PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Counter-Strike: Global Offensive

AMIR REZAs
23-08-2011, 22:08
سلام
حتما تریلر کانتر جدید رو دیدید ؟!
من در حین دیدن به یه چیز جالب برخوردم پرچم کره جنوبی رو بازوی کانتری ها بود !!
من دقیقا نمیدونم شرکت ولو کجاییه؟ کره ای که نیست؟

go to hell
24-08-2011, 00:34
نه نيست!
احتمالا به جنگ كره ي شمالي با جنوبي ميخواد اشاره كنه

Black Vengeance
31-08-2011, 00:54
Counter-Strike: Global Offensive

سازنده : Valve / Hidden Patch Entertainment

ناشر : Valve

سبک : First Person Shooter - FPS

پلتفرم : Windows - Xbox 360 ( Xbox Live ) - Play Station 3 ( PSN ) - MAC

تاریخ انتشار : Q1 2012

درجه بندی سنی :
ESRB : RP Rating Pending

باکس شات رسمی بازی : نامشخص

منابع : Game Spot - IGN - Wiki Pedia

Counter-Strike . . .
نامش برایتان آشناست ؟
گیمی که به من نشان داد بازی Multi Player لذتی دارد که شاید هرگز در مد Singer Player تجربه نکنم !
شاید ساده ترین تعریفی که من بتوانم از Counter-Strike ارائه دهم همین چند کلمه باشد.چندی پیش طی خبری Valve خبر ساخت نسخه ی جدیدی از سری بازی های Counter-Strike را منتشر کرد.مطمئنا همه ی ما به عنوان گیمر آشنایی کم و بیش با Counter-Strike داریم.مخصوصا Counter-Strike 1.6 و روزهایی که این بازی بدون اغراق گیم نت های ایران را قبضه کرده بود.اما محبوبیت این نه تنها ایران بلکه در یک برحه ی زمانی کل جهان را در بر گرفت.والبته هنوز هم می توان به Counter-Strike 1.6 به عنوان یک بازی گروهی و چند نفره ی تراز اول نگاه کرد.زیرا این بازی همچنان پای ثابت جام جهانی بازی های کامپیوتری (WCG) است.
نگاهی اجمالی به نسخه های منتشر شده :

Half-Life: Counter-Strike
1 نوامبر 2000 این بازی با عنوان Half-Life: Counter-Strike منتشر شد که در اصل نسخه ی تغییر یافته ی بازی فوق العاده ی Half-Life محسوب می شد.این تغییرات توسط Jess Cliffe و Minh Le صورت گرفته بود.ورژن های بعدی به ترتیب عبارتند از :
ورژن 1.1 در تاریخ 13 مارس 2001
ورژن 1.3 در تاریخ 12 سپتامبر 2001
ورژن 1.4 در تاریخ 24 آپریل 2002
ورژن 1.5 در تاریخ 12 ژوئن 2002
و ورژن 1.6 در تاریخ 15 سپتامبر 2003

این بازی در مجموع موفق به کسب میانگین 88 در پلتفرم PC شد

نهایتا این بازی به صورت یک عنوان جداگانه و مستقل منتشر شد که نسخه های منتشر شده عبارتند از :

Counter-Strike
این نسخه برای پلتفرم Xbox منتشر شد و موفق به کسب میانگین 74 شد

Counter-Strike:Condition Zero
که این نسخه دارای یک خط داستانی و مد Single-Player نیز بود
این نسخه در تاریخ 20 مارس 2004 منشر شد و موفق به کسب میانگین 65 در پلتفرم PC شد

Counter-Strike:Source
این نسخه در تاریخ 1 نوامبر 2004 شد که موتور گرافیکی Source استفاده می کرد و جهش گرافیکی قابل قولی داشت
این نسخه موفق به کسب میانگین 88 در پلتفرم PC شد

Counter-Strike:Online
این نسخه یک نسخه ی آنلاین محسوب می شد و فقط مختص کشور کره ی جنوبی بود.سازندگی این بازی را Nexon Corporation بر عهده داشت.

اما هم اکنون نوبت به انتشار نسخه ی جدید بازی رسیده.به راستی چه چیزی موجب محبوبیت این بازی شده است ؟ در حالی که این بازی یک شوتر ساده است و در بازی از کشتارهای آنچنانی و سیل توپخانه ها خبری نیست.نتیجه اینکه رمز موفقیت دقیقا همان سادگی بازیست.در بازی فقط شما حضور دارید و تفنگی که در دستان شماست و چند نوع نارنجک.در نهایت این توانایی های شماست که پیروزی را به ارمغان می آورد.از شناخت نقشه گرفته تا یک کار تیمی حساب شده هر یک جزئی از این توانایی به حساب می آیند.

در ورژن جدید Valve قصد ندارد تا یک بازی متحول شده و کاملا جدید را ارائه دهد.پس نمیتوان این بازی را Counter-Strike 2 به حساب آورد.این بازی بیشتر شبیه یک آپدیت برای نسخه های قبلییست.به عبارت ساده تر گیم پلی بازی هنوز هم مبتنی مبارزه ی بین Terorist ها و Counter-Terorist هاست.شما هنوز هم باید در مپ Dust بمب گذاری کنید و در Office گروگان ها را نجات دهید.بعضی از مپ ها مثل Dust و Aztec دچار تغییرات جزئی و اصطلاحا آپدیت شدند در حالی بعضی از مپ ها مثل Dust 2 عمدتا تغییری نکردند.بازی در مپ هایی مثل Dust 2 یا Office یا Italy همچنان همان احساس سابق را به شما منتقل می کند.مپ هایی که تا کنون تایید شدند عبارتند از :

Dust
Dust 2
Aztec
Office
Nuke
Italy
Inferno

در صورتی که شما از سیستم Matchmaking بازی استفاده کنید، وارد یک مپ نسبتا کوچک می شوید و در یک مبارزه ی 10 نفره شرکت می کنید (5 Terorist و 5 Counter-Terorist در مقابل هم ) . نسخه ی جدید بازی شامل یک سیستم رنکینگ نیز هست که این سیستم توانایی ها و مهارت های شما را مشخص می کند.طبق گفته ی سازندگان گیمر در نسخه ی PC بازی قابلیت راه اندازی مسابقات شخصی سازی شده را خواهد داشت و Valve اطمینان داده که این بخش به همان اندازه ای که در CS:Course دیدیم انعطاف پذیر باشد.کنسول گیمر ها قابلیت راه اندازی سرور را نخواهند داشت.
شما ممکن است در ابتدای کار که یک بازی را راه اندازی کرده و وارد آن می شوید احساس کنید گیم پلی بازی ساده است، اما عجله نکنید! بسته به مپی که انتخاب کردید Terorist ها احتیاج به بمب گذاری یا مواظبت از گروگان ها (برای جلوگیری از اینکه CT ها آنها را نجات دهند) دارند و Counter-Terorist ها نیز باید بمب ها را خنثی کرده (یا به طور کلی مانع بمب گذاری شوند) و یا اینکه گروگان ها را نجات دهند.
قبل شروع هر مسابقه طبق روال نسخه ی قبل شما باید اسلحه خریداری کنید.جدول خرید اسلحه در CS:GO تغییر کرده و به شکل دایره در آمده است که به چندیدن بخش تقسیم شده و انواع طبقه بندی اسلحه ها را نشان میدهد.اطلاعات و قیمت اسلحه در سمت راست مشخص است.طبقه بندی اسلحه ها عبارتد از : pistols, rifles, SMG ,flashbang , sniper rifles , نارنج های دود زا و نارنجک های منفجر شونده.سلاح های محبوب بازی CS مانند AK-47, AWP, Desert Eagle و Famas هم بازگشتند.

در نسخه ی جدید بازی مپ ها اکثرا تغییرات جزئی داشته اند.در تصویر بالا مپ معروف Dust را مشاهده می کنید

3 سلاح جدید هم به بازی اضافه.اولین سلاح همان کوکتل متولف معروف است (Molotov cocktail).این سلاح نسباتا گران قیمت فوق العاده کارامد خواهد بود.با استفاده از این سلاح و شعله های آنکه به تدریج جلو می روند هم می توانید از دشمنان فرار کنید و هم می توانید آن ها را از محلی که سنگر گرفته اند بیرون بکشید.با استفاده از موتولف می توانید نقشه های مختلفی را اجرا کرده و با کار تیمی دشمنان را از پا در آورید.مثلا اگر در یک راهرو هستید راه آنها را با شعله های موتولف ببندید و آنها را دور بزنید و از پشت سر همه ی دشمنان را از پای درآورید.
سلاح دیگر نوعی Shutgun به نام Zeus x27 خواهد بود.این سلاح نسبت به موتولف گران تر است.همانند سایر شاتگان ها قدرت بسیار بالایی دارد اما برای شلیک به فواصل دور مشکل ساز است.این اسلحه با یک شلیک میتواند دشمنان را از پای درآورد.بنابراین اگر اهل این هستید که در هنگام حرکت به فواصل دور شلیک کنید استفاده از Shutgun ها توصیه نمیشود.
سلاح دیگر نوعی نارنجک فریب دهنده است با نام decoy grenade.این نارنجک نوعی علامت غلط روی رادار دشمن ایجاد میکند و این طور به نظر می رسد که فردی در حال شلیک کردن است.این نارنجک حتی سر و صدای شلیک را هم ایجاد می کند.بعد از حدود 10 ثانیه این نارنجک منفجر می شود.در نهایت از این نارنجک هم مثل موتولف می توان برای اجرای نقشه های متفاوتی استفاده کرد.اسلحه هایی که شما انتخاب می کنید در نهایت تاثیر مستقیمی بر سبک و نقش مبارزه ای شما دارند.

در این تصویر شعله های کوکتل موتولف را می بینید.سلاح جدید و کارامدی که به بازی اضافه شده.

در نسخه ای که نویسنده ی پیش نمایش بازی کرده جلیقه های ضد گلوله در ابتدای هر مرحله به صورت خورکار خریداری می شده.Valve گفته در نسخه اصلی بازی که در سال 2012 منتشر می شود (همانند نسخه های قبلی) این آیتم به صورت جداگانه برای خرید موجود خواهد بود.defusal kit هم در ابتدای بازی و به صورت رندوم به دو تن از CT ها تعلق میگیرد و دیگر احتیاجی به خرید آن ندارند.همانند نسخه های قبل جلیقه ی ضد گلوله و defusal kit (برای خنثی کردن بمب) از اهمیت زیادی برخوردارند.شما در ابتدای بازی را بایک تپانچه آغاز می کنید و پول کمی دارید.به با کشتن دشمنان و رفتن به مراحل بالاتر پول بیشتری به دست می آورید و می توانید اسلحه های دیگر را خریداری کنید.در هر مرحله شما میتوانید از اسلحه ی هم تیمی هایتان که کشته اند هم استفاده کنید.(همین طور که پیش بینی می شد تمامی این قابلیت ها دست نخورده باقی مانده اند و تغییری نکردند)
سیستم HUD بازی هم تغییر چندانی نکرده.در قسمت پایین و سمت چپ وضعیت Health و Armor شما نشان داده میشود.در قسمت پایین و سمت راست نیز مهمات شما به نمایش در می آید.افرادی که در بازی شرکت دارند نیز در قسمت بالای صفحه مشاهده می شوند.زمان باقی مانده نیز به در همین مکان دیده می شود.انمیشن پاشیدن خون روی دیوار نیز زیبا تر و طبیعی تر شده.یکی دیگر از جزئیاتی که به بازی اضافه شده خروج دود بعد از هر شلیک هست که زیبا تر شده.تغییرات هر چند کوچک هستند اما می توانند اثرات بزرگی بر روی بازی داشته باشند.
گیم پلی کلی بازی همچنان رضایت بخش و سرگرم کننده به نظر می رسد.شما احساس می کنید که در حال بازی کردن Counter-Strike هستید البته با یک موتولف و مپ های آپدیت شده.یکی از اخبار جالب خبر انتشار بازی برای دو کنسول Xbox 360 و Play Station 3 بود.به هر حال ممکن است انتشار عنوانی مثل Counter بر روی کنسول کمی عجیب به نظر برسد(هر چند که CS اول بر روی Xbox منشر شده).طبق تریلر هایی که مشاهده شده انجام این بازی با دسته روان و راحت به نظر می رسد و این خبر خوبی برای دوستان کنسول گیمر است.هر چند که با در نظر گرفتن همه ی جوانب باز هم انچام بازی CS:GO با یک PC لذت بخش تر و بهتر است.
در نهایت باید منتظر مپ های جدید تر و اخبار جدید تری از بازی باشیم که در آینده ی نزدیک منتشر می شود

Screen Shots

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Videos

HD

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدSD

HD

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدSD

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای مشاهده ی تریلر ها باید از وی پی ان یا فی لتر شکن استفاده کنید

matrix_3s
31-08-2011, 09:45
Counter-Strike . . .
نامش برایتان آشناست ؟
گیمی که به من نشان داد بازی Multi Player لذتی دارد که شاید هرگز در مد Singer Player تجربه نکنم !خیلی هم آشناست...............!
و فکر میکنم Condition Zero بهترین نسخه ی کانتر محسوب میشه (از نظر من (هنوزم رو pcیم نصبه)) چون نسخه های بعدی با بالا بردن گرافیک بازی یه جوری شد....
همون نسخه ی Source منظورمه که خیلیا بهش میگفتن کانتر عربی:31:

راستی به نظرتون تو این نسخه هم میشه دیواری زد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Killzone2
23-09-2011, 12:08
ممنون یحیی جان برای تاپیک...

یک سری تصاویر جدید...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Alex Fera
23-09-2011, 15:19
با این یکی خیلی حال کردم:

Malware
20-10-2011, 00:30
NYCC 11: New Weapons Walkthrough (Cam)

NYCC 11: New Weapons Walkthrough (Cam) HD

ali703
06-12-2011, 00:14
با این یکی خیلی حال کردم:

آره عالی بود.

Amir rza
29-02-2012, 06:48
سلام به همه.
انگار چند وقته تایپک خوابیده.:13:
تاریخ انتشارش چه ماهی میشه حدودا؟

marmolak kocholo
05-03-2012, 18:14
Valve امروز تایید کرد که بازی در تابستان امسال منتشر خواهد شد، همچنین چند اسکرین شات جدید هم از بازی اومده که در زیر میتونید ببینید.
CS: GO بر روی پلتفرم های XBLA, PSN, PC و Mac منتشر خواهد شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2012%2F03%2F2012-02-22_00060.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2012%2F03%2Fde_lake0084.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2012%2F03%2Fde_lake0145.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2012%2F03%2Fde_lake0164.jpg)

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sajad-tnt
06-03-2012, 22:37
سـلام.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوسـتان دو روز پـيش [4 March] نـسخه Open Beta تـوسط Valve مـنتشر شـد... .
هـمچنين هـم اكـنون مـيتونيد ايـن نـسخه رو از انـجمن "دانـلود بـازي" دريـافت كـنيد :
Counter-Strike: Global Offensive ا كـانتر اسـتريك:حـمله جـهاني ا نـسخه آزمـايشي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مـوفق باشـ:40:ـيد!.

marmolak kocholo
13-05-2012, 12:08
همین الان رفتم تو اکانت استیمم دیدم یه آیتم به Inventoryــم اضافه شده! بازش کردم دیدم CS:Go هستش!
نمیدونم بگیرم دانلودش کنم یا با یه بازی دیگه طاق بزنم! ( با یه بازی 20 دلاری میشه طاق زد)
از تجربه ای که با CS:Source بدست آوردم فهمیدم کانتر رو نمیشه با این اوضاعِ اینترنت ایران بازی کرد! مگر اینکه سرورهای Cs:Go تغییر کرده باشن!

حالا کسی بازی رو گرفته ببینه چطوریه؟ میشه راحت بازی کرد یا نه؟

marmolak kocholo
04-06-2012, 22:11
بازی 21 آگوست منتشر میشه. قیمت بازی هم چیزی حدود 15$ هستش...

[منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])]

oomidd
13-07-2012, 06:02
بازیش الان توی سایت میهن دان اومده. حجمش نزدیک دو گیگه .من که رفتم برای دان امیدوارم بازی خوبی باشه

Rhodes
13-07-2012, 11:12
دوستان تست کنید ببینیم ارزش دانلود داره ...
ممنون.

marmolak kocholo
13-07-2012, 11:37
بازی هنوز منتشر نشده! این نسخه ای که گذاشته شده نسخه بتا هستش که معلوم نیست اصلاً کار کنه یا نه!

marmolak kocholo
21-08-2012, 23:56
بازی منتشر شد!! تاپیک منتقل بشه : )

Viren
23-08-2012, 01:09
کسی بازی کرده؟
برای آنلاین حداقل پینگ باید چقدر باشه؟
حتما می خرم

Layken
23-08-2012, 12:37
Eurogamer..: 9/10

2lombe
23-08-2012, 12:42
ببخشید این بازی سرور ایرانی هم داره یا نه! و ارزش دانلود داره!

Mostafa NBA
23-08-2012, 22:15
این بازی رو نمیشه روی x360 به صورت آفلاین یا coop بازی کرد ؟؟؟

در این حالت یکی از بهترین تجربه ها از coop میشه به نظرم.

p3yman_xl
24-08-2012, 10:13
Co op بصورت آفلاین با Bot ها میشه بازی کرد. یه جا خوندم split screen هم میشه ...

Leon-117
24-08-2012, 13:06
این بازی رو نمیشه روی x360 به صورت آفلاین یا coop بازی کرد ؟؟؟

در این حالت یکی از بهترین تجربه ها از coop میشه به نظرم.

Co op بصورت آفلاین با Bot ها میشه بازی کرد. یه جا خوندم split screen هم میشه ...

ولی متاسفانه برای Xbox 360 و PS3 فقط بصورت دیجیتالی عرضه شده و بازی روی دیسک منتشر نمیشه..........

Mostafa NBA
24-08-2012, 13:37

خیلی عالی میشه اینجوری... اما همینطور که دوستمون گفت اگه قرار باشه روی دسک عرضه نشه هیچ فایده ای نداره

ولی متاسفانه برای Xbox 360 و PS3 فقط بصورت دیجیتالی عرضه شده و بازی روی دیسک منتشر نمیشه..........

واقعاً حیف شد... تریلر بازی به شدت گیرا بود خیلی حال کردم و حیف که نمیشه این بازی رو روی کنسول تجربه کرد.

2lombe
26-08-2012, 08:26
نسخه کامل برای دانلود نیومده این سایت چطوره؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Layken
26-08-2012, 12:28
چند تا از نمراتی که از بازی امده...

PC Gamer 8.4 / 10
Destructoid 9.5 / 10
G4TV 4 /5
Strategy Informer 9 /10
New Game Network 8.2 /10
GameSpy 4 /5
Cheat Code Central 4 / 5
gamesTM 9 /10
VideoGamer 9 / 10
MMGN.com 6.5 /10
Eurogamer 9 / 10

با توجه به این که این بازی نیازی به تعریف نمره براش نیست و مورد مقبول همه هستش.

2lombe
26-08-2012, 12:44
ز کجا می تون دانلود کنم؟؟!

ALI&SOAP
27-08-2012, 11:49
ز کجا می تون دانلود کنم؟؟!

این جا عزیز

Amin4All
29-08-2012, 16:29
جایگزین خوبی واسه کانتر 1.6 هستش ؟
کسی تو گیم نت نصب کرده ؟ شبکه ای هم میشه ؟

playstation 3
29-08-2012, 20:20
بازي مودsingle player هم داره؟يعني مثل cod هست يا نه؟

Mohammad Yek110
30-08-2012, 14:27
سلام
الان منتشر شده و توی بازار هست؟نرم پیدا نشه:دی
اگه هست امروز برم بخرم.
ممنون:11:

marmolak kocholo
30-08-2012, 14:37
فعلاً بازی کرک نشده! حالا حالاها هم کرک نمیشه.
فقط اورجینال.

kiar
30-08-2012, 14:42
بازی کی منتشر شده؟ خود شرکت که 21 آگوست گفته بود.

king 2009
31-08-2012, 10:02
بازی کی منتشر شده؟ خود شرکت که 21 آگوست گفته بود.

خدا وکیلی صفحه قبل رو یه نگاه مینداختی بعد پست میزدی!

kiar
31-08-2012, 10:12
خدا وکیلی صفحه قبل رو یه نگاه مینداختی بعد پست میزدی!

من که هر چی نگاه میکنم تاریخی توی پست قبل نمیبینم اگه شما میبینی به ما هم نشون بده!!!!
به خاطر این سوالو پرسیدم که چون دیروز هر چی توی بازار گشتم نتونستم پیدا کنم برای همین خواستم بدونم که چند روزه که بازی منتشر شده؟

campuzlit
15-09-2012, 21:08
دوستان حدود یه ماهی هست که این بازی منتشر شده. چرا اصلا هیج جا ندارن؟ یعنی کرک نشده هنوز؟

Hitman67
16-12-2012, 19:25
دوستان تو این بازی میشه مثل کنتر 1.6 شبکه محلی درست کرد و با استفاده از lan بازی کرد؟کرک اومده؟چرا فعالیتی تو این تیپیک نمیبینم؟

tonypb
17-12-2012, 18:39
سلام...
هنوز کرک نشده؟؟؟مردیم از بس منتظر بودیم...:n28:

sada
18-01-2013, 14:50
این بازی به خاطر اینکه یه روش خاصی داره برای اکتیو شدن (یعنی یه فایل هست به نام client.dll و این برای هر سیستم متفاوت است و باید از طریق استیم ساخته بشه (یعنی باید بازی رو از استیم بخری و خودش برات مسی سازه.)حالا من تونستم بازی کنم با یه روشی که یه سایت روسی گذاشته بود.
اول باید نسخه خودشونو دانلود کنید:

بعد از اونکه دانلود کردید و نصب کردید بازی رو.داخل فولدر بازی بشید و launcher رو اجرا کنید.
حالا از این جا به بعد قضیه اینطوریه که این سایت روسی یه سری اکانت استیم داره که توی این اکانت بازی رو داره و کاری که می کنه اینه که میاد 10 مین یه اکانت رو به کسی میده که درخواست کنه (باید استیم رو نصب داشتته باشید) و بعد استیم فایل هایی رو که نصب کردید رو چک می کنه و اگه آپدیت لازم داشته باشید انجام میده و بعد شما باید Integrity check کنید و اینجوری استیم میاد فایل client.dll رو واستون مسازه و داخل فایل ها قرار می ده (اول که بازی رو اجرا کنید از طریق استیم فایل ساخته میشه و خود برنامه می بنده بازی رو) حالا از این به بعد می تونید بازی رو بدون اینکه استیم اجرا بشه اجرا کنید.هم با بات جواب می ده هم به صورت انلاین البته من خودم روی سرور های خود همین سایت روسی چک کردم و جواب داد رو سایت های دیگه (منظورم سایت های کرک شده نه استیم) چک نکردم.
حالا مراحل رو میگم
بعد که لانچر رو اجرا کردید روی rus/eng کلیک کنید که متن ها انگلیسی بشن.بعد روی update game کلیک کنید تا اگه بازی اپدیت بخواد انجام بده(اگه از این تورنت که گذاشتم بگیرید چون نسخه اخره نیاز به اپدیت نداره)
بعد روی request generation کلیک کنید که یه پیغام میاد که روسیه ولی شما گزینه سمته راست رو بزنید.حالا اینجا 2تا اتفاق ممکنه بیوفته :
1- اکانت خالی گیرتون نیاد که میگه try again که دوباره روی همین request generation میزنید.
2- اکانت خالی گیرتون میاد که شمارنده 10 مین شروع به کار می کنه و بازی رو چک می کنه (درصد نشون میده) و اگه که درست باشه استیم اجرا می شه و یوزر و پس رو اتوماتیک میزنه و صفحه استیم باز میشه که بازی counter strike global offensive هم هست اگه جلوش نوشته بود update required صبر می کنید که بازی اپدیت بشه و بعد روی بازی کلیک راست می کنید (داخل خود استیم) و اخرین گزینه رو می زنید و بعد در منوی local files می رید و check integrity رو میزنید اگه که 100 درصد کامل شد و اوکی داد می بندید پنجره رو و روی بازی کلیک راست و پلی گیم می زنید.و بعد بازی یک لحظه اجرا میشه و بسته میشه و صفحه استیم هم بسته می شه و successfully done رو می گیرید و بعد از طریق گزینه play cs:go می تونید بازی کنید(اول طول می کشه تا صفحه بازی بیاد)
در ضمن اگر که وسط این مراحل failed شد یا هرچیزی بازم ادامه بدید و از اول مراحل رو تکرار کنید(سعی کنید صبح زود انجام بدید که بهتر باشه و خلوت تر)

Torkian
21-07-2013, 11:59
آقا من همین امروز این بازی رو کرک کردم رو 4 سیستم هم تست کردم هرکی خواست بگه براش با پست میفرستم هزینشم یجور کنار میایم
تازه هم تک نفره میشه هم شبکه فقط مدل بازی کردن شبکش یه ذره فرق داره که هرکی خواست ایمیلشو بگه من بهش بگم چجوریه
:n18:
راستی اینترنت هم نمیخواهد

SA.JJ.AD
13-08-2013, 05:30
چه تاپیکی داره خاک میخوره همینجور :n02:
+
دوستانی که هنوز موفق نشدن بازیو انجام بدن ...
+
از نسخه و روشی که تو این تاپیک مطرح شده استفاده کنید ... افلاین + انلاین بدون هیچ مشکلی میشه بازی کرد ( خودم هم تست کردم ) ... فقط برا انلاینش حدود 7.8 تا سرور از روسیه هستش که پینگشونم بدک نیست برا من حدود 120 تا 180 ه و قابل بازیه ! برا بعضی از دوستان شاید بهتر هم باشه :n01:!(البته فقط یکی دو تا از این سرورها مشکل ping limited ندارن و اتوماتیک kick نمیکنن:n27:)

کانتر استرایک Global Offensive 2012 + نان استیم تست شده + لینک مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به امید یه سرور ایرانی :n27:

mahdii1
09-11-2014, 19:33
آقا من همین امروز این بازی رو کرک کردم رو 4 سیستم هم تست کردم هرکی خواست بگه براش با پست میفرستم هزینشم یجور کنار میایم
تازه هم تک نفره میشه هم شبکه فقط مدل بازی کردن شبکش یه ذره فرق داره که هرکی خواست ایمیلشو بگه من بهش بگم چجوریه
:n18:
راستی اینترنت هم نمیخواهد
نمیشه همینجا بذاری:n13:

mmf66
09-11-2014, 21:14
من یک نسخه دارم حجمش 1.85 گیگابایت هست راحت نصب میشه رو 3 تا سیستم تست کردم بدون مشکل کار میکنه وقتی نصب میکنید حدود 4.85 گیگابایت میشه فقط قبل از این که وارد بازی بشید تاریخ رو به 1 فوریه 2012 تغییر میدید بعد بازی میکنید بعد که خارج شدید دوباره تاریخ رو درست میکنید البته من از طریق اینترنت آنلاین آپدیت کردم تا جولای 214 فعال شد هر کی خواست بگه من براش 1000 تومان رایت میکنم رو دی وی بیاد بگیره یا پست کنم براش