگه تبلت کپی آیپد هست.من میگم اینطوری نیست
وگرنه منم دوست ندارم به صفحه 10 اینچی صحبت کنم. سامسونگ اگه از حرف های مشتری هاش بفهمه که مثلا روی تبلتشون میخوان که مثلا فلان چیز رو داشته باشن سامسونگ بلافاصله اون ویژگی میزاره اما اپل ممکنه بزاره و ممکنه نزاره.

HESAM_5700
08-09-2011, 10:35
راست میگی خیلی زدم تو کار تعصب :دی ( ســاری ! : دی )

سامسونگ اگه از حرف های مشتری هاش بفهمه که مثلا روی تبلتشون میخوان که مثلا فلان چیز رو داشته باشن سامسونگ بلافاصله اون ویژگی میزاره اما اپل ممکنه بزاره و ممکنه نزاره.

خداییش دیگه اینو قبول دارم ! اپل سیاست هایی داره که یه جورایی میشه گفت با همین سیاست هاست که مشتریها و فن هاشو راضی نگه داشته ! ولی از سرفی چون زیاد به گفته های مشتری اهمیت نمیده امکان داره فروشش کم بشه ! ( که این سیاست مال استیو بود ، باید دید که تیم کوک چه میکنه : دی )

اما باید اینو قبول داشت که بازار تبلت رو اپل راه انداخت ! قبل از گلکسی تب تو بازار تبلت فقط و فقط آیپد بود و به خاطر اینکه رقیبی نداشت اپدیت نمیشه ! ( که بعد از اینکه فروش گلکسی تب بالا رفت اپل به فکر آیپد2 افتاد ، ولی هنوز هم تبلتی رو دست آیپد2 نیست دیگه :دی قبول کنین :دی )

رضمن مطمئن باش به زودیه زود تعداد اپلیکشین های اندرویید بسیار بیشتر از آی او اس خواهد شد.مطمئن باش

من یه سوال از فن های آندرویید دارم ، دقیقاً مدت زمانی که اندو نیاز داره برای پیشرفت چقدره ؟ :|| تا میای یه مقایسه آندو و آی او اس میکنی ، هی میگن حالا جا داره ، فعلاً زوده ، به زودی پیشرفت میکنه ، به زودی برنامه زیاد میشه ، .... !!!

شمام برو 2 تومن تحقیق کن بیا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امکان برقراری تماس نداره

( آخخ داداش حسام ضایع شد :دی ) .... قبلاً یه چیزی شنیده بودم برای تماس خب ! به وسیله وای - فای و اینا ! ( مثل آیپاد تاچ ) !!!!

الان این دوتا کجاش شبیه همه؟(شما به این میگی یه کمی تغییر قیافه؟)

خب میتونست تبلتش رو به صورت پیشفرض لنداسکیپ بسازه : دی ! مثل بعضی از تبلت های asus ( فکر کنم : دی )

h!tman
08-09-2011, 10:54
آره همه گالاکسی ها تشخیص دستخط دارن ، کلا کاربرد خاصی نداره ، مثلا S رو با دست روی صفحه نمایش میکشی و S تایپ میشه. اما کنده و استفاده از کیبورد swype خیلی بهتر و راحت تر هست.

این تو جیب جا نشده ! بلکه جاش دادن :دی
الان 4 اینچه رو میزارم تو جیبم ناراحتم چه برسه به5.3!
احتمالا این قلم داره به کار بیاد:دی

mohamad h
08-09-2011, 12:59
دوستان مطمئنين اين جا تاپيك noteهست:31:
اينكه همش شد كل كل گلكسي تب و آيپد خوب لا اقل برين تو تاپيك آيپد يا گلكسي تب و بحثو ادامه بدين

offlineinternet
08-09-2011, 13:47
عجب تایپیک میزنید نمیگید :31:
میخواستم خودم امروز تایپک رو بزنم اخه نبود تو بخش
الان یهو اومده :31:

.................
من الان گالاکسی اس دارم به نظرم برا آندرود ورژنبعدی هر چی صفحه بزرگتر باشه بهتر میشه

شما الان میتونی بری گالاکسی اس رو با ایس مقایسه کنی که مثلا تو صفحه کلید و شخصی سازی از نظر جا ایس یکم کم داره نسبت به گالاسی اس

اینم الان همینه

مطمعنا به آندروید ۴ آپدیت میشه و اونوقت میفهمی ۵.۳ خیلی بهتر و کابری تره از ۴.۳ یا همین ۴ خودمون که باب شده

در کل اگه چیز شاختری نده این خیلی میتونه برا کسی مثل من که گالاکسی اس داشته خوب باشه
البته اگه گوشی نکس بعدی و سری بعدی گالاکسی اس خیلی از این بهتر نباشه

یه چیز هم بگم به نظر من یه ضعف بزرگ داره اونم رابط کابریش هست که هنوز نسبت به گالاسی اس ۲ و حتی ۱ زیاد تغییری اساسی نداشته }
من برام تکراری شده این رابط کابری باید به فکر یه رابط جدید باشه سامسونگ

ولی خودمونیم ۵.۳ اینچ اونم سوپر ......:46:

راستی اپلی های همیشه خشمگین {نمیدونم برا چی:31:}:::::::::

راستی یه واقعیت تلخ دیگه ...می دونی چرا آرم اپل یه سیبه نصفست؟؟؟؟؟چون آندروید گازش زده و تا کلشو نخورده برو دنبال بازیت.........

offlineinternet
08-09-2011, 13:56
تشکر یادتون نره از هادی گل:46:

sAeEd_kHaAn
08-09-2011, 16:32
اینجا دعوا شده ؟ : دی
کیا زدن کیا خوردن ؟ : دی
منم با بچه های باشگاهمون بال ؟

HESAM_5700
08-09-2011, 20:36
راستی اپلی های همیشه خشمگین {نمیدونم برا چی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]}:::::::::خشمگین نیستیم ، بیشتر به حال آندروییدی ها تاسف* میخوریم :دی که هی فکر میکنن آی او اس رو قورت میدن :27:

راستی یه واقعیت تلخ دیگه ...می دونی چرا آرم اپل یه سیبه نصفست؟؟؟؟؟چون آندروید گازش زده و تا کلشو نخورده برو دنبال بازیت.........این دیگه از اون حرفا بودااا ! :39:
عزیزم ، آندروید خــوب ، بهترین ، خدا ! ، اما با این تعداد برنامه های اندکش میخواد با آ او اس الان مقایسه بشه ؟! :27: هر وقت فروش آندو مارکت رسید به 10بیلیون ( لذا بیشتر : دی ) اونوقت تازه میشه آندو رو با آی او اس مقایسه کرد !!!!

اینجا دعوا شده ؟ : دی
کیا زدن کیا خوردن ؟ : دی
منم با بچه های باشگاهمون بال ؟ دعوا نیست عزیز ، بحثه : دی
اگه از ما بپرسی ما زدیم ، از اونا بپرسی اونا زدن :-جی : دی

ha789di
08-09-2011, 20:45
من هم با آندروید مفصل کار کردم وهم با ios خدایی ios یه چیز دیگست ولی فن بوی هیچکدوم نیستم وتقریبا هردو رو در یک سطح میدونم ولی بازم برنامه های ios بهتر است

S A M S U N G
08-09-2011, 20:45
حسام جون خب شما چرا میای تو کلوپ آندروئید اگه به داری به حالمون تعصف ( تاسف برادر ) میخوری ؟! مگه ما میایم تو کلوپ اپل بگیم چرا استیو کچله ؟ :دی

اپل فردا میخواد خدا رو سو کنه ! چون خدا درخت سیب رو درست کرده ! BLAH BLAH !!!!

Viva Android

مخلصیم .

milad_takjoo
08-09-2011, 21:02
عزیزم ، آندروید خــوب ، بهترین ، خدا ! ، اما با این تعداد برنامه های اندکش میخواد با آ او اس الان مقایسه بشه

خدایی دیگه خیلی نامردیه...کجا برنامه های آندروید اندک هست؟
کمتر از ios هست ولی اندک نیست....مثلا برنامه های wp7 اندک هست...(استفاده درست از واژه : دی)

mohamad h
08-09-2011, 23:02
مگه ما میایم تو کلوپ اپل بگیم چرا استیو کچله ؟ :دی
مخلصیم .
استيو كه رفت.الان صاحبش مو داره:31::27::10:
ولي انصافا ios يه چيزي ديگه ست:31:

sms11
08-09-2011, 23:12
دوستان خواهشا بحث رو عوض نکنید و هی از این جملات که میگین فلانی یه چیز دیگه ست و غیره...
یا بحث کنید یا بزارید دیگران صحبت کنن.هی نگید این یه چیز دیگس و اون یه چیز دیگس

سامسونگ عزیز
به نظرم نظر در مورد قیافه یه نفر دادن دلیلی برای خوب بودن یا بد بودن محصولات نمیشه.ایشون طرفدار اپله و اومده اینجا صحبت کنه.خوب چه اشکالی داره؟اینقدر جبهه گیری نکنید که شما برو قسمت اپل و مام میمونیم اینجا.هرکی آزاده هرجا میخواد صحبت کنه.اما صحبت منطقی.اتفاقا من برای استیو جابز احترام زیادی قائلم .اگه رئیس این مملکت بودم خداییش سر تا پای این آدمو میدادم طلا بگیرن و هرچی میخواست بهش میدادم تا بیاد اینجا به همه مدیریت رو یاد بده.استیو جابز مرد بزرگیه.خیلی بزرگه.
اما گاهی اقات بعضی از سیاست های اپل خوب نیست.مثه همین شکایت بازیاش اما من به شخصه استیو جابز رو بسیار قبول دارم و یکی از افراد مورد علاقمه(البته چند نفر بعد از این کسی که عکسشو توی امضام گذاشتم :دی)

S A M S U N G
08-09-2011, 23:19
من کی گفتم آدم بدیه ؟ |: من گفتم کچله ! نیست ؟ :دی

برگردیم به تاپیک .

بررسی ، عکس + ویدیو

مخلصیم.

HESAM_5700
09-09-2011, 11:20
با سامسونگ جان موافقم : دی

آقا کچل بود ، بیچاره رفت دیگه :| دلتون خنک شد ؟ : دی :| !

تعصف ( تاسف برادر ) میخوری ؟

صدا شو در نیار : دی

خدایی دیگه خیلی نامردیه...کجا برنامه های آندروید اندک هست؟
کمتر از ios هست ولی اندک نیست....مثلا برنامه های wp7 اندک هست...(استفاده درست از واژه : دی)

دستور زبان فارسیت تو حلقم : دی من با آی او اس مقایسه کردم ! نگفتم که هیچی نداره : دی

یشون طرفدار اپله و اومده اینجا صحبت کنه.خوب چه اشکالی داره؟اینقدر جبهه گیری نکنید که شما برو قسمت اپل و مام میمونیم اینجا.هرکی آزاده هرجا میخواد صحبت کنه.اما صحبت منطقی

100% تایید میشه ! ما هم جبهه نگرفتیم که ، چاکر بروبچز آندروویدی هم هستیم : دی ; ) کل کل هم نکردیم که ، تا اینجا بحث خوبی بوده ، به کسی هم توهین نشده :10::11:

شـــــــاد بـــاشـــید ! :40:

legolas 224
09-09-2011, 11:36
به نقل از پارسا :

استاد گرامی اندرویید همین الانش هم رقیبه اپل هست.خیالت راحت.آمار فروش این دستگاه ها داره این موضوع رو میگه.درضمن مطمئن باش به زودیه زود تعداد اپلیکشین های اندرویید بسیار بیشتر از آی او اس خواهد شد.مطمئن باش
بار ها و بار ها گفتم که یا ایها الاندروید بازا : دی بحث فروش رو نکشین وسط که به شدت کم خواهید آورد... چرا؟؟؟ خوب حالا میپردازیم به این موضوع...
چند مدل آیفون تا الان وجود داشته؟؟؟ و تا الان چند مدل گوشی اندرویدی وجود داشته؟؟؟ آیفون 4 مدل ، اندروید هر چی باشه بیش تر از 100 مدل : دی چه طور انتظار دارین که بازم اندو فروشش عقب تر باشه وقتی تعداد مدل هاش بیش از 25 برابره؟؟؟ :دی
اما تو مساله تبلت راحت میتونیم ببینیم... چون هنوز تبلتای اندرویدی زیاد نیستن... اپل تا الان چند مدل تبلت داشته؟؟؟ 2 مدل ، حالا چند تا تبلت اندرویدی مطرح بوده؟؟؟ ما روی 10-15 تا حساب میکنیم... حالا آمار فروش رو هم یه نگاهی بهش میندازیم :-" توی تبلت به خاطر اینکه اختلاف تعداد مدل های اندو تبلت ها با آیپد ها زیاد نبوده (بازم بیشتر بوده :>) ، آیپد قورت داده اندو تبلت ها رو تقریبا :-"

پس خواهشا بحث فروش رو نکنین :| کم میارین : دی

SAEEDSAMSUNG
16-09-2011, 18:38
ساخت یه گوشی جدید از سامی و سناریوی تکراری این چند ساله در فروم :

1- جناب s a m s u n g پستش رو میزنه به همراه توضیحات خوب و عکسای زیبا

2- موبایل دوستا میان و کفشون میبره و پست های حمایتیشون رو میزنن

3- طرفدارهای اپل میان اینجا و از مک دفاع میکنن

4- سامسونگیا و غیر سامسونگیا جوابشون رو میدن(با دلیل و منطق)

5- اپلی ها کم میارن نمیدونن دیگه چی بگن مجبور میشن حرفای نا مربوط بزنن

6- دست آخر یکیشون نمیتونه جلو خودشو بگیره و حرفایی میزنه که آخرش بن میشه :31:

.:PAR3A:.
16-09-2011, 21:07
4- سامسونگیا و غیر سامسونگیا جوابشون رو میدن(با دلیل و منطق)
اینو خوب اومدی :-" به دلیل حفاظت از جان توضیحات بیشتری نمیدم :دی

PersiAndroid
23-09-2011, 22:21
Samsung Galaxy Note coming to UK in November

The giant smartphone/tiny tablet that is the Samsung Galaxy Note just got an unofficial launch date. Clove, an online retailer in the UK, hinted at a late November launch for this hybrid device.

Clove mentioned on their blog that the first stock for the Galaxy Note will arrive in late November, which is probably when you can get your hands on it as well, provided you are in the UK. They also mentioned an approximate price of £500 ($773) + VAT for the Galaxy Note.
Even if you are not in the UK, you will probably get the Galaxy Note around the same time. Except if you're in the US. Looking at how long it took for the Galaxy S II to get there, we're not sure if you'll be getting it at the same time as the rest of the world.

PersiAndroid
28-09-2011, 08:48
The Samsung Galaxy Note phoneblet takes on our benchmark course

So, it’s here – it because we’re still not quite sure what to call the Samsung Galaxy Note. It’s too big to be a phone, a 5.3″ is quite a bit bigger than even the 4.65/4.7 inch screens we’ve been seeing lately.
It’s not quite a “tablet” either – the Note could be used as a phone (it looks a little weird but…) – but it certainly packs the processing power and screen estate of a tablet. The 1.4GHz dual-core CPU mated to a Mali-400MP GPU showed a lot of promise in early benchmarks.
We’re hard at work on a more thorough preview for you guys, but the first thing we did as soon as we received it, is put it through it paces and see how it fares. We let it sweat in our customary batch of benchmarks, to see how the Exynos chipset performs after the clockrate speed bump (we’re used to the one in the Galaxy S II, which is clocked lower).
Quite unsurprisingly, the Samsung Galaxy Note aced the CPU-specific exams – Linpack and BenchmarkPi. Linpack especially liked the higher clock speed and posted results nearly 20% higher than the Galaxy S II.
Moving on to NenaMark 2, the Galaxy S II gets to keep its crown here, but you have to keep in mind that the Galaxy Note has about 2.6x the number of pixels that the S II has. In other words, a 46% lower frame rate is actually faster than we expected. The LG Optimus 3D wouldn’t run that benchmark.
Finally, we ran SunSpider – the popular JavaScript benchmark. Samsung have optimized the software really well but the extra bit of hardware muscle shows in this test too. It’s not enough for a perceptible improvement, unless you put the S II and the Note side by side, but there is a difference.
The Galaxy Note is more demanding of the Exynos chipset than previous phones – it’s not just the higher pixel count, the bigger screen means you actually see more detail so it all has to be rendered perfectly.
The Note doesn’t seem to have any problem in that department – it blazes past some of the high end droid phones and will beat most tablets hands down (since they use pretty much the same chipsets as their phone counterparts). By the way, this is also the sort of performance we’ll be getting from from the Samsung Galaxy Tab 7.7 since all the relevant specs are the same.
This test unit was kindly provided by CT MIAMI, a Samsung distributor for Latin America. The Galaxy Note will be available at CT MIAMI for wholesale customers on October 24 for $699.

---------- Post added at 08:48 AM ---------- Previous post was at 08:45 AM ----------

Samsung Galaxy Note hands-on: First look

mahroo_z1
06-10-2011, 20:48
سلام دوستان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نظر میرسد که سامسونگ تبلت-اسمارتفون 5.3 اینچی خود را زودتر از انتظارات روانه بازار خواهد کرد.

سامسونگ تایید کرده که Galaxy Note را در ماه کنونی میلادی در کشورهای اروپایی شروع به عرضه خواهد کرد و

مراسمهای معرفی بزرگی در کشورهای آلمان,انگلیس,فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی برنامه ریزی شده است.

همچنین سامسونگ در نظر دارد ورژن LTE این تبلت-اسمارتفون را در ماه آینده میلادی یعنی نوامبر در کره عرضه نماید.

Samsung Galaxy Note at a glance:(به نقل از gsmarena)

Form factor: phone/tablet crossbreed
Dimensions: 146.9 x 83 x 9.7 mm
Weight: 178g
Display: 16M-color 5.3” HD Super AMOLED capacitive touchscreen of WXGA resolution (1280 x 800 pixels)
Chipset: 1.4 GHz dual-core Cortex-A9 CPU, Mali-400MP GPU, 1GB of RAM, Exynos chipset
Camera: 8 MP autofocus camera, 1080p video recording, LED flash, 2 MP front-facing camera
Memory: 16/32 GB internal memory, expandable via a microSD card slot
Connectivity: quad-band GSM/GPRS/EDGE and quad-band (850/900/1900/2100 MHz) UMTS with 21 Mbps HSDPA and 5.76 Mbps HSUPA support, dual-band Wi-Fi a/b/g/n, Wi-Fi direct, Assisted GPS, Bluetooth 3.0, microUSB connector
Battery: 2,500mAh
Misc: S Pen UX for taking notes with the included S Pen, Gyro sensor, accelerometer sensor for auto rotation, ambient light sensor, Adobe Flash Player 10.3 support, DivX/XviD support, TV-out (adapter required), optional GLONASS, optional NFC

منبع:

MVP77
12-10-2011, 13:53
کلا این گلکسی نوت غیر از رزولوشن صفحه و فرکانس بالاتر پردازنده و صفحه نمایش بزرگتر ؛ چه چیز بارزی نسبت به اس 2 داره که ارزش داشته باشه صبر کنیم تا بیاد و بخریم ؟

alex_pk
15-10-2011, 02:46
این دوتا رو نمیشه با هم مقایسه کرد...
شما یه نگاه به سایزش بنداز ببین می تونی اصلا باهاش کنار بیای...15 سانت قدشه! 1.5 برابر S II هم وزنشه!
شما اگه دنبال یچیزی هستی که ارزش داشته باشه جایگزین S II کنی به نظرم بهتره دنبال محصولات اون سری باشیی.
مظمئنا افرادی این گوشی رو می پسندن که سایز (اندازه ، صفحه و...) S II براشون کافی نبوده.

S A M S U N G
21-10-2011, 12:16
بررسی از PhoneArena :

مخلصیم .

بامزی
22-10-2011, 20:19
من موندم اینو برای چی سامسونگ زده . اصلا به نظر من فروش نمی کنه ! . چون هم از نظر قیمت گزینه های بهتری هست و هم از نظر اندازه گلکسی تب و آی پد خوب خیلی بهتره گرفتنش توی دست

..Parsa..
22-10-2011, 20:35
من موندم اینو برای چی سامسونگ زده . اصلا فروش نمی کنه ! به نظر من . چون هم از نظر قیمت گزینه های بهتری هست و هم از نظر اندازه گلکسی تب و آی پد خوب خیلی بهتره گرفتنش توی دست

این یه چیز کاملا سلیقه ای هستش
من خودم یکی از کسایی هستم که چند وقت منتظر اومدن این گوشی / تبلت هستم و به محض اینکه بیاد تو ایران میخرمش

22-10-2011, 22:10
من موندم اینو برای چی سامسونگ زده . اصلا به نظر من فروش نمی کنه ! . چون هم از نظر قیمت گزینه های بهتری هست و هم از نظر اندازه گلکسی تب و آی پد خوب خیلی بهتره گرفتنش توی دست

دوست عزیز ، این دستگاه یک تبلت فون ــه ، هم با یک گوشی عادی تفاوت داره ، هم با تبلت... تبلت فون هم دیگه ته تهش همین دل استریک ــه ، در نتیجه اگه قیمت مناسبی داشته باشه ، طرفداران چنین سبک گجتی حتما میخرنش...

البته مسلما نمیشه از این فروشی اندازه گلکسی اس 2 رو انتظار داشت ، چون به هر حال نه میشه مثل گوشی ازش استفاده کرد ، نه مثل تبلت ، منتها باز هم طرفدارای خودشو داره...

PersiAndroid
24-10-2011, 14:01
Samsung Galaxy Note preview

63.boy
26-10-2011, 10:26
دوست عزیز ، این دستگاه یک تبلت فون ــه ، هم با یک گوشی عادی تفاوت داره ، هم با تبلت... تبلت فون هم دیگه ته تهش همین دل استریک ــه ، در نتیجه اگه قیمت مناسبی داشته باشه ، طرفداران چنین سبک گجتی حتما میخرنش...

البته مسلما نمیشه از این فروشی اندازه گلکسی اس 2 رو انتظار داشت ، چون به هر حال نه میشه مثل گوشی ازش استفاده کرد ، نه مثل تبلت ، منتها باز هم طرفدارای خودشو داره...

اتفاقا به نظر من سازش خیلی خوبه من خودم گوشی بعدیم بالاتر از 4.5 خواهد بود شایدم بالاتر از 5 :دی

26-10-2011, 15:57
اتفاقا به نظر من سازش خیلی خوبه من خودم گوشی بعدیم بالاتر از 4.5 خواهد بود شایدم بالاتر از 5 :دی

پس دیگه نمیشه گوشی ، میشه تبلت فون...

63.boy
26-10-2011, 17:11
پس دیگه نمیشه گوشی ، میشه تبلت فون...

حالا تبلت فون بشه مهم اون صفحه بزرگه :دی

mahroo_z1
27-10-2011, 19:28
سلام دوستان:5:

قیمت رسمی: 699 یورو معادل با 991 دلار

قیمت خرده فروشی در آمازون آلمان: 561 یورو معادل با 795 دلار

mahroo_z1
27-10-2011, 19:47

ویدئو:

PersiAndroid
27-10-2011, 20:29
جدا مسئله ی سایز صفحه نمایش بین این و گالکسی نکسوز کدوم قویتر هستند و چه مزایایی نسبت به هم دارند
(صفحه نمایش رو ملاک قرار ندین)

28-10-2011, 14:41
اگه افت زیاااادی نکنه و روی همین 991 (حتی تا 800) بمونه ، مسلما فروش زیادی نخواهد داشت...

از لحاظ برتریشون هم ، دوربین نوت بهتره ، جی پی یوش هم قوی تره ، سی پی یو رو فکر میکنم ضعیف تره ، چون کلاک استاک نکسوس 1.5ــه... PPI نکسوس بهتره ، و باریک تر و سبک تر هم هست...

h!tman
28-10-2011, 14:59
جدا مسئله ی سایز صفحه نمایش بین این و گالکسی نکسوز کدوم قویتر هستند و چه مزایایی نسبت به هم دارند
(صفحه نمایش رو ملاک قرار ندین)
یکم رزولوشن نوت بالاتره
عوضش تراکم کمتر
دوربین اصلی و ثانویه
چیپش !
و باطری خوفش
البته من نظرم اینه با این باطری اورکلاک کنی تا 1.5 یا 1.8 =))

alex_pk
28-10-2011, 17:05
Samsung Galaxy Note review -- Engadget

اولین ریویو

alex_pk
28-10-2011, 17:12
Galaxy Nexus vs White Galaxy Note Hands-on

30 عکس.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Galaxy Note VS Galaxy S

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

تصاویری از صفحه System Information
CPU & GPU

Barometer

مدل بارومتر Bosch BMP182 که با چیزی که تو نکسوس تفاوت داره مال نکسوس BMP180

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Nena Mark

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Android system info:

BuildInfos
Android version : 2.3.5
Release Codename : REL
API LEVEL : 10
CPU ABI : armeabi-v7a
Manufacturer : samsung
Bootloader : unknown
CPU ABI2 : armeabi
Hardware : smdkc210
Radio : unknown
Board : GT-N7000
Brand : samsung
Device : GT-N7000
Display : GINGERBREAD.XXKIB
Fingerprint : samsung/GT-N7000/GT-N7000:2.3.5/GINGERBREAD/XXKIB:user/release-keys
Host : SEI-44
ID : GINGERBREAD
Model : GT-N7000
Product : GT-N7000

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

این نظر یکی از افرادیه که خریده

You need a big pocket to fit it. Jacket pocket would be very comforting
the lag is barely noticeable. there was no lag before installing GO launcher. It scored in quadrant 3900

the screen is great as usual. diffidently better than galaxy s from all aspects including colors and brightness
I did quick comparison with S2 and it is far better. Dont forget that the resolution is 1280 x 800 super AMOLED

The Snote application is great. you can capture the screen using the stylus pen from any application; then select any part of the picture; edit and share it

So far, I did not face any problem with it except arabic font and being unable to root it.

AVI files are totally perfect even running from network storage. MKV 720 was OK but with some flickering.

M@hdi-B
28-10-2011, 17:30
میثم جان لینک عکس رو گذاشتی

لینک دانلود هم نتونستم بگیرم :20:

alex_pk
28-10-2011, 17:37
درستش کردم
لینک دانلود هم ضمیمه کردم

MVP77
31-10-2011, 11:52
دوستان کلا کار اون قلمش چیه ؟ کارای خاصی رو باید باهاش کرد ؟
بعد کسی که اس 2 داره به نظرتون این تب فون بهش حال میده یا خیر ؟
درسته که صفحه بزرگ شده اما سیستم عامل و منوها و .... عین اس 2 هست
نظرتون چیه ؟

S@nti@go_s&k
31-10-2011, 13:12
از اسمش معلومه نوته کلا تو تمام برنامه میتونی رو تصاویر ویرایش کنی رو دوربین تو بروزرش همه چی باید قلم باشه مثه

دفتر نقاشی میمونه

ولی باید با سایزش کنار بیاد هرکی میخواد بگیره طلبه میخواد ولی خوب gs2 سایزه استاندارتری داره

باید دید قیمت نوت چقدر میشه اونوقت با توجه به قیمتشون میشه تصمیم گیری کرد در موردشون .

S@nti@go_s&k
31-10-2011, 13:36
لوازم جانبی note

__________________________________________________ __________________________________

چند تا عکس هم از نسخه سفیدش ار اچدی بلاگ

mahroo_z1
01-11-2011, 11:24

Silicon

CPU: Exynos 4210 (same as Galaxy S II), running at 1.4GHz; 2786.91 BogoMIPS
GPU: ARM Mali-400 MP
WiFi / Bluetooth module: Broadcom BCM4330(same as Galaxy S II and Galaxy Nexus
Audio codec: Yamaha C1YMU823 / MC-1N2 (Same as Galaxy S II
FM radio receiver: Si4709
HDMI: Silicon Image MHD Sil9234 transmitter over MHL (same as Galaxy Nexus and Galaxy S II
USB switch: Fairchild Semiconductors FSA9480 (industry standard
Battery charger:SUMMIT Microelectronics SMB136 /SMB328
NFC controller: NXP PN544
Power management: Maxim MAX8997

Sensors

Accelerometer: STMicroelectronics k3dh
Barometer / pressure sensor:STMicroelectronics LPS331AP
Gyroscope sensor: K3G (same as the Galaxy S II
Compass: Chipworks AKM-AKM8975 Electronic Compass
Finger Touch sensor: Atmel MXT540E
Stylus: Wacom E-Pen G5SP sensor

Misc. internals

Device name: GT-N7000
Rear camera: Fujitsu M5MO LS 8MP
Front camera: Samsung S5K5BAF 2MP
Linux Kernel: 2.6.35.7
Android: 2.3.5, built October 8, 2011
LCD Density: 320dpi
Refresh rate: 60Hz
Image processor: Samsung mDNIe image converter (same as Galaxy S II
Frequency scaler: Ondemand

S@nti@go_s&k
01-11-2011, 13:41
5 روز دیگه تو هامبورگ رلیز میشه با قیمت 449 یورو

که به پول مملکت خودمون میکنه به عبارتی 800 تومن

تو ایتالیا هم قیمتش بالاست حدود 699 یورو که اونم به عبارتی میکنه 1250 تومن

mahyarSAMSUNG
01-11-2011, 20:59
سفیدش چه جیگریه ... کاشکی سفیدش با تاخیر نیاد ... به نظر شما قیمتش توی ایران چقدرمیشه ؟ 800 تومن توی ایران برای قیمت اولیه خیلی خوبه ... تا 600 هم میرسه اینطوری

ashkan_mc
02-11-2011, 00:35
5 روز دیگه تو هامبورگ رلیز میشه با قیمت 449 یورو

که به پول مملکت خودمون میکنه به عبارتی 800 تومن

تو ایتالیا هم قیمتش بالاست حدود 699 یورو که اونم به عبارتی میکنه 1250 تومن

5 روز دیگه چیه ؟؟ اشتباهه ...

شنبه ای که گذشت یعنی 29 اکتبر تو کل آلمان ریلیز شد ... تو gsmarena هم گفته بود 29 اکتبر در آلمان به عنوان اولین کشور عرضه میشه ... این عکس هم نمی دونم داستانش چیه ولی من هم رفتم media markt دیدمش ... گوشی معرکه ای ... صفحه اش هم فوق العاده است ... فقط یه کم لگ داره که باید آپدیت شه که درست شه ... قیمت هم 599 یورو ... vodafone هم قسطی میده ماهی 26 یورو ... تو آمازون هم بدون گارانتی 540 یورو

mahroo_z1
02-11-2011, 12:53
5 روز دیگه چیه ؟؟ اشتباهه ...

سلام اقا اشکان

منبع خبر سایت all about samsung آلمان هست که گفته قرار این تبلت/اسمارتفون در 5 نوامبر در شهر هامبورگ آلمان توسط Saturn به قیمت 449 یورو عرضه بشه:

S@nti@go_s&k
02-11-2011, 12:56
عزیزم قیمت آلمان 550 یورو هستش تو کل کشور

روز 5 نوامبر توی هامبورگ تو پستم اشاره کردم مثه اینکه تو یه فروشگاه قیمت 449 یورو میخواد عرضه بشه

لینک خبر

ممنون امین جان ببخشید با هم ارسال کردیم :20:

mahroo_z1
02-11-2011, 13:04

سامسونگ امروز این اسمارتفون / تبلتش رو در هند معرفی کرد

قیمت : 34.990 روپیه معادل با 712 دلار

عرضه: طی دو هفته آینده

.................................................. ..........................................

خواهش سروش عزیز:46:
دل به دل راه داره:11:

PersiAndroid
02-11-2011, 14:45
توضيحات و ويديو از كار با S PEN گالكسي نوت:

Check out the impressive Samsung Galaxy Note S Pen in action

With all the hot features of the Samsung Galaxy Note you may have forgotten that the phoneblet comes with a nifty little accessory called the S Pen. Unfortunate choice of naming aside, the S Pen might turn out to be one of the hottest features of the Galaxy Note as it adds quite a lot of extra functionality.
Samsung has included cool gesture controls that you can use with the S Pen, like making a screenshot and making notes on top of it and launching the notepad from anywhere in the interface, opening contexts menus and whatnot. The fancy stylus seems to offer pretty good response time and allows for the kind of accuracy that lets you create some pretty impressive sketches right on the Note’s 5.3″ HD Super AMOLED screen.
Check out this short walkthrough of its features that we’ve prepared for you:
So, did the S Pen convince you that the Galaxy Note is a device that has a place in your life or do you still see no point of a device that fits between a smartphone and a tablet?

ويديو رو از لينك زير ببينين:

SAEEDSAMSUNG
02-11-2011, 15:48
سلام به همگی یه توضیحی از این دو تا عیب که جند وقت پیش gsmarena از صفحه این گوشی( مدل آزمایشی ) گرفته بود برام بدید چون اون موقع گفته شده بود که موقع معرفی این گوشی این عیبها برطرف میشه و اینا مال نسخه آزمایشی بوده. برطرف شده؟
--------------------------------------->
(یک ماه پیش)
من ریویوی گالاکس نوت رو با دقت خوندم چند تا نکته بگم بد نیست ( عیب ) البته بگم که من عاشق این گوشیم و حتما میخرمش. از عکس آواتارم معلومه. حتما هم سفیدش رو میخرم

1- صفحش plus نیست ! و معنیش اینه که از همون تکنولوژی گالاکسی استفاده میکنه ( 2 زیرپیکسل به جای 3 تا در هر پیکسل) منظورم زیر همه

الیته تراکم پیکسلش فوق العادست و 285ppi که از تمام گوشی های موجود در دنیا به غیر از آیفون 4 که 326ppi ( البته طرفداریا اپل زیاد دلشون رو خوش نکنن جون فقط تراکمش خوبه و SLCD انگشت کوجیکه SUPER AMOLED نمیشه .)

ولی با این حال اگه به عکس زیر دقت کنید با اینکه PPI اش از آیفون کمتره ولی خیلی واضحتره و چشم انسان قادر به تشخیص پیکسلاش نیست. ( توجه کنید که گالاکسی نوت در عکس زیر zoom شده و بزرگتره )

2- متاسفانه تصویرش یه نستب یه ذره "تاریکه " و این عیب رو طوری دونستن که همه کارشناسا این عیب رو از سامسونگ بعید میدونن و همه به اتفاق نظرشون اینه که این عیب فقط در این گوشی آزمایشی وجود داره و سامسونگ موقع معرفی گوشی این عیب رو برطرف میکنه. پس ما هم امیدواریم که تاریکیه نسبی صفحه این گوشی برطرف بشه. البته اینم بگم که این عیب در گالاکسی تب 7.7 اینجی که از صفحه مشابه این گوشی استفاده کرده اصلا دیده نشده . در آخر اضافه کنم شما فعلا صبر کنید تا نسخه کامل شده این گوشی معرفی بشه و بعد این مورد رو عیب بدونید چون یادتون باشه که این ریویو مال گوشی آزمایشی که چند ماه پیش معرفی شده.

SAEEDSAMSUNG
02-11-2011, 16:05
آقا این 13 صفحه رو خوندم کلی خندیدم . قبلا هم گفته بودم سامسونگ یه گوشی خفن و شاخ میزنه بعدش اپل ی ها میان اینجا داد و بیدا میکنن و جوابشون داده میشه .بعد یکیشون حرف .. میزنه . آخرش یکیشون بلاک میشه.(باور کنید بارها و بارها دیدم این موضوع رو) . اپل الان نمیتونه مثل مرد با سامسونگ رقابت کنه روی به شکایت و شکایت بازی آورده. شکی هم نیست که آمریکا تو بلوک غرب قدرتش به مراتب از کره بیشتره و اکثر شکایاتش پیروز شده. تاحالا شده فکر کنید چرا به جای شکاست شکایت بازی نمیرن مثل مرد تو آزمایشگاهاشون و رو دست سامسونگ گوشی بزنن؟ سامسونگ AMOLED اختراع کرد اپل هم بیاد AKOLED ( الکی ) اختراع کنه. سامسونگ دوربین 8 و فیلمبرداری فول میزنه. اپل هم بیاد SUPER FULL HD بزنه ( الکی) و فیلمبرداری 12 . یه کم محدودیت رو از سیستم عاملاش برداره . براش یه جای رم بزنه! چرا نمیزنه؟ چون مشتری دوست نیست فکر جیب خودشه. والسلام.

---------- Post added at 06:01 PM ---------- Previous post was at 05:59 PM ----------

دوستدار شما یاشار

1- این گوشی سایزش بزرگه و خیلیا به خاطر این سایزش نمیخرنش و ترجیح میدم گالاکسی 2 بخرن .(البته خیلی ها هم مثل من همینو میخرن . واقعا جنس بدنش با کیفیته همون جیزی که من میخوام )

2- این گوشی ال سی دیش PLUS نیست.

این دو تا دلیل میتونه دلایل خوبی باشه برای ارزونتر بودنش ولی من قول میدم ارزونتر نمیشه . یه جا دیدم 900 دلار میفروشن.

---------- Post added at 06:02 PM ---------- Previous post was at 06:01 PM ----------

این گوشی برای کسایی که عاشق تبلت هستن ولی به دلیل سایز بزرگشون نمیرن طرفش میتونه گذینه خیلی خوبی باشه . برای دنیای وب وبگردی حرف اولو میزنه

---------- Post added at 06:02 PM ---------- Previous post was at 06:02 PM ----------

به نظر شما دلیلش چیه؟

PLUS نیست. باتریش انصافا خداست

---------- Post added at 06:04 PM ---------- Previous post was at 06:02 PM ----------

دلیلش اینه که کیفیت ساخت گوشی پایین خواهد بود. اخه سامسونگ در ساخت گوشی های بی کیفیت استاد هست:31: حالا ناراحت نشیداااا

سامسونگ قطعات خیلی از شرکتا رو تامین میکنه. اگه اینطوری باشه کیفیت ساخت همه گوشی ها پایینه. درضمن شما به عکساش یه نگاه بنداز . کیفیت بدنش واقعا عالیه. پشتش ضد اثر انگشته و دورش هم فلز براق. روشم که بهترین نوع صفحه نمایش. توش هم که دیگه غوغاست

---------- Post added at 06:05 PM ---------- Previous post was at 06:04 PM ----------

سامسونگ با این گوشی میخواد iPhone 5 رو سو کنه ! حالا کی بود گفتم :دی

مخلصیم .

آره اگه اپل ( آمریکا ) اجازه بده به این کشورای آسیایی با این شکایت بازیهاش. خوبیش اینه که فروشش تو آسیا به قوت خودش باقیه.

PersiAndroid
02-11-2011, 16:18
گالكسي تب 7.7 سوپر امولد پلاس هست نه عادي

تو نقل قولي كه مبثم گذاشته بود كه اينجوري نوشته بود:

the screen is great as usual. diffidently better than galaxy s from all aspects including colors and brightness
I did quick comparison with S2 and it is far better. Dont forget that the resolution is 1280 x 800 super AMOLED

ولي بهتره اين مقاله رو حتما ببينين كامل مقايسه كرده:

ولي خب يه مقايسه كامل بين اين چندتا وقتي ميشه داشت كه همه به بازار عرضه بشن
Super AMOLED
Super AMOLED Plus
Super AMOLED qHD Advanced
Super AMOLED HD
Super AMOLED Plus HD (TAB 7.7

ashkan_mc
02-11-2011, 21:27
عزیزم قیمت آلمان 550 یورو هستش تو کل کشور

روز 5 نوامبر توی هامبورگ تو پستم اشاره کردم مثه اینکه تو یه فروشگاه قیمت 449 یورو میخواد عرضه بشه

لینک خبر

من که خودم آلمان زندگی می کنم این گوشی رو شنبه تو media markt دیدم ... من جنوب آلمان هم هستم ... قیمت هم 599 یورو ... این هم عکس :

PersiAndroid
02-11-2011, 23:45
Samsung Galaxy Note rooted already, you can try this at home [VIDEO

SAEEDSAMSUNG
03-11-2011, 10:29
گالكسي تب 7.7 سوپر امولد پلاس هست نه عادي

تو نقل قولي كه مبثم گذاشته بود كه اينجوري نوشته بود:

ولي بهتره اين مقاله رو حتما ببينين كامل مقايسه كرده:

ولي خب يه مقايسه كامل بين اين چندتا وقتي ميشه داشت كه همه به بازار عرضه بشن
Super AMOLED
Super AMOLED Plus
Super AMOLED qHD Advanced
Super AMOLED HD
Super AMOLED Plus HD (TAB 7.7

جواب یکی از سوالامو تو این پست گرفتم. پس اون مورد تاریکی صفحه مربوط به نسخه آزمایشی بوده. چون اینجا روشناییش در یه حده. ممنون

mahroo_z1
03-11-2011, 14:39

قیمت: 699 یورو معادل با 963 دلار

MVP77
03-11-2011, 16:46
One day with Samsung Galaxy Note
8:12

Samsung Galaxy Note Unboxing, First Look and Pocket Test
14:55

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدSamsung Galaxy Nexus vs White Galaxy Note
میگم این گلکسی نوت سفیدش چقدر قشنگه
2:28

mahroo_z1
03-11-2011, 22:09
سلام دوستان:cool:

امروز درلندن Carphone House مراسم عرضه این اسمارتفون / تبلت رو برگزار کرده:

قیمت: 690 یورو معادل با 954 دلار

alex_pk
04-11-2011, 11:19
Galaxy Note Unboxing + Note vs Tab vs galaxy S II vs Galaxy S | Youtube | TheSamsungMobiler

Samsung Galaxy Note Review | Youtube | TheSamsungMobiler

Galaxy Note Follow up tips and Sum up | Youtube | TheSamsungMobiler

ریویو خیلی خوبیه ، ببینید حتما.

milad_takjoo
04-11-2011, 11:41
عجب چیریزیه....جالب بود...
سامی قبلا یه mp4 هم داده بود که خیلی شبیه این بود...ولی ازش استقبال نشد...این یکی فک کنم بترکونه

bille_jean2001
04-11-2011, 12:02
دوستان جریان لنزش که ساخت فوجیستو هست چیه؟ با اس توفرق داره؟

ما که نمیتونیم ویدیو هارو ببینیم جای دیگه بجز یونیوب لینک ابن ویدیو ها نیست؟

alex_pk
04-11-2011, 21:03
لینک های یوتیوب رو می تونی با این سایت دانلود کنی

SAEEDSAMSUNG
06-11-2011, 11:17
لینک های یوتیوب رو می تونی با این سایت دانلود کنی

این سایته به mp3 تبدیل میکنه :31::31::31:

alex_pk
06-11-2011, 11:53
به فرمت های مختلفی تبدیل می کنه
خودتون می تونید انتخاب کنید

Convert to other format

P I R A N H A
06-11-2011, 17:00
Samsung Galaxy Note Review

titanium_zarin
06-11-2011, 20:49
اینم در مورد این صفحه نمایش ...

بسیاری از طرفداران و فعالان اندروید علاقه دارند که بیشتر به تکنولوژی جدیدی که اخیرا در اسکرین های Super AMOLED HD گوشیهای سامسونگ به کار رفته، یعنی PenTile Matrix بپردازیم. به همین جهت تصمیم گرفتیم که چندتا اسکرین شات دقیق از صفحه نمایش فوق العاده Samsung Galaxy Note که دارای وضوح 1280 در 800 هست، رو نمایش بدیم. حتما میدونید که این تکنولوژی در گوشی Galaxy Nexus که یک Display با رزولوشن 720p داره، نیز بکار رفته.

با نگاهی به شات های پایین متوجه میشید که کیفیت این نوع صفحه نمایش ها بسیار بالاست و نباید در مورد کیفیت انها نگرانی داشته باشید . این صفحه ها همون درخشندگی و شفافیتی رو دارند که همه کاربران انتظار دارند .

Android Central

منبع ترجمه : اند-روید.ای ار

PersiAndroid
06-11-2011, 21:13
به نظرم بعد پلاس كار كردن با پنتايل سخته
هر چقدم رزلشن بالا باشه بازم تو ذوق ميزنه
الان پيكسلاي اس 2 رو باذره بينم نميشه ديد
غير از ساب پيكسل رنگ ها تو سري پلاس خيلي زنده تر و واضح ترن
من باشم همون تب 7.7 رو ميگيرم با گوشي بعدي سامسونگ مثلا اس 3
ولي بايد بايد تو دست گرفت و باهاش كار كرد شايد بشه جاي اسمارتفون هم باهاش كار كرد
ولي خيلي ظلمه اينو بگيري بعد با gprs بري نت اصل لذت صفحش به نت رفتنشه

SAEEDSAMSUNG
06-11-2011, 23:01
این ریوو های صفحه قبل که من مستقیم کردم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] I_vs_Galaxy_S-%5BUQbD5Lbsdho%5D%5Bf45%5D.webm

mahroo_z1
07-11-2011, 13:20
سلام دوستان:3:

Hardware:(سخت افزار)

materials:(جنس بدنه)

Display:(صفحه نمایش)

Software and system speed:(نرم افزار و سرعت گوشی)

Interaction with the user and pleasure use:(راحتی کار با استفاده از قلم S-pen)

Multimedia:(امکانات چندرسانه ایی)

Autonomy:(برداشتی که از متنش کردم منظورش باتری هست)

Part phone:(کیفیت مکالمه- بلندی صدا- GPS -Wi-Fi -3G)

Final rating:(امتیاز نهایی)

mahyarSAMSUNG
07-11-2011, 20:10
معمولا امتیاز نهایی از میانگین امتیاز های قبلی بدست میاد چطور وقتی ما چندتا عدد 8 داریم باز امتیاز نهایی شده 9 از 10 !!!!!

h!tman
07-11-2011, 20:15
الحق که تو ریویو Gsm Arena خیلی ساده و روون ریویو میکنه :دی
چیه این سایتا!:دی

PersiAndroid
07-11-2011, 22:27
من كه ديگه واقعا توي اين بازي اسمارتفونا و پيشرفت تكنلوژي گم شدم...
ديگه انگار قانون نانوشته ي داشتن يه موبايل هر سال به روز كردنشه
تازه همين جور گجت هاي جديد هم مياد تبلت و تبلت فون و ...

h!tman
07-11-2011, 22:41
من كه ديگه واقعا توي اين بازي اسمارتفونا و پيشرفت تكنلوژي گم شدم...
ديگه انگار قانون نانوشته ي داشتن يه موبايل به روز هر سال به روز كردنشه
تازه همين جور گجت هاي جديد هم مياد تبلت و تبلت فون و ...
واقعا!
الان آدم بره نوت بگیره بهمن Gs3 معرفی میشه:دی

SAEEDSAMSUNG
07-11-2011, 23:09
سلام این 4 تا ریوووی صفحه قبله که تو hipfile دادم برام مستقیم کنن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم ریوو های جدید که خودم تو یوتیوب انتخاب کردم و دادم برام مستقیم کنن:

این آخریه هم که کیفیتش 1080p یه مقایسه عالی بین کیفیت صفحه نمایش گالاکسی اس 2 - گالاکسی نوت - تبلت 7.7 - انجام داده توصیه میکنم این آخریه رو حتما دانلود کنید ( خیلی از حرف و حدیثا و صحبتا درباره صفحه نوت دربرابر تبلت 7.7 از بین میبره ): 250 مگ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید]

هرچی لینک خواستید بدید اینجا براتون سه سوت برو بچ مستقیم میکنن:

PersiAndroid
07-11-2011, 23:34
ما كه وسعمون نميرسه دانلود كنيم يعني صفحه كدوم بهتره؟ صفحه 7.7 چطوره؟ بايد از همه بهتر باشه...

dave3232
08-11-2011, 03:13
سلام این 4 تا ریوووی صفحه قبله که تو hipfile دادم برام مستقیم کنن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید]

هرچی لینک خواستید بدید اینجا براتون سه سوت برو بچ مستقیم میکنن:

ممنون به خاطر کلیپ ها...

ولی کلیپ اخر که گفتید در مورد صفحه نمایش ، حرف و حدیث ها را از بین می بره ، متاسفانه چیزی را مشخص نمی کنه.....
بحث هایی که هست در مورد دانه ای بودن صفحه نمایش به خاطر استفاده از pentile matrix هست که تو این کلیپ هیچ تصویر نزدیکی از صفحه نمایش نشان داده نشد!

موضوع مربوط به تولید رنگ نیست ، مشکل زمانی هست که کمی از نزدیک به صفحه نمایش نگاه کنید ، تصویر دانه ای میشه!
البته من هنوز مطمئن نیستم که با بالا رفتن رزلوشن این مشکل حل شده یا نه...
تو تصاویر ماکرو که این مشکل کاملا دیده میشه...

SAEEDSAMSUNG
08-11-2011, 10:11
ممنون به خاطر کلیپ ها...

ولی کلیپ اخر که گفتید در مورد صفحه نمایش ، حرف و حدیث ها را از بین می بره ، متاسفانه چیزی را مشخص نمی کنه.....
بحث هایی که هست در مورد دانه ای بودن صفحه نمایش به خاطر استفاده از pentile matrix هست که تو این کلیپ هیچ تصویر نزدیکی از صفحه نمایش نشان داده نشد!

موضوع مربوط به تولید رنگ نیست ، مشکل زمانی هست که کمی از نزدیک به صفحه نمایش نگاه کنید ، تصویر دانه ای میشه!
البته من هنوز مطمئن نیستم که با بالا رفتن رزلوشن این مشکل حل شده یا نه...
تو تصاویر ماکرو که این مشکل کاملا دیده میشه...

تو دقیقه 3 اگه دقت کنی طرف میگه که کیفیت صفحه هاش مثل همه ولی تبلت بزرگتره. به نظرم اینا همش شایعست باید خودت از نزدیک ببینی. این عکس هم کهاز این فیلم گرفتم نشون میده هیچ فرقی نداره(از دور) :

به ترتیب: تبلت 7.7 - گالاکسی نوت - گالاکسی اس 2 ال تی ای - گالاکسی اس 2 :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .11.08_10.00.37_.jpg

mahroo_z1
08-11-2011, 13:35
سلام دوستان:3:

PersiAndroid
08-11-2011, 13:39
ای جون من...
واقعا هم باید هم نوت رو گرفت هم 7.7 رو
معلوم نشد کدوم از همه بهتره؟

ninja3000sh
08-11-2011, 14:36
سلام.
نمیخواستم بیام دلیلش هم خیلی واضحه ولی بخاطر دوستان عزیزی که تو p30 دارم گفتم دیگه یه اطلاعی رسانده باشم.
من این تبلت یا گوشی یا هر چی که خوشتون بیاد بگید رو دیروز خریدم.
الان تازه تونستم باهاش کمی ور برم.
ال سی دیش واقعا عالیه.وبگردی با این تبلت گوشی عالیه.:40:
تو جیب هم جا میشه و راحته.
مساله مهم ال سی دی hd این گوشی و داشتن ppi خوب تو این گوشی هست که مزیت عالی براش حساب میشه.
دوستان منتظر ریویو نباشن چون خودتون میدونید که تو مقایسه سنسیشن و گلکسی اس 2 چه بلایی سر تاپیکی که زده بودم آوردن.:2:
فقط هر سوالی دارید من در خدمتم.

چند تا عکس رو داشته باشین:

navid10000
08-11-2011, 14:42
سلام
مبارکتون باشه
از کجا گرفتین ؟ چند ؟

milad_takjoo
08-11-2011, 16:07
مبارکه آقا نینجا....فقط این قلمش چطوره؟حساسیتش خوبه؟به کار میاد؟

PersiAndroid
08-11-2011, 16:27
سلام نینجا خوش بو حالت...
میشه در یک کلمه بگی کیفیت از گالکسی اس 2 بیشتره یا کمتره یا مساوی؟
پنتایل مشخصه یا نه؟

ninja3000sh
08-11-2011, 16:48
این گوشی رو گفتم از دبی آوردن.
کلا برام 1.100 تومن در اومد.
قلمش خوبه ولی من آنچنان استفاده نمیکنم.
ولی واسه نوت نوشتن واسه بعضیها خوب میتونه باشه.

در مورد کیفیت هم شبیه گلکسی اس2 هستش بدنه.
pen til تو ال سی دی اگه از خیلی نزدیک نگاه کنی معلوم میشه.البته خیلی جزئیه.ولی خوب نسبت به اس2 کمی pen til بودنش معلوم میشه.
البته بگم تو موتورولا آتریکس pen til بودن حتی از دور هم معلوم میشه ولی این اونطور نیست.
درمورد ال سی دی بگم مثل اس2 فوق العاده هستش هم برایتنس و هم شفافیت.
hd بودن ال سی دی هم که جای خود دارد.
خوراک نت هستش این دستگاه::40:

MVP77
08-11-2011, 18:41
از دوستان اگر کسی تو علاالدین یا بازارهای تهران مشاهده کرد حتما اینجا خبرش رو بزاره
راستی به نظرتون وقتی تو دبی برای فروش هست فکر میکنم تا دو هفته دیگه اینجا هم برسه
نظرتون چیه ؟

M@hdi-B
08-11-2011, 21:57
سلام نینجا مبارکه

یه سوال .. کسی که اس 2 داره ارزش داره بره سراغ نوت؟

همین :20:

ninja3000sh
08-11-2011, 23:10
سلام نینجا مبارکه

یه سوال .. کسی که اس 2 داره ارزش داره بره سراغ نوت؟

همین :20:
خب مهمترین سوال برای من هم همین بود.
من بشخصه میخواستم گلکسی تب 7.7 یا گلکسی تب 10.1 بخرم.
خب دیدم نوت هم تبلته و هم گوشیه تو خریدش شک نکردم.
ال سی دی نوت با توجه به اچ دی بودن و سایز نه خیلی بزرگ (البته در مقایسه با تبلتهای دیگه)انتخاب خوبیه واسه کسایی که دنبال یه دستگاه هستن هم وب گردی کنن و هم فیلم تماشا کنن و هم اینکه دستگاهشون قابلیت مکالمه و ... داشته باشه.(این دستگاه بهترین قابلیت مولتی مدیا رو داره)
در مقایسه با گلکسی اس 2 فقط ال سی دی بزرگ شده و رزولیشن بالا رفته و قابلیت s-pen اضافه شده و سی پی یو هم اورکلاک شده.
در بقیه موارد یکین.
به نظرم اکثر افراد نمیتونن با سایز بزرگ این گوشی کنار بیان و ممکنه دلشون رو بزنه.بخاطر همین توصیه میکنم قبل از خرید احتیاط کنن.

PersiAndroid
08-11-2011, 23:40
ولي يه اسمارتفون با سايز معقول نهايتا همون 4.6 نكسوز در كنار 7.7 تركيب بهتريه تا يه تبلت فون تنها ولي اگه بشه سه تاشم داشته باشي بازم نوت در كنار اون دوتا يكم كاراييش مشخص نيست و نقش يه چيز ميانه رو بازي مي كنه ولي به تنهايي واسه كسايي كه بين اسمارتفون و تبلت ميخوان يكي رو انتخاب كنن بهترين انتخابه چون با يه تير دو نشون زدن...
ولي به قول نينجا بايد با اين كه از اين گوشي ميخواي جاي اسمارتفونم استفاده كنن كنار بيان.. من كه برام مشكلي نيس حتي اگه بدونم كيفيت صفحش با گالكسي اس 2 برابره حاضرم به جاي گوشيم ازش استفاده كنم چون هم تبلتم همرامه هم اسمارتفونم
_
حالا به جز مسئله سايز و رزلشن كيفيت تو كدوم بهتره؟ S2 يا NOTE?
خه سامولد پلاس از سامولد عادي رنگاش شفافتر و روشن ترن ميخوام بدونم تو نسخه HD رنگا هم بهتر شدن؟
در كل كيفيت كدوم بهتره?

h!tman
08-11-2011, 23:49
ولي يه اسمارتفون با سايز معقول نهايتا همون 4.6 نكسوز در كنار 7.7 تركيب بهتريه تا يه تبلت فون تنها ولي اگه بشه سه تاشم داشتي باشه
بازم نوت يكم كاراييش مشخص نيست ولي به تنهايي واسه كسايي كه بين اسمارتفون و تبلت ميخوان يكي رو انتخاب كنن بهترين انتخابه چون با يه تير دو نشون زدن
ولي به قول نينجا بايد با اين كه از اين گوشي ميخوا جاي اسمارتفونم استفاده كنن كنار بيان.. من كه برام مشكلي نيس حتي اگه بدونم كيفيت صفحش با گالكسي اس 2 برابره حاضرم به جاي گوشيم ازش استفاده كنم چون هم تبلتم همرامه هم اسمارتفونم
_
خه سامولد پلاس از سامولد عادي رنگاش شفافتر و روشن ترن ميخوام بدونم تو نسخه HD رنگا هم بهتر شدن؟
در كل كيفيت كدوم بهتره?

کلا داشتن از هر پلتفرم بهتره
مثلا 7.7 بگیری(شاهکاره) بعد برای گوشی بری سراغ مثلا لومیا
برای ios آیپد و اینجوره از همه ور یکی داشته باشی:دی

در مورد نوت هم من خیلی با این سایز حال میکنم چون واقعا با این که 4.3 هم زیاده ولی هر چی صفحه بزرگتر آدم خر کیف تر:دی
مشکل جاش حل میشه همیشه آدم یک جوری کنار میاد فوقش چند وقت کت اسپرت بپوشه:دی
مهم اینه که بتونیم ازش کاربری درست رو ببریم که من خیلی کار با قلم رو ترجیح میدم یک جور راحت میکنه آدمو

dave3232
09-11-2011, 00:00
این گوشی رو گفتم از دبی آوردن.
کلا برام 1.100 تومن در اومد.
قلمش خوبه ولی من آنچنان استفاده نمیکنم.
ولی واسه نوت نوشتن واسه بعضیها خوب میتونه باشه.

در مورد کیفیت هم شبیه گلکسی اس2 هستش بدنه.
pen til تو ال سی دی اگه از خیلی نزدیک نگاه کنی معلوم میشه.البته خیلی جزئیه.ولی خوب نسبت به اس2 کمی pen til بودنش معلوم میشه.
البته بگم تو موتورولا آتریکس pen til بودن حتی از دور هم معلوم میشه ولی این اونطور نیست.
درمورد ال سی دی بگم مثل اس2 فوق العاده هستش هم برایتنس و هم شفافیت.
hd بودن ال سی دی هم که جای خود دارد.
خوراک نت هستش این دستگاه::40:

ممنون به خاطر توضیحاتتون....

من خودم قصد خرید Galaxy Nexus را دارم.....
شما اگر لطف کنید و امکانش باشه یک عکس ماکرو از status bar بگذارید ، ممنون میشم..:11:

البته اتریکس چون رزلوشنش پایین تر هست ، بدیهی هستش که کمی pentile واضح تر باشه...

ninja3000sh
09-11-2011, 00:08
در كل كيفيت كدوم بهتره?
کیفیت رنگها تو ال سی دی هر دو تا هم عالیه.
تو نوت احساس میکنم برایتنس خیلی کم بالاست نسبت به GS2.
در ضمن پلاس رنگها رو نسبت به معمولی کمی گرمتر نشون میده.
شفافیت رنگها تو ال سی دی هر دو تا هم عالیه.
ال سی دی بزرگ یه مزیت حساب میشه(البته بدون در نظر گرفتن مشکل جا) که تو این زمینه نوت بهتره.
من الان وقتی از نوت میام طرف GS2 فکر میکنم ال سی دی گلکسی اس 2 3.5 اینچه.:31::31:
ال سی دی نوت واقعا آدمو وسوسه میکنه.:40::40:

در مورد نوت هم من خیلی با این سایز حال میکنم چون واقعا با این که 4.3 هم زیاده ولی هر چی صفحه بزرگتر آدم خر کیف تر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشکل جاش حل میشه همیشه آدم یک جوری کنار میاد فوقش چند وقت کت اسپرت بپوشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مهم اینه که بتونیم ازش کاربری درست رو ببریم که من خیلی کار با قلم رو ترجیح میدم یک جور راحت میکنه آدمو در مورد گلکسی 7.7 بگم اونم دستگاه فوق العاده ای هستش.تو سخت افزار که با نوت مو نمیزنه.
ولی من نوت رو بهش ترجیح میدم.
فرق مابین super oled با super oled plus خیلی زیاد هم نیست که دو دل بمونی.

ninja3000sh
09-11-2011, 00:26
ممنون به خاطر توضیحاتتون....

من خودم قصد خرید Galaxy Nexus را دارم.....
شما اگر لطف کنید و امکانش باشه یک عکس ماکرو از status bar بگذارید ، ممنون میشم..:11:

البته اتریکس چون رزلوشنش پایین تر هست ، بدیهی هستش که کمی pentile واضح تر باشه...
خواهش میکنم عزیز.
من فعلا دوربین خوب دم دست ندارم.
تو صفحه قبل عکسها رو نگاه کنی تار افتادن که با دوربین موبایل به هیچ وجه نمیشه اون عکسی رو که میخوایی رو انداخت.
بازم اگه دوربینم زود دستم رسید در خدمت هستم.
فقط یه نکته بگم :چون خودم هم آتریکس داشتم و به راحتی با چشم غیر مسلح pen tile بودنش معلوم میشد بخصوص تو رنگهای زرد یا همون نشانگر باطری
واسه این نوت و یا galaxy nexus چشم مسلح لازمه که به pen tile بودن پی ببری. که اونم اصلا لازم نمیشه
شما که به ال سی دی نمیخوایی میلیمتری نگاه کنی!!
اون عکسهایی که بعضی از سایتهای ریویو میزارن نباید بهشون اعتماد کرد.

bille_jean2001
09-11-2011, 00:32
پلاس سفید رو روشن تر نشون میده و رنگ ها زنده ترن. اما فقط هنگامی که کنار هم باشن

bille_jean2001
09-11-2011, 00:39
نینجا جان شما اگه میخواستید بین این گوشی و گلکسی نکسوس یکی رو جایگزین اس کنید کدوم رو انتخاب میکردید و چرا اگه اینترنت الویت اول تو انتخاب گوشیتون نبود.

dave3232
09-11-2011, 01:21
خواهش میکنم عزیز.
من فعلا دوربین خوب دم دست ندارم.
تو صفحه قبل عکسها رو نگاه کنی تار افتادن که با دوربین موبایل به هیچ وجه نمیشه اون عکسی رو که میخوایی رو انداخت.
بازم اگه دوربینم زود دستم رسید در خدمت هستم.
فقط یه نکته بگم :چون خودم هم آتریکس داشتم و به راحتی با چشم غیر مسلح pen tile بودنش معلوم میشد بخصوص تو رنگهای زرد یا همون نشانگر باطری
واسه این نوت و یا galaxy nexus چشم مسلح لازمه که به pen tile بودن پی ببری. که اونم اصلا لازم نمیشه
شما که به ال سی دی نمیخوایی میلیمتری نگاه کنی!!
اون عکسهایی که بعضی از سایتهای ریویو میزارن نباید بهشون اعتماد کرد.

ممنون از شما...

من خودم اتریکس داشتم ، سر همین قضیه و یکسری مسائل دیگه فروختمش...:31:
اتریکس که تو زمینه دانه ای شدن سر امد بود...

خوب پس شما که اتریکس داشتی ( و دقیقا می دونید چه حس بدی به ادم دست میده ) با صفحه Note مشکلی نداری ، پس میشه نتیجه گرفت که با این صفحات میشه کنار اومد...

البته من خودم هم فکر می کنم دیگه با رزلوشن 720p اینکه از pentile استفاده شده زیاد به چشم نیاد......

mahroo_z1
09-11-2011, 15:10

ویدئو:

Milo.Metallboy
10-11-2011, 16:12
Samsung Galaxy Nexus vs White Galaxy Note :

Samsung Galaxy Note: MHL, RDP + bluetooth keyboard & mouse, N64oid + BT controller, USB OTG :

دومی رو حتما ببینین

mahroo_z1
10-11-2011, 16:38

قیمت: 699 یورو معادل با 952 دلار

PersiAndroid
10-11-2011, 18:44
قيمت ايران دليور:
Samsung Galaxy Note N7000 blue
حدود 1200000 تومان

ninja3000sh
10-11-2011, 18:45
سلام.
اینم مقایسه ال سی دی گلکسی نوت با گلکسی اس2:
برایتنس هر دو تا هم روی 100% هست:

PersiAndroid
10-11-2011, 19:01
پس با اين عكسا ميشه گفت تقريبا SAMOLED HD از SAMOLED Plus هم بهتره!
البته اگه با يه دوربين حرفه اي گرفته بشه بهتر مشخص ميشد...
ديگه صفحه نمايش GNex چه غوليه!!

h!tman
10-11-2011, 19:18
با این عکس خیلی حال کردم!:دی
یعنی خداسس:دی
دقیقا رئوف جان
حالا تراکم پیکسلی Gnex رو در نظر بگیر!:دی اوف:دی

Milo.Metallboy
10-11-2011, 19:54
این ریویو رو هر کی تونست لطفا ترجمه کنه عالیه :

M@hdi-B
10-11-2011, 19:55
ممنون نینجا

تو پستای قبلی هم گفتید سوپر آمولد پلاس رنگها رو شفافتر و روشن تر نشون میده نخواستم بحث راه بندازم گفتم منتظر شم ببینم چی میشه :31:

تیرگی سوپر آمولد پلاس وقتی از گلکسی اس کوچ کردم به گلکسی اس2 خورد تو ذوقم(تو عکس هم معلومه) به شخصه زیاد با این نوع ال سی دی حال نکردم ولی با این عکسها فکر کنم نوت بتونه ارضام کنه :31:

بازم ممنون :11:

PersiAndroid
10-11-2011, 20:13
در مورد صفحه نمايش gs1 و gs2 من كه مقايسه ميكنم با gs1ـم رنگاي gs2 خيلي شفاف تر و واضح تر و روشن تر هستن
اما در مورد اين عكسا يه چيزي در مورد صفحه نمايش نوت هست كه تو اون عكس اينجور روشن به نظر مي رسه تا حدي كه تو اين عكسا انگار gs2 برايتنسش 0 هست
اگه دقت كنين تو بقيه عكسا رنگاي gs2 پر رنگ تره و تقريبا تفاوتي نداره تو صفحات وب هست كه gs2 صفحش خاموشه پس ميشه نتيجه گرفت كه تو محيط اندرويد كه تنظيم برايتنس رو هر دو 100 بوده اختلافي ندارن تازه رنگا تو gs2 بهتر به نظر مياد و و من فكر مي كنم برايتنس بروزر گوشي ها يكي نشده و احتمال ميدم برايتنس بروزر gs2 پايين بوده...
چون من خودم برام پيش اومده تو محيط گالري باشم يهو سويچ كنم بيام تو بروزر و برايتنس به تنظيم بروزر برگرده و نور صفحه هم كم ميشه من كه حس مي كنم دليل خاموش بودن صفحه ي بروزر gs2 نسبت به نوت اينه وگرنه اگه در اين حد رنگ ها و تصاوير خاموش بود تو بقيه عكس ها هم مشخص ميشد نه فقط بروزر

محيط گالري

محيط بروزر

sisa
10-11-2011, 21:14

M@hdi-B
10-11-2011, 21:15
منم داشتم به همین فکر می کردم تو بروزر دیگه خیلی تابلوئه

ولی تو عکس اول رنگ سبز و عکس سوم گلهای قرمز رو دقت کنید می بینید که جی اس2 رنگها رو گرمتر نشون میده

پ.ن: پست بالا کاملا تایید میشه(چون من با نت گوشی زیاد کار نمی کنم الان تست کردم)

رو گلکسی نوت اپرا نصبه ولی جی اس2 بروزر دیفالت آندروئید هست که برایتنس خودش رو داره و نینجای عزیز فراموش کرده برایتنس رو زیاد کنه

حالا خودش میاد توضیح میده

اگر امکانش هست عکسها رو ادیت کن(ممنون)

Pedram_mrn
10-11-2011, 22:33
آقا راجع به باتری هم یه توضیحی بده وقتی 1 ساعت با برایت 50 باهاش کارکنی چقد شارژ کم میکنه....
کلا باتریش چجوریه؟

ninja3000sh
10-11-2011, 23:02
دوستان تو بروزر هم هر دو تا برایتنسشون روی 100 درصد هستش.
چون گلکسی نوت با اپرا موبایل اجرا شده نمیتوان نظر قطعی داد.
اینم عکس مقایسه که هر دو تا هم با مرورگر خود گوشیها هست:

S@nti@go_s&k
11-11-2011, 01:03
بازم مثه همیشه (نینجا برنده میشه ) نفر اول گرفتی دمت گرم همه چیرو هم که گفتی

ممنون نینجا جان ( دکمه تشکر کافی نبود )

میتی برو تو کارش

sogol6561
11-11-2011, 09:10
ممنون نیجا جان.
تو عکسها معلومه که شفافیت گالاکسی نوت کمی بیشتره.
lcd این نوت احساس میکنم خیلی خیلی شفافه.مثل الماس میمونه.:31:

sansa
11-11-2011, 11:32
عزيزان ميشه عكس هاي مقايسه بيش تري از اي ن دو گوشي بزارن .

ممنون

ninja3000sh
11-11-2011, 17:51
مقایسه باطری گالکسی نوت با گالاکسی اس2:

تو تستی که انجام دادم هر دو تا گوشی هم آندروئید ورژن 2.3.5 دارند.
البته این نکته رو بگم تو این تست روی گلکسی اس2 یکی از بهترین کاستوم رامها بنام criskelo ورژن 30 نصبه که جوابگویی باطری تو این ورژن خیلی خوبه.
گلکسی نوت هم رام آفیشال 2.3.5 روش نصبه.
تست از ساعت 8.15 صبح شروع شد (توجه شود که هنگام مقایسه ال سی دی هر دو تا گوشی هم روی حالت اتو برایتنس بود)
از ساعت 8.15 تا ساعت 9.15 روی گوشیها فیلم پخش شد که تو این مدت باطری گلکسی نوت از 100 درصد رسید روی 88 درصد و باطری گلکسی اس2 از 100 درصد رسید روی 90 درصد.
بعدش 1 ساعت با اینترنت هر دو تا کار کردم که تا ساعت 10.15 باطری گلکسی نوت به 69 درصد و باطری گلکسی اس2 به 73 درصد رسید.
از ساعت 10.15 تا 11.15 دوباره روی هر دو تا فیلم باز کردم که تا ساعت 11.15 باطری گلکسی نوت به 56 درصد رسیده بود و باطری گلکسی اس2 به 60 درصد.
تا حالا که با استفاده 3 ساعت(2 ساعت فیلم و 1 ساعت اینترنت) 44 درصد از باطری گلکسی نوت استفاده شده و 40 درصد از باطری گلکسی اس 2.
از ساعت 11.15 گوشیها در حالت استند بای قرار گرفتند تا ساعت 1.15 در این مدت (یعنی 2 ساعت) با اینکه نه وایرلس و نه GPRS و نه بلوتوث و ... روشن بود (قبلش تمام برنامه ها رو از تسک منیجر هر دو تا گوشی exit کرده بودم) باطری گلکسی نوت 9 درصد کم کرده بود و رسیده بود روی 47 درصد و باطری گلکسی اس2 تو این مدت 4 درصد کم کرده بود.و رسیده بود روی 56 درصد.
توجه داشته باشید که این مشکلات بنظرم تو نوت با نصب کرنل و کاستوم رام که بزودی براش میاد قابل حل هستش .بخصوص با کرنلهای خوب بنظرم میشه کم کردن باطری رو درست کرد.
باز 45 دقیقه کار کردم با هر دو گوشی تا ساعت 2:باطری گلکسی نوت رسید روی 37 درصد و باطری گلکسی اس2 رسید روی 46 درصد.
از ساعت 2 به بعد باز گذاشتم تو حالت استند بای تا ساعت4 که تو این مدت 2 ساعته باطری گلکسی نوت رسیده بود به 32 درصد و باطری گلکسی اس2 رسیده بود روی 43 درصد.
دوباره گوشیها رو برداشتم و نیم ساعت هم باهاشون کار کردم که کلا تا ساعت 4.30 این مقایسه طول کشید.
تا این مدت یعنی از 8.15 صبح تا ساعت 4.30 باطری گلکسی نوت به19 درصد رسیده بود و باطری گلکسی اس 2 به 33 درصد.
نتیجه کلی در مورد باطری گلکسی نوت:این تبلت گوشی به یک باطری 2500 میلی آمپر مجهز شده در روی کاغذ این مقدار شاید واسه بعضی ها زیاد بیاد ولی با توجه به ال سی دی بزرگ و سی پی یو قوی با کار متوسط و ززیاد هر روز باید شارژ بشه و با کار کم 1.5 روز یک بار.
در مقایسه با گلکسی اس2 هم تو تستی که انجام دادم به غیر از حالت استند بای مصرف معقولانه بود با توجه به ال سی دی بزرگ.فقط مساله مهم تو استند بای هستش که با عوض کردن کرنل و رام این مشکل تا مقدار قابل توجهی حل خواهد شد.

AMIN8282
11-11-2011, 22:00
با تشکر از نینجای عزیز
چند تا سوال دارم اگه جواب بدی ممنون میشم::11:
1:آیا این تبلت به آندروئید4 آپدیت میشه؟
2:کیفیت مکالمه چطوره با توجه به بزرگ بودن؟
3:کیفیت هدفون و اسپیکر؟
4:بین nexus galaxy و note بنظرت کدام بهتره؟
5:من s2 رو بدم نوت بخرم بنظرت خوبه؟(پشیمون نمیشم؟؟)
6:کار با اینترنتش چطوره؟مرورگرش خوب شده؟

ashkan_mc
11-11-2011, 22:06
این جناب نینجا خیلی کارش درسته .... آقا دمت گرم بابت این تست عالی باتری ... من یه نکسوس اس دارم ... میخوام بدم بره و از O2 آلمان ماهی 27 یورو این غول رو بخرم ... فکر کنم کار درستی باشه ....

h!tman
11-11-2011, 22:09
با تشکر از نینجای عزیز
این سوالات واضح هستند
1-بله
2-اگر با سایزش مشکلی ندارید مثل Gs2 خودتونه شاید کمی بهتر
3-اسپیکر احتمالا بهتره هدفون هم مشکل حادی نیست حتی اگرم بد بود با 30تومن توپش گیر میاد
4- از نظر پردازش و قدرت نوت! از نظر سایز و اینا که نکسوز (و ساپورت)
5-چیز خاصی نسبت به Gs2 نداره! سایز بزرگتر و صفحه hd اگر براتون مهمه میتونید عوض کنید(اگر هزینه براتون مهم نیست)

ninja3000sh
11-11-2011, 23:59
با تشکر از نینجای عزیز
6:کار با اینترنتش چطوره؟مرورگرش خوب شده؟
1:طبق گفته خود سامسونگ گلکسی نوت و گلکسی اس2 به آندروئید4 آپگرید میشن و مشکلی نیست
2:کیفیت مکالمه دو یا سه بار که صحبت کردم خوب بود و مشکلی نداره.
3:کیفیت هدفون مثل گلکسی اس2 عالیه و هیچ مشکلی نداره.کیفیت اسپیکر هم شبیه گلکسی اس2 است ولی احساس میکنم صدا تو اسپیکر نوت کمی بم هستش.
4:والا این به سلیقه شما بستگی داره.
کلا تو سخت افزار نوت یه سرو گردن از nexus بالاتره.
اینم بگم ساپورت کدکهای ویدئویی تو نوت بهتر از نکسوس است(حال کاری ندارم با نصب نرم افزار این مشکلات از بین میره )
ال سی دی نوت تقریبا 7/. اینچ بزرگتره که اگه مشکل جا نداشته باشی مزیت حساب میشه.
و چند تا مورد دیگه
5:والا من از وقتی دارم با نوت کار میکنم گلکسی اس2 برام یه جور میاد.ال سی دی نوت فوق العاده شفافه.:46:ولی بازم میگم اگه مشکل جا داری نوت رو نخر.
6:بروزرش خیلی شبیه بروزر تبلتهای بزرگه.اینترنت این تبلت گوشی عالیه.همون اول هم گفتم خوراک نت هستش این دستگاه.
اینم یه بنچمارک از گلکسی نوت و گلکسی اس2:
گلکسی نوت:

گلکسی اس2:

تنها دستگاه قویتر از این گوشی تبلت ایسوس هستش که چیپست tegra3 روش نصبه.
اینم یه بنچمارک دیگه از این تبلت گوشی:

M@hdi-B
12-11-2011, 07:46
مهدی جان ظاهراً این دوستمون یه سایت جدید به اسم اکازیون زده و همه جا داره لینکشو میده
تو تاپیک glx هم رفته زده اولین ریویو فارسی از این گوشی همین لینکو داده :27:
فرد کار خرابی به نظر میاد!

جدی؟:31: پس من تشکر خودمو پس گرفتم دادم به تو :31:

نینجا وایرلس جی اس2 که دست منه خیلی ضعیفه در فاصله 2-3 متری از مودم به شدت افت سیگنال داره

بعضا در هنگام دانلود یه فایل هر چند دقیقه دیسکانکت میشه( حتی نزدیک مودم )

میشه یه تست از نوت بگیری؟ در فواصل مختلف :20:

ممنون :11:

n.a.b.a.t
12-11-2011, 14:04
من این گوشی رو 978 تومن از دبی خریدم.

ashkan_mc
12-11-2011, 16:55
نینجا جان

1) باهاش game سنگین بازی می کنی داغ نمی کنه ؟؟؟

2) و همچنین گیرندگی وایرلس و gps چطوره ؟؟ مثلاً تو اتاق و زیر سقف gps جواب میده ؟؟ چون می دونم gps گلکسی اس 2 عالیه ... وایرلس هم تست کن لطفاً ...

hasanmotori
12-11-2011, 18:35
من این گوشی رو 978 تومن از دبی خریدم.

خیلی آشنا میزنی!!
همون sansa نیستی ؟!?

sisa
12-11-2011, 23:14
کسایی که نوت رو خریدن
میتون از تجربه کار با قلمش بگن
من که با آیپدم نوشتن با قلم رو بیخیال شدم به خاطر نوک عجیبش
با فلایر هم نمیشد خوش خط نوشت و ریز نویشت
با نوت چطوره ؟

mahroo_z1
13-11-2011, 06:59

این گوشی رو بالاخره ال دیجیتال وارد کرد به قیمت : 1140000 تومان

sisa
13-11-2011, 10:19

ashkan_mc
13-11-2011, 16:29
تاپیک سوت و کور شد .... دوستانی که خریدن نظر بدن لطفاً ...

mahroo_z1
13-11-2011, 17:47

توجه داشته باشید که هنوز این لانچرها برای رزولوشن HD بهینه نشدن.

ویدئو:

sisa
13-11-2011, 20:59
کسی نیست جواب بده ؟
کسایی که نوت رو خریدن
با نوت چطوره ؟

M@hdi-B
13-11-2011, 21:21
کسی نیست جواب بده ؟
کسایی که نوت رو خریدن
با نوت چطوره ؟

عزیز اگر کسی باشه که جواب میده نیاز به تکرار نیست

فعلا نینجا خریده که اگر پستتونو ببینه جواب میده:46:

ninja3000sh
14-11-2011, 11:35
رام Middle east برای گلکسی نوت.

دوستان رام خاورمیانه هم برای این تبلت گوشی ریلیزشده و منوی فارسی هم داره.

چند تا اسکرین شات:

طریقه نصب:
اول باید برنامه odin3 ورژن 1.85 رو دانلود کنید.
رام Middle east رو نیز میتونید از لینک زیر دانلود کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین رام تو 3 پارت آپلود شده بعد از اینکه دانلود کردید اکسترکت کنید .حال برای نصب باید فایل اکسترکت شده رو تو برنامه odin قسمت pda انتخاب کنید.مثل شکل زیر:

گوشی رو به حالت دانلودینگ برده(خاموش کرده و با گرفتن دکمه Volume Down + Home + Power گوشی رو به حالت دانلودینگ ببرید) و حالا کابل رو به گوشی وصل کنید.بعد از شناسایی شدن گوشی توسط برنامه و زرد شدن اولین خانه خالی از بالا START رو بزنین.
صبر کنین تا گوشی فلش شود.
طریقه روت کردن رام Middle east:
فایل زیر رو دانلود کنید سپس در قسمت pda قرار داده و گوشی رو به حالت دانلودینگ برده و START رو بزنین تا گوشی روت بشه.(دقیقا شبیه نصب رام مراحل رو جلو برین)
دانلود فایل:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنابع:
XDA-DEVELOPERS
CE4ARAB
موفق باشید.

M@hdi-B
15-11-2011, 10:13
2 شنبه 23 آبان 90 علاالدین

1170000

titanium_zarin
15-11-2011, 10:46
5 شنبه 23 آبان 90 علاالدین

1170000

5شنبه ؟؟:18:

انگار تعطیلیا زیاد شدن اقا مهدی :دی

M@hdi-B
15-11-2011, 11:11
5شنبه ؟؟:18:

انگار تعطیلیا زیاد شدن اقا مهدی :دی

:31:

تو پروفایل بگو دیگه مردک حتما باید آبرومونو ببری؟ :31:

ماشاالله مملکت نیست که هر روز تعطیله آدم پنج شنبه جمعشو قاطی می کنه :31:

Iᄃ乇 乃Ծリ
15-11-2011, 12:52
دوستان یه بررسی جامع از galaxy note میتونید اینجا بخونید:46:

sisa
15-11-2011, 14:20

ninja3000sh
15-11-2011, 14:28
پس از مدتها انتظار مقدار استند بای و تالک تایم باطری گلکسی نوت اعلام شد.
960 ساعت استند بای در حالت 2g.
820 ساعت استند بای در حالت 3g.
26 ساعت و 10 دقیقه مکالمه در حالت 2g.
13 ساعت و 30 دقیقه مکالمه در حالت 3g.

MOHAMMAD2010
15-11-2011, 17:52
تا حالا گوشی ندیده بودم زمان نگهداری باتری و تالک تایمش اینقدر باشه !!!

malkemid
15-11-2011, 18:00
960 ساعت؟ 40 روز؟ :18: واقعیه؟!!

h!tman
15-11-2011, 18:06
960 ساعت؟ 40 روز؟ :18: واقعیه؟!!

احتمالا هست چون اینو سایت معتبری گذاشته

hasanmotori
15-11-2011, 18:19
خب استندبای برای یه گوشی با صفحه 4 اینچی با 5.3 اینچی که نباید فرقی داشته باشه
زمان مکالمه هم همینطور ربطی به سایز صفحه نداره
حالا این گوشی باتریش 2500 هست و باید حدود 50% بهتر از اس2 جواب بده کاریم به چیزی که خود سامسونگ اعلام کرده نداریم

با توجه به این تست عملی باتری اس2 تو حالت 3G حدود 10 ساعت جواب میده و انتظار داریم که نوت حدود 15 ساعت جواب بده که 13 ساعت و نیم اعلام شده پس به نظر نمیرسه غیر منطقی باشه

Milo.Metallboy
15-11-2011, 21:00
وقتی با گوشی صحبت میکنیم صفحه نمایش خاموش میشه و سی پی یو هم درگیر نیست و با باطری 2500 معلومه که چقدر میشه صحبت کرد. عالیه

MOHAMMAD2010
15-11-2011, 21:10
پس احتمالا تو کارایی مثل پخش موسیقی هم باید باتریش زیاد دووم بیاره ...

malkemid
15-11-2011, 21:16
به نظر من رو این اعداد اصلا نمیشه حساب کرد...خودم گلکسی اس دارم...زده تو حالت 2G تا 750 ساعت باطری نگه می داره...یعنی 31 روز!!

اگه حساب کنیم میشه به ازای هر ساعت 0.13 درصد از باطری مصرف بشه... یعنی هر 7.5 ساعت 1 درصد...شب بخوابی صبح پاشی باید 1 درصد کم شده باشه...ولی بیشتره...

hasanmotori
15-11-2011, 23:12
به نظر من رو این اعداد اصلا نمیشه حساب کرد...خودم گلکسی اس دارم...زده تو حالت 2G تا 750 ساعت باطری نگه می داره...یعنی 31 روز!!

اگه حساب کنیم میشه به ازای هر ساعت 0.13 درصد از باطری مصرف بشه... یعنی هر 7.5 ساعت 1 درصد...شب بخوابی صبح پاشی باید 1 درصد کم شده باشه...ولی بیشتره...

تو استندبای قبول دارم البته تو گلکسی 1 با آپدیت 2.3.5 باتریش خیلی خوب شده ... یکی از کاربرا میگفت قبل از 2.3.5 حداکثر دو روز جواب میداده اما با 2.3.5 بعد از دو روز هنوز 50% شارژ داره
ولی در مورد تاک تایم اتفاقاً سامسونگ در مورد اس2 کمتر از زمان واقعی اعلام کرده
عدد اعلامی سامسونگ تو تاک تایم 3G برابر 8 ساعت و 40 دقیقست در حالی که طبق تستی که anandtech انجام داده بیش از 10 ساعت تاک تایم داره

اینم از تست gsmarena از باتری گلکسی نوت :

یه ذره از 13 ساعت و نیم کمتره

ولی خب تو وب بروزینگ و پخش فیلم خیلی قوی ظاهر نشده مخصوصاً وب بروزینگ که در برابر رقبا ضعیفه

البته بازم با عوض کردن کرنل و پر و خالی شدن باتری احتمال بهتر شدنش هست

پس احتمالا تو کارایی مثل پخش موسیقی هم باید باتریش زیاد دووم بیاره ...

بله به احتمال زیاد تو پخش موسیقی هم باید خیلی خوب عمل کنه

MOHAMMAD2010
15-11-2011, 23:22

البته من گالکسی s دارم تو هر 9 ساعت 2 درصد کم میکنه که زیاد از اینی که گفتن دور نیست .

malkemid
15-11-2011, 23:48
البته من گالکسی s دارم تو هر 9 ساعت 2 درصد کم میکنه که زیاد از اینی که گفتن دور نیست .

تو هر 9 ساعت 2 درصد، یعنی تو 1 ساعت میشه 0.22 درصد که اگه با 0.13 مقایسه کنیم، 1.7 برابر هست...یعنی 70 درصد بیشتر از عدد اعلام شده.

حالا بگذریم... این دوستمون که گوشی رو خریده اگه بتونه یه تست عملی انجام بده خیلی عالی میشه.

amirfiri
16-11-2011, 00:17
خیلی گوشی خفنیه.
حیف که تو جیبم جا نمی شه!:31:

mahroo_z1
16-11-2011, 11:12

ویدئو:

البته ویدئوش چیز خاصی نداره بجز بنچمارکهای زیر:

امتیاز quadrant: 4223

smartbench 2011:

linpack pro:

Milo.Metallboy
16-11-2011, 11:41

Milo.Metallboy
16-11-2011, 20:22

sisa
16-11-2011, 22:06
Samsung Galaxy Note N7000 review: Power play

h!tman
16-11-2011, 22:58
Gsm چرا براش انشا نوشته:دی
خسته شدم دیدم تموم نمیشه بیخیالش شدم

ninja3000sh
16-11-2011, 23:11
GALAXY NOTE &IPHONE 4S &GALAXY S2

کیفیت ال سی دی فوق العاده گلکسی نوت در برابر IPHONE 4S.

کی پد تپل و مپل گلکسی نوت ::31:

و چند تا عکس دیگه:

موفق باشید.

sisa
16-11-2011, 23:21
سلام نینجا جان
خوبی عزیز
یه سوال در مورد کیفیت و کارکرد راحت نوشتن قلم نوت پرسیدم جواب ندادی
ممنون میشم جواب بدی
راستی من آیپد 2 دارم
گالکسی اس 2 ام رو فروختم آیفون 4 خریدم
الان به نظرت آیفونم رو بدم به جاش نوت بخرم کار مناسبیه؟
کار گوشی رو میتونه برام انجام بده؟

sogol6561
16-11-2011, 23:26
نینجا جان ممنون بابت عکسها.
کیفیت موزیک تو هدفون گالاکسی نوت بهتره یا آیفون 4اس؟
کلا بنظرت ارزش خرید داره این نوت؟:31:

Milo.Metallboy
16-11-2011, 23:32
دوست عزیز خیلی از سایت ها از صدای این گوشی بد گفتن آیا واقعا اینطوره؟ حتی گفتن از متوسط هم پایینتره

ninja3000sh
16-11-2011, 23:46
سلام نینجا جان
خوبی عزیز
یه سوال در مورد کیفیت و کارکرد راحت نوشتن قلم نوت پرسیدم جواب ندادی
ممنون میشم جواب بدی
راستی من آیپد 2 دارم
گالکسی اس 2 ام رو فروختم آیفون 4 خریدم
الان به نظرت آیفونم رو بدم به جاش نوت بخرم کار مناسبیه؟
کار گوشی رو میتونه برام انجام بده؟
ممنون عزیز.
من زیاد با قلم ور نمیرم.در کل راحته.کارت رو راه میندازه.:46:
آیفون 4 با گلکسی نوت رو نمیشه مقایسه کرد هر کدام جای خود دارد هر دو تا هم دستگاه خوبیند.

کار گوشی رو میتونه برام انجام بدهذاتا گوشیه دیگه.:31:

نینجا جان ممنون بابت عکسها.
کیفیت موزیک تو هدفون گالاکسی نوت بهتره یا آیفون 4اس؟
کلا بنظرت ارزش خرید داره این نوت؟:31:
کیفیت موزیک تو هدفون گلکسی نوت عالیه بخصوص تو اکولایزر حالت concert hall داره که جذابیت موزیک رو بیشتر میکنه.این دستگاه قابلیت مولتی مدیای فوق العاده داره.
البته کیفیت تو هدفون 4s هم خوبه ولی خب من گلکسی نوت رو به 4s تو هدفون ترجیح میدم.
اگه قصد خرید داری تو خریدش شک نکن.:46:

دوست عزیز خیلی از سایت ها از صدای این گوشی بد گفتن آیا واقعا اینطوره؟ حتی گفتن از متوسط هم پایینتره
صدای گوشی تو چی؟هدفون یا اسپیکر یا مکالمه؟
هدفون و اسپیکر رو گفتم که قبلا :صدا تو هدفونش عالیه.تو اسپیکر هم کمی بمتر از گلکسی اس2 است.
در مورد مکالمه هم والا هر سایتی یه چیزی نوشته :شما به ریویو سایت techradar نگاه کنی تو قسمت مزایا نوشته:Excellent call quality .در حالی که فون آرنا گفته poor.:13:
از نظر من که کیفیت مکالمه خوبه و مشکلی نداره.
این سایتهای ریویو فقط gsmarena قابل اعتماد است.
فون آرنا که کلا باید تعطیل کنه.هر روز وضعش بدتر میشه بقیشون هم من در آوردی مینویسن.
راستی دوستان ریویو این گوشی توسط GSMARENA هم ریلیز شد.
من یه نیم نگاهی کردم فقط تعریف کرده از این تبلت گوشی:

ashkan_mc
17-11-2011, 05:03
نینجا جان

1) باهاش game سنگین بازی می کنی داغ نمی کنه ؟؟؟

2) و همچنین گیرندگی وایرلس و gps چطوره ؟؟ مثلاً تو اتاق و زیر سقف gps جواب میده ؟؟ چون می دونم gps گلکسی اس 2 عالیه ... وایرلس هم تست کن لطفاً ...

فکر کنم این سوال من رو هیچ کس جواب نداد :41:

sisa
17-11-2011, 10:18
مرسي نينجا جان
راستش واقعا سه ساعت و نيم واسه مرور اينترنت خيلي كمه
اصلا با آيپد دو قابل مقايسه نيست
نميشه يه كاري كرد سي پي يو رو اينقد درگير نكنه تا باتريش كمتر مصرف بشه

من خودم قديما گالكسي اس داشتم يه باتري ١٩٠٠ ميلي آمپري از خارج برام مخصوصش آورده بودن عمر باطري رو ٢٥ درصد افزايش ميداد
واسه نوت هم به نظرتون همچين چيزي مياد؟

S@nti@go_s&k
17-11-2011, 11:58
فکر کنم این سوال من رو هیچ کس جواب نداد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سوال دوم قسمت gps رو من میگم :دی تا نینجا بیاد زحمت بقیشو بکشه .

تو اخبار هایی که منتشر شده (هم اکنون به دستمون رسید:دی) جی پی اس گالاکسی نوت از gps گالاکسی اس 2 هم قوی تره

به دلیل barometer یا همون فشار سنجش که به غیر از این که فشارو اندازه میگیره باعث میشه سریع تر طول و عرض و ارتفاع رو

بسنجه و راحت رو ماهواره قفل کنه مثه اینکه این barometer از دکل های مخابراتی هم استفاده میکنه

در کل اگر دفعه اول 5_6 ثانیه طول بکشه دفعات بعدی به 1 ثانیه هم شاید نرسه .

mahroo_z1
18-11-2011, 17:00

ساعاتی پیش فیرمور رسمی جدید (N7000XXKK9(Android 2.3.6 از طریق Kies برای کاربران این دیوایس ارائه شد:

این آپدیت جدید از طریق Odin هم امکانپذیر هست.

PersiAndroid
18-11-2011, 17:46
3G Talk Time:

Milo.Metallboy
18-11-2011, 23:39
دوست عزیزی که این گوسی رو داره لطفا ببینه در موقع فیلم برداری صدا رو استریو ضبط میکنه یا نه ؟

MVP77
19-11-2011, 00:03
دوستان یه سوال دارم
واقعا این آیفون 4 S با این قیمت نجومی چرا اینقدر Lcd کوچیکی داره ؟
الآن دیگه خیلی از گوشیهایی که تولید میشه Lcd شون بالای "3.5 هست

matr!x_2008
19-11-2011, 00:33
قیمت گالاگسی نوت چنده؟

h!tman
19-11-2011, 00:41
قیمت گالاگسی نوت چنده؟

طبق قیمت ایران دلیور
1.100

M@hdi-B
19-11-2011, 07:19
اینجا هم موبایل علاالدین تو هرمزگان 1060 قیمت زده

دوستان هر جا تو تهران دیدن و قیمت کردن لطفا اینجا اعلام کنن برای اونایی که قصد خرید دارن اطلاع رسانی شده باشه.

ممنون

mehdi30nema
19-11-2011, 11:39
آل دیجیتال هم آورده ولی بالای یک میلیون تومان هست .

ninja3000sh
19-11-2011, 12:25
رام رسمی 2.3.6 خاورمیانه برای گلکسی نوت:

رام رسمی 2.3.6 هم برای این تبلت گوشی ریلیز شد:

دانلود رام:

حجم رام:542MB

پسورد رام:samfirmware.com

فایل روت رام:
دانلود:

آموزش نصب رام و روت کردن:

اسکرین شات:

موفق باشید.

malkemid
19-11-2011, 13:08
چقدر حجم رام بالاست؟ مگه با سایز گوشی رابطه داره؟:دی

ninja3000sh
19-11-2011, 13:49
چقدر حجم رام بالاست؟ مگه با سایز گوشی رابطه داره؟:دی

البته بعد از اکسترکت کردن فایل زیپ حجمش میشه 850 مگ.

NINTENDO_DS
19-11-2011, 14:52
من که حتما یکی از این گوشی میگیرم همه چیزش وسوسه انگیزه

البته قیمت جهانیش هم بالاست واسه همین توی ایران گرونه

mahroo_z1
19-11-2011, 15:22
سلام:cool:

ویدئو:

M@hdi-B
19-11-2011, 22:03
امروز تا مرز خرید این گوشی رفتم ولی سایزش منو به شک انداخته متاسفانه هر کاری کردم فروشنده نذاشت دست بگیرم

قیمت هم 1200 داد با چک و چونه تا 1130 هم پایین اومد ولی رفتم برگشتم دو تا داشت فروخته بود

اونایی که قصد خرید دارن عجله نکنن اینم مثل گلکسی اس2 ظرف یه ماه میاد رو پایه 850

قیمت دبی الان 1020 هست

منبع: منبع موثق :31:

..Parsa..
19-11-2011, 22:08
خیلی خیلی گوشی وسوسه انگیزیه

قیمت بالاست ، به نظر من هم بهتره یه کم صبر کر واسه خرید ، تا هم قیمت بیاد پایین هم آندروید 4 :21::27: