PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Galaxy Note » گوشی/تبلت سامسونگ با سیستم عامل Android و صفحه نمایش 5.3 اینچ

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7

amir200812
07-06-2012, 14:26
دوستان این GALAXY NOTE با ICS غوغا میکنه!
امتیاز حدود 4200 میگیره!(با اندروید 2.3.6 نهایت 3900 بود)
(البته فکر کنم تا 4300 هم میتونه)
امتیاز پردازنده از حدود 5400 به 6600 بالا رفته

تاچ خیلی حساس تر شده و کلا سریعتر جواب میده!
ولی هنوز جرعت ندارم خودم ICS استفاده کنم.

K!ng of th3 K!ngs
07-06-2012, 14:36
ؤفتم برای دانلود ولی میره تو Google Play که نمیزاره دانلود کنه نمیدونم چرا وقتی رو Install میزنم هیچی دانلود نمیشه... حتی با بشکن.

godleo
07-06-2012, 19:05

حرف نداره همه چی سریع تر شده توش . . . .بورو نصبش کن نترس چیزی نمیشه من تا حالا 10.15 بار نصب کردمش ولی هنوز با 2.3.6 کار میکنم تا خاورمیانش بیادش . .

godleo
07-06-2012, 19:16
ؤفتم برای دانلود ولی میره تو Google Play که نمیزاره دانلود کنه نمیدونم چرا وقتی رو Install میزنم هیچی دانلود نمیشه... حتی با بشکن.

واسه منم اینجوری بود فقط یک بار موفق شدم دانلود کنم اونم وقتی بود که تازه رام و نصب کرده بودم ؛ رفتم تو حالت پرواز و چیز شکن و فعال کردم بعد دانلود کردم . . . این مارکت خدایی واسه خودش من خارج از ایران بودم ازش استفاده میکردم ؛ خدایش لذت میبردم از گوشیم . . وقتی امدم ایران دگه حال و حوصله گوشیمو نداشتم . . . .

amirpcp30
07-06-2012, 20:19
سلام
دوستان منم منتظر خاورمیانه بودم اما اینو نصب کردم خیلی توپه : KingDroid ICS ورژن 2 حتی خاورمیانه هم بیاد فک نکنم نصب کنم چون این مود اس 3 و svoice رو هم داره
تا اونجایی هم که من فهمیدم بهترین رام کاستوم هم همینه

PersiAndroid
07-06-2012, 22:06

منم همینطور. تا کی این مسائل ادامه داره آپدیت جدید واسه اروپا هم نیومده که مشکلای کرنل برطرف شه؟

A.M.D.D.E.V.I.L
07-06-2012, 23:24
اگه گوشی روت بشه راهی هست که دوباره برگرده حالت -- نشده؟ یهنی حالت کارخانه کار میکنه؟

ahmad710
07-06-2012, 23:43
برای یکی از دوستام میخوام نوت بگیرم،رو دوام باتریش خیلی تاکید داره،کسایی که دارن بگن مصرف باتریش چطوره

biostar
08-06-2012, 00:39

من امتیاز 9000 رو با antutu گرفتن ، دیگر فکر نکنم بیشتر بشه...
حساسیت تاچ هم حدودا بهتر شده ولی تفاوت خیلی زیادی نداره

بازی های HD هم بدون مشکل اجرا میشن و سریع تر از رام های GB

biostar
08-06-2012, 00:41
اگه گوشی روت بشه راهی هست که دوباره برگرده حالت -- نشده؟ یهنی حالت کارخانه کار میکنه؟

بله برای آنروت کردن هم راه هست.
یک فایل زیپ که گوشی رو آنروت میکنه و su و busybox ... پاک میکنه

amir200812
08-06-2012, 08:34
من امتیاز 9000 رو با antutu گرفتن ، دیگر فکر نکنم بیشتر بشه...
حساسیت تاچ هم حدودا بهتر شده ولی تفاوت خیلی زیادی نداره

بازی های HD هم بدون مشکل اجرا میشن و سریع تر از رام های GB

اولا منظور من quadrant بود نه antutu

دوما حساسیت تاچ خیلی بالا رفته!
وقتی یک نوت با 2.3.6 و یکی با 4.0.3 کنار هم باشند کاملا واضح هست.

سوما، مگه قبلا بازی های HD رو اجرا نمیکرد؟:18:

biostar
08-06-2012, 10:52
اولا منظور من quadrant بود نه antutu

دوما حساسیت تاچ خیلی بالا رفته!
وقتی یک نوت با 2.3.6 و یکی با 4.0.3 کنار هم باشند کاملا واضح هست.

سوما، مگه قبلا بازی های HD رو اجرا نمیکرد؟:18:

خیلی از رام های ICS مشکل اجرای بازی های HD رو دارند
گفتم سریعتر شده ، نگفتم اجرا نمیشد و حالا اجرا میشه

quadrant امتیازاتش بدرد خودش میخوره ، با یه اسکریپت ساده که هیچ تاثیری تو سرعت گوشی نداره میشه امتیاز quadrant رو 1000 تا افزایش داد

sparts
08-06-2012, 12:10
سلام دوستان .کسی اطلاع داره اگه من الان این گوشی رو بگیرم اندروید 4 روش نصب شده یا نه؟(بعد از اومدن ابدیت اندروید4 گوشیهای نو با اندوید4 فروخته میشن)؟

pouyasony
08-06-2012, 12:25
سلام دوستان .کسی اطلاع داره اگه من الان این گوشی رو بگیرم اندروید 4 روش نصب شده یا نه؟(بعد از اومدن ابدیت اندروید4 گوشیهای نو با اندوید4 فروخته میشن)؟

نخیر دوست عزیز شما خودتون باید نصب کنید

h!tman
08-06-2012, 14:20
خیلی از رام های ICS مشکل اجرای بازی های HD رو دارند
گفتم سریعتر شده ، نگفتم اجرا نمیشد و حالا اجرا میشه

quadrant امتیازاتش بدرد خودش میخوره ، با یه اسکریپت ساده که هیچ تاثیری تو سرعت گوشی نداره میشه امتیاز quadrant رو 1000 تا افزایش داد
یک ادیت ساده تر تو کرنل و عدد دروغی کوادرانت رو هم اضافه کنید:دی

sparts
08-06-2012, 14:28
دوستان این سوالمم جواب بیدین.نوت توی بازار ساخت چین یا کره هستش؟قیمت و کیفیت شون فرقی داره؟چطوری ساخت کره گیر بیارم؟

pouyasony
08-06-2012, 15:55
دوستان این سوالمم جواب بیدین.نوت توی بازار ساخت چین یا کره هستش؟قیمت و کیفیت شون فرقی داره؟چطوری ساخت کره گیر بیارم؟

هیچ فرقی نداره اتفاقا چین بهتر از کره هستش با اینکه ماله خودم کرست

sparts
08-06-2012, 16:07
دوستان دیگه .شما نظر این عزیز رو قبول دارین؟ساخت کره یا چین بودن تفاوتی نداره؟ گوشیهای کره ای معمولا سفیدش توی بازار موجوده؟ فرق قیمت سفید و مشکی چنده؟روی سایت که دیدم یه 80تومنی بود

amir200812
08-06-2012, 16:10
دوستان دیگه .شما نظر این عزیز رو قبول دارین؟ساخت کره یا چین بودن تفاوتی نداره؟ گوشیهای کره ای معمولا سفیدش توی بازار موجوده؟

2 تا نوت در دسترس من هست! یکی کره هست یکی ویتنام!
یکسان هستند!

البته باطری که روی ویتنامی هست ساخت ژاپنه و خیلی بیشتر دوام داره.

A.M.D.D.E.V.I.L
08-06-2012, 17:45
خب میشه اون فایل زیپ رو بدید که انروت کنم؟ اخه انگار توی اروپا مشکل ایجاد میکنه ،نحوهی انروت کردن رو هم بگید

sparts
08-06-2012, 22:50
یه سوال بعد از ابدیت گوشی به انروید 4 مصرف باطریش بهتر میشه ؟خصوصا توی وب گردی چقدر بهبود پدا میکنه؟محسوسه؟

biostar
08-06-2012, 23:49
یه سوال بعد از ابدیت گوشی به انروید 4 مصرف باطریش بهتر میشه ؟خصوصا توی وب گردی چقدر بهبود پدا میکنه؟محسوسه؟

بنظرم بهتر میشه ، ولی چندان محسوس نیست

biostar
08-06-2012, 23:53
خب میشه اون فایل زیپ رو بدید که انروت کنم؟ اخه انگار توی اروپا مشکل ایجاد میکنه ،نحوهی انروت کردن رو هم بگید

بستگی داره گوشی چگونه روت شده باشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در این دو تاپیک توضیح داده شده
یک فایل زیپ هست که باید از CWM نصب بشه

A.M.D.D.E.V.I.L
09-06-2012, 17:43
من یه فایل 500 مگی رو از اینترنت دانلود کردم که نیاز به روت هم نداره واسه اینکه گوشیمو میخوام به اندروید 4 آپدیت کنم
حالا بعد از این که این کار رو کردم راهی هست که دوباره به حالت اولیه برگرده؟
و یا این که آیا من که خودم دستی خودم رام رو نصب کردم ، گوشی در مناطق غیر تحریم دیگه نمیتونه خودکار آپدیت بشه؟ و باید تا آخر عمرم دستی آپدیتش کنم هی؟

mahtabe shab
09-06-2012, 23:57
سلام دوستان من هر کاری میکنم کابل اچ دی نت وصل نمیشه

biostar
10-06-2012, 00:21
من یه فایل 500 مگی رو از اینترنت دانلود کردم که نیاز به روت هم نداره واسه اینکه گوشیمو میخوام به اندروید 4 آپدیت کنم
حالا بعد از این که این کار رو کردم راهی هست که دوباره به حالت اولیه برگرده؟
و یا این که آیا من که خودم دستی خودم رام رو نصب کردم ، گوشی در مناطق غیر تحریم دیگه نمیتونه خودکار آپدیت بشه؟ و باید تا آخر عمرم دستی آپدیتش کنم هی؟

سامسونگ اینگونه نیست
هر رام رسمی که بخواهید رو میتونید یا با odin و یا با kies بر روی گوشی نصب کنید
از هیچ چیزی هم محروم نمیشید

از رام های ICS هم میشه به GB برگشت ، مشکلی وجود نداره

PersiAndroid
10-06-2012, 00:36
منم همینطور. تا کی این مسائل ادامه داره آپدیت جدید واسه اروپا هم نیومده که مشکلای کرنل برطرف شه؟
آخرش مشکل بریک تو اندروید 4 چی شد؟
اصلا رام رسمی ics اروپا آخریش چیه بزنم؟
مگه تو رام رسمی هم این امکان هست؟
یکی به زبان مبتدی واسه من جریانو از اول توضیح بده!

johnypersian1656
10-06-2012, 01:12
آخرش مشکل بریک تو اندروید 4 چی شد؟
اصلا رام رسمی ics اروپا آخریش چیه بزنم؟
مگه تو رام رسمی هم این امکان هست؟
یکی به زبان مبتدی واسه من جریانو از اول توضیح بده!

والا تا اونجایی که من میدونم رئوف جان واسه رسمی هم میتونه اتفاق بیفته حتی با فلش زدن با پی سی. مثل اینکه فعلا فقط رام های بر پایه ی cm9 فقط ایمن هستند.2 روز پیش هم سامسونگ گفته داره روی این مشکل کار میکنه! این لینک کامل خبرش :

خبر مربوط به 8 ژوئن

مشکل هم موقع وایپ و یا فلش با odin یا cwm اتفاق میفته. ولی تا حالا ندیدم کسی با odin mobile pro مشکل داشته باشه. حالا دوستان نت دار بازم بهتر میتونن نظر بدن.

.:PAR3A:.
10-06-2012, 02:50
دوستان يكي از دوستاي من گفته كه نوتمو برات ميارم آي سي اس بزن ، حالا اين قضيه بريك تا چه حد جديه؟! رامي هست كه خطر نداشته باشه كلا؟! چون گوشي مال خودم نيس نميخوام ريسك كنم. :|

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

h!tman
10-06-2012, 09:26
خوب براش جینجر بزن با گو لانچر تم ای سی اس بزن:دی

johnypersian1656
10-06-2012, 11:30
دوستان يكي از دوستاي من گفته كه نوتمو برات ميارم آي سي اس بزن ، حالا اين قضيه بريك تا چه حد جديه؟! رامي هست كه خطر نداشته باشه كلا؟! چون گوشي مال خودم نيس نميخوام ريسك كنم. :|

پارسا جان فعلا همه ی آی سی اس ها مشکل دارن(میتونن ایجاد مشکل کنن) رام های برپایه ی cm9 بی خطرن

biostar
10-06-2012, 11:35
مشکل در firmware های rev 0*19 هست ، این مشکل بر میگرده به دستور پاک کردن MMC

باعث خراب شدن پارتیشن های factoryfc و یا data میشه ، این مشکل فعلا قابل حل نیست (باید پارتیشن بندی در pit فایل رو تغییر داد که باعث از دست رفتن قسمتی از حافظه UMS میشه)

کسانی که میخوان ICS استفاده کنند ، بعد از نصب رام رسمی از این اپلیکشن chainfire استفاده کنند ، تا ببینند در معرض خطر هستن یا نه

5146851468

MAG4FA, VYL00M, or KYL00M fwrev 0x12 || 0x19 --> known bad
MAG4FA, VYL00M, or KYL00M fwrev >= 0x25 --> probably safe
MAG4FA, VYL00M, or KYL00M fwrev != 0x19 && < 0x25 --> probably bad

fwrev های 0*12 و0*19 خطرناک هستند

amir200812
10-06-2012, 11:39
مشکل در firmware های rev 0*19 هست ، این مشکل بر میگرده به دستور پاک کردن MMC

باعث خراب شدن پارتیشن های factoryfc و یا data میشه ، این مشکل فعلا قابل حل نیست (باید پارتیشن بندی در pit فایل رو تغییر داد که باعث از دست رفتن قسمتی از حافظه UMS میشه)

کسانی که میخوان ICS استفاده کنند ، بعد از نصب رام رسمی از این اپلیکشن chainfire استفاده کنند ، تا ببینند در معرض خطر هستن یا نه

5146851468

MAG4FA, VYL00M, or KYL00M fwrev 0x12 || 0x19 --> known bad
MAG4FA, VYL00M, or KYL00M fwrev >= 0x25 --> probably safe
MAG4FA, VYL00M, or KYL00M fwrev != 0x19 && < 0x25 --> probably bad

fwrev های 0*12 و0*19 خطرناک هستند

خوب این هارو نمیشه قبل از نصب رام فهمید؟

biostar
10-06-2012, 11:40

ریختن ICS مشکل ایجاد نمیکنه

پاک کردن ، وایپ کردن و .. که باعث استفاده از دستور MMC_CAP_ERASE باعث میشه گوشی بره مرخصی

در کرنل های جدید chainfire این دستور غیر فعال شده ، اما هنوز خطر بریک شدن هست ( موردی گزارش نشده و احتمالش خیلی کم هست)

biostar
10-06-2012, 11:43
خوب این هارو نمیشه قبل از نصب رام فهمید؟

نه نمیشه
نصب رام هیچ مشکلی بوجود نمیاره

فکر کنم ورژن LP8 امن باشه (مطمئن نیستم)

فعلا خودم دارم با وجود اینکه یک بار گوشی بریک شده ، از ICS استفاده میکنم ، فقط حواسم هست در CWM چیزی رو وایپ نکنم

در ضمن از کرنل جدید CFroot استفاده میکنم ، که دستور پاک شدن emmc غیر فعال شده و احتمال زیاد مشکل حل شده (قطعی نیست)

johnypersian1656
10-06-2012, 13:18
ریختن ICS مشکل ایجاد نمیکنه

پاک کردن ، وایپ کردن و .. که باعث استفاده از دستور MMC_CAP_ERASE باعث میشه گوشی بره مرخصی

در کرنل های جدید chainfire این دستور غیر فعال شده ، اما هنوز خطر بریک شدن هست ( موردی گزارش نشده و احتمالش خیلی کم هست)

حالا شما استادی ولی توی همون thread ای که واسه جواب سامسونگ برای حل این مشکل توی xda تشکیل شده گفته شده فلش کردن هم با odin میتونه مشکل بوجود بیاره. منم فکر میکردم با بک آپ و وایپ این مشکل ایجاد میشه.

biostar
10-06-2012, 13:39
حالا شما استادی ولی توی همون thread ای که واسه جواب سامسونگ برای حل این مشکل توی xda تشکیل شده گفته شده فلش کردن هم با odin میتونه مشکل بوجود بیاره. منم فکر میکردم با بک آپ و وایپ این مشکل ایجاد میشه.

فکر نکنم..

کجا نوشته ؟

johnypersian1656
10-06-2012, 14:06
فکر نکنم..

کجا نوشته ؟

While there have been brickage reports using either PC Odin or CWM, there have been none regarding Odin Mobile Pro. So, when I flashed back GB, I used Odin mobile Pro. Everything went smooth.

لینک :

البته نظر کاربر هست ولی...

biostar
10-06-2012, 22:57
While there have been brickage reports using either PC Odin or CWM, there have been none regarding Odin Mobile Pro. So, when I flashed back GB, I used Odin mobile Pro. Everything went smooth.

لینک :

البته نظر کاربر هست ولی...

برای برگشت از ICS به GB درسته
اما فکر کنم احتمال این موضوع خیلی کم باشه

بیشتر بخاطر وایپ کردن ، یعنی 95 % به این خاطر بریک شدن ، از جمله خودم

amir200812
10-06-2012, 23:42
برای برگشت از ICS به GB درسته
اما فکر کنم احتمال این موضوع خیلی کم باشه

بیشتر بخاطر وایپ کردن ، یعنی 95 % به این خاطر بریک شدن ، از جمله خودم

ببخشید یک سوال:
کلا چرا وایپ میکنیم؟
تا حالا خیلی انجام دادم ولی دلیلش رو نمیدونم:31:

biostar
11-06-2012, 07:38
ببخشید یک سوال:
کلا چرا وایپ میکنیم؟
تا حالا خیلی انجام دادم ولی دلیلش رو نمیدونم:31:

وقتی رام نصب میکنیم معمولا full wipe میکنیم ، برای اینکه بعضی وقت ها به مشکل میخوری تو رام

بعضی مواقع مثلا برای نصب کاستوم رام ، wipe کردن اجباری هست ، حتی اگه خودت نکنی کاستوم رام این کار رو انجام میده

البته برای کسی که می خواد از رام رسمی استفاده کنه نیازی به وایپ نداره ، اون فول وایپ اولیه بعد از نصب رام رسمی هم بنظرم الکیه ، تو گالاکسی اس نیاز بود... ملت دیگه یادشون مونده :دی

godleo
11-06-2012, 14:36

دوست عزیز بزار روشنت کنم این قدر فکرت و مشغول نکن اینجور مسخره بازی ها فقط مخصوص ایران . . کره و چین و ویتنام به خدا هیچ فرقی نداره . .من 4 ماه پیش رفته بودم عربستان میخواستم گوشی بگیرم، رفتم یه جا که مرکز فروش گوشی بود اونجا 3 تا مدلش و داشت فقط کره ای مشکی نداشت فقط سفید داشتش . .خدا وکیلی هر 3تاش قیمتش یکی بود . . .چه سفیذ چه مشکی (آبی) یارو فروشنده میگفت این چه حرفی میزنی حرفت اشتباس ، میگفت من اولین باره میشنوم که کره و چینیش فرق داشته باشه گفت مهم اینه که MADE BY SAMSUNG باشه همین . . . .این آدمای حرم خور میخوان فقط یه جور دزدی کنن (البته نه همشون) خودمم یه نوت ویتنام خریدم از همونجا باتریشم MADE IN KOREA(CELL FROM JAPAN )J دوستانی هم که میگن باتری ژاپن بیشتر کار میده به نظر من اینجوری نیست مثل همون چینی هاس

godleo
11-06-2012, 15:27
دوستان تا به حال کسی از تکنولوژی NFC نوت استفاده کرده ؟ میدونید چه جوری کار میکنه ؟ تو ایران که کار نمیکنه !!!

A.M.D.D.E.V.I.L
11-06-2012, 17:53
سلام دوستان من قبلا میتونستم با چیزpn , و flight mode تحریمو دور بزنم برم مارکت و دانلود کنم ولی نمیدونم باز از کجا میفهمه من ایرانیم ، یعنی میره مارکت ولی دانلود نمیکنه

M@hdi-B
11-06-2012, 21:05
سلام

چند وقت پیش یه بنده خدایی گفت تو علاالدین یه نوت دیده که آنتن داشته و گفت که طرف کانالهای ماهواره رو باهاش گرفته بعد یه عده اومدن بهش خندیدن و گفتن توهم زدی و گوشی چینی بوده و یکی گفت کلیپ تصویری برات پخش کرده و این حرفا .. حالا نمی دونم اینجا بود یا موبایلستان .. بگذریم

من این مدل نوت رو دیروز با چشمای خودم دیدم شاخ در آوردم باید بگم که همچین مدلی وجود داره .. باهاش کار هم کردم نوت واقعی بود چینی یا فیک یا هر مدل مشابه دیگه ای نبود

رفتم تو About گوشی دیدم مدلش رو زده بود SHV-E160K .. کوادرنت نصب کردم مشخصات گوشی رو دیدم دوال کور 1.4 بود با آدرنو 220 .. دیگه همه چیش با نوت یکی بود 32 گیگ هم بود

تا حالا کسی این مدل رو دیده ؟ گوشی مال دوستمه می خوام رام فارسی بریزم روش ولی بعید می دونم پیدا بشه .. راستی می گفت ماهواره رو می گیره با چیز پی ان :دی دیگه من ربطشو نفهمیدم دنبالشم نگرفتم

کسی نظری داره ؟

h!tman
11-06-2012, 21:31
یا ابوالفرض
قضیه چیه ؟:-؟
توی XDA گشتی ؟
فکر نکنم ورژن LTE باشه

h!tman
11-06-2012, 21:32
غلط کردم:خخخخخخخخخخخخخخ
LTE هست
برای کره

amir200812
11-06-2012, 22:19
راستی می گفت ماهواره رو می گیره با چیز پی ان :دی دیگه من ربطشو نفهمیدم دنبالشم نگرفتم

کسی نظری داره ؟

ربطش اینه که ماهواره رو نمیگیره! تلویزیون اینترنتی هست که آدرسش قیلتره و مجبورا با VپیN باید استفاده کرد.

PersiAndroid
11-06-2012, 22:40
خو این چیه؟
چی داره که میتونه کانال بگیره؟
ماهواره ای یا این دیجاتالای وطنی؟

johnypersian1656
11-06-2012, 23:59
سلام

چند وقت پیش یه بنده خدایی گفت تو علاالدین یه نوت دیده که آنتن داشته و گفت که طرف کانالهای ماهواره رو باهاش گرفته بعد یه عده اومدن بهش خندیدن و گفتن توهم زدی و گوشی چینی بوده و یکی گفت کلیپ تصویری برات پخش کرده و این حرفا .. حالا نمی دونم اینجا بود یا موبایلستان .. بگذریم

من این مدل نوت رو دیروز با چشمای خودم دیدم شاخ در آوردم باید بگم که همچین مدلی وجود داره .. باهاش کار هم کردم نوت واقعی بود چینی یا فیک یا هر مدل مشابه دیگه ای نبود

رفتم تو About گوشی دیدم مدلش رو زده بود SHV-E160K .. کوادرنت نصب کردم مشخصات گوشی رو دیدم دوال کور 1.4 بود با آدرنو 220 .. دیگه همه چیش با نوت یکی بود 32 گیگ هم بود

تا حالا کسی این مدل رو دیده ؟ گوشی مال دوستمه می خوام رام فارسی بریزم روش ولی بعید می دونم پیدا بشه .. راستی می گفت ماهواره رو می گیره با چیز پی ان :دی دیگه من ربطشو نفهمیدم دنبالشم نگرفتم

کسی نظری داره ؟

مهدی 2 تا احتمال (البته بعیده :دی ) یکی اینکه اون ورژنی که چین زده بود dual core از گلکسی نوت فقط با اینترفیس اچ تی سی نیست؟ چون اون tv tuner داشت.
یکی هم اینکه شرکت کره ای بود ورژن dmb زده بود (بعد برنامه ی dmb tv داشت تی وی میگرفت) اون نیست؟ البته اون مدل چینیه 5 اینچی بود انگار

amir200812
12-06-2012, 00:01
خو این چیه؟
چی داره که میتونه کانال بگیره؟
ماهواره ای یا این دیجاتالای وطنی؟

با این حساب گیرنده سیگناب دیجیتال در کار نیست ! یک نرمافزار هست که از اینترنت دیتا رو میگیره و پخش میکنه! البته این وجود اون آنتن رو توجیح نمیکنه چون برای این کار بهش نیازی نیست!
از طرفی این کار رو با نرمافزار هم میشه انجام داد و نیاز به سختافزار خاصی نداره!

آرش-19
12-06-2012, 00:27
سلام دوستان من قبلا میتونستم با چیزpn , و flight mode تحریمو دور بزنم برم مارکت و دانلود کنم ولی نمیدونم باز از کجا میفهمه من ایرانیم ، یعنی میره مارکت ولی دانلود نمیکنه

سلام
اگه شما بعد از نصب رام حتی یک بار, فقط یکبار بدون وی پی ان و گویا فلایت مد به اینترنت وصل بشید
گوشی با برنامه فایند مای لوکیشن به صورت اتوماتیک محل شما که ایرانه رو مشخص کنه و از اون به بعد دیگه
جز تحریمها هستید حتی با چیز پی ان و فلایت مود!!

PersiAndroid
12-06-2012, 16:13
میگم تو همه گوشیا اینجوریه یا فقط نوت چند بار رو ورژن اندرویدش کلیک کردم یهو این عکس ظاهر شد:

51581

johnypersian1656
12-06-2012, 16:24
میگم تو همه گوشیا اینجوریه یا فقط نوت چند بار رو ورژن اندرویدش کلیک کردم یهو این عکس ظاهر شد:

همه ی گوشیا

PersiAndroid
12-06-2012, 16:37
Zombie art found in Gingerbread SDK – What this means for us ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Zombie art by jack larson ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آره چه با مزه!

konstantin
12-06-2012, 19:37
سلام دوستان
یکی دو روزه گوشیم خودبه خود داغ میکنه و زود شارژ خالی میکنه. امکان داره ویروسی شده باشه؟
اگه ویروسی باشه چه آنتی ویروسی خوبه استفاده کنم؟
ناگفته نمونه اخیراٌ نرم افزارایی مثل jet audio و 1market و opera mini v7 نصب کرده بودم. گفتم شاید مشکل از اینا باشه.

آرش-19
12-06-2012, 20:02
حتما مشگل از یکی از برنامهاست.برنامه cpu spy رو نصب کن ببین تو استندبای وضعیت گوشیت
چطوریاست.از ستینگ تو battry usage هم میتونی وضعیت مصرف باطریت رو ببینی.

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

konstantin
12-06-2012, 20:30
همه نرم افزارای بالا رو remove کردم اما بازم فایده ای نداشت
battery usage رو نگاه کردم نتایجش این بود:
display : 45%
android OS : 22%
cell standby : 8%
android system : 6%
phone idle : 5%
همراه بانک : 4%
media server : 4%
messaging : 4%
android core aaps : 3%
my files : 2%

PersiAndroid
12-06-2012, 22:09
دیروزی رفتم یه کابل mhl بگیرم پکش ارجینال بود و خیلی ناز بود و ساخت کره ... و خلاصه خیلی خوشم امد تا قیمت گرفتم و فرمدند 60 تومن! دوستمم گفت یکم صبر کن هفته دیگه خودم میارم!
کسی کابل ارجینال با پک سبز خریده که دفترچه راهنما داره...؟

Ami R 940
13-06-2012, 08:57
رو برنامه proxydroid از سااااککسسس استفاده میکنم جواب نمیده...چرا؟؟ راه دیگه ای هست برای راه اندازهیش؟؟ اکانت سالمه مراحل هم درست رفتم اما انگاری عمل نمیده..

konstantin
13-06-2012, 09:27
همه نرم افزارای بالا رو remove کردم اما بازم فایده ای نداشت
battery usage رو نگاه کردم نتایجش این بود:
display : 45%
android OS : 22%
cell standby : 8%
android system : 6%
phone idle : 5%
همراه بانک : 4%
media server : 4%
messaging : 4%
android core aaps : 3%
my files : 2%

توروخدا اگه كسي جوابشو ميدونه راهنمايي كنه. تو 1 روز بدون استفاده كردن شار‍‍‍‍ژ گوشيم تمام ميشه

amir200812
13-06-2012, 09:45
توروخدا اگه كسي جوابشو ميدونه راهنمايي كنه. تو 1 روز بدون استفاده كردن شار‍‍‍‍ژ گوشيم تمام ميشه

احتمال زیاد کار یک بدافزار هست!
اگه یک نوت دیگه در دسترس دارید باطری رو تعویض کنید و ببینید وضعیت چطوره!؟

godleo
13-06-2012, 11:51
دوستان عزیز آندروید 4 خاورمیانه هم آمد.....تبریک میگم ....:8::8::8::8:

ویرایش:::

GT-N7000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
N7000JPLPD
Android 4.0.3
2012 June
N7000OJPLP7
United Arab Emirates

GT-N7000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
N7000JPLPD
Android 4.0.3
2012 June
N7000OJPLP7
Iraq

گوشی و وصل کردم به کامپیوتر برنامه kies و باز کردم خودش درخواست آپتودیت کرد به 4 فک کنم خودش ،الانم داره دانلود میکنه . . . خدا کنه فارسی هم داشته باشه

تشکر یادت نره :10:

PersiAndroid
13-06-2012, 12:09
جدی؟ یعنی بریم واسه دانلود؟

PersiAndroid
13-06-2012, 12:11
من با آپدیت خود گوشی زدم آپدیت جدیدی نشناخت.
حتما باید با kies باشه؟

godleo
13-06-2012, 13:23
حتما باید با kies باشه؟

آره بدو واسه دانلود . . . .منم از گوشی زدم جواب نداد . . . .kies و باز کردم رفت واسه دانلود ......

amiramiryousefi
13-06-2012, 13:38
آره بدو واسه دانلود . . . .منم از گوشی زدم جواب نداد . . . .kies و باز کردم رفت واسه دانلود ......

واسه من روي واي فاي گوشيم پيغام داد
ولي اپديت نكردم
خطري مشكلي نداره؟
اپديت كنم؟

PersiAndroid
13-06-2012, 13:46
حالا با kies آپدیت کنم شماره ها و مسجام می پره؟ چون همش با اودین این کارو می کردم می پرسم!

abbas_p
13-06-2012, 14:16
رام من واسه اسیا هستش و کرنل رو هم عوض کردم ...مشکلی پیش نمیاد با اودین این ورژن امارات رو نصب کنم ؟

PersiAndroid
13-06-2012, 14:23
من kies رو نصب کردم ولی پیغام آپدیت نداد:

13-06-2012, 14:40
حتما باید با kies باشه؟
با اودین بزن خو !

godleo
13-06-2012, 14:44
حالا با kies آپدیت کنم شماره ها و مسجام می پره؟ چون همش با اودین این کارو می کردم می پرسم!

نمیدونم . . منم اولین بارم الان داره دانلود میکنه خودش . . .خوب بورو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از اونجا دانلود کن بعد با ادین بریز

godleo
13-06-2012, 14:57
من kies رو نصب کردم ولی پیغام آپدیت نداد:

کدوم رام نوت رو گوشیته ؟

PersiAndroid
13-06-2012, 15:01
2.3.6
BUILD NUMBER: N7000XXLC1
BASEBAND: N7000XLB2

godleo
13-06-2012, 15:03
چون رامت برای خاورمیانه نیست جواب نمیده........ N7000JPLA1 دارم من جواب داده

PersiAndroid
13-06-2012, 15:03
630 مگه!
نمیدونم همین الان DL کنم یا بذارم شب! :|

hajoo
13-06-2012, 16:01
دوستان یه آموزشی برای نصب (دانلود از کامپیوتر) معرفی بکنید لطفا. درضمن مال من فکر کنم 20-300 مگ بود.چرا برای این دوستمون اینقدر زیاده؟

godleo
13-06-2012, 16:04
دوستان اینم لینک مستقیم آندروید 4.0.3 خاورمیانه سرعت HOTFILE خیلی پایین از این لینک استفاده کنید

godleo
13-06-2012, 16:12
دوستان یه آموزشی برای نصب (دانلود از کامپیوتر) معرفی بکنید لطفا. درضمن مال من فکر کنم 20-300 مگ بود.چرا برای این دوستمون اینقدر زیاده؟
این لینک که گذاشتم ودانلود کن بعد با اودین نصب کن . . . . چون تک فایلم هست اگه میخواین از 2.3.6 به 4 برید باید pit وbootloader آندروید 4 و بگیری با همراه اینا با اودین یه روز کنی

hajoo
13-06-2012, 16:32
اگه با گوشی اپدیت کنم این چیزا رو نمیخواد؟

godleo
13-06-2012, 16:40
اگه با گوشی اپدیت کنم این چیزا رو نمیخواد؟

اینو من نمیدونم . . اگه با گوشی آپ میده ، گوشیتو بزن به شارژ بزار آپ بشه . . برای من از تو گوشی آپ نمیده ولی وقتی به kies وصلش کردم آپ داد . . وقتی رفتم برای دانلود روی 15% ارور داد . .الان دارم لینک و دانلود میکنم با اودین آپ بزنم

آرش-19
13-06-2012, 17:25

شما اگه رامت 2.3.6 هست, از اطلاعات ضروریت بکاپ بگیر یکبار
فول وایپ رو از ریکاوری انجام بده.

godleo
13-06-2012, 18:55
با اودین نصب کردمش . . .حرف نداره . . . . نه pit زدم نه bootlader

PersiAndroid
13-06-2012, 20:33
این دیگه از اون جریانا نداره که با ریکاوری وایپ نکنیمو از این حرفا... بریک نشه

PersiAndroid
13-06-2012, 20:38
این لینک که گذاشتم ودانلود کن بعد با اودین نصب کن . . . . چون تک فایلم هست اگه میخواین از 2.3.6 به 4 برید باید pit وbootloader آندروید 4 و بگیری با همراه اینا با اودین یه روز کنی

گوشیم 16 هست...
فایل پیتشو داری بده.
بوت لودرش و باید از کجا بگیرم مگه اینا روش نیس؟
مگه کسی از 3.2 هم رفته 4 که من فقط از 2.3.6 دارم میرم باید اینکارارو بکنم!

danial_2006
13-06-2012, 22:13
سلام دوستان،امروز منم یه نوت سفید 16 گیگ خریدم 1030000 با گارانتی پارس سامتل.با وایرلس چک کردم واسه آپدیت،حدود 350 مگ آپدیت داره،الان گذاشتم واسه آپدیت.ورژن قبلی 2.3.6 بود.

PersiAndroid
13-06-2012, 23:07
سلام من با ادین 1.87 فلش می زنم و فقط فایل pda رو انتخاب می کنم اما بعد از یه مدت fail میده

البته این ارور هم میده

<ID:0/006> Can't open the serial(COM) port.

بعد اومدم بوت لودر و دانلود کردم واسه این ورژن تیک آپدیت بوت لودر رو هم زدم فایل pit رو هم دانلود کردم و گذاشتم واسش و تیک ریپارتیشن رو هم زدم ولی بازم کار نکرد!
یاد اس 2 بخیر واقعنی!

PersiAndroid
14-06-2012, 00:18
رام ایران هم اومد

N7000JPLPD

Android 4.0.3

2012 June

N7000OJPLP7

Iran

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) / Info ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شانسه داریم!
2 ساعت نشستم 600 مگ رام uae دان کردم با گیگ 5 تومن آسیاتک حالا فرتی پشتش ای ریلیز شد :|

danial_2006
14-06-2012, 07:26
دیشب آپدیت کردم با خود گوشی

amir200812
14-06-2012, 07:47
رام ایران هم اومد

N7000JPLPD
Android 4.0.3
2012 June
N7000OJPLP7
Iran
Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) / Info ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شانسه داریم!
2 ساعت نشستم 600 مگ رام uae دان کردم با گیگ 5 تومن آسیاتک حالا فرتی پشتش ای ریلیز شد :|

حالا این ورژن خطر نداره؟

برای آپدیت چکارهایی باید انجام داد؟

رام فعلی من:
Android version:
2.3.6

Baseband version:
N7000XXLA4

Kernel version:
2.36.35.7
N7000XXLA4 CL886827
se.infra@SEP-74 #2

گوشی منم 16 گیگ هست!

حالا باید چی رو دانلود کنم؟ با چی فلش بزنم؟(با خود گوشی آپدیت نمیده)

درضمن روت هم هست!

PersiAndroid
14-06-2012, 09:14
اگه روته حتما آنروت کن
تک فایل هست
اگه ادین داریو درایورات نصبه فایل رو بزن قسمت pda و فلش کن
جهت اطمینان هم بعد از ریختن رام وایپی چیزی نکن

hajoo
14-06-2012, 12:06
دوستان منم آندروید 4 رو با گوشی آپدیت کردم بدون دردسر.حجمش 330 مگ بود.تعجب میکنم مال بعضیا حجیم تره. کلا خوب شده.یکم روونتر.امیدوارم مصرف باتری بهتر بشه.
یه سوال:چطور روش چیز پی ان تنظیم کنم؟ ll2tp رو نمیشه. pptp هم جواب نمیده.

PersiAndroid
14-06-2012, 17:48
من پیت رو زدم تیک ریپارتیشن هم اتوماتیک زده میشه
ولی نه برنامه هام نه فایلام هیچکدوم پاک نشدن
بوت لودر رو هم زدم اما تیک آپدیت بوت لودر رو نه!
گوشی بالا اومد.. اما نمی دونم درست فلش زدم یا نه..
یعنی میخوام بدونم باگ ها در حداقله یا برم باز فکتوری ریست کنم؟

mr_khodaei2008
14-06-2012, 19:21
سلام . اقا چرا دوباره این گوشی گرون شد ؟ حالا که ما خاستیم بگیریم گرون شد

godleo
14-06-2012, 19:59
من پیت رو زدم تیک ریپارتیشن هم اتوماتیک زده میشه
ولی نه برنامه هام نه فایلام هیچکدوم پاک نشدن
بوت لودر رو هم زدم اما تیک آپدیت بوت لودر رو نه!
گوشی بالا اومد.. اما نمی دونم درست فلش زدم یا نه..
یعنی میخوام بدونم باگ ها در حداقله یا برم باز فکتوری ریست کنم؟

یه فکتوری بزن ، بوت لودر نمیخوادش . .. . دوباره فلش کن برای منم اینجوری می شد ،با وجود pit باز هم پاگپک نمی شد

godleo
14-06-2012, 20:02
سلام . اقا چرا دوباره این گوشی گرون شد ؟ حالا که ما خاستیم بگیریم گرون شد

به نظر من note نخر . . .آدم همیشه باید دونبال چیزهای جدیذتر باشه . . . .خودم نوت دارم راضی هستم ولی اگه الان بخوام گوشی بخرم note نمیخرم . . . .htc one چیزه خوبیه . . . 1تومن

mahtabe shab
15-06-2012, 11:06
سلام . امروز سافتور ابدیتو زدم ورژن 4 اومد .ابدیت کنم یا نه میگن وای فای میریزه به هم درسته ؟فارسی ساپورت میکنه؟لطفا راهنماییم کنید ممنونم.

amir200812
15-06-2012, 12:21
دوستان سامسونگ یک اطلاعیه در مورد مشکل بریک شدن این گوشی داده ولی نتونستم متن خبر رو باز کنم! دوستان ببینم میتونن باز کنن!؟
تو GSMARENA هم هست.

PersiAndroid
15-06-2012, 12:48
بچه ها یه سوال تخصصی من شارژر گالکسی اس 1 ـمو گم کردم دارم با شارژر نوت شارژش می کنم
رو شارژر خودش نوشته بود:
5.0v 0.7a
رو شارژر نوت :
5.0v 1.0a

مشکلی نداره؟

h!tman
15-06-2012, 13:50
من گوشی اچ تی سی بابام رو هم با شارژ اس شارژ میکنم
فکر نکنم مشکلی پیش بیاد چون یک جور تبدیل توی گوشی یا شارژر(دقیقا نمیدونم) قرار داره

mahdimp5
15-06-2012, 13:55
بچه ها یه سوال تخصصی من شارژر گالکسی اس 1 ـمو گم کردم دارم با شارژر نوت شارژش می کنم
رو شارژر خودش نوشته بود:
5.0v 0.7a
رو شارژر نوت :
5.0v 1.0a

مشکلی نداره؟

اتفاقا بهتره... چون این شارژر جریان خروجی‌اش بیشتره،‌کمتر بهش فشار میاد و کمتر داغ میکنه.

PersiAndroid
15-06-2012, 14:53
اتفاقا بهتره... چون این شارژر جریان خروجی‌اش بیشتره،‌کمتر بهش فشار میاد و کمتر داغ میکنه.

جدی؟
اگه اینطوره که عالیه... میخواستم عصر برم شارژر بگیرم :)

BLACK_SUN
15-06-2012, 15:05
رو شارژر خودش نوشته بود:
5.0v 0.7a
رو شارژر نوت :
5.0v 1.0a

مشکلی نداره؟

شدت جریان ی همون آمپر مثل لاین line میمونه برا اتوبان.هرچه لاین بیشتر باشه ماشین های بیشتر و سریع تر عبور میکنن.پس میشه گفت زودتر شارژ میشه گوشی.

BLACK_SUN
15-06-2012, 15:22

عزیز جوابت اشتباس.خودت میگی خروجیش بیشتره یعنی قدرتش بیشتره.اگه قانع نشدی بگو بیشتر توضیح بدم

PersiAndroid
17-06-2012, 22:34
پس باتری رو خراب نمی کنه؟
در هر صورت من یه شارژر گرفتم براش...

من یه مشکل اساسی دارم با نوت
دیتا های اس 2 رو که روش میریزم مث مودرن کامبت 2 یا نوا 2 یا اسپلینتر سل تمام کنترلراش جمع میشن گوشه صفحه!

اصلا نمیشه بازی کرد. قشنگ حس می کنی همه دکمه های بازی به خاطر افزایش رزلشن تو همون رزلشن نیتو جا موندن
اما بازی فول اسکرینه! راهش چیه خیلی رو اعصابه...

amir200812
18-06-2012, 01:12

دیتا های اس 2 رو که روش میریزم مث مودرن کامبت 2 یا نوا 2 یا اسپلینتر سل تمام کنترلراش جمع میشن گوشه صفحه!

اصلا نمیشه بازی کرد. قشنگ حس می کنی همه دکمه های بازی به خاطر افزایش رزلشن تو همون رزلشن نیتو جا موندن

عزیز حداکثر شدت جریانی که S1 میتونه تحمل کنه زیر باطری نوشته شده!
اگه نگاه کنید نوشته ماکسیموم 1000 میلی آمپر!
یعنی میتونید از شارژر هایی استفاده کنید که حداکثر 1000 میلی آمپر باشن و اگه بیشتر باشه صدمه میزنه!
این برای خود NOTE هم هست! زیر باطری نوت هم همین رو نوشته!

یعنی برای شارژ کردن S1 با خیال راحت میتونید از شارژر NOTE استفاده کنید (شارژر NOTE هزار میلی آمپر هست)
در مورد بازی هم مشکلی من نداشتم، البته من زیاد بازی نمیکنم و فقط 3 بازی زیر نصب کردم!
(َAsphalt6,modern combat 3,real racing2)

vahidshah
18-06-2012, 09:45
کد ی که باهث ریست کلی اندروید بشه مثل 7370 نوکیا رو اندروید 4 رو نوت کارنکرد.همچین کدی واسه 4 میشناسین؟هم ریست کلی بکنه هم حافظه داخلی و اون حافظه که کوچیکتره برنامه ها یکمش روش نصب مبسه ربیت بشه

amir200812
18-06-2012, 11:01
کد ی که باهث ریست کلی اندروید بشه مثل 7370 نوکیا رو اندروید 4 رو نوت کارنکرد.همچین کدی واسه 4 میشناسین؟هم ریست کلی بکنه هم حافظه داخلی و اون حافظه که کوچیکتره برنامه ها یکمش روش نصب مبسه ربیت بشه

فکر کنم باید فول وایپ کنید! البته در اندروید 4 کمی خطرناک هست!

biostar
18-06-2012, 11:02

*#7780# Factory Reset

می تونی هم در CWM گوشی رو full wipe کنی

godleo
18-06-2012, 15:17

بیا این مثل #7370* نوکیا ..... فول ریست گالکسی نوت #3855*2767*

PersiAndroid
18-06-2012, 15:21
رو اندروید 4 وایپ نکنین فعلا ریسکیه...

Danitondar
18-06-2012, 16:56
Pattern یادمون رفت پس چیکار کنیم؟

PersiAndroid
18-06-2012, 18:26
گوگل اکانت نداری؟ که بدی باز شه؟
اگه نداری برو تو دانلودینگ یه رام جدید بزن با ادین اقلا ریسکش کمتره

mahtabe shab
18-06-2012, 19:48
سلام دوستان یه سوال داشتم میشه دوباره ورژن 2.3.6 بریزم روی گوشی ورژن 4.0.3 ریختم گوشیم یه طوری شده .اسم کسایی که زنگ میزنن نمیوفته مگر با
98+ سیو شده باشه.نمی دونم چکار کنم .ممنون میشم راهنماییم کنید.

mahyarSAMSUNG
19-06-2012, 21:26
منم همین مشکل رو دارم ولی دیگه ساختیم باهاش .... با دوصفر 98 سیو میکنم

PersiAndroid
20-06-2012, 01:04
رامت ایرانه یا امارات>؟

vahidshah
20-06-2012, 10:54
بیا این مثل #7370* نوکیا ..... فول ریست گالکسی نوت #3588*2767*
بسیار ممنون از راهنمایی
ارور دادکه connnection problem or invalid mmi code
یعنی واسه نوت با اندروید 4 تو دنیا یه کد مثل 7370 نوکیا پیدانخاهد شد!!!

PersiAndroid
20-06-2012, 13:16
چرا کده درسته
بقیه هم همین کد رو زدن کار کرده مث این کاربر:

خیلی ها سوال پرسیده بودن که چجوری میتونن از 2.3.6
به این رام برن
من به صورت زیر نصب کردم و مشکلی هم ندارم :
1- wipe ها رو
توی ریکاوری انجام دادم : wipe data - wipe cache - wipe dalvik
2- فقط رام رو
توی قسمت PDA وارد کردم و فلش کردم ( از pit و bootloader استفاده نکردم )
3-
بعد از تمام شدن کار هم یه بار توی رام جدید با کد *2767*3855# فکتوری ریست کردم (
ممکنه کد از آخر به اول نوشته شده باشه پس دقت کنین که از طرفی که * داره شروع کنین
)

از ODIN 1.87 استفاده کردم که میتونین از لینک زیر دانلود کنین

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!download|28...87.zip|427|0|0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!download|289p5|2394175257|odin3_v1.87.zip|427|0| 0)

این
اولین رامی بود که من نصب کردم و اینجوری هیچ مشکلی نداشت البته من هیچ مسئولیتی رو
قبول نمیکنم ولی فکر نکنم مشکلی پیش بیاد

hajoo
20-06-2012, 16:55
دوستان من آندروید 4 دارم.چند بار pattern رو اشتباه ردم رفت تو اون صفحه که googleaccount میزنی.هر چی اکانت رو زدم وارد نشد.restart کردم رو samsng مونده چیزی نمیاد. چیکار کنم؟
---
آقا من یه اشتباهی کردم 4s رو با note عوض کردم.حالم از این آندروید بهم میخوره.همش مشکل.هنگ میکنه.سرعتش کمه.باتری زود خالی میکنه. اگه درست شد با اردنگی میفروشمش.
فقط صفحه اش بزرگه.همین.دیگه هیچ برتری نسبت به آیفون نداره.

biostar
20-06-2012, 17:49
دوستان من آندروید 4 دارم.چند بار pattern رو اشتباه ردم رفت تو اون صفحه که googleaccount میزنی.هر چی اکانت رو زدم وارد نشد.restart کردم رو samsng مونده چیزی نمیاد. چیکار کنم؟
---
آقا من یه اشتباهی کردم 4s رو با note عوض کردم.حالم از این آندروید بهم میخوره.همش مشکل.هنگ میکنه.سرعتش کمه.باتری زود خالی میکنه. اگه درست شد با اردنگی میفروشمش.
فقط صفحه اش بزرگه.همین.دیگه هیچ برتری نسبت به آیفون نداره.

بهترین کار نصب یک رام جدید با Odin هست.
وایپ خطر داره

البته همه ی برنامه ها هم میپره ، امیدوارم بکاپ داشته باشی

hajoo
20-06-2012, 19:06
راه دیگه ای نیست؟ساده تر. اشکال نداره همه چی پاک بشه.چون میخوام بفروشمش.

PersiAndroid
20-06-2012, 22:02
تو قسمت ستینگ استورج - فورمت یو اس بی استورج هست
بقیه چیزا هم جدا جدا پاک کنین...
ولی نصب یه رام خیلی سادس..

poonel
20-06-2012, 22:54
همین چند روز پیش تو خیابون یه پسره ای رو دیدم که Note داشت و گرفته بود کنار گوشش، داشت صحبت می کرد.

منم که تا حالا کسی رو Note به دست ندیده بودم.

واقعاً چقدر بزرگ بود! کنار گوش که گذاشته بودش یه طرف صورتش رو کامل پوشونده بود. چه مســـخــره!

تا حالا موبایل به این ضــایعــی ندیده بودم:31:

خیلی زشته آدم باهاش تلفن کنه. آبروریزیه!

بعنوان یه تبلت کوچیک خوبه اما بدرد موبایل نمیخوره. بلکه با هندزفری.

PersiAndroid
21-06-2012, 01:35
من که یه ماه با 7.7 می حرفیدم =))

PersiAndroid
21-06-2012, 16:45

کسی نظری نداره؟

amir200812
21-06-2012, 16:56
کسی نظری نداره؟

خوب همانجا جواب دادم دیگه:31:

عزیز حداکثر شدت جریانی که S1 میتونه تحمل کنه زیر باطری نوشته شده!
اگه نگاه کنید نوشته ماکسیموم 1000 میلی آمپر!
یعنی میتونید از شارژر هایی استفاده کنید که حداکثر 1000 میلی آمپر باشن و اگه بیشتر باشه صدمه میزنه!
این برای خود NOTE هم هست! زیر باطری نوت هم همین رو نوشته!

یعنی برای شارژ کردن S1 با خیال راحت میتونید از شارژر NOTE استفاده کنید (شارژر NOTE هزار میلی آمپر هست)
در مورد بازی هم مشکلی من نداشتم، البته من زیاد بازی نمیکنم و فقط 3 بازی زیر نصب کردم!
(َAsphalt6,modern combat 3,real racing2)

biostar
21-06-2012, 21:06
همین چند روز پیش تو خیابون یه پسره ای رو دیدم که Note داشت و گرفته بود کنار گوشش، داشت صحبت می کرد.

واقعاً چقدر بزرگ بود! کنار گوش که گذاشته بودش یه طرف صورتش رو کامل پوشونده بود. چه مســـخــره!

حالا نمیشه به رومون نیاری؟ :دی

البته بازی و کار کردن با اندروید تو note خیلی لذت بخش میشه

Immunology
22-06-2012, 00:49
شانس ما هر روز گرونتر میشه.دوستان رام رسمی 4 واسه این اومده؟؟؟

amir200812
22-06-2012, 05:14
شانس ما هر روز گرونتر میشه.دوستان رام رسمی 4 واسه این اومده؟؟؟

بله!
حتی رام مخصوص ایران هم اومده!!!

mahyarSAMSUNG
27-06-2012, 20:36

شما بهتره بجای مسخره کردن دیدتون رو نسبت به این دستگاها عوض کنید ..... این روزا دیگه چیزی به نام موبایل نیست .... این روزا دستگاهای هوشمند در سایز و ابعاد های مختلف هستند که سیم کارت میخورن ... همین گوشی که شما مسخره میکنید بیشتر 12 میلیون عدد فروخته ... یعنی یه چیزی در حد 5800 نوکیا ( که هم ارزون تره و هم دهن پر کن تر بود بخاطر برند نوکیا ) .. دیگه این گوشی که خودم توی مترو زیاد دست اینو اون میبینم ... هیچ مشکلی هم نداره باهاش حرف زدن فقط یه خورده باید برای مردم تکنولوژی ندیده ایران این دستگاهای هوشمند جا بیوفته ... مثل روزهای اول امنیا اچ دی با صفحه 3.7 که همه میگفتن چقدر گندست ...

Pourya-pc
27-06-2012, 22:31

آقا منم 2 هفته دستم بود ، توی شرکت که نمیشد حرف زد ، فقط با پوزخند همکارام مواجه میشدم ، بیرون هم یه کوچه ایی جایی پیدا میکردم تا بتونم حرف بزنم . با یک دستم هم اصلا نمیشه باهاش کار کرد ، حتی نمیشه اس ام اس داد ، با آیفون پشت فرمون مثل آب خوردن اس میدم . این دیگ چیه آخه ؟؟؟

amir200812
27-06-2012, 22:38
آقا منم 2 هفته دستم بود ، توی شرکت که نمیشد حرف زد ، فقط با پوزخند همکارام مواجه میشدم ، بیرون هم یه کوچه ایی جایی پیدا میکردم تا بتونم حرف بزنم . با یک دستم هم اصلا نمیشه باهاش کار کرد ، حتی نمیشه اس ام اس داد ، با آیفون پشت فرمون مثل آب خوردن اس میدم . این دیگ چیه آخه ؟؟؟

این گوشی خیلی خیلی طرفدار داره!
فقط در بین همکلاسی هام بجز خودم 4 نفر دیگه NOTE داره! ولی جالبه هیچ کسی از دوستام S2 و NEXUS و Xperia S و ... نداره!:18:

javabmikham
27-06-2012, 23:03
خوب شما که خجالت میکشی از این گوشی استفاده کنی و کارهای اصلی که این گوشی براش ساخته شده هم نداری مگه مجبور بودی بخری که اینجوری پشیمون بشی هر چیزیو بحر کاری ساخته اند

moama
27-06-2012, 23:25
دوست من با احترام به نظرت ولی من کاملا باهاش مخالفم.
این گوشی نه به اون بزرگیه که ادم در حالت مکالمه ضایع بشه یا نشه یه دستی باهاش کار کرد من که به راحتی باهاش یه دستی کار میکنم .(سازنده های گوشی نمیدونستن که شما میخوای پشت فرمون:18: sms بفرستی :31:)

در مورد پوزخند همکارانتون هم متاسفانه چون تو ایران در صد افراد کم اطلاع و نا آگاه به تکنولوژی روز خیلی زیاده و خیلی ها هنوز هم از نود درصد امکانات 1100 هم نمیتونن استفاده کنن و خوب بودن یه گوشی رو به انتن دهی :27: اون میدونن تعجبی نداره که یه همچین گوشی باعث تعجبشون بشه و چه بسا بهش ایراد بگیرن و پوزخند بزنن . جالبه اینکه همه هم با کمترین اطلاعات به خودشون حق اظهار نظر هم میدن .
یه خاطره ای رو میخام براتون نقل کنم که برا خودم پیش اومده که مربوط میشه به اظهار نظر های نابجای مردم که واقعا رو اعصابه : بنده مغازه دارم و تو شغلم به پول خرد زیاد نیاز پیدا میکنیم یه روز تصمیم گرفتیم یه اطلاعیه دم در بزنیم که (( لطفا پول خرد فراموش نشود )) خلاصه از فرادا هزار نفر به ما ایراد گرفتن که (پول خرد ) املاش درست نیست و باید مینوشتین (پول خورد) :31: (با اینکه همون پول خرد درست بود) یه چند روزی گذشت و ما هم که از تذکرات مشتریان عاصی شده بودیم اطلاعیه رو عوض کردیم و همون املای غلط ( لطفا پول خورد فراموش نشود ) رو چسبوندیم , از فردا هر کی اومد مغازه گیر داد که اقا این چیه نوشتین (پول خرد ) درسته .
خلاصه سرت رو درد نیارم ما هم کلا اطلاعیه رو کندیم و از دست اظهار نظرهای بجا و نابجای مردم خلاص شدیم . شما هم زیاد این موارد رو جدی نگیر .

h!tman
27-06-2012, 23:33
مثل این میمونه بگی ملت لامبورگینی میبینین چششون در میاد یعنی لامبورگینی ماشین بدیه

amirpcp30
28-06-2012, 11:24
سلام
من هم 9-10 روز نوت مشکی گرفته بودم باهاش راحت نبودم تو جیب برام سخت بود همه میگفتن بزرگه بعد با اس 2 تعویضش کردم با این که خودم اولایی که اس 2 اومده بود گرفته بودم تا 6 ماه استفاده کردم هیچ چیزو بهتر از اس 2 نمی دونستم تا وقتی که شیکست اما دیدم قابل مقایسه با نوت نیست دوباره نوت گرفتم دیگه عادی شده بود بزرگیش فقط کسایی می گفتن بزرگه که ندیده بودن کیف هم گرفتم واسش میگیرم دستم فوق العادس (البته کیفش مخصوص نوت نیست)می خواستم اس 3 بگیرم اما هر چی فک می کنم فقط سی پی یو بیشتر داره و دنبال کردن مردمک چشم از اون طرف نوت بزرگتره قلم داره باتریش بهتره هر چی فک کردم نوت برام بیشتر کارایی داره اخه اس 3 با نوت گرافیکش یکی دقیقا بازیی که روی اس 3 نصب میشه روی نوت هم نصب میشه پس این سی پی یو فقط مصرفو میبره بالا تا حالا که نتونستم خودمو راضی کنم
واقعا هم خیلی طرفدار داره با اینکه گوشی رده بالاس و قیمت زیادی داره البته نسبت به امکاناتش خوبه
:40:

godleo
29-06-2012, 15:55
من وقتی دارم با این گوشی حرف میزنم یا کار میکنم تو مکان عمومی کلی هم لذت میبرم . . . بزرگ بودن این گوشی خیلی عالی یکی از چیزای مثبتش همین ، من دگه نمیتنم گوشی کوچیک تر از نوت داشته باشم ، از همه نظر قدرت مانور داری روی گوشی . . .وقتی توی جیب شلوار لیم میزارم نوکش و که آرم سامسونگ داره بیرون میمونه به نظر من خیلی قشنگ . . . اطمینان دارم که گوشی بعدی که میخرم نوت 2 . . این گوشی حرف نداره . . .خطاب به اون دوست عزیزم که میگه زشت و گندس خوب چرا خریدیش میدونستی که بزرگه . . ..فقط مشکلش اینه که پشت فرمون راحت s نمی تونی بدی . . همین

amir200812
02-07-2012, 07:34
قیمت 16 گیگ بدون گارانتی 1090 هزار تومان!:18:
قیمتش داره خیلی خیلی سریع بالا میره!
(قیمت ONE X حدود 1080 هست!:27:)

sAeEd_kHaAn
02-07-2012, 08:41
قیمت 16 گیگ بدون گارانتی 1090 هزار تومان!:18:
قیمتش داره خیلی خیلی سریع بالا میره!
(قیمت ONE X حدود 1080 هست!:27:)
احتمالا تا همون 300-1200 که یه زمانی رسید میرسه

pouyasony
02-07-2012, 11:40
من موندم چطور قیمتش از وان ایکس بیشتر شده الان تقریبا 10 تومان از وان ایکس گرونتره

godleo
03-07-2012, 00:47
ICS فعلا خیلی مشکل داره من در حال حاضر 2.3.6 و ترجیح میدم . . . رامم و برگردوندم تا ببینیم این جیلی بن چی از آب در میاد

biostar
03-07-2012, 10:59
من موندم چطور قیمتش از وان ایکس بیشتر شده الان تقریبا 10 تومان از وان ایکس گرونتره

چرا گرونتر نباشه؟

مزیت one x به این گوشی فقط پردازندش هست.

اما گالاکسی نوت ویژگی های خاص و منحصر به فردی داره ،اندازه صفحه و تبلت بودن و قلم spen و ... نه قابل مقایسه با s3 هست و نه one x چون یه چیز کاملا متفاوتی هست.

نمی گم بهتره ، ولی خاص تره

البته قیمت one x در اروپا با خاور میانه کاملا متفاوت هست به این دلیل که کیفیت گوشی ها هم فرق داره ، همیشه جنس خوبه ماله اروپایی ها بوده...

amir200812
05-07-2012, 16:22
ARM چه میکنه با این GPU ها!!!

MALI400 با 4 هسته میتونه تا 176 میلیون مثلث رو پردازش کنه!( هر هسته با فرکانس 400MHz میتونه 44 میلیون تا پردازش کنه!)

ولی نسخه جدید یعنی MALI450 میتونه در هر هسته 104 میلیون مثلث پردازش کنه، و تا 8 هسته ساپورت میکنه! یعنی پردازنده 8 هسته ای با فرکانس 480MHz با توان پردازش 832 میلیون مثلث در ثانیه داره!!!

حالا فرض کنید این GPU با یک پردازنده 4 هسته ای هم همراه باشه! دیگه کی میخواد جلوی این وایسه؟

h!tman
05-07-2012, 19:20
Mali T658 فکر کنم ها!:دی
Mali T604

مدل 604 در حدود 5برابر از Mali 400قوی تره
و مدل 658 در حدود 10برابر از Mali 400قوی تره
یعنی با یک بهینه سازی خوب . در حدود 1میلیارد ترینگل در ثانیه
بهینه سازی خوب هم منظور چیزیه که در S3 شاهدش بودیم

amir200812
05-07-2012, 19:33
Mali T658 فکر کنم ها!:دی
Mali T604

مدل 604 در حدود 5برابر از Mali 400قوی تره
و مدل 658 در حدود 10برابر از Mali 400قوی تره
یعنی با یک بهینه سازی خوب . در حدود 1میلیارد ترینگل در ثانیه
بهینه سازی خوب هم منظور چیزیه که در S3 شاهدش بودیم

توان پردازش سری MALI600 بصورت رسمی هنوز اعلام نشده!

اینی که من میگم MALI450 هست!
اینم لینک سایت ARM:

گفته شده که هر هسته تا 104M tri/s توان پردازش داره و از 1 تا 8 هسته رو پشتیبانی میکنه!

اگه MALI450 این هست، دیگه نمیدونم سری 600 قراره چی باشه!!

h!tman
05-07-2012, 19:41
The Mali-T604 GPU delivers up to 5x performance improvement over previous Mali graphics processors and is scalable up to four cores.

The Mali-T658 delivers up to ten times the graphics performance of the Mali-400-MP GPU, as well as a four times increase in GPU Compute performance when compared with the Mali-T604 GPU.

اطلاعات خفنی نداده .ولی تا همین حد هم کافیه
در مورد این که اعلام کرده بودند مدل MAli 658 با چیپ Quad Core Arm 15 مچ میشه. یعنی 4هسته ای A15 که میشه قدرتی برابر 8-9هسته ای arm A9

shahabprince
05-07-2012, 21:13
حالا یه خورده صبر کنید ببینید nvidia چه پردازنده های گرافیکی خفنی میزنه

h!tman
05-07-2012, 21:39
ulp ها تا به حال چیز خاصی نداشتند .
بیشتر روی ساپورت کار میکنه تا قدرت
همین الانم tegra3 از mali400دو سال معرفی شده و استفاده شده ضعیف تره

mojtaba_5611
08-07-2012, 21:08
سلام خدمت دوستان عزیز یکی از دوستان من یه گالگسی نوت مدل SHV_E160L به تازگی از چین واسم آورده لطفا یکی راهنمایی کنه چطور میتونم روتشا عوش کنم.
کسی میتونه کمک کنه؟؟؟

mojtaba_5611
08-07-2012, 21:19
سلام خدمت دوستان عزیز یکی از دوستان من یه گالگسی نوت مدل SHV_E160L به تازگی از چین واسم آورده لطفا یکی راهنمایی کنه چطور میتونم روتشا عوش کنم.
کسی میتونه کمک کنه؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میتونم kingdroid را روش نصب کنم یا نه؟؟؟

godleo
09-07-2012, 11:17
کسی میتونه کمک کنه؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مگه آنتن داره تو ایران ؟ این مدل فقط برای اپراتور چین ه !!!!!! فک کنم مثل n7000 باشه میشه همه جوره رامش و عوض کنی .....

h!tman
09-07-2012, 11:19
من فکر نکنم
رام های N7000بهش نمیخوره

amir200812
09-07-2012, 11:28

مگه آنتن داره تو ایران ؟ این مدل فقط برای اپراتور چین ه !!!!!! فک کنم مثل n7000 باشه میشه همه جوره رامش و عوض کنی .....

سلام
عزیز رام های N7000 به گوشی شما نمیخوره!
حتی امتحان هم نکنید، چون بدون شک گوشی بریک میشه!

pesarirooni_ma
09-07-2012, 20:15
سلام
گلکسی نوت من زیر نویس های فارسی رو همه به صورت علامت سوال نشون میده چیکار باید بکنم؟
نوع خاصی از زیرنویس یا فونت خاصی رو لازم داره؟

h!tman
09-07-2012, 20:17
ICS نصب کنید یا رام خاور میانه
اگر کاستوم رام استفاده میکنید یک کاستوم رام De-odexed استفاده کنید و خودتون فارسیش کنید

pesarirooni_ma
09-07-2012, 20:21
ICS نصب کنید یا رام خاور میانه
اگر کاستوم رام استفاده میکنید یک کاستوم رام De-odexed استفاده کنید و خودتون فارسیش کنید

از رام ics مخصوص ایران استفاده می کنم

godleo
11-07-2012, 15:04
4.0.4 ics آمد

mojtaba_5611
11-07-2012, 16:14
آره آنتن داره. اینجور که من فهمیدم این مدل سفارش کره جنوبی. حالا اینا را بیخیال رامش با n7000 فرق می کنه یه رام بگین که بهش بخوره.
مشخصات اینه:
Model Number : SHV-E160L
Baseband Version: E160L.FC29.1230.LT
Kernel Version : 2.6.35.11-E160L.FA09.1726-CL867558
Build number : GINGERBREAD.FD06
مشکل من اینه که فارسی نداره که می خام رامشو عوض کنم. برنامه کیبورد فارسی و اس فارسی را دانلود کردم ولی بازم جوابه کارما نمی ده.

mojtaba_5611
11-07-2012, 16:17
4.0.4 ics آمد
کاش میشد منم نصبش کنم.......

h!tman
11-07-2012, 18:26
از رام ics مخصوص ایران استفاده می کنم
پلیرتون چیه؟

h!tman
11-07-2012, 18:27
کاش میشد منم نصبش کنم.......
واقعا ظلمه 650مگ:دی

آره آنتن داره. اینجور که من فهمیدم این مدل سفارش کره جنوبی. حالا اینا را بیخیال رامش با n7000 فرق می کنه یه رام بگین که بهش بخوره.
مشخصات اینه:
Model Number : SHV-E160L
Baseband Version: E160L.FC29.1230.LT
Kernel Version : 2.6.35.11-E160L.FA09.1726-CL867558
Build number : GINGERBREAD.FD06
مشکل من اینه که فارسی نداره که می خام رامشو عوض کنم. برنامه کیبورد فارسی و اس فارسی را دانلود کردم ولی بازم جوابه کارما نمی ده.
به 4 آپدیت کنید.فکر کنم داره .با خود Kies
وقتی اپدیت کردید زبان فارسی رو پیشفرض ساپورت میکنه

amin n & i series
11-07-2012, 23:47
سلام به همگی
یه سوال خدمتتون داشتم
یکی از دوستان نوتشو اورده بود براش اپدیت کنم...دست که زدم بهش دیدم خیلی داغه...مخصوصا بالاش...حتی هیچ کارم نمیکردی بازم نسبتا گرم بود.اپدیتش هم کردم ولی گرماش چندان تغییری نکرد
میخواستم بدونم همشون همین طورن؟؟؟؟

h!tman
11-07-2012, 23:52
فکر نکنم.شما آپدیت کنید درست میشه
وقتی بزنید تو شارژر بالاش داغ میشه
چون کلا چیپ ها بالا کنار دوربینه

amin n & i series
12-07-2012, 00:22
اپدیت که کردم.شد 4.0.3 فارسی.تغییر ظاهری که ذوق زده بشم نکرد!!!!منوی نکسوس رو خیلی بیشتر میپسندم به شخصه
یکم گرماش بهتر شد ولی نه زیاد
وقتی که به وایرلس وصله که دیگه خیلی داغ میشه.البته همطور که گفتیدبالاش فقط داغه پایینش اصلا حتی گرم هم نیست
ما که با ایس2 همچین مشکلای مسخره ای نداریم:31:
پس فرمودید طبیعیه موقع شارژ و استفاده از وایرلس داغ کنه بالاش؟؟؟
اخه با وایرلس داشتم اپدیتش میکردم دیدم داغ کرده خوف کردم:31:

h!tman
12-07-2012, 00:48
بله طبیعیه.
چون نوت بزرگه و صفحه نمایش هم یکم قطور تره . به همین خاطر فاصله دست تا سی پی یو کمه
خیلی داغ یعنی چقدر داغ؟:دی

amin n & i series
12-07-2012, 01:07
در حد 2 تا تخم مرغ نیمرو کردن:31:بیشتر نه ها:31:
شوخی کردم.ولی گرماش به حدی بود که اگه میذاشتیش کنار گوش یکم اذیت میکرد و داغیشو خوب حس میکردی.ولی الان که گذاشتمش و کاری ازش نمیکنم با اینکه وایرلسش هم بازه خیلی خیلی خوب شد و گرمم نیست تقریبا

h!tman
12-07-2012, 01:51
خوب شما Ace2 داری و گرمارو زیاد منقل نمیکنه. اینقدری که میگید طبیعی هست . مشکلی نداره

mr_khodaei2008
13-07-2012, 08:24
یرین تو کف قیمت جدید 1.100.000 تومن

pesarirooni_ma
14-07-2012, 03:03
پلیرتون چیه؟
از پلیر خود گوشی استفاده می کنم و mobo player روی هر دوتاش زیرنویس ها رو به صورت علامت سوال نشون میده

h!tman
14-07-2012, 03:07
از پلیر خود گوشی استفاده می کنم و mobo player روی هر دوتاش زیرنویس ها رو به صورت علامت سوال نشون میده
از MX player استفاده کنید

PersiAndroid
17-07-2012, 10:14
من یه اسمارت واچ سونی گرفتم که خوب با نوت وصل شد و دیگه هی لازم نیست گوشیو واسه خوندن اسم اس و دیدن شماره کسی که زنگ میزنه از جیبم در بیارم...
قیمتش مناسب تر از متو اکتیو هم شد

Ali_Best
17-07-2012, 11:01
من یه اسمارت واچ سونی گرفتم که خوب با نوت وصل شد و دیگه هی لازم نیست گوشیو واسه خوندن اسم اس و دیدن شماره کسی که زنگ میزنه از جیبم در بیارم...
قیمتش مناسب تر از متو اکتیو هم شد

ولی به قول خودت موتو اک تی وی چیز دیگه ایه! :دی

PersiAndroid
17-07-2012, 11:47
آره لامصب گیر نمیاد... :|

amaranth_silent
24-07-2012, 23:57
چند وقت پیشا با دوستم اتوبان تهران ب کرجو با 120 میومدیم ک رفقمون از قضا یه خانومه ایو صندلی پشت یه ماشین میبینه و یه دل نه صد دل عاشقش میشه:40: (اونم با 120 تا میومد) طرفم خیلی چراغ سبز میزد به دوستم خلاصه بمن گفت چیکار کنم ک مخ طرفووو.....اینا...منم مغزم کار کردو با قلم گوشیم شماره دوستمو نوشتم با قرمز گرفتم سمت شیشه ولی ددیش ک میروند نفهمید هیجانی داشت واسه خودش طرفم بعد 2 دقیقه زنگ زد کفمون برید:18::18: چون فک نمیکردیم اینقدر واضح بشه شماررو بخونه خلاصه الانم دارن با خوبیو خوشی با هم زندگی میکنن اینم از مزایای این گوشی ک سبب خیر شد ک عمرا با هیچ گوشیی بتونی با 120 تا ب کسی بتونی شماره بدی:31:امتحانش مجانیه

biostar
25-07-2012, 19:42
چند وقت پیشا با دوستم اتوبان تهران ب کرجو با 120 میومدیم ک رفقمون از قضا یه خانومه ایو صندلی پشت یه ماشین میبینه و یه دل نه صد دل عاشقش میشه:40: (اونم با 120 تا میومد) طرفم خیلی چراغ سبز میزد به دوستم خلاصه بمن گفت چیکار کنم ک مخ طرفووو.....اینا...منم مغزم کار کردو با قلم گوشیم شماره دوستمو نوشتم با قرمز گرفتم سمت شیشه ولی ددیش ک میروند نفهمید هیجانی داشت واسه خودش طرفم بعد 2 دقیقه زنگ زد کفمون برید:18::18: چون فک نمیکردیم اینقدر واضح بشه شماررو بخونه خلاصه الانم دارن با خوبیو خوشی با هم زندگی میکنن اینم از مزایای این گوشی ک سبب خیر شد ک عمرا با هیچ گوشیی بتونی با 120 تا ب کسی بتونی شماره بدی:31:امتحانش مجانیه

مدل 2012 عاشقی ... :دی
وقعا قلمش کاربردی هست مخصوصا وقتی که 2 تا تپ روی گوشی میزنی و S note به سرعت ظاهر میشه .
واقعا سریع و کاربردی هست

h!tman
25-07-2012, 19:59
خداییش قلمش عالیه
نوت 10.1 هم برای پرزنتیشن محشره. یکی از دوستان از سنگاپور خریده بود . بعد اومده بود و برای یک پروژه از نوت 10.1 استفاده کرده بود. مشتریش کف کرده بود :دی

EMIN3M1404
26-07-2012, 12:28
من میخوام این گوشیو بخرم.الان بگیرم یا یه کم صبر کنم.
1.به خاطر اینکه الان قیمتش کشیده بالا
2.با عرضه Note2 قیمت این کمتر میشه؟

h!tman
26-07-2012, 12:44
به نظرم کمی صبر کنید. اگر عجله ندارید

biostar
27-07-2012, 05:35
من میخوام این گوشیو بخرم.الان بگیرم یا یه کم صبر کنم.
1.به خاطر اینکه الان قیمتش کشیده بالا
2.با عرضه Note2 قیمت این کمتر میشه؟

قرار بود با اومدن اس ۳ این گوشی ارزون بشه ولی نشد
فکر نکنم قیمتش دیگه افت خاصی کنه
گالاکسی نوت ۲ تا وارد بازار بشه و افت قیمت داشته باشه حدود 3 ،۴ ماهی ط ول میکشه

EMIN3M1404
28-07-2012, 15:35
قرار بود با اومدن اس ۳ این گوشی ارزون بشه ولی نشد
فکر نکنم قیمتش دیگه افت خاصی کنه
گالاکسی نوت ۲ تا وارد بازار بشه و افت قیمت داشته باشه حدود 3 ،۴ ماهی ط ول میکشه
این گوشی به اس 3 چیکار داره؟
من نمیخوام که این گوشی افت قیمت کنه،میخوام که بیشتر به قیمتش نزدیک بشه.(یه خاطر گرونیه اودلار)
با این اوضاع،صبر کنم یا نه؟
چقدر صبر کنم؟
با صبر کردن مشکل ندارم ولی با پول زور دادن خیلی.

biostar
28-07-2012, 18:38
این گوشی به اس 3 چیکار داره؟
من نمیخوام که این گوشی افت قیمت کنه،میخوام که بیشتر به قیمتش نزدیک بشه.(یه خاطر گرونیه اودلار)
با این اوضاع،صبر کنم یا نه؟
چقدر صبر کنم؟
با صبر کردن مشکل ندارم ولی با پول زور دادن خیلی.

وقتی گوشی جدید و پر فروش میاد معمولا شرکت ها قیمت گوشی های قبلی رو کاهش میدن ، مثل آیفون و این اتفاق برای گالاکسی اس هم افتاد

واقعا فکر می کنی دلار افت کنه؟

من بعید می دونم همچین اتفاقی بیفته
و فکر هم نکنم این گوشی ارزون بشه

قیمت جهانیش مدت هاست که ثابته

من این گوشی رو 1100 خریدم ، در ارزونی دلار که به 1650 هم رسید قیمت گوشی شد 870 تومن
و الان هم برگشته به قیمت سابق

K!ng of th3 K!ngs
28-07-2012, 18:40
دوستان من اندورید 4 ICS رو دانلود کردم.نصبش رو هم بلدم ولی وقتی نصبش کردم میتونم روت کنم بازم؟

mahyarSAMSUNG
28-07-2012, 21:47
بله میتونی ... ولی باید فایل مخصوص رام خودتون رو داشته باشید

biostar
28-07-2012, 22:57
53833

کاش یکم ذوق هنری داشتیم ما هم :دی

EMIN3M1404
28-07-2012, 22:57
وقتی گوشی جدید و پر فروش میاد معمولا شرکت ها قیمت گوشی های قبلی رو کاهش میدن ، مثل آیفون و این اتفاق برای گالاکسی اس هم افتاد

واقعا فکر می کنی دلار افت کنه؟

من بعید می دونم همچین اتفاقی بیفته
و فکر هم نکنم این گوشی ارزون بشه

قیمت جهانیش مدت هاست که ثابته

من این گوشی رو 1100 خریدم ، در ارزونی دلار که به 1650 هم رسید قیمت گوشی شد 870 تومن
و الان هم برگشته به قیمت سابق
فرض محال که محال نیست.
حالا اگه این گوشیو از اروپا (هلند) برام بیارن،اینجا با مخابراتش،مشکلی ایجاد نمیشه؟
یعنی بدون مشکل میشه ایرانسل انداخت توش؟

biostar
28-07-2012, 23:02
فرض محال که محال نیست.
حالا اگه این گوشیو از اروپا (هلند) برام بیارن،اینجا با مخابراتش،مشکلی ایجاد نمیشه؟
یعنی بدون مشکل میشه ایرانسل انداخت توش؟

درسته فرضمحال محال نیست.
اگر می خوای صبر کنی بکن ، ولی قبول داری احتمال کاهش نرخ ارز خیلی خیلی کمه؟

میشه آورد ، حتا اگر لاک هم باشه می شه راحت آنلاکش کرد و موردی نداره
هم با ایرانسل و هم با همراه اول راحت کار میکنه

EMIN3M1404
28-07-2012, 23:06
گرونتر نشه،ارزونی پیش کش.
این که میگی لاک باشه هم مورد نداره،منظورت از اون گوشیایی هستش که یه اپراتور (غیر ایران) به صورت قراردادی میده؟

biostar
29-07-2012, 14:00
گرونتر نشه،ارزونی پیش کش.
این که میگی لاک باشه هم مورد نداره،منظورت از اون گوشیایی هستش که یه اپراتور (غیر ایران) به صورت قراردادی میده؟

بله at&t و...
میشه آنلاکش کرد

vahidshah
30-07-2012, 15:45
من نوت رو حدود 3 ماهه خریدم و به اندروید4 رام خاورمیانه اپدیت کردم .جدیدا گوشی هی ارور میده باطری مورد داره و ولتاژ بالاس.یه برنامه battery repair هست نصب کردم کلی طول میکشه لود میشه و ظاهرا باطری رو ترمیم میکنه اما تا به شارژمیزنم باز ارور اما گاها اون نرم افزار اخطار رو موقتا قطه میکنه واسه شارژباطری هم از شارزر خود گوشی و خیلی کم از یو اس بی استفاده کردم که نباید موردی باشه

به نظرتون مشکل نرم افزاریه؟چون اگه اون ارور که هر تقریبا15ثانیه یبار میاد نباشه باطری ظاهرا خوب کار میکنه گرچه احساس میکنم به نت های دیگه توحالت استندبای بازده کمتری داره
از گوشی میتونه باشه یا باطری

malkemid
30-07-2012, 18:01
من نوت رو حدود 3 ماهه خریدم و به اندروید4 رام خاورمیانه اپدیت کردم .جدیدا گوشی هی ارور میده باطری مورد داره و ولتاژ بالاس.یه برنامه battery repair هست نصب کردم کلی طول میکشه لود میشه و ظاهرا باطری رو ترمیم میکنه اما تا به شارژمیزنم باز ارور اما گاها اون نرم افزار اخطار رو موقتا قطه میکنه واسه شارژباطری هم از شارزر خود گوشی و خیلی کم از یو اس بی استفاده کردم که نباید موردی باشه

به نظرتون مشکل نرم افزاریه؟چون اگه اون ارور که هر تقریبا15ثانیه یبار میاد نباشه باطری ظاهرا خوب کار میکنه گرچه احساس میکنم به نت های دیگه توحالت استندبای بازده کمتری داره
از گوشی میتونه باشه یا باطری

شما یه بار از ریکاوری کلیه وایپ ها به علاوه wipe battery انجام بده...اگه درست نشد یه رام دیگه فلش کن...اگه بازم خوب نشد احتمالا دیگه سخت افزاریه..

vahidshah
30-07-2012, 20:42
شما یه بار از ریکاوری کلیه وایپ ها به علاوه wipe battery انجام بده...اگه درست نشد یه رام دیگه فلش کن...اگه بازم خوب نشد احتمالا دیگه سخت افزاریه..

یکی دوبارم صفحه یجوری شده و توهم رفته و قاطی شده بادوبار زدن دگمه لاک و انلاک شدن درست شده
وایپ بلد نیسنتم داده بودم مغزه موبایل انجام داده بود.تازه امروز متوجه شدم هی میره تو حالت خاصی!!مثلاداری اس ام اس میتونیسی میره یه صفحه دقیقا اسمشو نممیدونم انگارواسه تعریف کردن فرمان های صوتی هست.مثل نویگشن و اس ام اس .حتی گوشی رو میذارم زمین و دست نمزنم میره اون صفحه و هی بر میگرده و گاها هم میرفت یه صفحه حالت تم که وسط صفحه اب و هوا پایین اس ممو گالریو.... بالاراست یه نشانگر مینیمایز داشت که میزدی میرفت تم قبلی
اون چه صفحخه ایه؟و چندباز پشت سرهم تنظیمات جی پی ار اس و اس ام اسهای توضیحش اومدکه قبلا یبار اومده بود.

تازه من رام اگه بخام جدیدشو بریزم غیرازاین رام دیگه ای هم هست مگه؟

2سوال دوم اینکه/من توخونه با وای فای زدم نقشه خیلی جاها لود شده.تومصافرت جایی که انتن نمیداد نویگیشن کارنکرد و ارتباط خاست که هیچ کل نقشه هم رفت.در حالی که با نوکیا ها از ان82تاان 8 افلاین از نویگشن استفاده میکردمو عالی بود

h!tman
30-07-2012, 20:51
بله به تعداد بسیار زیاد کاستوم رام هست
برای وایپ هم گوشی رو خاموش کنید
ولوم بالا +هوم +پاور رو بگیرید
وارد ریکاوری میشید
گزینه ای به نام Wipe Data/factory reset هس

vahidshah
31-07-2012, 00:54
بله به تعداد بسیار زیاد کاستوم رام هست
برای وایپ هم گوشی رو خاموش کنید
ولوم بالا +هوم +پاور رو بگیرید
وارد ریکاوری میشید
گزینه ای به نام Wipe Data/factory reset هس

از صفحه عکس میندازه اونجوری

h!tman
31-07-2012, 02:49
عزیزم گوشی رو باید خاموش کنی:)

K!ng of th3 K!ngs
31-07-2012, 14:01
من میخوام اندروید ICS نصب کنم.
به نظر شما نسخه ی رسمی رو دانلود کنم یا نسخه ی کاستوم؟Kingdroind؟
و نصبش رو بلدم ولی کار خاصی که نبادی انجام بدم؟فقط او تویodin نصبش کنم دیگه؟
مشخصات گوشیم اینه:
android 2.3.6
baseband N7000XXLA4
Kernel Version 2.6.35.7-N7000XXLA1-CL868262
se.infra@sep-53 #2
Build Number:GINGERBREAD.JPLA1

در ضمن روت شده هم هست.
حالا
این نسخه :
KingDroid ICS NoteMania Edition
بهش میخوره؟اگه آره میشه لینکش رو بدید چون من پیدا نکردم.
یا بهتره این رو نصب کنم؟
N7000XXLPY_N7000OXALPY_DBT یعنی همون رسمیه
که فایل های روتش هم هست
راستی به این کار گارانتی میپره دیگه؟
اگه آره لینک 2.3.6 دیفالتش ه اگه میشه بدید که اگه یه موقع خواستم بدم گارانتی بتونم دیفالتش کنم.
دوستان خواهشا بگید کاستوم نصب کنم یا رسمی خوبی ها و بدی های هر کدوم رو بگید و لینک هم بدید لطفا و آگه نصبش از طریق odin نیست یا کار دیگه ای باید کرد (مثل wipe-factory reset( بگید

vahid_crab708
31-07-2012, 15:48
قیمتش با گارانتی چند است؟

hajoo
31-07-2012, 20:06
من ics نصب کردم خیلی خوب شد.مصرف باطری خیلی پایین اومده،روون تر شده. حتی فضای اشغال شده رم هم کم شده. کلا خیلی راضی هستم. من رام ics 4.0.3 نصب کردم.فقط یه مشکل داره که باید اول همه شماره ها +98 اضافه کنی وقتی زنگ میزنن اسمشون بیوفته

K!ng of th3 K!ngs
01-08-2012, 00:10
من ics نصب کردم خیلی خوب شد.مصرف باطری خیلی پایین اومده،روون تر شده. حتی فضای اشغال شده رم هم کم شده. کلا خیلی راضی هستم. من رام ics 4.0.3 نصب کردم.فقط یه مشکل داره که باید اول همه شماره ها +98 اضافه کنی وقتی زنگ میزنن اسمشون بیوفته

شما نسخه ی رسمی رو نصب کردید یا KingDroid؟و اینکه روت هم کردین یا خیر

hajoo
01-08-2012, 09:23
شما نسخه ی رسمی رو نصب کردید یا KingDroid؟و اینکه روت هم کردین یا خیر
من نسخه رسمی نصبیدم. خیلی وقته نصبش کردم ولی همین دیروز روت کردم.

K!ng of th3 K!ngs
01-08-2012, 14:17
باهش ممنون از راهنمایی شما.
دوستن بالاخره کوک شده نصب کنم یا رسمی؟ 1 گیگ نا قابله الکی دانلود نکنم

01-08-2012, 15:02
باهش ممنون از راهنمایی شما.
دوستن بالاخره کوک شده نصب کنم یا رسمی؟ 1 گیگ نا قابله الکی دانلود نکنم
من باشم کاستوم میگیرم ، هر چی باشه رام های کاستوم برای از بین بردن نقص ها و کمبودهای رام های رسمی بوجود میان!

K!ng of th3 K!ngs
01-08-2012, 19:49
رام KingDroid ICS Notemania V 7.0 خوبه در این صورت؟
کلا مزایاش نسبت ره رام اصلی ICS رسمی قابل روت چیه؟

vahidshah
04-08-2012, 20:36
من تو پستهای قبلی مشکل گوشیمو گفتمکه گاها میگه باطری خرابه یا ولتاژ زیاده یا دوربین رو میگه ریستارت کن وقتی میزنی یا ....
فکتوری ریست کردم درست نشد دادم رام کاستوم بزنن .میگن روت کردنو چندین رام کاستوم زدم کار نمیشه بعد گفت رام اصلی بزنم و گفتن با رام اصلی هم بالا نمیاد و بریک شده!!
یعنی چی چکارباید کرد؟من اینا رو زیاد بلد نیستم دست تعمیرکاره

sAeEd_kHaAn
06-08-2012, 11:46
رام KingDroid ICS Notemania V 7.0 خوبه در این صورت؟
کلا مزایاش نسبت ره رام اصلی ICS رسمی قابل روت چیه؟

CrasH V4 نصب کن روونه امکانات s3 رو هم داره از king droid بهتره، البته یکی 2تا رام 4.1 هم اومده براش
این crash خیلی روونتر از رام های اصلیه اصلا لگ نداره

biostar
06-08-2012, 14:20
من تو پستهای قبلی مشکل گوشیمو گفتمکه گاها میگه باطری خرابه یا ولتاژ زیاده یا دوربین رو میگه ریستارت کن وقتی میزنی یا ....
فکتوری ریست کردم درست نشد دادم رام کاستوم بزنن .میگن روت کردنو چندین رام کاستوم زدم کار نمیشه بعد گفت رام اصلی بزنم و گفتن با رام اصلی هم بالا نمیاد و بریک شده!!
یعنی چی چکارباید کرد؟من اینا رو زیاد بلد نیستم دست تعمیرکاره

گوشی بریک شده

اینجا توضیح دادم باید چکار کنی
پول الکی به تعمیر کار ها نده

biostar
06-08-2012, 14:24
بهترین رام سیانوژن و AOKP هست

هم خطر بریک شدن گوشی رو ب طور کامل رفع می کند

هم حالت deep sleep داره چیزی که همه رام های اصلی و کاستوم رام هاش در اون ضعف شدید دارند ، مصرف باتری رو میتونه به شدت کاهش بده

مشکل صفحه نمایش با صفحه مشکلی در هنگام پخش فیلم بطور کامل برطرف میشه

خیلی خیلی کمتر هم داغ میکنه

می تونید ب روز تر هم باشید ! مثلا من الان از android 4.1.1 استفاده میکنم !!

vahidshah
06-08-2012, 23:33
گوشی بریک شده

اینجا توضیح دادم باید چکار کنی
پول الکی به تعمیر کار ها نده

ممنون از راهنمایی ها
اخر رام 4.0.4 زد درست نشد شارژر روهم امتحان کردم باز اونجور بود تا اینکه باطری رو عوض کردم فعلا که درست شده .مخصوصا وقتی از شارژ برمیداشتم هی هشدار و صدای دینگ زدن به شارز رو میداد
شاید چندبار با یو اس بی ضبط ماشین شارژش کردم اون باطری رو خراب کرده بوده باشه

h!tman
06-08-2012, 23:41
شارژر ماشین وسیله خوبی برای شارژ کردن نیست. ولتاژ درست درمون و ثابت هم نداره
مگر استفاده از Car Dock

amir200812
07-08-2012, 12:59
دوستان خبری از اندروید 4.1 برای این گوشی هست؟ قراره بیاد یا نه؟

biostar
07-08-2012, 18:50
دوستان خبری از اندروید 4.1 برای این گوشی هست؟ قراره بیاد یا نه؟

احتمالا تا ماه دیگه برای اس 3 میاد

برای گالاکسی اس 2 هم حدود 2 تا 3 ماه دیگه و چند هفته بعدش هم برای نوت میاد
ولی اومدنش قطعی هست و سامسونگ تایید کرده

الان cyanogen و AOKP رام 4.1.1 دارند، و من در حال استفاده ازش هستم

amir200812
07-08-2012, 20:41
الان cyanogen و AOKP رام 4.1.1 دارند، و من در حال استفاده ازش هستم

حالا که دارید استفاده میکنید، چقدر در کارایی فرق داره؟
یعنی اینی که میگن از پردازش موازی پشتیبانی میکنه، در عمل چقدر کارایی داره؟

و اینکه خیلی از اندروید 4 بهتر هست؟

biostar
07-08-2012, 23:13
حالا که دارید استفاده میکنید، چقدر در کارایی فرق داره؟
یعنی اینی که میگن از پردازش موازی پشتیبانی میکنه، در عمل چقدر کارایی داره؟

و اینکه خیلی از اندروید 4 بهتر هست؟

هنوز نسخه ی کاملی برای نوت ارائه نشده و در حال تکمیل هست
اما در کل از نظر ظاهری که تفاوتی نکرده
از نظر سرعتی هم کمی عملکرد بهتری داره ولی اونقدر اختلاف نیست

در کل در ادامه ی همون سری 4 هست! بنظرم میشد حتی اسم جدید هم روش نزارند

amaranth_silent
09-08-2012, 15:18
سلام دوستان گوشی من با اینکه 16 گیگ میباشد ولی وقتی حافظشو چک میکنم میبینم 11.7 گیگ فضای قابل استفاده
مموری داره و حدود 1.9 گیگ فضای سیستم پس با این حساب سر جمع 2 گیگ تا 16 گیگ کم داره
چجوریاس؟اینم بگم گوشیم یه بار رام اشتباه ریختمو مجبور شدم دوباره بوت لودر کنمو ...باقی مراحل...ممکنه
این 2 گیگ بخاطر این پریده باشه؟

PersiAndroid
09-08-2012, 15:35
نه 16 گیگ کامل هیچوقت در دسترس نیست . هیچ دستگاهی اصلا دقیقا با حافظه ی کامل نوشته شده روش ارائه نمیشه چون یه مقدار از اون فضا برای حافظه سیستمی و برنامه ها کنار گذاشته میشه.
شما فلش هم که بگیری بر اساس 1024 مگ بهت گیگ نمیدن بر اساس 1000 میدن و همیشه کمتر از مقدار تعیین شدست
دیگه یه دستگاه که حافظه داخلی هم بخواد استفاده کنه جای خود
گوشی من که کلا 11.07 گیگ فضای در دسترس داره

amir200812
11-08-2012, 09:58
این رام 4.0.4 آلمان که تازه اومده عجب چیزیه!!!
امتیاز Quadrant از 4600 بیشتر هست!!!
بدون اورکلاک هست! حتی روتش هم نکردم!

amaranth_silent
11-08-2012, 16:38
دوستان من دیگه کلافه شدم از اونجایی که من مودم وایرلس ندارم میخام از طریق شیر کردن اینترنت وایلس لپتاپ گوشیمو به اینترنت وصل کنم
وقتی که کانکشن وارلس لپتاپو فعال میکنم گوشیم ب هیچ عنوان شبکه ای رو شناسهیی نمیکنه در حالی ک گوشی 5800 براحتی کانکت میشه
اینم بگم گوشیم براحتی مودمای وارلس رو شناسایی مکنه ولی این لپتاپو نمیشناسه بنظر شما مشکل از کجاست؟

amir200812
11-08-2012, 17:44
دوستان من دیگه کلافه شدم از اونجایی که من مودم وایرلس ندارم میخام از طریق شیر کردن اینترنت وایلس لپتاپ گوشیمو به اینترنت وصل کنم
وقتی که کانکشن وارلس لپتاپو فعال میکنم گوشیم ب هیچ عنوان شبکه ای رو شناسهیی نمیکنه در حالی ک گوشی 5800 براحتی کانکت میشه
اینم بگم گوشیم براحتی مودمای وارلس رو شناسایی مکنه ولی این لپتاپو نمیشناسه بنظر شما مشکل از کجاست؟

این مشکل رو منم دارم! شبکه هایی که بصورت ADHOC ایجاد میشه رو پیدا نمیکنه!

amaranth_silent
11-08-2012, 18:29
یعنی شما میگی مشکل از چیه؟از گوشی میتونه باشه؟

amir200812
12-08-2012, 00:06
یعنی شما میگی مشکل از چیه؟از گوشی میتونه باشه؟

نمیدونم! من که به نتیجه ای نرسیدم!!!

به هر نوع شبکه بیسیمی وصل میشه ولی شبکه های AD HOC رو کلا پیدا نمیکنه!

godleo
12-08-2012, 18:10

از این Connectifyی

godleo
12-08-2012, 18:11
این مشکل رو منم دارم! شبکه هایی که بصورت ADHOC ایجاد میشه رو پیدا نمیکنه!

از این برنامه Connectify استفاده کنید

hajoo
12-08-2012, 18:23
سلام دوستان من یه زام 4.0.3 دانلود کردم.مشکلی که داره اینه که اگه شماره اولش +98 داشته باشه شناختن نمیشه (اسمش نشون داده نمیشه) .
لطفا لینک یه رام خوب رو معرفی کنید

biostar
12-08-2012, 23:18
سلام دوستان من یه زام 4.0.3 دانلود کردم.مشکلی که داره اینه که اگه شماره اولش +98 داشته باشه شناختن نمیشه (اسمش نشون داده نمیشه) .
لطفا لینک یه رام خوب رو معرفی کنید

از GO contact استفاده کن، و اون و GO phone رو به عنوان default استفاده کن

hajoo
13-08-2012, 12:58
بچه ها من چند بار اون seciurity pattern رو اشتباه زدم.دیگه گوشی بالا نمیاد.رو علامت سامسونگ میمونه.قبلا همین مشکلو پیدا کردم،دوباره رام نصب کردم. راه حل دیگه ای هست؟

vahidshah
15-08-2012, 01:44
با اندروید ها نمیشه از نویگشن نقشه به صورت افلاین استفاده کرد؟

حتی وقتی انتن نبود مپس رو زدم یهو نقشه های از قبل لود شده هم رفتو یجور گنگ موند گوشی!

biostar
20-08-2012, 13:28
با اندروید ها نمیشه از نویگشن نقشه به صورت افلاین استفاده کرد؟

حتی وقتی انتن نبود مپس رو زدم یهو نقشه های از قبل لود شده هم رفتو یجور گنگ موند گوشی!

نویگیشن Offline نمیشه
فقط map آفلاین میاد

تازه نویگیشن های ایرانش هم بدرد نمی خوره

hajoo
20-08-2012, 19:03
بچه ها من چند بار اون seciurity pattern رو اشتباه زدم.دیگه گوشی بالا نمیاد.رو علامت سامسونگ میمونه.قبلا همین مشکلو پیدا کردم،دوباره رام نصب کردم. راه حل دیگه ای هست؟
لطفا به من کمک کنید. رام جدیدی هم نصب کردم درست نشد

biostar
22-08-2012, 22:18
لطفا به من کمک کنید. رام جدیدی هم نصب کردم درست نشد

مگه میشه با نصب رام جدید درست نشه؟

با Odin بزن و repartition کن

اگر درست نشد مشکل از یه چیز دیگست و گوشی عیب پیدا کرده

hajoo
23-08-2012, 01:50
درست شد.ولی یه مشکل داره و اینه تو رام جدیدی که نصبیدم زبان فارسی نداره.ولی تو سایته گفته از فارسی پشتیبانی میکنه.چطوری فارسی رو بهش اضافه کنم؟

amir200812
23-08-2012, 08:49
درست شد.ولی یه مشکل داره و اینه تو رام جدیدی که نصبیدم زبان فارسی نداره.ولی تو سایته گفته از فارسی پشتیبانی میکنه.چطوری فارسی رو بهش اضافه کنم؟

اندروید 4 هست؟
اندروید 4 بصورت پیش فرض فارسی رئ ساپورت میکنه ولی اگه رام فارسی نباشه ،منو هارو فارسی نشون نمیده!
برای کیبورد فارسی هم باید یک کیبورد نصب کنید( خیلی راحت مثل یک نرم افزار ساده نصب میشه)

hajoo
23-08-2012, 09:56
Farsi ro support mikone vali keyboard nadare.chetoru keyboard nasb konam?
Mamnoon

h!tman
23-08-2012, 14:08
Go keyBoard Pro نصب کن

mahyarSAMSUNG
24-08-2012, 17:03
من اسمارت کیبورد نصب کردم خیلی خوبه ... تم های کیبورد قشنگی داره

fmpr
28-08-2012, 11:43
Farsi ro support mikone vali keyboard nadare.chetoru keyboard nasb konam?
Mamnoon

توی language & input فارسی رو اضافه کنید و موقع تایپ با کشیدن روی اسپیس زبان عوض میشه

hajoo
29-08-2012, 23:27
توی language & input فارسی رو اضافه کنید و موقع تایپ با کشیدن روی اسپیس زبان عوض میشه

تو اون قسمت فارسي نداره.
من go keyboard نصبيدم فارسي داره
ولي تو نوشتن ي مشكل داره.تم ديفالت هم باحال تره

Sent from my iPhone using Tapatalk

david071
01-09-2012, 19:56
من مشکل با کیفیت پخش فیلم دارم یعنی فیلمها اون کیفتی که من انتظار دارم رو نشون نمیده
حتی فیلم های 1080 p رو بعضی صحنه ها مربع مربع های کوچک میشه انگار فیلم کیفتش پایین هست مخصوصا در رنگ مشکی خیلی بدجوره اعصابم خورده روی این قضیه
چنتا پلیر -- عوض کردم باز فایده نداره الان با mx player کار میکنم با کداک و....

قبلا ارک اس و neo v و c6-01 داشتم که توی اونها فیلم میدیدم این مشکل وجود نداشت لطفا راهنمایی بفرمایید
اندروید 4.0.3

اینم یک نمونه عکس این فیلم 1080 p هست. این خوبه تازه فیلم 720 p خیلی ناجوره قسمت های مشکی تصویر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

biostar
01-09-2012, 22:28
این مشکل گالاکسی نوت هست.

مشکل تو رام JB حل میشه احتمالا

الان هم اگر از CM استفاده کنید این مشکل وجود نداره

david071
02-09-2012, 14:59
الان هم اگر از CM استفاده کنید این مشکل وجود نداره
cm چی هست نرم افزاره ؟

h!tman
02-09-2012, 15:17
رام هست...

sAeEd_kHaAn
02-09-2012, 15:38
cm چی هست نرم افزاره ؟

CYANOGEN MOD
یه رام حرفه ای هست ولی من ازش خوشم نیومد :دی روی سنسیشن با سیانوژن بیشتر حال میکردم تا نوت شایدم به خاطر اینه که روی نصب همین سیانوژن گوشیم بریک شد و کلی بدبختی کشیدم تا درستش کردم :دی

T.K
07-09-2012, 14:57
سلام دوستان

دیروز یه نوت خریدم که روش اندروید 4.0.3 هستش.

یه چیزی منو نگران.نمی دونم دلیلش چیه؟؟!

وقتی شارژش به حدود 20 درصد می رسه یه لرزش هایی تو تصویر ایجاد میشه.بعدشم دفعه خاموش میشه.هر کار می کنم دیگه روشن نمی شه!
بعد میزنم به شارژ نگاه می کنم میبینم هیچی شارژ نداره و بعد از چند دقیققپه که روشنش می کنم مینویسه 1 % شارژ و در حال شارژ می باشد !!!

حالا مشکل از کجاست؟؟؟
دوستان لطفا راهنمایی کنن.حسابی نگرانم کرده.

amir200812
08-09-2012, 09:12
سلام دوستان

دیروز یه نوت خریدم که روش اندروید 4.0.3 هستش.

یه چیزی منو نگران.نمی دونم دلیلش چیه؟؟!

وقتی شارژش به حدود 20 درصد می رسه یه لرزش هایی تو تصویر ایجاد میشه.بعدشم دفعه خاموش میشه.هر کار می کنم دیگه روشن نمی شه!
بعد میزنم به شارژ نگاه می کنم میبینم هیچی شارژ نداره و بعد از چند دقیققپه که روشنش می کنم مینویسه 1 % شارژ و در حال شارژ می باشد !!!

حالا مشکل از کجاست؟؟؟
دوستان لطفا راهنمایی کنن.حسابی نگرانم کرده.

خوب 100% مشکل داره! حالا چه نرم افزاری چه سخت افزاری، چون تازه خریدی برو پس بده!

درضمن تا جایی که میدونم پیش فرض روی Note باید اندروید 2.3 باشه نه 4.0.3 ! احتمالا گوشی اک نبوده...

08-09-2012, 09:44
اگه قبول به تعویض نکرد ، با یه کالیبریشن 99% حل میشه.

mahyarSAMSUNG
10-09-2012, 20:21
این مشکلات اینطوری برای گوشی منم بود که با تعویض رام درست شد ... یعنی روز اول که خریدمش یهو از RGB که رنگ مانیتور داشته باشه R حذف بشه و صفحه به آبی بزنه ... خیلی میترسیدم تا اینکه وقتی آندروید 4 روش ریختم دیگه اینطوری نشد .. حتی روی این اندروید 4 که دارم شاید ماهی 1 بار یهو صفحش برفیکی میشه و منو مجبور به خاموش و روشن کردن گوشی میکنه ولی این مشکل نرم افزاری .. سخت افزاری نیست ..

mahyarSAMSUNG
11-09-2012, 14:26
آسفالت 7 ورژن 1.01 روی نوت خودم

PersiAndroid
11-09-2012, 14:29
مهیار لینک دانلودشو به منم بده :(

11-09-2012, 15:28
رو گوشی من این جواب داد :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] download.com/mobile/entry-152/

Arian_albertini
11-09-2012, 22:06
آقا یه سوال اضصراری!!!
گوشی رو از طریق OTA به ICS آپدیت کردم ولی یهو گوشی لاک شده‌!!! همه کار می کنه ولی قابلیت تلفنیش رو از دست داده! برای زنگ زدن network lock control key می خواد!!
گوشی رو یکی از استرالیا آورده و از اونجا به اسم آنلاک هم خریده بود! و آنلاک هم بود قبل از آپدیت شدن! چی کارش باید کنم؟!

ehsan102
11-09-2012, 22:14
یک ریست فکتوری کنید

hajoo
19-09-2012, 19:27
سلام.
1-دوستان من یه رام نصب کردم خیلی کنده و ازش راضی نیستم.میخواستم یه رام خیلی خوب(آندورید 4) که آموزش نصب داشته باشه معرفی کنید.
2-فروشنده که برام رام نصب کرد انگار گوشی رو تازه خریده باشی،و تنظیمات اولیه رو هم وارد میکردم. و همه برنامه ها هم حذف میشدن. میخواستم بدونم چطوری اینکارو میکنن؟

ممنون