PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برای ساختن برنامه های جاوا برای موبایل چیکار کنم؟

ebinem173
16-06-2006, 11:26
سلام دوستان من هیچ چی از برنامه نویسی نمیدونم ولی میخوام با رفتن به کلاس کار برنامه نویسی رو شروع کنم لطفا راهنمایی کنید برای ساختن برنامه های جاوا برای موبایل چیکار کنم؟
آیا از طریق کتاب میتونم یاد بگیرم یا حتما باید کلاس برم؟
اصلا ارزش داره؟
چه نرم افزارهایی نیاز دارم اگر میشه لینکش رو بدید
ممنونم

R£ɀД
19-06-2006, 12:11
شما در تاپيك زير موضوع رو دنبال كنين :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aminkarami
25-06-2006, 18:24
سلام
اگر برای سیمبین می خوای بنویسی یه برنامه خیلی خیلی راحت که شبیه سازی شده flash است به نام flashlight وجود داره که به بهترین حالت و سریعترین حالت می شه باهاش برای موبایل برنامه نوشت خیلی خیلی عالیه

imi_undertaker
29-07-2006, 22:42
فعلا اينو از من داشته باش خيلي كمكت مي كنه :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بازم اگه مشكلي داشتي من هستم .

site_hamid
25-04-2007, 19:35
من بهت توصیه میکنم حتما این کتاب رو بخون و قبل از رفتن به کلاس اون رو تموم کن. احتمالا دیگه نیاز به کلاس رفتن نداری و یا حداقل مبتدی نیستی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

rajasoftiran
07-03-2009, 07:45
سلام . از شما ميخواهم کلاس هاي زير را ويرايش کنيد و در آن ايميلي به نام enxo7@yahoo.com وجود دارد آن را به ايميل rajasoftiran@yahoo.com تغيير دهيد .
يا در صورت توان آموزش ويرايش و ذخيره آن را برايم ارسال کنيد . بعد از ويرايش و ذخيره کد آن را به ايميل من ارسال کنيد . rajasoftiran@yahoo.com
دانلود از آدرس زیر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما رو به خدا کمکم کنید

rajasoftiran
07-03-2009, 07:53
سلام . از شما ميخواهم کلاس هاي زير را ويرايش کنيد و در آن ايميلي به نام enxo7@yahoo.com وجود دارد آن را به ايميل rajasoftiran@yahoo.com تغيير دهيد .
يا در صورت توان آموزش ويرايش و ذخيره آن را برايم ارسال کنيد . بعد از ويرايش و ذخيره کد آن را به ايميل من ارسال کنيد . rajasoftiran@yahoo.com
دانلود از آدرس زیر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما رو به خدا کمکم کنید