PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Galaxy Note » گوشی/تبلت سامسونگ با سیستم عامل Android و صفحه نمایش 5.3 اینچ

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7

biostar
19-09-2012, 20:15
سلام.
1-دوستان من یه رام نصب کردم خیلی کنده و ازش راضی نیستم.میخواستم یه رام خیلی خوب(آندورید 4) که آموزش نصب داشته باشه معرفی کنید.
2-فروشنده که برام رام نصب کرد انگار گوشی رو تازه خریده باشی،و تنظیمات اولیه رو هم وارد میکردم. و همه برنامه ها هم حذف میشدن. میخواستم بدونم چطوری اینکارو میکنن؟

ممنون

اکثر نوت ها مشکل emmc باگ رو دارند ، در تعویض رام خیلی دقت کن گوشی بریک نشه.
بهترین و کامل ترین رام ها رسمی هستند ، رام های سیانوژن و غیره قلم رو ساپورت نمی کنند

وقتی با Odin رام رسمی نصب میکنی و گزینه re partition رو انتخاب میکنی ، حالتی که می خوای پیش میاد و انگار گوشی رو تازه خریدی !

تمامی این آموزش ها در فروم اندروید هست

باز هم میگم در تعویض رام خیلی دقت کن..

hajoo
19-09-2012, 20:37
عزیز مشکل من همینه که رام خوب میخوام که کیبورد فارسی داشته باشه.چندتا تو نت پیدا کردم بدرد نمیورد.اگه سراغ دارید دریغ نکنید

biostar
19-09-2012, 20:41
عزیز مشکل من همینه که رام خوب میخوام که کیبورد فارسی داشته باشه.چندتا تو نت پیدا کردم بدرد نمیورد.اگه سراغ دارید دریغ نکنید

رام رسمی 4.0.4 بهترین هست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از این سایت می تونی ببینی و دانلود کنی

ورژن خاور میانه رو نصب کن ، کیبورد فارسی هم داره

hajoo
19-09-2012, 21:21
تو بخش فریم ور ها برای n7000 یکی بود که مال india بود.چطور رام middle east رو دانلود کنم؟

ArminxXx
29-09-2012, 18:19
سلام
از دوستان کسی هست که رام 2.3.6 به صورت چند فایل داشته باشه یا آدرسی بده من برم دانلوود کنم!؟
توجه کنید واسه دانگرید میخوام
الان از 4.0.3 میخوام برگردونم به 2.3.6 هرجا رو هم گشتم تک فایله به صورت .Md5 بوده که واسه دانگرید مناسب نیست :41:
لطفا زودتر کمکم کنید
مرسی

biostar
29-09-2012, 18:58
تو بخش فریم ور ها برای n7000 یکی بود که مال india بود.چطور رام middle east رو دانلود کنم؟

رام ME هم هست... N7000OJPLR8 رو دانلود کن فارسی ساپورته

biostar
29-09-2012, 18:59
سلام
از دوستان کسی هست که رام 2.3.6 به صورت چند فایل داشته باشه یا آدرسی بده من برم دانلوود کنم!؟
الان از 4.0.3 میخوام برگردونم به 2.3.6 هرجا رو هم گشتم تک فایله به صورت .Md5 بوده که واسه دانگرید مناسب نیست :41:
لطفا زودتر کمکم کنید
مرسی

دانگرید برای چی ؟ از کرنل های safe استفاده کنی هیچ مشکلی پیش نمیاد

ArminxXx
29-09-2012, 19:36
دانگرید برای چی ؟ از کرنل های safe استفاده کنی هیچ مشکلی پیش نمیاد

کرنلهای سیف چیه؟
یه توضیح میدی داداشی؟
بعد اونوخ این رام 4.0.4 که اومده خوبه؟ تست کردید؟ ارزش دانلوود داره؟

ArminxXx
29-09-2012, 20:26
سلام
لطفا زودتر کمکم کنید
مرسی
دوستان من هنوزم منتظر پاسخ به این موردم :41:

آرش-19
30-09-2012, 17:41
اگه دنبال یک رام استیبل هستید, من خودم اکثر رام ها رو امتحان کردم.
بهترین رام به نظرم رام 4.0.4 خاورمیانه با کرنل hydracore 5.3 ( که همون gl notecore سابقه).
پیشنهاد من واقعه همینه. این کرنل هم دیگه خطر بریک برطرف شده و داحت بعد از نصب میتیونید
فول وایپ کنید. البته این مشکل خیلی وقته حل شده.

M@hdi-B
30-09-2012, 19:55
سلام

آقا 32 گیگ آکبند 1350 خوبه ؟ قیمتها دستم نیست

mahyarSAMSUNG
30-09-2012, 21:00
سلام

آقا 32 گیگ آکبند 1350 خوبه ؟ قیمتها دستم نیست

بله خوبه ... همینم چند وقت دیگه گرون میشه

mahyarSAMSUNG
30-09-2012, 22:39
نوت کمرا .... :31:

M@hdi-B
01-10-2012, 20:03
ممنون مهیار جان

آقا امروز رفتم و گوشی رو زدم تو گوشش 1300

دلار امروز 3500

نوت32گیگ صبح قبل از مشخص شدن قیمت دلار 1450 بود بعدازظهر مطمئنم رو پایه 1550 اینا بود خلاصه گوشی رو مفت خریدم

kING ANSHAN
10-10-2012, 04:10
دوستان درود.من دیروز یدونه نت خریدم1450.فقط یه مسله ای هست.باطریش درحالت استندبای فقط 7.8ساعت شارژ داره.اگه باش کارکنی که یکی دوساعته خالی میکنه.میشه راهنمایم کنیدچکارش کنم.ایاایرادی داره.البته همون مغازه که خریدم واسم ابدیت کرد4.3 روش ریخت.توسایت نوشته حدافل باید860ساعت استنبای بمونه باطری.درصورت استفاده حدافل 13تا15ساعت بایدکارکنه.ولی مغازه داره میگه اینا صفحشون بزرگه زودشارژخالی میکنن.راست میگه یا داره میپیچونه؟ممنون میشم کمکم کنید.بازم ممنون.بدرود.

NAZISM
10-10-2012, 12:41
دوستان درود.من دیروز یدونه نت خریدم1450.فقط یه مسله ای هست.باطریش درحالت استندبای فقط 7.8ساعت شارژ داره.اگه باش کارکنی که یکی دوساعته خالی میکنه.میشه راهنمایم کنیدچکارش کنم.ایاایرادی داره.البته همون مغازه که خریدم واسم ابدیت کرد4.3 روش ریخت.توسایت نوشته حدافل باید860ساعت استنبای بمونه باطری.درصورت استفاده حدافل 13تا15ساعت بایدکارکنه.ولی مغازه داره میگه اینا صفحشون بزرگه زودشارژخالی میکنن.راست میگه یا داره میپیچونه؟ممنون میشم کمکم کنید.بازم ممنون.بدرود.

درود
دوست من
خوشحالم که به جمع نوت بازها پیوستی
شوربختانه یکی از ایراد هایی که به نوت گرفته میشه همین ضعیف بودن باطری هست؛ که البته من شنیدم باطری تازه تری تو بازار هست که نیرومند تر از باطری درون گوشی هست
اینکه در عرض دو ساعت شارژ خالی کنه یه کم شک برانگیزه؛ اما شما یه چند کار انجام بده ببین با این روال هم 2 ساعت شارژ خالی میکنه یا نه؟!
1- نور صفحه رو تا میتونی کم کن
2- تمام اون انیمیشن های گوشی رو غیر فعال کن
3-در طولانی مدت جی پی اس و وایلرس رو غیر فعال کن
کلا چاره یی نیست این گوشی ها خیلی قوی هستن؛ من خیلی وقته دارمش یعنی زمانی که این گوشی به مرز 800 تومان رسیده بود خریدمش
اگر باز دشواری پیش آمد, خوشحال میشم کمکی کنم
سپاس

kING ANSHAN
11-10-2012, 02:03
درود دوست من.سپاسگزارم از راهنمایتون.ایتمهای پیشنهادیتون رو اعمال کردم.بمراتب بهترازقبل شدولی بازم حداکثر10تا12ساعته خالی میکنه.ازچندنفرسوال کردم همه همینوگفتن که زودخالی میکنه.این باطریه که گفتی چیه وچطوری باید پیداش کنم.ممنون میشم راهنمای کنید.بازم ممنون وسپاسگزارم.بدرود.

h!tman
11-10-2012, 07:08
یک رام کم مصرف استفاده کنید
نوت1 مصرف بالایی داره

mahyarSAMSUNG
11-10-2012, 20:28
نوت اتفاقا مصرف خیلی خوبی هم داره ... من با 2.3.6 که تست کردم باتریش خوب نبود و استفاده نکردم حدود 10 ساعت خالی میشد ... ولی با ورزن 4.03 نور صفحه رو تا ته زیاد میکنم و کمی استفاده در حد اس و تماس تو 20 ساعت حدود 30 درصد باتریش کم میشه ...

mohsenslr
11-10-2012, 21:15
بله . منم قبلا نوت داشتم . باتریش خیلی بهتر از S3 هست که الان دارم.

M@hdi-B
11-10-2012, 21:38
نوت اتفاقا مصرف خیلی خوبی هم داره ... من با 2.3.6 که تست کردم باتریش خوب نبود و استفاده نکردم حدود 10 ساعت خالی میشد ... ولی با ورزن 4.03 نور صفحه رو تا ته زیاد میکنم و کمی استفاده در حد اس و تماس تو 20 ساعت حدود 30 درصد باتریش کم میشه ...

بله . منم قبلا نوت داشتم . باتریش خیلی بهتر از S3 هست که الان دارم.

بابا یه چی می گین خدایی

من اس3 داشتم الانم نوت دارم با 2.3.6 و 4.0.3 و 4.0.4 تست کردم همش یه مدل مصرف داره

نور صفحه تا ته کم .. وایرلس روشن در حال چت دقیقه ای یه درصد کم می کنه که خیلی افتضاحه

مهیار از چه رامی استفاده می کنی؟ رسمی یا کوک؟ کرنل چی؟

الان آخرین رام رسمی اروپا رو زدم دانلود XXLRT

حالا اینم تست می کنم بینم چی میشه

mahyarSAMSUNG
11-10-2012, 22:51
بابا یه چی می گین خدایی

من اس3 داشتم الانم نوت دارم با 2.3.6 و 4.0.3 و 4.0.4 تست کردم همش یه مدل مصرف داره

نور صفحه تا ته کم .. وایرلس روشن در حال چت دقیقه ای یه درصد کم می کنه که خیلی افتضاحه

ولی برای من خیلی خیلی تاثیر داره .. من 2.3.6 داشتم و هیچ برنامه ای هم نصب نکردم 1 روز که از شارژ درش اوردم بخاطر اینکه نه اهنگی داشتم توش گوش بدم نه بازی نه برنامه ای استفاده در حد 10 تا اس ام بود صبح رفتم شب اومدم باتریش از 100 درصد رسید 15 درصد که خیلی بد بود .. از رام اصلی چند فایله N7000ZSLPF_N7000OZSLPF_OZS_2 استفاده میکنم که مصرف باتری خیلی خیلی کم شده ... شاید هر 2 ساعت در حالت استندبای 1 درصد کم میکنه ... کرنل فلش نزدم همون کرنل خودشه .. روت هم کردم با CF-Root-SGN_ZS_OZS_LPF-v5.3-CWM5 . چون نورش کیفیت تصویرشو بالا میبره نورشو تا ته زیاد کردم و استفاده میکنم هر 12 ساعت با استفاده عادی 30 تا 35 درصد کم میکنه ...

M@hdi-B
12-10-2012, 08:49
ممنون

لینک اگر داری بده تست کنم .. هم رام هم سی اف روت

mahyarSAMSUNG
12-10-2012, 22:27
ممنون

لینک اگر داری بده تست کنم .. هم رام هم سی اف روت

بفرمایید ... cf-root 5.6 من روت کردم مشکلی نبود .. کلا با cf-root روت کن لینکشو ندارم ولی تو همین سایت یا موبایلستان راحت پیدا میشه ..

یا

mahyarSAMSUNG
12-10-2012, 22:29
اینم چندتا عکس با گلکسی نوت خودم از رعد و برق های 21 مهر ماه

biostar
12-10-2012, 23:18
بابا یه چی می گین خدایی

باتری اس 3 خیلی بهتره

یه ضعفی که رام های رسمی داره این هست که deep sleep همیشه جواب نمیده، روی برخی رام ها که اصلا کار نمیکنه

من روی نوت بهترین جواب رو روی سیانوژن می گرفتم...

farzin_silver
14-10-2012, 22:15
برگشتیم به نوت.
گوشکوب دوست داشتنی :)

sAeEd_kHaAn
15-10-2012, 17:40
منم هنوز عوضش نکردم :sq_25:

M@hdi-B
15-10-2012, 19:51
منم ازش راضیم خدا هم ازش راضی باشه :دی

mahyarSAMSUNG
16-10-2012, 20:50
باتری اس 3 خیلی بهتره

یه ضعفی که رام های رسمی داره این هست که deep sleep همیشه جواب نمیده، روی برخی رام ها که اصلا کار نمیکنه

من روی نوت بهترین جواب رو روی سیانوژن می گرفتم...

اصلا از سیانوزن خوشم نمیاد ... شما حالا بگو اصلا باتری مصرف نمیکنه و گوشیت 10 روز جواب میده وقتی مداد روش کار نکنه و اس نوت و اس ممو نداشته بشه گوشیم فرقی با اس 2 نکنه آخه اینم شد رام ؟

M@hdi-B
17-10-2012, 07:50
دوستان من یه سفید هم خریدم الان جفتشو خیلی دوست دارم ولی باید یکیشو رد کنم بره به نظر شما سفید بهتره یا مشکی؟ به نظر خودم هر کدوم یه زیبایی داره گیر کردم خواستم نظر شماها رو هم بدونم :دی

mohsenslr
17-10-2012, 08:32
دوستان من یه سفید هم خریدم الان جفتشو خیلی دوست دارم ولی باید یکیشو رد کنم بره به نظر شما سفید بهتره یا مشکی؟ به نظر خودم هر کدوم یه زیبایی داره گیر کردم خواستم نظر شماها رو هم بدونم :دی

کاملا صلیقه ای هست. من خودم با سفید نمیتونم کنار بیام !!واسه همین هر گوشی که میگیرم رنگ تیره رو انتخاب می کنم.

h!tman
17-10-2012, 09:23
سفید رو وردار
خیلی خوشگل تره به نظرم
باتری چطور شد مهدی؟ با رامی که مهیار داد

آرش-19
17-10-2012, 19:00
منم خودم با اینکه مشکیشو دارم ولی وقتی با سفبد دوستم مقایسه کردم
حسابی حسودیم شد :دی با سفیدش بیشتر حال کردم

M@hdi-B
17-10-2012, 19:04
ممنون خودمم تصمیمو گرفتم سفیدرو برداشتم یه کاور شیک هم امروز خریدم با یه برچسب مات خیلی شاخ شد:دی

رامی که مهیار داد رو نریختم حقیقت چون 2.3.6 بود بعضی برنامه ها و بازیها رو 2.3.6 نصب نمی شن

الان آخرین رام اروپا رو ریختم تاچ ویز5 هم روشه خیلی روونه مصرف باطریشم خوبه در کل راضیم الان

راستی مشکیه هست هر کی خواست پ.خ بده

قیمت روزش رو کسی نداره؟ علاالدین اصلا 32 نبود 16 گیگ هم داشتن ولی کسی فروش نداشت

h!tman
17-10-2012, 19:39
یک روز رو نگه میداره ؟ با نور صفحه فول؟:دی

M@hdi-B
17-10-2012, 21:06
یک روز رو نگه میداره ؟ با نور صفحه فول؟:دی

بستگی به مصرف داره رضا ولی با نور صفحه فول با مصرف متوسط صبح تا شب دان میشه :دی

h!tman
17-10-2012, 21:07
نوت 1رو نمیشه هیچ جوره کاریش کرد اینطوری مصرف نکنه ؟
یکی دو هفته دستم بود
نگاه میکردم باطری میرفت!!!!

GNesh
17-10-2012, 21:17
سلام دوستان
آيا با گلكسي ميشه به راحتي جزوه نوشت ؟ منظورم اينه كه ميتوان بجاي دفتر و خودكار در كلاس ازش استفاده كرد؟

mohsenslr
17-10-2012, 21:32
سلام دوستان
آيا با گلكسي ميشه به راحتي جزوه نوشت ؟ منظورم اينه كه ميتوان بجاي دفتر و خودكار در كلاس ازش استفاده كرد؟

خیر . در حد متن های کوتاه شاید. ولی به هیج عنوان جای دفتر رو پر نمیکنه.

h!tman
17-10-2012, 21:47
در یک شرایط میشه اونم استفاده از کیبورده! نوت2 باز خیلی بهتر شده از این نظر

amaranth_silent
23-10-2012, 06:21
سلام دوستان من احساس میکنم باتریم مشکل دار شده دیروز صبح ساعت 6 فول شارژ بودم تا ساعت 8 غروب فقط مکالمه داشتم که دیدم رسیده به 15 درصد هیچ برنامه ای هم فعال نبود فقط اینکه gprs روشن بود .....آیا gprs تاثیری در مصرف بیش از حد باتری داره؟؟؟و دوم اینکه بهترین راه برای تست باتری glaxy note چیه و از کجا میشه فهمید سالمه باتری؟

biostar
23-10-2012, 11:54
سلام دوستان من احساس میکنم باتریم مشکل دار شده دیروز صبح ساعت 6 فول شارژ بودم تا ساعت 8 غروب فقط مکالمه داشتم که دیدم رسیده به 15 درصد هیچ برنامه ای هم فعال نبود فقط اینکه gprs روشن بود .....آیا gprs تاثیری در مصرف بیش از حد باتری داره؟؟؟و دوم اینکه بهترین راه برای تست باتری glaxy note چیه و از کجا میشه فهمید سالمه باتری؟

بله GPRS باتری میخوره ، یه عکس از صفحه مصرف باتری بزار...

farzin_silver
25-10-2012, 15:10
بچه ها یه سوال.شما اگه بین s3 و نوت 1 میخاستید یه کدوم رو نگه دارید چیکار میکردید؟
از یه طرف ال سی دی بزرگ نوت رو نمیتونم ول کنم.از یه طرف s3 خیلی جیگره با لب و لوچه آدم بازی میکنه :/

mohsenslr
25-10-2012, 16:02
بچه ها یه سوال.شما اگه بین s3 و نوت 1 میخاستید یه کدوم رو نگه دارید چیکار میکردید؟
از یه طرف ال سی دی بزرگ نوت رو نمیتونم ول کنم.از یه طرف s3 خیلی جیگره با لب و لوچه آدم بازی میکنه :/

اگر صفحه بزرگتر براتون مهمه قطعا نوت رو نگه دارید.نوت از s3 شیکتر هم هست ! از لحاظ سخت افزاری هم درسته که s3 نزدیک به 2 برابر قویتره اما این قویتر بودن هنوز خیلی محسوس نیست. میتونید فعلا با نوت کار کنید و بعدها انشاالله نوت2 بخرید.

farzin_silver
25-10-2012, 17:20
اگر صفحه بزرگتر براتون مهمه قطعا نوت رو نگه دارید.نوت از s3 شیکتر هم هست ! از لحاظ سخت افزاری هم درسته که s3 نزدیک به 2 برابر قویتره اما این قویتر بودن هنوز خیلی محسوس نیست. میتونید فعلا با نوت کار کنید و بعدها انشاالله نوت2 بخرید.
اره خوب تفاوت قدرتشون تو عمل زیاد مشخص نیست.
من wild blood رو بدون لگ رو نوت بازی میکنم.امتیاز بنچمارک 3d و 2d گرافیکشون هم تو quadrant و antutu تقریبا مثل هم هست.

اما بازم هی میزارمشون بقل هم هی دودوتا 4 تا میکنم مغزم میپکه.Note2 هم که خدایی قیمت کذاییه الان حالا بعدا شاید زدم تو گوشش.

mahyarSAMSUNG
26-10-2012, 16:13
ممنون خودمم تصمیمو گرفتم سفیدرو برداشتم یه کاور شیک هم امروز خریدم با یه برچسب مات خیلی شاخ شد:دی

رامی که مهیار داد رو نریختم حقیقت چون 2.3.6 بود بعضی برنامه ها و بازیها رو 2.3.6 نصب نمی شن

الان آخرین رام اروپا رو ریختم تاچ ویز5 هم روشه خیلی روونه مصرف باطریشم خوبه در کل راضیم الان

راستی مشکیه هست هر کی خواست پ.خ بده

قیمت روزش رو کسی نداره؟ علاالدین اصلا 32 نبود 16 گیگ هم داشتن ولی کسی فروش نداشت

تا اونجایی که من میدونم یه رام بهت معرفی کردم و لینکش هم بهت دادم و اون هم 4.03 بود. رام اصلی چندفایله هم بودش که من خودم واقعا 6 ماه ازش استفاده کردم وهیچ مشکلی هم باهاش نداشتم بهترین بازی ها مثل آسفالت و مدرن 3 و نوا3 و ... رو روی همون رام نصب کردم که نمیدونم چم بود عوض کردم الان 4.04 خاور داره هیچ فرقی با اون نداشت ...

M@hdi-B
26-10-2012, 18:40
ااا من فکر کردم 2.3.6 ه شرمنده

یه رام جدید واسه آلمان اومده موندم بریزم یا نه اینه : n7000vd2lr1

نریختی مهیار؟

farzin_silver
26-10-2012, 20:06
رام JB ورژن بتا اومده (xxls2).فک کنم چن روز دیگه رسما بیاد

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

mahyarSAMSUNG
29-10-2012, 12:38
ااا من فکر کردم 2.3.6 ه شرمنده

یه رام جدید واسه آلمان اومده موندم بریزم یا نه اینه : n7000vd2lr1

نریختی مهیار؟

نه متاسفانه .. نریختم .. خیالت راحت هیچ فرقی باهم ندارن .مگر اینکه کوک شده باشن .. من خودم الان 4.04 خاورمیانه دارم که با سی اف روت هم روتش کردم مشکلی هم ندارم

mahyarSAMSUNG
29-10-2012, 12:50
تجهیزات پزشکی سامسونگ کی دیده ؟ اینا سرکار خودم با نوت گرفتم ..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

biostar
29-10-2012, 14:00
تجهیزات پزشکی سامسونگ کی دیده ؟ اینا سرکار خودم با نوت گرفتم ..

سامسونگ تو پتروشیمی هم هست ! چه برسه اینا

کلا ال جی و سامسونگ چیزایی تولید میکنند که با عقل آدم جور در نمیاد

تو نفت و پتروشیمی هم بری هستن!

ولی اینا که چیزی نیست حالا

میدونم Toyota یکی از بهترین تولید کننده های تجهیزات پزشکی هوشمنده ، ترکیبی از رباط و هوش مصنوعی...

amaranth_silent
02-11-2012, 06:21
سلام دوستان من رام گوشیم 4.3 فارسی هست ازش راضیم ولی فک کنم مصرف باتریش خیلی زیاده تقریبا در هر ساعت بین 1.5 تا 2 درصد مصرف داره و اگه بخام با گوشی ور برم بسرعت مصرف میشه از یه طرفم به باتری گوشیم شک کردم ک نکنه ضعیف شده آخه من یه مدت تند تند شارژ و دشارژ میکردم حالا از دوستان میخام یه راهیو واسه تست کردن باتری بهم معرفی کنن ک من خیالم از بابت باتری راحت باشه و طریقه مصرف و شارژ کردن باتریم چجوری باید باشه ممنون....

biostar
02-11-2012, 13:08
سلام دوستان من رام گوشیم 4.3 فارسی هست ازش راضیم ولی فک کنم مصرف باتریش خیلی زیاده تقریبا در هر ساعت بین 1.5 تا 2 درصد مصرف داره و اگه بخام با گوشی ور برم بسرعت مصرف میشه از یه طرفم به باتری گوشیم شک کردم ک نکنه ضعیف شده آخه من یه مدت تند تند شارژ و دشارژ میکردم حالا از دوستان میخام یه راهیو واسه تست کردن باتری بهم معرفی کنن ک من خیالم از بابت باتری راحت باشه و طریقه مصرف و شارژ کردن باتریم چجوری باید باشه ممنون....

باتری با شارژ و دشارژ چیزیش نمیشه ، فقط میتونی کالیبرش کنی که عملکردش بهتر بشه
باتری این گوشی چندان هم عالی نیست و همین حدود شارژ میده

در کل ما ایرانی ها باور های خیلی غلطی راجب باتری داریم ...:sq_3:

h!tman
03-11-2012, 00:25
سامسونگ تو پتروشیمی هم هست ! چه برسه اینا

کلا ال جی و سامسونگ چیزایی تولید میکنند که با عقل آدم جور در نمیاد

تو نفت و پتروشیمی هم بری هستن!

ولی اینا که چیزی نیست حالا

میدونم Toyota یکی از بهترین تولید کننده های تجهیزات پزشکی هوشمنده ، ترکیبی از رباط و هوش مصنوعی...
همچنین حضور سامسونگ رو تو دوربین های مدار بسته مترو تهران شاهد هستیم:دی
و حضور چندین فقره کشتی باربری سامسونگ در بنادر صنعتی مثل چاه بهار و لنگه

amaranth_silent
03-11-2012, 13:13
چقدر طول میکشه تا باتری از 0 درصد تا 100 درصد شارژ بشه واشه من حدود 3 سافت طول میکشه شایدم بیشتر

M@hdi-B
03-11-2012, 13:34
چقدر طول میکشه تا باتری از 0 درصد تا 100 درصد شارژ بشه واشه من حدود 3 سافت طول میکشه شایدم بیشتر

درسته مال منم همینه

biostar
03-11-2012, 22:14

از شارژر تبلت استفاده کنی زود تر شارژ میشه

به باتری هم آسیبی نمیرسه ، البته گرونه

یا میتونی از کاستوم رام هایی که گزینه ی fast charge رو دارند استفاده کنی ، خیلی خیلی زود تر شارژ میشه و البته سریع تر هم خالی میشه !!!!!

vahidshah
04-11-2012, 04:33
نوتمو داده بودم به 4 اپدیت کنن که درحین اونکار بریک شده بود طرف بعد از چندروز و کلنجار بلالخاره گوشی رو تحویلم دادکه کارمیکرد و گاها هنگ میکرد اخیرا هنگش خیلی بیشتر شد درحد روزی دوبار روشن خاموش کردن یا حتی اواخر کلا کارنکرد .مشکلموگفتم دادم رام زدن اومدم برنامه ا رو نصب کردم خاستم ترانه و عکس بریزم باز قاطی کرد دوباره درس کردن و دوبازه اونجور شد.دفعه بعد که تحویل گرفتم بدون نصب برنامه ای اومدم به حافظه داخلیش ترانه بزنم که باز قاطی کرد ومتوجه شدم باحافظه داخلی انگار مشگل هست
مغازه موبایل گفت احتمالاگوشیت قبلابریک شده بوده گفتم اره گفت ترجیحا به رم اس دی بزن ترانه هاتو اوردم از طریق سیم یو اس بی بزنم دوباره قاط زد الانم باز تحت درمانه
راه حل این مشکل چیه؟

biostar
04-11-2012, 11:16
نوتمو داده بودم به 4 اپدیت کنن که درحین اونکار بریک شده بود طرف بعد از چندروز و کلنجار بلالخاره گوشی رو تحویلم دادکه کارمیکرد و گاها هنگ میکرد اخیرا هنگش خیلی بیشتر شد درحد روزی دوبار روشن خاموش کردن یا حتی اواخر کلا کارنکرد .مشکلموگفتم دادم رام زدن اومدم برنامه ا رو نصب کردم خاستم ترانه و عکس بریزم باز قاطی کرد دوباره درس کردن و دوبازه اونجور شد.دفعه بعد که تحویل گرفتم بدون نصب برنامه ای اومدم به حافظه داخلیش ترانه بزنم که باز قاطی کرد ومتوجه شدم باحافظه داخلی انگار مشگل هست
مغازه موبایل گفت احتمالاگوشیت قبلابریک شده بوده گفتم اره گفت ترجیحا به رم اس دی بزن ترانه هاتو اوردم از طریق سیم یو اس بی بزنم دوباره قاط زد الانم باز تحت درمانه
راه حل این مشکل چیه؟

چجور بریکی شده ؟
الان از حافظه گوشی کم شده ؟ ، اگر بریک emmc باشه که این احتمال رو میدم ، PIT فایل انتخاب شده برای unbrick مناسب نبوده....

آموزشش رو در انجمن اندروید.آی آر گذاشتم ، برو مطالعش کن

vahidshah
04-11-2012, 21:18
میگفتن یکم از حافظه هم کم شده اما مطمعن نگفتن/اموزش کچاست؟

biostar
04-11-2012, 22:09
میگفتن یکم از حافظه هم کم شده اما مطمعن نگفتن/اموزش کچاست؟

خب پس...

هزینه تعمیرش حدود 450 تومن میشه

اکر هم نمیخوای تعمیر کنی :

بر اساس 16 یا 32 بودن نوت ، پیت فایل های مربوط به نوت رو دانلود کن و با رام رسمی و ODIN ، فلش کن

مشکل هنگ شما این هست که پیت فایل انتخابی مناسب نیست.

آموزش به فارسیش هم اینجا گذاشتم

M@hdi-B
05-11-2012, 19:51
جلی بین هم اومد

بعد از رام xxls2 4.1.1 یه رام جدید 4.1.2 امروز لیک شد xxls7 با قابلیت مولتی ویو

ایول سامسونگ :دی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] multiview-news-5042.php

h!tman
05-11-2012, 23:14
کوفتت بشه مهدی :دی
مولتی ویو تست کن ببین چجوریاس

mahyarSAMSUNG
05-11-2012, 23:38
خوب دانلودش کوووووو ... من شنیدم میگن ورزن بعدی آندروید 4.3 هستش با اسم چس فیل ... :sq_2:

farzin_silver
07-11-2012, 22:55
هنوز برای دانلود نیومده.
کلیپش رو دیدم خیلی نرم و روونه رامش.
باید صبر کنیم تا بیاد :|

saeed_2007r
07-11-2012, 23:32
از دوستان گلم کی میدونه چطور میشه voice talkرو بدون networkاستفاده کرد؟
قبلا این کارو کردم؟الان یادم رفته چطور بود.اگه میشه کمکم کنید.

M@hdi-B
08-11-2012, 06:38
هنوز برای دانلود نیومده.
کلیپش رو دیدم خیلی نرم و روونه رامش.
باید صبر کنیم تا بیاد :|

xxls2 اومده فرزین جان

الان چند تا کاستوم رام هم با همین بیس کوک شده میشه تست کرد ولی من خودم منتظر نسخه فاینالم

biostar
08-11-2012, 10:33
ایول سامسونگ،فکر میکردم انحصاری برای نوت 2 و اس 3 نگه داره multiview رو

farzin_silver
08-11-2012, 10:58
xxls2 اومده فرزین جان

الان چند تا کاستوم رام هم با همین بیس کوک شده میشه تست کرد ولی من خودم منتظر نسخه فاینالم

برادر مهدی نوکرتم منظورم xxls7 بود.
من خیلی وقته xxls2 رو دارم.airview رو هم روش فعال کردم.ولی مصرف باطریش زیاده.
مولتی ویندو مونده که این xxls7 بیاد میزنیم تو گوشش :دی

M@hdi-B
08-11-2012, 12:58
ایول سامسونگ،فکر میکردم انحصاری برای نوت 2 و اس 3 نگه داره multiview رو

تو اندروئید هیچ چیز(نرم افزاری) انحصاری نمی مونه اگر رسمی هم نمیومد صد در صد پورت می شد نمونش S-Voice

biostar
08-11-2012, 20:00
تو اندروئید هیچ چیز(نرم افزاری) انحصاری نمی مونه اگر رسمی هم نمیومد صد در صد پورت می شد نمونش S-Voice

درسته ، ولی ساپورت دولوپر ها از نوت زیاد خوب نیست.

اکثرا دولوپر نیستن ، رام رسمی رو میگیرن 4 تا تغییر میدن به اسم رام میدن بیرون..

farzin_silver
09-11-2012, 01:14
درسته ، ولی ساپورت دولوپر ها از نوت زیاد خوب نیست.

اکثرا دولوپر نیستن ، رام رسمی رو میگیرن 4 تا تغییر میدن به اسم رام میدن بیرون..
من اچ تی سی هم داشتم همه همینجوری بودن.
فقط رامهای aosp مثل سیانوژن و miui و پارانوید اینا کلا برای همه گوشیا بیس رام رسمی نیستن که برای نوت هم هستند.

پ.ن:
رام xxls7 هم لیک شد.با بیس 4.1.2.با قابلیت مولتی ویندوز رسمی به علاوه دستکاری برای ساپورت همه برنامه ها از مولتی ویندوز.برای نوت 2 هم این انگولک کاریو کرده بودن.
من دارم دانلود میکنم.نصب میکنم تست میکنم.

M@hdi-B
09-11-2012, 06:50
فرزین من راکت رام ورژن 2 رو ریختم هیچ مشکلی تا الان نداشتم با گیم های اچ دی هم مشکلی نداره

این LS7 رو تست کردی اوکی بود بگو دانلود کنم

ممنون

farzin_silver
09-11-2012, 12:19
فرزین من راکت رام ورژن 2 رو ریختم هیچ مشکلی تا الان نداشتم با گیم های اچ دی هم مشکلی نداره

این LS7 رو تست کردی اوکی بود بگو دانلود کنم

ممنون
من AllianceROM JB XXLS7 4.1.2 رو تست کردم.مولتی ویندو کار میکنه درست.ولی رامش یکی دو مورد force close داد.یکم باید روش کار بشه فک کنم.حالا اگه ورزنهای دیگه هم تست کردم خبر میدم.

M@hdi-B
09-11-2012, 12:22
من AllianceROM JB XXLS7 4.1.2 رو تست کردم.مولتی ویندو کار میکنه درست.ولی رامش یکی دو مورد force close داد.یکم باید روش کار بشه فک کنم.حالا اگه ورزنهای دیگه هم تست کردم خبر میدم.

منم همینو زدم دانلود الان از راکت رام راضیم اگر مشکلش حاده دانلود نکنم؟

farzin_silver
09-11-2012, 22:02
منم همینو زدم دانلود الان از راکت رام راضیم اگر مشکلش حاده دانلود نکنم؟

والا یکی دو بار الکی fc داد.font style هم بخای عوض کنی هنگ میکنه.
من ورژن stockو odexed رو گرفتم حالا اونم نصب میکنم.ولی بدیش اینه اون مود که تو مولتی ویندو میشه همه برنامه ها رو اورد روش کار نمیکنه چون deodex نیست.

M@hdi-B
09-11-2012, 22:52
والا یکی دو بار الکی fc داد.font style هم بخای عوض کنی هنگ میکنه.
من ورژن stockو odexed رو گرفتم حالا اونم نصب میکنم.ولی بدیش اینه اون مود که تو مولتی ویندو میشه همه برنامه ها رو اورد روش کار نمیکنه چون deodex نیست.

دیر جواب دادی خودم ریختم آره رامش زیاد روون نیست با بعضی بازیها هم مشکل داره

من که از راکت رام راضی بودم برمی گردم رو همون فعلا تا ورژن اصلی بیاد

farzin_silver
09-11-2012, 23:06
دیر جواب دادی خودم ریختم آره رامش زیاد روون نیست با بعضی بازیها هم مشکل داره

من که از راکت رام راضی بودم برمی گردم رو همون فعلا تا ورژن اصلی بیاد

شرمنده ددر دودور بودم :/
الان اینو ریختم فعلا خبری از هنگ و fc نبوده.روونتر از اونیکیه.فقط بدیش اینه که فقط برنامه هایی که stock خود سامی گذاشته تو مولتی ویندو هست :(

saeed_2007r
13-11-2012, 18:43
از دوستان گلم کی میدونه چطور میشه voice talkرو بدون networkاستفاده کرد؟
قبلا این کارو کردم؟الان یادم رفته چطور بود.اگه میشه کمکم کنید.

جواب بدین توروخدا

mahyarSAMSUNG
13-11-2012, 22:36
تا اونجایی که من میدونم این برنامه به اینترنت اجتیاچ داره . من که استنفاده ای ازش ندارم

mahyarSAMSUNG
15-11-2012, 19:46

amaranth_silent
18-11-2012, 21:31
دوستان مشکل اساسی واس گوشیم پیش اومده یعنی دوتا مورد با هم تو یه روز واسم پیش اومد دیروز صبح ک از خواب بیدار شدم گوشیم از رو تختم افتاد کف سر سرامیک خواب آلود گوشیمو برداشتم ولی مشکلی واسش پیش نیومده بود بعد من سر کار از یه شارژر متفرقه واسه شارژ گوشیم استفاده میکردم تقریبا چند ماه ازش استفاده میکردم ولی یهو دیدم گوشیم صدا میده انگار که هی یکی داره کابل شارژو از گوشی میکنه دوباره وصلش میکنه در ضمن موقه کار با گوشی یهو میرفت رو مد فرامین صوتی من گفتم احتمالا یه رام عوض کنم مشکلش بر طرف شه ولی بع تعویض رام گوشی موقع start up ارور میئده بعنوان مثال میگه android .com متوقف شده یا google.com متوقف شده الان گوشی میاد بالا ولی هیچ کاری باهاش نمیشه کرد و بشدت کند شده طوری ک دیگه نمتونم وارد منو بشم و گوشیمو وایپ کنم الان چنتا رام هم عوض کردم بازم همین مشکلو داره...موندم بخدا دیگه نمدونم چ کار کنم...شاید یه وایپ کلی کنم و دوباره رام بریزم درست شه در غیر این صورت باید دنبال یه تعمیر کار درست حسابی باشم..من تو کرجم واسه تعمیر کجا ببرم که حرفه ای باشن؟؟

mahyarSAMSUNG
20-11-2012, 12:30
دوستان مشکل اساسی واس گوشیم پیش اومده یعنی دوتا مورد با هم تو یه روز واسم پیش اومد دیروز صبح ک از خواب بیدار شدم گوشیم از رو تختم افتاد کف سر سرامیک خواب آلود گوشیمو برداشتم ولی مشکلی واسش پیش نیومده بود بعد من سر کار از یه شارژر متفرقه واسه شارژ گوشیم استفاده میکردم تقریبا چند ماه ازش استفاده میکردم ولی یهو دیدم گوشیم صدا میده انگار که هی یکی داره کابل شارژو از گوشی میکنه دوباره وصلش میکنه در ضمن موقه کار با گوشی یهو میرفت رو مد فرامین صوتی من گفتم احتمالا یه رام عوض کنم مشکلش بر طرف شه ولی بع تعویض رام گوشی موقع start up ارور میئده بعنوان مثال میگه android .com متوقف شده یا google.com متوقف شده الان گوشی میاد بالا ولی هیچ کاری باهاش نمیشه کرد و بشدت کند شده طوری ک دیگه نمتونم وارد منو بشم و گوشیمو وایپ کنم الان چنتا رام هم عوض کردم بازم همین مشکلو داره...موندم بخدا دیگه نمدونم چ کار کنم...شاید یه وایپ کلی کنم و دوباره رام بریزم درست شه در غیر این صورت باید دنبال یه تعمیر کار درست حسابی باشم..من تو کرجم واسه تعمیر کجا ببرم که حرفه ای باشن؟؟

خوب شما باید تمام کاراهایی که فکر میکنید درستش میکنه رو انجام بدید بعد سراغ تعمیر برید ... بهترین تعمیرگاه هم همون پارس مایکروتل تقاطع سهروردی پلاک 85 هستش ...

.:PAR3A:.
20-11-2012, 15:42
مورد فورس کلوز رو با یه فول وایپ میتونین حل کنین. باقی مشکلا رو نمیدونم !

mahyarSAMSUNG
22-11-2012, 18:41
کسی میدونه که نوت1 nfc داره یا نه ؟ یعنی بچسبونمش به اس 3 میشه انتقال فایل کرد؟

amaranth_silent
22-11-2012, 20:34
خوب شما باید تمام کاراهایی که فکر میکنید درستش میکنه رو انجام بدید بعد سراغ تعمیر برید ... بهترین تعمیرگاه هم همون پارس مایکروتل تقاطع سهروردی پلاک 85 هستش ...

گوشیمو با یه ریست فکتوری رذیف کردم ولی هنوز مشکلات قبلی برقرارن و وقتی میزنم تو شارژ هی شارژ قطع و وصل میشه جالبه این حالت برای حالت usb storage نیز هست و تند تند قطع و وصل میشه و جالبتر اینه که با برنامه odin راحت گوشی شناخته میشه و ب راحتی رام عوض میکنم واقعا نمیدونم مشکل از کجاست؟

M@hdi-B
22-11-2012, 22:01
کسی میدونه که نوت1 nfc داره یا نه ؟ یعنی بچسبونمش به اس 3 میشه انتقال فایل کرد؟

NFC support (optional)

تو اندروئید 4.1.1 گزینه s beam اضافه شده بود ولی من تست نکردم طبیعتا باید بشه

mahyarSAMSUNG
22-11-2012, 23:50

NFC support (optional)

تو اندروئید 4.1.1 گزینه s beam اضافه شده بود ولی من تست نکردم طبیعتا باید بشه

نمیدونم چرا تو مشخصات گلکسی اس3 اصلا nfc نمیبینم.ولی برای نوت1نوشته.قضیه آپشنال که نوشته چیه؟
منظورم اینه که نوت1 رو به یه نوت 1 دیگه یا گلکسی اس3 بچسبونیم تاثیری داره؟
اگه میشه لینک 4.1.1 رو بهم بده

M@hdi-B
23-11-2012, 12:36
نمیدونم چرا تو مشخصات گلکسی اس3 اصلا nfc نمیبینم.ولی برای نوت1نوشته.قضیه آپشنال که نوشته چیه؟
منظورم اینه که نوت1 رو به یه نوت 1 دیگه یا گلکسی اس3 بچسبونیم تاثیری داره؟
اگه میشه لینک 4.1.1 رو بهم بده

من دو تا رام کوک شده ریختم خوب نبودن ولی اینی که فرزین صفحه قبلی لینک داده خوبه

یه 4.0.4 بزن روت کن بعد اینو از ریکاوری نصب کن .. هنوز رام رسمی نیومده این لیک شدست

mahyarSAMSUNG
23-11-2012, 20:10
من دو تا رام کوک شده ریختم خوب نبودن ولی اینی که فرزین صفحه قبلی لینک داده خوبه

یه 4.0.4 بزن روت کن بعد اینو از ریکاوری نصب کن .. هنوز رام رسمی نیومده این لیک شدست

واسه همه گوشیا 4.1 اومده الا نوت 1 .. چقدر باید بدشانس باشیم... اینا همه سیاستهای شرکته برای فروش نوت 2

M@hdi-B
25-11-2012, 13:45
رام رسمی XXLSA اندروید 4.1.2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ورژن تست هست ولی بدون باگ ..دئودکس شدست .. نصب از ریکاوری

mahyarSAMSUNG
25-11-2012, 20:06
رام رسمی XXLSA اندروید 4.1.2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ورژن تست هست ولی بدون باگ ..دئودکس شدست .. نصب از ریکاوری

من تاحالا دئودوکس نصب نکردم . اگه میشه فرقشو بگو بهم ...

M@hdi-B
25-11-2012, 20:08
من تاحالا دئودوکس نصب نکردم . اگه میشه فرقشو بگو بهم ...

فرقش اینه که می تونی فونت و تم و مود و .... نصب کنی

نریز مهیار یه خرده لگ داره تو فروم اندروئید انقدر تعریف کردن که من نصب کردم ولی برگشتم به همون 4.0.4

mahyarSAMSUNG
25-11-2012, 22:56
اوکی .. منم زیاد خوشم نمیاد از این دئودکس و سیانوژن .. الان همون 4.04 خاور دارم با روت سی اف 5.6 ... . تنها مشکلم قیافشه که خستم کرده .. از قیافه 4.1 خیلی خوشم میاد ...

shayankh450
26-11-2012, 00:04
دوستان قیمت این گوشی الان چنده؟؟
برای دوستم می خواهم
ممنون:11:

M@hdi-B
26-11-2012, 07:07
اوکی .. منم زیاد خوشم نمیاد از این دئودکس و سیانوژن .. الان همون 4.04 خاور دارم با روت سی اف 5.6 ... . تنها مشکلم قیافشه که خستم کرده .. از قیافه 4.1 خیلی خوشم میاد ...
تاچ ویز 5 داره؟ اگر نداره پیشنهاد می کنم آخرین رام اروپا رو بریز تاچ ویز5 داره من خیلی راضیم هر رامی می ریزم باز برمی گردم به همین رام

اسم کاملش اینه خواستی بگو لینک بدم فایل روتش هم برات آپلود کنم الان وقت ندارم : N7000XXLRT_N7000DBTLRT_N7000XXLRK_HOME

دوستان قیمت این گوشی الان چنده؟؟
برای دوستم می خواهم
ممنون:11:

آخرین بار یعنی یک هفته پیش که علاالدین بودم 1480 ورژن 16 گیگش بود 32 گیگش خیلی کم بود یه مغازه داشت 1600 که به نظرم خیلی خوبه تا 1900 هم کشید بالا

shayankh450
26-11-2012, 12:58
سایتی یا مغازه ای هست 32gb را زیر 1500 بده

mahyarSAMSUNG
26-11-2012, 19:44
تاچ ویز 5 داره؟ اگر نداره پیشنهاد می کنم آخرین رام اروپا رو بریز تاچ ویز5 داره من خیلی راضیم هر رامی می ریزم باز برمی گردم به همین رام

اسم کاملش اینه خواستی بگو لینک بدم فایل روتش هم برات آپلود کنم الان وقت ندارم : N7000XXLRT_N7000DBTLRT_N7000XXLRK_HOME

آخرین بار یعنی یک هفته پیش که علاالدین بودم 1480 ورژن 16 گیگش بود 32 گیگش خیلی کم بود یه مغازه داشت 1600 که به نظرم خیلی خوبه تا 1900 هم کشید بالا

والا تاچ ویزشو نمیدونم ورزن چنده ولی قیافش همون 2.3.5 یعنی فرقی با 2.3.5 نداره فقط نوشته 4.04 همین ... لینک بهم بده نصب کنم ببینم چطوریه ... البته روت هم بده مرسی

M@hdi-B
26-11-2012, 20:04
سایتی یا مغازه ای هست 32gb را زیر 1500 بده
سایت که عمرا بالا هم گفتم 32 گیگش اصلا نیست کسی هم داشته باشه قیمت پرت و پلا میده اینجا بگرد کار کرده تمیز چند تا هست

والا تاچ ویزشو نمیدونم ورزن چنده ولی قیافش همون 2.3.5 یعنی فرقی با 2.3.5 نداره فقط نوشته 4.04 همین ... لینک بهم بده نصب کنم ببینم چطوریه ... البته روت هم بده مرسی

پس تاچ ویز 5 نیست این رام رو بریز عالیه تاچ ویزش هم پنجه

اینم سی اف روتش

با هات فایل مشکل داشتی بگو لیچ کنم برات

shayankh450
26-11-2012, 20:07
یک 16gb نو زیر 1400 گیر میاد
کارکرد نباشه

M@hdi-B
26-11-2012, 20:17
یک 16gb نو زیر 1400 گیر میاد
کارکرد نباشه

عجب :دی

نه عزیزم پیدا کردی سلام ما رو هم بهش برسون :دی

mahyarSAMSUNG
28-11-2012, 14:12
به نظر شما نوت منو 1.250 میخرن ؟ خیلی تمیز نگهش داشتم ... 16 گیگ سفید رنگه ...

M@hdi-B
28-11-2012, 19:04
به نظر شما نوت منو 1.250 میخرن ؟ خیلی تمیز نگهش داشتم ... 16 گیگ سفید رنگه ...

آره مهیار می خرن تو پرشین تولز 1300 به بالا قیمت گذاشتن

28-11-2012, 20:34
مهدی کوتاه بیا. :دی
طرف با باطری اکستندد شکل کیف قیمت گذاشته ۱۱۰۰ و خورده ای. یکی هم با بیمه و در حد گذاشته اونم ۱۱۰۰ و خورده ای.
یاهو هم پی ام میدم ج نمیدی. :| کارت دارم خو. :|

mahyarSAMSUNG
28-11-2012, 21:27
آره مهیار می خرن تو پرشین تولز 1300 به بالا قیمت گذاشتن

اگه بخرن که خوبه چون میخوام بفروشم و پول لازم هستم.این چه سایتیه که گفتی ؟

M@hdi-B
28-11-2012, 22:07
مهدی کوتاه بیا. :دی
طرف با باطری اکستندد شکل کیف قیمت گذاشته ۱۱۰۰ و خورده ای. یکی هم با بیمه و در حد گذاشته اونم ۱۱۰۰ و خورده ای.
یاهو هم پی ام میدم ج نمیدی. :| کارت دارم خو. :|
من یه هفتس سر نزدم حتما کشیده پایین .. یاهو هم قات زده همه کانتکت هام حذف می شن خود به خود

مدرک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگه بخرن که خوبه چون میخوام بفروشم و پول لازم هستم.این چه سایتیه که گفتی ؟

الان سر زدم فرزین یدونه گذاشته 1150

farzin_silver
30-11-2012, 16:43
سابیلیک.
الان حول و حوش همون 1150 میشه رد کرد.

من هی میزارم برا فروش نوت 2 بگیرم هی پشیمون میشم دلم نمیاد بدم بره این گوگولی مگولیو. :|

رام lsa ورژن odin هم اومده نصب کردم مصرف باطریش خوبه بد نیست.

Sent from my GT-N7000

M@hdi-B
30-11-2012, 19:14
منم دلم نمیاد بفروشم واقعا خیلی راضیم گوشی تو دست من یه هفته هم دووم نمیاورد الان دو ماهه نوت دستمه :دی

منم نصب کردم فرزین جان خیلی از اون ورژن قبلی دئودکسه بهتره روتش هم کردم .. لینک رام رو لیچ کردم تا یک هفته رو سرور هست کسی خواست دانلود کنه

واسه روت کردنش هم این فایل رو با ادین

بعد این فایل رو از ریکاوری فلش کنید

farzin_silver
30-11-2012, 21:00
منم دلم نمیاد بفروشم واقعا خیلی راضیم گوشی تو دست من یه هفته هم دووم نمیاورد الان دو ماهه نوت دستمه :دی

منم نصب کردم فرزین جان خیلی از اون ورژن قبلی دئودکسه بهتره روتش هم کردم .. لینک رام رو لیچ کردم تا یک هفته رو سرور هست کسی خواست دانلود کنه

آره خدایی من این چهارمین باره که نوت گرفتم دیگه دلم نمیاد بدم بره.
هی نوت رو میدادم گوشیای دیگه میگرفتم باز نوت میگرفتم.s3 و وان ایکس و ریزر و اکسپریا اس و 4x همه رو گشتیم و گشتیم باز رسیدیم به نوت.

این رامه از نظر من خیلی خوبه.نزدیک 5 ساعت با وایفای روشن نان استاپ روشن موند.رو lsa های قبلی 3 ساعته باطری به فنا میرفت.

اقا مهدی کرنل philz رو نصب کردی مصرف باطری تغییری نکرد بیشتر شه؟
با خیال راحت روت کنیم با اون به باطری کار نداره؟

M@hdi-B
30-11-2012, 21:20
والا من چیز دیگه نیافتم روت کنم تو بعضی فرومها با هیدراکور ورژن7 هم روت کردن ولی ورژن ادینش رو پیدا نکردم تست کنم

چون بلافاصله بعد نصب رام روت کردم نمی تونم سوالتو جوب بدم

M@hdi-B
30-11-2012, 21:20
ویرایش شد حذف شود لطفا

h!tman
03-12-2012, 16:42
بچه ها 32 رنگ و رو رفته. چقدر میرزه؟ با توجه به قیمت 16

mahyarSAMSUNG
03-12-2012, 18:32
باید ببینی چند میخرن .. من چند روز پیش یکی از دوستام سونی ویواز شو انداخت به یکی 285 تومن .. شما هم شاید همچین کسایی به پستت بخوره ولی فکر کنم 700 تا 800 تومن بخرن ..

h!tman
03-12-2012, 18:36
خودم میخوام بخرم:دی میخوام ببینم چن میرزه

M@hdi-B
03-12-2012, 19:44
خودم میخوام بخرم:دی میخوام ببینم چن میرزه

32 گیگش نیست رضا 16 گیگ تمیز الان 1150 ایناست اینو تا 1250 هم تونستی بخری بخر

h!tman
03-12-2012, 22:32
این تر و تمیز نیست. کلا اون پلاستیک دورش که رنگش رفته
پشتش هم یکم خط و خش داره
تا 1200باش کنار بیام خوبه ؟:دی
اصلا ارزش 100تومن اضافی رو داره؟

M@hdi-B
04-12-2012, 06:57
اگه گیمری صد در صد 32 گیگ بخر نیستی الکی هزینه نکن

تازه گیمر هم باشی با برنامه GL to SD میشه دیتای بازی رو توی اکسترنال اس دی بریزی یه کم دردسر داره

تصمیم با خودت .. با صد اضافش میشه یه مموری 32 کلاس10 خرید .. قبل گرونی 70 بود الانو نمی دونم

mnik7
04-12-2012, 15:10
سلام
یه مشکلی در مورد یه گلکسی نوت یکی از دوستان دارم
وقتی قفل میشه چند دقیقه بعد دیگه با کلیک کردن صفحه روشن نمیشه یعنی باید کلید پاورو بگیری تا گوشی از نو روشن بشه
کسی این مشکلو داشته ؟
بنده خدا دو روز بیشتر نیست دستشه کلی پول بالاش داده

اندرویده نسخه 2 روشه

M@hdi-B
04-12-2012, 18:49
درست متوجه منظورتون نشدم الان این مشکل نیست خب وقتی صفحه لاک میشه باید پاور رو بزنی تا دوباره روشن بشه یا کلید هوم رو بزنی

الان گوشی دوستتون غیر از اینه؟

mnik7
04-12-2012, 19:53
بعد از چند دقیقه که گوشیرو میذاریم به حال خودش چه دکمه هوم چه پاور رو میزنیم روشن نمیشه ،پاور را باید چند ثانیه نگه داریم که اینطوری از نو دوباره روشن میشهیعنی در اصل گوشی بعد چند دقیقه خود به خود خاموش میشهمشکل نرم افزاریه ؟راهی پیشنهاد میکنید

M@hdi-B
04-12-2012, 20:12
چند صفحه قبل یه رام گذاشتم اون نصب کن براش احتمال نود درصد نرم افزاریه

mnik7
06-12-2012, 22:23
سلام دوستان این دوستم گوشیشو زبانشو انگلیسی کرد بهتر شد و همون روز بردش
منم دیگه دنبالشو نگرفتم
حالا بازم اوردش میگه دوباره هنگ میکنه و خاموش میکنه
منم رفتم داخل سایت سامسونگ یه برنامه به اسم Samsung Kies گرفتم که بتونم از این طریق ابدیتش کنم
چون من زیاد در جریان نصب رام های غیر رسمی نیستم و شنیدم که ریسک هم داره
سرتونو درد نیارم گوشیرو وصل کردم به کامپیوتر تا با این برنامه اپدیتش کنم
که این صفحه باز میشه

حالا اپگرید که بشه درست میشه؟،این گوشی یه دفعه میبینی خاموش میکنه وسط اپدیت مشکل ساز نشه؟؟؟
کسی میتونه کمک کنه؟؟؟

mnik7
07-12-2012, 15:49
کسی نیست جواب بده؟

M@hdi-B
07-12-2012, 16:43
جواب دادیم دوست عزیز گوش نمی کنی که

اگر خاموش میشه باید با ادین فلش کنی هیچ خطری هم نداره فقط تو انتخاب فایلها باید دقت کنی

فایل CODE در قسمت PDA
فایل MODEM در قسمت PHONE
فایل CSC در قسمت CSC

بدون فایل پیت و تیک ری پارتیشن

mnik7
07-12-2012, 20:11
اقا دمتگرم دارم دان میکنم
فقط یه سوال این رامش درست درمون هست؟
زبان فارسی هم داره؟

M@hdi-B
07-12-2012, 20:30
اقا دمتگرم دارم دان میکنم
فقط یه سوال این رامش درست درمون هست؟
زبان فارسی هم داره؟

اندروئید 4.1.2 هست با اینکه ورژن تست هست ولی هیچ باگی نداره الان یه هفته بیشتره رو گوشیمه

بله فارسی ساپورته

mahyarSAMSUNG
08-12-2012, 12:26
اندروئید 4.1.2 هست با اینکه ورژن تست هست ولی هیچ باگی نداره الان یه هفته بیشتره رو گوشیمه

بله فارسی ساپورته

آقا مهدی یعنی اینقدر بد شانسم که دیشب بزارم رو دانلود 50 درصدش رو بگیرم همین دوباره خواستم ادامشو برم از سرور پاک بشه ؟ الان چکار کنم ؟ 50 درصدش پرید ؟

M@hdi-B
08-12-2012, 19:49
آقا مهدی یعنی اینقدر بد شانسم که دیشب بزارم رو دانلود 50 درصدش رو بگیرم همین دوباره خواستم ادامشو برم از سرور پاک بشه ؟ الان چکار کنم ؟ 50 درصدش پرید ؟

بیا از این لینک بگیر تا حذف نشده مستقیه

با تشکر از Darksider عزیز از فروم اندروئید

mahyarSAMSUNG
08-12-2012, 22:20
مرسی ... تو دانلود منیجر لینک قبلی رو به همین که دادی وصلش کردم ادامشو رفت .. به نظرت مشکلی نداره ؟ یا از اول دانلود کنم ... الان خودش دیدم قبول کرد ...

M@hdi-B
08-12-2012, 22:35
مرسی ... تو دانلود منیجر لینک قبلی رو به همین که دادی وصلش کردم ادامشو رفت .. به نظرت مشکلی نداره ؟ یا از اول دانلود کنم ... الان خودش دیدم قبول کرد ...

والا نمی دونم چی کار کردی لینک هات فایل که ریزیوم نداره چه جوری ادامشو زدی دانلود؟ اگر اینترنت نا محدود داری از این لینک جدید از اول بگیر یهو می بینی اون ناقص دانلود میشه و اکسترکت نمیشه

mahyarSAMSUNG
09-12-2012, 00:07
والا نمی دونم چی کار کردی لینک هات فایل که ریزیوم نداره چه جوری ادامشو زدی دانلود؟ اگر اینترنت نا محدود داری از این لینک جدید از اول بگیر یهو می بینی اون ناقص دانلود میشه و اکسترکت نمیشه

آخه دانلود منیجر یه سیستم داره برای فابلهایی که ریزوم نداره.وقتی لینک رو گم کنه پیام میداد واست که میخوای لینک جدید بهش بدی که no yes داره من yes رو زدم و منتظر لینک جدید شد منم رو همین لینکی که شما دادی کلیک کردم یهو دیدم ادامشو از 50% که قبلا گرفته بودم رفت .انشالله که مشکلی نیست.اینترنت نامحدود ندارم باید تا شب منتظر بمونم برای رایگانش

mnik7
10-12-2012, 13:47
ما به مصیبت بعد از جند بار دانلود رامشو دانلود کردیم
اقا بعد فلش اگه خواستیم میشه به ورژن پاینتر فلش کرد مثلا اندریود 4

mnik7
10-12-2012, 13:55

بله فارسی ساپورته

لطف میکنی این قسمتو یکم توضیح بدی ؟؟

M@hdi-B
10-12-2012, 18:35
ما به مصیبت بعد از جند بار دانلود رامشو دانلود کردیم
اقا بعد فلش اگه خواستیم میشه به ورژن پاینتر فلش کرد مثلا اندریود 4

لطف میکنی این قسمتو یکم توضیح بدی ؟؟

نصب نکردی هنوز؟آره بعدش میشه ورژن پایین تر حتی 2.3.6 فلش کرد

ببین فایل اولی رو دانلود کن و تو قسمت PDA برنامه ادین اد کن و استارت(گوشی به حالت دانلودینگ)

فایل دوم رو قبل فلش کپی کن تو حافظه داخلی و با استفاده از گزینه install zip file from sd card نصب کن و ریبوت

mnik7
10-12-2012, 20:11
فایل دوم رو قبل فلش کپی کن تو حافظه داخلی و با استفاده از گزینه install zip file from sd card نصب کن و ریبوت

من تو این قسمتش موندم
فایلو کپی کردم تو حافظه
ولی نمیشه که نصب کرد؟

unable eror میده

install zip file from sd card هم نداره

راستی بعدش که این نصب شد دوباره باید با این فلش کنم PhilZ-cwm6-XXLSA-XJB-3.71.tar.md5 یا دیگه حله

یخورده گیج شدم

M@hdi-B
10-12-2012, 20:19
من تو این قسمتش موندم
فایلو کپی کردم تو حافظه
ولی نمیشه که نصب کرد؟

unable eror میده

install zip file from sd card هم نداره

راستی بعدش که این نصب شد دوباره باید با این فلش کنم PhilZ-cwm6-XXLSA-XJB-3.71.tar.md5 یا دیگه حله

یخورده گیج شدم

عزیزم دقت نمی کنی دیگه وقتی گزینه اینستال فرام اس دی رو نداره یعنی شما ریکاوری نداری اون فایل با پسوند tar رو باید اول فلش کنی بعد از فلش ریبوت می کنی و این بار با ولوم بالا+هوم + پاور میری به ریکاوری و ادامه داستان

mnik7
10-12-2012, 20:30
چرا قبلش همون فایلی که باپسونده TAR هستو فلش کردم یعنی همین

PhilZ-cwm6-XXLSA-XJB-3.71.tar.md5

M@hdi-B
10-12-2012, 20:50
چرا قبلش همون فایلی که باپسونده TAR هستو فلش کردم یعنی همین

PhilZ-cwm6-XXLSA-XJB-3.71.tar.md5

ریکاوری تاچ نداری الان؟ اون گزینه هم الان دیدم فقط Install Zip نوشته

mnik7
10-12-2012, 21:12
میگم به اندریود 4.1 ارتقاع پیدا کرد ولی هنوز انگار قاطیه
باز یه بار خاموش کرد
علامت اخطار زدرنگ اولش میاد میدونی از چیه؟
:n03:

h!tman
10-12-2012, 21:25
یعنی گوشی روت شده!

mnik7
10-12-2012, 21:31
اولش که میخواد روشن بشه
یه علامت خطار داره

mnik7
10-12-2012, 21:36
این چه روت شدنیه که هیچی نمیشه نصب کرد

h!tman
10-12-2012, 21:36
جان؟
یعنی چی؟!

mnik7
10-12-2012, 21:40
همین چیزی که آقا مهدی فرمودنو میگم
من فلش زدم اون فایله رو ولی اینستال نمیشه
یه رام رسمی نیست بزنیم رو این

M@hdi-B
10-12-2012, 21:45
ببخشید قصد توهین ندارم ولی شما روشهای نصب رام و کرنل و فایل زیپ از ریکاوری رو کامل بلدی؟

اون علامت مثلث زرد رنگ مال اون کرنلی هست که فلش کردی؟ الان ریکاوری داری؟ اگر داری اون فایل زیپ رو از منوی install zip فلش کن و خلاص

هیچی نصب نمیشه یعنی چی؟ از مسیر settings/security گزینه Unknown sources رو تیک زدی؟ حتما تیک نزدی که هیچی نصب نمیشه

این رامی که دادم تو سام موبایل هست درسته ورژن تسته ولی تقریبا رسمیه (رام رسمی بزنی روش؟:n02:)

mnik7
10-12-2012, 21:46
با یه 4 رسمی فلش میزنیم ببینم چی میشه
معلوم نیست چه مرگشه رفته رو مخ

mnik7
10-12-2012, 21:48
ببخشید قصد توهین ندارم ولی شما روشهای نصب رام و کرنل و فایل زیپ از ریکاوری رو کامل بلدی؟

اون علامت مثلث زرد رنگ مال اون کرنلی هست که فلش کردی؟ الان ریکاوری داری؟ اگر داری اون فایل زیپ رو از منوی install zip فلش کن و خلاص

هیچی نصب نمیشه یعنی چی؟ از مسیر settings/security گزینه Unknown sources رو تیک زدی؟ حتما تیک نزدی که هیچی نصب نمیشه

تیکشو زدم فایده نمیکنه خاموش میکنه
صفحه میره بدجور پارازیتی میشه
خیلی هم هنگه

M@hdi-B
10-12-2012, 22:14
پس مشکل رام نیست دیگه 4.0.4 هم فلش کنی فایده نداره حتما سخت افزاریه ایرادش

خواستی 4.0.4 تست کنی این بهترینه

تو انجمن بده برات مستقیم کنن من اکانت ندارم اگر نصب کردی اوکی بود بگو فایل روتش رو برات آپلود کنم

mnik7
10-12-2012, 22:20

این رامی که دادم تو سام موبایل هست درسته ورژن تسته ولی تقریبا رسمیه (رام رسمی بزنی روش؟:n02:)

من اطلاعاتم در مورد عوض کردن رام و کرنل همجنین روت کردن کامل نیست
بیشتر روحساب فرمایش های شما رفتم جلو
اینارو ولش اصلا انگار این 4.1 با این سازگار نیست
برا اینکه فایده نکرد بهتر که نشد بدتر شد
یا کلا یه ایراده اساسی داره

mnik7
10-12-2012, 22:27

تو انجمن بده برات مستقیم کنن من اکانت ندارم اگر نصب کردی اوکی بود بگو فایل روتش رو برات آپلود کنم

این هات فایل مصیبته دانلود کردن ازش
خودم یکی پیدا کردم دارم میگیرم
ممنون که وقت گذاشتی:n01:

مهرسا1
10-12-2012, 22:43
دوستان قیمت العان چنده؟

MOHAMMAD2010
10-12-2012, 22:47
کلا ملت ایران خیلی بی جنبه هستن !
یکی از دوستای من نوت داره هر وقت یکی میبینه یه تیکه بهش میندازه ! ( به خاطر اندازش )
متاسفم ...

mahyarSAMSUNG
10-12-2012, 23:02

آقا مهدی خواستم بگم ممنون که رام رو گذاشتی دانلود کردم و نصب هم کردم ولی چطور آخه رامی که یه مشکل به این بزرگی داره رو شما برای دانلود میزارید ؟ یعنی شما تنظیم نور نکردن تو فیلمبرداریه این رام رو تست نکردید ؟ اگه میشه گوشی رو بگیر مثلا روی مانیتور طوری که بخواید از صفحه مانیتور فیلم برداری کنی و دکمه ریکورد رو بزن و بعد از چند ثانیه گوشی رو ببین یه جایی که نورش در حد چراغ باشه . اونوقت ببین چی ضبط میکنه چیزی جر تاریکی و بی کیفیتی نیست . شما اصلا دقت کردید تو این رام موقع فیلمبرداری چیزی به نام فوکاس وجود نداره و موضوعات نزدیک تو فیلم برداری تار هستن ؟ خیلی از آندروید های 4.1ای که من نصب کردم به دلیل همین ایرادش پاکشون کردم رفتم 4.04 نصب کردم الان همون آندروید رو دوباره برای دانلود شما گذاشتید .. بخدا این ایراد داره .. تعجب میکنم شما مگه با گوشی فیلم برداری نمیکنید ؟ این تازه یه ایرادشه مطمئن ایرادت دیگه ای که یادم رفته و من قبلا تو 4.1 های دیگه پیدا کرده بودم رو هم داره . ولی این تنظیم نور نکردن فیلم برداریش و نداشتن فوکاس موقع فیلم برداری رو نمیتونم تحمل کنم .اگه کلا آندروید 4.1 همینطوری بگید ما اصلا بکل قید 4.1 رو بزنیم ... ما که دوباره برگشتیم سر همون 4.04 خودمون با اون ظاهر مظخرفش که باید تحملش کنیم :13:

h!tman
10-12-2012, 23:31
فاینال نیست این جلی بین فکر کنم!

M@hdi-B
11-12-2012, 06:58
نه خیر من اصلا رو دوربین گوشی حساب باز نمی کنم تا حالا ران هم نکردم دوربین رو ... شما هم تا الان اگر چیزی از دست دادی یا ضرری متحمل شدی بگو من جبران کنم برات

من تا الان هیچ مشکلی تو این رام ندیدم اگر مشکلی جز دوربین داره دیگه از خودتونه

mahyarSAMSUNG
11-12-2012, 13:36
نه خیر من اصلا رو دوربین گوشی حساب باز نمی کنم تا حالا ران هم نکردم دوربین رو ... شما هم تا الان اگر چیزی از دست دادی یا ضرری متحمل شدی بگو من جبران کنم برات

من تا الان هیچ مشکلی تو این رام ندیدم اگر مشکلی جز دوربین داره دیگه از خودتونه

من ضرری نکردم ولی حرفم اینه چرا باید این رام 4.1اینطوریه؟ یعنی سازنده رام هم رو دوربین گوشی حساب باز نکرده و اونو حتی ران هم نکرده که یه تست کنه?

mahyarSAMSUNG
11-12-2012, 19:05
الان اومدم به 4.04 برگردم دیدم فلش نمیشه .. آیا گوشیم برک شده ؟ رم همینجا گیر میکنه و اخرش بالا مینویسه Fail

M@hdi-B
11-12-2012, 19:09
نه کابل رو نکنی پاور رو بگیر تا ریست شه تا ریست شد برو دانلودینگ دوباره استارت کن

mahyarSAMSUNG
11-12-2012, 19:33
نه کابل رو نکنی پاور رو بگیر تا ریست شه تا ریست شد برو دانلودینگ دوباره استارت کن

مرسی درست .. گذاشتم که خودش FAil بده بعد کابل رو جدا کردم و با یه رام 3 فایله 4.03 تست کردم اومد بالا و دوباره 4.04 خاورمیانه فلش زدم .:n20:. این فلش کردن 4.1 ما هم داستانی شده ها . شاید در حد 3 تا 4 بار 4.1 اصلی و کوک شده فلش کردم همشون همون ایراد رو دارن .. :n27: :n30: صداشون هم توی هدفون نسبت 4.04 کمتره .. :n30:

M@hdi-B
11-12-2012, 19:50
به غیر از مشکل دوربین مشکل دیگه ای ندارن

یه رام جدید دانلود کردم الان تست می کنم ببینم اینم همونطوره یا نه بیسش XXLSC هست

پ.ن: رام رو ریختم اون مشکل سیاه شدن موقع فیلمبرداری رو نداره air view هم کار می کنه خیلی جالبه

دیگه چه مشکلی داشت بگو تست کنم؟

mahyarSAMSUNG
11-12-2012, 23:55
به غیر از مشکل دوربین مشکل دیگه ای ندارن

یه رام جدید دانلود کردم الان تست می کنم ببینم اینم همونطوره یا نه بیسش XXLSC هست

پ.ن: رام رو ریختم اون مشکل سیاه شدن موقع فیلمبرداری رو نداره air view هم کار می کنه خیلی جالبه

دیگه چه مشکلی داشت بگو تست کنم؟

من میخوام ظاهر همون 4.1 رو داشته باشه که خوشگله و مشکل دوربین رو نداشته باشه . هم فوکاس هم تنظیم نور موقع فیلمبرداری .. اکولایزر هم تست کن ببین تاثیر میزاره تو اهنگ . چون بعضی از فریم ور ها هرکدوم رو تو لیست میزدم هیچی نمیشد رو حالت کاستوم هم بالا پایین میکردم هیچ تاثیری نداشت ..

mnik7
12-12-2012, 16:54
اقا مهدی من همون روز اندروید 2.3.6 زدم روش الان دیگه خاموش نمیکنه ولی هنگ میکنه کم و بیش
علتش چیه؟چرا این اینطوریه؟

farzin_silver
14-12-2012, 23:36
بیس xxlsc مشکل فوکوس تو فیلمبرداری و تنظیم نور رو نداره

Sent from my GT-N7000

M@hdi-B
15-12-2012, 19:49
بیس xxlsc مشکل فوکوس تو فیلمبرداری و تنظیم نور رو نداره

Sent from my GT-N7000

من رام Ultimate 5.1 ریختم بیسش XXLSC هست مشکل نور رفع شده فوکوس رو تست نکردم

mahyarSAMSUNG
15-12-2012, 21:16
اگه میشه با دقت اون قضیه تنظیم نور و فوکاس رو یه تست کن ببین چطوریه .. دیگه از 4.04 بدم میاد .. میخوام 4.1 نصب کنم :n03:

M@hdi-B
15-12-2012, 21:22
اگه میشه با دقت اون قضیه تنظیم نور و فوکاس رو یه تست کن ببین چطوریه .. دیگه از 4.04 بدم میاد .. میخوام 4.1 نصب کنم :n03:

نور درسته مهیار فوکوس موقع فیلمبرداری منظورته یا عکسبرداری؟

farzin_silver
16-12-2012, 00:28
من رام Ultimate 5.1 ریختم بیسش XXLSC هست مشکل نور رفع شده فوکوس رو تست نکردم

داش مهدی جمله من اخباری بود :دی
هم تنظیم نور هم فوکوس تو فیلمبرداری درست شده.

Sent from my GT-N7000

M@hdi-B
16-12-2012, 18:50
داش مهدی جمله من اخباری بود :دی
هم تنظیم نور هم فوکوس تو فیلمبرداری درست شده.

Sent from my GT-N7000

علائم پیریه شما ببخش :دی

خب مهیار همین رام رو بریز عالیه

mahyarSAMSUNG
16-12-2012, 20:57
کوک شدست ؟ یا باید خودمون روتش کنیم ؟

M@hdi-B
16-12-2012, 21:16
کوک شدست ؟ یا باید خودمون روتش کنیم ؟

کوک شدس

رامهای کوک همیشه روت هستن

پ.ن: آقا مهیار من دوربین رو زیاد تست نکردم فرزین گفت اوکیه بعدا نیای یقه منو بگیریها :دی

mahyarSAMSUNG
18-12-2012, 00:01
کوک شدس

رامهای کوک همیشه روت هستن

پ.ن: آقا مهیار من دوربین رو زیاد تست نکردم فرزین گفت اوکیه بعدا نیای یقه منو بگیریها :دی

ما که این همه 4.1 نصب کردیم و پاکش کردیم .. اینم روش .. حالا آقا مهدی یه لحظه واسه ما دوربنتو ران کنی و یه تست کنی مشکلی پیش نمیایادا ... نگران نباش دوبینت خراب نمیشه ... :n07:

M@hdi-B
18-12-2012, 19:37
دو هفته دیگه صبر کن رام رسمی بریز

mahyarSAMSUNG
18-12-2012, 21:34
تا دو هفته دیگه احتمالا فروختمش .. 1.250 دارم میدم میره ... نمیدونم خوب دارم میدم یا نه ؟ :n03: هفته پیش نوت 2 رو قیمت کردم تو بازار موبایل زده بود 1.470 نمیدونم قیمتش همینه یا نه ؟

18-12-2012, 22:01
تا دو هفته دیگه احتمالا فروختمش .. 1.250 دارم میدم میره ... نمیدونم خوب دارم میدم یا نه ؟ :n03: هفته پیش نوت 2 رو قیمت کردم تو بازار موبایل زده بود 1.470 نمیدونم قیمتش همینه یا نه ؟
خیلی عالی داری میدی. معمولا ۱۱۰۰ اینطورا ور میدارن. نوت ۲ هم خیلی بالاتر از این حرفاس. حدودای ۱۷۵۰-۱۸۰۰.

mahyarSAMSUNG
21-12-2012, 01:15
چقدر زور داره که این همه نصب کنی بعد ببینی اس نوت یا اس ممو نداره.این کوکرها یه چیزیشون میشه ها
.بخدا اسم این گوشی گلگسی نوت نه گلکسی اس ۲ :n14:
روی عکس که ادیت رو بزنی هیچ اتفاقی نمیوفته.یعنی ویرایش تعطیل اومدیم فتوشاپ تاچ نصب کنیم که با اون ویرایش کنیم دیدیم اونم اجرا نمیشه

mahyarSAMSUNG
21-12-2012, 21:48
اس نوت و اس ممو رو بصورت جدا نصب کردم اجرا نمیشه ... چقدر بد فکر کنم دوباره باید به همون 4.04 برگشت :n28:

farzin_silver
22-12-2012, 02:08
اس نوت و اس ممو رو بصورت جدا نصب کردم اجرا نمیشه ... چقدر بد فکر کنم دوباره باید به همون 4.04 برگشت :n28:

برنامه s memo کلا حذف میشه از رام 4.1.

برنامه s note هم اگر رام درست نصب بشه (Full Wipe) کار میکنه.

من سبکترین رام دیودکس شده که نصب کردم Burt rom هست که الان دارم استفاده میکنم.
از همه نظر تکمیله.البته ادیت تو عکس کار نمیکنه و خیلی از برنامه های استوک گوشی حذف شدن.
تو سایتا گفتن تو برج یک 2013 اپدیت رسمی میاد.چند روز صبر کنید.

Sent from my GT-N7000

M@hdi-B
22-12-2012, 07:08
مهیار من همون بالا بهت گفتم صبر کن .. کلا این ایرادهایی که می گیری هیچ کدوم واسه من کارایی ندارن الانم خیلی راضیم هنوزم اولتیمیت 5.1 رو گوشیمه

اس نت هم کار می کنه

mahyarSAMSUNG
22-12-2012, 22:26
ولی من همیشه وایپها رو انجام میدم.وقتی اس نوت رو نصب میکنم و اجرا میکنم کلوز میده.
اقای مهدی دمت گرم شما از چیه گلکسی نوت استفاده میکنی.به نظر یه اس۲ یا ۳ میخریدی بهتر نبود؟

M@hdi-B
22-12-2012, 23:01
از سخت افزارش و ال سی دیش عزیزم الان 32 گیگ حافظه داخلیش پر بازی اچ دیه بی کار می شم فقط بازی می کنم. .. موزیک گوش می کنم و وب گردی و چت و ........ شما خودتو نگاه نکن عشق عکاسی و ادیت عکس و کارای هنری هستی هر کس یه جوری از گوشی استفاده می کنه

اس2 و3 رو کهنه کردیم عزیزم

mahyarSAMSUNG
23-12-2012, 21:11
باز خوبه بازی میکنی .. من فکر کردم اینترنت بازی میکنی باهاش ... راستش مشتری برای گوشیم اومده 1.250 هم میخوادش ولی دو دل هستم نمیدونم بدم یا ندم ... گلکسی نوت 2 قیمت کردم 2.072 هزار تومن .. نوت 1 هم 1.570 ... اگه بدم بره یهو بدون گوشی میشم .. من بدون گوشی نمیتونم سر کنم ... :n28:

23-12-2012, 22:58
باز خوبه بازی میکنی .. من فکر کردم اینترنت بازی میکنی باهاش ... راستش مشتری برای گوشیم اومده 1.250 هم میخوادش ولی دو دل هستم نمیدونم بدم یا ندم ... گلکسی نوت 2 قیمت کردم 2.072 هزار تومن .. نوت 1 هم 1.570 ... اگه بدم بره یهو بدون گوشی میشم .. من بدون گوشی نمیتونم سر کنم ... :n28:
نوت ۲ هر جا قیمت کردی گرون داده بهت. ۱۷۵۰-۱۸۰۰ ه قیمتش.
واسه گوشی خودتم صبر نکن درجا بده بهش بره. خیلی خوب داره میخره. :|

farzin_silver
24-12-2012, 01:17
نوت ۲ هر جا قیمت کردی گرون داده بهت. ۱۷۵۰-۱۸۰۰ ه قیمتش.
واسه گوشی خودتم صبر نکن درجا بده بهش بره. خیلی خوب داره میخره. :|

این قیمت قبل هست.الان نوت 2 بالای 1900 هست

Sent from my GT-N7000

M@hdi-B
24-12-2012, 07:19
تایید میشه

علاالدین خیلی کمه من دیروز طبقه ششم بودم هیچ کس نداشت 32 گیگش که اصلا تو ایران نیست

در ضمن نوت رو بفروشی نوت2 بخری اصلا کار عاقلانه ای نیست چون شما عملا جز مصرف باطری تفاوتی بین این دو گوشی حس نمی کنی(جدا از بحث باریکتر و خوشدست تر بودن)

h!tman
24-12-2012, 15:33
خوب. دوستان ما هم به شما پیوستندی
یک فقره نوت 32 سفید که دورش رنگ و رو رفته رو گرفتم 1150
بهترین رام و روونترین و مهم تر از همه (کم مصرف ترین رام) چیه؟:دی

M@hdi-B
24-12-2012, 19:04
خوب. دوستان ما هم به شما پیوستندی
یک فقره نوت 32 سفید که دورش رنگ و رو رفته رو گرفتم 1150
بهترین رام و روونترین و مهم تر از همه (کم مصرف ترین رام) چیه؟:دی

سلام رضا مبارکه

4.0.4 XXLRT بهترین رام آیس کریمه با تاچ ویز 5

جلی بین هم یه کاستوم بر پایه XXLSC هست به اسم اولتیمیت من خیلی راضی ام Air View هم کار می کنه

فایل روت اون 4.0.4 رو چند صفحه قبل لینک دادم پیدا نکردی بگو آپ کنم

h!tman
24-12-2012, 19:51
مرسی عزیز دلم
میگم Allianceچطوره مهدی؟

M@hdi-B
24-12-2012, 21:39
مرسی عزیز دلم
میگم Allianceچطوره مهدی؟

من آیس کریمش رو ریخته بودم با ظاهرش حال نکردم یه سری هم باگ داشت می خوای اگه نت نداری تست کنم؟

h!tman
24-12-2012, 22:04
والا نت من شبیه نت نیست.همون نت نداشتن حساب کن:دی
میگن جلی بینش بهتر از اولتیمیت ه.
اولتیمیت با کاربریت (که میدونم بازیه:دی) چقدر باطری نگه میداره؟

mahyarSAMSUNG
24-12-2012, 22:24
یه کوک شده آقا مهدی داد بهمون خیلی خوبه ولی اس نوت نمیشه نصب کرد روش. البته بروبچ میگن ما نصب کردیم ولی نمیدونم چرا برای من کلوز میده .. اگه میشه یکی لینک دانلود اس نوت رو برای ما بزاره یه تست کنیم بیینیم چطوری .. بدون اس نوت کف کردیم .. :n27:

h!tman
24-12-2012, 22:33
موقعی که اس نوت نصب نمیشه،برگرد بیس رام رسمی.بدون وایپ برو رام کاستوم .
اینطوری پاک نمیشه

M@hdi-B
25-12-2012, 06:42
والا نت من شبیه نت نیست.همون نت نداشتن حساب کن:دی
میگن جلی بینش بهتر از اولتیمیت ه.
اولتیمیت با کاربریت (که میدونم بازیه:دی) چقدر باطری نگه میداره؟

اولتیمیت 5.1 جلی بینه دیگه

من وسط روز که زیاد بازی نمی کنم ولی با یه ساعت بازی و نیم ساعت مکالمه و سی چهل تا اس و یک ساعت موزیک با هندزفری صبح ساعت 9 که می زنم بیرون تا غروب ساعت 6 میرسه به 40 درصد

برایتنس هم وسط .. البته چرخش تو منوها هم هست لا به لاش:دی(همون ور رفتن خودمون)

mahyarSAMSUNG
25-12-2012, 12:25
موقعی که اس نوت نصب نمیشه،برگرد بیس رام رسمی.بدون وایپ برو رام کاستوم .
اینطوری پاک نمیشه

بعد به نظرت خصوصیات رام قبلی رو رام کاستوم تاثیری نمیزاره ؟ چون من یه خورده دل چرک هستم تو این مسئله ، عادت درام فول وایپ میکنم و حتی اون کرنل کلینر رو هم یه دور میزنم که اثری از رام قبلی نمونه :n29:

h!tman
25-12-2012, 14:46
نه فکر نکنم مشکلی پیش بیاد
به خاطر S note این مشکل پیش اومده.فعلا ما تونستیم یک رام 4.0.4 LRG رو دانلود کنیم و فلش بزنیم. ببینیم به کجا میرسه آخرش : ))

mahyarSAMSUNG
25-12-2012, 21:36
خیلی سامسونگ تو این قضیه نامرده ... پس این 4.1 لامصب رو کی میخواد برا نوت بده بیرون شیطونه میگه برم گوشیمو بفروشم یه آیفون بگیرم تا بفهمه مسجد جا نماز خوندنه :n02:

d.b23
25-12-2012, 21:57
خیلی سامسونگ تو این قضیه نامرده ... پس این 4.1 لامصب رو کی میخواد برا نوت بده بیرون شیطونه میگه برم گوشیمو بفروشم یه آیفون بگیرم تا بفهمه مسجد جا نماز خوندنه :n02:
2013 January :n02:
سامسونگ اگر این بساط آپدیت های منطقه ای رو جمع کنه و برای تمام گوشی های اینترنشنالش یه آپدیت جهانی بده هم به خودش لطف بزرگی میکنه و هم به مشتریاش و شدیدا سرعت ارائه آپدیتش میره بالا

mahyarSAMSUNG
25-12-2012, 21:59
دیکشنری PersianDic-FaEn-EnFa v2.3 رو نصب کردم و یه کلمه رو زدم برای تلفظ دیدم دوتا گزینه اومد که باید یکی رو میزدم که تلفظ کنه .. درواقعه همون defaut رو اجرای صدا رو ازم میخواست منم همیشه گزینه google رو میزدم الان هرموقع میخوام تلفظ کنه میره تو این صفحه روی application هم که میرم دیفالت رو پاک کنم گزینه دیفالت خاموشه دیکشنری رو از اول هم که نصب کردم دیگه اون دوتا گزینه نمیاد که اون یکی رو انتخاب کنم .. :n03:

مشکل حل شد ...

h!tman
26-12-2012, 09:58
این اولتیمیت 5.1 یکم لگ نداره؟:-؟

farzin_silver
26-12-2012, 11:16
این اولتیمیت 5.1 یکم لگ نداره؟:-؟

از setting قسمت developer options:
گزینه force gpu rendering و disable hardware overlay رو فعال کنید.

بالای.اونا هم 3 تا گزینه هست window و transition و animator.هر سه تاشون رو روی animation is off بزارید.

گوشی فوق العاده سریع میشه اما دیگه موقع باز و بسته کردن منوها افکت نداره.

Sent from my GT-N7000

h!tman
26-12-2012, 12:05
آره این کارارو کرده بودم
ولی به نظرم یکم کند میاد. شاید به خاطر عادتم به Galaxy player باشه

farzin_silver
27-12-2012, 11:08
منتظر خبرای خوب باشید

Sent from my GT-N7000

h!tman
27-12-2012, 13:04
همرو داریم که :دی
این اولتیمیت مصرف باتریش خیلی خوبه.من که ازش راضیم
نمیدونم الینس چطوریاس

mahyarSAMSUNG
27-12-2012, 14:15
نمیدونم الینس چطوریاس

این رامی که میگی رو من نصب کردم خیلی خوبه ولی بعد از نصب یهو گوشی ریست میشه و میره رو حالت استارت اپ و گیر میکنه . حتی یکی دیگه هم که نصب کرده بود مشکل منو داشت :n18:

farzin_silver
27-12-2012, 14:57
نمیدونم الینس چطوریاس

این یعنی اپدیت رسمی تو راهه :/

Sent from my GT-N7000

h!tman
27-12-2012, 19:15
کلا همون تست هم رسمی بوده،روال سامسونگه.مثل ولیو پک گلکسی اس. اینم الکی داده خوش باشیم:دی

farzin_silver
27-12-2012, 19:48
کلا همون تست هم رسمی بوده،روال سامسونگه.مثل ولیو پک گلکسی اس. اینم الکی داده خوش باشیم:دی

این ورژنهای تست leak شده یه سری باگ ریز توشون هست.
البته از ls2 تا lsc خیلی باگها برطرف شده ولی باز یه سری چیزا مونده.
وقتی اپدیت رسمی بیرون میاد دیگه از اون باگ ها نباید خبری باشه.
از طرف دیگه وقتی اپدیت رسمی میاد سورس کرنل jely bean هم منتشر میشه که دولوپرها میتونن کرنل جدید بیرون بدن.
از این نظر گفتم خبر خوب.
مته به خشخاش ما نزارید :|

Sent from my GT-N7000

amaranth_silent
29-12-2012, 23:08
سلام رو صفحه گوشیم یه خط خیلی ریز افتاده اندازه تار مو میخام گوشیمو بفروشم آیا راه داره ک اون خط رو کاری کنم که محو شه ؟

mahyarSAMSUNG
04-01-2013, 16:37
آقا مهدی یه سوتی تو رام کوک شده که بهم دادی پیدا کردم .. افرادی رو که تو دفتر تلفن add to reject میزنی و بعد remove reject رو میزنی ریموو نمیشه و باید از کال ستینگ این کارو کنیم:n02:

h!tman
05-01-2013, 20:51
حس میکنم این ultimate زیادی FC داره.
رام بهتر تر تر چی هست؟:دی

h!tman
05-01-2013, 23:47
این به نظر رام خوبی میاد.نصب کردم . خبرشو میدم

h!tman
06-01-2013, 12:39
خوبی اول: رام سبکه و برخی از برنامه ها رو نداره.
تبصره : S note نداره ،به جاش G note داره.شبیه همونه
تبصره 2 : مولتی ویندو نداره
تبصره 3 : کلا هیچ نرم افزاری جز تبصره 1 نداره :دی
خوبی دوم : خیلی روونه و مصرف باتریش خوبه. مثلا الان از شارژ کشیدم . 5دقیقه دارم باهاش ور میرم هنوز رو 100هست.
خوبی سوم : فورس کلوزاش خیلی کمه . خیلی کم! مثلا یک بار تو آسفالت 7 FC داد که اونم فقط یک بار بود
دیگه موردی نیست:دی
من کلا چون نیازی به اپلیکیشن های نوت ندارم،نبودش برام مهم نیست
اساسی ترین مشکلی که داره،خیلی هم اساسیه. فیلم برداری نداره!lol
همگی منصرف شدید =))
ویرایش 2:
ورژن جدیدش تو یک تاپیک جدید بود که ندیدم!
اونو الان نصب کردم.
باگ فیلم برداری نداره.

mahyarSAMSUNG
11-01-2013, 22:15
این تاپیک داره میره صفحه دوم و هنوزم جلی بین اصلی نیومده .. اخه این چه وضعشه؟ :n21:

hajoo
13-01-2013, 15:34
دوستان من براى گوشى pattern seciurity گزاشتم ولى حالا ميخوام غي فعالش کنم نميشه. ميگه ادمين اجازه نميده. همچنين براي چيز پى ان رمز گزاشته بودم فراموش کردم نمى دونم چيکار کنم.
تو بخش امنيت يه جا رفتم ميگه گوشى بايد به شارژر وصل باشه و بيشتر از 80 درصد شارژ داشته باشه. من صد در صد هم مى کنم ولى اتفاقى نميوفته.
لطفا منو راهنمايى کنيد.ممنون

mobin
13-01-2013, 17:10
ویرایش شد.

mahyarSAMSUNG
15-01-2013, 15:37
دوستان من براى گوشى pattern seciurity گزاشتم ولى حالا ميخوام غي فعالش کنم نميشه. ميگه ادمين اجازه نميده. همچنين براي چيز پى ان رمز گزاشته بودم فراموش کردم نمى دونم چيکار کنم.
تو بخش امنيت يه جا رفتم ميگه گوشى بايد به شارژر وصل باشه و بيشتر از 80 درصد شارژ داشته باشه. من صد در صد هم مى کنم ولى اتفاقى نميوفته.
لطفا منو راهنمايى کنيد.ممنون

از چیز پی ان استفاده نمیکنم . که کمکت کنم ولی برای پسوردی که گذاشتی همچین ارور تا حالا برای من نداده من جات باشم روتش میکنم شاید گوشیت روت نیست اگه هم روت هست به نظر من که تنها راهش فلش زدن دوباره و فول وایپ هستش :n07:

mahyarSAMSUNG
18-01-2013, 15:41
من نتونستم تو ویندوز 8 فلش کنم کسی میتونه بگه چطوری میشه این کارو کرد ؟ همه درایو ها شو نصب میکنم ولی بعد از اتصال کابل دکمه استارت روشن نمیشه و خاموشه ... :n03:

mahyarSAMSUNG
19-01-2013, 14:10
من برای اولین بار خواستم از چیز پی ان استفاده کنم کسی میتونه تنظیماتش چطوریه ؟ چون من سرور رو میدم بهش . یوزر و پسورد هم میدم ولی unsucceccful میدده ... تنظیمات خاصی داره؟ :n29:

hajoo
19-01-2013, 14:25
من برای اولین بار خواستم از چیز پی ان استفاده کنم کسی میتونه تنظیماتش چطوریه ؟ چون من سرور رو میدم بهش . یوزر و پسورد هم میدم ولی unsucceccful میدده ... تنظیمات خاصی داره؟ :n29:
اینجا آموزشش هست.

mahyarSAMSUNG
21-01-2013, 23:32
نمیدونم چرا کانکنت نمیشه هرکاری میکنم ... من سرور رو میدم بهش pptp رو هم انتخاب میکنم یوزر و پسورد هم میدم ناموفق میزنه کار خاص دیگه ای باید انجام بدم ؟ :n13:

h!tman
22-01-2013, 08:25
تیک Encryption رو تو تنظیماتش وردار

mahyarSAMSUNG
23-01-2013, 12:25
تیک Encryption رو تو تنظیماتش وردار

مرسی بالاخره برای اولین بار با گوشی و مرورگر خود گوشی رفتم فیس ... :n20:

mahyarSAMSUNG
26-01-2013, 16:12
نیدونم چرا دیگع گوشیم فلش نمیشه .... با هر رامی تست کردم نشد

abbas_p
18-02-2013, 18:09
بلاخره رام رسمی ۴.۱.۲ هم برای این گوشی امد
XXLSZ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

h!tman
18-02-2013, 19:37
نیدونم چرا دیگع گوشیم فلش نمیشه .... با هر رامی تست کردم نشد

بدون پیت فلش بزن ببین نمیشه؟
بوتلودر نداشت؟:-؟

M@hdi-B
18-02-2013, 20:22
لینک مستقیم رام رسمی تا یک هفته

hajoo
19-02-2013, 11:23
لینک مستقیم رام رسمی تا یک هفته

این رام keyboard فارسی داره؟خاورمیانه است؟

h!tman
19-02-2013, 12:12
نه رام آلمانه
کیبورد فارسی هم نداره

abbas_p
19-02-2013, 17:17
نه رام آلمانه
کیبورد فارسی هم نداره
کیبورد swype فارسی داره فقط باید دانلودش کنید..

biostar
19-02-2013, 20:25
دوستانی که آپدیت کردن بیان در موردش بگن..

تو این ریلیز ، google services باتری میخوره یا نه ؟

h!tman
19-02-2013, 20:59
دوستانی که آپدیت کردن بیان در موردش بگن..

تو این ریلیز ، google services باتری میخوره یا نه ؟
اتفاقا باتری خوب شده
الان دم دست نیست،ولی اونم چک میکنم
باگ اینا نداره
و Airview هم نداره

biostar
19-02-2013, 23:07
اتفاقا باتری خوب شده
الان دم دست نیست،ولی اونم چک میکنم
باگ اینا نداره
و Airview هم نداره

مشکلی که اندروید 4.1.2 داره این هست که مصرف goole services زیاده ، روی خیلی از گوشی ها چک کردم این مشکل رو دارند

میخوام ببینم این گوشی هم تو آپدیت این مشکل رو داه یا سامسونگ حواسش بوده....

h!tman
19-02-2013, 23:09
مشکلی که اندروید 4.1.2 داره این هست که مصرف goole services زیاده ، روی خیلی از گوشی ها چک کردم این مشکل رو دارند

میخوام ببینم این گوشی هم تو آپدیت این مشکل رو داه یا سامسونگ حواسش بوده....
بیشترین مصرف بعد از Screen متعلق به Android OS هست ، که البته طبیعیه. Google Services 2%مصرف میکنه

hajoo
19-02-2013, 23:59
دوستان نمیدونم چرا هر رامی نصب میکنم سرعتش پایینه. یه بار دادام فروشنده برام نصب کرد سرعتش خیلی خوب بود ولی باز خودم نصب کردم همین مشکل رو دارم. تا حالا 5-6 رام عوض کردم. آخریش هم 4.1.2 بود که مشکلم حل نشد. reset factory کردم erease data and cache رو هم زدم ولی باز همینه.لطفا منو راهنمایی کنید. نمی دونم فروشنده چیکار کرده بود

mahyarSAMSUNG
28-02-2013, 20:34
دوستان نمیدونم چرا هر رامی نصب میکنم سرعتش پایینه. یه بار دادام فروشنده برام نصب کرد سرعتش خیلی خوب بود ولی باز خودم نصب کردم همین مشکل رو دارم. تا حالا 5-6 رام عوض کردم. آخریش هم 4.1.2 بود که مشکلم حل نشد. reset factory کردم erease data and cache رو هم زدم ولی باز همینه.لطفا منو راهنمایی کنید. نمی دونم فروشنده چیکار کرده بود

چقدر عجیب من که مشکلی ندارم ... بستگی داره سرعت رو توی چی بدونی .. شما ویندوز کامیپوتر رو هم که جدید نصب میکنی سرعتش عالیه چار تا برنامه که روش میریزی سرعت کم میشه ... شاید برانامه روش زیاد نصب میکنی :n07:

hajoo
03-03-2013, 19:17
چقدر عجیب من که مشکلی ندارم ... بستگی داره سرعت رو توی چی بدونی .. شما ویندوز کامیپوتر رو هم که جدید نصب میکنی سرعتش عالیه چار تا برنامه که روش میریزی سرعت کم میشه ... شاید برانامه روش زیاد نصب میکنی :n07:
نه مشکل این نیست. من همه چیو فرمت کردم. همون اول که هیچ برنامه ای نصب نیست لگ های وحشتناکی میزنه. ولی همونطور که گفتم یه فروشنده برام نصب کرد عالی بود سرعتش خیلی خوب بود. ولی بچه ها رمزشو چند بار اشتباه زدن مجبور شدم دوباره نصب کنم که باز مشکلات شروع شد

h!tman
03-03-2013, 19:47
رو رسمی هم همین مشکلو دارید؟

hajoo
03-03-2013, 20:06
روی رام رسمی هم همین مشکلو دارم.
دوستان شما رام رسمی دارید یا کاستوم؟
میشه یه رام کاستوم خوب معرفی کنید. ممنون

danial_2006
24-03-2013, 21:54
سلام.دوستان آپدیت رسمی سامسونگ هنوز خبری ازش نیست؟

M@hdi-B
25-03-2013, 09:05
سلام.دوستان آپدیت رسمی سامسونگ هنوز خبری ازش نیست؟

آپدیت رسمی که خیلی وقته اومده ولی نمی دونم سامسونگ چه غلطی می کنه air view کار نمی کنه

h!tman
25-03-2013, 12:07
ما که تعویض کردیم رفت:دی هرچند رو جلی بین خوب شده بود ،ولی خوب خلاصه:دی
مهدی تو هم عوض کن کوچ کنیم به یک گوشی دیگه :دی

M@hdi-B
25-03-2013, 13:30
ما که تعویض کردیم رفت:دی هرچند رو جلی بین خوب شده بود ،ولی خوب خلاصه:دی
مهدی تو هم عوض کن کوچ کنیم به یک گوشی دیگه :دی

من که فعلا معجزه شده 5 ماهه نوت رو دارم خیلی راضیم فقط باطریش یه کم قویتر بود خوب می شد

اس4 رو که اصلا خوشم نیومد صبر می کنم نوت3 معرفی شه یا اون یا اپتیموس جی پرو

A.M.D.D.E.V.I.L
25-03-2013, 22:39
سلام ، احتمالا هزار بار قبلا پرسیدن ولی من ندیدم
راهی هست به پلی-استور رفت و از اونجا دانلود کرد؟

alihashtaad
26-03-2013, 09:36
سلام ، احتمالا هزار بار قبلا پرسیدن ولی من ندیدم
راهی هست به پلی-استور رفت و از اونجا دانلود کرد؟

باید گوشی روت باشه وبا برنامه ای مثل market access اپراتور رو عوض کنید وجی پی اس باید غیر فعال باشه وبا چیز پی ان وصل باشید
بعد میتونید وارد گوگل پلی بشید

A.M.D.D.E.V.I.L
27-03-2013, 07:45
مگه الان چیز پی ان ها کار میکنن ، من فکر میکردم فقط بروگصی کار میکنه که البته اونم نتونستم فعال فکنم یعنی pr0><y.droid جواب نمیده با اینکه با همون اطلاعات از PC وصل میشم
اگه چیز پی ان مفت سراغ داری برام یه پیغام خصوصی بده

h!tman
27-03-2013, 21:11
P droid. یک نسخه داره که [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو ساپورت میکنه. در ضمن orbot هم هست

M@hdi-B
28-03-2013, 12:24
مگه الان چیز پی ان ها کار میکنن ، من فکر میکردم فقط بروگصی کار میکنه که البته اونم نتونستم فعال فکنم یعنی pr0><y.droid جواب نمیده با اینکه با همون اطلاعات از PC وصل میشم
اگه چیز پی ان مفت سراغ داری برام یه پیغام خصوصی بده

یه برنامه دوستان تو تاپیک اس3 لینک دادن به اسم سایفون من تست کردم خیلی عالیه

S_ALI_A
01-04-2013, 12:32
به نظرم امنیت نداره

danial_2006
30-07-2013, 21:11
سلام.هنوز هیچ خبری از آپدیت رسمی این گوشی نیست؟

mahyarSAMSUNG
18-08-2013, 21:15
کسی میدونه چطوری باتری اصل گوشی رو پیدا کنم؟ چون باتریش خراب شده و گوشیم باتریش به 50 درصد کمتر میرسه نورش کم و زیاد و میشه و خاموش میشه .. اون باتری 3200 میلی آمپر که میگن خوبه ؟ ضرر نداره ؟ قیمتش چنده ؟ اصله ؟