PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتي ويروس كاسپرسكي بهترين انتي ويروس دنيا ( آيا اينطوره ؟‌ )

Haj-Mahdi
24-03-2005, 01:25
باز هم افتخاری دیگر:
کاسپرسکی موفق به دریافت بیست و پنجمین نشان 100% از سازمان جهانی آنتی ویروس در ماه فوریه سال 2005 شد.
برای اطمینان می توانید به سایت زیر مراجعه کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MaFia
24-03-2005, 02:14
شكي نيست دوست من احتياجي به تاپيك نبود :lol:
فكر مي كنم از آمار همين سايت هم معلوم هست كه اين آنتي ويروس حرف نداره و 99٪ از اين آنتي ويروس استفاده مي كنند :arrow:
جا داره از مهران عزيز بازم تشكر كنم :mrgreen:

Harry Potter
24-03-2005, 03:09
99٪ از كاسپرسكي استفاده مي كنند ؟ مطئنی ؟

فکر کنم یا اغراق (املاش درسته ؟) می کنی یا اینکه جمله ناقص مانده ...

به نظر من نباید گول تبلیغات را خورد ... ( مشک آنست که خود ببوید ....... نه آنکه عطار بگوید! )

Mohammad
24-03-2005, 03:10
حسین جان
حق با mafia ست.اگه قبول نداری یه مدتی باهاش کار کن. :wink:

sara_psb
24-03-2005, 04:09
حتما دارين شوخي مي كنين تا وقتي Norton هست اين چيزها چشم ادم رو نمي گيره

Harry Potter
24-03-2005, 12:24
آخه اين كاسپرسكي زياد هم كارش معلوم نيست و ممكنه در يك ماه چند تا ورژن بده بيرون ...

اونوقت من بدبخت چطوري با خطوط Dial Up هر هفته اون رو دانلود كنم .

حالا اگر يكي بود چشمم كور دانلود مي كردم تا ببينم چيه ولي كاسپرسكي مثل نورتون نيست كه سالي يك ورژن بده و بعدا همون رو اصلاح كنه ...

اميدوارم متوجه منظورم بشيد ... :idea:

hyriand
24-03-2005, 14:22
اما حسين جان خوبي يه آنتي ويروس خوب اينه كه هميشه به روز باشه و وقتي كه نسخه
جديد ميدن برون از تنوع نيستش كه مجبورن اين كارو بكنند. البته من قصد پشتيباني از
اون آنتي ويروس رو ندارم چون خودم از طرفداراي Antivir Personal هستم. چون هم آپدیتهاش
کم حجم هستن و هم ورژنهای جدید ساخته شده. به جرات میتونم بگم که تقریبا هر روز یه
آپدیت جدید ازش آماده است.

Harry Potter
24-03-2005, 14:58
خوب چرا ورژن جديد ؟

ميتونن اون رو به صورت اصلاحيه روي ورژن قبلي ارائه کنند که دانلود کردنش هم راحت باشه.

مثلا نورتون در طول یک سال ممکنه همه قسمت های نرم افزارش رو اصلاح کنه ولی نمیاد به خاطر (مثلا) رفع مشکل در قسمت Email Scanning کل نرم افزار رو عوض کنه.

به نظر شما کدوم بهتره ؟

Navid
24-03-2005, 15:06
من كه كلا با نورتون مخالفم !!!

محمود چناری
24-03-2005, 15:10
من خودم دارمش و دارم حالشو میبرم :mrgreen:

Navid
24-03-2005, 15:17
آدم بايد اول كلي از آنتي ويروس ها رو تست كنه بعد نظر بده !
من خودم تقربيا هر آنتي ويروسي كه مطرح شده رو استفاده كردم

Sinagood
24-03-2005, 15:20
کاسپرسکی موفق به دریافت بیست و پنجمین نشان 100% از سازمان جهانی آنتی ویروس در ماه فوریه سال 2005 شد.

در ضمن آنتی ویزوس NOD32 کلی (30 تا) از همین ها داره

NOD32.ir

Cracki
24-03-2005, 15:36
من هم تا حالا با خیلی از آنتی ویروسا کار کردم و به نظرم Kaspersky هم از لحاظ آپدیت و هم شناسایی ویروس و تروجان بهترینه

internet1
24-03-2005, 15:51
با سلام
دوستان من نرم افزار نامه نگار 3 رو از روي اينترنت دانلود كردم و هر وقت كه مي خوام نصبش كنم ويروس چرنويل اون فعال مي شه
خوب من همه آنتي ويروس ها الاالخصوص همين كاسپارف و دكتر وب و پي سي سيلين و پاندا و مك آفي رو نصب كردم روي سيستم ولي تنها ويروس يابي كه مي تونه ويروس چرنويل رو همون هنگام نصب تشخيص بده و پاك كنه فقط و فقط نورتن آنتي ويروس هست حالا 2004 يا 2005 هر دو رو امتحان كردم خيلي با حالن ولي متاسفانه اين كاسپارف شما كه من درست نمي تونم تلفظش كنم نتونست متاسفم خودم از سايت علوم پزشكي شيراز اون رو دريافت كردم ولي وقتي نامه نگار رو نصب كردم بر بر منو نيگاه مي كرد هيچ ويروسي هم پيدا نكرد
موفق باشيد
يا حق
پيمان از شيراز

Cracki
24-03-2005, 16:07
دوست عزیز همین برنامه ای رو که شما مدعی هستید که ویروس داره و کاسپرسکای هم تشخیص نداده بهتره که وقتی در موردش حرف زدید و یا بهتره که بگم مدعی شدید لینک آن را هم برای اثبات حرفهای خودتون بنویسید که کسی که خواست امتحان کنه بتونه این کارو انجام بده
یکی از افرادی که مطمئن باش امتحان خواهد کرد یکیش خود من هستم و Kaspersky Pro رو هم دارم و اگر حرف شما صحت داشته باشد من هم آن را تایید خواهم کرد

پس بهتره که دلیلتون رو در برای قضاوت صحیح در اختیار بقیه هم قرار بدید

منظورم لینک دانلود همین برنامه ای است که در بالا اشاره کردید. در ضمن یکم عجیب است که برنامه نامه نگار 3 رو یک شرکت بیاد روش کلی سرمایه گذاری کنه و تازه یک ویروسم توش باشه
یعنی اون شرکت میاد بخاطر یک ویروس کل اعتبار خودش رو با دستای خودش نابود کنه

بهر حال تا بقیه چی بگن :roll:

Harry Potter
24-03-2005, 16:46
دوست عزیز همین برنامه ای رو که شما مدعی هستید که ویروس داره و کاسپرسکای هم تشخیص نداده بهتره که وقتی در موردش حرف زدید و یا بهتره که بگم مدعی شدید لینک آن را هم برای اثبات حرفهای خودتون بنویسید که کسی که خواست امتحان کنه بتونه این کارو انجام بده

بابا اين بنده خدا كه پول نگرفته بخواد از چيزي طرفداري كنه. (گرفته ؟)

چرا اينقدر بد بين هستيد ؟

Navid
24-03-2005, 16:58
كسي بد بين نيست !
ولي وقتي اين آنتي ويروس در آخرين تست ها 100 % ويروس ها رو مي شناسه پس از اين مشكلات نبايد باشه !

Sinagood
24-03-2005, 17:22
100 درصد ویروسها نیست که نوید جان این کار غیر ممکنه . منظور از این علامت :

100 in wild هست و دلیلی نداره که همه ی ویروسها رو بشناسه

Navid
24-03-2005, 17:25
حرف شما درست
ولي بعيد به نظر مي رسه اين ويروس رو نشناسه ! :roll:

Harry Potter
24-03-2005, 17:43
بعيد به نظر مي رسه اين ويروس رو نشناسه !

خوب چرنويل خيلي قديميه و حتما ميشناسه اما شايد در نشون دادن عكس العمل مشكل داشته باشه !

شايد هم ... ( اصلا بي خيال :!: )

patal
24-03-2005, 18:01
سلام

توي forum ها search كنيد. توي چند topic به طور [مفصل] در مورد [بهترين Anti-Virus] كلي [بحث] شده. (هر كسي دلايل خودش رو بيان كرده.)

اگه همين طوري ادامه بدين ==> يه topic تكراري متولد مي شه.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
انتخاب Anti-Virus تا [حدودي] سليقه اي ه.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
اگه نظر من رو در مورد [بهترين] Anti-Virus مي خوايد:

خوش باشين،
©م.م.©

Navid
24-03-2005, 18:55
پاتال راست مي گه !
ولي ... ( اصلا ولش كن !! ) :wink:

ramtin329
24-03-2005, 19:20
only dr web :lol:

Mbt925
24-03-2005, 20:59
در آخر اين تاپيك به اين نتيجه مي رسيم كه
the kaspersky is the best because
2005/3/24 = 122000 virus
منم انگليشما 8)

ehsanema
24-03-2005, 22:41
با سلام
من كاسپرسكي رو امتحان نكردم ولي به دوستان پيشنهاد مي كنم به اين سايت يه سري بزنن بدك نيست!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

internet1
24-03-2005, 23:58
با سلام
خوب دوست عزيز اين نرم افزار ي كه من اشاره كردم يعني نامه نگار 3 كرك شده هست
خوب همينطوري كه شما عزيزان مي دونين نرم افزارهايي هستن كه اگه كسي بخواد اونها رو كرك كنه يا دستكاري كنه خلاصه طوري ساخته مي شه كه اگه كرك بشه ويروسش فعال بشه اين هم از اون دست هست و ويروس چرنوبيل داره خلاصه من هم همونطوري كه گفتم موقع نصب بايد يه ويروس ياب باشه كه ويروس رو نابود كنه و هيچ ويروس يابي نتونست اون ويروس رو شناسايي كنه فقط نورتن آنتي ويروس تونست
خوب من هم چون شما خواستين و براي اثبات نظر خودم اون رو آپلود مي كنم شما هم دانلود كنيد يادتون باشه كه اگه دانلودش كردين هيچ مشكلي نداره فقط موقع نصب يا ست آپ كردنش هست كه شما بايد ويروس يابتون فعال باشه و فقط ويروس ياب نورتن هست كه در عرض يك ثانيه اون رو پاك مي كنه و نرم افزار هم بدون هيچ مشكلي نصب مي شه
خوب اين هم لينك اين نرم افزار كه خودم آپلودش كردم قيمتش هم هست 80 هزار تومان
دانلود كنيد با حجم 8 مگابايت :

من تصوير يافتن ويروس رو توسط نورتن آنتي ويروس مي زارم خودتون قضاوت کنيد:
موفق با شيد
يا حق
پيمان از شيراز

Navid
25-03-2005, 12:42
آقا ما اينو دانلود كرديم ! موقع نصب ويروس رو شناخت ! اينم عكسش :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

internet1
25-03-2005, 16:49
با سلام
خوب ويروس رو شناخت
فايل هاي آلوده رو هم پاك كرد
و نرم افزار نصب شد
اگه اينطور باشه كه خوبه
ولي اگه نه كه ديگه هر طور خودت مصلحت مي دوني
موفق باشيد
يا حق
پيمان از شيراز

ooje_asman
25-03-2005, 20:05
با سلام
حالا با این همه جار و جنجال ما این ویروس کش رو از کجا می تونیم دانلود کنیم

Navid
26-03-2005, 00:57
internet1 عزيز همه چيز با موفقيت به اتمام رسيد :D

Cracki
26-03-2005, 00:57
ooje_aseman انجمن رو خوب بگرد و مطالعه کن که از قافله عقب نمونی

برو به این تایپک زیر و سعی کن همه صفحاتش رو بخونی که مابین این صفحات دانلود و کرک تست شده هم گذاشته شده

farhad_7joon
05-04-2005, 04:00
واقعا كه همتون شورشو در اورديد ديگه يك روز مياييد ميگيد واي بيت دفندر اخرشه رو هوا ميكشه يك روز ميايد ميگيد بابا بيت دفندر سيخي چند فقط كسپرسكي يك روز هم ميگيد مكافي
بعدشم از كي تا حالا افراد عضو اين انجمن شدن همه مردم
كه در ميايد درصد و امار ميد يد.حقيقتا انتي ويروسي بهتر و بالاتر از نورتون نداريم و هيچ وقت هم افت نداشته و هميشه در يك محدوده قابل قبول و خوب بوده وهست.البته من با نظر يكي از دوستان كه گفتند سليقه اي است كاملا موافقم و معتقدم كه از نوع انتي ويروس ميشه تقريبا به سطح اگاهيه كاربران پي برد و نورتون انتخاب كاربران حرفه اي و منطقي است نه كاربران مبتدي كه به هر سمتي كه باد بياد همون طرفي حركت ميكنند و البته اين را هم بگم كه همه نرم افزار ها عيب هايي هم دارند حالا چه انتي ويروس چه خود ويندوز چه نرم افزار هاي وابسته چونكه ساخته انسانهاست و هيچ انساني هم كامل نيست يكي در موردي قويتر و ديگري در موردي ديگر قويتر

خواهشي كه از شما كاربران عزيز دارم اينه كه بيخودي به خاطر اين شركت و اون شركت بين خودتان دعوا و كدورت و كينه راه نيندازيد هر كي هر كدام دوست داره استفاده كنه به كسي دخلي نداره

Cracki
05-04-2005, 05:43
حرفایی رو که زدی به نظر من یکی کاملا بی منطق بود... چون هیج کدومش دلیل درستو حسابی نداشت و تو هم مثل خیلی از افراد مبتدی تا یک جای کار گیر میکنید میگید که آنتی ویروس سلیقه ای هستش و یا این معروفه....

آخه اینم شد حرف منطقی.... :!:

منطق و عقل میگه >>>> آنتی ویروس باید ویروس بشناسه ... حالا کدومشون در این زمینه بهتر عمل کنه و زودتر از همه تشخیص بده برندهست ... بقیه قابلیت هاشون از جمله قیافه... آپدیت ...نوع اینتستال شدن و غیره جزو مسائل مهم بعدی هستن

حالا تا کی میخواین بی دلیل و بدون داشتن آگاهی لازم حرف مفت بزنید... حرف شما رو قبول داشته باشیم که بدون دلیل میگید فقط و فقط نرتون و یا حرف مرکز تست آنتی ویروسها رو که حدود 77.000 ویروس رو بر روی آنتی ویروسها امتحان کرده و Kaspersky بالاترین تشخیص رو داشته

آخه مرد حسابی تو یکم فکر کن ببین کدوم حرف با دلیل صحبت کرده ... بس کنید دیگه :evil:

این هم یک تست دیگه که در اینجا انجام شده از لحاظ تشخیص ویروس .تروجان و سپای ویر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و حالا این تست پایین هم نشون میده که کدام یک از آنتی ویروسها Ram بیشتری رو در حافظه اشغال میکنند که تقریبا اکثر آنتی ویروسها رو نشون داده ولی نه همه شون رو ولی فکر کنم همینم برای خیلی ها کافی باشه که اینقدر میکن رم رم رم ... اینجا McAfee بیشتر از هم رم رو اشغال میکنه و AVG کمترین و هر کدام که کمتر رم رو اشغال کنه بهتره

اطلاعات بیشتر در پایین

در این 2 تا عکس پایین هم میبینید که حدود 386000 تا فایل حاوی Virus, Trojan , Worm و غیره رو بر روی آنتی ویروسها آزمایش کردند که Kaspersky Personal 5.0.227 رتبه اول رو داره و تازه اگر Kaspersky Personal Pro رو آزمایش میکردند که دیگه فکر کنم جوابش 100% میشد

در عکس پایین نیز آنتی ویروسها رو از نظر تشخیص تروجان آزمایش کردند که جوابش رو میبینید

Mehdi_Best
05-04-2005, 08:17
سلام
بعضي از دوستان هستن كه خيلي دوست دارن به زور و بدون دليل ساعت 12 ظهر بگن الان شبه!
يعني در حالي كه مي بينن خورشيد وسط آسمونه اما باز هم مي خوان قبول نكنن.
اينكه يه روز مي گن بيت دفندر آخرشه و يه روز مي گن كاسپرسكي اصلا دليل بر اين نيست كه اين نظريات اشتباهه.
نه اينطور نيست.
بلكه در اين مورد مهران تو تاپيك مربوطه توضيح داده و بهتره كه اون توضيحات رو بخونيد چون اينجا بيان كردنش دوباره تكراريه. اما اگه امروز مثلا بيت دفندر بهترينه دليل نمي شه كه هميشه بهترين باشه. هر چند همون موقع هم كسي نگفت بيت دفندر بهترينه بلكه از نظر يك سايت كه 10 آنتي ويروس برتر رو از لحاظ يه سري معيارها انتخاب مي كنه اينطور بيان شده بود.
اما با بررسي هاي صورت گرفته از جميع جهات و همچنين تعداد ويروس و تروجان هاي شناسايي شده و نوع حملات صورت گرفته و انواع فايل هاي مورد بررسي قرار گرفته و كم اشغال كردن رم دستگاه و خيلي معيارهاي ديگه بهترين آنتي ويروس كاسپرسكي شناخته شد.
در مورد نورتون و كلا آنتي ويروس ها بحث زياد انجام شده.
اما فقط به خاطر سرعت نيست كه نورتون رو انتخاب نمي كنيم بلكه به خاطر اينكه ويروس هاي كمتري رو مي شناسه و آپديت هاش سنگينه و دلايل ديگه كه در تاپيك هاي مربوطه همه گفته شده
نورتون فقط اسم در كرده. البته اون هم به نظر من در بين كاربران عادي اسم دركرده وگرنه در بين كاربران حرفه اي آنتي ويروس هاي كاردرست مثل همين كاسپرسكي بيشتر اعتبار و ارزش داره.
مثل اين كه در بين مردم عادي از نظر سيستم هاي صوتي فرضا سوني و پاناسونيك معروف ترن اما كساني كه سيستم باز و حرفه اي هستند مي دونن كه مثلا مارك هاي خيلي بهتري مثل سن سويي و ديتون و ويكتور و ناكامي چي و كنوود و پايونير و تكنيكس و ... هم هست كه شايد بيشتر مردم اصلا اسم خيلي هاشونو نشنيده باشن. پس به اسم در كردن يك محصول نبايد توجه داشت
بلكه عملكرد اون مهمه. و اين كه بگن كاربران مبتدي هر طرف باد بياد مي رن و كاربران حرفه اي فقط نورتون رو انتخاب مي كنن يك حرف بي منطقه كه بدون دليل بيان شده. آقا فرهاد مي خواد با اين حرف بگه من حرفه اي هستم و بقيه مبتدي. حتي در تاپيك هاي ديگه هم اين لحن بيان تند رو داشته كه حتي خيلي بدتر از اين بيان مي كرد حرفاشو. اما به نظر من كاربر حرفه اي اونيه كه همه آنتي ويروس ها رو بشناسه و باشون كار كنه و بتونه بهترين رو تشخيص بده يا حداقل از سايت ها و مقالاتي كه در اين مورد هست و اونها انواع تست ها رو انجام داده ان اطلاعات بگيره و بعد نظر بده نه اين كه رو هوا بگه من مي گم فقط نورتون!
در ضمن اين كه بگيم اعضاي اين انجمن همه مردم نيستن خب صحيح نيست. اما شما در نظرسنجي هايي كه در هر موردي در دنيا انجام مي شه هم اگه دقت كنيد از همه مردم كه سوال نمي شه بلكه يك محدوده رو در نظر مي گيرن كه همه نوع افراد در اون باشه و اونو به عنوان معيار كلي در نظر مي گيرن. ما هم اينجا براي همه مردم تصميم نمي گيريم. بلكه مي آييم اينجا كه از نظرات همديگر اطلاع پيدا كنيم و اگه ديديم يك حرفي درسته اونو قبول كنيم. همونطور كه من در مورد آنتي ويروس طرفدار مك آفي بودم اما وقتي اين همه مدرك و دليل رو ديدم كه كاسپرسكي بهترينه از مك آفي دست كشيدم و الان هم از كاسپرسكي كمال رضايت رو دارم.
آنتي ويروس هم به نظر من اصلا نمي شه سليقه اي انتخاب كرد چون واقعا خيلي مهمه و ممكنه اطلاعات مهمي كه روي سيستم هر شخصي باشه توسط يه ويروس از بين بره در حالي كه اگه آنتي ويروس خوبي روي سيستم طرف مي بود اين اتفاق نمي افتاد. حالا اگه آقا فرهاد دوست داره بدون دليل بگه نورتون بهترينه و حرف حرفه ايشونه خب شايد اطلاعات مهمي روي سيستمش نيست كه نگران از دست رفتنشون باشه!
پس بهتره كه ايشون همون نورتون رو استفاده كنه چون اصلا نمي شه به ايشون خلاف اينو ثابت كرد.
مي گن كسي كه خوابه رو مي شه از خواب بيدار كرد اما كسي كه خودشو به خواب زده اصلا نمي شه بيدار كرد! در واقع در خواب غفلت هست! در ضمن بايد به آقا فرهاد گفت كه اين بحث ها به خاطر اين شركت و اون شركت نيست. چون ما هيچكدوم نمايندگي اين شركت ها رو نداريم و به خاطر اونها هم اين بحث ها رو نمي كنيم. ما فقط به خاطر امنيت سيستم هاي خودمون اين بحث ها رو مي كنيم كه به بهترين نظر برسيم و امنيت سيستم خودمون رو حفظ كنيم. ديگه فكر نكنم حرفي مونده باشه. چون اگه 100 نفر ديگه هم 100 تا تاپيك درست كنن و همه هم با دليل و مدرك بگن كه فلان آنتي ويروس بهترينه باز هم بعضي ها هستن كه مي گن فقط نورتون!

Masoud.ebi
07-04-2005, 19:43
بابا الکی از این آنتی ویروس های درپیتی تعریف نکنید این آنتی ویروس که ادعا میکنه نسخه پرو اون قادره بیش از 900 فرمت فشرده رو باز کنه اگه مرد و راست میگه فقط و فقط فرمت سون زیپ رو باز کنه من خودم بیشتر از 50 نوع ویروس رو درون فرمت سون زیپ قرار دادم و با اون چک کردم هیچکدوم رو نتونست شناسایی کنه اگه میگی نه امتحان کن ویروس ایکار رو گیر بیار و
درون فرمت سون زیپ قرارش بده بعد این فایل فشرده رو اسکن کن عمرا اگه بتونه تشخیص بده
این آنتی ویروس علیرغم تبلیغاتش هیچی نیست کاسپر(نسخه پرو) حتی قادر به اسکن کردن
درایوهای شبکه و مجازی درون سیستم هم نیست چه برسه به اسکن 900 فرمت فشرده

یادم میاد حدود 1 ماه قبل که آپدیتش کردم تقریبا 122000 رکورد داشت ورژن 5.0.227 و امروز که نسخه پرو اون 5.0.18 رو نصب کردم و آپدیتش کردم 118000 تا رکورد داشت

خلاصه بگم مشکلات اون یکی دو تا نیست
[/url]

A.A
07-04-2005, 20:34
با سلام خدمت شما دوستان عزیز
خواهش میکنم اطلاعات غلط در سایت قرار ندهید
اگر نمیدانید بگویید نمیدانم
چه کسی و کدام سازمان یا مجله در دنیا این مسئله را بیان کرده که بهترین انتی ویروس است و 99 درصد از ان استفاده میکنند
اولا کاسپروسکی محصول جدیدی است که در سال 2002 توسط شرکت کاسپروسکی روسیه تولید شد و شرکت اواژنگ به طور رسمی نمایندگی ان را در ایران گرفت
دوما من به شما پیشنهاد میکنم با نورتون انتی ویروس کار کنید تا ببینید اصلا انتی ویروس یعنی چه ؟
ضمنا مجله پی سی مگازین به طور رسمی 3 محصول اول انتی ویروس دنیا را در سال 2004 معرفی کرد که به قرار زیر است
اول : نورتون انتی ویروس از سیمانتک
دوم : مک آفی
سوم : پی سی سیلین
و بعد از ان هم پاندا قرار گرفت و اصلا اسمی از کاسپرسکی اورده نشد
حال نمیدانم شما این جک ها را از کجا اورده اید و کدام کشورهای دنیا از ان کاسپرسکی استفاده میکنند اما طبق تحقیقات سازمان امنیت فناوری و اطلاعاتی امریکا درباره امنیت در اینترنت و غیره حدود 52 درصد مردم جهان از محصول نورتن اینترنت سکیوریتی و نورتن انتی ویروس استفاده میکنند و باز هم در این لیست اسمی از کاسپرسکی جدید نیست
ضمنا در ضمینه اپدیت نیز سیمانتک در سال حدود 300 اپدیت را به دارندگان محصولات خود میدهد که این نیز موجب شده که شرکت سیمانتک در مقام اول در این مورد بایستد
اما در زمینه شناسایی که دیگه حرفی برای گفتن در این مورد نیست چون از سال 2003 تا به حال شرکت سیمانتک به خاطر شناسایی و ساختن ضد ویروس در جهان حرف اول را میزند و بعد از ان مک افی قرار دارد و اگر باور ندارید میتوانید سایت ان را نگاه کنید و ضد ویروس و کرمهای ان را ببینید و حتما یادتون هست ویروس ساسر و بلستر را که یک روز پس از انتشار انها ضد ویروس انها در سایت وجود داشت
ضمنا به نظر شما برنامه ای خوب است که زود به زود ورژن جدید بدهد مگر بازی است که یک ورژن را بدهد و بعد از دو ماه یا چند ماه دیگر ورژن جدید بدهد
اما در اخر از شما تقاضا میکنم اطلاعات غلط در اختیار مردم قرار ندهید و در زمینه امنیت هم بالاترین درجات افنخار و کارایی را سیمانتک با محصولاتش در اختیار دارد که معروفترین انها نورتن است
ضمنا شرکت سیمانتک چهارمین شرکت بزرگ نرم افزاری دنیا بعد از مایکروسافت و اوراکل و سپ المان است

shahab1980
07-04-2005, 22:25
خسته نباشی..گل پسر اخه هيچ ماست فروشی که نميگه ماست من ترشه.اگه تو سايت مکافي هم بری همه جاش نوشته مکافي بهتر از نورتونه.در ضمن همين پی سی مگزين تو فايروالهای سال 2004 پی سی سيلین اينترنت سکوريتی رو دومين فايروال برتر انتخاب کرده بود.در حاليکه نميتونست ترافيک خارج شوندرو کنترل کنه.من ارشيو ويروس و تروجان دارم.کاسپرسکی تروجانی رو شناخت که مکافي و نورتن با اينکه اپديت بودن
نشناختن.در حاليکه کاسپرسکی 30 روز بود اپديت نشده بوددر ضمن من نميدونم اين همه دليل و مدرک که تو فروم هايه مختلف گذاشته شده از کی تا حالا شده جک.؟

Mehdi_Best
08-04-2005, 15:31
آقا مسعود اون ویروس که می گی زیپ کردی و کاسپرسکی نشناخت رو می خواستی با آنتی ویروس های دیگه هم امتحان کنی. اگه کاسپرسکی نشناسه بدون که عمرا نورتون و بقیه هم بشناسن
در ضمن ممکنه که یه ویروس رو نورتون بشناسه که کاسپرسکی هنوز نشناخته باشه اما این دلیل نمی شه که نورتون بهتره چون خیلی ویروس ها هم هست که کاسپرسکی می شناسه و نورتون نمی شناسه. اما در مجموع تعداد ویروس ها و تروجان ها و نوع حملاتشون و همچنین انواع فایل هایی که بررسی می کنه کاسپرسکی بهترینه
اینو تو سایت های مختلف و تو تست های مختلف هم ثابت شده
در ضمن کسی نگفت 900 فایل فشرده رو بررسی می کنه کاسپرسکی 900 فایل رو اعم از فشرده یا اجرایی و غیره بررسی می کنه

Mehdi_Best
08-04-2005, 15:37
جناب a.a شما که مدعی هستید که هیچ مدرکی در مورد بهترین بودن کاسپرسکی ما نیاوردیم بهتره که به تاپیک هایی که در این مورد هست مراجعه کنی و ببینی که مدرکی هست یا نه
در ضمن مدارکی که دوستان قرار دادن از خودشون نیست بلکه همه از سایت های معتبر هست
اینکه شما بگی در فلان مجله گفته بهترین اینه که اصلا دلیل نمی شه
شما باید دقیق یا با لینک اون مدرک یا با قرار دادن عکس اون ثابت کنی حرفتو
در ضمن باید ببینی اونجا که شما می گی بر چه اساسی گفته نورتون.
آیا تست شده و اگه تستی انجام شده بر چه مبنایی بوده. اینها همه مهمه
در ضمن به قول دوست عزیزمون هیچ ماست بندی نمی گه ماست من ترشه
این ادعا رو همه آنتی ویروس ها دارن
اما اونی که در عمل ثابت کرده کاسپرسکی هست
در ضمن اگه یه آنتی ویروس چند ساله که شروع به کار کرده دلیل بر بد بودنش نیست.
الان مرورگر فایرفکس تو همین مدت کوتاهی که اومده به شدت روی IE تاثیر گذاشته و درصد قابل توجهی از بازار مرورگر رو به خود اختصاص داده. به طوری که یکی از مدیران ارشد مایکروسافت در مقاله ای که در مزیت های IE و کاستی های فایرفکس بر روی سایتشون قرار داده بود و یک عکس هم ضمیمه اش بود در همون عکس دیده شد که خودشون از مرورگر فایرفکس استفاده کرده ان که مدتها نقل قول سایت های معتبر خارجی شده بود همین مطلب.

Arashi
08-04-2005, 22:39
درسته كه گارد نورتون از همه قوي تر و سريع تره ولي خود ويروس كش نسبت به كاسپر اسكاي ضعيف تره
موفق باشيد :wink: :mrgreen:

farhad_7joon
09-04-2005, 04:41
اين متن ويرايش شد !!! لطفا ديگه تكرار نشه
در صورت تكرار دسترسي شما محدود خواهد شد :!: :!: :!:

مديريت سايت

Mehdi_Best
09-04-2005, 12:24
واقعا اگه این فرهاد خان که از اول که عضو انجمن شده ادعای حرفه ای بودن داره و دائم آمریکا زندگی کردنشو به رخ می کشونه یا می گه من خیلی حالیمه و شما اصلا نمی فهمید ایرانی باشه من هم دیگه روم نمی شه بگم ایرانی ام
اما اگه ایشون همونطور که خودش می گه تو آمریکا بزرگ شده و مثل اونها بار اومده و فکر می کنه به غیر از خودشون هیچکی هیچی نمی فهمه و فقط خودشون هستن که عقل کل هستن پس نمی تونه بگه ایرانیه و بهتره که بگه امریکاییه چون در این صورت ما با افتخار می گیم ایرانی هستیم
اگه از ابتدای عضویت ایشون در انجمن به پست هایی که داده دقت کرده باشید جز توهین به بقیه بچه ها و اینکه از ایرانی بودن و فارسی نوشتن متنفره چیز دیگه ای ندیده ایم
اما لازم به ذکره که تو آمریکا هم خیلی از کسانی که مصادر و پست های مهم دارن ایرانی هستن
مثل 2 تا از معاونان ناسا و خیلی از جراحان و روسای بیمارستان های بزرگ آمریکا و غیره
همونطور که دکتر حسابی هم ایرانی بود و بیشتر مسابقات علمی و المپیادهای در سطح دنیا رو هم ایرانی ها فتح کردن و مقام های زیادی در آنها به دست آوردند
به نظر شما کسی که اینطور صحبت می کنه از علم و دانش سر در می آره و می تونه منطقی صحبت کنه؟
ایشون هر موقع که از نظر علمی و مدرک و منطقی صحبت کردن کم آورده و نتونسته با دلیل صحبت کنه و خودش هم فهمیده که اشتباه می کنه شروع کرده به مغلطه کردن و توهین به همه ایرانی ها
کسی که در بحث سر یک آنتی ویروس نمی تونه خودشو کنترل کنه و هر چی دلش می خواد به ایرانی ها توهین می کنه آیا می شه باور کرد که حرفه ای و پردانشه؟
من بارها دیدم کسانی که اصالتا خارجی هستند و اصلا یک روز هم ایران رو ندیدن اما تحت تاثیر تبلیغات منفی که روی ایران و مردمش می شه نظر بدی روی ایران دارند وقتی برای یک بار که به خاطر مسایل کاری یا غیره به ایران می آیند به طور کل نظرشون عوض می شه و می گن ما اصلا باور نمی کردیم ایران این همه مردم بافرهنگ و دانش داشته باشه و حالا می فهمیم که هر چی در مورد ایران می گن دروغه و تا خودمون به ایران نیومده بودیم باورمون نمی شد
خیلی جالبه که خارجی ها در مورد ما اینطور نظر می دن و یک ایرانی الاصل که معلوم نیست چند وقت در آمریکا زندگی کرده و خودباخته ای بیش در برابر زندگی غربی و فرهنگ آمریکا نیست اینطور در مورد کشوری که متعلق به خودشه اینطور می گه
واقعا ما شرم داریم بگیم اینطور افراد ایرانی هستن
چند وقت پیش ایشون اینقدر آمریکا آمریکا می کرد و آمریکا زندگی کردنشو به رخ این و اون می کشید که من در پستی که دادم گفتم طوری می گه آمریکا آمریکا که هر کی ندونه فکر می کنه ایشون خود ممل آمریکاییه !!!
حالا می فهمم که اون موقع درست گفتم
چون ممل آمریکایی هم گول زرق و برق آمریکا رو خورده بود
اما ممل آمریکایی در آخر فهمید که اشتباه می کرده اما این آقا که خودشو به خواب زده هیچ وقت نمی فهمه
چون خواب نیست بلکه خودشو به خواب زده

Masoud.ebi
09-04-2005, 12:40
ببین آقا مهدی من که نگفتم اصلا نمی تونه تشخیص بده بلکه گفتم ویروس هایی که درون فرمت فشرده سون-زیپ قرار دارند رو نمی تونه تشخیص بده در حالیکه اگه اون ویروس رو از درون آرشیو سون-زیپ خارج کنی(توجه کن فقط فرمت فشرده سون-زیپ) به راحتی تشخیص و نابود میکنه
میگی نه امتحان کن هر ویروس و اسپای ویری که دم دستت هست رو فشرده از نوع سون-زیپ
کن و سپس اسکن کن عمرا اگه تشخیص بده اگه تشخیص داد یک خبر به من بده همینجا

باید بگم آنتی ویروس بیت دفندر به راحتی فرمت ذکرشده را باز و ویروس را نابود میکند (آنتی ویروس محبوب من) که به تازگی با دانلود تنها 800 کیلو بایت از ورژن 8.137 به ورژن 8.200 ارتقا پیدا کرد خیلی جالب نه حالا اگه شما بخواهی از ورژن 5.018 کاسپر به نسخه 5.0.20 ارتقا پیدا کنی مجبوری 24 مگا بایت دانلود کنی اینو میگن یک آنتی ویروس حرفه ای چون خودش را به راحتی ارتقا میده با حداقل ها

در ضمن دوستان قبلی گفتن که 900 نوع فایل فشرده رو بررسی و اسکن میکنه مثل آقا مهران از سوئد خوب امیدوارم توی تستش کاسپر موفق باشی

Mehdi_Best
09-04-2005, 16:53
مسعود جان من این فرمت رو تست نکردم اما همونطور که گفتم ممکنه این یک فرمت رو کاسپرسکی نتونه باز کنه اما همون بیت دفندر هم ممکنه خیلی از فرمت هایی که کاسپرسکی باز می کنه رو نتونه باز کنه و بررسی کنه
اما اگه در مجموع نگاه کنی می بینی که هم تعداد ویروس و تروجان هایی که می شناسن و هم نوع حملات و هم از نظر تعداد و نوع فایلهایی که می تونن بررسی کنن کاسپرسکی بهتره
اتفاقا خود من بیت دفندر رو تست کردم ولی وقتی کاسپرسکی رو نصب کردم ویروس هایی پیدا کرد که بیت دفندر روحش هم خبر نداشت و می گفت سیستمت بدون ویروسه .
همینطور در مورد نورتون و مک آفی
اونها هم ویروس هایی که کاسپرسکی پیدا می کرد رو نتونستن تشخیص بدن
آقا مهران هم شاید اشتباه تایپی کرده باشه. وگرنه انقدر کارش درسته که فکر نکنم اشتباه بکنه
همین بیت دفندر و کاسپرسکی رو هم به این کاملی آقا مهران معرفی کرد.
در ضمن اگه من و بقیه دوستان روی کاسپرسکی اصرار داریم مطمئن باش که ما نه نمایندگی اونو داریم نه حقوق بگیرش هستیم فقط به خاطر اینه که برامون اثبات شده که بهترین آنتی ویروسه و به خاطر همین می خواهیم بقیه دوستان هم در جریان باشن
چون آنتی ویروس چیزی نیست که بشه به سادگی از کنارش گذشت

Masoud.ebi
10-04-2005, 17:27
آقا مهدی شاید شما راست بگی بیت دفندر هم شاید نتونه برخی فرمت ها رو اسکن کنه ولی
حرف من اینه که برای یک آنتی ویروس که این همه تبلیغات روش هست بعنوان آنتی ویروس شماره یک جای تعجب داره که در اولین بررسی های صورت گرفته توسط یک کاربر مبتدی مثل
من چند تا مشکلش پیدا بشه آیا اینو قبول داری ؟
در مورد ویروسهایی که کاسپر تونست پیدا کنه و بیت دفندر خیر اون چیزی که کاسپر پیدا کرده به نظر من ویروس نبوده بلکه اسپای ور یا اد-وار (برنامه های جاسوسی - برنامه های مبلغ) بوده
اگه ویروسی بوده(فقط ویروس) که بیت دفندر نتونسته شناسایی کنه برام ارسال کن
به تاریخ امروز تعداد ویروس هایی که بیت دفندر شناسایی کرده 121000 تا بوده و کاسپر پرو
ی 118000 تا شناسایی کرده و این تفاوت به نظر شما ناشی از چیست ؟
اگه بانک اطلاعاتی کاسپر اونجوری که میگی کامل باشه چرا هنوز تروجان سیمیولاتور که آقا مهران در معرفی بیت دفندر گفتند رو هنوز شناسایی نکرده؟
Trojan Simulator از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Softpedia.com

shahab1980
10-04-2005, 21:34
مسعود جان در مورد اين تروجان که گفتی کاسپرسکی تشخيص ميده چون خودم 2 هفته پيش تستش کردم فقط بايد اپديتش کنی.در مورد ساير مطالبتم بعد بحث ميکنيم.پس تا فردا.

Cracki
11-04-2005, 00:04
Masoud جان این عکس پایین از تروجانی است که شما گفتید کاسپرسکای نمیشناسه ..... در حالی که من امتحان کردم و خیلی خوبم شناخت

در مورد Database کاسپرسکای هم که گفتید 18000 تا است اینجوری نیست و شما بهتره که آنتی ویروستون رو آپدیت کنید

Mehdi_Best
11-04-2005, 09:37
مسعود جان من نگفتم كاسپرسكي كامله. بلكه گفتم بهترينه. و خيلي فرق هست بين بهترين بودن و كامل بودن.
در ضمن من از بيت دفندر هم استفاده كردم و روي ويندوز 98 نصب كردم و همين الان هم 120000 نيست و هميشه حدود 1-2 هزار كمتر از كاسپرسكي مي شناسه. حالا چطور شما مي گي 121000 ؟
اون تروجان سيميلاتور هم كه مي گي شايد كاسپرسكي تشخيص مي ده كه اون ترو جان واقعي نيست به خاطر همين اونو به عنوان تروجان معرفي نمي كنه. البته در اين مورد مطمئن نيستم.
در مورد اينكه بگم چه ويروس يا تروجاني رو كاسپرسكي شناخت اما بيت دفندر نشناخته بود راستش الان يادم نيست ديگه. چون اونها رو پاك كردم.

Mehdi_Best
11-04-2005, 10:06
cracki جان سلام
من يه سؤال برام پيش اومده
تعداد ويروس هايي كه آنتي ويروس من مي شناسه 117897 هست
اما براي شما 125396 ؟؟!!!
در حالي كه من در سايت خود كاسپرسكي هم كه رفتم همين تعداد رو اعلام كرده بود كه آنتي ويروس من مي شناسه/ يعني 117897
البته تا الان كه ساعت 11 صبح روز دوشنبه هست.
با نمايندگي كاسپرسكي در تهران هم تماس گرفتم اونها هم همين تعداد يعني 117897 رو اعلام كردند. پس چطور براي شما حدود 7500 ويروس بيشتر شناسايي مي كنه؟ مگه آنتي ويروس شما از جاي ديگه اي آپديت مي شه؟
البته حدود 2 ماه پيش كه مهران سوئد در مورد اين آنتي ويروس صحبت مي كرد آنتي ويروس اون هم چند هزار بيشتر از آنتي ويروس من و بقيه بچه ها مي شناخت كه خود مهران هم جوابي براي اين سؤال نداشت.
تو در اين مورد چيزي مي دوني؟
من از نمايندگيش در تهران هم كه اين سؤال رو كردم تعجب كردن!

Masoud.ebi
11-04-2005, 10:45
آقایون عزیز شهاب و کرکی
باباجان این نسخه ای که من در اختیار دارم 5.0.18 پرو هستش امروز که آپدیتش کردم 117899 تا
رکورد داشت گمان کنم کاسپر شما ورژن 5.0.20 باشه که 125000 تا میشناسه درسته ؟

بعدشم به نظر شما بین دو ورژن باید اینقدر تفاوت باشه که نتونه ویروس ها رو درست شمارش کنه اگه به نسخه 5.0.18 نشه اعتماد کرد به نسخه 5.0.20 نیز نمیشه اعتماد داشت چون یادمه که از یکسال گذشته به اینطرف این شرکت حدود 4 تا ورژن مختلف بیرون داده
5.0.14 5.0.16 5.0.18 5.0.20
و معلوم نیست تا کجا میخواد پیش بره
بعدشم امروز آپدیتش کردم و هنوز تروجان سیمیولاتور را شناسایی نکرده
یعنی چی؟ یعنی به بانک اطلاعاتی اش نیز نمیشه اعتماد کرد یه ورژنش میشناسه یکی نه
به نظر شما این آنتی ویروس با این اشکالات اساسی برازنده مقام اول هستش
اگه نظر منو بخوای میگم خیر
توجه کنید من تبلیغ آنتی ویروس خاصی رو نمیکنم ولی لااقل بیت دفندر این اشکالات اساسی
رو نداره دوست دارم اگه اشکال اساسی توی بیت دفندر پیدا کردید بگید چون به نظر من بیت دفندر آنتی ویروسی با حداقل اشکالات ممکنه است
اگه جدیدا هم بیت دفندر رو آپدیت کرده باشید میبینید که به راحتی تنها با دانلود 1 مگا بایت به ورژن 8.0.200 ارتقا پیدا کرده

Cracki
11-04-2005, 12:03
من که عکس تروجان سیمولاتور رو در بالا که توسط کاسپرسکای شناسایی شده رو گذاشتم .... ندیدی :shock:

در مورد Database کاسپرسکای هم من دقیقا به گفته های آقا مهران عمل کردم و الان هم میبینید که رکورد حدود 125.396 تا است .... بهتره که اول مطالب رو قشنگ بخونی بعد نظر بدی آقای Masoud

من عکس تروجان رو که کاسپرسکای شناخت رو براتون گذاشتم ولی بازم حرف خودتون رو میزنید.... پس چطور ممکنه که حرف مهران رو که حرفه ای گفته رو بفهمید :?:

.................................................. .................................................

Mehdi_Best جان شما این قسمتی رو که در پایین عکسش رو گذاشتم باید فعال کنید که یکی برای پیدا کردن Riskware و Adware هستش و یکی هم برای پیدا کردن فایلهای ---- که هر دو قسمت رو باید فعال کنی .... ولی همونطور که مهران جان گفت ...اگر این قسمتها و بعضی دیگر از قسمتها رو فعال کنید کمی بیشتر رم رو خواهد گرفت و اگر سرعت کامپیوترتون پایینه بهتره که این قسمتها رو فعال نکنید

Mehdi_Best
11-04-2005, 13:13
آقا مسعود عزيز تعداد ويروس ها اصلا ربطي به ورژن 18 يا 20 كاسپرسكي نداره . براي من ورژن 5.0.20 هست اما تعداد حدود 118000 مي شناسه. اما همين الان كه كاري كه cracki عزيز گفت رو انجام دادم دقيقا شد 125442

در مورد تروجاني كه گفتي هم من همين الان تست كردم ديدم دقيقا مي شناسه اما پيشنهاد مي ده كه بيخيالش بشي. اما اگه بخواي پاك كني هم بدون اينكه به فايل سالمي كه داخل فايل زيپ شده هست دست بزنه فقط اون 2 تا فايل حاوي تروجان رو از بين مي بره.

Mehdi_Best
11-04-2005, 13:16
cracki جان سلام
ممنون از راهنماييت
من مدتها تو اين فكر بودم كه چطور ممكنه تعداد ويروس ها تفاوت داشته باشه در يك آنتي ويروس. اما الان كه راهش رو گفتي و انجام دادم همه چيز برام روشن شد. ممنون. هر چند كه اين تفاوت تعداد ويروس برام مهم نبود چون برام ثابت شده كه بهترين آنتي ويروس همين كاسپرسكي هست. راستي منو مهدي صدا بزني بهتر و راحت تره تا mehdi_best!! چون مهدي رو قبلا انتخاب كرده بودند من مجبور شدم اين اسم رو انتخاب كنم!

Masoud.ebi
11-04-2005, 16:31
آقای کرکی عزیز اون قسمتی که برای تشخیص ریسک وارها گفتی در ورژن 5.0.18 وجود نداره به نظر شما باید چکار کرد ؟
آیا مجبوریم 26 مگ دانلود کنیم خیلی ظلم بخدا
شما با ورژن5.0.20 شناسایی کردیش اگه میشه با 5.0.18 نیز شناساییش کن منظورم تروجان سیمولاتور ه
در مورد فرمت سون-زیپ که این ویروس یاب محبوب شما شناسایی نمیکنه نظری نداری آیا تستش کردی؟
در مورد اسکن درایوهای شبکه که نمیتونه چی ؟

آقا مهدی بیت دفندر رو اگه آپدیت کرده باشی تا ساعت 16 امروز حدود 121564 تا شناسایی کرده
البته ورژن 8.0.200

shahab1980
11-04-2005, 23:36
آقا مسعود...ايميلتو بده.1 ويروس زيپ ميکنم برات ميفرستم.بد خودت 7زيپش کن..اون وقت با بيت ديفندر اسکنش کن.اون وقت ميبينی که بر خلاف گفته شما بيت ديفندر نميتونه اونو تشخيص بده. :lol:

Masoud.ebi
12-04-2005, 07:26
شهاب عزیز بی صبرانه منتظر ویروس شما هستم
اینم ایمیل
Pixel_co2004@hotmail.com

Mehdi_Best
12-04-2005, 09:04
از نتيجه اش ما رو هم خبر كن!

Masoud.ebi
12-04-2005, 19:12
آقا شهاب ویروسی که فرستادی قبل از اینکه بتونم دانلودش کنم توسط ویروس یاب هات میل پی سیسیلین clean شد
راه دیگه ای پیدا کن
اگه نتونستی بفرستیش خودت تستش کن قبولت دارم و نتیجه رو اعلام کن
Bye

shahab1980
12-04-2005, 21:58
مسعود جون.پسورد رو فايل زييپ گذاشتم.دوباره برات فرستادم.حالا ميتونی تستش کنی.

Masoud.ebi
13-04-2005, 14:21
شهاب جون چون روی ضمیمه فایل پسورده هات میل از ارسال نامه جلوگیری کرده راه دیگه ای پیدا کن

shahab1980
14-04-2005, 11:39
دوستان من بيت ديفندر رو تست کردم..ويروسی که تو فايلهايي با فرمت 7 زيپ هست نميشناسه.نه بيت دفندر بلکه کاسپرسکی و مکافي هم نميشناسن.در حال حاضر 3 تا آنتی ويروس آپديت شده رو سيستم من نصبه مکافي اينترپرايز کاسپرسکی.بيت دفندر. يک سری تست من با اين 3 تا انجام دادم.1 مورد جالب که بهش بر خوردم اين بود که من 1 تروجان ايرانی بنام جوجو دارم.که فقط مکافي شناساييش کرد.ولی نه با اسم خود ترجان, مکافي اونو با اسم تروجان جديد شناخت در ضمن تعداد ويروس هايی که مکافي شناخت بيشتر بود.در موردبحثی که تو صفحه اول اين تاپيک بود در مورد برنامه نامه نگار و ويروس چرنوبيل.من با 6 تا انتی ويروس تست کردم.ند و کاسپرسکی و اواست و اف سکيور چنين چيزی تشخيص ندادند.ولی بيت دفندر ومکافي تشخيص دادند. 1 مورد جالبتر که دارم روش کار ميکنم اينه که فکر ميکنم کاسپرسکی بعداز آپديت تو شناسایی بعضی از ويروس ها که قبل از آپديت ميشناخت مشکل پيدا ميکنه. .

sayedreza
16-04-2005, 07:15
با سلام
من از همه آنتي ويروسها متنفرم چون سرعت سيستمم رو
بشدت پايين ميارن ولي كاسپرسكي اصلا اينجوري نيست :wink:

d_oxid
17-04-2005, 23:24
من عاشق نورتون بودم.....ولي از موقعي كه كسپراسكي رو تست كردم ديگه نزديكه نورتون نميرم...
بعدشم برا 4 تا ويروس كه اين ميشناسه اون نميشناسه دعوا نكنيدا.......اكثرا يه چيزي ميخواند كه ويروس لاكارشون نكنه كه همه هنا خوبن........حالا اون 4 تا بيشتر بشناسه...آخه تو چند هزارتا 4 تا به چشم مياد؟؟؟؟كسپر اسكاي هم فقط با سرعتش حال ميكنم و آپ ديت كوچيكش...............امتحان كنيد حتما

Masoud.ebi
20-04-2005, 21:26
بابا چه میکنه این بیت دفندر اگه آخرین آپدیتش رو گرفته باشین
حدود 136000 تا رکورد داره آیا واقعا این همه رو شناسایی میکنه ؟ کسی میتونه جواب بده ؟

Navid
21-04-2005, 04:29
بابا چه میکنه این بیت دفندر اگه آخرین آپدیتش رو گرفته باشین
حدود 136000 تا رکورد داره آیا واقعا این همه رو شناسایی میکنه ؟ کسی میتونه جواب بده ؟
Masoud.ebi راست مي گه بيت ديفندر اين چند وقته خيلي فعال بوده الان برا من 140180 تا ويروس مي شناسه ( هر روز كم كم 1000 تا اضافه مي شه !!! )

Mehdi_Best
21-04-2005, 09:28
آخه فقط تعداد كه مهم نيست. خيلي عوامل ديگه هم مهمه. البته تعداد هم يكي از عوامل برتري آنتي ويروس هست.

king7
21-04-2005, 11:39
با سلام
بابا همه نوشتم خوب من ميگم خيلي دمش گرمه و خيلي توپه

Mehdi_Best
21-04-2005, 12:27
راستي دوستان عزيزي كه در مورد بيت دفندر اينجا پست مي دن دقت كردن كه عنوان تاپيك در مورد چه آنتي ويروسيه؟!!!!!! :wink:

Masoud.ebi
28-04-2005, 17:00
بابا میدونیم عنوان تاپیک چیه ولی حرف ما اینه که بیخودی ازش تعریف نکنید کاسپری که تا دیروز کاملترین دیتابیس رو داشت الان حدود 10000 الی 13000 تا کمتر از بیت دفندر داره چرا؟
اگه دیتابسیش کاملترینه این همه اختلاف چرا؟ یا اینکه بیت دفندر داره دروغ میگه؟ حالا کدومش؟

Mehdi_Best
29-04-2005, 18:52
مسعود جان خدمت شما عرض می کنم که بهترین بودن فقط به تعداد ویروس هایی که می شناسه نیست.

ramtin329
29-04-2005, 18:59
دوستان من از eTrsut EZ ANTIVIRUS استفاده می کنم .. تا حالا هم راضی بودم تازه هم کم حجمه هم راحت ریجستر شد اپدیت کم حجمی هم داره ... تازه اگر ملاک این جایز ه هاست پس خوب یک سری به سایت NOD 32 بزنید ببینید اون چندین جایزه هر ماه میگیره

Masoud.ebi
29-04-2005, 21:07
آقا مهدی در انتهای تاپیک گفتم آیا به نظر شما بیت دفندر راست میگه یا دروغ یعنی 149000 تا رو شناسایی میکنه یا نه ؟ واقعا دوست دارم بدونم کسی میتونه جواب بده
چون من خودم از بیت دفندر استفاده میکنم و مثل بقیه شما روی آنتی ویروس حساسم و دوست دارم بهترین رو داشته باشم

Sinagood
29-04-2005, 21:42
این عدد راسته و به مرور زیاد شده. نه به خاطر رقابت با کاسپرسکی

از نظر من بیت دیفندر کامله و خود من ازش بیشتر خوشم میاد
easy to use هست و یکی از اولین دیتابیس ها ی ویروس رو داره. آپدیت آسان و سریع و ...

Mehdi_Best
30-04-2005, 07:59
در مورد بهترين آنتي ويروس بحث هاي زيادي در انجمن شده. نتيجه نهايي كه بيشتر بچه ها هم روي اون اتفاق نظر داشتند آنتي ويروس كاسپرسكي پرو بود. پس بهتره كه ديگه در اين مورد بحثي نداشته باشيم. هر كسي هم از هر آنتي ويروسي كه دوست داره استفاده كنه.

Masoud.ebi
01-05-2005, 10:40
آقا شهاب قرار بود شما در مورد مشکلات آپدیت کاسپرسکی بررسی کنی آیا به نتیجه رسیدی ؟

sayedreza
04-05-2005, 14:49
سلام
آقا من نظرم برگشت بیت دفندر خیلی کارش درسته ؟
میگین نه؟// :wink:

Mehdi_Best
04-05-2005, 15:41
بيت دفندر خوبه. در اين كه شكي نيست. اما بهترين نيست.
بهترين آنتي ويروس فقط كاسپرسكي پرو هست.

shahab1980
04-05-2005, 22:04
من چند بار تست کردم.کاسپرسکی بعد از آپديت چند تا تروجانو نشناخت.در صورتی که مکافي و بيت دفندر شناسايی ميکردند.به نظر من و با توجه به تستهايی که من انجام دادم مکافی اينتر پرايز از نظر شناسايي ويروس وهم از نظر هوش مصنوعي از بقيه سرتره مثل اب خوردن هم اپديت ميشه..

sayedreza
04-05-2005, 22:15
مرسی شهاب جون

Mehdi_Best
04-05-2005, 22:45
شهاب جان من تا چند ماه پيش از مك آفي اينتر پرايز 8 استفاده مي كردم. اما وقتي كاسپرسكي رو نصب كردم حدود 25 ويروس و تروجان پيدا كرد كه مك آفي روحش هم خبر نداشت از اونها!!! هر چند مك آفي رو خيلي قبول دارم اما نه در حد كاسپرسكي.

Soda
10-05-2005, 12:04
خوب برو بچ
تقريبا همتون هيچي حاليتون نيست البته ناراحت نشين چون حقيقت محضه
نه از جزئيات ضد ويروسها خبر دارين نه با انواع فايلهاي اجرائي آشنايي دارين
خوب با اين حرفم يه عده از شما كه بچه خوبي اند سريع برن ضد ويروس KasperSKY رو نصب كنن بقيه هم كه ادعا شون ميشه و اعتراض دارن بنويسن تا حالشونو اسيدي بگيرم
حسابي منتظر معترضين هستم
به اميد ديدار

syamak790
11-05-2005, 15:26
ببخشيد zone alarm suit چطوره ؟
ميتونه آنتي ويروس خوبي باشه ؟

Mehdi_Best
11-05-2005, 15:39
ببخشيد zone alarm suit چطوره ؟
ميتونه آنتي ويروس خوبي باشه ؟

سلام اگه مي خواي سيستمت رو بيچاره كني ازش استفاده كن. البته فايروالش خوبه اما آنتي ويروسش هرگز! در بين آنتي ويروس ها فكر نكنم در رده 12-13 هم باشه.
حالا ديگه خود داني!

syamak790
11-05-2005, 15:44
ممنون دوست عزيز
لطف كردي

syamak790
11-05-2005, 15:51
ببخشيد زياد كه به كاميوتر فشار نمياره ؟
((p3 ram 128))

Mehdi_Best
11-05-2005, 15:56
من از نظر فشار آوردن نگفتم كه. از اين نظر گفتم كه آنتي ويروسش خيلي قوي نيست كه بتونه جلوي ويروس ها رو درست و حسابي بگيره. فشار زيادي نمي آره. از اين نظر مشكلي نداره.
اگه آنتي ويروس خوب مي خواي فقط كاسپرسكي پرو

syamak790
11-05-2005, 16:09
ببخشيد
منظورم همون kasper بود با تعريف شما در حال دانلودم ، خواستم بدونم رو اين سيستم با اون مشخصات ميتونه بدون مشكل عمل كنه .
ممنون بازم

Mehdi_Best
11-05-2005, 16:56
اتفاقا كاسپرسكي يكي از آنتي ويروس هاييه كه نسبت به بقيه خيلي كمتر به سيستم فشار مي آره. بر عكس نورتون كه دشمن رمه!

Sinagood
11-05-2005, 22:48
یک دلیل هم پیدا نشد بر علیه بیت دیفندر

من دو دلیل دارم که میگم بهترینه

دیتابیس بیشتر
استفاده ی کمتر از سی پی یو (برعکس کاسپرسکی که رو سی پی یو فشار میاره)
البته این فشار روی کامپیوتر ماها که معلوم نمیشه. بلکه روی کامپیوتر 1200ی که تازه فرمت شده دیده میشه

Soda
12-05-2005, 08:41
حالا كه دليل مي خاي بر عليه بيت ديفندر بشنو
يكي يكي ميگم اگه دليل آوردي بقيشو هم ميگم
حله؟
بيت ديفندر نمي تونه از پروسه خودش محافظت كنه و به راحتي پروسسش بسته ميشه يعني يه تروجان خيلي سطح پايين هم مي تونه اين بيت ديفندر مسخره رو از رم بندازه بيرون و بيفته به جون سيستم شما
امتحان كنين
alt+ctrl+del رو بزنين حالا ميتونين تمام پروسه هاي بيت ديفندر رو kill كنين
حالا مرد ميخواد kavsvc.exe رو از حافظه بندازه بيرون اين پروسه ضد ويروس كاسپر اسكي هستش

Sinagood
12-05-2005, 12:20
هر کاری کنین اگه تروجان بخواد کاسپرسکی رو بندازه بیرون که حالیش نیست. مثل tskmngr نیست که بخواد با ملایمت بندازه بیرون
نویسنده ی تروجان هر کاری از دستش بر میاد
این مورد خطرش خیلی خیلی کمه چون sp2 آنتی ویروس مانیتورینگ داره و به آدم گزارش میده

بعد همان طور که پاتال پیشنهاد میکردگارد رو آف کنید و هر ماه اسکن کنید اما من چون سیستم خوبی دارم مشکلی ندارم و گاردم روشنه اما واقعا اگه خاموش باشه مشکلی پیش میاد؟

اون فایروال و //انتی اسپای هستند که حضورشون مهمه

Arashi
12-05-2005, 13:17
اتفاقا كاسپرسكي يكي از آنتي ويروس هاييه كه نسبت به بقيه خيلي كمتر به سيستم فشار مي آره. بر عكس نورتون كه دشمن رمه!

مهدي جان تا اونجايي كه من ميدونم ودر صفحه 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] t=30) همين تاپيك هم اومده كاسپراسكاي كمترين نيست بلكه مك آفي كمترين استفاده از رم رو داره

موفق باشيد :wink: :wink: :wink:

Mehdi_Best
12-05-2005, 13:31
آرش جان سلام
يه بار ديگه پست منو بخون!!!
من نگفتم كمترين. گفتم يكي از آنتي ويروس هايي كه نسبت به بقيه كمتر رم رو اشغال مي كنه.
در ضمن شما اگه نسخه پرسونال رو نصب كني از اين هم كمتر رم رو اشغال مي كنه. اما نسخه پرو هم با اينكه كم اشغال مي كنه اما خب چون محافظت قويتري رو اعمال مي كنه طبعا يك مقدار هم رم رو بيشتر مي گيره.
اما در اين مورد توضيحات كاملتر رو سودا قراره بده. پس من ديگه چيزي نمي گم.

Cracki
12-05-2005, 16:15
Arashi ...... بهتره که شما به عکسی که خودتون هم در بالا گذاشتید بهتر دقت کنید چونکه نوشته Lower is Better و یعنی اینکه کمترین بهترین است یعنی در نمودار بالا AVG کمترین رم رو اشغال میکنه و McAfee هم بیشترین رم رو در بین آنتی ویروسها اشغال میکنه.در حالی که شما دقیقا بر عکسش رو گفتید در عکس درسته که McAfee رو بالاتر از همه در نمودار قرار داده ولی نه به خاطر اینکه کمترین رم رو اشغال میکنه بلکه به این دلیله که بیشتر از همه رم رو اشغال میکنه و اگر به عکس بیشتر توجه کنید .....متوجه میشدید

Soda
12-05-2005, 17:22
اين درباره نسخه pro ميباشد ولي نسخه enterprise كه به راحتي در دسترس نيست حافظه بسيار كمي اشغال مي كند كه منظور آقا مهدي بست هم همين نسخه بوده و اشتباه گرفته
در ضمن جناب آقاي سينا گود آي كيو شما بايد بدوني حتي تروجان هم نمي تونه اونو از حافظه بندازه بيرون
يعني چي تروجان حاليش نيست تو اصلا از سيستم عامل چي مي دوني كه اينطور حرف مي زني

پوریا
12-05-2005, 23:02
کاسپرسکی از نظر من بهترینه
من از Pro استفاده میکنم و هزار بار هم چت کردم
وتا به امروز مشکلی پیش نیامده

Sinagood
13-05-2005, 12:07
من میدونم که سخت میشه این کارو کرد و تقریبا غیر ممکنه

توی کاسپرسکی:
اگه خود شما دکمه ی x رو بزنی که کاملا خارج میشه. نه؟
اگه بشه که قطعا یه راهی هست برا خارج شدن ازش (به نظر میاد یعنی من فکر میکنم که مطمئن نیستم)

مرسی از گفتم این مشکل :wink:

arkadas
18-05-2005, 01:36
سلام

اول دقت كنيد هيچ انتي ويروسي نمي تواند همه ويروس ها رو تشخيص بده بدشم اينكه من 6 ماه از كاسپرسكي استفاده كردم ويروس كش خوبيه ولي متاسفانه قابليت كلين كردن رو نداره و اپ ديتاش هم سنگينه و يه خورده سرعت سيستم رو هم پايين مي ياره در ضمن اين نكته كه اين انتي ويروس اين ويروس رو تشخيص داد و اون يكي نه نمي توان گفت كه قوي تره.بهر حال صحبت نورتون رو هم نكنيد كه خيلي جالب فقط براي نورتون اينترنت سكيوريتي 24 مگ اپ ديت اومده.

Soda
18-05-2005, 07:02
كي گفته قابليت كلين كردن نداره اتفاقا نقطه قوتش همينه
يه مثال بزن تا ما هم روشن شيم

Ali_k
18-05-2005, 07:50
ولي متاسفانه قابليت كلين كردن رو نداره و اپ ديتاش هم سنگينه
به نظر من كه آپديتش اصلن سنگين نيست ولي خب اگه دفعه اول بعد از نصب بخواي آپديتش كني سنگينه ولي از اون به بعد اينجوري نيست .حالا شما آپديت كاسپرسكي را با نورتون مقايسه كن نورتون كه 100 مگابايته!!!!!! :?

Mehdi_Best
18-05-2005, 11:07
اتفاقا يكي از مزيت هاي كاسپرسكي همين آپديت هاي سبكشه!! من تعجب مي كنم شما مي گي آپديتهاش سنگينه!
در ضمن كلين هم مي كنه. از بهترين روش هم براي كلين كردن استفاده مي كنه.
حتما اونهايي كه شما مي گي تروجان بودند كه خب بايد حذف بشن!

Sinagood
18-05-2005, 17:20
ولی بیت دیفندر هم آپدیتش سبک تره و هم خیلی راحت فایل رو CLEAN میکنه (از نحوه ی پاک کردن کاسپرسکی اطلاع ندارم):mrgreen:

Soda
18-05-2005, 17:26
بيت ديفندر در زمينه آپديت عاليه بخصوص كه جزئيات آپديت رو هم كاملا نشون ميده
ولي خوب بستن برنامه بعد از آپديت يه ضعفه كه بقيه ضد ويروسها اينطور نيستن

contra
18-05-2005, 17:54
VProcKill.JK رو کسپراسکی نتونست پیدا کنه با اینکه حداقل 1 ماه پیش Bitdefender و AVG تونستن اونو پیدا کنن

از هرنظر که بخوایم ببینیم Bitdefender به مراتب از کسپر بهتره
چه سرعت اسکن چه تعداد ویروس قابل شناسایی(162000 ویروس) و چه امکانات

Sinagood
18-05-2005, 22:25
آقا من با این حرفا به طور کلی مخالفم

من خودم میگم بیت دیفندر و بهش اعقاد دارم اما اگر عدل داشته باشیم با یه ویروس نمیشه مقایسه کرد

arkadas
19-05-2005, 00:39
دوست من اپ دیت سبک ویروس کش هایی مثل دکتر وب و avast دارند که ظزف سه سوت اپ دیت می شوند در ضمن من هرگز نمی خواهم حرف خود را به کرسی بنشانم و حرف حق را قبول می کنم.وقتی کاسپرسکی ویروسی را تشخیص می دهد و بالا می اید شما گزینه ای به نام کلین درش می بینید والا ما دو ورژن قدیمیشو داشتیم این قابلیت رو نداشت در ضمن 6 تروجان توی سیستم من بود حتی در حالت اپ دیت شده هم هیچ کدوم رو نشناخته بود اخر سر هم نورتون شناختندشون در ضمن در روی سیستمی حتی Vbs.Redlof.B را هم نشناخت(منظورم همون فولدر اچ تی تی های که خیلی ها می شناسنش)خیلی عجیب اینو نشناخت البته توی دیتابیسش هست.و اون دوستی که گفته بود بیست و پنجمین نشان صد در صد رو در یافت کرد NOD32 انگلیسی که سی تا گرفته.رزیدنتش هم حجم خیلی کمتری را اشغال می کند.من نمی دونم شما برنامه هایی مثل مطلب و پروتل رو نصب کنید و بعد کاسپرسکی را هم نصب کنید تا ببینید سیستمتون چند دقیقه طول می کشه تا بالا بیاید.
یک سر هم به سایت زیر بزنید:

ZiTaNiX
19-05-2005, 00:54
به نظر من مزخرف ترین انتی ویروس دنیاست چون نصف فایل هایی رو که دانلود کرده بودم به عنوان ویروس قفل کرد و مجبور شدم دوباره دانلود کنم
هیچ چی نورتون 2005 نمیشه

Cracki
19-05-2005, 06:13
تازه ترین تست انجام شده بر روی آنتـــــــــــی ویروسها در تاریخ 15 آپریل 2005 یعنی 1 ماه پیش

مهران جان در صفحه اول همین تایپک از سایت virus.gr جواب تست سال 2004 رو زحمت کشیده بودند و گذاشته بودند و من امروز که یک سری به سایت زدم دیدم که تست جدیدی انجام شده و گفتم که من هم اینو اینجا قرار بدم که البته این تست توسط 91.000 نوع ویروس و تروجان بر روی آنتی ویروسها آزمایش شده که من در پاییک متن انگلیسی رو هم قرار میدم.

April 2005 (NEW!!!)
*
The test was made on 02-16 April 2005, using Windows XP Professional SP1 on a P4 2600 Mhz, 512MB DDRAM.
*
All programs tested had the latest versions, upgrades and updates and they were tested using their full scanning capabilities e.g. heuristics, full scan etc.
*
The 91202 virus samples were chosen using VS2000 according to Kaspersky, F-Prot, RAV, Nod32, Dr.Web, Sweep, BitDefender and McAfee antivirus programs. Each virus sample was unique by virus name, meaning that AT LEAST 1 antivirus program detected it as a new virus.
*
ALL virus samples were unpacked and the only samples that were kept were the ones that were packed using external-dos-packers (that means not winzip, winrar, winace etc).
*
The virus samples had the correct file extension using a special program (Renexts) and were unique, according to checksum32 filesize.
*
Most "fake" virus samples were removed, as well as "garbage" files.
*
The program PER was not tested because there was no english demo version available.
*
The programs Extendia AVK , BOClean , VET , Titan , RisingAV and Freedom were not tested because there was no demo version available.
* The program InVircible did not include a "typical" scanner-function and could not be tested.
*
The program V-Catch checks only mail accounts and could not be tested.

The following file types were used.

BAT, ΒΙΝ, CLA, CLASS, CLS, COM, CSC, DAT, DOC, ELF, EML, EXE, HLP, HQX, HTA, HTM, IMG, INF, INI, JS, MAC, MDB, MSG, OLE, PHP, PIF, PL, PPT, PRC, REG, SCR, SH, SHS, SMM, STI, TD0, TPU, VBA, VBS, WBT, XLS, XMI, XML.

The virus samples were divided into these categories, according to the type of the virus :

*
File = BeOS, FreeBSD, Linux, Palm, OS2, Unix, BinaryImage, BAS viruses, MenuetOS viruses.
*
MS-DOS = MS-DOS and HLL*. viruses.
*
Windows = Win.*.* viruses.
*
Macro = Macro and Formula viruses.
*
Malware = Adware, DoS, Constructors, Exploit, Flooders, Nukers, Sniffers, Spoofers, Virus Construction Tools, Virus Tools, Droppers, PolyEngines.
*
Script = BAT, Corel, HTML, Java, Scripts, VBS, WBS, Worms, PHP, Perl viruses.
*
Trojans-Backdoors = Trojan and Backdoor viruses

جـــــــــــــواب و نتیجه تست بالا رو در پایین میتونید مشاهده کنید

بازم دمش گرم Kaspersky
8)

برای دیدن ادامه لیست بالا به این سایت زیر میتونید برید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

alaodin1
16-11-2005, 09:32
نسخه جديد آزمايشي كاسپر را هر وقت نصب كردم آنقدر سرعت اينترنت را پايين آورد كه دوباره پاكش ميكردم
فقط nod32

Mehdi_Best
16-11-2005, 10:33
سلام دوست خوبم
اين تاپيك زير خاكي رو از كجا گير آوردي؟

Seiddjavad Sadati
19-12-2005, 17:20
فقط بيت دفندر

H3SAM
19-12-2005, 17:37
من که همین حالا دارم آپ دیتش میکنه Only Kaspersky Anti-Virus Pesonal Pro
ورژن 5.0.390

Mehdi_Best
19-12-2005, 17:59
دوستان عزيز سلام
اين تاپيك مربوط به ماهها پيش است و مدتهاست كه قرار شده همه بحث هاي آنتي ويروس در تاپيك هاي مخصوص به خود انجام شود.

Spy
19-12-2005, 20:29
دوستان عزيز سلام
اين تاپيك مربوط به ماهها پيش است و مدتهاست كه قرار شده همه بحث هاي آنتي ويروس در تاپيك هاي مخصوص به خود انجام شود.

ممنون .این تاپیک قفل میشه ;)