PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Galaxy Note » گوشی/تبلت سامسونگ با سیستم عامل Android و صفحه نمایش 5.3 اینچ

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7

t_tanhayam
18-01-2012, 12:25
چه دیدی.شاید زدو گشادش کرد:31:
توش مگنت داره مگه؟(آهنربا)

قسمت انتهايي قلم طوريه كه با مقداري فشار داخل شيار قرار ميگره (اصلاامكان شل شدن وجودنداره )
هيچ مگنتي هم در كار نيست

tanatos
18-01-2012, 13:36
Samsung's Galaxy Note rumored to appear on Verizon in the US ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fsamsungs_galaxy_note_rumored_to_appear_on_verizon _in_the_us-news-3680.php)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داداش همه ی پستات تو همه ی تاپیکها کم کم داره انگلیسی میشه!
شاید یکی مثل ما انگلیس لاغر باشه آخه!

dash_mehdi
18-01-2012, 14:12
داداش همه ی پستات تو همه ی تاپیکها کم کم داره انگلیسی میشه!
شاید یکی مثل ما انگلیس لاغر باشه آخه!

فکر کنم این نسخه برای امریکا تولید میشه ولی به نظر من نسخه ی رایج که شبیه galaxy s 2 هست از این قشنگ تره.

.:PAR3A:.
18-01-2012, 15:16
درسته نسخه Verizon واسه امریکاست...
کلا نسخه های LTE و امریکایی 4 دکمه تاچن اما نسخه های جهانی 2 تا دکمه تاچ و یک دکمه مکانیکی... توی GS و GS2 هم همینطور بود...

M@hdi-B
19-01-2012, 17:52
به هیچ وجه شل نمیشه .. سر قلم یه شیار داره(اگه دیده باشین) که از داخل بوسیله یه خار نگه داشته میشه

حالا اگه عکسشو پیدا کردم پستمو ادیت می کنم

می خواستم پستمو ادیت کنم گفتم شاید دیده نشه .. اینم اون عکسی که دنبالش می گشتم :20:

PersiAndroid
20-01-2012, 22:57
عرضه گالكسي نوت سفيد در انگليس در روزهاي آتي

White Samsung Galaxy Note hits UK stores in three days ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] days-news-3694.php)

We first saw the Galaxy Note in white in South Korea and were secretly hoping for it to become available in Europe as well. So, if you've been patiently waiting for a white version of the Samsung Galaxy Note now is your time to rejoice.

UK store John Lewis will be the first to offer the white Galaxy Note on January 23 with other major retailers joining in the fun later. Some of them include Clove.co.uk and Play.com
Earlier in the month at CES 2012, Samsung announced white and black versions of the Galaxy Note for AT&T. You can check out our hands-on of the AT&T version of the Note here. Don't forget to check out our in-depth review of the Galaxy Note as well.

PersiAndroid
20-01-2012, 23:45
يه آپديت جديد واسه نوت اومده درسته ics نيست ولي يه سري قابليت باحال اضافه شده :40:

Samsung rolls out an update to the Galaxy Note, and no, it's not Android Ice Cream Sandwich

Samsung issued an update for the Galaxy Note 5.3" monster of a phone, and some usability tweaks are in store, taking advantage of that massive screen real estate.

The most clever change is a new five-row virtual keyboard, which has the numbers constantly on top, instead of having to enter punctuation mode every time you need to key in the bid in your eBay shopping spree.

There are shrunk keyboard and dialpad modes now as well, which helps immensely when you are struggling to use the phone with one hand, and, lo and behold, it's a struggle with a phone like the Note.

Other enhancements include a larger lock in the lock screen, which you now have to move only slightly to get to the homescreen, instead of having to drag the thing across half the entire giant display before.

There are also arrows that point which way to move it to unlock, in case you are a first-timer.

The laundry list continues with separate settings for brightness and background color for the browser, which should help with battery life, additional date display modes in Calendar, and a dedicated torch widget for your homescreens. This way you can easily use the phone's screen as a torch, with three levels of brightness available by pressing the torch button.

Well, it's not the Android Ice Cream Sandwich update, but it shouldn't be far behind, as Samsung mentioned it will be out this quarter.

source:PhoneArena ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ebow
21-01-2012, 11:00
خدارو 10000 مرتبه شکر که من هفته پیش خریدم این گوشی رو گرنه...
آخه اونموقه که اومده بود اول قیمتش تا 900هزار تومنم پایین اومده بود که من طمع کردم پایینتر میاد ولی یکدفعه اول کمیاب شد گوشی(که مطمینم اینکار سیاست فروشنده ها و مخصوصا وارد کننده ها بود ) و بعدش که دوباره اومد بازار قیمتش کشید بالا منم گفتم هر چی دیرتر بخرم گرونتر میشه و از آل دیجیتال که خدا خیرش بده خریدم 1.120.000 هزار تومن و الان فهمیدم که خوب موقع خریدم چون قیمتش سر به فلک کشیده.
پیشنهادم به اونایی که هنوز نخریدن و منتظرن قیمتش بیاد پایین اینه که همین الان به آل دیجیتال سفارش بدن و با همین قیمتی که گفتم بخرن.خیالشون هم از بابت خرید اینترنتی از آل دیجیتال راحت باشه چون من باهاشون چند بار کار کردم.و کاملا مورد اطمینانن...:ay:

saro65535
21-01-2012, 16:23
يه آپديت جديد واسه نوت اومده درسته ics نيست ولي يه سري قابليت باحال اضافه شده :40:

Samsung rolls out an update to the Galaxy Note, and no, it's not Android Ice Cream Sandwich

Samsung issued an update for the Galaxy Note 5.3" monster of a phone, and some usability tweaks are in store, taking advantage of that massive screen real estate.

The most clever change is a new five-row virtual keyboard, which has the numbers constantly on top, instead of having to enter punctuation mode every time you need to key in the bid in your eBay shopping spree.

There are shrunk keyboard and dialpad modes now as well, which helps immensely when you are struggling to use the phone with one hand, and, lo and behold, it's a struggle with a phone like the Note.

Other enhancements include a larger lock in the lock screen, which you now have to move only slightly to get to the homescreen, instead of having to drag the thing across half the entire giant display before.

There are also arrows that point which way to move it to unlock, in case you are a first-timer.

The laundry list continues with separate settings for brightness and background color for the browser, which should help with battery life, additional date display modes in Calendar, and a dedicated torch widget for your homescreens. This way you can easily use the phone's screen as a torch, with three levels of brightness available by pressing the torch button.

Well, it's not the Android Ice Cream Sandwich update, but it shouldn't be far behind, as Samsung mentioned it will be out this quarter.

source:PhoneArena ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fnews%2FSamsung-rolls-out-an-update-to-the-Galaxy-Note-and-no-its-not-Android-Ice-Cream-Sandwich_id26061)

سلام
چطور اپدیت کنیم؟
ممنون

mahyarSAMSUNG
21-01-2012, 21:03
خدارو 10000 مرتبه شکر که من هفته پیش خریدم این گوشی رو گرنه...
آخه اونموقه که اومده بود اول قیمتش تا 900هزار تومنم پایین اومده بود که من طمع کردم پایینتر میاد ولی یکدفعه اول کمیاب شد گوشی(که مطمینم اینکار سیاست فروشنده ها و مخصوصا وارد کننده ها بود ) و بعدش که دوباره اومد بازار قیمتش کشید بالا منم گفتم هر چی دیرتر بخرم گرونتر میشه و از آل دیجیتال که خدا خیرش بده خریدم 1.120.000 هزار تومن و الان فهمیدم که خوب موقع خریدم چون قیمتش سر به فلک کشیده.
پیشنهادم به اونایی که هنوز نخریدن و منتظرن قیمتش بیاد پایین اینه که همین الان به آل دیجیتال سفارش بدن و با همین قیمتی که گفتم بخرن.خیالشون هم از بابت خرید اینترنتی از آل دیجیتال راحت باشه چون من باهاشون چند بار کار کردم.و کاملا مورد اطمینانن...:ay:

پولشو دارم ولی زورم میاد که 1 تومن پول گوشی بدم ... می ایستم ... وقتی شد 700 تومن میخرمش اونم سفیدش :31:

tanatos
21-01-2012, 21:11
منم فکر میکنم خرید این گوشی اونهم با این فراز و نشیب قیمت دلار اصلا جالب نیست!
البته داشتن گوشی اون هم تو روزهای اول عرضش لذت دیگه ای داره ولی الان اوضاع مناسب نیست!

mahyarSAMSUNG
25-01-2012, 20:23
شنیدم بازار غیر رسمی دلار شده 1420 ... و سکه هم شده از 1تومن شده 800 تومن ایا قیمت این گوشی تغییری نکرده ؟

M@hdi-B
25-01-2012, 20:33
مهیار جان آل دیجیتال آورده 1240

خودم امروز زنگ زدم .... یدونه آک تو تهران هست 1200 اگه موفق نشم بخرم شاید از آل بگیرم 1240

mahyarSAMSUNG
25-01-2012, 23:27

mahyarSAMSUNG
25-01-2012, 23:42

PersiAndroid
26-01-2012, 01:10
Samsung S-Pen coming to tablets? ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Samsung hints it might be considering adding S-Pen stylus functionality to future tablets, using what it’s already achieved on the Samsung Galaxy Note. A Samsung product manager couldn’t go into explicit details, but hinted strongly that a new input method might be coming to new Samsung-made tablets.

"I think a pen interface continues to make a lot of sense across a number of screen sizes, like the larger is more obvious of those. That’s about as specific as I can be without announcing a product," product marketing manager Ryan Biden said in an interview for LaptopMag.

The S-Pen on the Galaxy Note uses Wacom active digitizer technology for input which means that it’s much more accurate than capacitive styli. You can easily use the S-Pen for handwriting and sketching, something you’d find more challenging to do with a capacitive stylus.

Currently, only the 7-inch HTC Flyer supports stylus input, which makes it stand out in the crowd. And that’s definitely one possible and logical strategy for differentiation in the Android tablet market for Samsung. It’s not certain, though, so we’d hold our excitement until we get an official confirmation from the Korean company. How do you like the prospects, though?

PersiAndroid
26-01-2012, 02:01
Samsung tears down the Galaxy Note ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

The Samsung Galaxy Note went under the scalpel for a full teardown revealing the internals of the gigantic S-Pen-enabled smartphone, but this time it’s no other but Samsung itself walking us through the Note’s parts.

First, the Koreans explain how the S Pen works:

“The S-Pen uses electromagnetic induction technology and has pressure sensitivity equal to a regular pen. Your input on the screen varies with the amount of pressure you put, making it a seamless re-creation of writing with an actual pen.”

Interestingly, the S-Pen is not a regular capacitive stylus but uses Wacom digitizer technology for more accurate handwriting and sketching recognition. For that, it comes with a Wacom IC. The company then goes on to the screen, and mainboard which houses over 1,000 parts, the sensors and covers. This teardown might not give an idea about the repairability of the Galaxy Note, and might not be as detailed as others, but it’s a welcome idea for Samsung to provide those inside looks at devices.

Interestingly, Samsung also says that the Note is “taking the world by storm,” referring to the handset getting launched in various global markets. The Koreans recently revealed that the Note has reached 1 million shipments (not actual sales), which is definitely a great reception to an otherwise niche device like the Note. Hit the source link below for the full teardown

Samsung tears the Galaxy Note to pieces, saves iFixIt the effort ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Normally, it goes like this – a cool product enters the market and the crafty guys from ifixit take its shiny new body to pieces and expose every chip hiding inside. Well that didn’t happen with the Samsung Galaxy Note, so the Koreans took it upon them to perform the task.

Samsung has provided detailed descriptions of all the important Galaxy Note functional elements. You should keep in mind that what we have here is the US version of the Note, featuring a Qualcomm chipset and LTE, instead of Exynos and HSPA+.

Here’s the Galaxy Note breakdown, as provided by Samsung:

1. S Pen
What would the GALAXY Note be without the S Pen? Still a pretty awesome phone, but that’s not the point.

The S-Pen uses electromagnetic induction technology and has pressure sensitivity equal to a regular pen. Your input on the screen varies with the amount of pressure you put, making it a seamless re-creation of writing with an actual pen.

2. OCTA (On-Cell TSP AMOLED)

The 5.29 HD Super-AMOLED display (1280×800) is combined with the Touchscreen panel (TSP).

3. Digitizer

The digitizer interacts with the S-Pen to sense the pen-tip’s location and the amount of pressure. By establishing an electromagnetic field, it blocks the noise and magnetism through the shield plate.

4. Bracket

The bracket is like the Note’s backbone, holding together all the custom parts to maximize space efficiency.

5. Main PCB

With over 1000 different parts included in the mainboard, it fully utilizes Samsung’s integration technology.

5-1 (Front)

Acceleration Sensor – Detects the tilting motion of the Note, whether you’re turning it sideways for a widescreen view or turning it to play games.
Gyro Sensor – Detects the up, down and sideways motion of the phone.
Proximity Sensor – Detects when a detectable object comes close to the phone. Prevents unwanted input during calls or other situations.
Light Sensor – Detects the brightness, used to adjust the screen brightness accordingly.
Bluetooth/Wi-Fi – With BT 3.0 + HS support, allows for fast transmission between mobile devices.
NFC – Can used for close-distance communication, allowing users to use the phone like a credit card or transportation card.
WACOM IC – Used to actualize the S Pen’s movement and use.
MISC – Front Facing Camera, DMB, GPS

5-2 (Back)

Internal Memory – 6/3GB of memory for storing lots of data including videos, music, etc.
LTE Modem Chip – The latest in communication technology, widely known as 4G.
1.5GHz Dual Core AP Chip – Twice the processing power with a dual core chip.
Misc – Back facing camera (with flash).

6. Rear case

The area that stores a variety of antennae and wires.

7. Battery Cover

The battery cover also stores the NFC antenna.

source: Samsung Tomorrow ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PersiAndroid
30-01-2012, 20:51
سياه و سپيد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :40:

mahtabe shab
31-01-2012, 14:46
با سلام خدمت دوستان .
من شنیدم این گوشی صداش ضعیفه نسبت به اس2 این موضوع درسته دوستانی که این گوش دارند میشه جواب بدند ؟ممنونم

PersiAndroid
31-01-2012, 15:04
تو مكالمه كه من فرقي حس نكردم...

mahtabe shab
31-01-2012, 15:46
تو مكالمه كه من فرقي حس نكردم...
ممنون از جوابتن منظورم زنگ گوشیه . مرسی

PersiAndroid
31-01-2012, 16:09
شفافيت صدا به نظرم بهتر از اس 1 بود و حجم صدا هم در همون حد بود و راضي كننده بود
ولي بلندي اندازه اس 2 نبود يكم كمتر بود فقط وقتي كه مقايسه مي كردي مي فهميدي

PersiAndroid
31-01-2012, 20:13
ics براي نوت گالكسي اس 2 در اواخر سه ماه ي اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

01-02-2012, 17:24
خبر رسمی :

گلکسی اس 3 ــی در MWC وجود ندارد :|

We've been hearing rumors that the Samsung Galaxy S III won't show up at the Mobile World Congress for a while now, but here comes the official confirmation from the horse's mouth. The launch of the hotly anticipated smartphone will happen later on with a separate Samsung-hosted event.
They were vague when it came to when or where the event will take place, with the official info saying "in the first half of the year, closer to commercial availability of the product".
We've heard that the Galaxy S III is slated for an April launch, but the validity of the rumor is questionable. A Dutch site is claiming a March launch instead.
Samsung didn’t say what they'll be announcing at the MWC, but they promise exciting mobile products. According to the rumor mill, that means Windows Phone handsets and tablets.
We're a little disappointed that we won't see the new Samsung flagship droid this month, but let's hope the wait will be worth it. Anyway, we'll be live covering whatever other hot gadgets Samsung has to show at the MWC.

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

(توی یکی از منابع ارنا هم که آلمانی بود فقط تیتر رو خوندم که Galaxy S II Plus و Note S توی Q4 میان ، نمیدونم رومر بود یا رسمی)

reznov1
05-02-2012, 21:38
سلام.کسی از بچه ها تا حالا از ال دیجیتال گوشی گرفته؟؟؟چطوره؟؟؟؟قیمت نوتش مشکوک ارزونه.خرابی چیزی نداره که؟؟؟ادم چه جوری می تونه اعتماد کنه اخه؟؟؟بچه ها خواهشا یه جوری منو روشن کنین .ممنونم

05-02-2012, 22:17
آل دیجیتال از هر نظر مورد اعتماده ، با خیال راحت خرید کنید...

zanyar.sew
05-02-2012, 23:03
یه اس دو دارم میخوام با نت عوض کنم. هر کی مایل بود پی ام بده.

mahyarSAMSUNG
10-02-2012, 15:41
خداییش صورتیش خیلی خوشگل میشه .... کاشکی این لامصب ارزون شه ... ورگنه با این قیمت باید قیدشو بزنم ...

mahyarSAMSUNG
11-02-2012, 22:29
برای رنگ صورتیش چرا ایینقدر جذب انتش کمه ؟ به نظر شما ادم توی آنتی گیری مشکل پیدا نمیکنه ؟

Mohammad Yek110
12-02-2012, 14:24
سلام
من میخوام این گوشیو بگیرم و یه سوال ازتون داشتم.این گوشی تا بعد عید ارزون میشه یا نه؟قیمتش تا چقد ممکنه بیاد پایین؟

PersiAndroid
12-02-2012, 17:41
برای رنگ صورتیش چرا ایینقدر جذب انتش کمه ؟ به نظر شما ادم توی آنتی گیری مشکل پیدا نمیکنه ؟

اينكه اس 2ـه

mahyarSAMSUNG
12-02-2012, 21:35
سلام
من میخوام این گوشیو بگیرم و یه سوال ازتون داشتم.این گوشی تا بعد عید ارزون میشه یا نه؟قیمتش تا چقد ممکنه بیاد پایین؟

اصلا معللوم نیست ... منم خودم منتظر ارزون شدم هستم ولی امیدی ندارم...:41:

---------- Post added at 09:35 PM ---------- Previous post was at 09:34 PM ----------

اينكه اس 2ـه

میدونم ... ولی بالاخره ادم یه درک بهتری از رنگش پیدا میکنه چون نوت هم همین رنگیه

golmohammadi
15-02-2012, 00:29
با سلام
قسمت شد ماهم این گوشیو خریدیم

پست اول اشتباها رم گوشی را 1.5 گیگ نوشته
کسی هم ندیده اشاره کنه و هنوز اصلاح نشده

گوشی هرچقدر از خوبهاش بگم کم گفتم
ولی مقداری بزرگ هست
و بزرگیش شاید چندان اذیت نکنه ولی سنگینیش کمی اذیت میکنه منو
با اینکه دستای بزرگی دارم ولی حس میکنم دستی که گوشیو میگیرم کمی خسته میشه
البته بعد از کارکرد مداوم
شاید بعد از مدتی بتونم عادت کنم
در کل یک شاهکاری هست که هنوز بقیه شرکتها باید کلی جون بکنند تا گوشی در این حد تولید کنند
کاش وزنش کمی سبکتر میشد
نه به اون اس 2 که خیلی سبک بود و ن به این

کیفیت صفحه نمایش خیره کننده ای داره
و هر فیلم با رزولیشنی بریزی راحت باز میکنه
البته برادرش اس 2 که گوشی قبلیم بود نیز همینطور قوی بود

قلم گوشی کارایی عالی داره ولی کمی با فشار کار میکنه

دوربینش خوب هستش
ولی چه این و چه گالاکسی اس دو، هردو از آرک ضعیفتر هستند
حالا بحث فیلمبرداری بماند
در عکاسی کنتراست عکسها ضعیف هست البته این مشکل در فیلمبرداری هم دیده میشه

طراحی گوشی میتونست بهتر از اینها باشه
همه پورتهای گوشی به یک پورت مایکرو یو اس بی ختم میشه (سوکت 3.5 جدا)
برای HDMI سوکتی جدا اگه تعبیه میشد بهتر میشد
مثل گوشیهای سونی
الان وقتی hdmi وصل میکنم نمیشه گوشیو شارژ کرد
و ایراد بعدی اینه که برای گرفتن خروجی hd بایستی قطعه ای خرید به اسم MHL Cable
که اینم قیمتهای فضایی داره
75 تومن قیمت پرسیدم
و اینی که عکسشو میذارم 50 تومنه

اخه چه مفهومی داره ادم پول بده به یه گوشی گرون قیمت بعد 50 تومن بده برای اینکه خروجی اچ دی بگیره ازش ؟
سمسانگ کم لطفی کرده در این مورد

موضوع بعدی که خوشم اومد کیفیت دوربین دوم هستش
که هم اس دو و هم نوت کیفیت خوبی دارند

موضوع بعدی GPU هست که هر چند همه میگند قوی هستش
ولی مقداری هم بازی براش کمه
من 4 تا بازی که apk فقط هستند را ریختم یکیشو باز کرد
باید بیشتر تست کنم
در حالی که گالاکسی اس و ارک بیشترشو میتونند باز کنند

مدتی هم با این گوشی کار کنیم تا ببینیم میشه عادت کرد یا نه
سوالی بود در خدمتیم

PersiAndroid
15-02-2012, 00:52
قلم گوشی کارایی عالی داره ولی کمی با فشار کار میکنه

الان وقتی hdmi وصل میکنم نمیشه گوشیو شارژ کرد
و ایراد بعدی اینه که برای گرفتن خروجی hd بایستی قطعه ای خرید به اسم MHL Cable

موضوع بعدی GPU هست که هر چند همه میگند قوی هستش
ولی مقداری هم بازی براش کمه

خود قلم اينجوري ساخته شده كه نوكش با فشار ميره داخل
با كابل mhl ميشه خروجي hd گرفت و هم شارژ كرد يا به وصل كني به كامپيوتر و ..

javad.software
15-02-2012, 13:17
سلام میشه یه عکس از وقتی که کنار گوش هست و میخواین صحبت کنید بزارین .

واقعا موقع نشستن اگه تو جیب شلوار باشه اذیت میشین و راحت نیستین?

نور صفحه رو انقدری میشه کم کرد که موقع کار طولانی چشم اذیت نشه? بعضی گوشیا حتی با کمترین مقدار روشنایی چشم رو بعد از استفاده طولانی اذیت میکنن در واقع مینیمم روشناییشون زیاده !
با تشکر

golmohammadi
15-02-2012, 13:22
خداییش صورتیش خیلی خوشگل میشه .... کاشکی این لامصب ارزون شه ... ورگنه با این قیمت باید قیدشو بزنم ...

سلیقه ای هست
چه اس 2 چه نوت به نظر من سفیدش خوشگله

سلام
تا عید احتمالش زیاده گرونتر هم بشه یه 10 درصدی
با توجه به تجربیاتی که خودم دارم این حرفو میزنم
من گوشیم ارک را بیرون مغازه 520 فروختم
در حالی که هر کسی 520 نمیخرید
برای بار اول گوشیو تو مغازه گرونتر از بیرون فروختم
مفهومش اینه که مغازه دارها خل نیستند و میدونند به این زودی ارزون نمیشه که به این قیمتها خرید و فروش میکنند
حالا خود دانی خواستی بصبر خواستی نصبر ....
ولی در کل خرید گالاکسی نوت جرات میخواد
قیمتش متغییر 1.3 تا 1.5 میلیون هست
منم این گوشیو شاید بفروشم دوستم چون زیادی خرید کردم یه جورایی پول کم اوردم
دوست داشتم یکی دو ریویو تهیه کنم بذارمش یوتیوب
قیاس با اس 2 که اس 2 را دوستم اومد بردش
الان نوت دارم با اس معمولی

خود قلم اينجوري ساخته شده كه نوكش با فشار ميره داخل
با كابل mhl ميشه خروجي hd گرفت و هم شارژ كرد يا به وصل كني به كامپيوتر و ..
قلم را تست کردم بله اینگونه طراحی شده
این کابل تا فول اچ دی خروجی میده
اما چطوری وصل میشه شارژر و ... ؟
مگر اینکه علاوه بر hdmi یک پورت udb هم داشته باشه
ولی من چنین کابلی ندیدم
مطمئنی؟

javad.software
15-02-2012, 14:34

PersiAndroid
15-02-2012, 14:41
بله fhd رو هم خروجي ميده و آل ديجيتال هم مدل ikross شو گذاشته حدود 35 فكر كنم

مدل خود سامسونگ و مدل هاي ساير شركت هاي ديگه هم هست:

15-02-2012, 16:03
من 4 تا بازی که apk فقط هستند را ریختم یکیشو باز کرد
فکر میکنم به رزولوشن هم مربوط بشه :-؟

t_tanhayam
15-02-2012, 16:37
این کابل تا فول اچ دی خروجی میده
اما چطوری وصل میشه شارژر و ... ؟
مگر اینکه علاوه بر hdmi یک پورت udb هم داشته باشه
ولی من چنین کابلی ندیدم
مطمئنی؟

متاسفانه نقطه ضعفي كه ميشه براي اين خروجي هاي HDMI گرفت ( براي سامي ) نياز به اداپتور و منبع تغذيه مجزا هست ( بر خلاف اپيدها )
من هم براي S2 و هم تب 10.1 استفاده ميكردم خيلي ازار دهندست

golmohammadi
15-02-2012, 17:45
فکر میکنم به رزولوشن هم مربوط بشه :-؟
نه
چون اروری مربوط به جی پی یو داد
که ساپورت نمیشه

متاسفانه نقطه ضعفي كه ميشه براي اين خروجي هاي HDMI گرفت ( براي سامي ) نياز به اداپتور و منبع تغذيه مجزا هست ( بر خلاف اپيدها )
من هم براي S2 و هم تب 10.1 استفاده ميكردم خيلي ازار دهندست

واقعا اینطوره ؟
من فکر میکردم مستقل هستش
سمسانگ با این کارش مایوس کرده همه را ...
حداقل واسه گالاکسی نوت که انقدر بزرگ بوده اینکارو نمیکرد بهتر بود

h!tman
15-02-2012, 20:09
عجیبه
مگه بازی apk هم گیر میده ؟:دی

golmohammadi
16-02-2012, 09:59
عجیبه
مگه بازی apk هم گیر میده ؟:دی

بله
شما هر apk که خواستین بگین تستش کنم
فعلا حتی یک عدد گیم قوی نصب نکردم
چون گیمهای ارشیوم برای بقیه جی پی یو ها هستند ...

Ali Seilami
16-02-2012, 16:21
بله
شما هر apk که خواستین بگین تستش کنم
فعلا حتی یک عدد گیم قوی نصب نکردم
چون گیمهای ارشیوم برای بقیه جی پی یو ها هستند ...

هیچ کدوم از بازیهایی که دیتا ندارن با نوت مشکل ندارن

نه تنها با جی پی یو بلکه با رزولوشن هم مشکل ندارن

شما حتما رام گوشیتون مشکل داره

tanatos
16-02-2012, 16:45
بعد جریان بازیهای اچ دی چطوری میشه؟!

Ali Seilami
16-02-2012, 17:55
بعد جریان بازیهای اچ دی چطوری میشه؟!

بازیهای اچ دی مخصوص نوت که با رزولوشن مشکل نداشته باشه ریلیز میشه مثل مدرن کمبات 3

h!tman
16-02-2012, 19:58
HD ها مال S2 رو دانلود کنید میشه
چیپش Mali 400ه
از آندروید دات آی آر دانلود کنید
یک تاپیک 30صفحه ای داره

Ali Seilami
16-02-2012, 20:09
HD ها مال S2 رو دانلود کنید میشه
چیپش Mali 400ه
از آندروید دات آی آر دانلود کنید
یک تاپیک 30صفحه ای داره

درسته چیپشون یکیه ولی رزولوشن بالاتره و مشکل ساز

من تمام بازیهای اچ دی مخصوص اس2 رو روی نوت تست کردم همشون با رزولوشن مشکل دارن

به غیر از دو سه تا که از کمپانی گیم لافت نبودن مثل NFS Hotpersuite

PersiAndroid
17-02-2012, 14:48
باحال بود :46: ويديو شو ببينين...

Samsung Galaxy Note ICS ROM leaks, we take it for a spin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fsamsung-galaxy-note-ics-rom-leaks-we-take-it-for-a-spin%2F)

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fsamsung-galaxy-note-ics-rom-leaks-we-take-it-for-a-spin%2F/#disqus_thread)
At this point we shouldn’t be more than a month and a half away from the Samsung Galaxy Note official Android 4.0 ICS update, but how about getting a little preview of what’s to come? The first ICS 4.0.3 ROM for the phoneblet just leaked and we even managed to install in on a Note we had lying around and test it.

As you will see in a bit, the ROM is really stable and snappy and seems good enough for everyday use. All the hardware is supported, including the S Pen.
However, since it’s a Chinese release it comes without support for a Google account, which means no Android Market, so maybe it would be best if you wait for the official release or at least another leak.
Of course, one of the greatest bits about Android is that you can easily sideload apps, but you don’t want to be doing that all the time.
Now let’s move to the main course – the hands-on video of the new ICS ROM running on a Galaxy Note.
Even though TouchWiz masks most of the visual changes that Android 4.0 brings, there’s plenty of new functionality here. The new web browser is a huge improvement in terms of both speed and functionality over the Gingerbread one, while the new recent task screen is both easy to use and nice to look at.
The notification area has also seen some modifications, including the helpful feature to remove notification by side-swipes. It also seems Samsung will have a couple of nice surprises for us. While digging into the setting mode we noticed two new options – the first of those enables the displaying of the battery percentage over its icon, while the other improves one-hand usability of the Note by making keyboards use just a part of its screen.
Sadly, the one-hand thingy only works in the calculator for now, while the battery percentage is not functional at all. The S Pen gestures are all here though, even though it’s a bit sad that the cool stylus got no new functionality.
If you want to give the ICS ROM a try, you should check out this topic ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) over at the XDA-developers forum. The files required for the flashing are all there for the taking and you might find some helpful tips too.
As usual, impressions and questions are more than welcome in the comment section below.

Rzah
17-02-2012, 20:06
باسلام دوستان ديروزگزينه بروزرسانى گوشى رازدم ديدم يه بروزرسانى هست كه حدود٧٣mحجم آن است زمانى كه بروزرسانى رادريافت كردم وخواستم
روگوشى بريزم ولى تاجاى كه گوشى خاموش وروشن مى شودپيش مى رودووقتى گوشى كامل بالا مى آيدپيغام نصب كامل انجام نشدبه samsung.comيا
برنامه kiesبرويدولى دربرنامه kiesهم آبديت وجودنداردازدوستان كسى ازاين آبديت خبرى دارديا به چه روش بايستى اين آبديت راانجام دادممنون

iMosi
17-02-2012, 21:39
من نگران باتریشم....یه باتری 4500 میلی آمپری براش اومده بد نیست!

منبع

سایتی که می فروشه فکر کنم روسی هست....نوشته به همه جای جهان می فرسته!یعنی ایران هم ممکنه باشه....

آل دیجیتال قول داده تا 10 روز آینده یه باتری با ظرفیت بیش تر برای نوت می آره....شاید این باشه!

قیمتش 109 دلاره نا قابله...!

عکس با کیفیت میخواین برین اینجا:

18-02-2012, 15:18
من میترسم این باتری ها یه ترکیدنی چیزی تو کارشون باشه :| واس جی نکس هم یه باتری 3800 بود فک کنم 30 دلار ، ولی میترسم :|

PersiAndroid
20-02-2012, 01:54
Samsung Galaxy Note I717 review: Pushing the envelop ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PersiAndroid
24-02-2012, 17:22
Samsung heads to the street to challenge the Apple iPhone with the Samsung GALAXY Note LTE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PersiAndroid
24-02-2012, 19:22
مقايسه فيل و فنجون

Samsung Galaxy Note LTE vs Apple iPhone 4S ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Freviews%2FSamsung-Galaxy-Note-LTE-vs-Apple-iPhone-4S_id2967)

PersiAndroid
24-02-2012, 19:42
Here is the breakdown of the Samsung Galaxy Note I717 performance in our battery test ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fhere-is-the-breakdown-of-the-samsung-galaxy-note-i717-performance-in-our-battery-test%2F)

We were really curious to see how will the LTE rocking Samsung Galaxy Note I717 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fsamsung_galaxy_note_i717-4374.php) perform in our battery test. As you probably know already, the AT&T exclusive device sports a different, slightly less powerful CPU and chipset than the Exynos of the mighty N7000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fsamsung_galaxy_note-4135.php). With the rest of the hardware being identical in both devices (including the 2500 mAh battery), we are now going to find out which chipset has the upper hand in energy efficiency.

As always, we are going to kick things off with the talk time performance. Here, the Galaxy Note I717 managed 8 hours and 2 minutes before its battery called it quits. This is more than 4 hours less than the global version achieved in our trial ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fsamsung-galaxy-note-battery-life-test-over-matches-the-nokia-n9%2F).

Bear in mind, that the LTE network connectivity of the I717 is no factor in the talk time test. The phoneblet makes calls over a 3G network like its global sibling.
The AT&T Galaxy Note managed 5 hours and 24 minutes of web browsing on a single battery charge. This is a massively better accomplishment than the time of 3 hours and 35 minutes, which its Exynos packing relative achieved. Clearly, the Snapdragon S3 chipset doesn’t need as much energy to render web pages on the massive 5.3″ display as the more powerful Exynos silicon.

With a video playback time of 7 hours and 30 minutes, the I717 scored almost an hour less than the Galaxy Note N7000. Despite this fact however, the AT&T device is still fairly close to the upper echelon of performances we’ve seen so far.

Finally, we have our endurance rating for the Samsung Galaxy Note I717 for you. With a score of 40, the U.S. bound phoneblet did a tad better than the N7000. This means that you will need to recharge your I717 every 40 hours if you use it for an hour each of telephony, web browsing, and video playback.

In a nutshell, the Snapdragon S3 does better than the Exynos chipset in web browsing and standby time, but loses points to it in the telephony and video playback section. A tie therefore, is appropriate to call here.
Want to learn more about the Samsung Galaxy Note I717? Check out our full review of the phoneblet here ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fsamsung_galaxy_note_i717-review-718.php).

Rzah
01-03-2012, 20:57
سلام چندروزپیش توسایتی یه باطری نمونه باطری که دوستمان عکس آن راگذاشته دیدم که 5000میلی آمپربودوقاب آن فقط آن دسته
که پشت قاب درعکس بالا هست راندارد قیمت گرفتم 39000تومان حدود16روزهم طول می کشدتابه دستمان برسد گزینه بدی نیست
البته من تواین حدودیکماه چون چندتاگوشی دارم زیادازگوشی نوت استفاده نمی کنم ولی گفتم یه باطری بگیرم ولی حالا می خواهم
هم گوشی نوت وهم گوشی موتورولا رازر رابفروشم واگرنه این باطری رامی خریدم وتست می کردم

آرش-19
02-03-2012, 15:30
دوستان عزیز :40:
دوست من یه نت 16 گیگ داره 2-3 ماهیه که دستشه, گوشه بالا و پایینش یک خش مشخص داره ولی در کل گوشیه تمیزیه.
برچسب رو صفحش هست و از این حرفا, در کل گوشیه تمیزیه.
الان که قصد فروش داره ولی هرچی اصرار میکنم قیمت نمیده, حالا منم موندم قیمت چند بگم.
لطفا یه راهنمایی کنید یه قیمتی بگم نه سیخ بسوزه و نه کباب.
اگه جایه سوالم اینجا نیست به بزرگی خودتون ببخشید, تاپیکی برای مشاوره خرید گوشی کارکرده پیدا نکردم
گفتم از بچه های همینجا بپرسم.

M@hdi-B
02-03-2012, 18:49
دوستان عزیز :40:
دوست من یه نت 16 گیگ داره 2-3 ماهیه که دستشه, گوشه بالا و پایینش یک خش مشخص داره ولی در کل گوشیه تمیزیه.
برچسب رو صفحش هست و از این حرفا, در کل گوشیه تمیزیه.
الان که قصد فروش داره ولی هرچی اصرار میکنم قیمت نمیده, حالا منم موندم قیمت چند بگم.
لطفا یه راهنمایی کنید یه قیمتی بگم نه سیخ بسوزه و نه کباب.
اگه جایه سوالم اینجا نیست به بزرگی خودتون ببخشید, تاپیکی برای مشاوره خرید گوشی کارکرده پیدا نکردم
گفتم از بچه های همینجا بپرسم.

اگه خیلی تمیزه تا 1100 خوبه بخری ازش

MVP77
03-03-2012, 14:32
البته اگر 1100 بده
الآن نوش حدود 1400 هست که اگر خیلی تمیز باشه تا 1200 هم می ارزه
بعد از عید هم که هیچی معلوم نیست شاید یه دفعه اینقدر همه چیز گرون بشه که نوت دست دوم رو 1400 بخری !!
اینجا رو هم یه نگاه بنداز

M@hdi-B
03-03-2012, 19:36
آل دیجیتال میده 1260

موبایل دات آی آر رو بی خیال در پیت ترین سایته

آرش-19
04-03-2012, 17:19
بعد از کلی چکو چونه گوشی رو 800 خریدم, خدایی دوستم هم یه حال اساسی بم داد, دمش گرم.
گوشیم به جز اون دوتا خال خیلی تمیزه در حده آک :31:
فکر میکنم معامله خوبی کردم با توجه به اینکه احتمال داره قیمت دلار بازم بالاتر بره. یه مدت باش ور برم
یکم سر ازش در بیارم, این اولین تجربه اندروید منه!
به نظر شما کیف براش بگیرم؟ چه مدلیش از همه خوش دست تره؟

M@hdi-B
04-03-2012, 19:47
مبارکه دوست عزیز خیلی خوب خریدی

به نظر من یه کیس بگیری بهتر از کیفه .. برچسب هم اگه خیلی حساسی بگیر

یه سر اینجا بزن

موبایلستان هم هست ولی اگر بخوای پست بدی باید عضو وی آی پی باشی

فروش تمام لوازم جانبی سامسونگ (( samsung )) :با کیفیت عالی و قیمت استثنایی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

tanatos
05-03-2012, 13:49
تنها چیز باحالی که تو ال دیجیتال بود یه داک باتری بود و بس! تو گوشی بازار چیزای بهتری پیدا میکنی!

PersiAndroid
06-03-2012, 01:35
قيمت امروز بوشهر 1.300

hajoo
06-03-2012, 20:08
قيمت امروز بوشهر 1.300
چه رنگی؟کجا؟چرا تو بوشهر مشکی از سفید گرون تره؟

hajoo
07-03-2012, 17:45
دوستان:
1- رو گلکسی نوت آندروید 4 نصب میشه؟
2-با توجه به اینکه 5.3 اینچی هست در اجرای app های آندرویدی مشکلی نداره؟

M@hdi-B
07-03-2012, 20:50
دوستان:
1- رو گلکسی نوت آندروید 4 نصب میشه؟
2-با توجه به اینکه 5.3 اینچی هست در اجرای app های آندرویدی مشکلی نداره؟

1.بله آپدیت آیس کریم براش میاد
2.خیر مشکلی نداره

mahyarSAMSUNG
07-03-2012, 20:55
بالاخره منم خریدم ... رنگ سفید ... با قرض و قوله خریدم 1.350 .... ساخت کره اسمبل چین .... تازه دارم با اندروید کار میکنم ...سیستم عامل خیلی خوبیه ... باتری خیلی خوبی داره با استفاده ای که میکنم دو روز جواب میده ... کلی سوال دارم ...
اولیش اینه که فریمور خوب چی سراغ دارین ... 2.3.6 خوبه ؟ من از اینی که دارم راضی هستم آایا امکان داره با نصب فریم ور جدید باتریم بد شه ؟ درکل فریمور جدید چی هست که فارسی هم داشته باشه

چقدر رمش کمه ... بیشتر موقع ها هم تا 700 مگ پر میشه ...

کاراهای جالبی میشه با این مدادش کرد

hajoo
07-03-2012, 22:30
من متاسفانه تا حالا گوشی آندرویدی نداشتم.
1-این رام چیه؟
2-برای نصب برنامه های کرک شده باید جیل برک کرد؟
3-آیا با جیل برک سرعتش پایین میاد؟
4-مثل آیفون ریجن داره؟اگه داره کدوم ریجن رو بگیرم؟
5-پارسی رو ساپورت میکنه؟
---
اضافه شد:دوستان فردا صبح میخوام بخرم لطفا جواب بدین:31:

biostar
07-03-2012, 23:09
من متاسفانه تا حالا گوشی آندرویدی نداشتم.
1-این رام چیه؟
2-برای نصب برنامه های کرک شده باید جیل برک کرد؟
3-آیا با جیل برک سرعتش پایین میاد؟
4-مثل آیفون ریجن داره؟اگه داره کدوم ریجن رو بگیرم؟
5-پارسی رو ساپورت میکنه؟

اندورید جیلبریک نداره ، گوشی روت میشه ، و اصلا با مفهوم جیلبریک یکی نیست.
روت هم هیچ تاثیری در سرعت سیستم نداره ، دقیقا با مفهوم روت در لینوکس یکیه

فارسی ساپورت میکنه ، اندروید 4 به صورت پیش فرض ساپورت میکنه
رام هم تقریبا همون فریم ور هست ، مثل همون مفهومی که در نوکیا بود ! نسخه ایی از سیستم عامل اندورید با پکیج ها ، سرویس ها و ظاهر خاص که روی گوشی به عنوان سیستم عامل گوشی کار میکنه

hajoo
07-03-2012, 23:17
پَ چرا روت میکنیم ؟
در مورد ریجن چی؟کلا به چه نکاتی موقع خرید توجه کنیم؟رنگ؟و ...
سپاس فراروان

biostar
08-03-2012, 23:47
پَ چرا روت میکنیم ؟
در مورد ریجن چی؟کلا به چه نکاتی موقع خرید توجه کنیم؟رنگ؟و ...
سپاس فراروان

روت میکنیم تا دسترسی سیستمی داشته باشیم ، به عنوان یه root user تا بشه فعالیت های بیشتری انجام داد
خیلی از نرم افزار های سیستمی ، فایل منیجیر ها ، کرک و کیجن ها به این دسترسی نیاز دارند

پارت نامبر در مورد سامسونگ معنی نداره .

نکات خرید هم بهتره کسانی که این گوشی رو دارن ، بیان کنند

hajoo
10-03-2012, 21:52
خب.بالاخره خریدم.اولین تجربه آندرویدی بود.میخواستم چیز دروید رو نصب کنم به روت کردن نیاز داره باید روت بشه.
1-دوستان راهنمایی کنید چطور روت کنم؟
2-اولش یکم گیر میگرد.مثلا مرورگر اولیه اش رو که اجرا میکردم خیلی با تاخیر کار میکرد.یا مثلا کافه بازار رو که نصب کردم چند بار بیرون پرید.ولی بعدش دیگه همه چی درست شد.میخواستم ببینم طبیعیه؟
3-خبر دارین آندورید 4 کی برای نوت عرضه میشه؟

Payman_62
10-03-2012, 22:22
سلام.
دوستان galaxy note lte یا همون galaxy note i717 تو ایران اومده؟
تو ایران قابل آنلاک هست؟
چطور میشه تو ایران آنلاکش کرد؟

آرش-19
11-03-2012, 00:20
در مورد lte که فکر کنم gpu عملکرد ضعیف تری نسبت همین مال خودمون داشته, حالا من مطمئن نیستم شاید
اشتباه میکنم ولی یه تحقیقی بکن فکر نمی کنم ارزش اینهمه دردسر رو داشته باشه, اینجا تو ایران تازه یه 3G که اونم
فلج اطفال داره فقط تو تهران داره راه میوفته, چه برسه به 4G !! چرا از همین مدل که تو بازار هست نمیگیرید؟

در مورد روت کردن هم فکر میکنم موبایلستان مرجع مناسب تری باشه برای یاد گرفتن نحوه روت کردن, نه اینکه کاره خیلی
پیچیده ای باشه, فقط یکم چون هر رام اصلی فایل روت مختص خودشو داره, همچنین آموزش روت کردن و نصب رام کامل
توسط مدیران و کاربران متخصصش آموزش دادن فکر میکنم مراحل کار رو اونجا دنبال کنی بهتره.
اندوید 4 هم گویا قول اوایل فروردین یا بهار رو دادن.
در مورد سرعت گوشی, من خودم رام اروپا روش نصب بود, وقتی رام 2.3.6 (jpla1) خاورمیانه و کرنل اسپید مود رو نصب کردم هم سرعت
گوشی, مصرف باتری, دقت و سرعت قلم و همینطور دقت ژیروسکوپش هم بهتر شد !

Payman_62
11-03-2012, 02:19
سلام.
آرش جان گوشی رو دارن از اون ور برام میارن.
اینه که حق انتخاب ندارم.

ضمنا من در مورد آنلاک کردن گوشی سوال پرسیدم نه روت کردن.

تا اون جا که من میدونم روت کردن برای دستیابی به فایل و فولدرهای سیستمی برای نصب و استفاده بعضی نرم افزارهاست.

amir200812
11-03-2012, 09:50
سلام
دوستان من میخوام گوشیم رو عوض کنم (حالا i9000 دارم)!
بین note , galaxy nexus, S2 موندم!

از طرفی از صفحه بزرگ خوشم میاد! ولی از طرفی هم میترسم note خیلی بزرگ باشه و تو جیب راحت نباشه!
nexus هم چیپ گرافیکش ضعیفتره!

کلا کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

درضمن note سفید هم هست؟ حدود قیمت؟

hajoo
11-03-2012, 11:08
نوت خیلی بزرگه.ولی تو جیب جا میشه.کلا بزرگیش باعث نمیشه کسی از خریدش صرف نظر کنه.

hajoo
11-03-2012, 13:40
دوستان برای روت کردن نیاز داره کرنل رام رو بدونین.از کدوم قسمت گوشی میشه این اطلاعات رو بدست آورد؟ ممنون

آرش-19
11-03-2012, 17:08
سلام.
آرش جان گوشی رو دارن از اون ور برام میارن.
اینه که حق انتخاب ندارم.

ضمنا من در مورد آنلاک کردن گوشی سوال پرسیدم نه روت کردن.

تا اون جا که من میدونم روت کردن برای دستیابی به فایل و فولدرهای سیستمی برای نصب و استفاده بعضی نرم افزارهاست.
روت کردن رو برای hajoo جان توضیح دادم. خوب اگه حق انتخاب نداری فکر میکنم چون هنوز تو بازار ایران نیومده باید کمی
صبر کنی که وارد بازار اینجا هم بشه و بعدش 100 درصد راه آنلاک کردنش برای ایران رو پیدا میکنن. منم تو نت گشتم ولی
چیزی پیدا نکردم. دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره, کمی صبر کنی اونم آنلاک میشه.

دوستان برای روت کردن نیاز داره کرنل رام رو بدونین.از کدوم قسمت گوشی میشه این اطلاعات رو بدست آورد؟ ممنون

شما اول باید ورژن رامتو پیدا کنی. از اینجا: setting - about phone - build number
4 حرف آخر مهمه. در ضمن ورژن کرنلتم تو همون قسمت تو kernel version نوشته.
شما از نت فایل روت مخصوص رام خودتو دان میکنی و بعد با برنامه odin رو گوشی نصب میکنی.
که البته قبل درایور گوش رو هم باید نصب کنی. گوشی هم باید رو دانلودینگ مود باشه موقع نصب.
کلی برات توضیح دادم, که موقع خوندن آموزش ها زیاد سردرگم نشی و دید کلی داشته باشی.

سلام
دوستان من میخوام گوشیم رو عوض کنم (حالا i9000 دارم)!
بین note , galaxy nexus, S2 موندم!

از طرفی از صفحه بزرگ خوشم میاد! ولی از طرفی هم میترسم note خیلی بزرگ باشه و تو جیب راحت نباشه!
nexus هم چیپ گرافیکش ضعیفتره!

کلا کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

درضمن note سفید هم هست؟ حدود قیمت؟

راستش صفحه بزرگش برای من نه تنها اذیت نمی کنه بلکه خیلی هم حال میده :31:
البته من براش یه کیف چرم لپ تاپی گرفتم که کلا دیگه نره تو جیب, من عادت دارم گوشی رو دستم بگیرم.
در مورد چیپ گرافیکی نکسوس خبر ندارم ولی در مورد نوت فقط اینو بگم که رو هیچ بازی تا حالا منو ناامید نکرده.
به عنوان مثال به بازی مثل shadow Gun رو مثل هلو اجرا میکنه, لامصب این بازی کپه گیرز آو وار 360, فوق العلادس.
من خودم 100 درصد نوت رو پیشنهاد میکنم, البته اگه مشکلی با سایزش نداری. این اندازه گوشی رو بین تبلت و گوشی
قرار میده و به خاص بودنش واقعا اضافه میکنه. قلمشم که یکی از بخشای جالبشه, برخلاف سایر قلم ها یه چیزه تبلیغاتی
بی مصرف نیست و یه وسیله کاربردیه. قابلیت های جالبی هم داره.[COLOR="Silver"]

hajoo
11-03-2012, 18:41
1-دوستان برنامه و بازی های نوت مخصوص خودشه؟من بازی doodle jump رو از بازار گرفتم کناره هاش خالیه؟
2-کلا شما appهاتونو از کجا گیر میارید؟بازار زیاد app نداره
3-شما گوشیتونو روت کردین؟منظورم اینه که معمولا گوشی رو روت میکنن یا نه؟
4-روت کردن چه معایبی داره؟مشکل امنیتی داره؟من چون میخوام با گوشی کار اقتصادی انجام بدم برام مهمه.

mahyarSAMSUNG
11-03-2012, 22:34
11 روز دیگه ....

Payman_62
12-03-2012, 03:06
روت کردن رو برای hajoo جان توضیح دادم. خوب اگه حق انتخاب نداری فکر میکنم چون هنوز تو بازار ایران نیومده باید کمی
صبر کنی که وارد بازار اینجا هم بشه و بعدش 100 درصد راه آنلاک کردنش برای ایران رو پیدا میکنن. منم تو نت گشتم ولی
چیزی پیدا نکردم. دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره, کمی صبر کنی اونم آنلاک میشه.

[COLOR="Silver"]

سلام.
یه بحثی که هست اینه که شبکه 4g تو ایران راه نیفتاده. این شبکه برای اتصال به اینترنته یا برای برقراری ارتباط هم هست؟
این طور نشه که چون شبکه 4g نداریم کلا نشه با گوشی صحبت هم کرد.

amir200812
12-03-2012, 09:28
دوستان اینا چه فرقی دارن؟

Samsung Galaxy Note I9220
Samsung Galaxy Note N7000

دلیل نام گذاری متفاوت چی هست؟ با اینکه مشخصات یکسانی دارند!

آرش-19
12-03-2012, 13:13
سلام.
یه بحثی که هست اینه که شبکه 4g تو ایران راه نیفتاده. این شبکه برای اتصال به اینترنته یا برای برقراری ارتباط هم هست؟
این طور نشه که چون شبکه 4g نداریم کلا نشه با گوشی صحبت هم کرد.

راستش من اطلاعات تخصصی ندارم, ولی به عنوان مثال زمانی هم که آفون 3G اومده بود اینجا که نسل سوم نداشتیم
ولی آنلاکش کردند. فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه.

دوستان اینا چه فرقی دارن؟

Samsung Galaxy Note I9220
Samsung Galaxy Note N7000

دلیل نام گذاری متفاوت چی هست؟ با اینکه مشخصات یکسانی دارند!

گویا هیچ نفاوتی در سخت افزار و نرم افزار ندارند, در یعضی مناطق با توجه به رنگ گوشی (سفید)
و یا رام گوشی نا گذاریش فرق میکنه.

1-دوستان برنامه و بازی های نوت مخصوص خودشه؟من بازی doodle jump رو از بازار گرفتم کناره هاش خالیه؟
4-روت کردن چه معایبی داره؟مشکل امنیتی داره؟من چون میخوام با گوشی کار اقتصادی انجام بدم برام مهمه.
روت کردن این امکان رو به شما میده که به فایل های سیستمی دسترسی پیدا کنی دقیقا معادل -- کردن در سیمبین.
دانلود از نت بهترین راه برای پیدا کردن اپه, اکثرا گوشی رو روت میکنند چون در غیر این صورت شما باید از استور به صورت مجاز
اپ هارو بخرید و نصب کنید.

12-03-2012, 15:11
دوست عزیز I717 قابلیت GSM داره و در نتیجه میتونین آنلاک کنین و استفاده کنین...
اما یه نکته رو مدنظر داشته باشین که چیپست این گوشی با نسخه اصلی فرق داره و مثل Evo 3D ــه...

Payman_62
13-03-2012, 03:09
دوست عزیز I717 قابلیت GSM داره و در نتیجه میتونین آنلاک کنین و استفاده کنین...
اما یه نکته رو مدنظر داشته باشین که چیپست این گوشی با نسخه اصلی فرق داره و مثل Evo 3D ــه...

سلام.
چطور با gsm میشه آنلاک کرد؟
یکی از دوستانم علاالدین کار میکنه. گفت 15 تومن میگیرن نوت رو آنلاک میکنن. حالا نمیدونم i717 رو هم میتونن یا نه.

چیپست و cpu و gpu و بعضی قطعات دیگش فرق دارن.
کسی اطلاعاتی در مورد مقایسه نوت معمولی و نوت i717 داره؟

mahyarSAMSUNG
15-03-2012, 22:51
خبر بد برای گلکسی نوت دار ها ... ساندویچ بستنی افتاد برای سه ماه دوم .....

Samsung Galaxy Note ICS update pushed back to Q2
We are afraid we have some bad news for the Galaxy Note users out there. The Android 4.0 Ice Cream Sandwich update for the phoneblet has been pushed back from its initially announced Q1 launch to Q2.

It's only been confirmed by Samsung Norway through its Facebook account, so it's not certain if the delay will be a global thing, but that seems likely. The global rollout of the Ice Cream Sandwich update only took a few days, so we assume the Galaxy Note units, which are much fewer in number will be updated in a very short interval.

The reason for the delay is unknown just yet and so is the exact launch date. With Q2 starting in a couple of weeks and ending in June the delay might be a pretty minor thing or it could mean another three months without the latest and greatest from the Google OS for the Note users. Here's hoping it will be a case of the former rather than the latter!

16-03-2012, 00:06
سلام.
چطور با gsm میشه آنلاک کرد؟
یکی از دوستانم علاالدین کار میکنه. گفت 15 تومن میگیرن نوت رو آنلاک میکنن. حالا نمیدونم i717 رو هم میتونن یا نه.

چیپست و cpu و gpu و بعضی قطعات دیگش فرق دارن.
کسی اطلاعاتی در مورد مقایسه نوت معمولی و نوت i717 داره؟

سایت های زیادی هستند که کد آنلاک میفروشن... میتونین با یکی از افرادی که پول رو به ریال میگیرن و خرید ها رو به دلار انجام میدن هماهنگ کنین و کد آنلاک رو بخرین و استفاده کنین...
مثل این : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amir200812
16-03-2012, 13:07
سلام
من در 2 3 روز آینده میخوام یک نوت بگیرم! زمان خرید به چه مواردی دقت کنم؟
داخل جعبه چه لوازمی باید باشه؟
روی فاکتور چه مواردی رو حتما باید نوشته بشه؟
و...

hajoo
16-03-2012, 17:11

دوستان لطفا به سوال من جواب بدین.

Payman_62
16-03-2012, 22:01
سایت های زیادی هستند که کد آنلاک میفروشن... میتونین با یکی از افرادی که پول رو به ریال میگیرن و خرید ها رو به دلار انجام میدن هماهنگ کنین و کد آنلاک رو بخرین و استفاده کنین...
مثل این : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام.
من اصلا متوجه قضیه لاک بودن گوشی نمیشم.
اصلا چرا گوشی باید لاک باشه که دوباره یه هزینه ای برای آنلاک بدیم؟

این سایت ها کد آنلاک رو از کجا میارن؟

چرا پابلیک نمیشه تا همه استفاده کنن؟

17-03-2012, 00:06
سلام.
من اصلا متوجه قضیه لاک بودن گوشی نمیشم.
اصلا چرا گوشی باید لاک باشه که دوباره یه هزینه ای برای آنلاک بدیم؟

این سایت ها کد آنلاک رو از کجا میارن؟

چرا پابلیک نمیشه تا همه استفاده کنن؟

واسه اینکه این گوشی ها برای این ساخته نمیشن که شما با هر اپراتوری خواستین باهاش کار کنین ! فقط واسه یه اپراتور خاص ساخته میشن... واسه همه اپراتور ها مشتری باید مدل عادی نوت رو بگیره !

در رابطه با اینکه از کجا میارن هم اطلاعی ندارم ، اما حدس میزنم باید یه پولی به سامسونگ یا به کریر (احتمال کریر بیشتره :دی) بدن تا این کد رو بگیرن و با مقداری سود به مردم بفروشن...

Payman_62
17-03-2012, 05:10
سلام.
ببینم با روت کردن و فلش کردن و تغییر رام و این کارها گوشی آنلاک میشه؟

amir200812
17-03-2012, 06:29
سلام
دوستان یک نوت مشکی، یک ماه کارکرده، 16گیگ ، دست دوم میخوام بگیرم!
چه قیمتی برای خرید مناسب هست؟(قیمت اکبندش حدود 1180 هست تو شهر ما)

در ضمن به چه مواردی باید دقت کنم؟

17-03-2012, 10:45
سلام.
ببینم با روت کردن و فلش کردن و تغییر رام و این کارها گوشی آنلاک میشه؟

خیر... معمولا با فلش کردن و تغییر رام (روت تغییر سیستمی مهمی به حساب نمیاد :) ) گوشی دوباره لاک میشه و باید دوباره اون کد آنلاک رو وارد کنین :دی:دی:دی البته نگران نباشید ، نیازی به خرید دوباره اون کد نیست ، فقط باید همونو دوباره وارد کنین...

merida
18-03-2012, 07:01
سلام دوستان من فارسی برا ش ریختم ولی دیگه بالا میاد صفحه اش سیاه میشه مشکلش چی هست بیاد چکار کنم ممنون اگر کمک کنید:19:

amir200812
18-03-2012, 11:17
سلام

دوستان رام های I9220 با N7000 یکی هست؟

18-03-2012, 11:19
خیر فرق دارن...

Payman_62
19-03-2012, 21:28
سلام.
میدونید که خود galaxy note ورژن های مختلف داره.
همه رام های نوت به همه ورژن های نوت میخوره؟

مثلا روی note i717r میشه همه رام هایی که تو بخش رام برای نوت معرفی شدن رو ریخت؟

19-03-2012, 22:09
سلام.
میدونید که خود galaxy note ورژن های مختلف داره.
همه رام های نوت به همه ورژن های نوت میخوره؟

مثلا روی note i717r میشه همه رام هایی که تو بخش رام برای نوت معرفی شدن رو ریخت؟

خیر نمیشه... رام های I9220 رو هم نمیشه روی N7000 (یا برعکس) ریخت ، چه برسه به این که سخت افزار هم فرق داره... توصیه میکنم این کارو امتحان هم نکنید ، چون 100% بریک میشه گوشی :)

Payman_62
19-03-2012, 22:32
خیر نمیشه... رام های I9220 رو هم نمیشه روی N7000 (یا برعکس) ریخت ، چه برسه به این که سخت افزار هم فرق داره... توصیه میکنم این کارو امتحان هم نکنید ، چون 100% بریک میشه گوشی :)

سلام.
خوب شد گفتی چون میخواستم بریزم.

حالا ورژن خاورمیانه که فارسی رو ساپورت کنه برای i717r از کجا میشه پیدا کرد؟ سرچ کردم برای این مدل ورژن خاورمیانه پیدا نکردم.

19-03-2012, 22:40
سلام.
خوب شد گفتی چون میخواستم بریزم.

حالا ورژن خاورمیانه که فارسی رو ساپورت کنه برای i717r از کجا میشه پیدا کرد؟ سرچ کردم برای این مدل ورژن خاورمیانه پیدا نکردم.

دوست عزیز نباید هم پیدا کنید ! این گوشی اصلا برای استفاده توی خاورمیانه نیست که بخواد رام خاورمیانه داشته باشه !
گوشیتونو تحویل گرفتین؟! نظرتون چیه؟! یه توضیحاتی اگه بدین خیلی خوب میشه :)

Payman_62
20-03-2012, 02:59
دوست عزیز نباید هم پیدا کنید ! این گوشی اصلا برای استفاده توی خاورمیانه نیست که بخواد رام خاورمیانه داشته باشه !
گوشیتونو تحویل گرفتین؟! نظرتون چیه؟! یه توضیحاتی اگه بدین خیلی خوب میشه :)

سلام.
درسته برای کانادا طراحی و ساخته شده.

حالا من چطور باید فارسیش کنم. یه راهی پیشنهاد بدید. همه اسمسای فارسی و سایتارو حرف به حرف و برعکس نشون میده.

بله گوشی دستمه. امروز آنلاکش کردم. مشکلی نداره و خیلی خوب کار میکنه.
در مورد چیش توضیح بدم؟

20-03-2012, 09:25
برای فارسی کردن متاسفانه فعلا فکر نکنم کاری بتونین بکنین ، باید یه فایل که به اصطلاح بهش RTL Fix واسه فارسی و عربی میگن رو نصب کنید ، که فکر نمیکنم اومده باشه واسه این گوشی...

VAHID
20-03-2012, 18:11
سلام.

در مورد چیش توضیح بدم؟

سلام

دوست من کیفیت صدای بلند گوی گوشی چطوره؟؟مثلا برای اهنگ گوش دادن.......

amir200812
21-03-2012, 20:27
سلام

دوستان از کجا بازی های مخصوص این گوشی رو دانلود کنم؟

M@hdi-B
21-03-2012, 21:57
سلام.
درسته برای کانادا طراحی و ساخته شده.

حالا من چطور باید فارسیش کنم. یه راهی پیشنهاد بدید. همه اسمسای فارسی و سایتارو حرف به حرف و برعکس نشون میده.

در مورد چیش توضیح بدم؟

شما رام مخصوص گوشیتون رو پیدا کنید بعد دی ادکسش کنید بعد براش فارسی ساز درست کنید شاید جواب بده

برای اطلاعات بیشتر به این لینکها یه سر بزن قبل از دست به کار شدن سوال کن که به مشکل نخوری

ساخت فارسیساز | در رام های Custom ، رسمی و MIUI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دی ادکس کردن رام های رسمی - قدم به قدم با توضیحات کامل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

21-03-2012, 22:04
مهدی اینو واسه بقیه گوشیا تست کردی؟! چون تو فروم S II بود من فکر میکردم فقط واسه S II باشه :-؟

M@hdi-B
21-03-2012, 22:17
مهدی اینو واسه بقیه گوشیا تست کردی؟! چون تو فروم S II بود من فکر میکردم فقط واسه S II باشه :-؟

فکر کنم روشش یکی باشه رام رامه دیگه (عقل من که اینو می گه )

حالا بذار بره خودش تو تاپیکش بپرسه شاید جواب داد

یادمه گلکسی اس جورجیو آرمانی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو هم می گفتن فارسی نمیشه ولی یکی از دوستام فارسی کرده بود

21-03-2012, 23:15
رو اتریکس مادرمرده تست میکنم اصن :-" :دی

Payman_62
23-03-2012, 15:14
سلام

دوست من کیفیت صدای بلند گوی گوشی چطوره؟؟مثلا برای اهنگ گوش دادن.......

سلام.
والا کیفیت صدا یه مساله نسبیه. شاید صداش نسبت به آیفون 4s خوب باشه ولی نسبت به htc فلان مدل بد باشه.

آهنگ هم که رو گوشی نداشت. یه چیزی به خاطر شما ریختم روش و گوش دادم. به نظر من خوب و رسا بود. یعنی به عنوان گوشی صدای خوبی داشت.
حالا باز نمیدونم این خوبی از نظر من مورد تایید شما هم هست یا نه.

رو اتریکس مادرمرده تست میکنم اصن :-" :دی

مادر مرده جواب داد؟

حالا باید بشینم خودم واسه این فارسی ساز بسازم؟ دردسر داره چه قدر.

راستی عدم دسترسی به مارکت هم به خاطر تحریمه؟ فیلیتیر شکون واسه اندروید هست؟

Payman_62
24-03-2012, 12:07
سلام.
حتی در دانلود کردن هم تحریم هستیم.

گوگل میاد آیپی و خط تلفن و از طریق gps مکانی که هستی رو و کشوری که تو جیمیلت دادی رو بررسی میکنه تا اگه از ایرانی اجازه ورود به مارکت رو نده.

توسط برنامه مارکت آنلاکر مشکل مارکت حل شد.

hajoo
24-03-2012, 14:13
من قبل از نوت 4s داشتم.به نظرم صدای 4s بهتر بود.
ولی کیفیت صفحه نوت واقعا بهتره

amir200812
24-03-2012, 16:43
من قبل از نوت 4s داشتم.به نظرم صدای 4s بهتر بود.
ولی کیفیت صفحه نوت واقعا بهتره

صدای نوت (هم در هدفون و هم اسپیکر خود گوشی) در حد قابل قبولی هست، ولی خیلی از گوشی های بازار کیفیت بهتری در صدا دارند!

ولی در مورد کیفیت صفحه نمایش ، خیلی خیلی عالی هست:40::40::40::40::40::40::40::40::40::40:

hajoo
24-03-2012, 18:52
دوستان من میخوام گوشیمو روت کنم.وقتی گوشی رو به pc وصل میکنم تو برنامه odin شناخته نمیشه.به تظر شما چیکار کنم؟

M@hdi-B
25-03-2012, 10:28
دوستان من میخوام گوشیمو روت کنم.وقتی گوشی رو به pc وصل میکنم تو برنامه odin شناخته نمیشه.به تظر شما چیکار کنم؟

به دانلودینگ می بری دیگه؟

درایور کابل رو نصب کردی؟

hajoo
25-03-2012, 12:30
کابل که درایور نداره
وقتی به pc وصلش میکنم ویندوز یه سری درایور نصب میکنه ولی چندتا هم نصب نمیشن.
لطفا راهنمایی کنید

Lamanta
25-03-2012, 13:03

اینطور که مشخصه قیمت ها داره میاد پائین آروم آروم.....
نظرتون چیه ؟

M@hdi-B
25-03-2012, 13:17
کابل که درایور نداره
وقتی به pc وصلش میکنم ویندوز یه سری درایور نصب میکنه ولی چندتا هم نصب نمیشن.
لطفا راهنمایی کنید

کابل درایور نداره؟ این چه حرفیه دوست عزیز؟ پس ویندوز چه جوری باید گوشیو بشناسه؟

این درایور یو اس بی رو دانلود و نصب کن من الان وقت ندارم

SAMSUNG USB Driver for Mobile Phones x86 v1.3.450.0

نگفتی به دانلودینگ می بری یا نه؟

hajoo
26-03-2012, 12:35
بله به دانلودینگ مود بردم.
ممنون دوست عزیز.چون با برنامه tapatalk کار میکنم نمیتونم تشکر کنم.
اینو امتحان میکنم نتیجه رو میگم.
راستی یه سوال:چرا اینترنت رو تتر میکنم لپ تاپم به اینترنت وصل نمیشه؟. (با وایرلس) ولی ایپد مشکلی نداره.

mahyarSAMSUNG
27-03-2012, 10:54

اینطور که مشخصه قیمت ها داره میاد پائین آروم آروم.....
نظرتون چیه ؟

من فکر میکنم با وقتی تحریم ها روی ایران انجام نشده باشه نمیشه به این اعتماد کرد ... تحریمها فکر کنم تیر ماه انجام میشه من که فکر میکنم دلار تا 3000 تومن هم بره و قیمت این گوشی بالای 1.700 البته این نظر من ممکنه اتفاق هم نیوفته ...:46:

---------- Post added at 10:54 AM ---------- Previous post was at 10:51 AM ----------

کسی مشکل منو داشته تاحالا : من گوشیم 2 روز بعد از که خریدم یهو دیدم صفحش به رنگ آبی میزنه که با خاموش رو روشن کردن حل شد .. حدود 2 هفته بعد دوباره این مشکل برام بوجود اومد که باز با خاموش روشن کردن حل شد ... الانم احساس میکنم کتتراست صفحم کم شده ... در صورتی روی حالت داینامیک هست .. البته احساس میکنم مطمئن نیستم ...

یه مشکل دیگه که برام بوجود اومده گوشیم در حالت مسیج ویبره نمیزنه این در حالیه که من تنظیمات notification رو نگاه کردم ... روی حالت زنگ خوردن هیچ مشکلی نداره و ویبره میزنه ...

amir200812
28-03-2012, 00:08
این گوشی سیستم مکان یابی GLONASS رو پشتیبانی میکنه؟
مگه میشه همزمان با GPS کار کنه؟

:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

hajoo
28-03-2012, 13:44
دوستان چطور با فایرفاکس فلش ویدیو ببینم؟

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2 Beta-3

h!tman
28-03-2012, 14:32
امروز برا رفیقم یک نوت دیگه گرفتم
32گیگ 1225 سفید
چقدر این لعنتی توپه! اصلا نمیشه ازش گذشت

saver
28-03-2012, 15:19
این گوشی سیستم مکان یابی GLONASS رو پشتیبانی میکنه؟
مگه میشه همزمان با GPS کار کنه؟

:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

گوشیهای 2011 سونی اریکسون همشون گلوناس رو میگیرن

بعضی وقتها مال من تا 16 تا ماهواره پیدا میکنه
زمان قفل شدنش هم کمتر از 30 ثانیه هست :46:

Payman_62
28-03-2012, 19:17
شما رام مخصوص گوشیتون رو پیدا کنید بعد دی ادکسش کنید بعد براش فارسی ساز درست کنید شاید جواب بده

برای اطلاعات بیشتر به این لینکها یه سر بزن قبل از دست به کار شدن سوال کن که به مشکل نخوری

ساخت فارسیساز | در رام های Custom ، رسمی و MIUI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دی ادکس کردن رام های رسمی - قدم به قدم با توضیحات کامل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام.
الآن گوشی در نمایش سایت های فارسی مشکل داره. با این کار مشکل نمایش سایت های فارسی هم حل میشه؟

h!tman
28-03-2012, 19:22
بله کاملا فارسی میشه

A.N.A.P
29-03-2012, 01:05
دوستان چطور با فایرفاکس فلش ویدیو ببینم؟

نمیشود ! فقط Browser گوشی این قابلیت رو داره !

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

hajoo
29-03-2012, 12:06
نمیشود ! فقط Browser گوشی این قابلیت رو داره !

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

خود فایرفاکس میگه باید پلاگین نصب کنم.مرورگر دیگه ای هم هست فلش نشون بده؟

biostar
29-03-2012, 19:51
خود فایرفاکس میگه باید پلاگین نصب کنم.مرورگر دیگه ای هم هست فلش نشون بده؟

skyfire برای فلش عالیه

amir200812
01-04-2012, 07:59
کسی لینکی از بازی های HD برای این گوشی داره؟

BLACK_SUN
01-04-2012, 22:56
من فردا 14 فروردین میخوام یه نوت دست دوم بگیرم.به چه نکاتی توجه کنم؟

mahyarSAMSUNG
01-04-2012, 23:11
من یه سفید دارم میخام بفروشم .. دست دوم ...1 ماه کار کرده با فول برنامه نصب ... 1.300 میخوام بدم ... خودم 1.400 خریدم ساخت کره اسمبل چین ... گوشی واقعا خوبیه ... دلیل فروشم : رفتم تو نخ گلکسی اس3

amir200812
02-04-2012, 10:53
من یه سفید دارم میخام بفروشم .. دست دوم ...1 ماه کار کرده با فول برنامه نصب ... 1.300 میخوام بدم ... خودم 1.400 خریدم ساخت کره اسمبل چین ... گوشی واقعا خوبیه ... دلیل فروشم : رفتم تو نخ گلکسی اس3

نوت سفید قیمتش حدود 1200 هست!

hasanmotori
02-04-2012, 10:58

آل دیجیتال نوشو میده 1245 یعنی میخای از نوش گرونتر بدی ؟!
بیشتر از 1100 فک نکنم بخرن

mahyarSAMSUNG
02-04-2012, 15:44
ولی من کل سایتها رو گشتم دیدم سفید نداشتن یا قیمت های بالای 1.400 زدن برای رنگ سفید .. شاید جدیدا دوباره ارزون تر شده ... ولی گوشی خوبیه نمیفروشم :d حالا کو تا گلکسی اس 3

تازه فکر کنم پشت گوشی هم خوشگل نوشته ساخت ویتنام ... ولی برای من کره هستش ..

02-04-2012, 16:07
نوت سفید در آل دیجیتال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

BLACK_SUN
02-04-2012, 18:28
من میخوام یه نوت دست دوم بگیرم.به چه نکاتی توجه کنم؟

swastika
02-04-2012, 22:34
منم می خوام یکی بگیرم.
چنتا سوال:

گوشیو که نو میخری روت شده ینی میشه از رو نت Appریخت توش یا باس خودت روتش کنی؟

کلا به چه مواردی موقع خرید توجه کنم؟

مرسی

moosavi.sm89
02-04-2012, 22:40
خیر روت نیست
دوست عزیز برای نصب برنامه های عادی نیاز به روت نداری .
روت کردن هم کار سختی نیست
;)
یه موقع گول این فروشنده هارو نخوری پول اضافه برای برنامه و اپدیت و... بدی.
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

mahyarSAMSUNG
03-04-2012, 08:00
من میخوام یه نوت دست دوم بگیرم.به چه نکاتی توجه کنم؟

خوب اول خلوص نیست :31: دلت باید پاک باشه :10:
بعد باید ببینی خط و خش روی گوشی نباشه هدفون ... شارژر یو اس بی ... تست فلش دوربین صدا ... لرزش نداشتن تصویر... و هرچیزی که خودت هم احتمال میدی خراب باشه :46:

mahyarSAMSUNG
03-04-2012, 08:40
خیر روت نیست
دوست عزیز برای نصب برنامه های عادی نیاز به روت نداری .
روت کردن هم کار سختی نیست
;)
یه موقع گول این فروشنده هارو نخوری پول اضافه برای برنامه و اپدیت و... بدی.
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

من وقتی که داشتم میخریدم هرجا میرفتم میگفتم نوت سفید چند میگفت 1.200 بعد میرفتم که بخرم 150 میزاشت روش میگفتم بابا نمیخوام برنامه و ستاپ و چرت و پرت .. میگفت هیچکس بهت اینطوری نمفروشه ... منم دیدم کل علائدین گشتم نوت سفید زیر 1.400 پیدا نمیشه مجبورم شدم بگیر دیگه .... فقط بهش گفتم برنامه نریزه که سنگین بشه .. برنامه هاش هم همه چرت و پرت ... 70 درصدش آیکون بازی هستش که باید وصل بشیم به وابرلس تا حدود 500 تا 1 گیگ دانلود کنه ... :41:

Majid-6120
03-04-2012, 15:22
من وقتی که داشتم میخریدم هرجا میرفتم میگفتم نوت سفید چند میگفت 1.200 بعد میرفتم که بخرم 150 میزاشت روش میگفتم بابا نمیخوام برنامه و ستاپ و چرت و پرت .. میگفت هیچکس بهت اینطوری نمفروشه ... منم دیدم کل علائدین گشتم نوت سفید زیر 1.400 پیدا نمیشه مجبورم شدم بگیر دیگه .... فقط بهش گفتم برنامه نریزه که سنگین بشه .. برنامه هاش هم همه چرت و پرت ... 70 درصدش آیکون بازی هستش که باید وصل بشیم به وابرلس تا حدود 500 تا 1 گیگ دانلود کنه ... :41:

عجب آدمای پستین اینا ...

یعنی 150 تومن واسه برنامه و بازی ؟

تاز فایل SD بازی هارم واست نریخته ؟ عجب بی شرمایین اینا دیگه !

یعنی کسی نیست به اینا نظارت کنه ؟:13:

sAeEd_kHaAn
03-04-2012, 17:53
یعنی کسی نیست به اینا نظارت کنه ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینا در مقایسه با دزدیایی که میشه هیچی نیست که کسی هم نظارتی نداره

Majid-6120
03-04-2012, 17:56
اینا در مقایسه با دزدیایی که میشه هیچی نیست که کسی هم نظارتی نداره

خب دزدی یعنی سرقت مخفیانه چیزی !

ولی اینا علنا دارند تویه روز روشن کلاهبرداری میکنند .

خب یکی با یه ماموری بازرسی چیزی بره در مغازه !

تا کی این وضعیت باید باشه ؟

03-04-2012, 18:30
مجید بالا تا پایینمون الان دزدن که میلیارد میلیارد (و چه بسا بیشتر) میدزدن ، همین دزدای علاالدین که 100 تومن 100 تومن میدزدن گناه کردن؟! : ))
جدا از شوخی موافقم ، باید یه جوری جمعش کرد این بساطو... کاملا کارشون خلاف قوانینه که بدون نرم افزار و چیزای خیالی (باز نرم افزار خوبه وجود خارجی داره :دی) نمیفروشن...

h!tman
03-04-2012, 18:32

طبقه 6
گالری گوهری
یکم انصاف داره

M@hdi-B
03-04-2012, 19:03
شماها خودتونم برید اونجا کاسبی کنید مجبور می شید همین کارا رو بکنید

بابا یارو ماهی خداد تومن داره اجاره و مالیاتو پول برق و تلفن و کوفت و زهر مار میده از کجا بیاره ؟

مشکل از ریشه خرابه

Majid-6120
03-04-2012, 19:16
شماها خودتونم برید اونجا کاسبی کنید مجبور می شید همین کارا رو بکنید

بابا یارو ماهی خداد تومن داره اجاره و مالیاتو پول برق و تلفن و کوفت و زهر مار میده از کجا بیاره ؟

مشکل از ریشه خرابه

مهدی درست میگی .

کار از ریشه خرابه ! ولی اینجا باید از برگ و ساقه درستش کرد تا رسید به ریشه !

ولی پول در اوردن به هر قیمتی که نمیشه ... سر مردم کلاه بذاری که پول در بیاری ؟

همینجوری پول زور دارین میدین به اینا و بعد هم میگین این چه مملکتیه ... حق آدمو میخورن و دزدی و ...

از همین صد صدو پنجاه تومنا شروع میشه و وقتی هیکشی هیچی نگه میرسه به میلیارد ها !

حالا پول به جهنم ... به شعور آدم هم توهین میشه

بابا ماها دیگه خوره موبایل و این حرفاییم ... دیگه کم مونده سامسونگ واسه گوشیهاش مارو برای مشاوره استخدام کنه .

اونوقت با این اطلاعت عمومی میری در مغازه ... یارو میگه باید گوشیت رو فلان کنم تا مثلا گوشیت بلوتوثش روشن بشه ! یا روتش کنم تا بتونی برنامه روش نصب کنی ! انگار داره بلا نسبت با یه بز صحبت میکنه !

مردم که دیگه تو عصر حجر زندگی نمیکنند ... ( البته بازم با این حال افراد ساده ای هستن که ترجیح میدن همینجوری بمونن )

حالا ولش این حرفارو ...

amiramiryousefi
04-04-2012, 09:33
گوشي من N7000 هست مشكلي داره؟

04-04-2012, 10:31
خیر... مدل رایج نوت همین N7000 هست...

mahyarSAMSUNG
04-04-2012, 11:52
مهدی درست میگی .

کار از ریشه خرابه ! ولی اینجا باید از برگ و ساقه درستش کرد تا رسید به ریشه !

ولی پول در اوردن به هر قیمتی که نمیشه ... سر مردم کلاه بذاری که پول در بیاری ؟

همینجوری پول زور دارین میدین به اینا و بعد هم میگین این چه مملکتیه ... حق آدمو میخورن و دزدی و ...

از همین صد صدو پنجاه تومنا شروع میشه و وقتی هیکشی هیچی نگه میرسه به میلیارد ها !

حالا پول به جهنم ... به شعور آدم هم توهین میشه

بابا ماها دیگه خوره موبایل و این حرفاییم ... دیگه کم مونده سامسونگ واسه گوشیهاش مارو برای مشاوره استخدام کنه .

اونوقت با این اطلاعت عمومی میری در مغازه ... یارو میگه باید گوشیت رو فلان کنم تا مثلا گوشیت بلوتوثش روشن بشه ! یا روتش کنم تا بتونی برنامه روش نصب کنی ! انگار داره بلا نسبت با یه بز صحبت میکنه !

مردم که دیگه تو عصر حجر زندگی نمیکنند ... ( البته بازم با این حال افراد ساده ای هستن که ترجیح میدن همینجوری بمونن )

حالا ولش این حرفارو ...

والاااا ... رفته بودیم برای پسر عمم گلکسی تب 7 پلاس بخریم .. پسر عمه بیچاره من کلا 920 تومن داشت یارو گوشی رو میگفت 940 ... ایقدر باهاش چک و چونه زدیم که آقا 920 بده نداد به یارو هم گفتیم ما 920 بیشتر نداریم ولی قبول نکرد .. بعد اومد 20 تومن از من قرض کرد تا بخرش بعد اینکه رفتیم سر معامله دیدم یارو میگه یه مدل ستاپ دارم که 150 تومن و یه مدل ستاپ دارم 200 تومنه کدومو میخوای اگه نصب نکنم اینو گوشیت بالا نمیاد ... بهش میگید بابا ما سه ساعت داریم میگیم بیشتر 920 نداریم توی تازه 200 دیگه گذاشتی روش؟ ولی با این حالا بازم ازم قرض گرفت تا گوشی رو بالاخره با قیمت 1.180 بخره ....:41:

amiramiryousefi
04-04-2012, 12:10
من گلکسی تب 7 پلاس رو توي مشهد خريدم 936 ه ت از اين حرفها هم اصلا نبود ديروز هم نوت خريدم11650000

amiramiryousefi
04-04-2012, 12:18
دوستان من شنيدم نوت رو نبايد به آندرويد4آپگريد كنيم نظرتون چيه رام من6/3/2

mahyarSAMSUNG
04-04-2012, 15:32
دوستان من شنيدم نوت رو نبايد به آندرويد4آپگريد كنيم نظرتون چيه رام من6/3/2

خوب اصلا این حرفا نیست ... خود سامسونگ از قبل گفته بود که گلکسی نوت و اس 2 براشون آپدیدت 4 میاد ... توی gsmarena هم جلو سیستم عاملهاشون این موضوع رو نوشته

Android OS, v2.3.5 (Gingerbread), planned upgrade to v4.x

---------- Post added at 03:30 PM ---------- Previous post was at 03:29 PM ----------

من گلکسی تب 7 پلاس رو توي مشهد خريدم 936 ه ت از اين حرفها هم اصلا نبود ديروز هم نوت خريدم11650000

دارم به این نتجیه میرسم که شهرستان از تهران ارزونتره .... اینطوری نیست ؟ :20:

---------- Post added at 03:32 PM ---------- Previous post was at 03:30 PM ----------

آیا صفحه این گوشی ضد خشه ؟ توی جی اس ام که نوشته آره ولی پس چرا برای من 2 3 تا خط روی صفحش افتاده ؟ که البته توی نور معلوم میشه اصلا پاک هم نمیشه ... امنیا اچ دیم اصلا اینطوری نبود بعد 1 سال و 3 ماه هیچ خطی روش نبود ..

Majid-6120
04-04-2012, 16:00
کسایی که این گوشی رو دارند حتما ببینند :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mahyarSAMSUNG
04-04-2012, 19:32
خوب قیمتهاش دقیقا چقدر ؟ 42000 ریال ... همون 4200 تومن خودمون ؟ خیلی خوبه اگه این قیمت باشه

Majid-6120
04-04-2012, 19:52
خوب قیمتهاش دقیقا چقدر ؟ 42000 ریال ... همون 4200 تومن خودمون ؟ خیلی خوبه اگه این قیمت باشه

آره دیگه 4200 تومن ...

با کارت های عضو شتاب ... فقط باید قبلش تویه سامسونگ اپز ثبت نام کنی . :20:

Payman_62
05-04-2012, 00:51
سلام.
اگه یه کاستوم رام رو گوشی نصب کنیم و از رام راضی نباشیم بعدا میشه با ریست فکتوری به رام اوریجینال گوشی برگشت؟

میدونید که حافظه داخلی گوشی چند تا پارتیشنه که رو یکیشون رام اصلی و اوریجینال گوشی قرار داره و وقتی ریست فکتوری میکنیم رام اوریجینال رو از روی اون پارتیشن میخونه و دوباره سیستم عامل رو نصب میکنه.
حالا میخوام بدونم:

1- نصب کاستوم رام، به اون پارتیشن آسیب نمیزنه و میشه با ریست فکتوری به حالت اولیه برگشت؟
2- چطور میشه از پارتیشن رام گوشی بکاپ گرفت؟

M@hdi-B
05-04-2012, 06:00
سلام.
اگه یه کاستوم رام رو گوشی نصب کنیم و از رام راضی نباشیم بعدا میشه با ریست فکتوری به رام اوریجینال گوشی برگشت؟

میدونید که حافظه داخلی گوشی چند تا پارتیشنه که رو یکیشون رام اصلی و اوریجینال گوشی قرار داره و وقتی ریست فکتوری میکنیم رام اوریجینال رو از روی اون پارتیشن میخونه و دوباره سیستم عامل رو نصب میکنه.
حالا میخوام بدونم:

1- نصب کاستوم رام، به اون پارتیشن آسیب نمیزنه و میشه با ریست فکتوری به حالت اولیه برگشت؟

خیر با ریست فکتوری به رام قبلی برنمی گرده

شما می تونی رام استوک رو دانلود کنی و با ادین فلش کنی

یا قبل از نصب کاستوم رام بوسیله ریکاوری از رام فعلی بک آپ بگیری و هر وقت خواستی ری استور کنی

Backup/Restore

h!tman
05-04-2012, 13:12
سلام.

حالا میخوام بدونم:

بهتره از همون کاستوم استفاده کنید
رام رسمی که خیری ازش ندیدیم:دی

05-04-2012, 13:41
اگه خوشتون نیومد علاوه بر بکاپ / ریستور توی ریکاوری ، خیلی راحت با اودین میتونین رام رسمی رو فلش کنین...

Payman_62
05-04-2012, 19:23
سلام.

یا قبل از نصب کاستوم رام بوسیله ریکاوری از رام فعلی بک آپ بگیری و هر وقت خواستی ری استور کنی

Backup/Restore

خوب شد گفتی چون میخواستم این کار رو بکنم.

مدل گوشی من i717r برای کمپانی Rogers کانادا هست. مشکل اصلی من فارسی کردن گوشی هست. 2 هفته گوشی دستمه هنوز نتونستم کاری بکنم. خواهش میکنم دقیق پاسخم رو بدید که به اشتباه نیفتم.

با توجه به این که رام اوریجینال خاورمیانه برای این گوشی صادر نشده دوستان راهنمایی کردن که رام دی اودکس نصب کنم و خودم رام رو فارسی کنم.

حالا چند تا سوال دیگه:

1- منظور از رام استوک چیه؟
2- این حروف درهمی که کنار رام ها هست (مثل XXLA) رو از این مسیر میخونن؟
setting -> About -> basebandversion
3- من رام اوریجینال مدل خودم رو از کجا دانلود کنم؟ پیداش نمیکنم. basebandversionش اینه: I717RUXLA2
4- اگه این حروف کنار رام با basebandversion گوشی من تفاوت داشته باشه و رام رو گوشی نصب کنم چی میشه؟
5- اگه رام اوریجینال رو پیدا نکردم میشه از اون پارتیشن گوشیم که رام روشه، رام رو کپی کنم رو هارد کامپیوتر؟
میخوام به جای بکاپ و restore خود فایل رام اوریجینالش رو داشته باشم.
6- گوشی کمپانی at&t آمریکا و rogers کانادا از نظر سخت افزاری یکی هستند. اما اپراتورهاشون متفاوته. با این توضیح آیا رام هاشون به هم میخوره؟
چون رام دی ادکس و روت شده مربوط به کمپانی at&t پیدا کردم اما نمیدونم به گوشیم میخوره یا نه.

M@hdi-B
05-04-2012, 20:22
سلام.

خوب شد گفتی چون میخواستم این کار رو بکنم.

مدل گوشی من i717r برای کمپانی Rogers کانادا هست. مشکل اصلی من فارسی کردن گوشی هست. 2 هفته گوشی دستمه هنوز نتونستم کاری بکنم. خواهش میکنم دقیق پاسخم رو بدید که به اشتباه نیفتم.

با توجه به این که رام اوریجینال خاورمیانه برای این گوشی صادر نشده دوستان راهنمایی کردن که رام دی اودکس نصب کنم و خودم رام رو فارسی کنم.

حالا چند تا سوال دیگه:

1- منظور از رام استوک چیه؟
2- این حروف درهمی که کنار رام ها هست (مثل XXLA) رو از این مسیر میخونن؟
setting -> About -> basebandversion
3- من رام اوریجینال مدل خودم رو از کجا دانلود کنم؟ پیداش نمیکنم. basebandversionش اینه: I717RUXLA2
4- اگه این حروف کنار رام با basebandversion گوشی من تفاوت داشته باشه و رام رو گوشی نصب کنم چی میشه؟
5- اگه رام اوریجینال رو پیدا نکردم میشه از اون پارتیشن گوشیم که رام روشه، رام رو کپی کنم رو هارد کامپیوتر؟
میخوام به جای بکاپ و restore خود فایل رام اوریجینالش رو داشته باشم.
6- گوشی کمپانی at&t آمریکا و rogers کانادا از نظر سخت افزاری یکی هستند. اما اپراتورهاشون متفاوته. با این توضیح آیا رام هاشون به هم میخوره؟
چون رام دی ادکس و روت شده مربوط به کمپانی at&t پیدا کردم اما نمیدونم به گوشیم میخوره یا نه.

1.همون رام اورج منظورمه
2.من الان سامسونگ ندارم ولی بله تو همون About هست
3. یه سرچ اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بزن احتمالا پیدا بشه (معمولا کنارش قید میشه Stock )
4.احتمالا بالا نیاد
5.خیر نمیشه
6.بله به احتمال زیاد یکی هستن چون تو فروم XDA هم فقط همینi717 با N7000 بخش تخصصی دارن.

خب همون رام دئودکس رو بزن فارسی سازش رو هم بساز و فلش کن حله

نتونستی بگو برات بسازم

Payman_62
06-04-2012, 13:10
1.همون رام اورج منظورمه
2.من الان سامسونگ ندارم ولی بله تو همون About هست
3. یه سرچ اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بزن احتمالا پیدا بشه (معمولا کنارش قید میشه Stock )
4.احتمالا بالا نیاد
5.خیر نمیشه
6.بله به احتمال زیاد یکی هستن چون تو فروم XDA هم فقط همینi717 با N7000 بخش تخصصی دارن.

خب همون رام دئودکس رو بزن فارسی سازش رو هم بساز و فلش کن حله

نتونستی بگو برات بسازم

سلام.
ممنون از پاسخ دقیق و کاملت.

یه سوال دیگه. الآن رام اورجینال یه جایی داخل گوشی ذخیره هست. وقتی ریست فکتوری میکنیم رام رو از اون جا میخونه و دوباره سیستم عامل رو نصب میکنه.
حالا شما فرمودی رام جدید بریزی اون رام اورجینال هم تغییر پیدا میکنه و با ریست فکتوری نمیشه به رام اورجینال برگشت.
شما فرمودی بکاپ بگیر و ریستور کن. با این کار میشه به رام اورجینال گوشی برگشت.
حالا سوالم اینه که خود سورس رام اورجینال هم به حافظه داخلی گوشی برمیگرده؟
یعنی از رام اوریجینال بکاپ بگیریم. یک رام کاستوم نصب کنیم. از رام کاستوم راضی نیستیم در نتیجه اون بکاپ رو ریستور میکنیم. بعد از ریستور کردن، رام اوریجینال به گوشی برگشته. حالا اگه گوشی ریست فکتوری بشه مجددا رام اورجینال رو گوشی نصب میشه؟

06-04-2012, 13:42
کاری که فکتوری ریست میکنه فقط یک Wipe هست ، یعنی تمام اطلاعات یوزر رو از روی رام پاک میکنه...

Payman_62
06-04-2012, 14:08
کاری که فکتوری ریست میکنه فقط یک Wipe هست ، یعنی تمام اطلاعات یوزر رو از روی رام پاک میکنه...

سلام.
ولی به نظر من دوباره از ابتدا سیستم عامل رو نصب میکنه.

06-04-2012, 14:26
خیر اینطور نیست... پارتیشن های Data ، Cache و جز این چیزی نمیدونم :دی رو پاک میکنه...

Payman_62
06-04-2012, 14:44
سلام.
پاک کردن 2 تا پارتیشن که کاری نداره. این گوشی رو ریست میکنه و از ابتدا مراحل نصب سیستم عامل رو شروع میکنه.

شما از حرفت مطمنی؟

M@hdi-B
06-04-2012, 15:14
پارسا درست میگه

حالا چه فرقی داره ؟ چه سیستم عامل رو دوباره نصب می کنه چه نمی کنه مهم اینه که با ریست فکتوری به رام قبلی برنمی گرده

شما وقتی گوشی رو فلش می کنی رام قبلی به کل از بین میره و رام جدید جایگزین میشه

06-04-2012, 15:15
بله مطمئنم ، دقیقا همینطوره ، اصلا مراحل نصب رام طی نمیشه ، فقط یک وایپ سادست...

Payman_62
06-04-2012, 16:14
سلام.

پارسا درست میگه

حالا چه فرقی داره ؟ چه سیستم عامل رو دوباره نصب می کنه چه نمی کنه مهم اینه که با ریست فکتوری به رام قبلی برنمی گرده

شما وقتی گوشی رو فلش می کنی رام قبلی به کل از بین میره و رام جدید جایگزین میشه

ای بابا. شما و آقا پارسا همه معادلات مارو به هم ریختید که.

پس با توجه به این پست گوهربار:

Backup/Restore

خیالم راحت باشه که اگر از رام اوریجینال بکاپ بگیرم و یک کاستوم رام نصب کنم و در صورت عدم رضایت از کاستوم رام با ریستور کردن اون بکاپ میتونم به رام اوریجینال گوشی برگردم؟

M@hdi-B
06-04-2012, 16:42
بله خیالت تخت :31: البته اگه گوشیت بازی در نیاره

قبل از هر کاری فول وایپ کنی بهتره .. چه قبل از نصب رام کاستوم چه موقع ری استور کردن

Payman_62
06-04-2012, 16:50
بله خیالت تخت :31: البته اگه گوشیت بازی در نیاره

قبل از هر کاری فول وایپ کنی بهتره .. چه قبل از نصب رام کاستوم چه موقع ری استور کردن

سلام.
چطوری فول وایپ کنم؟

M@hdi-B
06-04-2012, 16:58
سلام.
چطوری فول وایپ کنم؟

سلام

مگه الان نمی خوای کاستوم رام نصب کنی؟ مراحلش رو بلدی؟ روت کردی؟ اگر روت کردی گوشی رو خاموش کن .. کلیدهای ولوم آپ+هوم رو نگه دار بعد پاور رو نگه دار تا گوشی روشن شه و بره به ریکاوری

تو محیط ریکاوری wipe data/factory reset و wipe cache partition رو انجام بده

از مسیر advanced هم wipe dalvik cach و wipe battery state رو انجام بده

قبلش از کانتکت ها و اس ام اس هات بک آپ بگیر

malkemid
06-04-2012, 19:01
سلام.

ای بابا. شما و آقا پارسا همه معادلات مارو به هم ریختید که.

پس با توجه به این پست گوهربار:

خیالم راحت باشه که اگر از رام اوریجینال بکاپ بگیرم و یک کاستوم رام نصب کنم و در صورت عدم رضایت از کاستوم رام با ریستور کردن اون بکاپ میتونم به رام اوریجینال گوشی برگردم؟

دوستان برای منم سوال پیش اومد! دوستمون گفت بکاپ بگیره بعد با ریستور کردن اون بکاپ برمی گرده به رام اوریجینال...این واقعا شدنیه؟!!

تا اونجایی که من می دونم واسه برگشت باید اول رام اوریجینال رو فلش کنه...بعد بیاد بکاپ رو ریستور کنه...

ریستور کردن بکاپ که رام رو ریستور نمی کنه..

Payman_62
06-04-2012, 19:03
سلام

مگه الان نمی خوای کاستوم رام نصب کنی؟ مراحلش رو بلدی؟ روت کردی؟ اگر روت کردی گوشی رو خاموش کن .. کلیدهای ولوم آپ+هوم رو نگه دار بعد پاور رو نگه دار تا گوشی روشن شه و بره به ریکاوری

تو محیط ریکاوری wipe data/factory reset و wipe cache partition رو انجام بده

از مسیر advanced هم wipe dalvik cach و wipe battery state رو انجام بده

قبلش از کانتکت ها و اس ام اس هات بک آپ بگیر

سلام.
نه بلد نیستم.

حالا قبل نصب کاستوم رام میخوام با برنامه kies بکاپ بگیرم. تو قسمت بکاپ فقط بکاپ از کانتکت ها و مسیج ها و تنظیمات گوشی هست. که با انتخاب کل آیتم ها حجم فایل بکاپ شد 14 کیلو بایت. 100% این فایل بکاپ از رام گوشی نیست.
چطور از خود رام بکاپ بگیرم و ریستور کنم؟

Payman_62
06-04-2012, 19:08
سلام.
نه بلد نیستم.

حالا قبل نصب کاستوم رام میخوام با برنامه kies بکاپ بگیرم. تو قسمت بکاپ فقط بکاپ از کانتکت ها و مسیج ها و تنظیمات گوشی هست. که با انتخاب کل آیتم ها حجم فایل بکاپ شد 14 کیلو بایت. 100% این فایل بکاپ از رام گوشی نیست.

سلام.

06-04-2012, 19:15
دوستان برای منم سوال پیش اومد! دوستمون گفت بکاپ بگیره بعد با ریستور کردن اون بکاپ برمی گرده به رام اوریجینال...این واقعا شدنیه؟!!

تا اونجایی که من می دونم واسه برگشت باید اول رام اوریجینال رو فلش کنه...بعد بیاد بکاپ رو ریستور کنه...

ریستور کردن بکاپ که رام رو ریستور نمی کنه..

Nandroid Backup یه بکاپ کامله از همه پارتیشن های سیستمی ، با ریستور کردن اون بکاپ کاملا اون رام برمیگرده...

---------- Post added at 08:15 PM ---------- Previous post was at 08:13 PM ----------

سلام.
نه بلد نیستم.

همون طور که توی پست بعدیتون احتمالا متوجه شدید ، اون بکاپی که ما میگیم منظور Nandroid Backup هست که با ریکاوری گرفته میشه...

سلام.

فقط شما کافیه ریکاوری رو برای گوشی خودتون (این لینک برای N7000 توضیح داده) نصب کنید و بکاپ بگیرید...

M@hdi-B
06-04-2012, 20:13
این کرنل رو با ادین فلش بزن هم روت میشه هم ریکاوری نصب میشه

[ROOT] [AT&T, TELUS, Bell, Rogers] Pre-Rooted Kernel (flash via Odin) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد طبق اون دستوری که گفتم برو به ریکاوری بوسیله گزینه بک آپ / ری استور بک آپ بگیر

کاستوم رام هم اکثرا فرمتش zip هست که از مسیر :

install zip from sdcard>choose zip from sdcard می تونی نصب کنی

Payman_62
06-04-2012, 20:50
این کرنل رو با ادین فلش بزن هم روت میشه هم ریکاوری نصب میشه

[ROOT] [AT&T, TELUS, Bell, Rogers] Pre-Rooted Kernel (flash via Odin) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد طبق اون دستوری که گفتم برو به ریکاوری بوسیله گزینه بک آپ / ری استور بک آپ بگیر

کاستوم رام هم اکثرا فرمتش zip هست که از مسیر :

install zip from sdcard>choose zip from sdcard می تونی نصب کنی

سلام.
قبلا هم روتش کردم هم Clockwork رو نصب کردم. البته فایل هاشون جدا بودن.

Payman_62
06-04-2012, 21:55
سلام.
رام کاستوم نصب شد.

البته روش نصبش توسط ریکاوری نبود و تو توضیحاتش نوشته بود با odin نصب بشه که شد. فایل 790 مگ با پسوند tar بود.

حالا دی ادکس بودنش رو چطور تست کنم؟
فارسی سازش رو چطور باید بسازم؟

06-04-2012, 22:47
مطمئنین کاستوم بوده؟! تا حالا کاستوم اودین ندیده بودم...
+
چرا اینقدر حجم رامهای نوت زیاده؟! :O

Payman_62
06-04-2012, 22:50
سلام.
آره طبق توضیحات هم روته هم دی ادکس هم tweaked که نمیدونم منظور از tweaked چیه.

این لینکش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

حالا فارسی کردنش به چه صورته؟

06-04-2012, 22:57
توییک یعنی یه سری دستکاری هایی برای بهتر کردنش انجام دادن...
جالبه تا به حال کاستوم اودین ندیده بودم :دی

Payman_62
07-04-2012, 00:25
سلام.
این فارسی کردنش به چه صورته؟ یه راهنمایی میکنید.

M@hdi-B
07-04-2012, 06:02
سلام.
این فارسی کردنش به چه صورته؟ یه راهنمایی میکنید.

طبق روش اول انجام بده بعد از ریکاوری نصب کن قبلش وایپ کش پارتیشن و وایپ دالویک کش رو انجام بده

Payman_62
07-04-2012, 10:53

طبق روش اول انجام بده بعد از ریکاوری نصب کن قبلش وایپ کش پارتیشن و وایپ دالویک کش رو انجام بده

سلام.
فارسی ساز رو ساختم.
اسمس فارسی برام اومد درست نشون داد. اما امکان انتخاب زبان فارسی برای ارسال اسمس فارسی رو ندارم. مشکل نمایش سایت های فارسی هم هنوز حل نشده و حروفشون جدا از هم نشون میده.
چی کار باید بکنم؟

hadi.barzegar
07-04-2012, 12:08
سلام.

من از چین یه گوشی galaxy I717 خریدم حدود 25 مارچ به قیمت 580 دلار. 32 گیگابایت هست و به رنگ مشکی. با ایرانسل بدون آنلاک کردن یا هر کار دیگه آنتن داد و کار کرد. فقط هم مایکرو سیم کارت بهش متصل میشه.

علاوه بر مشکل زبان فارسی که برام خیلی اهمیت نداره، 2 تا مشکل دارم:

1- به هیچ عنوان تا این لحظه نتونستم به GPRS ایرانسل متصل بشم. تنظیمات رو دستی وارد کردم و هر کاری کردم نشد که نشد. آقای پیمان 62 شما هم این مشکل رو داری؟ تنظیمات GPRS رو چطوری انجام دادی؟

2- وقتی از همراه اول برام اس ام اس میاد، ساعت اس ام اس یه ساعت جلوتر از ساعت واقعیه و ترتیب اس ام اس ها میریزه به هم.

اگه سوالی دارید یا اطلاعات خاصی از این گوشی خواستید می تونم جواب یا توضیح بدم.

h!tman
07-04-2012, 12:56
مطمئنین کاستوم بوده؟! تا حالا کاستوم اودین ندیده بودم...
+
چرا اینقدر حجم رامهای نوت زیاده؟! :O
رام کاستوم ادین هم داریم
اصولا میگن بدون پیت بزنید

Payman_62
07-04-2012, 13:32
سلام.

من از چین یه گوشی galaxy I717 خریدم حدود 25 مارچ به قیمت 580 دلار. 32 گیگابایت هست و به رنگ مشکی. با ایرانسل بدون آنلاک کردن یا هر کار دیگه آنتن داد و کار کرد. فقط هم مایکرو سیم کارت بهش متصل میشه.

علاوه بر مشکل زبان فارسی که برام خیلی اهمیت نداره، 2 تا مشکل دارم:

1- به هیچ عنوان تا این لحظه نتونستم به GPRS ایرانسل متصل بشم. تنظیمات رو دستی وارد کردم و هر کاری کردم نشد که نشد. آقای پیمان 62 شما هم این مشکل رو داری؟ تنظیمات GPRS رو چطوری انجام دادی؟

2- وقتی از همراه اول برام اس ام اس میاد، ساعت اس ام اس یه ساعت جلوتر از ساعت واقعیه و ترتیب اس ام اس ها میریزه به هم.

اگه سوالی دارید یا اطلاعات خاصی از این گوشی خواستید می تونم جواب یا توضیح بدم.

1- من از gprs استفاده نمیکنم. من از wifi برای اتصال به اینترنت استفاده میکنم.
2- این مشکل ربطی به گوشی نداره و جدیدا این مشکل در همراه اول مشاهده میشه. رو گوشی n97 هم من این مشکل رو دارم.
3- وقتی 4 تا اسمس فارسی برات اومد و همه حروف رو جدا از هم نشون داد و یا با توجه به سایز گوشی و مهم ترین قابلیتش خواستی وبگردی بکنی و دیدی همه سایت های فارسی ناخوانا هستند متوجه میشی زبان فارسی اصلی ترین مشکلته.

h!tman
07-04-2012, 13:36
شما رامتون De-odex هست ؟
اگر بتونید یک رام De odex خوب برای گوشیتون پیدا کنید به راحتیم میتونید فارسی ساز براش نصب کنید
فکر کنم برا این ورژن هم رام باشه:)

hadi.barzegar
07-04-2012, 13:44
1- من از gprs استفاده نمیکنم. من از wifi برای اتصال به اینترنت استفاده میکنم.
2- این مشکل ربطی به گوشی نداره و جدیدا این مشکل در همراه اول مشاهده میشه. رو گوشی n97 هم من این مشکل رو دارم.
3- وقتی 4 تا اسمس فارسی برات اومد و همه حروف رو جدا از هم نشون داد و یا با توجه به سایز گوشی و مهم ترین قابلیتش خواستی وبگردی بکنی و دیدی همه سایت های فارسی ناخوانا هستند متوجه میشی زبان فارسی اصلی ترین مشکلته.

منظور این نیست که مشکل فارسی، اصلا مشکل نیست. اما مشکل GPRS با توجه به نیازم به این گوشی برام خیلی آزاردهنده تره چون من دسترسی لحظه ای به ایمیل برام خیلی مهمه و این گوشی رو فقط برای این کار گرفتم، اگر GPRS ایرانسل روش فعال نشه عملاً به این گوشی نیاز ندارم و همین الانم کم کم به فکر فروشش افتادم.

شما یا ایرانسل تا حالا امتحان کردن؟ نتونستی به GPRS متصل بشی؟

amiramiryousefi
07-04-2012, 14:50
من تازه گوشی رو گرفتم وقتی داخل مغازه تست می کردم متوجه نشدم ، اما امروز صبح که دوباره باهاش کار می کردم دیدم یه دایره قرمز رنگ به طور نامحسوس روی گوشی هست خصوصا رو notification کاملا مشخص میشه . خیلی حالم گرفته شد. اشکال از ال ای دیش نیست اون برچسب روی گوشی جای نوشته هاش افتاده رو شیشه هر چی دستمال کشیدم پاک هم نمیشه . تو رو خدا یکی بگه باید چیکار کنم .
در ضمن گوشي من مشكل فارسي ندارهn7000

Payman_62
07-04-2012, 16:11
سلام.
برای نمایش سایت های فارسی کار دیگه ای باید کرد؟
این فارسی ساز فقط اسمس هارو درست کرده. سایت ها همچنان حروفشان جدا از هم نشون داده میشه.

h!tman
07-04-2012, 16:40
سلام.
برای نمایش سایت های فارسی کار دیگه ای باید کرد؟
این فارسی ساز فقط اسمس هارو درست کرده. سایت ها همچنان حروفشان جدا از هم نشون داده میشه.

چه فارسی سازی؟!
رامتون De-Odex ه؟!
آخه فارسی ساز رام De odex قابلیت خوندن تمامی متون فارسی رو میده و برای نوشتن متون فارسی هم از Go keyboard یا Smart keyboard استفاده میشه

---------- Post added at 05:40 PM ---------- Previous post was at 05:39 PM ----------

من تازه گوشی رو گرفتم وقتی داخل مغازه تست می کردم متوجه نشدم ، اما امروز صبح که دوباره باهاش کار می کردم دیدم یه دایره قرمز رنگ به طور نامحسوس روی گوشی هست خصوصا رو notification کاملا مشخص میشه . خیلی حالم گرفته شد. اشکال از ال ای دیش نیست اون برچسب روی گوشی جای نوشته هاش افتاده رو شیشه هر چی دستمال کشیدم پاک هم نمیشه . تو رو خدا یکی بگه باید چیکار کنم .
در ضمن گوشي من مشكل فارسي ندارهn7000

عزیز یک عکس میزارید؟

Payman_62
07-04-2012, 17:05
سلام.
رام دی ادکسه. از این لینک استفاده کردم.

Go keyboard یا Smart keyboard هم پیدا نمیکنم برای ارسال اسمس.

M@hdi-B
07-04-2012, 18:32
سلام.
رام دی ادکسه. از این لینک استفاده کردم.

Go keyboard یا Smart keyboard هم پیدا نمیکنم برای ارسال اسمس.

این اسمارت کیبرد

وقتی نصب کردی از مسیر :

Settings>Language & keyboard تیک اسمارت کیبرد رو بزن

از ستینگ برنامه هم که گزینه زیریش هست قسمت Language زبانهایی رو که می خوای تیک بزن و تو مسیجینگ انتخابش کن

تا ببینم برای وب چه راهی هست

johnypersian1656
07-04-2012, 19:26
تا ببینم برای وب چه راهی هست

برای browser میتونین hebrew/arabic browser patch رو نصب کنین.

Payman_62
07-04-2012, 23:05
سلام.
مهدی جان ممنون از راهنمایی هات.
اسمارت رو نصب کردم. تنظیماتی که فرمودی رو ست کردم. حتی زبان فارسی هم جزشون هست. اما موقع ارسال اسمس کیبورد مجازی که نمایش میده انگلیسی هست.

برای سایت های فارسی هم با توجه به راهنمایی جناب johnypersian1656 پرشین برازر نصب کردم و مشکل رو حل کرد.

07-04-2012, 23:11
الان جینجربرد دم دستم نیست ، ولی توی همون تنظیمات کیبورد ، یه گزینه به اسم Input Method باید باشه ، اون رو روی Smart keyboard بزارین تا اسمارت کیبورد به عنوان کیبورد استفاده بشه...

Payman_62
07-04-2012, 23:33
سلام.

الان جینجربرد دم دستم نیست ، ولی توی همون تنظیمات کیبورد ، یه گزینه به اسم Input Method باید باشه ، اون رو روی Smart keyboard بزارین تا اسمارت کیبورد به عنوان کیبورد استفاده بشه...

همین کارو کردم و درست شد. اومدم این جا بگم که دیدم شما توضیحش رو فرمودی.

Payman_62
08-04-2012, 01:42
سلام.
بالاخره با توضیحات و راهنمایی های آقا مهدی و آقا پارسا و سایر دوستان و همین طور اطلاعات سایر انجمن ها مشکلات گوشی حل شد.

یه بکاپ از رام اوریجینالش گرفتم.
یه رام دی ادکس و روت و بهینه شده که برای فارسی کردن گوشی لازم بود (که به سختی پیدا شد) جایگزینش کردم.
فارسی سازش رو ساختم.
برنامه Smart Keyboard رو برای ارسال اسمس فارسی نصب کردم.
arabic_browser_patch رو برای پچ کردن برازر برای نمایش صحیح فونت فارسی هنگام وب گردی نصب کردم.

الآن گوشی روت شده هست و رام دی ادکس داره که دست آدم رو برای انجام بعضی کارها باز میکنه.
اسمس های فارسی رو بدون مشکل نشون میده. همین طور امکان ارسال اسمس فارسی و حتی حروف گچ پژ وجود داره.
برازر بدون مشکل سایت های اینترنتی رو نمایش میده و میشه با خیال راحت وبگردی کرد.

بازم از همه دوستانی که راهنمایی کردن تشکر ویژه میکنم.

amiramiryousefi
08-04-2012, 08:43
دوستان چه انتي ويروسي رو براي اين گوشي پسشنهاد ميكنيد؟
در لكه روي صفحه گوشي من با اسكرين كپچر قابل سيو شدن نيست چوت لكه روي ال سي دي يا روي شيشه است و نرم افزاري نيست كه كپچر بشه

johnypersian1656
08-04-2012, 12:25
در لكه روي صفحه گوشي من با اسكرين كپچر قابل سيو شدن نيست چوت لكه روي ال سي دي يا روي شيشه است و نرم افزاري نيست كه كپچر بشه

آنتی ویروس هم سرعت گوشی رو پایین میاره و هم مصرف باتری رو زیاد میکنه. با این حال به نظر من کاملترینش avast هست که یک internet security تمام عیاره .

avast___Mobile_Security_v1.0.1892.apk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

malkemid
08-04-2012, 12:29

من که اصلا آنتی ویروس پیشنهاد نمی کنم ! نیازی نیست

key_1
08-04-2012, 19:02
با سلام دوستان
از دوستان مشهدی که گالاکسی نوت داشتن هر مشکلی تو زمینه آپدیت و فارسی سازی و نرم افزار و .......داشتن میتونم کمکشون کنم

M@hdi-B
08-04-2012, 19:39
قیمت امروز علاالدین 1050 بدون کیف

1070 با کیف

mahyarSAMSUNG
08-04-2012, 21:26
چه مملکنی شده ... من گفتم بعد عید گرون میشه ... رفتم خریدم دیدم ارزون شد ... رفتم سکه ثبت نام کردم الان که موقع تحویلشه میبینم ارزون شده ... میگم اقتصاد دان خوبی میشما ...

biostar
14-04-2012, 16:20
کسی از گالاکسی نوتش خسته نشده که بدتش به من ؟ :دی

vahidsport
14-04-2012, 17:52
سلام
من این گوشی رو می خوام برای کسی بخرم یه چنتا سوال دارم :

1) از کجا بخرم
2) گارانتی چی باشه
3) داخل کارتونش چیا هست
4) کلا به چیا توجه کنم چون با گوشی های دیگه فرق داره میپرسم وگرنه از طبقه پجم میگرفتم:31: بدونه گارانتی و بدونه کارتون و...

h!tman
14-04-2012, 19:34
1-علائدین طبقه 6
2-نداشته باشه
3-هندز فری ،شارژر،کابل یو اس بی و کاتالوگ جات (باطری هم جداس)
4-فرقی نداره که :دی دوربین و نمیدونم صفحه نمایش و همه چی رو چک کن تموم میشه میره:دی عین خرید تمام آندرویدی هاست
+قلم رو چک کن کار کن! توی قسمت Noteباش بنویس و با کلیدش سیو کن

M@hdi-B
14-04-2012, 19:36
پک کیف دارش هم هست یه ده تومنی گرونتره .. با کیف بخر .. کیفش خیلی خوبه

h!tman
16-04-2012, 13:47
پک کیف دارش هم هست یه ده تومنی گرونتره .. با کیف بخر .. کیفش خیلی خوبه

هممم
این مدلیش هست؟!
ندیدم تا حالا
===
سفید بگیرید :(((((((( خیلی خوشگل تره

biostar
18-04-2012, 09:31
دیگه اعصاب نموند برام با این قیمت ها ، و اصلا معلوم نیست که ارزون میشه یا نه!
از یه طرف احتمال داره 1% تحریم ها برداشته بشه
از طرف دیگه افزایش قیمت بنزین و ... و همچنین طرح شبنم با مالیات 30% برای گوشی....

من که دیگه حوصله صبر ندارم ، فردا میرم میخرم، ارزون هم شد به... .

دوستانی که این گوشی رو دارند چند سوال : اول از همه اینکه سایز این گوشی اذیت نمیده؟ مثلا وقتی بیرون هستی یا در حال حرکت ، یا مثلا رو تخت دراز کشیدی میشه از گوشی راحت استفاده کرد یا باید از هر دو دست استفاده کرد؟

بنظرتون تو این رنج قیمت بهترش پیدا میشه؟

biostar
18-04-2012, 20:07
اینقدر جواب ندادین رفتم گرفتم !

16 گیگ سفید ، خوشگل و خرکی :دی

جنس بدنش افتضاح...

mahyarSAMSUNG
19-04-2012, 19:59
بابا اذیتمون نکن .. خداییش بدنش عالیه .... من که مشکلی ندارم ... فقط نمیدونم چرا یکی دوتا خط روی صفحشه .. رفتم براش شیلدت گرفتم .. مگه صفحه این گوشی ضد خش نیست؟

h!tman
19-04-2012, 20:27
انگار اون یک لایه روی گوریلاس که به مرور زمان میره

19-04-2012, 21:07
لایه اولئوفوبیک هست (برای اینکه اثر انگشت رو نگیره) که میره ، اما خود صفحه خش نمیافته...

biostar
19-04-2012, 22:46
بابا اذیتمون نکن .. خداییش بدنش عالیه .... من که مشکلی ندارم ... فقط نمیدونم چرا یکی دوتا خط روی صفحشه .. رفتم براش شیلدت گرفتم .. مگه صفحه این گوشی ضد خش نیست؟

نمی دونم ! رو صفحش که یه محافظ انداختم ، 30 تومن اما باز مخافظه داره خش می افته !:31:

منظورم قاب پشتش هست ، گذاشتمش روی میز ، برش داشتم دیدم پشتش یه خش افتاده !
قاب پشتش رو خیلی بد ساختن

اما در کل گوشی خوبیه ، روز اول با اندازش خال نکردم و تو ذوقم بود ، الان بهش بیشتر عادت کردم

biostar
21-04-2012, 23:43
یک ویدئو از امکانات جدید در رام 4 که بزودی عرضه خواهد شد. قراره در اندروید 4 با Premium Suite طرف باشیم

انصافا وسوسه کنندست

mahyarSAMSUNG
22-04-2012, 19:27
انگار اون یک لایه روی گوریلاس که به مرور زمان میره

بعید میدونم بخواد بعد از 2 ماه که خریدمش بره ... خداییش امنیا اچ دیم بعد از 1 سال و 3 ماهی که داشتمش یدونه هم خط روش نبود ... :41:

آرش-19
22-04-2012, 19:57
نمی دونم ! رو صفحش که یه محافظ انداختم ، 30 تومن اما باز مخافظه داره خش می افته !:31:

منظورم قاب پشتش هست ، گذاشتمش روی میز ، برش داشتم دیدم پشتش یه خش افتاده !
قاب پشتش رو خیلی بد ساختن

اما در کل گوشی خوبیه ، روز اول با اندازش خال نکردم و تو ذوقم بود ، الان بهش بیشتر عادت کردم

من فکر میکنم اتفاقا جنس قاپ پشتش خیلی به هدایت حرارت به بیرون کمک میکنه.
کافی کمی به گوشی فشار بیارید تا وجود قدرت دو هسته ای رو اطراف لنز دوربین احساس کنید.
دفع کردن این حرارت با استفاده از یک جنس کارامد و البته کم هزینه واقعا هنر میخواد!
ــــــــــ
چیزی که جدیدا متوجه شدم اینه که توی deep sleep مقدار زیادی از باتری توسط cell standby مصرف میشه.
بهترین کار برای جلوگیری از این مشکل اینه که شبها وقتی استفاده از گوشی نداریم گوشی رو روی flight mode قرار بدیم.
از وقتی این کار رو میکنم, شب تا صبح که بعضی وقتا بوده 12 ساعتم خوابیدم, 1 درصد یا نهایتا 2 درصد باتری کم کرده!

biostar
22-04-2012, 23:54
من فکر میکنم اتفاقا جنس قاپ پشتش خیلی به هدایت حرارت به بیرون کمک میکنه.
کافی کمی به گوشی فشار بیارید تا وجود قدرت دو هسته ای رو اطراف لنز دوربین احساس کنید.
دفع کردن این حرارت با استفاده از یک جنس کارامد و البته کم هزینه واقعا هنر میخواد!
ــــــــــ
چیزی که جدیدا متوجه شدم اینه که توی deep sleep مقدار زیادی از باتری توسط cell standby مصرف میشه.
بهترین کار برای جلوگیری از این مشکل اینه که شبها وقتی استفاده از گوشی نداریم گوشی رو روی flight mode قرار بدیم.
از وقتی این کار رو میکنم, شب تا صبح که بعضی وقتا بوده 12 ساعتم خوابیدم, 1 درصد یا نهایتا 2 درصد باتری کم کرده!

من بدون flight mode هم درصدی از باتری کم نمیشه
از رام official استفاده نمیکنم

biostar
23-04-2012, 10:30
شانس ما رو میبینید؟ به فاصله ی ۵ روز از خرید گوشیم قیمتش ۴۰ تومن کم شد!
نمیدونم چرا بقیه گوشی ها ارزون نمیشه!

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

t_tanhayam
23-04-2012, 11:11
یک ویدئو از امکانات جدید در رام 4 که بزودی عرضه خواهد شد. قراره در اندروید 4 با Premium Suite طرف باشیم

انصافا وسوسه کنندست

s-note همين حالا هم در رام هاي ايس كريم موجودهست امير جان ميتونيد استفاده كنيد
ولي به نظر من براي نوت برداري بهترين اپليكيشن موجود JOTTER هست

دولوپر برنامه بادسترسي به SDK هاي ديجيتايزر قابليت Palm Rejection رو فعال كرده و تنها به مدادحساس هست و به راحتي ميتونيد دستتون رو روي گوشي قرار بدين و نوت هاتون رو يادداشت كنيد ( بدون ايجادهيچ مزاحمتي )

biostar
23-04-2012, 12:31
s-note همين حالا هم در رام هاي ايس كريم موجودهست امير جان ميتونيد استفاده كنيد
ولي به نظر من براي نوت برداري بهترين اپليكيشن موجود JOTTER هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دولوپر برنامه بادسترسي به SDK هاي ديجيتايزر قابليت Palm Rejection رو فعال كرده و تنها به مدادحساس هست و به راحتي ميتونيد دستتون رو روي گوشي قرار بدين و نوت هاتون رو يادداشت كنيد ( بدون ايجادهيچ مزاحمتي )

بلی S-note موجوده اما روی سری جدید امکانات جدیدی قراره اضافه بشه (ویدئو ش رو نگاه کن)

ممنون از لینکی که دادی ، ندیده بودمش

t_tanhayam
23-04-2012, 15:25
بلی S-note موجوده اما روی سری جدید امکانات جدیدی قراره اضافه بشه (ویدئو ش رو نگاه کن)

ممنون از لینکی که دادی ، ندیده بودمش

بله پك پريميوم قطعا اپديت خوبيه منتها :
تماس دست باصفحه نمايش در نوت هنگام نوت برداري ,نقاشي و...كاملا ازار دهندست
اگر از Palm Rejection درش استفاده نشه واقعا كارايي لازم رو نخواهد داشت ( كه يحتمل استفاده نخواهد شد)

mahyarSAMSUNG
24-04-2012, 12:19
اینو با تراوشات مغزی خودم درست کردم آیا ایده ای که دادم جدیده یا قبلا جایی دیدینش :31:

PersiAndroid
26-04-2012, 17:46
بچه ها قيمت روز مشكي/آبي 32 رو ندارين؟
ميد باي سامي گير مياد
يعني ويتنام و چين نباشه؟

DaaVooD
26-04-2012, 20:13
درود.
آیا کیفیت چین و وییتنام با کره فرق میکنه؟

mahyarSAMSUNG
26-04-2012, 20:34
کیفیتش فرقی نمیکنه .. همونه ... همون کره ایش هم احتمال داره خراب بشه ولی این که گارانتی داشته باشه یا نه مهم ... ماله من که نداره ولی خداروشکر مشکلی هم پیش نیومده ... برای من مید بای سامسونگه. ساخت کره اسمبل چین

---------- Post added at 08:34 PM ---------- Previous post was at 08:33 PM ----------

بچه ها قيمت روز مشكي/آبي 32 رو ندارين؟
ميد باي سامي گير مياد
يعني ويتنام و چين نباشه؟

با گارانتی اصلی 1290 سفید مشکی گفت یه قیمت ...32 گیگ .. ساخت چین و ویتنام تا 1 تومن هم بود :20:

biostar
26-04-2012, 22:26
کیفیتش فرقی نمیکنه .. همونه ... همون کره ایش هم احتمال داره خراب بشه ولی این که گارانتی داشته باشه یا نه مهم ... ماله من که نداره ولی خداروشکر مشکلی هم پیش نیومده ... برای من مید بای سامسونگه. ساخت کره اسمبل چین

---------- Post added at 08:34 PM ---------- Previous post was at 08:33 PM ----------

با گارانتی اصلی 1290 سفید مشکی گفت یه قیمت ...32 گیگ .. ساخت چین و ویتنام تا 1 تومن هم بود :20:

سکته نده منو ، 32 گیگ 1 تومن ؟؟؟؟:41:

مغز اقتصادی مرغ از من بیشتره فکر کنم !

PersiAndroid
26-04-2012, 22:33
كره اي - 32 - مشكي بدون گارانتي پيدا نميشه مهيار؟
يعني واسه كره اي بودن بهونه نميارن بالاتر بدن؟
منظورم اينه كه ميگي چين و ويتنام تا 1 تومن هم بوده..
چون الان آل ديجيتال 16 رو بذون گارانتي 980 ميده
پس 32 يك مليون -!؟ گيج شدم...
من سفيدشو نداشتم يه آبي داشتم واسه همين دنبال مشكيشم
ميخوام بدونم مشكي منظورشون همون آبي سرمه ايه؟ چون تو gsmarena هم فقط مشكي و سفيد رو زده؟

M@hdi-B
27-04-2012, 08:53
رئوف همشون یکی هستن تو دیگه چرا گیر کره ای و غیره هستی ؟:46:

آره مشکی هم همون سرمه ایه :20:

PersiAndroid
27-04-2012, 14:16
نميدونم!
شايد يه جور وسواسه بيخوده...
ولي كم و بيش ميشنيدم واسه نسخه هاي چيني اس دو ميگفتن يه سري مشكلات خاص هست
اما يه دليل ديگش اينه كه همين كه ميخواي گوشيتو بفروشي ميگن كره اي يا چيني؟
گفتي چيني ديگه حسابي ميزنن تو سر مال :31:

27-04-2012, 17:12
آره. جاهایی مث پی تی و موبایلستان به این بهانه خیلی تو سر مال میزنن.

NAZISM
28-04-2012, 11:20
درود
دوستان, قصد دارم در همین چند وقت آینده یه دستگاه نوت بگیرم
از دیدگاه شما دوستان, در هنگام خرید باید به چه چیزایی دقت کنم؟
فروشگاه مرکزی سامسونگ در پاساژ علاالدین است؟
این گوشی که مثل نوکیا -- و اینجور چیزا نداره؟چجوریاست
در کل دیدگاه خودتون رو بگید
سپاس
:11:

سپاس از دوستان که تنها به دلیل تفاوت دیدگاه های ایدولوژی, هم میهن خویش را تنها میگذارند و اینگونه کشور را به باد میدهند

mahyarSAMSUNG
29-04-2012, 19:33
اون قیمت هایی که دادم همه 16 گیگ هستش ... البته 1290 برای پارس مایکروتل 32 گیگ هستشش سفید و مشکی یه قیمت .. خیلی حال گیری من بدون گارانتی سفید تازه اسمبل چین خریدم 1.400 . بقول تو مغز اقتصادی مرغ ازم منم بیشتره

PersiAndroid
29-04-2012, 20:58
مهيار 32 مشكي - كره اي گيرمياد؟
چن؟ :19:

mahyarSAMSUNG
30-04-2012, 15:29
مهيار 32 مشكي - كره اي گيرمياد؟
چن؟ :19:

اره داداش چرا گیر نیاد :19: . گفتم که من کره ای 32 گیگ با گارانتی اصلش رو سراغ دارم که 1.290 هستش:46:

PersiAndroid
30-04-2012, 23:48
منظورم بدون گارانتي - كره اي 32 - مشكي؟
گفتي چين وويتنامش تا 1 مليون گير مياد ميخوام بدونم كره ايش هم همينطوره؟

biostar
01-05-2012, 11:43
منظورم بدون گارانتي - كره اي 32 - مشكي؟
گفتي چين وويتنامش تا 1 مليون گير مياد ميخوام بدونم كره ايش هم همينطوره؟

32 گیگ زیر 1090 گیر نمیاری

اکثر جاها حدود 1100 قیمتش هست

mahyarSAMSUNG
01-05-2012, 20:21
من بعید میدونم فول کره ایش بدون گارانتی باشه .... چون همه made in korea by SAMSUNG ها توسط پارس مایکروتل وارد شده .. برای خودم هم کره ای که اسمبل چین یعنی پشتش نوشته made by samsung .اونهایی هم که چین و ویتنام باشه پشت اسم کشور رو نوشته ... مگر اینکه made by samsungش رو گیر بیاری که اونم فکر کنم بالای 1100 یا شایدم 1200 باشه

bas ali
01-05-2012, 21:55
برای این گوشی کیف کمری پیدا میشه ؟
عادت دارم که گوشیهام رو به کمرم میبندم

PersiAndroid
01-05-2012, 22:03
كيف كمري!

واسه نوت؟

:|

bas ali
01-05-2012, 22:14
كيف كمري!

واسه نوت؟

:|
اتفاقا حمل ونقلش رو اسان میکنه و ادم رو اذیت نمیکنه :20:

biostar
01-05-2012, 23:53
اتفاقا حمل ونقلش رو اسان میکنه و ادم رو اذیت نمیکنه :20:
نه گیر نمیاد
کیف های HOCO خوب هستن ، من راضیم

یه کیف kalaideng هم دارم خیلی خوبه

تازه یه گارد capdase هم باید براش بگیری :دی

در کل یه 100 حداقل حداقل حداقل باید برای لوازم جانبیش هزینه کنی

برای بیرون از خونه و مکالامه بهتره که از هندزفری بلوتوثی استفاده کنی ، صحبت کردن با این گوشی یکم سخته