PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خواب آلودگی و حالتی شبیه به انفلوآنزا

faded
27-08-2011, 19:23
من مدتها میشه که احساس خستگی عمیقی میکنم درست مثل اینکه کار خیلی سختی انجام داده باشم در حالیکه هیچ کار خاصی انجام ندادم اگر به اندازه 1 ساعت از خونه برم بیرون به شدت خسته میشم بیشتر وقتم خواب هستم و اصلا نمیتونم با این شدت خواب الودگی مقابله کنم تمام بدنم درد میکنه سرم درد میکنه مثل اینکه سرما خورده باشم در حالیکه سرما نخوردم قدرت انجام هیچ کاری رو ندارم این ازمایشات رو هم انجام دادم که نتیجه اش روهمینجا گذاشتم حالا مشکل من چیه؟ جسمی روحی؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sayanermia
27-08-2011, 20:27
منم مدتی میشه مشکل شمارو دارم منتهی با این تفاوت که بدن درد و سر درد ندارم ولی بعد از نیم ساعت یا یک ساعت کار شدیدا احساس خستگی و مخصوصا خواب میکنم! خودم دیگه کلافه شدم!! واقعا چیه؟ باز انفلونزای جدید اومده یا بلایی نازل شده که ما بی خبریم؟؟

avator20002000
28-08-2011, 00:58
متاسفانه بیماری هستش که دکترا میگن جدیده.1 ماه و نیمه اومده.البته من فکر می کنم به خاطر سوخت هستش که ناقص می سوزه باعث ترکیب مونوکسیدکربن به جای اکسیژن با هموگلوبین میشه.نشانه هاشم سردرد و سرگیجه و خستگی هستش.مخصوصا سرگیجه های شدید.

hosseingrami
28-08-2011, 01:16
سلام عزیز خدا بگم چه کارت کنه(شوخی) که داغم رو تازه کردی.عیننا منم اینجوریه با این تفاوت که بعضی موقع ها حالم کاملا خوبه و بعضی موضع ها خیلی خراب واقعا نمیدونم چمه.
دوستانی که در این ضمینه ها تخصص و تجربه دارند کمکمون کنند......

hosseingrami
30-08-2011, 02:05
سلام عزیز خدا بگم چه کارت کنه(شوخی) که داغم رو تازه کردی.عیننا منم اینجوریه با این تفاوت که بعضی موقع ها حالم کاملا خوبه و بعضی موضع ها خیلی خراب واقعا نمیدونم چمه.
دوستانی که در این ضمینه ها تخصص و تجربه دارند کمکمون کنند......

دوستان نظری چیزی در این مورد نداشتند؟

sanaz.joon
30-08-2011, 11:49
من مدتها میشه که احساس خستگی عمیقی میکنم درست مثل اینکه کار خیلی سختی انجام داده باشم در حالیکه هیچ کار خاصی انجام ندادم اگر به اندازه 1 ساعت از خونه برم بیرون به شدت خسته میشم بیشتر وقتم خواب هستم و اصلا نمیتونم با این شدت خواب الودگی مقابله کنم تمام بدنم درد میکنه سرم درد میکنه مثل اینکه سرما خورده باشم در حالیکه سرما نخوردم قدرت انجام هیچ کاری رو ندارم این ازمایشات رو هم انجام دادم که نتیجه اش روهمینجا گذاشتم حالا مشکل من چیه؟ جسمی روحی؟

شما یه ازمایشگاه خصوصی خوب برین و یه چکاپ کامل درخواست بدین

hosseingrami
30-08-2011, 17:51
شما یه ازمایشگاه خصوصی خوب برین و یه چکاپ کامل درخواست بدین

منظور از چکاب کامل یعنی چی؟خون و ادرار و دیگه چی؟
هزینش چه قدره حدودا؟؟؟

faded
31-08-2011, 19:49
منظور از چکاب کامل یعنی چی؟خون و ادرار و دیگه چی؟
هزینش چه قدره حدودا؟؟؟
دیگه هیچی ازمایش خون خیلی موارد داشت یه هفته طول کشید تا نتیجه رو دادن با بیمه 50هزارتومن شد!

hosseingrami
02-09-2011, 22:32
دیگه هیچی ازمایش خون خیلی موارد داشت یه هفته طول کشید تا نتیجه رو دادن با بیمه 50هزارتومن شد!

مگه میخوان چه کار کنند که 50 هزار تومن پول میگیرن؟مطمعنی آزاد نبوده؟چه بیمه ای؟
معزرت میخوام اینجا این حرف رو میزنم ولی بیشتر افراد از مشکلات جنسی هم رنج میبرند که رفیق خودمم جزو اوناست.خواستم بدونم که مشکلات جنسی رو چه جوری تشخیص میدند؟
کلا همه مشکلات که با خون و ادرار تشخصی داده نمیشه.
بعدشم خون دادن خودش این کا رو برا ما نمیکنه؟

hosseingrami
04-09-2011, 15:58
معزرت میخوام اینجا این حرف رو میزنم ولی بیشتر افراد از مشکلات جنسی هم رنج میبرند که رفیق خودمم جزو اوناست.خواستم بدونم که مشکلات جنسی رو چه جوری تشخیص میدند؟

سلان faded جان لطف کن زود تر جواب بده پست بالایی رو...
راستی برات قشنگ تشریحم میکنند با این پولی که میگیرند؟

faded
04-09-2011, 16:57
بله بیمه بود بیمه خدمات درمانی روی قبض ازمایشگاه نوشته بود کل هزینه 70000 (هفتاد هزار تومان) 20.000 تومان پرداخت بیمه 50.000 پرداخت بیمار در مورد سایر مواردهم فکر پزشک یا کسی که به موارد پزشکی وارد باشه باید جواب بده:20:

babelirani
04-09-2011, 20:18
سلام

این اطلاعاتی که میدم زیادتایید نشده ولی خوب استاد ما اینو گفت منم گفتم به شما بگم

بیماری جدید که اومده که بیشتر روی خستگی مفرط هستش احتمال میره یه ویروس تغییر شکل یافته آنفلوآنزا یا چیزی تو این مایه ها باشه فعلا" درمان خواصی براش پیدا نشده ولی با خوردن آب زیاد و دفع ادرار میشه اینو تا حدودی درمان کرد و از شدت اثرات ورود ویروس احتمالی به بدن کم کرد .

یه چیزیم خواستم بگم خواهشا" اول برید و ببینید بیماری مثل خود H1N1 نداید یا هر نوع بیماری دیگه

بعدشم H1N1 یا همون آنفلوآنزا دوباره در حال عود کرده

hosseingrami
05-09-2011, 00:00
سلام

این اطلاعاتی که میدم زیادتایید نشده ولی خوب استاد ما اینو گفت منم گفتم به شما بگم

بیماری جدید که اومده که بیشتر روی خستگی مفرط هستش احتمال میره یه ویروس تغییر شکل یافته آنفلوآنزا یا چیزی تو این مایه ها باشه فعلا" درمان خواصی براش پیدا نشده ولی با خوردن آب زیاد و دفع ادرار میشه اینو تا حدودی درمان کرد و از شدت اثرات ورود ویروس احتمالی به بدن کم کرد .

یه چیزیم خواستم بگم خواهشا" اول برید و ببینید بیماری مثل خود H1N1 نداید یا هر نوع بیماری دیگه

بعدشم H1N1 یا همون آنفلوآنزا دوباره در حال عود کرده

سلام عزیز دل.ارت ممنونم این پست رو دادی.
راستش رو بخوای من هر وقت که دستشویی میرم و یا آب میخورم در اون لحظه خیلی بهم آرامش میداد.نه اون آرامشی که همه دارند، دیدی مثلا آدم یه کار طاقت فرسا مثلا بنایی نمیدونم ورزشی چیزی انجام میده بعد که آب میخوره چه حسی داره؟من همچنین حسی بیشتر موقع ها بهم دست میده و اصلا هیچ وقت حال و حوصله هیچ کاری رو ندارم و هر کاری رو که میخوام بکنم انگار میخوام کوه بکنم حالا چه سخت باشه چه آسون که همین ویژگی بد تا حالا کلی جلوی پیشرفت من رو گرفته و واقعا نمیدونم چه کار کنم.
چند بار آزمایش خون و ادرار هم دادم ولی چیزی رو تشخیص ندادند.HIV هم که خدا نکرده ندارم چون کاری نکردم که داشته باشم و یا اینکه اگه هم داشته باشم خوب با آزمایش خوت و یا خون که رفتم اهدا کردم خوب تشخیص میدادند.غیر از اینه؟؟
در مورد این چیری که تو حرفات گفتی بیشتر توضیح میدی؟بیماری چی؟؟؟؟

B U L U T
05-09-2011, 00:17
راستش رو بخواهيد من نه تبليغ ميكنم نه راه درمان رو ميدونم:41:
من عين شما بودم حدود 11 ماه هر روز 30 دقيقه دويدم و هر روز يه bitmalt
هموناي كه تلخه در پيچي هم داره مينوشيدم الان برعكس شدم دير مي خوابم حدود 4 صبح و 12 بيدار ميشم كسي درمان بلد حالا بگه:31:

babelirani
05-09-2011, 12:07
سلام عزیز دل.ارت ممنونم این پست رو دادی.
راستش رو بخوای من هر وقت که دستشویی میرم و یا آب میخورم در اون لحظه خیلی بهم آرامش میداد.نه اون آرامشی که همه دارند، دیدی مثلا آدم یه کار طاقت فرسا مثلا بنایی نمیدونم ورزشی چیزی انجام میده بعد که آب میخوره چه حسی داره؟من همچنین حسی بیشتر موقع ها بهم دست میده و اصلا هیچ وقت حال و حوصله هیچ کاری رو ندارم و هر کاری رو که میخوام بکنم انگار میخوام کوه بکنم حالا چه سخت باشه چه آسون که همین ویژگی بد تا حالا کلی جلوی پیشرفت من رو گرفته و واقعا نمیدونم چه کار کنم.
چند بار آزمایش خون و ادرار هم دادم ولی چیزی رو تشخیص ندادند.HIV هم که خدا نکرده ندارم چون کاری نکردم که داشته باشم و یا اینکه اگه هم داشته باشم خوب با آزمایش خوت و یا خون که رفتم اهدا کردم خوب تشخیص میدادند.غیر از اینه؟؟
در مورد این چیری که تو حرفات گفتی بیشتر توضیح میدی؟بیماری چی؟؟؟؟

سلام . ببنید این بیماری اولا" هیچ ربطی به HIV نداره H1N1 که من گفتم ویروس جدید آنفلوآنزا بود . شما حتما" به یک پزشک مراجغه کن چیز های شیرین هم کمتر بخور .
این بیماری که گفتم هنوز دلیل اصلیش پیدا نشده و اسمیم واسش انتخاب نکردن خیلی ها میگن انفلوآنزا بازم ویروسش تغییر شکل داده و به این نوع شده .
راستی اگه واکسن آنفلوآنزا نزدید اول برید مطمئن بشید حساسیت ندارید بعد این واکسن رو بزنید خیلی بهتون کمک میکنه

راستش رو بخواهيد من نه تبليغ ميكنم نه راه درمان رو ميدونم:41:
من عين شما بودم حدود 11 ماه هر روز 30 دقيقه دويدم و هر روز يه bitmalt
هموناي كه تلخه در پيچي هم داره مينوشيدم الان برعكس شدم دير مي خوابم حدود 4 صبح و 12 بيدار ميشم كسي درمان بلد حالا بگه:31:
سلام

ورزش خیلی وقتا باعث بهتر شدن روحیه آدم ها میشه و این واسه همه بیمار ها توصیه میشه
ولی کم خوابیتون احتمال زیاد اگه منظورتون از Bitmaly همون دلستر های آلمانی هستش احتمال خیلی زیاد تو خوردنش افراط داشتید واسه همینم سیکل خوابتون رو کم کرده . میتونید با خسته شدن در طول روز با کار بدنی سخت و نخوابیدن توی روز سیکال خوابیدنتون رو درست کنید

یا حق

hosseingrami
05-09-2011, 17:53
[QUOTE=babelirani;6434508]سلام . ببنید این بیماری اولا" هیچ ربطی به HIV نداره H1N1 که من گفتم ویروس جدید آنفلوآنزا بود . شما حتما" به یک پزشک مراجغه کن چیز های شیرین هم کمتر بخور .
این بیماری که گفتم هنوز دلیل اصلیش پیدا نشده و اسمیم واسش انتخاب نکردن خیلی ها میگن انفلوآنزا بازم ویروسش تغییر شکل داده و به این نوع شده .
راستی اگه واکسن آنفلوآنزا نزدید اول برید مطمئن بشید حساسیت ندارید بعد این واکسن رو بزنید خیلی بهتون کمک میکنه

سلامی دوباره و تشکر بابت پاسخ که دادی.
البته راستش رو بخوای من عمل پولیب بینی قبلا انجام دادم که از اون روز به بعد بیشتر در معرض بیماری های عفونی و یا آنفولانزا قرار گرفتم ولی همیشه بعد از یه مدتی خوب شدم.
حالا هم باس یه دکتر برم.به نظر برم دوباره خون بدم که هم بدم کارکردش بهتر شه و هم وادار به خون سازی شه و هم بیماری چیزی داشته باشم مشخص شه بهتره؟یا اینکه جدا برم آزمایش خون و ادرار بدم دوباره؟
تو چی پیشنهاد میدی کلا؟

babelirani
05-09-2011, 17:57
سلامی دوباره و تشکر بابت پاسخ که دادی.
البته راستش رو بخوای من عمل پولیب بینی قبلا انجام دادم که از اون روز به بعد بیشتر در معرض بیماری های عفونی و یا آنفولانزا قرار گرفتم ولی همیشه بعد از یه مدتی خوب شدم.
حالا هم باس یه دکتر برم.به نظر برم دوباره خون بدم که هم بدم کارکردش بهتر شه و هم وادار به خون سازی شه و هم بیماری چیزی داشته باشم مشخص شه بهتره؟یا اینکه جدا برم آزمایش خون و ادرار بدم دوباره؟
تو چی پیشنهاد میدی کلا؟

سلام عمل پلیب بینی زیاد ربطی به بیماری نداره چون بینی شما ربطی به دیگر اندام هاتون انداره البته احتمال داره توی عمل غشای بینی دچار مشکل شده باشه و راه بینی شما برای ورود ویروس ها خیلی سازگار شده باشه
به نظر من شما یک ازمایش خون ، ادرار و مدفوع بدید اگه میتونید آزمایش تیروئید هم دادید که خیلی خوب هستش

hosseingrami
05-09-2011, 18:20
سلام عمل پلیب بینی زیاد ربطی به بیماری نداره چون بینی شما ربطی به دیگر اندام هاتون انداره البته احتمال داره توی عمل غشای بینی دچار مشکل شده باشه و راه بینی شما برای ورود ویروس ها خیلی سازگار شده باشه
به نظر من شما یک ازمایش خون ، ادرار و مدفوع بدید اگه میتونید آزمایش تیروئید هم دادید که خیلی خوب هستش

خوب همون آزمایش یا چکاب کلی کفایت میکنه یا باس کار دیگه ای هم انجام بدم؟
از ناحیه معده هم خیلی اذیت میشم و شاید ربطی هم نداشته باشه ولی با آزمایش مدفوع مشخص میشه نه؟
میدونی من برا چی پولیب رو گفتم؟چون آخه قبل از عمل اصلا چیزی به عنوان میرضی تو کتم نمی رفت و همه تعجب میکردند که تو احیانا قصد مریض شدن نداری..لی بعد از عمل نفس و سردرد هام و اعصابم بهتر شد ولی در عوض اندک کاری می شد سرمامیخوردم و سریع مریض میشدم و پشت موتور که دیگه نگو

babelirani
05-09-2011, 18:37
خوب همون آزمایش یا چکاب کلی کفایت میکنه یا باس کار دیگه ای هم انجام بدم؟
از ناحیه معده هم خیلی اذیت میشم و شاید ربطی هم نداشته باشه ولی با آزمایش مدفوع مشخص میشه نه؟
میدونی من برا چی پولیب رو گفتم؟چون آخه قبل از عمل اصلا چیزی به عنوان میرضی تو کتم نمی رفت و همه تعجب میکردند که تو احیانا قصد مریض شدن نداری..لی بعد از عمل نفس و سردرد هام و اعصابم بهتر شد ولی در عوض اندک کاری می شد سرمامیخوردم و سریع مریض میشدم و پشت موتور که دیگه نگو

عمل بینی بیشتر وقتها دچار این مشکلات میشید

بله چکاب کامل خوبه کاری ندارید
اختمال زیادی داره که توی آزمایش مدفوع مشکل معدتون مشخص بشه
آزمایش تیروئید هم شاید مشخص کننده مریضیتون بشه

hosseingrami
05-09-2011, 23:40
عمل بینی بیشتر وقتها دچار این مشکلات میشید

بله چکاب کامل خوبه کاری ندارید
اختمال زیادی داره که توی آزمایش مدفوع مشکل معدتون مشخص بشه
آزمایش تیروئید هم شاید مشخص کننده مریضیتون بشه

جدی؟یعنی طبیعی هست.البته میدونم باید مراقبت میکردم که نکردم.
خوب پس من یه گکاب کامل با یه آزمایش تیروعید میگیرم.عذز میخوام این سوال مبتدی رو میپرسم ولی آزمایش تیروید و چکاب کامل رو باید کجا بگیرم؟یا اینکه کجا بگیرم بهتر و ارزون تره؟من بیمم خدمات درمانی هست.
خیلی خیلی ازت ممنونم

babelirani
06-09-2011, 17:38
جدی؟یعنی طبیعی هست.البته میدونم باید مراقبت میکردم که نکردم.
خوب پس من یه گکاب کامل با یه آزمایش تیروعید میگیرم.عذز میخوام این سوال مبتدی رو میپرسم ولی آزمایش تیروید و چکاب کامل رو باید کجا بگیرم؟یا اینکه کجا بگیرم بهتر و ارزون تره؟من بیمم خدمات درمانی هست.
خیلی خیلی ازت ممنونم

بله خیلی طبیعیه

بله شما یه چکاب کامل بدید .
والا آزمایش اگه بیمارستان بدید ارزون تره ولی بعضی از بیمارستان ها فقط آزمایش تیروئید دارن بعدشم خیلی طول میکشه تا آزمایش بدید چون تعداد مراجع زیاده
آزمایشگاه های دیگه ای هم که فرقی با هم ندارن

hosseingrami
06-09-2011, 18:56
بله خیلی طبیعیه

بله شما یه چکاب کامل بدید .
والا آزمایش اگه بیمارستان بدید ارزون تره ولی بعضی از بیمارستان ها فقط آزمایش تیروئید دارن بعدشم خیلی طول میکشه تا آزمایش بدید چون تعداد مراجع زیاده
آزمایشگاه های دیگه ای هم که فرقی با هم ندارن

خوب من باید حدودا حداقل و حداکثر چه قدر پول واسه این کار مایه بزارم؟
بازم از لطفت ممنون

hosseingrami
09-09-2011, 22:15
خوب من باید حدودا حداقل و حداکثر چه قدر پول واسه این کار مایه بزارم؟
بازم از لطفت ممنون

سلام داداش نگفتی جه قدر باید حدودا خرج کنم؟بیشتر از 50 تومن که نمیشه؟آخه این روزا اوضاع اقتصادی بدجور خرابه