PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : dvd پلیر بینظیر " lg 9570 "با قابلیت اجرای انواع mkv!!

payamhetfild
02-09-2011, 14:54
دوستان دستگاه lg 9570 واقعا بینظیررررررررهههه.............. ....هر فایلی دادم عالی اجرا کرد..حتی فیلم های mkv با حجم 13 گیگ و 18گیگ..!که باکیفیت 1080p با نهایت کیفیت پخش میکنه اونم از روی هارد اکسترنال 1ترابایتی اجرا کردم...........حتی 4 ترایت هم ساپورت میکنه*********!

نکته جالب بعدی اینکه این دستگاه تنها dvd پلیر دنیاست که کیفیت full hd 1080 p ..........!!!!!!:27:

و خیلی مزایای باورنکردنی دیگه....که در حد یک بلوریپلیر 400 تومانی کار راه بندازه این دستگاه:11:

.
.
.
.
قیمت 110 تومن با گارانتی گلدایران:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

:8:

vahid827
05-09-2011, 13:27
اما دوست عزیز یه مشکل بزرگ داره که زیر نویسها رو درست و حسابی ساپورت نمیکنه . مخصوصا srt
حالا شما یه فیلم mkv با زیر نویس فارسی بذار اگه مشکلی نداشت پیغام بذار ما هم بدونیم . مشکل از دستگاهه یا از زیر نویسها
ضمنا بعضی از فرمتهای mp4 رو هم پخش نمیکنه.

payamhetfild
05-09-2011, 17:32
اما دوست عزیز یه مشکل بزرگ داره که زیر نویسها رو درست و حسابی ساپورت نمیکنه . مخصوصا srt
حالا شما یه فیلم mkv با زیر نویس فارسی بذار اگه مشکلی نداشت پیغام بذار ما هم بدونیم . مشکل از دستگاهه یا از زیر نویسها
ضمنا بعضی از فرمتهای mp4 رو هم پخش نمیکنه.

منظرتون اینه که زیرنویس های srt رو که با subtitle crater تبدیل کردین به sub/idex ,در فیلمهای mkv پخش نمیشوند؟!

vahid827
06-09-2011, 14:36
كلا با اين دستگاه نتونستم تا به حال يه فيلم mkv با زير نويس فارسي( srt) ببينم . نميدونم شايد اشكال از من باشه . اگه شما تونستي به من هم بگو چيكار كردي

vahid827
10-09-2011, 14:33
دوست من
بالاخره چي شد . تونستي زير نويس فيلمهاي mkv رو با دستگاهت ببيني يا نه ؟

mehdi_vsgh
24-09-2011, 20:54
آیا هیچ یکی از روشهای زیر جواب نمیده؟؟

1 - ابتدا با برنامه vobsub زیرنویس srt رو باز کن.ادیت رو بزن.فونت و رنگ ها رو انتخاب کن.بعد ok کن و آخر کار save as بزن تا یه زیرنویس جدید با تنظیمات دلخواه بسازه.بعد برنامه : format factory یا allok converter رو اجرا کن زیرنویس رو بهش بده و راحت کانورت کن.
2 - برنامه txt2vobsub رو نصب کن.زیرنویس srt رو بهش بده تا sub/idx رو تحویل بده.بعد دوباره با format factory یا اون یکی زیرنویس رو بچسبون.
3 - برنامه mkvtoolnix رو نصب کن.فیلم و زیرنویس رو بهش معرفی کن.بزن تا فیلم و زیرنویس رو به هم mux کنه.این کار در این حالت 20 ثانیه طول میکشه و میچسبه.

shayan3001
24-10-2011, 23:48
این روش رو هم تست کنین.
اول نرم افزار vobsub رو از لینک زیر دانلود کنین
[
نرم افزار رو نصب کنین و از مسیر نصب subresync رو اجرا کنین. در این جا باید فایل زیرنویس رو انتخاب کنبن. روی فایل زیرنویس کلیک کنین ولی باید قبل ازopen زدن CHARSET رو ARABIC انتخاب کنین. حالا باید زیر نویس رو به صورت فارسی نمایش بده . حالا روی گزینه SAVE AS بزنید UNCODE رو اون پایین تیک بزنید و فایل رو SAVE کنین.حالا با این زیرنویس هم چک کنین و نتیجش رو بگذارید.

mahmood2020
25-10-2011, 12:22
این همه راه بره برای یه زیر نویس فارسی واقعا این دستگاه با این همه کار نمیتونه یه زیر نویس srt پخش کنه ضعف بزرگی هست

esi222
20-12-2011, 12:07
دوستان دستگاه lg 9570 واقعا بینظیررررررررهههه.............. ....هر فایلی دادم عالی اجرا کرد..حتی فیلم های mkv با حجم 13 گیگ و 18گیگ..!که باکیفیت 1080p با نهایت کیفیت پخش میکنه اونم از روی هارد اکسترنال 1ترابایتی اجرا کردم...........حتی 4 ترایت هم ساپورت میکنه*********!

نکته جالب بعدی اینکه این دستگاه تنها dvd پلیر دنیاست که کیفیت full hd 1080 p ..........!!!!!!:27:

و خیلی مزایای باورنکردنی دیگه....که در حد یک بلوریپلیر 400 تومانی کار راه بندازه این دستگاه:11:

.
.
.
.

سلام دوست عزیز
این مدل LG از روی DVD هم میتونه ویدیو 1080p فرمت های mkv , mp4 رو بخونه؟
یا فقط از روی USB و HDD میخونه؟
ممنون
-------------
(زیرخاکی بالا میاریییم:21:)

esi222
25-12-2011, 16:37
دوست عزیز
نیستی جواب مارو بدی!؟

brad pitt
26-12-2011, 01:39
یعنی دیویدی گذاشتی فول اچ دی میخونه ؟
زیرنویس هم یه تست کن

esi222
26-12-2011, 22:24
یعنی دیویدی گذاشتی فول اچ دی میخونه ؟
زیرنویس هم یه تست کن

کی تست کنه!؟
تاپیک مال 3ماه پیشه تقریبا،که من کشفش کردم:21:
اما دوستمون نیست که جواب بده
حتی پ خ هم گزاشتم اما جوابی نداده:41:

vahid827
01-01-2012, 14:36
سلام دوست من
چرا من lg مدل 9570دارم . كارش خوبه اكثر فرمتها رو هم حتي mkv رو پخش ميكنه با هيچ زير نويسي هم مشكل نداره جز ...... فرمت mkv . يعني زير نويس فيلمهاي mkv رو خرچنگ قورباغه پخش ميكنه . ضمنا بعضي از فرمتهاي mp4 رو هم پخش نميكنه . من يه ماشال داشتم انقدر قر و فر نداشت مث ...... كار ميكرد . در مورد مارشال هم تحقيق كن .درسته اسم و رسم نداره ولي در مقايسه با هزينه اي كه ميكني خوبه . سعي كن جديد ترين مدلشو بخري و موقعي كه رفتي براي خريد يه كول ديسك با فرمتهاي مورد نظرت ببر (زير نويس هم داشته باشند) و همونجا چك كن تا سرت كلاه نره برادر .

esi222
01-01-2012, 16:05
سلام دوست من
چرا من lg مدل 9570دارم . كارش خوبه اكثر فرمتها رو هم حتي mkv رو پخش ميكنه با هيچ زير نويسي هم مشكل نداره جز ...... فرمت mkv . يعني زير نويس فيلمهاي mkv رو خرچنگ قورباغه پخش ميكنه . ضمنا بعضي از فرمتهاي mp4 رو هم پخش نميكنه . من يه ماشال داشتم انقدر قر و فر نداشت مث ...... كار ميكرد . در مورد مارشال هم تحقيق كن .درسته اسم و رسم نداره ولي در مقايسه با هزينه اي كه ميكني خوبه . سعي كن جديد ترين مدلشو بخري و موقعي كه رفتي براي خريد يه كول ديسك با فرمتهاي مورد نظرت ببر (زير نويس هم داشته باشند) و همونجا چك كن تا سرت كلاه نره برادر .

ممنون
چه خوب که شما دارید اینو
ملاک من کول دیسک نیستش.چون خود LCD که دارم همه فرمتارو با زیرنویس ساپورت میکنه.
من میخوام از روی DVD (نه از روی فلش) بتونه 1080p رو بخونه.
بی زحمت اگه امکانش هست تست کن نتیجه رو بگو

payamhetfild
26-01-2012, 22:42

.
.
.
.

سلام توآل:5:
از اونجایی که فقط خودم دارم جور این تاپیک رو به صورت علمی:27: میکشم...یه سورپرایز خوب واستون دارم:

چونکه واسه خیلیا اجرای str غیر ممکن بوده..بهترین راحل رو واسه دیدن mkv با زیرنویس فارسی استفاده از این نرم افزاره و بس:46:

میتوان هر فیلمی با هر فرمتی را به همراه یک یا چند زیرنویس و لایه صوتی درون یک فایل mkv جای داد که به این کار اصطلاحا MUX گفته میشود.
برای انجام عملیات MUX از نرم افزار رایگان MKVtoolnix v4.0.0 با حجم 5.5 مگابایت استفاده می کنیم
لینک دانلود نرم افزار:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد از دانلود و نصب نرم افزار، برنامه mkvmerge GUI را از روی دسکتاپ اجرا کنید. در قسمت Input Files روی دکمه add کلیک کنید و فیلم و زیرنویس مربوط به آن را انتخاب نمایید و در قسمتfile name Output مسیر فایل خروجی را تعیین کنید و در نهایت روی دکمه Start muxing کلیک کنید. در واقع با این کار فیلم و زیرنویسِ srt هر دو درون یک فایل mkv قرار میگیرند.
عملیات mux کمتر از یک دقیقه طول میکشد.با زدن دکمه SUB روی ریموت کنترل دستگاه می توانید زیرنویس مورد نظر را انتخاب کنید.
دوستان توجه کنند.اگر با این کار باز هم متن نا خوانا بود ابتدا فایل زیر نویس رو با notepad باز کنید.سپس اون رو با فرمت متن unicode ذخیره کنید.و بعد دوباره اون رو سیو کنید.البته با فرمت srt
حالا ویدئو و زیرنویسش رو با هم توی پنجره موجود در زبانه اول نرم افزار بکشید و گزینه MUX رو بزنید

esi222
27-01-2012, 15:34
سلام توآل:5:
از اونجایی که فقط خودم دارم جور این تاپیک رو به صورت علمی:27: میکشم...یه سورپرایز خوب واستون دارم:

چونکه واسه خیلیا اجرای str غیر ممکن بوده..بهترین راحل رو واسه دیدن mkv با زیرنویس فارسی استفاده از این نرم افزاره و بس:46:

میتوان هر فیلمی با هر فرمتی را به همراه یک یا چند زیرنویس و لایه صوتی درون یک فایل mkv جای داد که به این کار اصطلاحا MUX گفته میشود.
برای انجام عملیات MUX از نرم افزار رایگان MKVtoolnix v4.0.0 با حجم 5.5 مگابایت استفاده می کنیم
لینک دانلود نرم افزار:

بعد از دانلود و نصب نرم افزار، برنامه mkvmerge GUI را از روی دسکتاپ اجرا کنید. در قسمت Input Files روی دکمه add کلیک کنید و فیلم و زیرنویس مربوط به آن را انتخاب نمایید و در قسمتfile name Output مسیر فایل خروجی را تعیین کنید و در نهایت روی دکمه Start muxing کلیک کنید. در واقع با این کار فیلم و زیرنویسِ srt هر دو درون یک فایل mkv قرار میگیرند.
عملیات mux کمتر از یک دقیقه طول میکشد.با زدن دکمه SUB روی ریموت کنترل دستگاه می توانید زیرنویس مورد نظر را انتخاب کنید.
دوستان توجه کنند.اگر با این کار باز هم متن نا خوانا بود ابتدا فایل زیر نویس رو با notepad باز کنید.سپس اون رو با فرمت متن unicode ذخیره کنید.و بعد دوباره اون رو سیو کنید.البته با فرمت srt
حالا ویدئو و زیرنویسش رو با هم توی پنجره موجود در زبانه اول نرم افزار بکشید و گزینه MUX رو بزنید

کجا بودی تاحالا!
این جور کشیدن نیستشا،یه تاپیک بزنی بعدش دیگه پیدات نشه:13:
کلی سوال داشتم ولی جوابی ندادی!
این مدل از روی DVD ویدیوی 1080p رو میخونه؟
فقط از روی DVD میخوام بخونه،از رو فلش مهم نیست چون TVخودم همه فرمتارو ساپورت میکنه...
ممنون

amiran2000
04-02-2012, 01:11
سلام دوست من

.اولا ممنونم از شما بابت راهناماییتون
حالا با توجه به نرم افزار که یکی mkvtoolnix-unicode-4.0.0 که یکی از دوستان معرفی کردند آیا مشکلش حل شده؟
امکان داره واسه این دستگاتون امتحان کنید؟چون بنده قصد خریدشو دارم

armin_gera
07-02-2012, 10:26
اقا یکی بگه ایا از رو dvd فایل های 1080 رو میخونه؟؟؟
مثلا اگه یه mkv 1080 به صورت data بزن رو dvd میخوندش؟
اصلا چه فرمت زیرنویس هایی رو میخونه؟ لاقل بدونیم کانورت کنیم

cooling
26-02-2012, 15:04
سلام دوستان

من این دستگاه روهفته پیش خریدم 119 تومان

دستگاه خوبیه ولی بعضی از فیلهای mkv روپخش نمیکنه! حالا نمیدونم مشکل چیه!!! چون فایلهایی رو که پخش نکرد فایلهای خاصی نبودن فرمتmkv با حجم زیر 2 گیگ ( هیچ پیغامی هم نمیده و میپره میره رو فایل بعدی )

حالا مشکل از کجاست نمیدونم.

تو بعضی از فایلهای mkv ، سریع به جلوو عقب کار نمیکنه!! در کل خیلی دستگاه به روز و عالی نیست ولی تنها دی وی دی پلیری هستش که mkv روساپورت میکنه.

عزت زیاد

esi222
27-02-2012, 21:05
سلام دوستان

من این دستگاه روهفته پیش خریدم 119 تومان

دستگاه خوبیه ولی بعضی از فیلهای mkv روپخش نمیکنه! حالا نمیدونم مشکل چیه!!! چون فایلهایی رو که پخش نکرد فایلهای خاصی نبودن فرمتmkv با حجم زیر 2 گیگ ( هیچ پیغامی هم نمیده و میپره میره رو فایل بعدی )

حالا مشکل از کجاست نمیدونم.

تو بعضی از فایلهای mkv ، سریع به جلوو عقب کار نمیکنه!! در کل خیلی دستگاه به روز و عالی نیست ولی تنها دی وی دی پلیری هستش که mkv روساپورت میکنه.

عزت زیاد

سونی 728 هم mkv ساپورت میکنه ها
یه سوال:
از روی DVD میتونه 1080p بخونه؟

cooling
28-02-2012, 09:29
سونی 728 هم mkv ساپورت میکنه ها
یه سوال:
از روی DVD میتونه 1080p بخونه؟

سلام

برای سونی به آدرس زیر مراجعه کنید. مطلبی بابت mkv توش نوشته نشده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] roduct%2Fdvp-ns728hp)

از روی دی وی دی هنوز امتحان نکردم.

دیروز یه فایل 1920x1080 ریختمروفلش (الیته فایل تست بود) 10 ثانیه بیشتر نشون نداد:41:

رضا
28-02-2012, 12:10
يه سئوال براي من مبتدي پيش اومده
با توجه به ساپورت هارد توسط اين پلير پس فرق اين دستگاه الجي با يك دستگاه مديا پلير مثل wd چيه؟ غير از تعداد فايلهاي قابل ساپورت

cooling
28-02-2012, 12:38
يه سئوال براي من مبتدي پيش اومده
با توجه به ساپورت هارد توسط اين پلير پس فرق اين دستگاه الجي با يك دستگاه مديا پلير مثل wd چيه؟ غير از تعداد فايلهاي قابل ساپورت

برادر عزیز

همون ساپورت تعداد فایلها نقش تعیین کننده داره!در ضمن تو وسترن firmware هم آپدیت میشه :26:که تو ال جی بعید میدونم بشه همچین کاری رو کرد.

عزت زیاد

esi222
28-02-2012, 17:58
سلام

برای سونی به آدرس زیر مراجعه کنید. مطلبی بابت mkv توش نوشته نشده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] roduct%2Fdvp-ns728hp)

دوست عزیز جهت اطلاع شما گفتم که Sony 728 ساپورت میکنه.
پرسشی نبود که!

از روی دی وی دی هنوز امتحان نکردم.

تونستی امتحان کن.
بعداز کلی سرچ به این نتیجه رسیدم که از روی DVD ظاهرا فقط 9570 و 728 میتونن 1080p بخونن...

دیروز یه فایل 1920x1080 ریختمروفلش (الیته فایل تست بود) 10 ثانیه بیشتر نشون نداد:41:
یعنی چییییی؟:18:
مگه میشه از روی فلش 1080p نخونه؟ :18:
فایل تست بود یعنی چی!؟

cooling
29-02-2012, 08:58
دوست عزیز جهت اطلاع شما گفتم که Sony 728 ساپورت میکنه.
پرسشی نبود که!

تونستی امتحان کن.
بعداز کلی سرچ به این نتیجه رسیدم که از روی DVD ظاهرا فقط 9570 و 728 میتونن 1080p بخونن...

یعنی چییییی؟:18:
مگه میشه از روی فلش 1080p نخونه؟ :18:
فایل تست بود یعنی چی!؟

سلام
در مورد نکته اول: در وب سایت رسمی سونی چیزی در این مورد نوشته نشده !!! پیشنهاد میکنم که با ایمیل با شرکت سونی تماس بگیرین و یادآوری کنین که مشخصات روکامل بنویسن.
از روی DVD هم فایلهای 1920x1080 رو پخش میکنه
فایل تست به فایلهای گفته میوشند که برای نشان دادن قابلیت پخش فایلهای صوتی / تصویری با مشخصات مختلف مثل تعداد فریم در ثانیه ، رزولوشن و بیت ریت های مختلف برروی دستگاهها امتحان میشوند. با کمی جستجو به اطلاعات بیشتری میتوانید دسترسی پیدا کنید.

این دستگاه فایلهای MP4 رو توی دایرکتوری فیلمهاش نشوننمیده ولی توی دفترچه نوشته که پسوند MP4 رو ساپورت میکنه!!! کسی در این زمینه تجربه ای داره؟؟؟

عزت زیاد

irani2006
19-03-2012, 13:34
من يك فايل 4 گيگي AVI گذاشتم هار كاري مي كنم توي كامپيوتر صدا داره. توي دستگاه نه. نمي دونم به خاطر دالبي بودن صداشه؟ خروجي اپتيكال نداشتنشه؟
كسي به مشكلي درباره صدا با اين دستگاه تا حالا برخورده و راه حلي براش پيدا كرده احيانا؟
راستي اينم آخرين آپديت نرم افزاري اين دستگاهه كه تقريبا مال 9 ماه پيشه

گذاشتم شايد به درد كسي بخوره
قربان شما
كاوه

palomino
29-03-2012, 23:49
دوستان عزیز من اخیرا این دستگاه رو خریدم. به دو مورد برخوردم گفتم بهتره با شما هم به اشتراک بگذارم.

یکی در مورد برخی فایلهای mkv بود که دستگاه اونها رو پحش نمی کرد. در واقع هیچ پیغام خطایی هم نمی داد فقط از روی اونها می گذشت و فایل بعدی رو پخش می کرد. من متوجه شدم که در این فایلها در track ویدیو از یک نوع compression استفاده شده. برای حذف اون کافیه track ها رو با برنامه MKVToolNix اکسترکت کنید (mkvextract GUI) و بعد دوباره merge کنید (mkvmerge GUI) فقط موقع merge کردن برای track ویدیو در تب Extra options برای Compression گزینه none رو انتخاب کنید. کار آسونیه و بیشتر از 2 دقیقه وقت نمی گیره. برای اطمینان از عدم وجود compression هم بعد از اتمام کار مشخصات فایل رو با mkvinfo GUI ببینید.

دومین مورد هم در مورد زیرنویسهای فارسی بود. یکنفر راه ساده ای برای حل این مشکل پیدا کرده که می تونید در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ببینید. من خودم تست کردم و کار کرد.

امیدوارم این دو نکته به دردتون بخوره.

XFACTOR
14-06-2012, 14:15
سلام دوستان عزیز منم یک پخش دی وی دی با divx و mkv می خوام که هارد رو هم بخونه . همچنان این مدل پیشنهاد میشه ؟

* یه درخواست دارم کسایی که این مدل رو دارن میشه بگن پنل پشت چه فیشایی داره ؟ Audio Coaxical و Component Video داره ؟
مقدور هست کسی یه عکس از پشتش بزاره؟

راستی یه سوال شما باشین این مدل رو انتخاب می کنین یا LG Bluray BD-670 ؟

با تشکر فراوان !!!:11:

XFACTOR
23-06-2012, 12:50
یعنی هیچکسی این دستگاه رو نداشت ؟

ryoma
18-06-2016, 08:33
سلام من یه دستگاه دی وی دی پلیر ال جی مدل dv 387 دارم میخواستم بدونم آیا این دستگاه فرمت mkv رو پخش می کنه ؟ لطفا جواب بدید خیلی واجبه خیلی لطفا زود جواب بدید باور کنید خیلی لازم دارم

kingkaveh
30-09-2016, 13:30
سلام.
خسته نباشید خدمت همه دوستان.
من هم دقیقا مشکل شما را دارم و کماکان دارم.
مشکل بر سر پخش فایلهای mkv از روی dvd با زیرنویس...
فقط تجارب خودمو در اختیارتون میزارم.ممکنه غلط باشن یا صحیح ولی قضاوت با خودتونه.
کلی تحقیق در مورد انواع پلیرها کردم و به این نتیجه رسیدم هیچ دستگاه dvd player و bluray player در دنیا وجود ندارد که بتونه فایلهای mkv با زیرنویس زبان فارسی را با دقت نمایش بده...
البته دستگاههای دوکاره مثله دنا که گیرنده دیجیتال و dvd player با هم هستن تا حدودی پخش میکنن با زیرنویس ولی من پیشنهاد نمیکنم خریدشون را چون با بعضی زیرنویسها مشکل دارن و اینکه عمر dvd و لنز خیلی کمه.
من پیشنهادم اینه که یک عدد آندروید باکس و یک bluray اکسترنال اگر وضعیت مالی خوبی دارید خریداری کنید و با اتصال به همدیگه هر فرمتی با هر نوع فرمتی که میخواهید اجرا کنید.
موفق و مؤید باشید.