PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپ تاپ های جدید سری N ایسوس

صفحه ها : 1 [2]

soshians58
02-12-2011, 13:45
دوستانی که قصد خرید n55 رو دارن بهتره یه سری هم به این لینک بزنین تا در این بازار مکاره و با این قیمتا از هول حلیم مثل ما تو دیگ نیوفتن.ظاهرا سری جدید n55 مشکلاتی خصوصا باطری دارن پس دقت کنین که اگه میخوایین اینقدر هزینه کنین چیزی نگیرین که بجای اینکه ببرینش خونه مستقیم ببرینش تعمیرگاه!!(گارانتی)

larantas
02-12-2011, 18:24
دوستانی که قصد خرید n55 رو دارن بهتره یه سری هم به این لینک بزنین تا در این بازار مکاره و با این قیمتا از هول حلیم مثل ما تو دیگ نیوفتن.ظاهرا سری جدید n55 مشکلاتی خصوصا باطری دارن پس دقت کنین که اگه میخوایین اینقدر هزینه کنین چیزی نگیرین که بجای اینکه ببرینش خونه مستقیم ببرینش تعمیرگاه!!(گارانتی)

کدوم لینک؟

ALLALI
02-12-2011, 18:59
آخرش چی شد بخریم یا نه چه لبتابی میتونه جایگزین مناسبی به جای این مدل باشه.

subliz
02-12-2011, 22:04
بذاريد حرف آخر رو اول بزنم
من خودم اين لپ تاپ رو دارم
عاليه عاليه
بسيار خنك و كم صداست
خب ايرادي هم تو اسپيكرش هست كه غير قابل انكاره !
گارانتي براي همينه ديگه !
اين پيجي كه دوستمون ميگن اگه اشتباه نكنم چند شبه مشكل با n55 هست كه خودم ايجاد كردم
حس دوستان رو درك ميكنم چون خودم زودتر تجربه كردم
ولي يكم زياده روي ميكنن ديگه !
اول برين گارانتي !
انشا... كه به سادگي رفع ميشه و از خريدتون پشيمون نمي شيد
مورد ديگه هم كه هست اينه كه نميشه 2 مورد رو به كل سري تعميم داد
اما منطقي و عقلاني هست كه تا مشخص شدن نتيجه اين موارد صبر كرد يا به مورد ديگه اي فكر كرد در صورت اجبار و تايم فورث !

از اونجا كه پرفورمنس برا من اهميت داره اگه به عقب برگردم 6199 ee اچ پي ميگرفتم
با كانفيگ مشابه ان 55 و باطري يكسان دو برابر شارژ ميده
6 ساعت كجا 3.5 ساعت كجا !
البته بعيد نيست اونم مشكل دار از آب در نيار !

Torch Bearer
02-12-2011, 23:37
الان تنها مشکل این مدل ضعف باتریشه؟
نمیشه تو مغازه موقع خرید بگیم مغازه داره باتری 6 سلولیشو برداره به جاش 9 سلولی بذاره؟
دوام 9 سلولی چقدره؟

subliz
03-12-2011, 00:05
الان تنها مشکل این مدل ضعف باتریشه؟
نمیشه تو مغازه موقع خرید بگیم مغازه داره باتری 6 سلولیشو برداره به جاش 9 سلولی بذاره؟
دوام 9 سلولی چقدره؟

آقا تو رو به خدا هي باتري باتري نكنيد !
تكرار اين موضوع باعث بدبيني ميشه !
به خدا فقط 2 مورد ديده شده !
كل سري كه مشكل نداره !
خيلي ها وقت صرف گشتن و تحقيق درباره اين لپ تاپ كردن
تو ذوقشون نزنيد !
سر در گمشون نكنيد !
بذاريد اين 2 دوستمون برن گارانتي !
اگه درست نشد كه انشا... اين اتفاق نمي افته و مشكلشون حل ميشه بيايد و 2 مورد رو به چند صد يا چند هزار دستگاه تعميم بديد !
مسئوليت اطلاعات غلط يا لااقل ناقص به عهده خود شما و من ه !

Torch Bearer
03-12-2011, 00:15
ok بابا چرا عصبانی میشی؟:31:
من هم خودمم قصد خرید همین مدلو دارم
اما اون کاری که گفتم(گذاشتن باتری 9 به جای 6) به دور از هرگونه ارتباطی به این قضیه که برای دوستامون رخ داده،ممکنه؟

subliz
03-12-2011, 00:29
ok بابا چرا عصبانی میشی؟:31:
من هم خودمم قصد خرید همین مدلو دارم
اما اون کاری که گفتم(گذاشتن باتری 9 به جای 6) به دور از هرگونه ارتباطی به این قضیه که برای دوستامون رخ داده،ممکنه؟

من كوچيك همه هم هستم اما يه مطلب كه بذاري كلي آدم ميان و مي بينن و مسلما تو انتخابشون تاثير ميذاره !
خواستم از يه جريان منفي شدنش آگاهتون كنم !

اولا احتمالش هست كه مشخصاتشون نخونه و در طولاني مدت تاثير منفي بذاره رو دستگاه
ثانيا اگه عمر 6 سل رو 3 ساعت در نظر بگيرم نهايتا 2 ساعت اضاف ميشه كه به نظر من به داك خوردن زير دستگاه نمي ارزه !
ثالثا باتري كارخونه اين همه برنامه داره واي به حال ...
باز به نظر خودتون بستگي داره !

Torch Bearer
03-12-2011, 00:36
من كوچيك همه هم هستم اما يه مطلب كه بذاري كلي آدم ميان و مي بينن و مسلما تو انتخابشون تاثير ميذاره !
خواستم از يه جريان منفي شدنش آگاهتون كنم !

ثانيا اگه عمر 6 سل رو 3 ساعت در نظر بگيرم نهايتا 2 ساعت اضاف ميشه كه به نظر من به داك خوردن زير دستگاه نمي ارزه !
ثالثا باتري كارخونه اين همه برنامه داره واي به حال ...
باز به نظر خودتون بستگي داره !

راستش من هم در جریان نبودم فقط الان با دیدن این دو تا پست فکر کردم خبریه:11:
البته من چون بیشتر برا گیم میخوام تمام وقت باید به برق وصل باشه...فقط وقتی بیرون میرم برای کاری ببرم باید باتریشو بذارم
بازم ممنون.

subliz
03-12-2011, 00:46
راستش من هم در جریان نبودم فقط الان با دیدن این دو تا پست فکر کردم خبریه:11:
البته من چون بیشتر برا گیم میخوام تمام وقت باید به برق وصل باشه...فقط وقتی بیرون میرم برای کاری ببرم باید باتریشو بذارم
بازم ممنون.

توصيه ميكنم اگه گرافيك لپ تاپ آيندتون ان وي دياس حتما آپديتش كنيد
لينكم تو صفحه اول همين تاپيك !

Mr.Mazmamfi
03-12-2011, 00:54

من این حرفتون رو متوجه نشدم ، میشه یه مقدار بیشتر توضیح بدید ؟
مثلا رو چه قسمتی از دستگاه تاثیر میذاره ؟

soshians58
03-12-2011, 12:49
دوستان در ابتدا باید بگم قصد من از زدن این پیام اطلاع رسانی بوده ما اینجا نمیایم که فقط مدح و ستایش کنیم چون قدرت این دستگاه رو همه میدونیم و نیازی به تعریف نداره.به هر حال شاید به قول دوستمون خیلی سخت گرفتم پس از هواداراش عذر میخوام.شاید واقعا مشکل خاصی نباشه ولی اگر اینطوری هم باشه ایرادی نداره که به دوستان هشدار بدم.ولی من این مطلبو برای کسانی نوشتم که مثل خودم از گارانتی و علافیهاش فرارین.ما گارانتی رو واسه اطمینان از مشکلات آینده میگیریم نه اینکه اول بسمه الله و با اون شروع کنیم.در ضمن تعداد بیشتر از این حرفاست و من تو لینک آقای subliz نوشتم...

omidtaker
03-12-2011, 17:03
اقا منم این لپ تاپ را دارم نمیگم باطریش خیلی توپ کار میده ولی خوب به قطعاتشم نگاه کنید من روی باطری سیوینگ که میزارم قشنک حدود 2 ساعت بهم کار میده برای کارهای معمولی مثل فیلم و اینترنت گردی اما وقتی که یه بازی سنگین مثل mv3 کال او دیوتی را بازی میکنم خوب یه 30 تا 40 دقیقه را میکشه که به نظر من این یه چیز ادیه با همچین گرافیکی !!!!!

ha_tahanian
03-12-2011, 22:52
اقا منم این لپ تاپ را دارم نمیگم باطریش خیلی توپ کار میده ولی خوب به قطعاتشم نگاه کنید من روی باطری سیوینگ که میزارم قشنک حدود 2 ساعت بهم کار میده برای کارهای معمولی مثل فیلم و اینترنت گردی اما وقتی که یه بازی سنگین مثل mv3 کال او دیوتی را بازی میکنم خوب یه 30 تا 40 دقیقه را میکشه که به نظر من این یه چیز ادیه با همچین گرافیکی !!!!!

دوست عزیز من همچنان منتظر میمونم تا شما یک لطفی کنی و یه شماره از فروشندۀ لپ تاپت برام پ خ کنی. آقایی میکنی اگه ما رو هم دریابی.

rasacars
08-12-2011, 17:01
من امرووووووووز خریوممممممم :دیییییییییی
صداش عالیه !!!!!
1580 خریدم

m.r.devil
09-12-2011, 14:28
آقا ترو خدا يكي يه راهنمايي درست ودرمون به ما بكنه تقريبا دارم ديوونه ميشم امروز غلاوه بر اين 27 صفحه شايد 30 صفحه ديگه پست خوندم اما بازم نشد كه درست تصميم بگيرم!
نبال يه لب تاپم كه كارهاي سنگين مهندسي رو بشه باهاش انجام داد يعني catia- solid work -ansys -fluent و اينجور برنامه هاي مهندسي رو روش بريزم و كارم رو راه بندازه!
الان بين سري k مدل 53sv و دو سه مدل n از همه بيشتر n55sf دودلم!اين مدل N55 SF مشكل اسپيكر نداره؟مشكل باتري چطور؟من طولاني مدت ازلب تاپ استفاده ميكنم!كلا گرم كار ميكنه يا نه؟
در مورد k53sv هم يه عيب عمده داره كه usb3 نداره و ميگن بعضياش گرافيكش مشكل داره!
اگه ميشه چند تا دليل بياريد كه بتونم تصميم بگيرم!
بازم ممنون فقط تروخدا با تعصب جواب ندين و از رو دلسوزي بگين!

rave-87
09-12-2011, 20:43
آقا ترو خدا يكي يه راهنمايي درست ودرمون به ما بكنه تقريبا دارم ديوونه ميشم امروز غلاوه بر اين 27 صفحه شايد 30 صفحه ديگه پست خوندم اما بازم نشد كه درست تصميم بگيرم!
نبال يه لب تاپم كه كارهاي سنگين مهندسي رو بشه باهاش انجام داد يعني catia- solid work -ansys -fluent و اينجور برنامه هاي مهندسي رو روش بريزم و كارم رو راه بندازه!
الان بين سري k مدل 53sv و دو سه مدل n از همه بيشتر n55sf دودلم!اين مدل N55 SF مشكل اسپيكر نداره؟مشكل باتري چطور؟من طولاني مدت ازلب تاپ استفاده ميكنم!كلا گرم كار ميكنه يا نه؟
در مورد k53sv هم يه عيب عمده داره كه usb3 نداره و ميگن بعضياش گرافيكش مشكل داره!
اگه ميشه چند تا دليل بياريد كه بتونم تصميم بگيرم!
بازم ممنون فقط تروخدا با تعصب جواب ندين و از رو دلسوزي بگين!

راستش برادر، قضیۀ باطری برای فکر کنم 2 نفر از بچه های این فروم فقط اتفاق افتاده و کلاً خیلی بعیده
در مورد اسپیکر هم مثل اینکه چند نفری می گفتن مشکل داره و تو صداهای بالا اسپیکر چپشون خر خر میکنه مقداری

ولی بزار از تجربۀ خودم بگم

من برای خودم این لپ تاپ رو اواسط مهر خریدم، برای یکی از دوستانم هم اوایل آبان یدونه خریدم
هیچکدوم از این دو تا لپ تاپ تا حالا مشکلی نداشتن، کیفیت تصویرش واقعاً خوبه و راضی خواهی بود ( مگر اینکه انتظار فول اچ دی های سونی رو داشته باشی) کیفیت صدا هم واقعاً خوبه
گرافیکشم که واقعاً جز نقاط قوتشه، بقیشم که خودت بهتر میدونی
من توی روز معمولاً بیشتر از 10 ساعت روشنه ولی خب کار سنگینی باهاش نمی کنم، لپ تاپ توی این مدت کاملاً آروم کار می کنه ( چون یا تو کتابخونم یا توی اتاق، اگر صدای زیاد یا ناهنجاری داشته باشه راحت متوجه می شم ) و دماش پایینه
فقط گرفتی صدای اسپیکراش رو تا ته ببر بالا، اگر مشکلی داشته باشه همون لحظه اول نشون میده ( هرچند که من نمی دونم واقعاً باری چند نفر این مشکل اسپیکر وجود داره، ولی کلاً بعیده واقعاً)

2raj_a
09-12-2011, 23:03
دوست عزیز اولین کسی که مشکل اسپیکر داشت بنده بودم بعد متوجه شدم اصلا از اسپیکر نیست مشکل از صفحه کلیده دکمه های سمت چپ به دلیل صدای زیاد(تا الان تو هیچ لپ تاپی ندیدم اینقدر صدا)یه مقدار لرزش دارن!
هیچ مشکلی نداره بدون شک یکی از بهترین لپ تاپ های تو بازاره!

---------- Post added at 11:03 PM ---------- Previous post was at 11:02 PM ----------

راستی باید خیلی حساس بشی تا متوجه اون صدا بشی به هیچ عنوان کسی متوجه صدا نخواهد شد!

ALLALI
10-12-2011, 19:54
من شهرستان با گارانتی سازگار حدود1680 قیمت گرفتم تا آخر هفته میرم میگیرم. اگه کسی از بچه هایی که این لبتابو دارن راهنمایی به ذهنش میرسه ممنون میشم. چون اولین لبتابمه و میخام بدونم چطوری میتونم بهترین استفاده رو ازش ببرم.

rasacars
11-12-2011, 00:22
من هم اون صدای نویزی که وقتی صداش 100% میشه رو من هم دارم ولی اصلا" مهم نیس چون خیلی ضعیفه و وقتی ساب وصل می کنم اصلا" شنیده نمیشه . فقط من بازی nfs run ریختم هر چند دقیقه آهسته میشه و بعد از چند مرحله هنگ میکنه میشه راهنمهییم کنین ؟!!
من خودم راحت 1 سال دنبال لپ تاپ می گشتم تا اینو با کلی 2دلی و مکث خریدم . واقعا" عالیه ( البته 3 روزه خریدم) . دوستان به نظر من اگه پول دارین شک نکنین و این مدل بخرین . n53 sv new خیلی دودلم کرد ولی امکانات این به 60 تومن اختلاف می ارزید

Torch Bearer
11-12-2011, 16:04
منم تازه گرفتم هیچ مشکلی تو صدا نداره.
و Subwoofer ش هم تفاوت بسیار چشمگیری در عمق صدا و بیس ایجاد میکنه که خیلی لذت بخشه!

subliz
11-12-2011, 18:30
منم تازه گرفتم هیچ مشکلی تو صدا نداره.
و Subwoofer ش هم تفاوت بسیار چشمگیری در عمق صدا و بیس ایجاد میکنه که خیلی لذت بخشه!

مباركه !
انشا... چند سال به طور مفيد فنش برات بچرخه !
راستي اگه گيمري حتما آخرين ورژن درايور 555 رو دان كن
لينكم خواستي بگو بدم

lovely__boy
12-12-2011, 00:01
بچه ها كسي خبر داره بهترين درجه محيط براي لپ تاپ چيه ؟!

Makan0923
12-12-2011, 11:22
سلام دوستان
خیلی وقت بود سر نزده بودم
میبینم که همتون زدین تو کار n55sf :31:
مبارک همتون باشه:10:

intel corei7
12-12-2011, 22:32
با سلام به همه دوستان
همونطور که می دونید این N55sf سه کانفیگ برا مانیتورش داره: HD و FHD و HD+
اگه این لپ تاپ را با کانفیگ FHD خرید از قدرت و توانایی کارت گرافیک نسبت به موقعی که کانفیگ HD داره در برنامه و بازی کم نمیشه.

یعنی ممکنه یه بازی در کانفیگ FHD اجرا نشه اما در کانفیگ HD به خوبی اجرا بشه ؟

ali_n2011
12-12-2011, 23:21
با سلام به همه دوستان
همونطور که می دونید این N55sf سه کانفیگ برا مانیتورش داره: HD و FHD و HD+
اگه این لپ تاپ را با کانفیگ FHD خرید از قدرت و توانایی کارت گرافیک نسبت به موقعی که کانفیگ HD داره در برنامه و بازی کم نمیشه.

یعنی ممکنه یه بازی در کانفیگ FHD اجرا نشه اما در کانفیگ HD به خوبی اجرا بشه ؟

من از تبریز با کانفیگ زیر خریدم
cpu: 2670QM 2.2Ghz
RAM: 8 GIG
LCD: 1980*1080
وهارد 750 با ویندوز اورجینال و بلوری 1680 با گارانتی سیب
بازی nfs undercover رو نصب کردم تو بالاترین تنظیمات و رزولیشن فول اچ دی خیلی راحت اجرا شد

intel corei7
12-12-2011, 23:36
بازی nfs undercover رو نصب کردم تو بالاترین تنظیمات و رزولیشن فول اچ دی خیلی راحت اجرا شد

ممنون از راهنماییت اما منظور من روی بازی خاصی نیست منظورم اینه که مانیتور FHD توان کارت گرافیک را نمی گیره؟

ali_n2011
13-12-2011, 02:18
ممنون از راهنماییت اما منظور من روی بازی خاصی نیست منظورم اینه که مانیتور FHD توان کارت گرافیک را نمی گیره؟
شاید تو بعضی بازیای سنگین نشه با FHD اجرا کرد ولی تو اکثر بازیا جواب می ده چون کارت گرافیک خیلی خوبی داره
من الان مشکلی که دارم وقتی بک آپ ویندوز خود لپ تاپو بر می گردونم کلا دو تا درایو درست می کنه ولی همه چیو پاک می کنه برای حل این مشکل من معمولا با برنامه Acronic ایمیج می گیرم و وقتی ویندوز به مشکلی برخورد کرد دوباره ویندوزو با این برنامه (با استفاده از سی دی هایرن) بر می گردونم ولی وقتی تو این لپ تاپ تست کردم وقتی ایمیجو بر می گردونم ویندوز بالا نمی آد و مجبورم از بک آپ خودش استفاده کنم از دوستان کسی می تونه برای این حل مشکل منو راهنمایی کنه

subliz
13-12-2011, 07:23

طبيعي هس كه افزايش رزولوشن باعث كاهش فريم در ثانيه ميشه اما در عوض كيفيت بسيار تفاوت خواهد داشت !
معقول تره كه با كيفيت بالاتر بخري و رزولوشن رو بياري پايين تا با رزولوشن پايين بخري !

ali_n2011
13-12-2011, 10:46
من الان مشکلی که دارم وقتی بک آپ ویندوز خود لپ تاپو بر می گردونم کلا دو تا درایو درست می کنه ولی همه چیو پاک می کنه برای حل این مشکل من معمولا با برنامه Acronic ایمیج می گیرم و وقتی ویندوز به مشکلی برخورد کرد دوباره ویندوزو با این برنامه (با استفاده از سی دی هایرن) بر می گردونم ولی وقتی تو این لپ تاپ تست کردم وقتی ایمیجو بر می گردونم ویندوز بالا نمی آد و مجبورم از بک آپ خودش استفاده کنم که در این صورت انگار کل هاردمو فرمت می کنم و هر چی دارم پاک می شه از دوستان کسی می تونه برای این حل مشکل منو راهنمایی کنه

intel corei7
13-12-2011, 18:43
طبيعي هس كه افزايش رزولوشن باعث كاهش فريم در ثانيه ميشه اما در عوض كيفيت بسيار تفاوت خواهد داشت !
معقول تره كه با كيفيت بالاتر بخري و رزولوشن رو بياري پايين تا با رزولوشن پايين بخري !

میشه رزولوشن مانیتوری که HD هست به FHD ارتقا داد. البته به صورت نرم افزاری؟
آیا سخت افزاری هم میشه مانیتور لپ تاپ را از HD به FHD ارتقا داد. آیا درست میگم؟

ashkan22
13-12-2011, 19:52
من الان مشکلی که دارم وقتی بک آپ ویندوز خود لپ تاپو بر می گردونم کلا دو تا درایو درست می کنه ولی همه چیو پاک می کنه برای حل این مشکل من معمولا با برنامه Acronic ایمیج می گیرم و وقتی ویندوز به مشکلی برخورد کرد دوباره ویندوزو با این برنامه (با استفاده از سی دی هایرن) بر می گردونم ولی وقتی تو این لپ تاپ تست کردم وقتی ایمیجو بر می گردونم ویندوز بالا نمی آد و مجبورم از بک آپ خودش استفاده کنم که در این صورت انگار کل هاردمو فرمت می کنم و هر چی دارم پاک می شه از دوستان کسی می تونه برای این حل مشکل منو راهنمایی کنه
دوستان کسی برا این مورد راه حلی داره؟

adt89
13-12-2011, 23:23
میشه رزولوشن مانیتوری که HD هست به FHD ارتقا داد. البته به صورت نرم افزاری؟
هر چند که فکر کنم سخت افزاری هم میشه مانیتور لپ تاپ را از HD به FHD ارتقا داد. آیا درست میگم؟

خیر نه به صورت نرم افزاری و نه سخت افزاری نمیتوان HD را به FHD تبدیل کرد.

intel corei7
14-12-2011, 08:33
خیر نه به صورت نرم افزاری و نه سخت افزاری نمیتوان HD را به FHD تبدیل کرد.

البته منظور من از سخت افزاری تعویض lcd لپ تاپ به FHD است. یعنی امکان داره؟ (در مورد n55sf)

adt89
14-12-2011, 09:39
البته منظور من از سخت افزاری تعویض lcd لپ تاپ به FHD است. یعنی امکان داره؟ (در مورد n55sf)

در اکثر مواقع به علت اینکه محل اتصال مانیتور به مادربرد HD و FHD با هم تفاوت دارند نمیتوان این کار رو کرد ولی در مورد n55 چون با آپشن FHD نیز عرضه میشود ممکن است کانکتورها با هم سازگاری داشته باشند.

Torch Bearer
14-12-2011, 14:36
دوستان من مواقعی که بازی میکنم به برق وصلش میکنم(چون با باتری خیلی کند اجرا میشه)
این جور مواقع باتری رو دربیارم یا نه؟

amir2mahdi
14-12-2011, 16:23
دوستان این مدل n55sf fullhd از کجا میشه خرید من تو بازار نهایتن 1600*900 پیدا کردم

ali_n2011
14-12-2011, 17:00
دوستان این مدل n55sf fullhd از کجا میشه خرید من تو بازار نهایتن 1600*900 پیدا کردم
اگه تبریز باشی طبقه پایین پاساژ سهند منتها گارانتیش معتبر نیست (گارانتی سیب) در ضمن علاوه بر فول اچ دی بودن سی پی یو 2670 و ویندوز اورجینال و بلوری هم داره

ALLALI
14-12-2011, 18:05
مباركه !
انشا... چند سال به طور مفيد فنش برات بچرخه !
راستي اگه گيمري حتما آخرين ورژن درايور 555 رو دان كن
لينكم خواستي بگو بدم

لطفا لینکشو بذارین

subliz
14-12-2011, 18:53
لطفا لینکشو بذارین

با كمال ميل !
با تشكر از f r e e m a n

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

subliz
14-12-2011, 20:24
آدرس بالا تو سايت س ا ف ت گ ذ ر هست كه فروم سانسورش كرد !

farzad.1
14-12-2011, 21:16
اگه تبریز باشی طبقه پایین پاساژ سهند منتها گارانتیش معتبر نیست (گارانتی سیب) در ضمن علاوه بر فول اچ دی بودن سی پی یو 2670 و ویندوز اورجینال و بلوری هم داره
کدوم مغازه علی؟پلاک چند؟
راستی کی گرفتی؟

ali_n2011
15-12-2011, 02:36
کدوم مغازه علی؟پلاک چند؟
راستی کی گرفتی؟
پلاکش یادم نیست ولی مغازه آرم سیب داره از پله ها بری پایین چند قدم جلوتر دست چپ و فقط ایسوس می فروشه
من یک شنبه گرفتم مونیترش حرف نداره

ALLALI
15-12-2011, 21:20
کدومو باید دانلود کنیم برای N55 با ویندوز7

rasacars
15-12-2011, 23:34
آقا چرا من نمیتونم ریکاوری کنم؟ وقتی al recovery burner رو میزنم start فعال نیست! نوشته recovery partition doesn't exist

hsein
16-12-2011, 13:23
سلام
دوستان خوب این asus gateway رو چجوری باید باهاش کار کرد؟
مثلا ویدیو و عکس ها و موزیک های خودمون رو چجوری می تونیم بیاریم توش و ازش استفاده کنیم؟

asus n43sl

subliz
16-12-2011, 19:20
کدومو باید دانلود کنیم برای N55 با ویندوز7

واضحه كه !

نسخه ی 285.62 - کارت های سری 8، 9، 100، 200، 300، 400 و 500 (لپ تاپ) - ویندوز ویستا و 7 - 64 بیتی - 191 مگابایت (به روز شده)

---------- Post added at 07:20 PM ---------- Previous post was at 07:15 PM ----------

آقا چرا من نمیتونم ریکاوری کنم؟ وقتی al recovery burner رو میزنم start فعال نیست! نوشته recovery partition doesn't exist

اين نرم افزار ظاهرا براي تهيه نسخه پشتيبان از ويندوز ارجينال هست و از اونجا كه احتمالا شما هم نداريد در نتيجه پارتيشن ريكاوري نداره و قاعدتا اين نرم افزار بلا استفادس !
البته اين برداشت من بود كه شايدم اشتباه باشه
اگه غلطه دوستان اطلاع بدن اصلاح كنم

ALLALI
16-12-2011, 19:55
تشکر:10: همینو دانلود کردم ولی گفتم بپرسم نکنه اشتباه کرده باشم.

wiGaRos
18-12-2011, 01:19
الان بهترین شرکت های گارانتی برای لپ تاپ ـای asus کدومان ؟

بعد اینکه سری N کیفیت lcd ـش با سری K فرق داره ؟ بهتره یعنی ؟ کیبردش چطور ؟
ممنون

mohsenfhm
18-12-2011, 08:59
الان بهترین شرکت های گارانتی برای لپ تاپ ـای asus کدومان ؟

بعد اینکه سری N کیفیت lcd ـش با سری K فرق داره ؟ بهتره یعنی ؟ کیبردش چطور ؟
ممنون

الماس - سازگار - امرتات

اگر رزولیشنش فرق داشته باشه خب مثلا فرق میکنه :13:

ashkan22
18-12-2011, 12:54
میگم این سیستم امتیاز دهی سخت افزار ویندوز چجوری کار میکنه؟
من ان 55 دارم اما نمره ای که میده مثل بقیه لپ تاپاس؟

2raj_a
18-12-2011, 13:20
احتمالا شما هم مثل بقیه دوستان و خود من به امتیاز گرافیک برخوردی که کمه!
اون امتیاز مربوط به اینتل هست و g force حساب نکرده!

Alimohammadi71
18-12-2011, 13:43
چیکا باید بکنیم تا gforce هم حساب کنه ؟؟؟

K.N.I.G.H.T
18-12-2011, 19:23
سلام
میخواستم نظرتون رو در مورد لپتاپ
N55SF بدونم

مزایا و معایبش چیه؟
Full HD هست؟
رنگ سفیدش پیدا میشه؟
قمیتش چنده؟

mehdi666lp
18-12-2011, 22:03
سلام
میخواستم نظرتون رو در مورد لپتاپ
N55SF بدونم

مزایا و معایبش چیه؟
Full HD هست؟
رنگ سفیدش پیدا میشه؟
قمیتش چنده؟
.
.
.
مزایاش (صفحه نمایش خوب - گرافیک قوی - کیفیت خوب - گارانتی خوب (شرکت هایی که خدمات میدن) -...)

معایب (صفحه کلید نچندان جالب.....از نظر من عیب خاصی نداره....بدنه براقش هم یکم اثر انگشت میمونه روش
.
.
تو ایران من ندیدم راستش فعلا
.
.
حدود 1.600 یکم بیشتر شاید....بسته به کانفیگش

rasacars
19-12-2011, 16:21
ممنون subliz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) . منم فکر کنم همینه قضیه ولی پس چجوری ریکاوری کنم؟ backup restor با recovery چه فرقی داره؟

rasacars
19-12-2011, 16:58
راستی چرا بازی pes نمیره تو گرافیک gt555 ؟ باید چیکار کنم؟

subliz
19-12-2011, 17:21
راستی چرا بازی pes نمیره تو گرافیک gt555 ؟ باید چیکار کنم؟

دقيقا نفهميدم منظورتون چيه ولي اگه سوييچ گرافيكيه با راست كليك كردن رو برنامه يا گيم و انتخاب run with graphics processor ميتونيد گرافيك مورد نظر رو انتخاب كنيد
گزينه سومم به طور پيش فرض عوض ميكنه و ديگه نياز نيس هر سري عوض كنيد

rasacars
20-12-2011, 00:13
آره منظورم همینه . اما من این کارو میکنم ولی نمیشه آخه آیکن رو که میزنی یهجور اتو ران هست که تو اون play داره و وقتی میزنمش دیگه نمیشناسه گرافیک قوی رو ! در واقع اون کاری که شما گفتین میاد auto run رو با گرافیکی که انتخاب میکنم اجرا میکنه نه بازی اصلی رو

armfootball
20-12-2011, 00:28
آره منظورم همینه . اما من این کارو میکنم ولی نمیشه آخه آیکن رو که میزنی یهجور اتو ران هست که تو اون play داره و وقتی میزنمش دیگه نمیشناسه گرافیک قوی رو ! در واقع اون کاری که شما گفتین میاد auto run رو با گرافیکی که انتخاب میکنم اجرا میکنه نه بازی اصلی رو

دوست عزیز منم مثل شما همین مشکل رو داشتم با v p n از سایت nvidia آپدیت کارت گرافیک رو بگیر و نصب کن ok میشه...
حتما باید با v p n بری چون nvidia ایران رو محروم کرده....
موفق باشی

milad_gasemi
20-12-2011, 17:15
سلام دوستان
من بازی Rage رو با گرافیک بالا (همه چیزش های) که بازی می کنم اولا که دمای سی پی یو تا 90 میره و بعدش هم کاملا روان باز نمی کنه....وقتی آنتیسلیگ رو کم میکنم روان باز میکنه(8x)می خواستم اگه کسی علتشو می دونه کمک کنه......آخرین آپدیت رو هم دارم.....یکی هم اینکه وقتی لپ تاپ رو high performanc باشه گیم ها رو خوب اجرا میکنه یا رو intertainment؟
با تشکر از راهنماییاتون..............

subliz
20-12-2011, 18:19
سلام دوستان
من بازی Rage رو با گرافیک بالا (همه چیزش های) که بازی می کنم اولا که دمای سی پی یو تا 90 میره و بعدش هم کاملا روان باز نمی کنه....وقتی آنتیسلیگ رو کم میکنم روان باز میکنه(8x)می خواستم اگه کسی علتشو می دونه کمک کنه......آخرین آپدیت رو هم دارم.....یکی هم اینکه وقتی لپ تاپ رو high performanc باشه گیم ها رو خوب اجرا میکنه یا رو intertainment؟
با تشکر از راهنماییاتون..............

اين دما تقريبا طبيعيه !
منم بتلفيلد رو با 80 و چند درجه اجرا ميكنم
جز كول پد بعيد ميدونم راهي داشته باشه
بعد هم طبق بنچمارك ها و تست هايي كه تو اينترنته قاعدتا نبايدم همه بازي هارو روون اجرا كنه مثل مترو 2133
فرق آنچناني نداره تو استفاده هاي بالا تا اونجا كه يادمه
يكي از نرم افزاراي ديفالت اسوس وظيفه تنظيم اين پروفايلارو به عهده داره
به سيستم دسترسي ندارم الان
مي بينم دقيق ميگم

ashkan22
21-12-2011, 18:37
پس کاریش نمیشه کرد؟

2raj_a
21-12-2011, 19:35
در این مورد نمیدونم کاریش میشه کرد یا نه!

milad_gasemi
21-12-2011, 20:35
ممنونم که جوابای کاملی میدین..........
به من یه فن دادن موقع خرید.فن کفایت نمی کنه برای بازی های سنگین؟اگه نه یه کول پد معرفی کنین که سیستم خنک کنندگیش از مایع های خنک کنندکی استفاده کنه(البته با قیمت هاش).....تشکر

rasacars
22-12-2011, 15:20
جناب armfootball ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) من دانلود کردم اما میگه ورژن این ویندوزم نیس ولی من درست دانلود کر دم windowse 7 64bit
gt 555 m

---------- Post added at 05:20 PM ---------- Previous post was at 05:19 PM ----------

چیکار باید بکنم؟

rasacars
22-12-2011, 17:19
من تونستم نصب کنم اما pes درست نشد !! باید چیکار کنم؟

---------- Post added at 07:19 PM ---------- Previous post was at 07:19 PM ----------

nfs run هم همچنان هنگ میکنه وسط بازی !!

subliz
22-12-2011, 18:26
آپديت گرافيك هاي انويديا بدون نياز به وي پي ان !
در پست هاي 290 و 291 همين تاپيك !

starn
27-12-2011, 01:02
دوستان ویندور 7 64بیتی به لبتاپ من نمره 5.4 داده مدل n55sf من یه جا دیدم گفتم 5.9 میده چرا اینجور شده پس؟

subliz
27-12-2011, 06:47
دوستان ویندور 7 64بیتی به لبتاپ من نمره 5.4 داده مدل n55sf من یه جا دیدم گفتم 5.9 میده چرا اینجور شده پس؟

ماله همه اينجوري ه !
همه متفق القول ميگن و مي گيم كه اون مال كارت گرافيك اينتل نه ان وي ديا !

hesamer
27-12-2011, 07:52
سلام

دارم بیچاره میشم... یعنی شدم...

من یه لپ تاپ asus مدل n73sv دو ماه پیش گرفتم...
دیروز خواستم از dvd ویندوز ارجینالم ریکاوری بگیرم ویندوز رو که اشتباهی گزینه فرمت کارخانه ای فعال بوده...

خلاصه : الان لپ تاپم برگشته به همون حالتی که خریدم...

حتی پارتیشن بندی هم به حالت اول برگشته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امکان ریکاوری فایل ها و پارتیشن های قبلی هست ؟؟؟

التماس کمک کنید...

* بعد از اینکه ویندوز کامل نصب شد و دیدم همه اطلاعات پریده دیگه دست به سیستم نزدم

Torch Bearer
27-12-2011, 10:14
دوستان n55 منم اسپیکرش شروع به خش خش کرد!
البته فقط تو فیلم ها اینطوریه و وقتی اهنگ میذارم حتی اگه صدا رو تا اخر هم ببرم بالا هیچ مشکلی ندارم!
برا همین احتمال میدم مشکل نرم افزاری باشه....

rasacars
27-12-2011, 16:39
یکی به من کمک کنه !!!!! جواب بدین لطفا"

Farshid72
27-12-2011, 17:49
دوستان n55 منم اسپیکرش شروع به خش خش کرد!
البته فقط تو فیلم ها اینطوریه و وقتی اهنگ میذارم حتی اگه صدا رو تا اخر هم ببرم بالا هیچ مشکلی ندارم!
برا همین احتمال میدم مشکل نرم افزاری باشه....
دوسته عزیز این میتونه از کدک های برنامه ها ی پخشتون باشه توصیه من اینه که شما آخرین کدک ها رو استفاده کنید

سلام

دارم بیچاره میشم... یعنی شدم...

من یه لپ تاپ asus مدل n73sv دو ماه پیش گرفتم...
دیروز خواستم از dvd ویندوز ارجینالم ریکاوری بگیرم ویندوز رو که اشتباهی گزینه فرمت کارخانه ای فعال بوده...

خلاصه : الان لپ تاپم برگشته به همون حالتی که خریدم...

حتی پارتیشن بندی هم به حالت اول برگشته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امکان ریکاوری فایل ها و پارتیشن های قبلی هست ؟؟؟

التماس کمک کنید...

* بعد از اینکه ویندوز کامل نصب شد و دیدم همه اطلاعات پریده دیگه دست به سیستم نزدم
دوسته عزیز شما به دلیل اینکه پاتریشن ها با همون حجم های قبلی ساخته شده امکان ریکاوری کردنشون یخورده بهتره و دیتاها درصد کمتریشون فاسد شدن و از دست رفتن با این حال شما میتونید وارد انجمن نرم افزار شده و برنامه های قدرتمند ریکاوری رو برای باز گردوندن اطلاعاتتون بکار ببرید

god of shadows
30-12-2011, 19:32
با سلام. لطفا کمک کنید
دوستان من n55sf دارم.
وقتی لپ تاب به برق هست بازی ها ( nfs the run-bf3-mw3 کلا همه بازی ها) به خوبی اجرا میشن.
ولی زمانی که لپ تاب با باتری کار میکنه و به برق نیست در همه بازی ها هر 5 ثانیه یکبار دچار افت فریم وحشتناکی میشم و دو باره خوب میشه و 5 ثانیه 5 ثانیه این اتفاق تکرار میشه..... در ضمن سیستم هم روی high performance میزارم که اینجوری میشه

لطفا کمک کنید...... خیلی عجیبه

subliz
31-12-2011, 14:26
با سلام. لطفا کمک کنید
دوستان من n55sf دارم.
وقتی لپ تاب به برق هست بازی ها ( nfs the run-bf3-mw3 کلا همه بازی ها) به خوبی اجرا میشن.
ولی زمانی که لپ تاب با باتری کار میکنه و به برق نیست در همه بازی ها هر 5 ثانیه یکبار دچار افت فریم وحشتناکی میشم و دو باره خوب میشه و 5 ثانیه 5 ثانیه این اتفاق تکرار میشه..... در ضمن سیستم هم روی high performance میزارم که اینجوری میشه

لطفا کمک کنید...... خیلی عجیبه

مال منم همين طوره !

اكثرا همين طوره اونايي كه من ديدم

god of shadows
31-12-2011, 20:57
مال منم همين طوره !

اكثرا همين طوره اونايي كه من ديدم

راه حلی واسش نیست؟

milad_gasemi
01-01-2012, 11:13
اسپیکرهای ماله منم شروع به وزوز کردن ولی فکر میکنم از این ورقه ای باشه که روی اسپیکراشه...چون وقتی دستمو محکم فشار میدم کم میشه...در ضمن پایین سابوفر که یه تلق مانندی هستش وقتی صدا رو زیاد بلند می کنم و سابوفر رو دستم می گیرم اونم وزوز میکنه وقتی میزارمش زمین درست میشه....به نظر من که از اون ورقه بالایی هستش اگه راهی پیدا کردین بگین همه استفاده کنن..mr30

2raj_a
01-01-2012, 13:58
دوستان من بردم اسپیکر عوض کردن برام(گارانتی)صداش الان خوب شده اسپیکر هیچ صدای ویز ویز نداره!
تنها همون کلید هایی که نزدیک اسپیکر هستن یه زره صدا دارن که ازار دهنده نیست!

milad_gasemi
01-01-2012, 20:36
دوستان من بردم اسپیکر عوض کردن برام(گارانتی)صداش الان خوب شده اسپیکر هیچ صدای ویز ویز نداره!
تنها همون کلید هایی که نزدیک اسپیکر هستن یه زره صدا دارن که ازار دهنده نیست!

'گارانتی ساز ارقام بود؟چقدر زمان طول کشید؟آخه من نمی تونم بدونه کامپیوتر بمونم.....

2raj_a
01-01-2012, 20:43
اره گارانتی سازگار ارقام بود.
برای این که تست کنن ببینن مشکل از کجاست 3 4 روز دستشون بود بعد از یه 3 هفته ای زنگ زدن دوباره بردم که تعویض کنن یک روزطول کشید.(چون 5 شنبه بردم و تا ساعت 12 بودن(من 11 بردم)وقت نبود شنبه ظهر تحویل گرفتم)

mansur_iran
01-01-2012, 21:41
دوستان یه سوال
به نظرتون قیمت های لپتاپ از این وضع سرسام آور خارج میشه و اگه آره به نظرتون چقد میکشه؟؟؟؟؟
آیا افزایش قیمت ها فقط به خاطر گرونی ارز هست یا دلیل دیگه ای هم داره؟؟؟؟

greenmidi
01-01-2012, 22:06
دوستان یه سوال
به نظرتون قیمت های لپتاپ از این وضع سرسام آور خارج میشه و اگه آره به نظرتون چقد میکشه؟؟؟؟؟
آیا افزایش قیمت ها فقط به خاطر گرونی ارز هست یا دلیل دیگه ای هم داره؟؟؟؟
یه روز واسه گرونیه ارزه..!:دی
یه روز واسه بسته شدن واردات از دبی....!:دی
یه روز واسه عدم واریز به موقع یارانه هاست....!:دی
یه روز هم واسه اینکه هیچ دلیلی نداره گرون میشه .......!:دی
کلا به یه دلیلی که زیاد مهم نیست همه چی داره گرون میشه ما هم که عادت کردیم...!:دی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Rainold
04-01-2012, 02:51
منم مشکل این دوستانو دارم یه n55sf دارم وقتی رو باتریه انگار به درد کار گرافیکی نمیخوره کلا هنگه !!!!!! :((

Rainold
04-01-2012, 02:52
منم مشکل این دوستانو دارم یه n55sf دارم وقتی رو باتریه انگار به درد کار گرافیکی نمیخوره کلا هنگه !!!!!! :((

davod_danger666
07-01-2012, 20:30
درود دوستان
بهترین لپ تاپ سری n چیه؟تو رنج 1400

milad_gasemi
10-01-2012, 19:28
ببخشین اگه کسی میدونه کمک کنه
وقتی ویندوز بالا میاد یکم طول میکشه تا لود بشه در واقع یکمی کند اولش کار میکنه.....چیکار کنم؟آیا ویندورم ایراد داره؟یا سخت افزاریه؟نمی دونم کمکم کنین.....

larantas
10-01-2012, 20:16
ببخشین اگه کسی میدونه کمک کنه
وقتی ویندوز بالا میاد یکم طول میکشه تا لود بشه در واقع یکمی کند اولش کار میکنه.....چیکار کنم؟آیا ویندورم ایراد داره؟یا سخت افزاریه؟نمی دونم کمکم کنین.....

شما یه بار ویندوز رو عوض کن ایشااله که نرم افزاریه و مشکلت حل میشه.

pooria-ir
10-01-2012, 20:31

مشکل از تنظیمات بخش گرافیک و سی پی یو باطریتون هست توی ویندوز،مشکل سخت افزاری نداره دستگاهتون :10:

afdragon
14-01-2012, 03:18
یه سوال ،
N55SF رو دیروز عصر قیمت کردم.
1.730.000 با i7 2630 - 750 GB H.D.D 5400 RPM - DVD R/W - HD+ (1600x900)ß
1.850.000 با i7 2670 - 750 GB H.D.D 7500 RPM - BD R - FullHD (1920x1080)ß

من موندم
به نظرتون ، می ارزه 120 تومن اضافه بدم واس فول کانقیگ ؟

ali_n2011
14-01-2012, 03:28
یه سوال ،
1.730.000 با i7 2630 - 750 GB H.D.D 5400 RPM - DVD R/W - HD+ (1600x900)ß

من موندم
صد در صد ارزششو داره مخصوصا صفحه نمایش من فول کانفیگو یه ماه پیش 1680 گرفتم. هارد اولی 5400 دوره که خوب نیست. در ضمن سعی کن با ویندوز بخری

subliz
14-01-2012, 09:03
یه سوال ،
1.730.000 با i7 2630 - 750 GB H.D.D 5400 RPM - DVD R/W - HD (1600x900)ß

من موندم

دوست عزيز به احتمال 90% داريد تو سرعت هارد ها اشتباه و جفتشون 7200 اند
لااقل اچ دي پلاسي كه زير دست من ه 7200 ه
مگر اينكه شركت ها ي متفرقه كانفيگ هاي جديد وارد كرده باشن

اگه ما به التفاوتش رو مي تونيد هزينه كنيد حتما فول اچ دي بگيريد
سي پي يوش بهتره
رزولوشن صفحه بالاتر و در نتيجه صفحه با كيفيت تره
ويندوز ارجينال خواهيد داشت

همين ها كلي مي ارزه اما خب همه اين مقدار رو نمي تونن هزينه كنن

meha
22-01-2012, 00:17
الان مدل n55 sf فول کانفیگ چنده؟!

larantas
22-01-2012, 00:33
الان مدل n55 sf فول کانفیگ چنده؟!

بستگی به انصاف فروشنده ها داره. با این وضع بازار اختلاف قیمت خیلی زیاده بین مغازه ها.ولی حول و حوش 1800.:41: با گارانتی

babialex
22-01-2012, 02:35
من 1860 دیدم با گارانتی الماس بود فکر کنم

grendier
22-01-2012, 12:33
n75 اومده ؟ چنده؟

shabgard1373
24-01-2012, 23:54
ببخشید این 55sf کلا مشکل صدا داره اخه برای همه دچار مشکل شده اسپیکراش
من داشتم انتخابمو قطعی میکردم که اینو دیدم کلا نظرم برگشت

larantas
25-01-2012, 00:32
n75 اومده ؟ چنده؟

نه هنوز. من که ندیدم.

milad_gasemi
02-02-2012, 01:25
ببخشید این 55sf کلا مشکل صدا داره اخه برای همه دچار مشکل شده اسپیکراش
من داشتم انتخابمو قطعی میکردم که اینو دیدم کلا نظرم برگشت

از اسپیکراش نیست...وقتی صداش رو بالا میبری دکمه های کیبورد که یکمی شل هستند میلرزند..به نظر من از دکمه هاست چون وقتی دستمو میزارم رو دکمه های اطراف صدا کمتر میشه

Farshid72
02-02-2012, 08:52
از اسپیکراش نیست...وقتی صداش رو بالا میبری دکمه های کیبورد که یکمی شل هستند میلرزند..به نظر من از دکمه هاست چون وقتی دستمو میزارم رو دکمه های اطراف صدا کمتر میشه
اونم میتونه تاثیر گذار باشه ولی فک نمیکنم در حدی باشه که DISTRACTION یا noise ایجاد کنه خود اسپیکر ها وقتی روی حداکثر قدرت قرار میگیرند یخورده مشکل کیفیت و شفافیت صدا براشون بو جود میاد که بنظر من :
ایسوس نباید قدرت رو حداکثر تنظیم میکرد جوری که کاربر بتونه از همه قدرت اسپیکر استفاده کنه باید جوری تنظیمش میکرد که صدای 90 % یعنی بیشینه صدایی که ما در اونجا هیچ گونه nise ــی در محیط نداریم تنظیم میکرد و حدااکثر صدا رو اونجا قفل میکرد
گوشی خودمم تو android رو اسپیکر رو اخرین صداش خیلی خش خش میکنه ولی تو maemo رو حدااکثر ضداش اصلا خش خش نداره چون تو maemo حداکثر رو جوری تعریف کردن که 90% android بشه 100% maemo و مسکلی پیش نیاد
بنظرم ایسوس هم باید همینکارو میکرد

milad_gasemi
02-02-2012, 21:24
کسی میدونه برای اینکه موقع تماشای فیلم از کارت گرافیکی 555 استفاده کرد باید چه تنظیماتی رو انجام بدیم...چون فیلم هایی رو که مانیتور های ساده به خوبی نشون میدن نمیشه با این لپ تاپ به خوبی دید..صفحه رو تقریبا شطرنجی نشون میده...ماله همه اینطوریه...کیفیتش خیلی پایین میشه...فیلم ها با رزولیشن پایین رو بسیار بی کیفیت و فیلم ها با رزولیشن بالا رو خیلی با کیفیت نشون میده...راهنماییم کنین ممنون...

Mr.foad
04-02-2012, 00:09
سلام
این لپ تاپ ها قابلیت ارتقا هم دارن ؟؟ مثلا n73sv که گرافیک 540 داره رو بعدا یه گرافیک 555 زد بهش !!؟؟؟

Phoenix84
04-02-2012, 02:19
سلام
این لپ تاپ ها قابلیت ارتقا هم دارن ؟؟ مثلا n73sv که گرافیک 540 داره رو بعدا یه گرافیک 555 زد بهش !!؟؟؟

خیر گرافیکو نمیشه ارتقا داد اما رم و هارد بله

Mr.foad
04-02-2012, 03:44
یعنی اگه بسوزه هم فقط مال خودشو میشه زد بهش ؟؟ ای لعنت به این شانس !!!!!!! من دنبال یه 17 اینچ با گرافیک 555 میگردم از طرفی هم از ریخت و قیافه n75 خوشم نمیاد !!! به خاطر خنک بودن ایسوس ها هم حتما باید توی ایسوس دنبالش بگردم !! :41:

PersianLoverMRB
04-02-2012, 21:34
کسی قیمت N45 با سی پی یوی Core I5 2430 2.4Ghz رو داره؟اصلا می شه تو بازار پیداش کرد؟

farhad200
05-02-2012, 14:14
n75 هنوز نیومده؟ 17 اینچه فول اچ دی رو میگم؟

mh2002ir
06-02-2012, 02:07
کسی قیمت N45 با سی پی یوی Core I5 2430 2.4Ghz رو داره؟اصلا می شه تو بازار پیداش کرد؟

n45sf-4gig-640g-2gig vgagt555-windows=1490

aliano
06-02-2012, 10:05
n45 corei7 تو بازار هست یانه؟تهران گیر میاد با گارانتی؟

PersianLoverMRB
06-02-2012, 19:20
n45sf-4gig-640g-2gig vgagt555-windows=1490
این قیمت شما از بازار هست؟
اگه از بازاره و تهران هستید می تونی ادرس بدی :20:

aliano
08-02-2012, 14:42
N45SL Jay Chou Mystic Edition ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

:35:

Torch Bearer
10-02-2012, 16:11
کسی میدونه برای اینکه موقع تماشای فیلم از کارت گرافیکی 555 استفاده کرد باید چه تنظیماتی رو انجام بدیم...چون فیلم هایی رو که مانیتور های ساده به خوبی نشون میدن نمیشه با این لپ تاپ به خوبی دید..صفحه رو تقریبا شطرنجی نشون میده...ماله همه اینطوریه...کیفیتش خیلی پایین میشه...فیلم ها با رزولیشن پایین رو بسیار بی کیفیت و فیلم ها با رزولیشن بالا رو خیلی با کیفیت نشون میده...راهنماییم کنین ممنون...
من هم تقريبا همين مشكل رو با n55 دارم...
البته جاهايي كه صحنه تاريكه شطرنجي ميشه.
بقيه جاها مشكلي نداره.
.
.
.
يادم اومد بگم كه مشكل خش خش صداي من كامل حل شد:31:
اصلا سخت افزاري نبود(كم مونده بود ببرم نمايندگي اسپيكراشو عوض كنن!)
تو Realtek Audio Manager كيفيت صداي خروجي اسپيكرها رو رو حداكثر قرار داده بودم ولي چون هيچ كدوم از فايل هاي صوتيم اون كيفيت رو نداشت خش خش ميكرد!

milad_gasemi
10-02-2012, 18:15
من هم تقريبا همين مشكل رو با n55 دارم...
البته جاهايي كه صحنه تاريكه شطرنجي ميشه.
بقيه جاها مشكلي نداره.
بله درسته ماله من هم تقریبا جاهای سیاه زیاد تر شطرنجی میشه...خواهشا اگه کسی این مشکل و حل کنه به ما هم بگه...آخه به من خندیدن گفتن آی لپ تاپم اله بله همین!!!!یه مانیتور ساده از لپ تاپم خوب نشون میداد...اگه اینطوری باشه خیلی بد میشه...

ashkan22
11-02-2012, 12:27
شاید ایراد از نرم افزار پخش باشه من که بزنم به تخته ! برام همچیم مشکلی پیش نیومده و روزی حداقل یه فیلم فول اچ دی نگاه میکنم

milad_gasemi
11-02-2012, 15:48
شاید ایراد از نرم افزار پخش باشه من که بزنم به تخته ! برام همچیم مشکلی پیش نیومده و روزی حداقل یه فیلم فول اچ دی نگاه میکنم
عزیز تو فیلم های اچ دی و فول اچ دی که اینطوری نمیشه...تو فیلم با کیفیت پایین رو عرض کردیم....که سایر مانیتورها به خوبی نشون میدن..

ashkan22
12-02-2012, 16:40
پس در این صورت شما رزولشن صفحه نمایش رو بیار پائین ببین حل میشه
احتمالا چون کیفیت فیلم پائینه با رزولشن بالا مشکل داره

milad_gasemi
13-02-2012, 08:23
پس در این صورت شما رزولشن صفحه نمایش رو بیار پائین ببین حل میشه
احتمالا چون کیفیت فیلم پائینه با رزولشن بالا مشکل داره

این کار رو هم کردم بازم همونطوریه...میگم دوستان دیگه امتحان کنن اگه مشکل من سخت افزاری باشه ببرم گارانتی..چون هیچ کدوم از دوستان ندونستند چه جوری میشه از کارت 555 استفاده کرد....بتابراین فقط مشکل اینتل اچ دی میشه...

ali_n2011
13-02-2012, 14:41
این کار رو هم کردم بازم همونطوریه...میگم دوستان دیگه امتحان کنن اگه مشکل من سخت افزاری باشه ببرم گارانتی..چون هیچ کدوم از دوستان ندونستند چه جوری میشه از کارت 555 استفاده کرد....بتابراین فقط مشکل اینتل اچ دی میشه...
با چه نرم افزاری فیلم می بینی؟ اگه با km player می بینی این مشکلو برای منم داره ولی با media palayer clasicاین مشکل حل می شه

ahrasooli
13-02-2012, 17:06
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
آقا من بین دو مدل asus n55sf با lenovo y570a گیر کردم . نمی دونم کدومشون رو بخرم. از لحاظ کانفیگ تقریبا 99 درصد هردوتاشون یکین. تنها تفاوتشون تو گرافیکشونه که n55 دو گیگ ddrIII 192bit هستش ولی y570a دو گیگ ddr5 128bit. در ضمن تا اونجا که من می دونم هر دوتاشونم بک لایت کیبورد ندارن.از لحاظ قیمتم تو یه رنج هستن. اگه امکان داره دوستان من رو از نظرات ارزشمندشون بی بهره نزارن. در ضمن واسه من کیفیت اجرای بازی خیلی مهمه.
بازم ممنون

hamedafb
13-02-2012, 17:40
ای بابا.منم بین این 2 تا گیر کردم کدومو بخرم.البته قیمت n55 یه 100 تومنی از y570 گرونتره.مگه اینکه شما جایی قیمت گرفتین که هر دو برابر بوده باشه.
شما جدید ترین قیمتتون واسه چه تاریخی هست و قیمت هاشون چنده ؟

ahrasooli
13-02-2012, 17:50
سلام دوستان.
دیروز قیمت گرفتم y570 سازگار 1840 و n55sf از چند جا البته تلفنی 1700 الی 1950 گفتن

hamedafb
13-02-2012, 18:34
y570 با SSD بود 1840 یا بدون SSD ؟ از کجا قیمت گرفتین ؟
اون N55SF هم full HD ش رو قیمت گرفتین اون قیمت بود یا HD ش رو ؟

milad_gasemi
14-02-2012, 06:35
با چه نرم افزاری فیلم می بینی؟ اگه با km player می بینی این مشکلو برای منم داره ولی با media palayer clasicاین مشکل حل می شه

تقریبا میشه گفت که با نرم افزارهای زیادی امتحان کردم از جمله real..km..jet..mp.classic..cyberlink بودن...ولی تو همشون فیلم های اچ دی و فول اچ دی رو خیلی خوب نشون میده ولی فیلم هایی با کیفیت کم رو خیلی بد..حتی نمیتونم تصور کنم این صفحه نمیش یه همچین کیفیتی داشته باشه..تقریبا قسمت های تاریک و نیمه تاریک شطرنجی میشه....

ahrasooli
16-02-2012, 15:36
سلام خدمت عزیزان
من هر چی گشتم n55 با گرافیک 2 گیگ پیدا نکردم. همه جا گرافیک 1 گیگ دارن. فروشنده ها می گن سری جدید فقط 1 گیگ اومده. یکی از فروشنده هام گفت گرافیک سری جدید 1 گیگ ddr5 هستش. حالا اگه از دوستان کسی تازه گیا از این سری 1 گیگ خریده می تونه مشخصات کامل چیپست گرافیکی رو بگه . ظاهرا به نظر میاد مثل enovo y570 از چیپست ضعیف تری استفاده شده باشه .

sasha_2695
18-02-2012, 23:27
سلام خدمت عزیزان
من هر چی گشتم n55 با گرافیک 2 گیگ پیدا نکردم. همه جا گرافیک 1 گیگ دارن. فروشنده ها می گن سری جدید فقط 1 گیگ اومده. یکی از فروشنده هام گفت گرافیک سری جدید 1 گیگ ddr5 هستش. حالا اگه از دوستان کسی تازه گیا از این سری 1 گیگ خریده می تونه مشخصات کامل چیپست گرافیکی رو بگه . ظاهرا به نظر میاد مثل enovo y570 از چیپست ضعیف تری استفاده شده باشه .

سلام دوست عزیز
یه n55 با کانفیگ زیر دادرم نو تقریبا 1 ماهه کارکرده حتی مشما دور ال سی دی کنده نشده با 2 سال گارانتی سازگار
ارقام که معتبرترین گارانتی ایرانه
LCD HD+ 1600*900 این خیلی مهمه
i7 2630
ram 8 اصلی کارخانه یعنی customize نشده
hdd 750 با دور 7500
vga GT555 2G
لوازم کامل و استفاده نشده
همه بازیها اعم از fifa 12 pes 12 COD MW3 batelfield3 NFS RUN DIRT3 روش نصب که همه رو با کانفیگ high اجرا میکنه با به جویستیک اصل logitech شک دار که برای این لپ تاپ واجبه + کول پد

فروش بعلت سفر به خارج اگه خواستی amd.ebrahimi@yahoo.com ایمیل بدین

navidr
18-02-2012, 23:42
سلام کسی اخرین قیمت n55 رو خبر داره؟hd+

l2eza.d
21-02-2012, 11:16
تقریبا میشه گفت که با نرم افزارهای زیادی امتحان کردم از جمله real..km..jet..mp.classic..cyberlink بودن...ولی تو همشون فیلم های اچ دی و فول اچ دی رو خیلی خوب نشون میده ولی فیلم هایی با کیفیت کم رو خیلی بد..حتی نمیتونم تصور کنم این صفحه نمیش یه همچین کیفیتی داشته باشه..تقریبا قسمت های تاریک و نیمه تاریک شطرنجی میشه....

دوست عزیز
این مورد طبیعیه
شما هر چه صفحه نمایشت باکیفیت تر باشه ( رزولوشن بالاتر از جمله fHD , HD , ...) مجبوری فیلم های با همین رزولوشن نگاه کنی ، فیلم هایی با این کیفیت به ازای هر یک پیکسل (در fHD ) یا هر 4 پیکسل (hd) یک یا 4 پیکسل ضبط شده دارند . ولی مثلا یه فیلم با رزولوشن 480*640 در نمای تمام صفحه کش می آد و مانیتور مجبوره هر 1 پیکسل فیلم رو روی 7 پیکسل مانیتور پخش کنه و طبیعیه که کیفیت او هفت بار کمتر می شه و اصلا شاید قابل دیدن نشه
مثلا من تلویزیون fhd گرفتم از اون روز به بعد دیگه فیلم زیر 720p نمیتونم روش نگاه کنم در صورت که قبلا روی مانیتور کامپیوترم به راحتی می شد با کیفیت dvd فیلم دید .
امیدوارم متوجه شده باشید .

milad_gasemi
21-02-2012, 22:01
فیلم زیر 720p نمیتونم روش نگاه کنم در صورت که قبلا روی مانیتور کامپیوترم به راحتی می شد با کیفیت dvd فیلم دید .
بله کاملا متوجهم چی عرض میکنین...ولی تو بعضی از فیلمای 720p هم جاهای تاریک کم و بیش شطرنجی میشه..به نظرتون میتونم به یه tv fhd وصل کنم اونجا تستش کنم؟

l2eza.d
22-02-2012, 12:33
بله کاملا متوجهم چی عرض میکنین...ولی تو بعضی از فیلمای 720p هم جاهای تاریک کم و بیش شطرنجی میشه..به نظرتون میتونم به یه tv fhd وصل کنم اونجا تستش کنم؟

آره ، فکر کنم راه خوبی باشه و شاید فیلمتون مشکل داشته
به hd tv وصل کنید ببینید چی می شه و حتی یک بار هم همون فیلمی رو که شطرنجی می شد بوسیله ی فلش یا هارد یا سینمای خانگی یا ... به hdtv وصل کنید و به طور مستقل play کنید .

SHAHAB-P30
23-02-2012, 15:21
سلام کسی اخرین قیمت n55 رو خبر داره؟hd+

من امروز برای یکی Full HD رو 1.750 گرفتم

l2eza.d
23-02-2012, 17:30
من امروز برای یکی Full HD رو 1.750 گرفتم

اگه می شه آدرسش رو پ.خ کن.
ممنون

mohammad2407
22-06-2012, 00:16
سلام دوستان

در حال حاضر چه مدل هایی از سری N در ایران موجود هست

mohammad2407
22-06-2012, 21:57
خودم پیدا کردم

N46 Series
N76 Series
N56 Series
N43 Series
N45 Series
N53 Series
N55 Series
N61 Series
N71 Series
N73 Series
N75 Series
N82 Series
NX90 Series

حالا شما کدوم یکی پیشنهاد میکنی !

payma
22-06-2012, 23:00
خودم پیدا کردم

N46 Series
N76 Series
N56 Series

حالا شما کدوم یکی پیشنهاد میکنی !

اینا هنوز وارد نشدن

pouyahz
22-06-2012, 23:06
لپ تاپهای سری N نلا ظاهر چرتی دارن.

pouyahz
22-06-2012, 23:09

pouyahz
22-06-2012, 23:11
سری به سری ایکس ها بزن.

pouyahz
22-06-2012, 23:11
سری k هم بد نیست.

mohammad2407
23-06-2012, 00:54
نه بعضی هاش واقعا زیبا هستن

من یک لپ تاپ حرفه ای میخوام ، N76 انتخاب کرده بودم که هنوز در مراحل تست هست

van123
02-08-2012, 10:51
سلام
دوستان من چند وقت هس مشکل انتخاب دارم
با کلب گشتن به برند ایسوز رسیدم
حالا میخام از فوق اساتید که کمکم کنن
1-انتظارات من کیفیت و دوام بسیار بالا
2-سیستمی قدرتمند چه CPU و چه VGA و چه RAM vga
3-میخام پورت های جدید رو داشته باشه مثلا USB-3 & HDMI & و چیزای دیگه که الان یادم نماد و اساتید ورد هستن
4-دوس دارم چراغ زیر کیبرد هم داشته باشه بک لایت
5-من واسه استفاده خانگی میخام ولی دوس ندارم فردا واسه کاری کم بیاره آنچنان که نمیاره
6- مانیتورش 15 اینا باشه و تو استفاده زیاد چشم رو خسته نکنه(خیلی مهم)
و میرسیم به اصلش
قیمت...........
دوروبر 1.300 باشه
لطفا راهنمایی کنید.....................

2raj_a
02-08-2012, 11:25
ایسوس برند خوبیه من خودم از این برند استفاده میکنم ولی پیشنهاد من به شما لنوو هستش z580 با cpu cor i5 میتونه بهترین گزینه باشه همه انتظارات شما رو بر اورده خواهد کرد

van123
02-08-2012, 12:43
ایسوس برند خوبیه من خودم از این برند استفاده میکنم ولی پیشنهاد من به شما لنوو هستش z580 با cpu cor i5 میتونه بهترین گزینه باشه همه انتظارات شما رو بر اورده خواهد کرد

میشه دلیلتونو بگین؟

2raj_a
02-08-2012, 16:35
دلیل اول تموم خواسته های شما رو او لپ تاپ با این رنج قیمت داره
ایسوس گزینه مناسب داره که جز backlight رو بر اورده میکنه درضمن کیفیت لنوو هم خیلی خوبه من باهاش کار کردم لپ تاپ های خوبیه گارانتی معتبری هم داره
البته اینم بگم که این گزینه لنوو به نظر من طراحی قشنگی داره راستش با این که من n55 دارم و از این برند اشتفاده میکنم و خیلی هم ازش راضیم(جز نداشتن backlight) وسوسه شدم برم z580 بخرم
درضمن سی پی یوش هم اخرین سری هست که اومده

van123
02-08-2012, 16:47
دلیل اول تموم خواسته های شما رو او لپ تاپ با این رنج قیمت داره
ایسوس گزینه مناسب داره که جز backlight رو بر اورده میکنه درضمن کیفیت لنوو هم خیلی خوبه من باهاش کار کردم لپ تاپ های خوبیه گارانتی معتبری هم داره
البته اینم بگم که این گزینه لنوو به نظر من طراحی قشنگی داره راستش با این که من n55 دارم و از این برند اشتفاده میکنم و خیلی هم ازش راضیم(جز نداشتن backlight) وسوسه شدم برم z580 بخرم
درضمن سی پی یوش هم اخرین سری هست که اومده

داداش میشه لینک و قیمت این مدل رو یزارین
z580 چندین مذل داره
شما کدوم رو میگین؟

2raj_a
02-08-2012, 18:31
دوست عزیز جای خالی بنویس:
h o s t.d o n y a k a l a
این لینک فقط برای معرفی دادم گارانتی معتبر هم دارنش

van123
02-08-2012, 20:16
دوست عزیز جای خالی بنویس:
h o s t.d o n y a k a l a
این لینک فقط برای معرفی دادم گارانتی معتبر هم دارنش
مرسی اما این لینک که Core i5 هس
شما گفتین Core i7

2raj_a
02-08-2012, 21:46
من مگفتم 7 همون اولم گفتم5 ،بعدشم دوست عزیز برای کارایی ک شما نوشتی 5 هم زیاده من 7 دارم ولی باور کن فکر میکنی قدرتش نیازت میشه منم اول مه بهم گفتن به حرف نکردم پامو کردم تو یه کفش که حتما باید 7 باشه ولی باور کن تموم نیاز های یه کار بر ادی رو بر اورده میکنه

Zhangooler
04-08-2012, 15:34
سلام دوستان عزیز
یه مشاوره از کسایی که N55SL با این کانفیگی که دارم میگم میخوام...
Core i7(2670) 2.2 GHz-4GB RAM-750+ HDD-Blu-Ray Re-Writer-15.6" inches LED Backlight-2GB Geforce GT635 Upto 5.8 GB-Win7 HP Inc-HDMI-USB 3.0
نازل ترین قیمتیم که دارم 2.120.000 تومنه...
میخواستم ببینم این سری asus دارای مشکل خاصی نیست که؟؟؟
یه جا شنیدم بک لایت کیبرد رو نداره!!!میخواستم بدونم راسته؟!
کلا نظرتون و راجع به این مدل بگین...فقط زود چون دارم سریع میگیرمش...
والا ما که 2 هفته ست بازار و زیر و رو کردیم قوی ترین لپ تاپی که تو این رنج قیمت پیدا کردم همین بود...
نظر شمام مهمه...D:

sasha_2695
24-08-2012, 09:27
سلام دوستان عزیز
یه مشاوره از کسایی که N55SL با این کانفیگی که دارم میگم میخوام...
Core i7(2670) 2.2 GHz-4GB RAM-750+ HDD-Blu-Ray Re-Writer-15.6" inches LED Backlight-2GB Geforce GT635 Upto 5.8 GB-Win7 HP Inc-HDMI-USB 3.0
نازل ترین قیمتیم که دارم 2.120.000 تومنه...
میخواستم ببینم این سری asus دارای مشکل خاصی نیست که؟؟؟
یه جا شنیدم بک لایت کیبرد رو نداره!!!میخواستم بدونم راسته؟!
کلا نظرتون و راجع به این مدل بگین...فقط زود چون دارم سریع میگیرمش...
والا ما که 2 هفته ست بازار و زیر و رو کردیم قوی ترین لپ تاپی که تو این رنج قیمت پیدا کردم همین بود...
نظر شمام مهمه...D:

من ٨ ماهي ميشه كه sf اي مدل رو دارم كه هم سريعه هم خوش فيسه و تا حدود زيادي با كيفيت ولي اينم از معايبش
١- تاچ پدش بعد از ١٠ روز كار كردن رنگش براق ميشه كه خيلي تو ذوق ميزنه و خود شركتهاي گارانتي به اين ابراد اذعان كردند
٢-شنيدن صداي وييز در بعضي مواقع از اسپيكر
٣- سوكت ورودي ساب براحتي خراب ميشه
٤- شارژ كم نسبت به مدلهاي مشابه كانفيگي
٥- كولينگ نسبتا ضعيف در گيم كه البته طبيعي چون در رده بندي لبتاپهاي مالتي مديا قرار داره
٦- شخصا از نوع كيبردش راضي نيستم مثلا همه دكمه ها يك سطح نيستن انگار بعضياشون كمي پايين تر يا بالاترند يا تراز نيستند كلا بايد بهش عادت كني

و هيچ كدام از مدلهاي n55 بك لايت كيبرد نداره

انتخاب خوبي در مجموع ولي نيم نگاهي به y 580 لنوو هم بكن كه cpu و گرافيك بهتري داره
Sent from my new iPad using Tapatalk HD

aarmmm
01-09-2012, 11:49
سلام دوستان

اگه میشه لظفا من راهنمایی کنید بین این دو لپتاپ کدوم رو بگیرم

DELL XPSL502x
ASUS N55SL
لطفا از دماهاشون هنگام بازی هم بگید
متشکرم

r4deon
02-09-2012, 02:24
سلام دوستان

اگه میشه لظفا من راهنمایی کنید بین این دو لپتاپ کدوم رو بگیرم

DELL XPSL502x
ASUS N55SL
لطفا از دماهاشون هنگام بازی هم بگید
متشکرم

l502 ها مشکل چیپ گرافیکی داشتند و بی خیال شوید،بین این دو همان ایسوز توصیه می شود

محمدجواد
02-09-2012, 18:36
سلام ausu مدل k55vm بهتره یا n55sl ؟
یه سوال دیگه : مدل های acer یا lenovo چه فرقی با asus دارن که قیمتاشون پایین تره ؟

dooni
02-09-2012, 20:22
سلام
من امروز رفته بودم n56 سفارش بدم فروشنده گفت هیچ فرقی با y-580 و hp dv-6 7000 نداره. با این که از اونا گرونتره.منو منصرف کرد از خریدش.:19:
نظر شما در مورد n 56 چیه؟؟
و اینکه full hd نبودن مانیتور عیب بزرگیه؟
n56 و y-580 هارد ssd دارن؟

bahman30
02-09-2012, 21:15
سلام
من امروز رفته بودم n56 سفارش بدم فروشنده گفت هیچ فرقی با y-580 و hp dv-6 7000 نداره. با این که از اونا گرونتره.منو منصرف کرد از خریدش.:19:
نظر شما در مورد n 56 چیه؟؟
و اینکه full hd نبودن مانیتور عیب بزرگیه؟
n56 و y-580 هارد ssd دارن؟
فروشندرو ولش کن!فقط به فکر فروششون هستن،y580 گرافیکش از n56 قویتر و کیفیت ساختش بالاتره ولی led این مدل full hd نیست و ظاهرا کیفیت led زیاد خوبی نداره!ولی n56 کیفیت led خیلی خوبه!full hd بودن یا نبودن یه لب تاپ بستگی به نظر خودت داره و هدفت از خرید لب تاپ چی هست؟!!!!!!!

airplay
02-09-2012, 22:11
فروشندرو ولش کن!فقط به فکر فروششون هستن،y580 گرافیکش از n56 قویتر و کیفیت ساختش بالاتره ولی led این مدل full hd نیست و
ظاهرا کیفیت led زیاد خوبی نداره!ولی n56 کیفیت led خیلی خوبه!full hd بودن یا نبودن یه لب تاپ بستگی به نظر خودت داره و هدفت از خرید لب تاپ چی هست؟!!!!!!!

به چشم نمیاد در مقابل hp

behnmah66
03-09-2012, 09:30
اگه میخواید خرید خوبی داشته باشی باید خودت به نتیجه برسی نه اینکه فروشنده (اغلب) به صلاحدید خودش از خریدی پشیمون کنه یا برعکس ترغیبت کنه

tekno2006
03-09-2012, 11:03
اره اینا فکر فروش خودشونن کمتر کسی پیدا میشه که بخواد عادلانه قضاوت کنه حتی اگر جنسش فروش نره باید از دوستان همین فروم که انصافا راهنمایی های خوبی می کنن و هیچ نیت تعصبانه ای ندارن کمک بگیری و با اطلاعات کامل بری که فکر نکنن فقط خودشون پیشنهاد دهنده اند

dooni
03-09-2012, 11:20
فروشندرو ولش کن!فقط به فکر فروششون هستن،y580 گرافیکش از n56 قویتر و کیفیت ساختش بالاتره ولی led این مدل full hd نیست و ظاهرا کیفیت led زیاد خوبی نداره!ولی n56 کیفیت led خیلی خوبه!full hd بودن یا نبودن یه لب تاپ بستگی به نظر خودت داره و هدفت از خرید لب تاپ چی هست؟!!!!!!!
هدفم از خرید فیلم - بازی - اینترنت و .... هست.البته فقش روزی 2 ساعت بازی میکنم.
hp از کدوم گارانتی بگیرم که روش هدفون بیتس داشته باشه؟:5:

lionf3
17-09-2012, 13:34

دوست عزیز شما از هر گارانتی که میگیری بهتره خودت ببینی هدفون beats داره یا نه چون تو این دوره زمونه دزد خیلی زیاد شده:21::38:

30we
17-09-2012, 20:23
لپ تاپ وسیله بازی نیست و ارزشی هم نداره باری بازی پاش پول بدی....
صفحه فول اچ دی مسلما از صفحه دستگاههای hd چشم نوازتر هست و فیلم دیدن باهاش لذت بخش تر.

SevenCity
27-09-2012, 10:08
n55sv الان قیمتش چنده؟
مدل دیگه در حد این مدل و با این امکانات کدومه

youngeagle
29-09-2012, 15:45

شرمنده وسط حرفاتون پریدم. خود من زیاد مطالعه و شبیه سازی می کنم، می خوام این مشخصات رو هم داشته باشه، نظرتون چیه؟

(dell و hp نباشه، چون که بی کیفیت هستند)

زمینه استفاده: مطالعه زیاد و تایپ زیاد، پردازش و شبیه سازی زیاد
صفحه نمایش: anti-glare (matte) 14"(720/900p) /anti-glare (matte) 15" 1080p/900p/720p صفحه نمایش حتما مات باشه
پرداشگر: corei7 ivy bridge
رم: 8GB
هارد: 500GB با ssd یا 750GBدور بالا (معمولا هارد های بازار با ssd نیست، پس حداقل قابل اضافه کردن باشه- اگر هم دور بالا نبود،بقیه مشخصات در اولویت قرار دارند)
گرافیک: 630 کافیه
باطری: حداقل 6cell
پورت: VGA,HDMI,USB,mic,headphone,SPDIF
شبکه:bluetooth,wifi,LAN jack
درایور: DVD RW کافی هست
وب کم: داشته باشه
وزن: قابل حمل باشه ( زیر 3 کیلو)
کیفیت ساخت: با دوام، ضد خش
کیبرد با نور پشت زمینه: داشته باشه بهتر ولی اگر هم نبود مهم نیست
زیبایی: مهم نیست، کارایی و دوام در الویت است
قیمت: هر چه کمتر بهتر

با این مشخصات به asus n56 رسیدم ولی هر جا زنگ زدم نداره! یا اینکه قیمت پرت داده، هر روز هم که داره گرون تر میشه!! حالا دنبال مدل مشابه هستم که کارتش ضعیفتر باشه تا قیمتش معقول شه. البته اگه n56 رو زیر 2500 هم پیدا کنم، می خرم.

kurt
30-09-2012, 12:57
برای استفاده خونگی بنظرتون بین z580 و n53sn که i5 هست کدومو باید انتخاب کنم.یکی گفته بود حرف گ رو تو z580 نمیشه زد این که مشکل بدیه برای تایپ!n53sm که i7 هست دوملیون و نیم شده از دسترسم خارج شد چون گرونه.z580 دوملیون وپنجاه و n53sn یک و نهصد ه.بنظرتون چیکارکنم.انتخابام بنظرتون درسته؟دوس دارم مارک بی دردسری باشه و برای فیلم دیدن و بازی مناسب باشه.و ظاهرشم خوب باشه چون استفادش خونگیه .مشکلات این مدلا چیه؟

hossein1484
26-02-2013, 22:39
با سلام
من یه لب تاب اسوس مدل n53s گرفتم می خواستم بدونم چرا هرجا نگاه میکنم این مدلو i7 معرفی کردند اما لب تاب من i5 است؟

Notorious098
11-06-2013, 13:26
دوستان من به تازگی N46v خریداری کردم این سابووفری که همراشه چه تاثیری بر صدا داره ؟
چون من هنگامی وصلش میکنم صدا زیاد نمیشه ؟

2raj_a
11-06-2013, 15:08
دوست عزیز ساب ووفرش فقط صدای بیش رو زیاد میکنه و البته در کیفیت کلی صدا تاثیر زیادی داره

Pami
13-06-2013, 15:10
دوستانی که نیاز به مشاوره دارن برای خودشون تاپیک بزنن
بسته شد ، دلیل = مگاتاپیک