PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Galaxy Note » گوشی/تبلت سامسونگ با سیستم عامل Android و صفحه نمایش 5.3 اینچ

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7]

danial_2006
01-09-2013, 09:40
آپدیت رسمی که خیلی وقته اومده ولی نمی دونم سامسونگ چه غلطی می کنه air view کار نمی کنه
سلام،میشه بگید کجا اومده؟خود گوشی که چیزی واسه آپدیت نشون نمیده.با نرم افزار kies هم آپدیتی نشون نمیده.فکر میکنم رام رسمی نیومده هنوز

M@hdi-B
01-09-2013, 21:14
سلام،میشه بگید کجا اومده؟خود گوشی که چیزی واسه آپدیت نشون نمیده.با نرم افزار kies هم آپدیتی نشون نمیده.فکر میکنم رام رسمی نیومده هنوز

دوست عزیز بذار 6-7 ماه دیگه نقل قول کن سالگرد پستمو دور هم جشن بگیریم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

danial_2006
02-09-2013, 00:10
دوست عزیز بذار 6-7 ماه دیگه نقل قول کن سالگرد پستمو دور هم جشن بگیریم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واسه ایران نیومده دیگه.فقط 4.0.3 هست واسه ایران

M@hdi-B
02-09-2013, 07:11
واسه ایران نیومده دیگه.فقط 4.0.3 هست واسه ایران

شما نصب نکن بشین آپدیت واسه ایران بیاد :n08:

4.0.3 هم عالمی داره واسه خودش :n02:

ehsan102
02-09-2013, 09:59
خب نسخه ی عراق رو نصب کن
منو فارسی هم داره
با اندروید 4.1.2

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

M@hdi-B
02-09-2013, 11:29
خب نسخه ی عراق رو نصب کن
منو فارسی هم داره
با اندروید 4.1.1

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

فارسی که همشون ساپورت می کنن منو فارسی هم با یه فایل چند کیلوبایتی میشه اضافه کرد

AryanLand
03-09-2013, 01:24
فارسی که همشون ساپورت می کنن منو فارسی هم با یه فایل چند کیلوبایتی میشه اضافه کرد

سلام.

فعال کردن زبان فارسی با این متد مستلزم روت کردن گوشی هست.اگه بخوان روت نکنن باید رام با CSC فارسی رو نصب کنن مثل همون عراق که دوستمون گفتن یا امارات یا مراکش ،مصر و.......:11:

danial_2006
06-09-2013, 23:15
شما نصب نکن بشین آپدیت واسه ایران بیاد :n08:

4.0.3 هم عالمی داره واسه خودش :n02:
اگه تو همین سایتی که خودت دادی دقت کرده باشی سامسونگ تا همین 1 ماه پیش واسه چندتا از کشورها تازه آپدیتشو داده.پس توی هر ماه چندتا کشور به لیست آپدیت هاش اضافه میکنه.ممکنه در ماه آینده هم واسه ایرات بده,هر چند تحریم کرده مارو.

danial_2006
20-09-2013, 22:30
دوستان من هم به 4.1.2 آپدیت کردم.اما آپدیت عراق از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]همه چی خوب و مشکلی نیست.اما نمیدونمmulti window دقیقا چطوری کار میکنه.

mahyarSAMSUNG
21-09-2013, 12:11
دوستان من هم به 4.1.2 آپدیت کردم.اما آپدیت عراق از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]همه چی خوب و مشکلی نیست.اما نمیدونمmulti window دقیقا چطوری کار میکنه.

شما باید از همون دکمه لمسی back رو نگه داری چند ثانیه یهو یه فلش آبی میاد کنار صفحه سمت چپ اونو باز کنه برنامه ها توش هستن یکیشو ( مثلا مسیج ) بگیر بنداز وسط صفحه و دوباره همون لیست رو بار کن ایندفعه مثلا تماسها رو بنداز وسط صفحه میبینی که تصویر نصف میشه و مالتی میشه .. این که بتونی برنامه هایی که خودت نصب کردی رو بندازی رو صفحه به آندرویدت مربوطه مثلا من امارات داشتم فقط برنامه های فابریکی گوشی تو لیست بود ولی یه آندورید کوک شده نصب کردم هر برنامه ای که نصب کرده بودم تو لیست مالتی بود

amaranth_silent
09-12-2013, 13:00
سلام دوستام خواهشا کمک کنید من اشتباها رام sII رو به رام نوت زذم و گوشی بریک شد و بالا نیومد ولی با هزار بد بختی از طریق فایلهای pit و bootloder تونستم به حالت دانلودینگ برم و رام رو روش بریزم ولی مشکل اینه که سرعت گوشی بشدت پایینه و هی ارور میده و نمیشه باهاش کار کرد چنتا رام دیگه هم امتحان کردم بازم همونجوریه دیگه نا امید شدم حالم گرفته چه کار کنم من؟

AryanLand
13-12-2013, 02:32
سلام دوستام خواهشا کمک کنید من اشتباها رام sII رو به رام نوت زذم و گوشی بریک شد و بالا نیومد ولی با هزار بد بختی از طریق فایلهای pit و bootloder تونستم به حالت دانلودینگ برم و رام رو روش بریزم ولی مشکل اینه که سرعت گوشی بشدت پایینه و هی ارور میده و نمیشه باهاش کار کرد چنتا رام دیگه هم امتحان کردم بازم همونجوریه دیگه نا امید شدم حالم گرفته چه کار کنم من؟

سلام.
یه فول وایپ کنید احتمالا درست میشه. :11:

mehdi30nema
13-12-2013, 20:37
دوستان این سوکت شارژ ( سوکت میکرو یو اس بی ) که باهاش گوشی رو شارژ میکنیم یا کابل بهش وصل میکنیم توی گوشی یکی از دوستام خراب شده .
برده چند جا نشون داده گفتن حدوده 100 تومان هزینه تعمیرش میشه .
میشه یه راهنمایی بفرمائید که اصلا این سوکت تعمیر شدنی هست یا نه یا اینکه باید تعویض بشه و هزینه اش چقدر میشه ؟

با تشکر

moh3333n
14-12-2013, 13:06
با سلام
دوستان حدودا 1 هفته میشه که وقتی شارژ باطری گوشی به 30 درصد میرسه 1 خط های افقی رو صفحه ظاهر میشه و محو میشه و هر چقدر که به پایان شارژ باطری بیشتر نزدیک میشه این خط ها بیشتر ظاهر میشن
البته باید بگم که 1 ماه هست که زیاد از گوشی استفاده میکنم و روزی 3-4 به شارژ هست
میخواستم بدونم چیکار کنم ؟؟؟؟
با سپاس

آرش-19
14-12-2013, 19:00
با سلام
دوستان حدودا 1 هفته میشه که وقتی شارژ باطری گوشی به 30 درصد میرسه 1 خط های افقی رو صفحه ظاهر میشه و محو میشه و هر چقدر که به پایان شارژ باطری بیشتر نزدیک میشه این خط ها بیشتر ظاهر میشن
البته باید بگم که 1 ماه هست که زیاد از گوشی استفاده میکنم و روزی 3-4 به شارژ هست
میخواستم بدونم چیکار کنم ؟؟؟؟
با سپاس

باطریت داره به ابدیت میپیونده. باید باطری رو عوض کنی.
همه مدلش هست, آخرین قیمتی که من داشتم 100 تا 110 تومن باطری اورجینال رو کارتن بود.
قیمت پایین تر هم هست. ولی خب هیچی اورجینال نمیشه!

moh3333n
15-12-2013, 14:59
باطریت داره به ابدیت میپیونده. باید باطری رو عوض کنی.
همه مدلش هست, آخرین قیمتی که من داشتم 100 تا 110 تومن باطری اورجینال رو کارتن بود.
قیمت پایین تر هم هست. ولی خب هیچی اورجینال نمیشه!

داداش نمیشه 1 جورایی درست شه ؟؟؟؟میخوام بفوروشمش آخه.دیگه ندارم خرجش کنم