PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید گوشی طرح اصل

df2
26-08-2011, 13:18
با سلام خدمت دوستان.من يه مدتيه با گوشيهاي طرح اصل آشنا شدم ميخواستم بدونم امکاناتي که اين گوشيها داره واقعيه.آيا اين سايتهاي فروشنده راست ميگن.کسي تا حالا خريده اين گوشيها رو از اينترنت.تو اینترنت سرچ کردم خيلي از اين سايتها رو ديدم ولي قبول نداشتم.حالا نظر شما در اين مورد چيه؟آيا کسي تجربه خريد اين گوشيها رو داره؟لطفا منو راهنمايي کنيد با تشکر.

یکي از سايتهايي که به نظرم راست ميگه.يه سري بهش بزنين نظرتونو به من بگين.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

falax
27-08-2011, 10:06
دوست عزیز یعنی خودتون نتونستین به این نتیجه برسین که گوشی طرح یعنی ((طرح اون گوشی اصلی))و فقط طرح نه امکانات اون گوشی؟؟؟این گوشیها همه چینی هستن و اگه یه ریال پاشون بدی همون یه ریال رو هم ضرر کردی .

df2
27-08-2011, 12:54
پس این سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید چی میگه . دوربین واقعی و فلان امکاناتو داره و همچی تست شده. من که موندم بخرم یا نخرم.100 تومن میخوای بدی یه گوشی لمسی بخری(البته نه از این nec های چرند). همینم بسه. تو بازار گوشی های چینی دیگه که اصلا اصلشون نیست معلوم نیست ماله چه مارکی هستن با همین قیمت دارن به فروش میرسن.حالا اینا هیچ ما که پولشو نداریم بریم آیفون4 اصلشو بخریم لااقل طرح شو بخریم که آرزو به دل نمونیم همین امروز فردا میرم تو این سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید با فروشندش تماس میگیرم سفارشش میدم تازه تو این سایت apple 4 واسه ساخت بنیت ژاپنه و به هیچ وج چینی نیست.نظراته شما هم که همش منفی.البته حق دارین الان همه فروشنده ها به فکر سود خودشوننو بس مخصوصا بازار موبایل که فبها.بازم اگه کسی از این گوشیها استفاده کرده بگه که چه جوریه تا شاید یه فیضی شد و مارو راهنمایی کنه.

black years
27-08-2011, 17:00
سلام دوست عزیز .
به نظر من اگه این گوشیهارو مجانی هم بت دادن نگیر همشون آشغالن با 100 تومن یه گوشی اصل بگیر حداقلش اینه که خیالت از بابت اصل بودنش راحته و خرابی هم ندارن .
این گوشی های چینی عمر مفیدشون کمه و زود خراب میشن بهتره بری دنبال یه چیز پدر،مادر دار .
به نظر من اینو بگیر 100تا گوشی چینی ارزش داره .
LG kp500

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

falax
27-08-2011, 17:09
پس این سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید چی میگه . دوربین واقعی و فلان امکاناتو داره و همچی تست شده. من که موندم بخرم یا نخرم.100 تومن میخوای بدی یه گوشی لمسی بخری(البته نه از این nec های چرند). همینم بسه. تو بازار گوشی های چینی دیگه که اصلا اصلشون نیست معلوم نیست ماله چه مارکی هستن با همین قیمت دارن به فروش میرسن.حالا اینا هیچ ما که پولشو نداریم بریم آیفون4 اصلشو بخریم لااقل طرح شو بخریم که آرزو به دل نمونیم همین امروز فردا میرم تو این سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید با فروشندش تماس میگیرم سفارشش میدم تازه تو این سایت apple 4 واسه ساخت بنیت ژاپنه و به هیچ وج چینی نیست.نظراته شما هم که همش منفی.البته حق دارین الان همه فروشنده ها به فکر سود خودشوننو بس مخصوصا بازار موبایل که فبها.بازم اگه کسی از این گوشیها استفاده کرده بگه که چه جوریه تا شاید یه فیضی شد و مارو راهنمایی کنه.
ببین دوست من سفارش می دی یا نه این با خودته ولی بعد نگی نگفتین مطمئن باش صد در صد چینی هستش حالا به چینیها سفارش بدی هر مارکی خواستی برات میزنن دوست داری بهشون بگو ساخت ایران بزنن می زنن اصلا" ایفون ساخت بنیت؟؟؟ ژاپن؟؟؟ کسی تا حالا ندیده و نشنیده .......یه گوشی اصلی لمسی صد تومنی اصل بگیر همون ال جی تو پست قبلی خیلی هم خوبه ...

mohamad021
27-08-2011, 22:18
به نظر من میخواین 100 هزینه کنین از گوشیهای جی ال ایکس بخرین

falax
28-08-2011, 08:35
به نظر من میخواین 100 هزینه کنین از گوشیهای جی ال ایکس بخرین

به هیچ عنوان توصیه نمیشه جی ال ایکس گوشیهای صد در صد چینی هستن که به سفارش شرکتهای ایرانی و با این اسم تولید میشن و همون کیفیت گوشیهای چینی رو دارن تنها کالای ایرانی که توصیه میشه بخرین کبریت هستش (اونم چون بی خطره و باید بیست باز بزنی تا روشن شه واسه همین دم دست بچه ها هم باشه اشکال نداره !:27:)

df2
28-08-2011, 10:49
دمتون گرم منو راهنمایی کردین.ولی من سفارش دادم .حالا اشکالی نداره اینقدرام گوشیهای چینی بد نیستن که 1 سال واس آدم کار نکنه.بالاخره باید تجربه بشه دیگه. شاید خوب در بیاد کسی چه میدونه.از black years ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و falax ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز هم متشکرم بابت راهنمایی ها هر چند من حرف گوش کنه خوبی نبودم:46:

falax
28-08-2011, 18:06
دمتون گرم منو راهنمایی کردین.ولی من سفارش دادم .حالا اشکالی نداره اینقدرام گوشیهای چینی بد نیستن که 1 سال واس آدم کار نکنه.بالاخره باید تجربه بشه دیگه. شاید خوب در بیاد کسی چه میدونه.از black years ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و falax ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز هم متشکرم بابت راهنمایی ها هر چند من حرف گوش کنه خوبی نبودم:46:
در هر صورت مبارکت باشه دوست عزیز تستش کردی نتیجه رو اینجا بنویس ببینیم چه تجربه ای باهاش داشتی ....امیدوارم که تجربه خوبی باهاش داشته باشی.

anathema-m
29-08-2011, 12:44
حتما تجربه ات رو اینجا بنویس چون من هم می خوام بدونم این گوشی ها چطورن؟

df2
30-08-2011, 16:08
سلام دوستان گوشی به دستم رسید(iphone 4).
مشخصات:
1-از بدنه گوشی شروع میکنم.ابعادش هم اندازه نمونه اصلی هست.پشت گوشی هم نوشته شده اپل بنیت ژاپن و هیچ تفاوت ظاهری با اصلش نداره کاملا شبیه.این مدلی که من دارم ژاپنی هست.این گوشیها چینیشم موجوده.

2- سیمکارت رو از بالا میخوره.
3-دوربین : کیفیت عکسها خوبه به نظرم 3 مگاپیکسل واقعی هست.فیلم برداری هم با کیفیت vga مطلوب هست.
4-صدا : صدا فوق العاده زیاد و با کیفیت خوب
5-مثل اینکه تلویزیون رو هم میگیره باید پیداش کنم.رادیو رو هم بدونه هندزفری میگیره.
تجربه : تجربه بدی به نظر نمیاد با قیمت 120 تومن خوبه. گوشیه خوب و خوش دست و زیبایی هست.ضمنا این گوشیها درجه بندی داره و همون طور که در بالا گفتم چینی این گوشی هم هست.فروشنده ای که من ازش خریدم میگفت ژاپنیه و درجه 1 هست.فروشنده هم از فامیلایه دوستم هست از اون سایت نخریدم.

چون تازه اومد دستم یه هفته ای طول میکشه تا رامش کنم.بازم اگه امکانات جدیدی توش دیدم به شما میگم.خدا نگه دار دوستان.

mister-blue
30-08-2011, 18:48
من همین گوشیو خریدم البته iphone 3 رو ولی سرم کلا رفت.ماله من چینی بود.مگه این گوشیها ژاپنی هم داره:13:

falax
31-08-2011, 08:35
سلام دوستان گوشی به دستم رسید(iphone 4).
مشخصات:
1-از بدنه گوشی شروع میکنم.ابعادش هم اندازه نمونه اصلی هست.پشت گوشی هم نوشته شده اپل بنیت ژاپن و هیچ تفاوت ظاهری با اصلش نداره کاملا شبیه.این مدلی که من دارم ژاپنی هست.این گوشیها چینیشم موجوده.

2- سیمکارت رو از بالا میخوره.
3-دوربین : کیفیت عکسها خوبه به نظرم 3 مگاپیکسل واقعی هست.فیلم برداری هم با کیفیت vga مطلوب هست.
4-صدا : صدا فوق العاده زیاد و با کیفیت خوب
5-مثل اینکه تلویزیون رو هم میگیره باید پیداش کنم.رادیو رو هم بدونه هندزفری میگیره.
تجربه : تجربه بدی به نظر نمیاد با قیمت 120 تومن خوبه. گوشیه خوب و خوش دست و زیبایی هست.ضمنا این گوشیها درجه بندی داره و همون طور که در بالا گفتم چینی این گوشی هم هست.فروشنده ای که من ازش خریدم میگفت ژاپنیه و درجه 1 هست.فروشنده هم از فامیلایه دوستم هست از اون سایت نخریدم.

چون تازه اومد دستم یه هفته ای طول میکشه تا رامش کنم.بازم اگه امکانات جدیدی توش دیدم به شما میگم.خدا نگه دار دوستان.
ببین به جز جاوا چیز دیگه ای روش نصب میشه .

mb1372
31-08-2011, 09:55
ميگن نرم افزار android هم روش نصب ميشه.امتحان كن...

falax
31-08-2011, 11:22

این دیگه از اون حرفا بود مثل اینه که بگی تلویزیون سیاه و سفید رو میشه باهاش تصاویر hd رنگی نگاه کرد ....اگه رو گوشی طرح بشه اندروید اجرا کرد با اون تلویزیونها هم همیشه......

mb1372
31-08-2011, 13:31
ببین به جز جاوا چیز دیگه ای روش نصب میشه .
خوبه خودتم شك داري!:31:

این دیگه از اون حرفا بود مثل اینه که بگی تلویزیون سیاه و سفید رو میشه باهاش تصاویر hd رنگی نگاه کرد ....اگه رو گوشی طرح بشه اندروید اجرا کرد با اون تلویزیونها هم همیشه......
باز هم تعصب بي جا...:13:چين اگه بخاد آندرويد هم ميزنه عزيزم،با قيمت پايين
از خودم كه نمي گم اينجا رو بخون:
اين خبر رو هم تاييد نمي كنم.پرسيدم چون مي خواستم مطمئن بشم:21:

falax
31-08-2011, 15:31
خوبه خودتم شك داري!:31:

باز هم تعصب بي جا...:13:چين اگه بخاد آندرويد هم ميزنه عزيزم،با قيمت پايين
از خودم كه نمي گم اينجا رو بخون:
اين خبر رو هم تاييد نمي كنم.پرسيدم چون مي خواستم مطمئن بشم:21:
من هیچ شکی نداشتم چون میدونم معلوماتم چیه ولی دوستمون اصرار داشت که ژاپنی هستش و طرح نیست برای همین گفتم ببین چیز دیگه ای روش نصب میشه یا نه تا مطمئن بشه چینی هستش .....تعصب در مورد چی؟مگه من در مورد برند خاصی حرف زدم ؟من در مورد گوشیهای چینی وقابلیت اندروید بودنشون گفتم که هر جا ی دیگه این حرفو بزنی که گوشیهای چینی اندروید ساپورت میکنن بهت می خندن گوشیهای اچ تی سی با اون همه تکنولوژی و قدرت اندروید رو که روی بعضی مدلهاشون میشه نصب کرد به خوبی اندروید اورجینال روی گوشیهای اندروید اجرا نمیکنن حالا تو می گی......:13:

df2
31-08-2011, 21:37
جاوا.خودش میگفت یه نرم افزار روش نصب کرده فکر کنم opera mini بود یه جایی از گوشی بود اما نمیدونم کجاست.در پرانتز (شاید گوشیهای چینیه این مدل روش نشه نرم افزار نصب کرد من از مدل چینی خبر ندارم). در جواب mb1372 بگم که این مدلی که من دارم روش نمیشه برنامه های اندروید نصب کرد ولی حرف شما درسته همین مدل آیفون با سیستم عامل اندروید هم هست که قیمتش حدود 450 وامیسته که سایت گرین موبایل برای فروش گذاشته بود.
falax جان من نگفتم طرح نیست.گفتم طرح با ساخت ژاپن.

lovesick1992
04-01-2013, 13:55

bale duste aziz.. man gushi htc sensation tarhe asl daraje 1 daram ke os androide va formate apk suport mikone
man in gushio 230 toman be surate interneti va kharide posti kharidam va kamelan raziam.. vali chon cpu zaifi dare tu ejraye barnamehaye sathe bala gahi hang mikone.. keyfiate tasviresh moshabehe asle va nesbat be gimatesh gushie fogoladeie..
albatte inam arz konam ke gushi haye high copy iphone 5 ba os ios6 niz be gimate 315 toman mojude va tanha tafavotesh cpu zaif tar durbin ba keyfiate pain tar va adame vojude narm afzarhayi mesle offic
be surate pish farze..

pouyamahmoudi
13-05-2014, 11:07
سلام یعنی ارزش داره که بخریم ؟ گارنتی دارن ؟ من میخوام یک اس 4 از این آدرس بخرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نظرتون ارزش داره ؟ با این پول چه چیز دیگه ای بگیرم ؟ در ضمن یک فیلم هم از گوشی گرفته که پیشنهاد میدم ببینید !
با تشکر :n16:

alli1600
13-05-2014, 16:09
سلام من قبلا یه اپل چینی هدیه گیرم اومد و میخوام تجربیاتمو در اختیارت بذارم:
1.این گوشی سیستم عامل ندارد و فقط بعضی بازی های جاوا رو ساپورت میکنه
2.تاچ این گوشی بسیار ضعیفه و با ید خیلی روی صفحه فشار بدی تا کار کنه
3.دوربینش بدرد *******نمیخوره
4.اولش دیدم گوشی روشن نمیشه بعد فهمیدم باطری داخل گوشی لقه وبراش کوچیکه
آخرشم شب گوشیئ گذاشتم رو میزم صبح بلند شدم دیدم کار نمیکنه
به نظر من با صد تومن پول یه گوشی لمسی دسته 2 بگیر وحال کن

wrath of god
13-05-2014, 16:18
اشتباه شما این بود که بدون مشورت رفتین اپل چینی رو خریدین.....واقعا شما فکر کردید اپلی کا پولش بالای 2 ملیونه(تازه معمولی به پایین) رو با صد تومان میشه دریافت کرد؟¿:/

pouyamahmoudi
13-05-2014, 18:18
سلام یعنی ارزش داره که بخریم ؟ گارنتی دارن ؟ من میخوام یک اس 4 از این آدرس بخرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نظرتون ارزش داره ؟ با این پول چه چیز دیگه ای بگیرم ؟ در ضمن یک فیلم هم از گوشی گرفته که پیشنهاد میدم ببینید !
با تشکر :n16:

سلام
منم راهنمایی کنید
گسی از اس 4 چینی تجربیات نداره ؟

pouyamahmoudi
14-05-2014, 10:13
سلام
منم راهنمایی کنید
گسی از اس 4 چینی تجربیات نداره ؟
کسی تا حالا خرید نکرده ؟

soranstar
15-05-2014, 00:51
آخه دوستان، چه اجباریه پولتونو بابت گوشی بدین، که بجز تماس و پیام و موزیک کاری براتون نمیکنه!!!
من ۸سال پیش یه نوکیا گرفتم، تا الان هرچی بلا فکر کنید سرش آوردم، الانم مثل روز اولش کار میکنه. اگرم چیزیش بشه راحت تعمییر میشه. واسه همین هنوزم نگهش داشتم و دلم نیومده بفروشمش.
همیشه گوشی اصلی بگیرید.

Sent from my HTC One SV using Tapatalk

LOVEFORLOVE
16-05-2014, 11:29
گ.شی چینی خریدش پشیمونی داره صاحب اول اخرشم خودتی یا متلا 4 اس 400 میخری 200 ازت بر نمیدارند!!!
حال بهم زنه