PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک MMORPG جدید و جذاب Dragon Nest

صفحه ها : [1] 2

AMIR_TO
26-08-2011, 08:32
سلام
میخوام یک بازی MMORPG نسبتا کم حجم رو بهتون معرفی کنم که تو نمایشگاه E3 اخیر بهترین بازی MMORPG از نظر PVP بود :ohno::ohno::ohno:
من خودم هنوز دانلود نکردم ولی لینکه دانلود میزارم چون بنظرم باید بازی خیلی عالیییییییییی باشه
به شما هم توصیه میکنم سریع دانش کنید
اگه تعداد ایرانی ها زیاد باشه شاید بتونیم یک گیلد هم بزنیم به هر حال بازم میگم سریع دانش کنید با هم بازی کنیم:27:
یکم اطلاعات در مورد بازی
max lvl 30 هست
هر کلاس از لول 15 به بعد به 2 دو شاخه تخصیم میشه
اینم یک عکس از quest journal
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یک چیز جالبه دیگه ای هم که داره اینه که میتونی سطح سختی دانجن رو خودت انتخاب کنی که مطمئنان هرچی سخت تر باشه آیتم بهتر گیرت میاد
لینک دانلود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
این بازی کلا 4 تا کلاس داره
__________________________________________________ __________________________________________

مطلب زیر توسط کاربر گرامی، p30 arman ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تهیه شده اند:

با اینکه 2 سالی از اولین نسخه بازی میگذره ولی همچنان تکتاز ژانر action RPG هست این بازی 4 سرور و 2 پابلیشر متفاوت داره پابلیشر اول و اصلی Shanda هست که اول بازی رو توی کره جنوبی و چین راه انداخت بعد از اون Nexon بازی رو فقط برای امریکا و مدیترانه منتشر کرد و بعد از 1 ماه شرکت cherrycredits بازی رو بدون محدودیت ولی برای اسیا منتشر کرد تقریبا 2 ماهی هم میشه که خود Shanda بازی رو جداگانه برای اروپا منتشر کرده که خب از پینگ بهتری برخورداره ولی معایبی هم داره که توی جدول زیر کاملا نشون دادم که شاید انتخاب رو برای شما اسونتر بکنه البته شما توی سرور های nexon و کره امکان بازی کردن ندارید بخواطر همین من اونهارو از لیست حذف کردم

Publisher

Publisher name
چری کریدیت
شاندا گیمز ( اروپا)
شاندا گیمز ( چین)

Max LVL
60
40
70

Character Release
Warrior . Cleric. Sorcerer . Tinkerer. Academic. Archer
Warrior . Cleric. Sorcerer . Tinkerer. Archer
Warrior . Cleric. Sorcerer . Tinkerer. Academic. Archer . assassin

Player Population
High
Low
Very High

Language
English(but most phi)
English
Chinese

Average Latency
300-350
200-250
300-350

Pay to win
فروشگاه بازی بدون تاثیر نیست
تاثیر ندارد
تا حدودی تاثیر دارد

More information
امکان خرید مستقیم گیم کارت از ایران وجود دارد
در ماه اینده قرار است ماکس لول بازی به 60 ارتقاع پیدا کند
بروز ترین سرور بعد از سرور اصلی در کره

در این بازی شما با کشتن موجودات ، انجام معموریت های مختلف و ... exp ( تجربه ) کسب میکنید و لول (Level ) خودتون رو افزایش میدید هدف این بازی از بین بردن آژدها یی هست که در پی داستان خود بازی با اونها اشنا میشید شما در لول 16 اولین تغییر کلاس خودتون رو تجربه میکنید به این صورت که بعد از اینکه در تمرینی که اموزشگر خودتون براتون تدارک دیده قبول میشید میتونید از کلاس اصلی جدا شده و به اصطلاح second class خودتون رو انتخواب میکنید در لول 45 سومین تغییر رو میتونید انجام بدید در جدولی که توی لینک زیر براتون گزاشتم میتونید تمام این تغییران همراه با اسکیل هاشون رو نیز ببینید
Classes ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

معرفی کلاس های بازی

Warrior.1

این کلاس یک کلاس melee بر پایه STR هست در second job به دو رشته mercenary و Sword master تغییر کلاس میده mercenary تقریبا با ضربات سنگین و با استفاده از پتک یا تبر به مبارزه میپردازه و بیشتر نقش side tank رو بر عهده داره البته با یک build خاص میشه دمیج خوبی هم از اون گرفت Sword master . کلاس سریعتری نسبت به mercenary هست و از شمشیر برای مبارزه استفاده میکنه پایه قدرت اون در third job change که اون رو به دو دسته Moonlord و Gladiator دسته بندی میکنه متفاوته ، Moonlord برپایه int + magic damage و Gladiator Str+Pysichal Damage قرار میگیره

2. Archer

این کلاس همونطور که از اسمش پیداس در استفاده از تیر کمان مهارت داره قدرت پایه اون STR هست و در لول 16 به دو کلاس Acrobat یا Bow master تغییر میکنه Acrobat با استفاده از سلاح ( Short bow or Cross bow ) به مبارزه میپردازه و با استفاده از ضربات پا حریفش رو از پا در میاره ولی Bow master از سلاح ( Large Bow ) استفاده میکنه و ضرباتش رو از دور به حریف وارد میکنه هر دو کلاس بر پایه STR + Pyshical attack هستند و در 3rd job هم تغییری نمیکنن

3. Cleric

کلریک یک کلاس تانک / هیلر به تمام معناست در لول 16 به دو رشته کاملا متفاوت Priest یا Paladin تغییر میکنه کلاس priest با قدرت های ساپورت و هیل یکی از اعضای همیشگی پارتی ها برای دانجن رفتن هست البته قدرت های خوبی هم برای ضربه زدن به حریف با استفاده از قدرت برق داره در 3rd job به دو رشته باز هم تفاوت تقسیم میشه inquisitor یا Saint کلاس inquisitor بیشتر روی استفاده از قدرت های حجومی تبهر پیدا میکنه ولی Saint روی ساپورت یاران
Paladin هم تانک بازی هست و باف های قوی برای کم کردن ضربه حریف یا دفاع کردن در مقابل اونها داره

4. sorcerer

یک کلاس کاملا جادویی تمام قدرت های اون بر پایه Int + magic Attack هست و در second job به دو رشته متفاوت Elementalist یا Force user تغییر میکنه Elementalist بیشتر بر پایه استفاده از قدرت هایی همچون یخ و اتش هست ولی Force user بر پایه قدرت جازبه و فضا هر دو کلاس هم از Staff استفاده میکنن و برای سلاح اصلی از بین Orb / voodoo doll /book یکی رو انتخواب میکنن

5. Tinkerer

این دختر کوچولو که از زمان اینده بر اسر یه اتفاق اومده یکی از DPS های قوی بازی هست در لول 16 به دو رشته Engineer/ Alchemist تغییر پیدا میکنه
Alchemist بیشتر از مواد اتشزا یا منجمد کننده و ... استفاده میکنه و از یک سلاح به نام Bubble Blaster استفاده میکنه این کلاس یه کلاس Side support حساب میاد و میتونه دشمن رو Debuff کنه
Engineer روی ساخت روبات های مختلف تمرکز میکنه و یه کلاس DPS هست سلاح اصلی این کلاس هم Cannon هست

6. Kali

این کلاس یک کلاس close combat هست که در لول 16 به دو رشته Screamer/Dancer تغییر میکنه
Dancer : بیشتر از روح های مبارز نزدیک استفاده میکنه همچنین خودش هم از انواع حرکت های سریع بهره میبره
Screamer : با توانایی استفاده از روح های پلید و دروازه ای به سوی دنیای مردگان به دشمنش صدمه میزنه این کلاس بر خلاف کلاس Dancer بیشتر بر پایه Dark Magic + int هست

7. Assasin

این کلاس جدید فقط داخل DN China و KR قابل بازی کردن هست یک کلاس melee و بسیار سریع که فقعلا فقط یکی از Second job هاش باز شده و از Second job دوم فعلا خبری نیست ( اپدیت میشود)

AMIR_TO
26-08-2011, 09:34
هرکی دانلود کرد اسمش رو بگه

AMIR_TO
26-08-2011, 11:49
راستی تو این جا کسی هست اینو قبلان بازی کرده باشه
البته تا اونجای که میدونم بازیش جدیده

Iloveu-ALL
26-08-2011, 12:20
حجمش چند مگه؟

اینم Top 10
1. World of Warcraft
2. Tera
3. Continent of Ninth
4. Kingdom Under Fire 2
5. Blade & Soul
6.Dragon Nest
7. Everquest 2
8. Vindictus/Mabinogi Heroes
9. Lord of the Rings Online
10. Dungeons and Dragons Online Unlimited

Arrowtic
26-08-2011, 12:34
1.9 گيگه!!اون وقت اين كم حجمه؟

AMIR_TO
26-08-2011, 13:25
برای ایرانی ها نه
ولی در کل که الان همه با های جهانی 3-4 گیگ شایدم بیشتر هست این نسبتا کمه
ولی ببینید این بازی طبق لیست 6 اومه یعنی واقعا ارزششو داره و اینکه این بازی تازه اومده

AMIR_TO
26-08-2011, 21:32
من 30% شدم
کسی هنوز دان نکرده؟

AMIR_TO
28-08-2011, 07:16
من 70% شدم
هنوزکسی نیومده؟

p30 arman
28-08-2011, 11:59
آقا امیر دانلود کردی صبر کن با هم بریم ویدوئ هاش خیلی جالب بود حتما میام

AMIR_TO
28-08-2011, 12:22
شما چه کلاسی میخوای بسازی من خوندم archer قوی ترین ضربات رو داره و میتونه در حال ضربه زدن از راه دور حرکت کنه
ولی به شخصه cleric دوست دارم
راستی cleric
sub class paladin tank
sub class priest healer

---------- Post added at 01:22 PM ---------- Previous post was at 01:20 PM ----------

من به همه توصیه میکنم بییان این بازی اونجور که همه جا نوشته آلیههههههههههههه
از ما گفتن بود

p30 arman
28-08-2011, 12:26
من همه کلاس هارو نگاه کردم ولی با arch بیشتر حال کردم همونو بر میدارم:31:

---------- Post added at 02:26 PM ---------- Previous post was at 02:24 PM ----------

شما تونستی ثبت نام کنی من هر کاری کردم نشد هی مینیویسه There has been an error with the service. Please try reloading the page. !!!!

p30 arman
28-08-2011, 12:45
وایییی خدای من چه pvp قویی دارهههه واقعا هرکس نیاد نیم عمرش در فناست این ویدیوو رو نگاه کنید warrar sword man vs acrobat archer

Dante May Cry M
28-08-2011, 13:44
فکر کنم این بازی هنوز در بتا باشه ولی مطمئن نیستم حالا ولی بازیش واقعا قشنگه...
فکر کنم این بازی هم فقط با چیز پی ان بشه بازی کرد مثل Vindictus، حتی اگه نباشه هم من با این بازیکن هایی که دانلود کردن Vindictus رو فکر نمی کنم کسی بازیکن درست حسابی باشه چون هر کی اومد Vindictus بعد 2 روز دیگه همیشه Offline بود :13:
حالا شاید بعضی هاشون یه کاراکتری چیزی ساخته باشن و بدون انکه به ما بگن بازی کنن که احتمالش 10% هستش.. من الان Vindictus لول ام 67 شده 3 تا لول تا Max مونده :31:
حالا خدا کنه این بازی Global باشه و بازیکن های خوب پیدا شن که بازی رو 1،2 روزه نزارن کنار..
من هم به زودی میام بازی ولی خدا کنه Beta نباشه :20:

Little Sparrow
28-08-2011, 13:57
کپی vindictus هست.دقیقا مثل اون با این فرق که گرافیک پایین تری داره.
جفتشون hac@k and slash هستند.

Dante May Cry M
28-08-2011, 14:17
کپی vindictus هست.دقیقا مثل اون با این فرق که گرافیک پایین تری داره.
جفتشون hac@k and slash هستند.
چه ربطی به Vindictus داره که تازه کپیش باشه !
اصلا با هم مقایسه نکنید..
حالت بازی کلا با هم فرق داره..
یعنی هر بازی که حرکاتش سریع بود میشه مثل یه بازی دیگه؟
مشکل این بازی Graphic کارتونیشه که البته برای بعضی ها این مهم نیست..

p30 arman
28-08-2011, 15:16
زرشک 100% بدون وی پی نمیشه بازی کرد
اینم دلیلش !!! مردونه الان میرم یه چیز پی میگیرم اعصابم داره میریزه بهم :19:(بدون شوخی گفتم)

alivw71
28-08-2011, 15:23
vpn خدا حافظ.........
دیگه کار نمیکنه

p30 arman
28-08-2011, 15:44
اینجا جاش نیست ولی برو بچی که از سرویس چیز پی شون راضی هستن اسم یا ادرس سایت شرکتشون رو برام pm کنن

Arrowtic
28-08-2011, 16:03
فکر کنم این بازی هنوز در بتا باشه ولی مطمئن نیستم حالا ولی بازیش واقعا قشنگه...
فکر کنم این بازی هم فقط با چیز پی ان بشه بازی کرد مثل Vindictus، حتی اگه نباشه هم من با این بازیکن هایی که دانلود کردن Vindictus رو فکر نمی کنم کسی بازیکن درست حسابی باشه چون هر کی اومد Vindictus بعد 2 روز دیگه همیشه Offline بود :13:
حالا شاید بعضی هاشون یه کاراکتری چیزی ساخته باشن و بدون انکه به ما بگن بازی کنن که احتمالش 10% هستش.. من الان Vindictus لول ام 67 شده 3 تا لول تا Max مونده :31:
حالا خدا کنه این بازی Global باشه و بازیکن های خوب پیدا شن که بازی رو 1،2 روزه نزارن کنار..
من هم به زودی میام بازی ولی خدا کنه Beta نباشه :20:
تا وقتي WoW هست اكثرا ميرن WoW!!چندين دليل:
1)بسيار كامل تر
2)بدون نياز چيز پي ان
3)وجود سرورهاي فراوان پست دستتون بازه

تازگيا هم كه مولتن ليچ كينگو اورده ديگه طرفداراش 2 برابر شدن!!
اگه نياز به چيز پي ان اين بازيها برطرف بشه مطمئنن پليراشونم تو ايران چندين برابر ميشه!

p30 arman
28-08-2011, 16:13
اره ولی کسی که 1-2ساله داره wow بازی میکنه یه کمی زده میشه از بازی مثل من از وقتی اکانت اولم توی .GD بن شد اصلا حال ندارم wow بزنم ولی یه بازی این سبکی که میبینم روحم شاد میشه بعد میفهمم با چیز پی ان میره داخل اعصابم خورد میشه خخخخ

AMIR_TO
28-08-2011, 16:16
جدی چیز پی ان میخواد؟
حالا چه جوری به داداشم ثابت کنم چیز پی انشو بدم من بازی کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

p30 arman
28-08-2011, 16:24
عکسی که گزاشتمو نشونش بده

AMIR_TO
28-08-2011, 16:48
آره راست میگی دمت گرم
راستی 90% شد
من فقط یک چیز برام تعجب انگیزه
تو اطلاعات دانجن ها رو که بخونید اکثر دانجن ها نوشتن نیاز به 2 نفر یا بیشتر
یعنی این جا سیستم 3 tank 1 healer 1 dps نداره؟
فک کنم باید به فکر pvp باشم
یک خوبی دیگه
از لول 1 میتونید دانجن برید تا 30
راستی اگه شما archer میرید منم warrior میرم شایدم archer

Dante May Cry M
28-08-2011, 17:30
تا وقتي WoW هست اكثرا ميرن WoW!!چندين دليل:
1)بسيار كامل تر
2)بدون نياز چيز پي ان
3)وجود سرورهاي فراوان پست دستتون بازه

تازگيا هم كه مولتن ليچ كينگو اورده ديگه طرفداراش 2 برابر شدن!!
اگه نياز به چيز پي ان اين بازيها برطرف بشه مطمئنن پليراشونم تو ايران چندين برابر ميشه!
آقا میشه تو یک تاپیک درباره ی wow صحبت نکنید؟؟
اصلا من مگه گفتم بازیش از wow بهتره که اینارو می گی؟
فقط اگه می تونید یک بازی رو بعد از این که بازی کردید مقایسه کنید حداقل دیده باشید چی هست بازی..
تنها شباهت بازی DN با Vindictus در مدل دانجنیه بازیه فکر کنم، بقیه چی ها رو نمیشه گفت مثل هم هستن..
مثل اینکه بگیم یه بازی Marketplace داره بعد یه بازی دیگه ام چون Marketplace اش مثل اونه پس بگیم این بازیا مثل هم هستن..
هر شباهتی کپی برداری حساب نمیشه..

p30 arman
28-08-2011, 17:54
پس بازی نکنید که منم دانلود کنم خدا کنه امشب تموم بشه !!!!! من رفتم براش چیز پی ان گرفتم !!! یه لحظه نگاه کردم به خودم دیدم خریدم دارم باهاش میرم اینور اونور و هیچ سایتی بسته نیست بعد به خودم اومدم گفتم !: من واقعا خریدم؟؟؟؟؟؟خخخخخ

Arrowtic
28-08-2011, 18:09
آقا میشه تو یک تاپیک درباره ی wow صحبت نکنید؟؟
اصلا من مگه گفتم بازیش از wow بهتره که اینارو می گی؟
فقط اگه می تونید یک بازی رو بعد از این که بازی کردید مقایسه کنید حداقل دیده باشید چی هست بازی..
تنها شباهت بازی DN با Vindictus در مدل دانجنیه بازیه فکر کنم، بقیه چی ها رو نمیشه گفت مثل هم هستن..
مثل اینکه بگیم یه بازی Marketplace داره بعد یه بازی دیگه ام چون Marketplace اش مثل اونه پس بگیم این بازیا مثل هم هستن..
هر شباهتی کپی برداری حساب نمیشه..

بخش هايي از حرفم با اين قسمت حرف شما مطابق بود پس نقل قول كردم.:13:

Little Sparrow
28-08-2011, 20:06
اتفاقا خیلی هم شبیه هم هستن این دوبازی اگه گرافیکشون یکی بود.
هردو Hac@k and slash
هردو stage یا همون dungeon
هردو چیز پی ان میخوان.
مهم تر از همه هم همون دلیل اولیه است.
همه ی MMORPG ها اکثرا hac@k and slash نیستن و مدل Wow هستن.تعداد معدودی این مدل هستند که این دوتا این جورین.
پس نگین چه ربطی دارن به هم.اگه گرافیک یکسان داشتن یکی بودن تقریبا.

Dante May Cry M
28-08-2011, 20:28
اتفاقا خیلی هم شبیه هم هستن این دوبازی اگه گرافیکشون یکی بود.
هردو Hac@k and slash
هردو stage یا همون dungeon
هردو چیز پی ان میخوان.
مهم تر از همه هم همون دلیل اولیه است.
همه ی MMORPG ها اکثرا hac@k and slash نیستن و مدل Wow هستن.تعداد معدودی این مدل هستند که این دوتا این جورین.
پس نگین چه ربطی دارن به هم.اگه گرافیک یکسان داشتن یکی بودن تقریبا.
این که سبک بازی مثل هم باشه نمیگن تقلید یا کپی کردن و چیز پی ان هم که اصلا ربطی به بازی نداره فقط به شرکت منتشر کنندشه و دانجنی بودنش هم که خودم هم گفتم فقط به این میشه گفت تقلید که البته این حالت به یه دلایلیه که اینجوری می سازن و بهتره بدونید هر دو بازی از یک شرکت سازنده هستند و مگه حالت hac@k and slash بده آخه؟ من نمی دونم اینو چرا تقلید می دونی وقتی هزار تا بازی مثل این حالت هست.. حالا MMORPG نباشه بازی های دیگه که هستن..مثل بازی های x360 و بازم می گم این یک ویژگی خوب بازی محسوب میشه نه بدی یا تقلید..

Little Sparrow
28-08-2011, 20:46
مگه من گفتم بده؟گفتم کپی Vindictus هست.
گفتم بده؟تازه ناشر dragon nest توی امریکای شمالی همون Nexon سازنده ی Vindictus هست.
من نگفتم بده vindictus نقل قول کن اگه پیدا کردی.اون پست اول هم برای این ویرایش کردم که نوشته بودم hac@k and slash بدون @ برای همین شده بود --.
موفق باشید.

Dante May Cry M
28-08-2011, 21:03
مگه من گفتم بده؟گفتم کپی Vindictus هست.
گفتم بده؟تازه ناشر dragon nest توی امریکای شمالی همون Nexon سازنده ی Vindictus هست.
من نگفتم بده vindictus نقل قول کن اگه پیدا کردی.اون پست اول هم برای این ویرایش کردم که نوشته بودم hac@k and slash بدون @ برای همین شده بود --.
موفق باشید.
خوب کپی Vindictus معمولا معنی میده که این یه بدی یا ضعف بازیه خوب.. راست می گی بگو مثل Vindictus قشنگه خوب :31:
شرکت سازندش هم منم وقتی می گم هر دو از یک شرکت ساخته شدن منظورم اینه که هر دو توسط یک شرکت که میشه Nexon ساخته شدن دیگه..
hac@k and slash هم که یه ویژگی خوب بازیه یا بهتره بگیم تمام خوبی بازیش به همینه ! :46:

p30 arman
28-08-2011, 21:12
بابا یکم دعوا کنید خیلی وقته توی p30 دعوا نداشتیم حال نداریم :31: شوخی کردم به دل نگیرید به دندون بگیرید

راستی من دقیق نگرفتم تفاوت اساسی
Sharpshooter با Acrobat چیه دوزاریم هنوز یه کمی کجه

p30 arman
28-08-2011, 21:19
سرعت دانلودر بازی چطوریه اگه پایینه بریم از mmo دانلود کنیم

Little Sparrow
28-08-2011, 21:37
ارمان تنت میخاره ها :31:شوخی///
دانلود کرد کسی بگه جدی جدی چیز پی ان میخواد یا نه.چون شک دارم من.خیلی هم شک دارم.اینجارو ببینین

بازی توسط چند ناشر برای جاهای مختلف ریلیز شده.

p30 arman
28-08-2011, 22:01
دیگه اب از سر ما گزشته ما ویپی رو خریدیم نخواد میریم داخل بخواد بازم میریم داخل !! :31: فردا اگه دانلود شد چک میکنم خبر میدم
کی تونسته ثبت نام کنه من هنوز نتونستم !!!

من هر کاری کردم نتونستم ثبت نام کنم هی تند تند ارور میداد پس دانلود نمیکنم تا مشکلم رفع بشه

AMIR_TO
29-08-2011, 05:19
من دانلود کردم
داره آپدیت میشه

AMIR_TO
29-08-2011, 05:38
شما با لینکه من گرفتی یا لینک پیدا کردی؟
ver چنده؟

AMIR_TO
29-08-2011, 05:58
اگه از لینک من گرفتین ورژن 16 بود باید تا 21 آپدیت بشه که حدوده 20 مگ آپدیته

AMIR_TO
29-08-2011, 06:29
اههههههههههههههه
نمیره تو بازی
یک اروری میده
فک کنم به خاطر نصب نبودن درایور کارت گرافیکه
گذاشتم دانلود شه

p30 arman
29-08-2011, 10:16
اههههههههههههههه
نمیره تو بازی
یک اروری میده
فک کنم به خاطر نصب نبودن درایور کارت گرافیکه
گذاشتم دانلود شه
شما ثبت نام کردین؟

AMIR_TO
29-08-2011, 11:30
آره قبل از دانلود

---------- Post added at 12:30 PM ---------- Previous post was at 12:30 PM ----------

اگه ثبت نام نکنید اصلا لانچر باز نمیشه

AMIR_TO
29-08-2011, 11:49
انجمن بازی رو چک کردم
خیلی ها مشکل منو داشتن
مشکل همون چیز پی انه
فقط جاهای خاصی رو ساپورت میکنه

---------- Post added at 12:49 PM ---------- Previous post was at 12:48 PM ----------

اینو ببینید این دقیقا مشکلش مثله منه پست دوم هم توضیح داده چرا
خیلی ها این مشکل داشتن تو انجمنش

p30 arman
29-08-2011, 12:23
خب دوستان ویپی نمیخواد فقط باید نسخه sea رو دانلود کنید فکر کنم

AMIR_TO
29-08-2011, 14:58
جدی؟
کجاش نوشته؟

---------- Post added at 03:56 PM ---------- Previous post was at 03:53 PM ----------

آره آخره توضیحش نوشته ولی از کجا معلوم تو sea ایران پشتیبانی میشه یا نه
به نظر من ریسک نکنیم با همین با چیز بازی کنیم

---------- Post added at 03:58 PM ---------- Previous post was at 03:56 PM ----------

این هم ماله نسخه اروپایی فکر کنم

نمیدونم اروپایی هست یا نیسه ولی این sea هست

p30 arman
29-08-2011, 18:36
نه اخه برای ثبت نام هم مهدودیت نداشت مثل سایت قبلی

AMIR_TO
29-08-2011, 19:27
قبلی محدودیت نداشت

p30 arman
29-08-2011, 21:02
برای من داشت بدون ویپی نتونستم ثبت نام کنم

AMIR_TO
30-08-2011, 18:45
وایییییییییییییییی
بازیش چقدر قشنگه من فعلا لول 5 هستم وریور دارم
ولی واقعا اگه بازی نکنید نصف امرتون بر فتاست شایدم همش
خیلی عالیه

Iloveu-ALL
30-08-2011, 18:50
وایییییییییییییییی
خیلی عالیه

یعنی از wow بهتره؟

p30 arman
30-08-2011, 19:00
به به i love you اگه امروز نمیومدی شک میکردم !!!!!! اقا یه نفر میتونه بره برای من اکانت بسازه؟؟؟ مردونه؟؟ هر کاری کردم نشد بات هر سروری وصل میشم نمیزاره امریکا کانادا هنگ کنگ !!!!! که معلوم بشه که من sea رو دانلود کنم یا اصلی رو

Iloveu-ALL
30-08-2011, 19:37
به به i love you اگه امروز نمیومدی شک میکردم !!!!!! اقا یه نفر میتونه بره برای من اکانت بسازه؟؟؟ مردونه؟؟ هر کاری کردم نشد بات هر سروری وصل میشم نمیزاره امریکا کانادا هنگ کنگ !!!!! که معلوم بشه که من sea رو دانلود کنم یا اصلی رو

چطور مگه؟ :46:

شرمنده اگه اسپم شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

p30 arman
30-08-2011, 19:38
ما که با vp هم نمیونیم ثبت نام کنیم!!!!! چه برسه بدون vp:31:

Iloveu-ALL
30-08-2011, 19:41
ما که با vp هم نمیونیم ثبت نام کنیم!!!!! چه برسه بدون vp:31:

:18: :18: :18: لامصب من پست مو نداده جوابمو داد (شوخی :10: )

p30 arman
30-08-2011, 19:54
راستش من داخل dragon nest sea راحت بدون ویپی ثبت نام کردم حالا نمیدونم توی بازی هم ویپی میخواد یا نه خبرت میکنم اگه نخواست

Dante May Cry M
30-08-2011, 22:35
راستش من داخل dragon nest sea راحت بدون ویپی ثبت نام کردم حالا نمیدونم توی بازی هم ویپی میخواد یا نه خبرت میکنم اگه نخواست
من می تونم ثبت نام کنم، اگه خواستی بگو یکی بسازم :31:
من خودم ام فردا احتمال زیاد میام بازی :46:

p30 arman
30-08-2011, 23:42
وایییییییییییییییی
خیلی عالیه

یه چنتا شات ازبازی بزار حال کنیم !! ولی هیچی بهتر از aRCH نیست !!! اگه میخوای با هم قوی بشیم من SHARP برمیدارم تو هم sword چیزای خفنی میشن

AMIR_TO
31-08-2011, 07:06
آره
تو آموزش بازی نوشته آرچر خیلی ضرباتش سنگینه
من هم warrior رو میخوام sword کنم
فقط یک بدی کوچولو که من دیدم که شاید خیلیییییییی ها بدشون نیاد اینه که باید همش کوثست های داستان بازی رو بری
کوئست متفرقه داره ولی تا لول همیشه کم تر xp میداده
راستی یکم از داستان اول بازی
اول بازی نشون میده
2 تا دختر دارن فرار می کنن
پست سرشون رو نشون میده چند تا جنه سبز دونباله شونن(10 تاشون کناره هم با 2 تا از لول های من میمیرند)
بعد کوچیکه میخوره زمین اون یکی تا میاد دستشو بگیره یک هو رئیس اونا میاد می برتش(بزرگرو میبره)
بعد یک ما صدا دختر کوچیکرو میشنویم که داره گریه زاری میکنه
می میرید اون جن ها رو به راحتی می له میکنین
دختر رو میبرهین شهر بعد یک عالمه کوست داره که هسش نیست تعریف کنم ولی بیشترشیک کارو باید انجام بدی
بری دانجن جارو کنه(منظورم اینه که هم رو بکشی)و آخرش ببینی دختر رو بردن یک جای دیگه بازی بری اونجا باز ببینی بردن یک جای دیگه
یک چیز دیگه اینکه اصلان اونا به تو حمله نمیکنن یعنی تو باید بهشون حمله کنی

---------- Post added at 08:06 AM ---------- Previous post was at 08:04 AM ----------

راستی کله بکش بکش فقطططططط فقططططططط تو دانجه تازه دانجن های اول بازی 1 نفره است
من که عاشق PVE هستم میخوام تو بازی PVP کار بشم

p30 arman
31-08-2011, 10:01
من می تونم ثبت نام کنم، اگه خواستی بگو یکی بسازم :31:
من خودم ام فردا احتمال زیاد میام بازی :46:

بساز من دیشب تا 50% دانلودش کردم

Dante May Cry M
31-08-2011, 12:06
بساز من دیشب تا 50% دانلودش کردم
این آیدی رو اد کن yahoo mail اتو بگو حداقل :31:
Sub.zero9d@yahoo.com

Arrowtic
31-08-2011, 12:33
V*P*N mikhad??bebakhshid far30 nadaram
PVP chetore toosh??mesle wow rahat ba ye h zadan joine bg mishe?

p30 arman
31-08-2011, 13:02
V*P*N mikhad??bebakhshid far30 nadaram
PVP chetore toosh??mesle wow rahat ba ye h zadan joine bg mishe?

چنتا پست قبل یه ویدیو از pvp گزاشتم نگاه کن عاشقش میشه vp هم میخواد کانادا و امریکا

Dante May Cry M
31-08-2011, 13:39
چنتا پست قبل یه ویدیو از pvp گزاشتم نگاه کن عاشقش میشه vp هم میخواد کانادا و امریکا
حالا که چیز پی ان داری خب Vindictus ام بیا حال می کنیا :31:
حالا فعلا بریم همین DN البته :20:

p30 arman
31-08-2011, 14:18
حالا که چیز پی ان داری خب Vindictus ام بیا حال می کنیا :31:
حالا فعلا بریم همین DN البته :20:

حالا ببینیم چی میشه !! :31: شاید اصلا راهمون ندادن بیایم DN

AMIR_TO
31-08-2011, 14:34
من فعلا از vpn مجانی استفاده میکنم ولی یک خورده سرعتت کم میشه چون مجانیه
اینم سایتش

p30 arman
31-08-2011, 14:49
من که خریدم راضی هم هستم 3000 تومن

Dante May Cry M
31-08-2011, 17:55
آقا من دارم میرم تو بازی، اگه کسی هست بیاد بریم با هم بازی کنیم :31:
منم Warrior برداشتم، آخه Class های دیگش 2 تاش زنن :20:
ما که رفتیم سرور Elena.. اگه جای دیگه ای رفتید تقصیر خودته که نگفتی کدوم سروری ..

AMIR_TO
31-08-2011, 18:35
همون که زده new؟
اگه آره من هم هستم
اسم کاراکتز من فک کنم این بود(خخخخخخ)
GreenFighter

Dante May Cry M
31-08-2011, 18:43
همون که زده new؟
اگه آره من هم هستم
اسم کاراکتز من فک کنم این بود(خخخخخخ)
GreenFighter
بیا با هم بریم دیگه پس.. اسم من DanteMayCryM
ادت کردم دیدم offline ای :41:
Friend Bonus ام داره تازه اگه با هم مرحله هارو بریم :31:

p30 arman
31-08-2011, 18:45
نامردا ااااا وایسید منم بیام بعد شما pro میشید من تازه میشم noob!!!!!:31:

AMIR_TO
31-08-2011, 18:51
لول!!!!!!!!
بازیش خیلی سادست بیای 1 ساعته یاد میگیری

p30 arman
31-08-2011, 18:54
اقا امیر من بعد از این بازی میخوام Vindictus رو هم بازی کنم شما هم میای؟

AMIR_TO
31-08-2011, 18:55
آره
احتمال زیاد میام حالا که چیز هم جور شد

---------- Post added at 07:55 PM ---------- Previous post was at 07:55 PM ----------

من آن شدم
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AMIR_TO
31-08-2011, 20:31
آرمان جان اصلا نگران آیتم نباش
من یک فول ست آرچر دارم خخخخخخخخخخخخخخخخخ
2 برابر ایتم های وریور آیتم آرچر دارم بیشتر شاید 3 هم برابر خخخخخخخخخخخخ
تو دانجن فقط آیتم آرچر به من رسید خخخخخ
راستی dante جان شما بانک ندید؟من اینوتوریم فوله فوله اون جاهای هم که 1 دیقیقه کاری نمیکردم داشتم آیتم های بدو میریختم دور

p30 arman
31-08-2011, 21:17
راستی جنتا سوال
باس هاش چطوریه؟ ( مختصر و مفید بتوضیح!)

لگ ؟؟؟داره نداره ؟؟

باگ ؟؟؟؟؟داره نداره؟

بازی کن خوب داره یا نه خلوته!؟

شما با کانادا وصل میشی یا امریکا؟

Dante May Cry M
31-08-2011, 23:36
راستی جنتا سوال
باس هاش چطوریه؟ ( مختصر و مفید بتوضیح!)

لگ ؟؟؟داره نداره ؟؟

باگ ؟؟؟؟؟داره نداره؟

بازی کن خوب داره یا نه خلوته!؟

شما با کانادا وصل میشی یا امریکا؟
من که الان لول ام 10 هنوز Boss سختی ندیدم، همرو همین جوری می زنی می میرن.. ولی حال میده کلا :31:
لگ تقریبا 0، حتی با خارجی ها.. چون کلا همه به سرور وصل میشن نه اینکه یکی Host بشه بقیه Join شن..
باگ نه فکر نکنم، اگر هم باشه درست می کنن :20:
بازیکن ام زیاد داره با اینکه 5 تا سرور داره بازم زیاد هست بازیکن دور و ورت.. اولشه تازه ، روز به روز شلوغ تر هم می شه..
من با کانادا وصل میشم..

Dante May Cry M
01-09-2011, 08:19
کجایی آقا آرمان ؟ بیا بریم بازی چند تا آیتم بهت بدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه هستی یاهوت ام On شو..

AMIR_TO
01-09-2011, 08:45
چه زود لول آپ میکنی
من وقتی خسته میشم اینو بازی میکنم فورا انرژی برگردونده میشه
آرمان جان کی میای؟

p30 arman
01-09-2011, 11:39
اگه ما شانس داشتیم اسممون رو میزاشتیم ارمانشانس ! دیشب اینترنت وسطاش قطع شده بود دانلودم تا 80% رفته بود ولی دیگه نرفته بود الانم که حجم ندارم بزارم صبح دانلود بشه میره برای فردا !:37:

p30 arman
01-09-2011, 11:49
کجایی آقا آرمان ؟ بیا بریم بازی چند تا آیتم بهت بدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه هستی یاهوت ام On شو..

راستی مطمعا هستی ;i vindictus ساعتی 40 mb حجم میبره؟

Dante May Cry M
01-09-2011, 12:47
راستی مطمعا هستی ;i vindictus ساعتی 40 mb حجم میبره؟
نمی دونم ولی اینجور که می گن ساعتی 70MB اینا مصرف داره ولی من که سرعت دانلود ام 30kb/s هستش فوق فوقش ساعتی 80،90MB با IDM دانلود می کنم، چه جوری این بازی بخواد با نهایت سرعت دانلود کنه آخه..
تنها چیزی که ممکنه اینه که بازیش با سرعت های پایین تر مصرف اش کمتر باشه و با سرعت های بالاتر مصرف اش بالاتر باشه و به اندازه ی اصلیش مصرف کنه.. شاید هم این اندازه ی مصرفی که سرویس ADSL ات می نویسه یه جورایی زیاد باشه... حالا نمی دونم :31:

p30 arman
02-09-2011, 06:21
دوستان من بیخیال این بازی شدم با من مشکل داره هرکاری میکنم لانچر نمیاد بالا میره توی سایت پلی هم میزنم میگه
To play a game, you must first update your account information.
ولش کن بازی که اینقدر گیر بده بازی نیست @!^#^ هه همون wow بهتره مثل ادم میاد بالا مثل ادم ادم بازی میکنه مثل ادمم خارج میشه احتمالا Vindictus همینطوره اونم بیخیالش دشدم
حالا اون مشکل بالا حل شده حالا موقع اومدن لانچر میگه lancher initialization failed

اونم حل شد دیگه داخل بازی که میرم صفحه لوگین نمیاد میگه با ساپورت تماس بگیرید !!! بیخیالش گور بابای این جور شرکتای بازی ! ریخته همچین بازی هایی توی mmo اگه یه باحالشو پیدا کردم میام اینجا میگم

Dante May Cry M
02-09-2011, 07:59
دوستان من بیخیال این بازی شدم با من مشکل داره هرکاری میکنم لانچر نمیاد بالا میره توی سایت پلی هم میزنم میگه
To play a game, you must first update your account information.
ولش کن بازی که اینقدر گیر بده بازی نیست @!^#^ هه همون wow بهتره مثل ادم میاد بالا مثل ادم ادم بازی میکنه مثل ادمم خارج میشه احتمالا Vindictus همینطوره اونم بیخیالش دشدم
حالا اون مشکل بالا حل شده حالا موقع اومدن لانچر میگه lancher initialization failed

اونم حل شد دیگه داخل بازی که میرم صفحه لوگین نمیاد میگه با ساپورت تماس بگیرید !!! بیخیالش گور بابای این جور شرکتای بازی ! ریخته همچین بازی هایی توی mmo اگه یه باحالشو پیدا کردم میام اینجا میگم
اگه از اول Register شدن و ساخت Acc برای همیشه از یک چیز پی ان استفاده کنی هیچ مشکلی پیش نمیاد خب...
تمام اون مشکل هات به خاطر اینه که IP یت تغییر کرده به خاطر همین برای امنیت IP اولی این اتفاقا افتاده..
من هر وقت یادم میره چیز پی ان اصلی یم رو وصل کنم همینجوری میشه.. مثلا می نویسه برای بازی کردن بازی رو دانلود کنید یا اینکه میگه از سایت login شید که همش هم چرته، چون من وقتی چیز پی ان ام رو وصل می کنم به راحتی میره تو بازی هیچ مشکلی ام ندارم..
الان یه بار دیگه یه Acc بساز یا بزار من برات بسازم درست میشه !

AMIR_TO
02-09-2011, 08:39
ارور آخر رو بگو
فک کنم شبیه ارور من بود

p30 arman
02-09-2011, 09:08
حالا فعلا با osu سرگرمیم !:31: عصر ببینیم میتونیم این مشکل اخری رو حل کنیم یا نه! این بازی هم فکر کنم سرورش توی پنتاگون هست که اینقدر امنیت گزاشتن براش!!!!!

Dante May Cry M
02-09-2011, 15:23
حالا فعلا با osu سرگرمیم !:31: عصر ببینیم میتونیم این مشکل اخری رو حل کنیم یا نه! این بازی هم فکر کنم سرورش توی پنتاگون هست که اینقدر امنیت گزاشتن براش!!!!!
چی شدی آرمان ؟؟
محو بازی osu شدی؟ lOl
بیا درستش کنیم دیگه !
چرا کسه دیگه ای نمیاد حالا؟ :31:
این فروم انگار کلا 10 نفر بازدید کننده داره :13:

Dante May Cry M
05-09-2011, 15:04
آقا بازیش از لول 10 به بعد تازه سخت میشه و باید گروهی برید تا تو درجه سختی Abyss دووم بیارید :31:
Boss اش هم نیاز به Dodge داره مگر نه همچین میزنن که از Full HP برسید به Half HP یا پایین تر میرسه ! چون اصلا نمی زاره به زمین بیوفتید !
من الان دارم بازی می کنم یه آرچر دارم لول 10 و یه واریور دارم لول 15 که کلاسه Sword-Man هم شدم :5:
اگه کسی بیاد من بهش با پول یا آیتم هم می تونم کمک کنم !
اینم ScreenShot از کاراکتر من و محیط بازی :

p30 arman
05-09-2011, 21:03
خب برو بچز ما هم با تاییدیه وزارت ارشاد نامه از بیت رهبری تلاش مضاعف دوستان ما در نیروی انتظامی و مرکز مبارزه با مواد مخدر تاییدیه وزارت بهداشت و استخاره گرفتن از امام جمعه تهران و گرفتن اجازه واردات اطلاعات بر بیت بر ثانیه از گمرک جمهوری اسلامی ایران و توکل بر خدا و زد کردن نود هفت خان رستم وارد بازی شدیم :31:

Dante May Cry M
07-09-2011, 21:54
آقا ما شدیم لول 23 واریور ، آرمان هم شد لول 15 آکروبات :31: حرکات و Skill هامون و ببینید کف می کنید :8:
اینو ببینید کف کنید بعد شما هم بیاید !

یک نفر دیگه هم قراره فردا وارد بازی بشه :20:

p30 arman
08-09-2011, 00:11
حال میکنی ویدئو رو ها البته اینم اضافه کنم این لول هنوز نیومده و ماکس لول 24 هست فعلا

p30 arman
08-09-2011, 17:22
اینم عکس کاراکتر من

p30 arman
12-09-2011, 00:46
برو بچز نیومدن !!! خیلی بازیش باحاله ! من حالا با warriar بازی میکنم lvl18:31:

Iloveu-ALL
18-09-2011, 23:40
کسی دیگه این رو بازی نمی کنه؟
تاپیک خوابیده!

Witcher6610
19-09-2011, 09:38
من نمی دونستم تاپیک داره!
نه من بازی می کنم...!
یه Archer دارم Icantfind

Dante May Cry M
19-09-2011, 10:07
من نمی دونستم تاپیک داره!
نه من بازی می کنم...!
یه Archer دارم Icantfind
کدوم سرور رفتی؟
باید بیای سرور اولیه که New هم هست چون من و آرمان تو این سرور داریم بازی می کنیم !
بیا PvP Ladder خیلی حال می دهد :31: البته اگه لولت 24 هستش..
من 2 تا لول 24 دارم ، آرمان هم یه لول 22 داره و یه لول 18

Witcher6610
19-09-2011, 10:34
کدوم سرور رفتی؟
باید بیای سرور اولیه که New هم هست چون من و آرمان تو این سرور داریم بازی می کنیم !
بیا PvP Ladder خیلی حال می دهد :31: البته اگه لولت 24 هستش..
من 2 تا لول 24 دارم ، آرمان هم یه لول 22 داره و یه لول 18
نه من حدود 10 هستم..
آره قراره لول 24 شدم بیام منظورت از اولیه Green Wood هست دیگه؟

Dante May Cry M
19-09-2011, 11:39
نه من حدود 10 هستم..
آره قراره لول 24 شدم بیام منظورت از اولیه Green Wood هست دیگه؟
LoLz
اون که اسمه Town یا Village بازیه .. سرور رو اوله بازی انتخاب می کنی ، اولین چیزی که انتخاب می کنی تا بری تو بازی انتخاب سروره
بازیش 4 تا سرور داره اینه اسماشون : Elena - Argenta - Gerrant - Velskud
ما داریم تو سرور Elena بازی می کنیم.. برو یه کاراکتر دیگه تو این سرور بساز ، من میام کمک می کنم 1 ساعته 15 شی :31:

Witcher6610
19-09-2011, 11:55
LoLz
اون که اسمه Town یا Village بازیه .. سرور رو اوله بازی انتخاب می کنی ، اولین چیزی که انتخاب می کنی تا بری تو بازی انتخاب سروره
بازیش 4 تا سرور داره اینه اسماشون : Elena - Argenta - Gerrant - Velskud
ما داریم تو سرور Elena بازی می کنیم.. برو یه کاراکتر دیگه تو این سرور بساز ، من میام کمک می کنم 1 ساعته 15 شی :31:
حرف من اصلا اشتباه نبود برو نگاه کن :
Server List :
Green Wood....
حالا این چیزی که شما می گی رو باید کجا عوض کرد؟

Dante May Cry M
19-09-2011, 12:12
حرف من اصلا اشتباه نبود برو نگاه کن :
Server List :
Green Wood....
حالا این چیزی که شما می گی رو باید کجا عوض کرد؟
بازی رو کامل بزن Exit ، بعد دوباره بازی رو بیار ، بعد اولین صفحه ای که میاد انتخاب سروره که باید Elena رو بیاری تا با هم باشیم.. باید دوباره یه کاراکتر دیگه بسازی ، چون یک سروره دیگه بازی می کردی ، تو یکی از صفحه های تاپیک گفته بودیم سرور اولی که New هم هست داریم بازی می کنیم ، باید نگاه می کردی..:31:
وقتی تو سرور Elena کاراکتر ساختی اسمه کاراکترتو بگو تا ادت کنم بیام کمک..

Witcher6610
20-09-2011, 21:16
بازی رو کامل بزن Exit ، بعد دوباره بازی رو بیار ، بعد اولین صفحه ای که میاد انتخاب سروره که باید Elena رو بیاری تا با هم باشیم.. باید دوباره یه کاراکتر دیگه بسازی ، چون یک سروره دیگه بازی می کردی ، تو یکی از صفحه های تاپیک گفته بودیم سرور اولی که New هم هست داریم بازی می کنیم ، باید نگاه می کردی..:31:
وقتی تو سرور Elena کاراکتر ساختی اسمه کاراکترتو بگو تا ادت کنم بیام کمک..
اولین صفحه ای که میاد Login هست...
بعدش هم همین Green Wood و اینجور چیزا این چیزی که شما می گی نداره:10:

Dante May Cry M
20-09-2011, 22:21
اولین صفحه ای که میاد Login هست...
بعدش هم همین Green Wood و اینجور چیزا این چیزی که شما می گی نداره:10:
تو این عکس Elena رو می بینی انشاالله؟
Elena رو بیار بعد کاراکتر بساز اگه یه سرور دیگه بازی می کردی، بعد بیا اسمه کاراکترت رو بگو اد کنمت....
آیدی یاهوت رو هم بده plz ...
فکر کنم شما ورژن Sea رو دانلود کردید !!
باید اینو دانلود کنی تا با هم باشیم ! :

alivw71
20-09-2011, 22:42
میخام بدونم این بازی های سبک rpg چطوریه باید چی کار کنیم . از سبکای دیگه قشنگ تره؟
چطوریه.
من خیلی دوست دارم بدونم گروهیه. یا نه ؟
قبیله ای؟ چطوریه؟

Arrowtic
20-09-2011, 22:57
MMORPG ها این طورین که شما یک آدم میسازی و با انجام دادن کوئست و کشتن موجودات هی لول آپ میشی.همشون توشون میشه دو راهو پیش گرفت:PVE PVP
PVE طوریه که شما و یاراتون با باس های بازی میجنگید و ازشون آیتم میفته و تقسیم میکنید.خیلی گروهیه.هر باس استراتژی مخصوص داره و باید همه بدوننشو خیلی هماهنگ باشید.
PVP نبرد مقابل دیگر افراده که تو بازی های مختلف فرق داره.البته اکثر بازی ها Battleground دارن.طورین که شما میری توش و دو گروه هستن افراد(تو اکثر بازی ها طوریه که دو گروهن همیشه که مقابل همن) و با هم میجنگید.
WoW مثلا آرنا هم داره که 2 به 2 یا 3 به 3 یا 5 به 5 میرید و میجنگید.اینم گروهیه.
کلا تو این بازی ها هماهنگی حرف اولو میزنه.معمولا هم شما اول هدفت لول آپ به ماکزیمم لوله و بعدشم گرفتن آیتم بهتر.

Witcher6610
20-09-2011, 23:34
من دیگه حوصله ندارم یه بازی جدید دانلود کنم...
بیخیال شو Plz!

Dante May Cry M
21-09-2011, 00:12
میخام بدونم این بازی های سبک rpg چطوریه باید چی کار کنیم . از سبکای دیگه قشنگ تره؟
چطوریه.
من خیلی دوست دارم بدونم گروهیه. یا نه ؟
قبیله ای؟ چطوریه؟
این بازی Fastest Online Action Game هستش به خاطر Skill های زیاد و جذاب و کنترل بازی هست چون بازی با WASD حرکت و با ماوس به صورت مستقیم ضربه می زنید. ( یعنی اینجوری نیست که دو تا کلیک کنی بعد کاراکترت خودش بره بزنه ، خودت باید کنترل کنی) حالت گروهی بازی هم این جوریه که شما یه Room می سازید و تعیین می کنید چه Dungeon با چه درجه سختی می خواید برید و اسم میزارید بعد منتظر میشید تا بقته Join شن کمک کنن، البته می تونید از بین Room های دیگران هم هر کدوم خواستید رو انتخاب می کنید.
حالت PvP خیلی جذاب و معتاد کننده ای داره چون یه حالت 1vs1 داره به اسم Ladder که میرید تک به تک با یکی دیگه مبارزه می کنید هر کی Pro تر باشه برنده میشه و Ranking اش میره بالا ، تو این حالت با هر پیروزی به Rating شما اضافه میشه و با هر شکست Rating شما کم میشه که اگه حریفتون Rating بالایی داشته باشه و شما برنده بشید Rating بیشتری میده و اگر هم ببازید کمتر از Rating اتون کم میشه و یا بر عکس...
حالت Endless Battle هم داره که 16 نفره Max اشه و معنیش اینه که هیچ وقت تموم نمیشه اینجا.. البته برنده و بازنده داره ولی دوباره شروع میشه..
حالت Room سازی هم داره برای PvP که میرید یه Room می سازید با دوستان یا مردم مبارزه می کنید با Custom Setting ای که Host تعیین می کنه و Max اش هم 16 نفرس ..
بازیش در حالت عادی یا PvE حالت Dungeon ای هستش و هر Dungeon داری 5 تا Difficulty هستش : Easy - Normal - Hard - Master - Abyss که تو درجه سختی Master و Abyss معمولا گروه 4 نفره لازمه چون خیلی سختن بعضی هاشون، ولی اگه Armor و اسلحه درست حسابی جور کرده باشی دیگه تنها هم میشه اکثرشون رو Abyss هم رفت :20:
هر Armor و اسلحه ی بازی تا 15 درجه می تونن تقویت یا Enhance بشن که هر چی بالاتر باشه قدرت اسلحه یا Amor میره بالاتر ولی از +6 به بعد امکان داره Item ای که دارید Enhance می کنید کلا بشکنه.. ولی بجاش از +6 به بالا Stats ای که به Item اضافه میشه ، بیشتر میشه مثلا بیشتر Damage اسلحه میره بالا ، در +4 شدن Item درصد موفقیت آمیز بودنEnhance فکر کنم 75% هستش و هر چی میره بالاتر این درصد شانس 5% ، 5% کمترو کمتر میشه تا اینکه +12 به 13 15% و +14 به +15 1% امکان موفقیت آمیز بودن داره !
در لول 24(که فعلا Max Lvl بازی هستش) هم یک Dungeon هست که حالت Raid داره و خیلی هم سخته که باید حتما با یه گروه 4 نفره به اینجا برید که Item های خیلی خوبی هم Drop میشه، ولی هفته ای 7 بار میشه اینجارو رفت..
چیزای دیگه بازیشم وقتی اومدید تو بازی می گم بهتون :21:

من دیگه حوصله ندارم یه بازی جدید دانلود کنم...
بیخیال شو Plz!
نمی تونی شبا بزنی دانلود شه؟ 1هفته ام بکشه بالاخره میای با هم بازی می کنیما :31:

Witcher6610
21-09-2011, 00:58
نه دیگه! من فقط تا جمعه می تونم بازی کنم ارزش دانلود رو نداره!:46:
ایشالا تابستون بعدی!:10:

p30 arman
23-09-2011, 08:25
به به به به میبینم که برو بچز افتادن توی ترک نت و میخوان بچسبن به درس به به به به ولی خدا وکیلی DN با همه mmorpg های دیگه فرق میکنه :31:

Dante May Cry M
26-09-2011, 01:02
بازی تا 2 روزه دیگه یعنی 4 شنبه قرار یه Update بیاد واسش که Lv Cap میره به 32 و اینا اضافه میشه :
1 - 250 Achievement جدید
2 - 500 تا Quest جدید
3 - 10 تا Dungeon جدید
4 - Raid Battle جدید
5 - Skill های جدید
6 - اسلحه ها و آرمور های جدید
7 - Title های جدید...
بازی واقعا خیلی قشنگ تر میشه !
چیز پی ان Free هم موجوده کسی خواست میدیم بهش ! هیچی ام Lag نداره..

p30 arman
29-09-2011, 12:33
اپدیت هم اومد خیلی بازی قشنگ شده واقعا وقتی ادم دنجن میره کیف میکنه !!! اپدیت هم حدود 150 m باید باشه

Dante May Cry M
12-10-2011, 22:14
آقایون الان ما فقط 3 نفر هستیم که بازی می کنیم، توقع بیشتری میره برای این بازی !
این بازی رو هر جا ببینید جزء بهترین بازی های MMORPG خواهید دید و در سایت معروف MMOSite هم این بازی رو جزو بهترین های این ماه یعنی September نام برده !
بازی خیلی PVP قشنگ و جذابی داره و گیم پلی بی نظیر ! حیف از دست بدید!
فقط ساعتی 20MB مصرف داره ! و خیلی هم کم لگ داره، فقط کافیه بازیرو دانلود کنید که فقط همین قسمت سختشه که 2GB هستش... :31:
بعد از دانلود خوشتون میاد و پشیمون نمیشید و بهتره بدونید من 3تا کاراکتر دارم، یکی Swordsman لول 32 ، یکی Mercenary لول 24 و یکی Sharshooter لول 20 و p30 arman هم 3 تا کاراکتر داره ، یکی Mercenary لول 32 یکی Acrobat لول 17 یکی Swordsman لول 10 !

p30 arman
12-10-2011, 23:11
مرتیکه 4.99 چرا اطلاعات میدی:31: حالا اومدیم ما خواستیم با یکی از کاراکترا حال گیری کنیم :21:

Dante May Cry M
13-10-2011, 20:16
مرتیکه 4.99 چرا اطلاعات میدی:31: حالا اومدیم ما خواستیم با یکی از کاراکترا حال گیری کنیم :21:
مرتیکه kkk اطلاعات دادم ببینم کسی محل می زاره اصلا، دیدم نخیر ! خبری نیست !!
اول که تاپیک زده میشه ، همه میرن این حجم رو پیدا کنن ببینن زیره 100MB هست اگه بود دیگه میرن بازی یعنی چیزی جز حجم واسشون مهم نیست و البته اگه همین حجم پایین تر هم باشه کسای بیشتری رو میبینی که در تاپیک پست میدن... :13:
همه میرن بازی های 2D زیر 10MB بازی می کنن فقط Lol
یا دیگه فوقش میرن wow که شدیدا خزه هر کی بپرسی چی بازی می کنی میگه wow و مطمئن هستم که فقط دور و وره 30% از بازیکن های هستن که از wow سر در میارن و اگه من برم همشونو حریفم ! :21: مگر یه عده خیلی اندکی که بازی رو فقط به خاطر شلوغی و ایرانیا و موجود بودن در گیم نت بازی نکنن ، که تقریبا پیدا نمیشه اصلا یا زیره 10% ! بقیه فقط میرن کارایی بقیه رو تقلید می کنن ببینن چه اتفاقی رخ میده lOl و اینجور که من دیدم حتی Respawn موب ها برای خیلی هاشون سواله ! :13:

p30 arman
14-10-2011, 00:19
ههه هه نبودی acro دیدم در حد تیم ملی 2 تا sword ریختن سرش نتونستن 20% جونشو بزنن طرف خیلی pro بود منم زدم acro رو اوردم 18 خخخخ 3 تا 1v1 زدم نفله کردم همرو ! میارمش 32 :31:

kingstreet
17-10-2011, 01:54
هنوز کسی بازی میکنه اینو دان کنیم؟^^

kingstreet
17-10-2011, 11:59
کسی اینو بازی میکنه ما هم دانلودش کنیم^^؟

Dante May Cry M
17-10-2011, 15:54
کسی اینو بازی میکنه ما هم دانلودش کنیم^^؟
آره آقا .. ما سه نفریم داریم بازی می کنیم... من و p30 arman اکثرا با همیم !
شما هم بیای خوشحال میشیم :10:

kingstreet
17-10-2011, 16:42
آره آقا .. ما سه نفریم داریم بازی می کنیم... من و p30 arman اکثرا با همیم !
شما هم بیای خوشحال میشیم :10:
ایول خوبه به زودی منم اضافه میشم^^
راستی من از این لینک گرفتم مشکل که نداره؟

Dante May Cry M
17-10-2011, 22:15
ایول خوبه به زودی منم اضافه میشم^^
راستی من از این لینک گرفتم مشکل که نداره؟

نه بابا از اینجا بگیر !
download2.nexon.net/Game/DragonNest/FullVersion/DragonNestSetupV45.exe
ببخشید دیر جواب دادم ، به سایت سر نزده بودم :41:

kingstreet
18-10-2011, 01:55
نه بابا از اینجا بگیر !
download2.nexon.net/Game/DragonNest/FullVersion/DragonNestSetupV45.exe
ببخشید دیر جواب دادم ، به سایت سر نزده بودم :41:
حله مرسی جواب دادی به زودی ملحق میشم بهتون.:10:

Dante May Cry M
18-10-2011, 11:16
حله مرسی جواب دادی به زودی ملحق میشم بهتون.:10:
کدوم کلاس رو می خوای برداری؟:20:

بازی MMO کردی تا حالا یا اولین باره؟:25:

kingstreet
18-10-2011, 13:29
کدوم کلاس رو می خوای برداری؟:20:

بازی MMO کردی تا حالا یا اولین باره؟:25:
:31: اولین باره:دی دلیلشم تو از این سبک خوشم میاد:46:
یا آرچر یا واریور.

Dante May Cry M
19-10-2011, 00:14
آرمان اینو نگا ! :18:

همه نگا کنید , PvP رو حال کنید اصلا ! سرعت به شدت بالاس !
کاش منم بازیم مثل این Sharpshooter بشه :31:
آرمان هم مثل این Acrobat بشه دیگه بدجوری PvP حال میده ! :21::27:

Dante May Cry M
19-10-2011, 19:52
:31: اولین باره:دی دلیلشم تو از این سبک خوشم میاد:46:
یا آرچر یا واریور.
آقا کی میای حالا ؟ چند روز دیگه؟
فردا هم قراره یه Update بیاد که گفتن گیم پلی بازیرو می خوان بهترش کنن :21:
البته آپدیت های این بازی کلا کم حجم هستن...

p30 arman
19-10-2011, 21:14
چرت میگن الان میخوان با این اپدیت !^!^!#^!#$$ به بازی !!! مثلا هر نفری رو که توی pvp میکشی اون شخص میتونه بهت 1 بار فحش بده خخخخخ:31:

دادا شما هم نه طرف ارچر بیا نه واریر اگه میخوای pvp بشی cleric بردار خیلی خره!!!!در حد تیم ملی

Dante May Cry M
19-10-2011, 22:56
چرت میگن الان میخوان با این اپدیت !^!^!#^!#$$ به بازی !!! مثلا هر نفری رو که توی pvp میکشی اون شخص میتونه بهت 1 بار فحش بده خخخخخ:31:

دادا شما هم نه طرف ارچر بیا نه واریر اگه میخوای pvp بشی cleric بردار خیلی خره!!!!در حد تیم ملی
چرت نگو باو اینارو بخون می فهمی ، فکر کنم می خوان این Ladder رو هم درست کنن Search اش رو که اگه درست کنن عالی میشه !

Greetings, Adventurers!

We hope you’re all enjoying Saint’s Haven and are looking forward to “Release the Hellhound,” the next Dragon Nest content update. While it’s important to continue expanding the world of Dragon Nest and bring you bigger and better adventures to experience, it’s just as important to also improve the basic gameplay experience. To this end, The Dragon Nest team will be implementing a complete server optimization on Wednesday, October 19, 2011.
The Dragon Nest server optimization will allow the team to update the database to more powerful, more secure hardware and generally offer a better gameplay experience for Dragon Nest adventurer.

و آقای kingstreet من و آرمان هر چی کلاس واریور و آرچر هست رو برداشتیم ، شما بین Elementalist ، Mystic ، Paladin ، Priest رو یکدوم رو انتخاب کن اونو بیار که دیگه تکراری نشه !

یک توضیحاتی هم می دم که بخونی و انتخب کنی :

Elementalist : این کلاس دومین درجه کلاس Sorcerrer هستش که یک زن جادوگر که از آتش و یخ و این جور عنصر ها استفاده می کنه... خیلی ضربات قوی داره که میشه با یک Combo درست حسابی حتی یک بازیکن واقعی رو تقریبا یکجا کشت !

Mystic : این کلاس هم یکی از انتخب های کلاس اولیه Sorcerrer هستش که قابلیت هایی از جاذبه گرفته تا وایسوندن وقت و سنگ بزرگ بر سر دشمن ظاهر کردن و از این جور چیزا داره که Combo هایی حتی تا 700 تا هم در جاهای نسبتا شلوغ می زنه !

Paladin : از کلاس Cleric شروع میشه و در لول 15 شما انتخاب می کنید که Paladin یا Priest شوید. کلاس Paladin از ضربه های نزدیک استفاده می کنه و کلا این کلاس Cleric مثلا کلاس مقدسی هستش و از صلیب مسیحیا و حرکاتی که اسماشون توش Holy به معنی مقدس استفاده می کنه و برق و اینا هم استفاده می کنه و به خودش Heal یا جون هم میده و Buff های زیادی داره مثلا دفاع از خود از طرف هر ضربه ای برای یک مدت کوتاهی..

Priest : این کلاس هم از کلاس Cleric هستش و این کلاس از اسکیل های Heal یا جون دهنده بیشتری استفاده می کنه و بیشتر کلاس پشتیبانی کنندس و از یک چیزهایی که شبیه صلیب هستن هم استفاده می کنه که اینجوریه که اونارو به زمین میندازه و اون ها از خود برق یا Heal خارج می کنند که به دشمن برق زده شود و به خودتون و دیگر دوستاتون Heal بدید...

kingstreet
20-10-2011, 01:04
خب بازی رو که دان کردم منتظرم اینترنتم وصل شه الان سرعتش زیاد نیست میترسم بازی کند باشه نشه خوب بازی کرد.
و Dante May Cry M ممنون از راهنماییت خیلی کمک کرد. احتمالا Elementalist یا Priest ورمیدارم.

Dante May Cry M
20-10-2011, 21:16
خب بازی رو که دان کردم منتظرم اینترنتم وصل شه الان سرعتش زیاد نیست میترسم بازی کند باشه نشه خوب بازی کرد.
و Dante May Cry M ممنون از راهنماییت خیلی کمک کرد. احتمالا Elementalist یا Priest ورمیدارم.
آقا نمیشه رفت بازیا ، Server های بازی Down ان تا فردا یعنی جمعه...
فردا ام رفتی بازی برو سرور Elena چون ما اونجا بازی می کنیم :46:
اسم کاراکترهای من : TargestisT , DanteMayCryM , LioNSeeKer
اسم کاراکتر های p30arman هم : greenrain , spiderdragon , lionpipo
همرو آد کن Friend که بیام پیشت :31:
راستی چیز پی ان آمریکا یا کانادا هم داری ؟

kingstreet
21-10-2011, 01:23
آقا نمیشه رفت بازیا ، Server های بازی Down ان تا فردا یعنی جمعه...
فردا ام رفتی بازی برو سرور Elena چون ما اونجا بازی می کنیم :46:
اسم کاراکترهای من : TargestisT , DanteMayCryM , LioNSeeKer
اسم کاراکتر های p30arman هم : greenrain , spiderdragon , lionpipo
همرو آد کن Friend که بیام پیشت :31:
راستی چیز پی ان آمریکا یا کانادا هم داری ؟
باشه ادد میکنم.
چیز پی ان کانادا دارم:10::21:

p30 arman
21-10-2011, 10:10
ووووو هاااا
اینجارو بچه ها !!!! این خبر خوبه

The adventurers of Dragon Nest continually challenge the forces of evil in a mighty crusade to save the world. But from the depths of the Abyss comes a new challenge sure to test even the mightiest of heroes. As the Hellhounds are released, you must prepare to face their lord, the mighty Cerberus!

و اینم خبر بد <<<

Due to a connectivity issue, the Elena and Velskud severs are down for an extended maintenance.
The Dragon Nest team is currently working on the solution. Unfortunately, we do not have an estimate as to when they will be back up.

kingstreet
21-10-2011, 15:51
سلام یه مشکل اساسی من وقتی play میزنم نمیره تو بازی کلا اتفاقی نمیوفته:41:

Dante May Cry M
21-10-2011, 16:50
سلام یه مشکل اساسی من وقتی play میزنم نمیره تو بازی کلا اتفاقی نمیوفته:41:

اول اینکه برو جایی که بازیرو نصب کردی و بازیرو با فایل dnlauncher اجرا کن تا دیگه لازم نباشه از سایت بازیرو بیاری...
دوم اینکه سرور Elena بازی هنوز تو Maintenance هستش ، یعنی هنوز Down هستش و نمیشه وصل شد به این سرور :41:
سوم اینکه ID Yahoo خودت رو بده تا چیزی شد یا سرور دوباره Up شد بهت بگیم :46:
آیدی من اینه :
Sub.zero9d@yahoo.com

Dante May Cry M
21-10-2011, 21:01
آقایونی که مشکل دانلود این بازی قشنگ و کم نظیر در گیم پلی رو داشتن به این سایت برن و با تنها 800 تومان بازی Dragon Nest رو خرید کنید !!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدPing بازی خیلی عالی هستش و مصرفش هم 20MB در ساعت هستش :21:
اینم دو تا عکس از بازی :

kingstreet
21-10-2011, 23:14
اول اینکه برو جایی که بازیرو نصب کردی و بازیرو با فایل dnlauncher اجرا کن تا دیگه لازم نباشه از سایت بازیرو بیاری...
دوم اینکه سرور Elena بازی هنوز تو Maintenance هستش ، یعنی هنوز Down هستش و نمیشه وصل شد به این سرور :41:
سوم اینکه ID Yahoo خودت رو بده تا چیزی شد یا سرور دوباره Up شد بهت بگیم :46:
آیدی من اینه :
Sub.zero9d@yahoo.com
میدونم لانچرو میزنم بد که play میکنم بعد برنامه HSUpdate باز میشه بعد که بسته میشه هیچی نمیشه:41:

p30 arman
21-10-2011, 23:27
خودتو خسته نکن زیاد dante میدونه من از لانچر که هیچی از ثبت نام مشکل داشتم تا توی بازی !!!! حل میشه :10:

kingstreet
21-10-2011, 23:31
:31: خوبه هنوز امید هست.:10:

Dante May Cry M
22-10-2011, 12:15
میدونم لانچرو میزنم بد که play میکنم بعد برنامه HSUpdate باز میشه بعد که بسته میشه هیچی نمیشه:41:
شاید باید بیشتر صبر می کردی تا بازی هم Load بشه :23:

kingstreet
22-10-2011, 13:59
:19: صبر که زیاد صبریدم :41: نرم افزارای مورد نیازش هم میگی شاید از اونا باشه.:10:

Dante May Cry M
22-10-2011, 14:43
:19: صبر که زیاد صبریدم :41: نرم افزارای مورد نیازش هم میگی شاید از اونا باشه.:10:
اینجا پایین سایت چند تا برنامه گذاشته اگه می خوای اونارو بگیر...

ولی بعید می دونم از اینا باشه ، کلا 1 بار چیز پی انت رو قطع کن بعد بازیرو اجرا کن ببین چی میشه..

Dante May Cry M
22-10-2011, 15:04
من در یک سایت دیگه یک تاپیک در مورد بازی DragonNest زدم که کامل تر هستش و توضیحات بیشتری داره که اینجا هم می زارم تا شما هم استفاده کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
میخوام یک بازی MMORPG رو بهتون معرفی کنم که تو نمایشگاه E3 اخیر بهترین بازی و سریع ترین بازی MMORPG از نظر PVP ( مبارزه تن به تن بازیکن های واقعی ) و گیم پلی بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه تعداد ایرانی ها زیاد باشه شاید بتونیم یک گیلد هم بزنیم به هر حال بازم میگم سریع دانش کنید با هم بازی کنیم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این بازی ساعتی بین 20MB تا 30MB در ساعت مصرف می کنه و حجم بازی 2GB هستش که اصلا مهم نیست ! چون شما می تونید به این سایت برید و بازی رو فقط با قیمت 800 تومان خریداری کنید !
سایت خرید بازی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید این بازی Fastest Online Action Game هستش که به خاطر Skill های زیاد و جذاب و کنترل بازی هست چون بازی با WASD حرکت و با ماوس به صورت مستقیم ضربه می زنید. ( یعنی اینجوری نیست که دو تا کلیک کنی بعد کاراکترت خودش بره بزنه ، خودت باید کنترل کنی)

معرفی کاراکتر ها :

در این بازی 4 کلاس و شخصیت وجود داره و تمام کلاس ها از LvL یا لِول 15 به دو شاخه تقسیم میشوند که به این شاخه ها 2nd Job می گن که به ترتیب زیر هستند : ( البته در لول 45 به 3rd Job هم خواهید رسید)

کلاس Warrior :

در ابتدا از شمشیر بزرگ ( GreatSword ) یا تبر ( Axe ) یا چَکش ( Hammer ) استفاده می کنه و حرکات و Combo های بسیار سریع و کشنده ای چه در PvP و چه در PvE ( مبارزه با غیر بازیکن های واقعی ) دارد.

کلاس های 2nd Job :

1 - Swordsman : این کلاس از Greatsword استفاده می کنه و بسیار کلاس سرعتی و حجومی هستش و از Combo های سریع و پست سر هم زیادی استفاده می کنه.

2 - Mercenary : این کلاس از چکش یا تبر استفاده می کنه و به تانک شبیه هستش و ضربات محلک و بسیار قوی ای استفاده می کنه و دفاع و جون بالایی هم داره اما سرعت آن کمی پایین تر هستش که اصلا به چشم نمیاد و یکی از قوی ترین ها در PvP و همینطور PvE هستش !

کلاس Archer :

این کلاس در ابتدا از تیرکمان کوتاه ( Shortbow ) یا تیرکمان بلند ( Longbow ) یا Crossbow استفاده می کنه و در مبارزه از راه دور مهارت بالایی دارد و ضربات و Combo های بسیار قوی بهره می برد.

کلاس های 2nd Job :

1 - Sharpshooter : این کلاس از تیرکمان بلند و Crossbow استفاده می کند و فقط از راه دور مبارزه می کند که Skill های بسیار زیادی برای جلوگیری کردن دشمن از نزدیک شدن به شما و یا فرار کردن با پریدن به آن طرف دشمن و بصورت همزمان ضربه زدن در هوا می باشد که انتخاب بسیار خوبی برای حرفه ای ها هستش چون با حرفه ای شدن در استفاده از Skill ها شما دیگه ضربات بسیار کمی رو دریافت خواهید کرد !

2 - Acrobat : این کلاس از تیرکمان کوتاه استفاده می کند و همان طور که از اسم کلاس پیداس یک آکروبات هستش که باعث میشه Combo های بسیار طولانی و شدیدا قدرتمندی داشته باشد و مهارت این کلاس بیشتر در مبارزه از راه نزدیک هستش و حرفه ای شدن در این کلاس می تونه حریف حتی واقعی رو در عرض مدت کوتاهی از بین ببره !

کلاس Cleric :

این کلاس در ابتدا از گرز ( Mace ) یا Flail یا Wand استفاده می کنه که از ترکیب ضربات فیزیکی و جادویی استفاده می کند.

کلاس های 2nd Job :

Paladin : از گرز یا Mace استفاده می کند ، کلاس Paladin از ضربه های نزدیک استفاده می کند و کلا این کلاس Cleric مثلا کلاس مقدسی هست و از صلیب مسیحیا و حرکاتی که در اسم-اشون Holy به معنی مقدس وجود داره استفاده می کنن و برق و اینا هم استفاده می کنه و به خودش Heal یا جون هم میده و Buff های زیادی داره مثلا دفاع از خود از طرف هر ضربه ای برای یک مدت کوتاهی. این کلاس واقعا یکی از بهترین ها هستش چون Skill های مفید بسیاری داره و تقریبا حرف اول در PvP رو میزنه !

Priest : این کلاس از اسکیل های Heal یا جون دهنده بیشتری استفاده می کنه و بیشتر کلاس پشتیبانی کنندس و از یک چیزهایی که شبیه صلیب هستن هم استفاده می کنه که اینجوریه که اونارو به زمین میندازه و اون ها از خود برق یا Heal خارج می کنند که به دشمن برق زده شود و به خودتون و دیگر دوستاتون Heal بدید...

کلاس Sorceress :

یک زن جادوگر که فقط از جادو در مبارزه استفاده می کند و بسیار قدرتمند نیز می باشد .

کلاس های 2nd Job :

Elementalist : زنی جادوگر که از آتش و یخ و این جور عنصر ها استفاده می کند... خیلی ضربات قوی داره که میتونه با یک Combo درست حسابی حتی یک بازیکن واقعی رو تقریبا یکجا بکشه !

Mystic : این کلاس قابلیت هایی از جاذبه گرفته تا وایسوندن وقت و سنگ بزرگ بر سر دشمن ظاهر کردن و از این جور چیزا داره که Combo هایی حتی تا 700 تا هم در جاهای نسبتا شلوغ می زنه !

PvE ( مبارزه با غیر بازیکن های واقعی ) :

بازی به حالت Dungeon ای هستش به این صورت که شما برای خرید آیتم یا تقویت اسلحه و یا تشکیل Party و یا هر کاری نظیر این ها در شهر یا Town اقدام می کنید و بعد به Portal هایی می روید که هر کدومشون شما رو به یک Dungeon یا مرحله خواهند برد.
هر Dungeon به 5 درجه سختی تقسیم شده که در درجه سخت تر آیتم های بهتری به دست خواهید آورد که به این نام ها هستن : ( به ترتیب از آسان به سخت )
Abyss , Master , Hard , Normal , Easy
وقتی شما در یک مرحله بمیرید ، می تونید خودتان از یک آیتمی استفاده کنید که روزانه 5 تا به هر کس داده میشه و خودتان را دوباره احیا کنید یا اگر این آیتم رو نداشتید ، دوستان یا اعضا گروهتان هم می تونند از یک آیتم مخصوص زنده کردن دیگر اعضا گروه استفاده کنند و شما رو زنده کنند.
در پایان هر مرحله Boss هایی هم وجود دارد که در درجه سختی Abyss شما باید 2 Boss را همزمان از پا در بیارید . پس از پیروزی در یک مرحله شما میزانی XP یا تجربه کسب خواهید کرد و با رسیدن این XP به یک میزان مشخص شما LvL Up خواهید شد که می تونید Skill های جدیدی رو تمرین یا یاد بگیرید و یا از اسلحه های قویتری که LvL بالاتری لازم داشتند استفاده کنید.

PVP ( مبارزه تن به تن بازیکن های واقعی ) :

حالت Ladder :

Ladder در این بازی بسیار جذاب و معتاد کنندس چون با یک ویژپی به نام Rating همراهه و با مبارزه کردن امتیازاتی هم داده میشه که با این امتیاز ها اسلحه و چیز هایی میشه گرفت که هیچ جای دیگه ای گیر نمیان! Rating بازی به این صورت هستش که با هر پیروزی به Rating شما افزوده میشه و با هر شکست Rating شما کمتر میشه که باعث میشه همه در تلاش برای پیروزی باشن ! Rating در این بازی Ranking هم داره که Rank شما و Top10 رو نمایش می ده.. در مبارزات Ladder می تونید مبارزه ی دیگران هم تماشا کنید و از آن ها تجربه ای کسب کنید و یا لذت ببرید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالت Room :
در این حالت شما یا دیگران یک Room یا اتاق مبارزه می سازید و منتظر می شوید دیگران به Room شما بیان تا با هم مبارزه کنید ، در این حالت هم پس از هر مبارزه به شما Medal هایی داده میشه که با آن ها آیتم های بسیار خوبی رو می تونید تهیه کنید !
می تونید یک Room بسازید و بر روی آن Password یا رمز هم بزارید و بعد با دوستاتون به تمرین یا مسابقه بپردازید .
Room هایی هم وجود داره که حالت Endless یا تمام نشدنی هستن که خود GM ها اونارو گذاشتند و همیشه این Room ها وجود خواهند داشت. در این Room بردن و باختن هم وجود داره اما به سرعت دوباره بازی شروع میشه .

من و چند تا از دوستان هم داریم این بازی رو انجام میدیم که من یک Swordsman لول 32 و یک Mercenary لول 25 و یک Sharpshooter لول 32 دارم و یکی از دوستام هم یک لول 32 و یک لول 26 داره و هر روز هم با هم داریم بازی می کنیم !

توصیه می کنم حتما بیاید بازی کنید چون واقعا گیم پلی جدید و بی نظیری در سبک خودش داره و بهتره بدونید سایت GameSpot به این بازی امتیاز 8.5 هم داده !

تنها مشکل بازی اینه که نیاز به چیز پی ان آمریکا یا کانادا داره که با این حال هم ارزشش رو داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تصاویری از محیط بازی :

و در نهایت :

سایت اصلی بازی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانلود بازی با حجم 1.93GB :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخرید بازی با قیمت 800 تومان ! :

Dante May Cry M
22-10-2011, 15:37
آقایون بلاخره این اتفاق افتاد : :21:

Dear Players,

As you may know we recently experienced an extended downtime on the West game servers. The server optimization for West is finally complete and we are happy to announce that the game servers are available once more for your enjoyment!

As a thank you for bearing with us during this time we have these giveaways and events planned for our players.

Note: all times are in Pacific.

West Server:

10 Magnifying Glasses
8 Goddess Teardrops
3 Red Army Commander Seals
120 hours Cash item extension
50% Bonus EXP Oct. 22-23 7 AM-7 PM (+ Will to Power Event 7 PM- 10 PM)
50% Bonus Drop Oct. 22-23 7 AM-10 PM
700 Bonus Empowerment Points Oct. 22-23 11 AM

Will to Power Event's [Party Time] and [Drive for 32!] will be extended by 4 days until Oct. 29.

Dante May Cry M
22-10-2011, 20:56
آقا چی شد پس؟ درست نشده هنوز؟
چرا یک بار صبح پست میدی یک بار هم نصف شب بعد دوباره همینو فرداش هم تکرار می کنی؟ LoL
زودتر بیای خیلی بهتره ها ! چون الان Event هستش و XP به تقریبا 2x هستش :31:
وقتی تشکر می کنی یه جوابی هم بده لطفا ..

kingstreet
22-10-2011, 22:24
آقا چی شد پس؟ درست نشده هنوز؟
چرا یک بار صبح پست میدی یک بار هم نصف شب بعد دوباره همینو فرداش هم تکرار می کنی؟ LoL
زودتر بیای خیلی بهتره ها ! چون الان Event هستش و XP به تقریبا 2x هستش :31:
وقتی تشکر می کنی یه جوابی هم بده لطفا ..
شرمنده :دی مشکل حل گشته مونده یه چیزپی ان :10:.:11:

kingstreet
23-10-2011, 01:41
الان بازیش کردم :5: بعد چطوری باید ادد کنم؟!:31:

Dante May Cry M
23-10-2011, 08:29
الان بازیش کردم :5: بعد چطوری باید ادد کنم؟!:31:
اسم کاراکترت رو بگو من آدت می کنم :5:

kingstreet
23-10-2011, 11:33
pezhman :10:

Dante May Cry M
23-10-2011, 15:58
KingStreet هم اومد و لول 11 شد و قراره Paladin هم بشه :31:
بازیش 800 تومن و ارزش داره ها ! lol ... یه چند نفر دیگه بیان یه Guild ایرانی بزنیم !

AMIR_TO
23-10-2011, 18:23
من میخوام بیام ولی وقتی اجرا میکنم میگه باید بازی رو دانلود کنی
ولی من بازیم نصبه و با بازی اجرا میکنم
ولی بازم گیر میده

Dante May Cry M
23-10-2011, 19:21
من میخوام بیام ولی وقتی اجرا میکنم میگه باید بازی رو دانلود کنی
ولی من بازیم نصبه و با بازی اجرا میکنم
ولی بازم گیر میده
این به خاطر چیز پی انته ... اول برو اونجایی که بازیرو ریختی ، بعد بازیرو با فایل dnlauncher اجرا کن تا بازی مستقیم اجرا بشه..
بعد هم برو با همون چیز پی ان اولت وصل شو و Password ات رو عوض کن ، درست میشه...

kingstreet
23-10-2011, 20:02
:31: بازم مشتری اومده بسپارش به دانته مشکلتو حل میکنه.:10:

AMIR_TO
23-10-2011, 20:33
اکانت جدید بسازم مشکلم حله؟
آخه اون چیز پی انه فری بود الان جدا گرفتم

Dante May Cry M
23-10-2011, 21:28
اکانت جدید بسازم مشکلم حله؟
آخه اون چیز پی انه فری بود الان جدا گرفتم
خوب بساز مشکلی نیست :46:
از الان تا 5:30 صبح فردا 50% XP بیشتر میده :31:

kingstreet
24-10-2011, 01:00
من lvl 15 شدم بلد نبودم پالادین شم :31: فردا یادش بده^^

p30 arman
24-10-2011, 21:39
dante سر کار گزاشتی مارو؟؟؟؟؟ tear ها که trade نمیشه که برادر من !!!!! :41:

p30 arman
27-10-2011, 01:41
امشب اپدیت جدید میاد برید حال کنید!!!!!!! یه dun جدید لباس جدید Halloween و یه سبک pvp جدید

p30 arman
28-10-2011, 10:40
وای پسر درجه hell چه سخته ولی اجب ایتمایی میده !!!!! هر ایتمش حداقل 700-800 میارزه ولی هر دور رفتن 75 گلد میخواد تا Crest بخری براش !!!!!! هیچکی بازی نمیکنه؟>؟؟؟؟؟؟؟

kingstreet
28-10-2011, 11:25
:19: من بازی میکنم lvl 16 ام ولی نتونستم هنوز پالادین شم:13:

p30 arman
28-10-2011, 16:21
تو انجام تست گیر کردی؟؟؟؟؟:31: اگه خواستی یوزر پستو بده ببینم میتونم برم !!!! acro منو dante رفت خخخخخخ

kingstreet
28-10-2011, 16:36
تو انجام تست گیر کردی؟؟؟؟؟:31: اگه خواستی یوزر پستو بده ببینم میتونم برم !!!! acro منو dante رفت خخخخخخ
تستی نیومد که!!!!:23:
user:pezhool_kingstreet@yahoo.com
pas:2624979

Dante May Cry M
04-11-2011, 16:23
اقايون ما اثباب كشي كرديم به خاطره همبن يه ١،٢ هفته اي نبودم ، به زودي يه adsl مي گيريم بعد دوباره ميام :5:

kingstreet
04-11-2011, 17:23
نبودیا دانته سان دلمون برات تنگ شده بود:دی

p30 arman
04-11-2011, 18:09
اقايون ما اثباب كشي كرديم به خاطره همبن يه ١،٢ هفته اي نبودم ، به زودي يه adsl مي گيريم بعد دوباره ميام :5:

نمیخواد بیای ! تازه یه دو سه هفته ای هست از شرت خلاص شدیم داریم پیشرفت میکنیم :27:

ramin vao
09-11-2011, 02:37
اومدم که بگم این بازی رو نسخه sea میشه بدون چیز پ ان بازی کرد با همین ای پی ایران ..
قبلا نمیشد اما دیروز دوباره اینستال کردم دیدم رفت تو بازی سروراش هم شلوغ هست.
راستی برای افزایش inventory و storage باید با پول واقعی گرفت یا از راهای دیگه هم میشه؟
چون خیلی نیاز هست بای.

p30 arman
09-11-2011, 09:50
میتونی داخل فروم بازی تاپیک بزنی و بگی که چی لازم داری و در مقابلش چقدر پول میدی بعد کسی که قبول کرده تو پول رو براش mail میکنی اون هم ایتم مورد نیازتو gift میکنه

ramin vao
10-11-2011, 12:27
میتونی داخل فروم بازی تاپیک بزنی و بگی که چی لازم داری و در مقابلش چقدر پول میدی بعد کسی که قبول کرده تو پول رو براش mail میکنی اون هم ایتم مورد نیازتو gift میکنه

یادمه تو بازی fiesta این روش بود ولی انقدر دزدی میشد که نگو روش خطرناکیه ..
شاید خریدم اما یکم گرونه فعلا 10 دلار شارژ کردم حسابم رو تو بازی
در کل سبک بازی خیلی قشنگه اصلا هم لگ نداره شاید بخاطر سرور sea هست
خوبیش اینه که شبا خلوته اما روزا خیلی شلوغ هست با تایم ما هماهنگ هست ..

p30 arman
10-11-2011, 13:31
ماکس لول اونجا چنده؟

ramin vao
10-11-2011, 20:35
ماکس لول اونجا چنده؟

والا من تازه 3 روزه وارد بازی شدم خودمم لول 15 هستم
درست نمیدونم ولی فکر کنم 32 باشه چون زیاد دیدم .. شایدم 40!
راستی چقدر این بازی جمعیت داره تو شهر ادم گم میشه بین مردم..

p30 arman
10-11-2011, 22:26
چه کلاسی هستی؟ منم شاید وقت کردم نسخه sea رو دانلود کردم

ramin vao
11-11-2011, 08:34
چه کلاسی هستی؟ منم شاید وقت کردم نسخه sea رو دانلود کردم

warrior. بیشتر بازیکنها هم وار هستن mercenary هم انتخاب کردم با axe
کلا بازیهای mmorpg وقت گیره اگه ادم زیاد روشون وقت نزاره نمیتونه پیشرفت کنه

p30 arman
11-11-2011, 11:30
حواست باشه همه اسکیل هارو ترین کنی
مخصوصا اسکیلی که یه شیلد ابی رنگ روت میندازه که باعث میشه stun نشی ! و برای pvp حتما از axe استفاده کن

p30 arman
24-11-2011, 15:12
منم sea رو دانلود کردم دارم بازی میکنم ادد کنید

Lionpipo

ramin vao
03-12-2011, 01:22
والا من 1 هفته هست که مشکل پینگ دارم همش تو بازی دی سی میشم
به پارس انلاین هم زنگ میزنم میگن مشکل سراسری هست ..
فعلا که بیخیال شدم با این وضعیت تا بعد ببینیم چی میشه
بعد این بازی همش کارمون شده دانجن رفتن یجورایی ادم خسته میشه
بازیهای open world جذابیت بیشتری دارن

p30 arman
03-12-2011, 09:34
خب شما وقتی 32 شدی و وارد pvp شدی دیگه اصلا نمیتونی دل بکنی لول اپ یه کمی حوصله سر بره ولی وقتی برسی 32 خیلی بازی حال میده مخصوصا که نسخه sea گزینه 3v3 leader رو هم داره که من فقط دارم اپ میکنم برای اون!

Dante May Cry M
18-12-2011, 11:42
آقایون منم بعد از عمری برگشتم و تصمیم به دانلود نسخه Sea کردم فردا هم 90% میام تو بازی :31:
فقط نمیدونم چه کلاسی بشم :23:

kingstreet
18-12-2011, 13:46
نسخه sea رو بدون وی پی ان میشه بازی کرد دیگه؟
بعد لینکش کجاست؟!:دی

p30 arman
18-12-2011, 15:43
آقایون منم بعد از عمری برگشتم و تصمیم به دانلود نسخه Sea کردم فردا هم 90% میام تو بازی :31:
فقط نمیدونم چه کلاسی بشم :23:

بیخود کردی میخوای بیای:21::27:
من میگم میای یا نه میگی نه بعد میای اینجا پست میزاری؟؟؟

---------- Post added at 05:43 PM ---------- Previous post was at 05:42 PM ----------

نسخه sea رو بدون وی پی ان میشه بازی کرد دیگه؟
بعد لینکش کجاست؟!:دی

اره وی پی ان نمیخواد

اینم سایتش

در ضمن این اواترتم خز شده یه چیز دیگه بزار :27::31:

kingstreet
18-12-2011, 17:21
اول بابت لینک دستت درست و عمریش آواتارو عوض کنم حالا چرا یو سی سی رو گذاشتی؟!:دی
راستی باید با کارکتر جدید بازی کنیم؟
رجیستر هم میخواد؟!
زدم دان.

p30 arman
18-12-2011, 17:29
اول بابت لینک دستت درست و عمریش آواتارو عوض کنم حالا چرا یو سی سی رو گذاشتی؟!:دی
راستی باید با کارکتر جدید بازی کنیم؟
رجیستر هم میخواد؟!
زدم دان.

سی سی دیگه به خودم مربوطه :27:

اره کاراکتر جدید باید بسازی
حتما ele بسازید واقعا قوی شده یا کلریک بسازید اونم قویه دور بر وارییر و ارچر نرید:13:

kingstreet
18-12-2011, 21:22
رجیستر رو نگفتی با همون یوزر قبلم میتونم تو اینم وارد شم.

سی سی دیگه به خودم مربوطه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عجبO_o

اره کاراکتر جدید باید بسازی
حتما ele بسازید واقعا قوی شده یا کلریک بسازید اونم قویه دور بر وارییر و ارچر نرید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اتفاقا میخواستم آرچر بردارم ولی حرفت سنده پس همونی که گفتیو برمیدارم^_^

p30 arman
18-12-2011, 22:52
فقط بهتون بگم پینگ به شدت ضایع هستا!!!! یعنی داخل SH برای من اینقدر لگ میگیره که بعضی وقتا تا پورتل بخواد باز بشه یه دو سه دقیقه ای طول میکشه!!

در مورد رجستر هم اره دوباره باید رجستر کنی:31:

درضمن هرچی دم دستتون اومد بردارید بفروشید چون خیلی میارزه گرون ترین ایتم بازی حداکثر 10k قیمتشه!!!

Dante May Cry M
20-12-2011, 09:37
آقا من 2 بار دانلود کردم بازیرو ، یه بار Full Client یه بار هم Multiple Part ، هر کدوم هم وقتی می خوام نصب کنم وسطش Error میده و خراب میشه و بازی نمیاد !! :13:
بی خیال شم پس؟ :2:

p30 arman
20-12-2011, 10:05
باید دراگون نست قبلی رو پاک کنی بعد اینو نصب کنیا!

Dante May Cry M
20-12-2011, 10:40
باید دراگون نست قبلی رو پاک کنی بعد اینو نصب کنیا!
جدی گفتی؟ lol
رفتم پارت آخر رو دوباره DL کردم بعد زدم نصب ، نصب شد تموم شد بلاخره :31:
حالا بیا DN بینیم چه جوریاس ، Yahoo هم On شو !
کدوم سروری ؟؟

Ehsan Fire
20-12-2011, 15:44
اقا ما این نسخه sea یا هرچی که این دوستمون لینکشو گذاشته بود گذاشتم واسه دانلود فقط یه چیزی! تو کدوم سرور بهتره بازی کرد یا ایرانی توش بیشتره؟

kingstreet
22-12-2011, 12:59
:d منم امشب اضاف میشم نتم قطع بود^^

Ehsan Fire
22-12-2011, 14:25
اقا ما دان کردیم بازی هم کردیم 12 هم شدیم! لگ هم زیاد میزنه:(! مخصوصا جاهایی که شولووقه سخاته Fight کنی:(! ولی در کل بازیه زیباییست! تو Hollywood Cn:Ehsankalak

kingstreet
22-12-2011, 20:36
با اسم pezhman اومدم الان lvl 3ام.

p30 arman
22-12-2011, 22:31
لگ نداری تو توی بازی؟؟؟؟؟؟؟؟:18:
نکنه روی مخابرات محلتون گیاس انجام دادی گفتی پورتتو نامحدود کنن؟:21:

kingstreet
22-12-2011, 23:08
شبا اصلا لگ ندارم :دی

p30 arman
22-12-2011, 23:36
افهین افهین! منم پس شبا بیام نه؟؟؟؟

---------- Post added at 01:36 AM ---------- Previous post was at 01:35 AM ----------

اقا ما این نسخه sea یا هرچی که این دوستمون لینکشو گذاشته بود گذاشتم واسه دانلود فقط یه چیزی! تو کدوم سرور بهتره بازی کرد یا ایرانی توش بیشتره؟
ایرانی توی این بازی زیاد نیست و من هم اطلاعی اشون ندارم ولی چنتایی که هستیم توی هالیوود بازی میکنیم

kingstreet
23-12-2011, 00:52
فردا یه ساعتی بگو بازی کنیم.
راستی یو لول چندی؟!
من تا 9 رسوندم

p30 arman
23-12-2011, 12:11
من 26 هستم
ساعت 8 میام اگه لگ نداشتم بازی میکنیم

kingstreet
23-12-2011, 20:05
اومدی ادد کن منو.

p30 arman
23-12-2011, 20:47
لگ لگ هستم اصلا نمیشه لوگین کرد :41::13:

kingstreet
23-12-2011, 21:32
عجب کشور مزخرفی داریم خداییش :دی

kingstreet
23-12-2011, 22:14
الان سرعت توپه یه بار دیگه امتحان کن.

Dante May Cry M
24-12-2011, 00:27
من از موقعی که بازی رو دانلود کردم به خاطر لگ شدید که حتی تو Load گیر می کرد ، این بازیرو موقتا کنار گذاشته بودم ، الانم انگار لگه .. هر وقت خوب شد منم میام..

p30 arman
24-12-2011, 13:32
درست بشو نیست! دلتونو صابون نزنید!:31: تازه قراره اینترنتمون از عربستان قطع بشه احتمالا از افریقا و زیمباوه میریم اینترنت میگیریم

kingstreet
24-12-2011, 13:49
تازه میگفتن میخوان سرعت نتو 72 برابر کنن :31: از اولم معلوم بود عرضه شو ندارن.
lvl 13 شدم تا شب 14 میشم.:5:

kingstreet
24-12-2011, 17:42
به جونه بچه ام الان هیچ لگی نداره اینجا تست کنید:20:

p30 arman
24-12-2011, 19:12
چرا باو لگ لگه! تو لگ نداری ما داریم تازه من دیسکانکت هم میشم

kingstreet
24-12-2011, 19:23
آخه سرعت دان من 27kb هستش وی پی ان هم میزنم:19:

Dante May Cry M
26-12-2011, 09:36
آقا من اومدم بازی کسی هست؟ :31:

p30 arman
26-12-2011, 12:01
آخه سرعت دان من 27kb هستش وی پی ان هم میزنم:19:
خب بگو با وی پی میری:31: اونجوری توی pvp لگ میگیری نمیشه بازی کرد !

Dante May Cry M
26-12-2011, 12:28
من الان دارم بدون چیز پی ان بازی می کنم ، لگش خیلی کمتر از قبل شده..

kingstreet
26-12-2011, 13:25
من از دیشب دیگه نشد بازی گنم لگ منم زیاد شد:13:

Dante May Cry M
26-12-2011, 14:01
من یه Sorceress ساختم ، الان لولم 9 شد :31:

kingstreet
26-12-2011, 14:05
اتفاقا منم کلاس جادوگرم:31:
چه سریع لول آپ شدی من 15 ام الان تست میکنم ببینم میشه بازی کرد.:5:

kingstreet
26-12-2011, 14:24
دانته منو ادد کن.
pezhman

Dante May Cry M
26-12-2011, 14:56
آدت کردم ولی تو پارتی ام نمی تونم invite کنمت :41: لول ام 11 شد ، اسمم هم اینه : BayonetaXx

kingstreet
26-12-2011, 17:59
دانته اومدی یه کلن بزن :31:

Dante May Cry M
26-12-2011, 18:48
Disconnect شدم ...

kingstreet
26-12-2011, 20:09
force user شدم:دی

p30 arman
26-12-2011, 20:25
force user شدم:دی

مگه نگفتم باو ele بشید:31: :13: حالا وقتی 32 شدید به حرف من میرسید

kingstreet
26-12-2011, 20:32
دانته گفت میخواد ele بشه منم قبول کردم:46:

p30 arman
26-12-2011, 20:42
دانته گفت میخواد ele بشه منم قبول کردم:46:
خب پس کلاه سرت گزاشته:39:

kingstreet
26-12-2011, 21:53
عجب :18:.:18:

Dante May Cry M
27-12-2011, 00:08
سرت کلاه گذاشته چیه باو ! چرت میگه این آرمان NoOB :thumbsdow
خواستم هر کی یه کلاس مختلف باشه ، تکراری نباشیم .. اون Force User هم دست کمی از Ele نداره به حرف این Noob گوش نکن :31:
اگه اینجوری بود که همه Ele بودن تو بازی .. مرض نداشتن Force User بسازن .. :13:

kingstreet
27-12-2011, 00:17
:دی خوبه دعوا کنید فیض ببریم :5:
آرمان تو هنوزم نمیتونی بازی کنی؟!:27:

p30 arman
27-12-2011, 10:24
سرت کلاه گذاشته چیه باو ! چرت میگه این آرمان NoOB :thumbsdow
خواستم هر کی یه کلاس مختلف باشه ، تکراری نباشیم .. اون Force User هم دست کمی از Ele نداره به حرف این Noob گوش نکن :31:
اگه اینجوری بود که همه Ele بودن تو بازی .. مرض نداشتن Force User بسازن .. :13:

مرتیکه 4.99 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بچه مردم رو گول میزنی!!!!
میگم تو با وی پی ان میری داخل؟

:دی خوبه دعوا کنید فیض ببریم :5:
آرمان تو هنوزم نمیتونی بازی کنی؟!:27:

من خودم اگه بشه میام امشب تست میکنم ببینم چطوریاست:46:
اگه هم بشه merc میسازم که پدر ele هارو در بیارم:21: موهاهاهاهاه

kingstreet
27-12-2011, 15:37
باید دوباره وی پی جور کنم تموم شد اونم وسط بازی:13:

---------- Post added at 05:37 PM ---------- Previous post was at 05:33 PM ----------

جور شد دانته بیا دوباره:دی
:31:
بسوز آرمان:27:

Dante May Cry M
27-12-2011, 16:30
اوضاع نت وخیم شدش انگار ! :13:
یه کم صبر کنیم تا خوب شه بعد باز میریم با هم :20:

kingstreet
27-12-2011, 16:37
وعده ما caldrock village...channel10 ساعت 7 به صرف شام :27:

Dante May Cry M
27-12-2011, 18:54
من رفتم یه کم بازی کردم رسیدم نزدیکای لول 18 ، چون یه لول 37 Ele اومده بود هر Dungeon رو تو 1:30 میرفتیم :21:
ولی شاید نتونم امشب دوباره بیام :41:

kingstreet
27-12-2011, 19:19
من تو بازی ام لگ هم کمه میشه بازی کرد تونستی بیا.

kingstreet
27-12-2011, 22:02
تا نزدیکه لول 18 رسوندم ادامه واسه فردا.:27:
بعضیا بسوزن:21:

Dante May Cry M
28-12-2011, 11:11
من شدم لول 19 ، اگه هستی بیا بریم :46:

kingstreet
28-12-2011, 18:44
فیض داد ادامه واسه فردا:10:

Dante May Cry M
29-12-2011, 13:01
ما که شدیم لول 25 ، کسی خواست بیاد :31:

kingstreet
29-12-2011, 14:04
چه خبره:دی من رفتم تو گیم بیا :10:

Dante May Cry M
29-12-2011, 15:48
آقا ما برقمون رفته بود الان دوباره برق اومد ، اگه هستی بیا دوباره..

kingstreet
29-12-2011, 21:58
امروز اصلا نشد بازی کنیم شدید لگه :41:
یکی بگه کاربرد اینا چیه:دی

Dante May Cry M
29-12-2011, 23:10
امروز اصلا نشد بازی کنیم شدید لگه :41:
یکی بگه کاربرد اینا چیه:دی

عکس و از کجا آوردی LOL
با اونا Hidden Ability های آیتم ها رو آزاد می کنی..
Agate Code ها برای Armor ایناس فقط
Crystal Code برای Main Weapon , Secondry Weapon هستش..
Diamond Code هم برای Accessorys هستش فقط..
Hidden Ability های هر کدومشون هم خاص خودشون و اینکه چه Ability آزاد بشه فقط به شانس مربوط میشه :46:
مثلا یه آیتم +8 رو میبینی 10G هستش ، بعد یکی دیگرو می بینی اونم +8 ولی بخاطر Hidden اش چندید برابر میشه قیمتش ! :21:

kingstreet
30-12-2011, 17:37
دمه شما درد نکنه^^
من یه چند روز نمیتونم بازی کنم:41:

Dante May Cry M
30-12-2011, 22:21
دمه شما درد نکنه^^
من یه چند روز نمیتونم بازی کنم:41:
چرا ! من که تازه لگم بهتر هم شده ! ولی امروز از 10 صبح تا 10 شب بیرون بودیم بازی نکردم :31:
فردا هم Event هستش به خاطر سال 2012 و بیشتر XP اینا میده ها ! سعی کن بیای !

Dante May Cry M
30-12-2011, 22:58
عکس هایی از مسابقات این بازی (Sponsor این مسابقات Intel و Razer بودند)

Dante May Cry M
31-12-2011, 09:33
آقایون 3 نفر دیگه هم قراره به بازی بیان تا فردا یا پس فردا :31:
یکیشون همین الان تو بازیه و داریم با هم بازی می کنیم ، Cleric برداشته و اسمش هم azaramir هستش !

p30 arman
31-12-2011, 10:32
دانته بازی هاشون رو دیدی؟:31: کف میکنه ادم ! منم امشب دوباره تست میکنم ببینم میشه بازی کرد یا نه اگه شد merc میسازم

Dante May Cry M
31-12-2011, 11:34
بلاخره تصمیم گرفتی دوباره بیای؟ :31:

آقایون این تاپیک من در مورد بازی هستش یه نگاه بندازید و بیاید زیاد تر بشیم !
بازی نیازی به چیز پی ان هم نداره !

[SPOILER="تاپیک من در مورد این بازی"]
تاپیک آپدیت شد !!

بازی نیازی به چیز پی ان نداره !

با سلام !
میخوام یک بازی MMORPG رو بهتون معرفی کنم که تو نمایشگاه E3 اخیر بهترین بازی و سریع ترین بازی MMORPG از نظر PVP ( مبارزه تن به تن بازیکن های واقعی ) و گیم پلی بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه تعداد ایرانی ها زیاد باشه شاید بتونیم یک گیلد هم بزنیم به هر حال بازم میگم سریع دانش کنید با هم بازی کنیم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این بازی ساعتی بین 20MB تا 30MB در ساعت مصرف می کنه و حجم بازی 2GB هستش ..

این بازی Fastest Online Action Game هستش که به خاطر Skill های زیاد و جذاب و کنترل بازی هست چون بازی با WASD حرکت و با ماوس به صورت مستقیم ضربه می زنید. ( یعنی اینجوری نیست که دو تا کلیک کنی بعد کاراکترت خودش بره بزنه ، خودت باید کنترل کنی)

معرفی کاراکتر ها :

در این بازی 4 کلاس و شخصیت وجود داره و تمام کلاس ها از LvL یا لِول 15 به دو شاخه تقسیم میشوند که به این شاخه ها 2nd Job می گن که به ترتیب زیر هستند : ( البته در لول 45 به 3rd Job هم خواهید رسید ، اما مکس لول فعلا 40 هستش.)

کلاس Warrior :

در ابتدا از شمشیر بزرگ ( GreatSword ) یا تبر ( Axe ) یا چَکش ( Hammer ) استفاده می کنه و حرکات و Combo های بسیار سریع و کشنده ای چه در PvP و چه در PvE ( مبارزه با غیر بازیکن های واقعی ) دارد.

کلاس های 2nd Job :

1 - Sword Master : این کلاس از Greatsword استفاده می کنه و بسیار کلاس سرعتی و حجومی هستش و از Combo های سریع و پست سر هم زیادی استفاده می کنه.

2 - Mercenary : این کلاس از چکش یا تبر استفاده می کنه و به تانک شبیه هستش و ضربات محلک و بسیار قوی ای استفاده می کنه و دفاع و جون بالایی هم داره اما سرعت آن کمی پایین تر هستش که اصلا به چشم نمیاد و یکی از قوی ترین ها در PvP و همینطور PvE هستش !

کلاس Archer :

این کلاس در ابتدا از تیرکمان کوتاه ( Shortbow ) یا تیرکمان بلند ( Longbow ) یا Crossbow استفاده می کنه و در مبارزه از راه دور مهارت بالایی دارد و ضربات و Combo های بسیار قوی بهره می برد.

کلاس های 2nd Job :

1 - Bowmaster : این کلاس از تیرکمان بلند و Crossbow استفاده می کند و فقط از راه دور مبارزه می کند که Skill های بسیار زیادی برای جلوگیری کردن دشمن از نزدیک شدن به شما و یا فرار کردن با پریدن به آن طرف دشمن و بصورت همزمان ضربه زدن در هوا می باشد که انتخاب بسیار خوبی برای حرفه ای ها هستش چون با حرفه ای شدن در استفاده از Skill ها شما دیگه ضربات بسیار کمی رو دریافت خواهید کرد !

2 - Acrobat : این کلاس از تیرکمان کوتاه استفاده می کند و همان طور که از اسم کلاس پیداس یک آکروبات هستش که باعث میشه Combo های بسیار طولانی و شدیدا قدرتمندی داشته باشد و مهارت این کلاس بیشتر در مبارزه از راه نزدیک هستش و حرفه ای شدن در این کلاس می تونه حریف حتی واقعی رو در عرض مدت کوتاهی از بین ببره !

کلاس Cleric :

این کلاس در ابتدا از گرز ( Mace ) یا Flail یا Wand استفاده می کنه که از ترکیب ضربات فیزیکی و جادویی استفاده می کند.

کلاس های 2nd Job :

Paladin : از گرز یا Mace استفاده می کند ، کلاس Paladin از ضربه های نزدیک استفاده می کند و کلا این کلاس Cleric مثلا کلاس مقدسی هست و از صلیب مسیحیا و حرکاتی که در اسم-اشون Holy به معنی مقدس وجود داره استفاده می کنن و برق و اینا هم استفاده می کنه و به خودش Heal یا جون هم میده و Buff های زیادی داره مثلا دفاع از خود از طرف هر ضربه ای برای یک مدت کوتاهی. این کلاس واقعا یکی از بهترین ها هستش چون Skill های مفید بسیاری داره و تقریبا حرف اول در PvP رو میزنه !

Priest : این کلاس از اسکیل های Heal یا جون دهنده بیشتری استفاده می کنه و بیشتر کلاس پشتیبانی کنندس و از یک چیزهایی که شبیه صلیب هستن هم استفاده می کنه که اینجوریه که اونارو به زمین میندازه و اون ها از خود برق یا Heal خارج می کنند که به دشمن برق زده شود و به خودتون و دیگر دوستاتون Heal بدید...

کلاس Sorceress :

یک زن جادوگر که فقط از جادو در مبارزه استفاده می کند و بسیار قدرتمند نیز می باشد .

کلاس های 2nd Job :

Elemental Lord : زنی جادوگر که از آتش و یخ و این جور عنصر ها استفاده می کند... خیلی ضربات قوی داره که میتونه با یک Combo درست حسابی حتی یک بازیکن واقعی رو تقریبا یکجا بکشه !

Force User : این کلاس قابلیت هایی از جاذبه گرفته تا وایسوندن وقت و سنگ بزرگ بر سر دشمن ظاهر کردن و از این جور چیزا داره که Combo هایی حتی تا 700 تا هم در جاهای نسبتا شلوغ می زنه !

PvE ( مبارزه با غیر بازیکن های واقعی ) :

بازی به حالت Dungeon ای هستش به این صورت که شما برای خرید آیتم یا تقویت اسلحه و یا تشکیل Party و یا هر کاری نظیر این ها در شهر یا Town اقدام می کنید و بعد به Portal هایی می روید که هر کدومشون شما رو به یک Dungeon یا مرحله خواهند برد.
هر Dungeon به 5 درجه سختی تقسیم شده که در درجه سخت تر آیتم های بهتری به دست خواهید آورد که به این نام ها هستن : ( به ترتیب از آسان به سخت )
Abyss , Master , Hard , Normal , Easy
وقتی شما در یک مرحله بمیرید ، می تونید خودتان از یک آیتمی استفاده کنید که روزانه 5 تا به هر کس داده میشه و خودتان را دوباره احیا کنید یا اگر این آیتم رو نداشتید ، دوستان یا اعضا گروهتان هم می تونند از یک آیتم مخصوص زنده کردن دیگر اعضا گروه استفاده کنند و شما رو زنده کنند.
در پایان هر مرحله Boss هایی هم وجود دارد که در درجه سختی Abyss شما باید 2 Boss را همزمان از پا در بیارید . پس از پیروزی در یک مرحله شما میزانی XP یا تجربه کسب خواهید کرد و با رسیدن این XP به یک میزان مشخص شما LvL Up خواهید شد که می تونید Skill های جدیدی رو تمرین یا یاد بگیرید و یا از اسلحه های قویتری که LvL بالاتری لازم داشتند استفاده کنید.

PVP ( مبارزه تن به تن بازیکن های واقعی ) :

حالت Ladder :

Ladder در این بازی بسیار جذاب و معتاد کنندس چون با یک ویژپی به نام Rating همراهه و با مبارزه کردن امتیازاتی هم داده میشه که با این امتیاز ها اسلحه و چیز هایی میشه گرفت که هیچ جای دیگه ای گیر نمیان! Rating بازی به این صورت هستش که با هر پیروزی به Rating شما افزوده میشه و با هر شکست Rating شما کمتر میشه که باعث میشه همه در تلاش برای پیروزی باشن ! Rating در این بازی Ranking هم داره که Rank شما و Top10 رو نمایش می ده.. در مبارزات Ladder می تونید مبارزه ی دیگران هم تماشا کنید و از آن ها تجربه ای کسب کنید و یا لذت ببرید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالت Room :
در این حالت شما یا دیگران یک Room یا اتاق مبارزه می سازید و منتظر می شوید دیگران به Room شما بیان تا با هم مبارزه کنید ، در این حالت هم پس از هر مبارزه به شما Medal هایی داده میشه که با آن ها آیتم های بسیار خوبی رو می تونید تهیه کنید !
می تونید یک Room بسازید و بر روی آن Password یا رمز هم بزارید و بعد با دوستاتون به تمرین یا مسابقه بپردازید .
Room هایی هم وجود داره که حالت Endless یا تمام نشدنی هستن که خود GM ها اونارو گذاشتند و همیشه این Room ها وجود خواهند داشت. در این Room بردن و باختن هم وجود داره اما به سرعت دوباره بازی شروع میشه

توصیه می کنم حتما بیاید بازی کنید چون واقعا گیم پلی جدید و بی نظیری در سبک خودش داره و بهتره بدونید سایت IGN و GameRankings به این بازی امتیاز 8.5 هم داده !

بازی نیازی به چیز پی ان هم نداره !

لطفا سرور Halloween رو انتخاب کنید !

تصاویری از محیط بازی :

Keyboard Control

سیستم مورد نیاز :

عکس هایی از مسابقات این بازی (Sponsor این مسابقات Intel و Razer بودند)

و در نهایت :

سایت اصلی بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2F)

صفحه راهنمای کامل و زیبای بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Finfo.php)

عضویت در سایت اصلی بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .com%2Fsignup)

دانلود بازی با حجم 2.10GB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Fdownload_game.php?source=dn_global_direct_45)

بازیکنان حاضر در بازی :

BayonetaXx - Level 27 Elemental Lord
pezhman - Level 19 Force User
azaramir - Level 5 Cleric
lionpipo - Level 26 Swordmaster

بازیکنانی که قراره اضافه بشند :

kparsakia - Archer or Sorceress
Insomniac - Mercenary
M4JiD - Warrior or Archer
LORD - Priest or Paladin

kingstreet
31-12-2011, 18:35
ایـــــــــول لگ ندارم سریع بیایید

sajad-tnt
31-12-2011, 19:35
ســـلام.
بـه نـظرم بـازی جـالبی هـست: دی ، دوسـتان لـینک دانـلود آخـرین ورژن هـمونی هـست کـه تـوی پـست اولـه؟!.
وقـتی دانـلود کـردم چـقدر آپـدیت لـازم داره (: ؟!.

مـوفق باشـ:40:ـید!.

Dante May Cry M
31-12-2011, 19:44
ســـلام.
بـه نـظرم بـازی جـالبی هـست: دی ، دوسـتان لـینک دانـلود آخـرین ورژن هـمونی هـست کـه تـوی پـست اولـه؟!.
وقـتی دانـلود کـردم چـقدر آپـدیت لـازم داره (: ؟!.

مـوفق باشـ:40:ـید!.
این لینک آخرین ورژنه :
اونو بگیری آپدیت هم نداره !:31:

Dante May Cry M
31-12-2011, 21:42
بازیکنان حاضر در بازی :

BayonetaXx - Level 27 Elemental Lord
pezhman - Level 19 Force User
azaramir - Level 5 Cleric
UGIN3X

Insomniac - Mercenary
LORD - Priest or Paladin
sajad-tnt

p30 arman
31-12-2011, 21:58
من که لگ لگ بودم نمیتونم بیام

Dante May Cry M
31-12-2011, 22:07
من که لگ لگ بودم نمیتونم بیام
باریکلا !
ولی از Town بیای بیرون خیلی بهتر میشه ها !
یکی ام اینکه بیا آیتم ات رو بده به ما به یه دردی بخوردن :31:
من الان 500g دارم لول ام هم 29 شد..

Ehsan Fire
01-01-2012, 08:15
اقا اینم اکانت ما Cs:EhsanFire تو hollywood! میج lvl14

Dante May Cry M
01-01-2012, 08:23
اقا اینم اکانت ما Cs:EhsanFire تو hollywood! میج lvl14
:18:
لول 14 شدی تازه می گی اسم ایناتو ؟ :27:
من الان میام تو بازی ، اسمم : BayonetaXx
آقا اسم کاراکترتم بگو اد کنم !

kingstreet
01-01-2012, 13:47
منم الان میام بینم میشه یا نه:دی

p30 arman
01-01-2012, 14:07
دانته به یاد قدیما !!!!>>>>

Dante May Cry M
01-01-2012, 14:45
دانته به یاد قدیما !!!!>>>>
عکس باهالیه ، Save اش می کنم :31:
اینجارو حال کنید ! :

بازیکنان حاضر در بازی :

BayonetaXx - Level 31 Elemental Lord
pezhman - Level 20 Force User
azaramir - Level 9 Cleric
UGIN3X
Helpax - Mercenary
LORD - Priest or Paladin
MasterRONIN
Pro3line

sajad-tnt

p30 arman
01-01-2012, 15:07
منم با char جدید اومدم فعلا که لگ مگ ندارم ببینم بعدا چی میشه
bluemerc ادد کنید

p30 arman
01-01-2012, 15:43
نه میتونم mailbox باز کنم نه برم gift هامو بردارم !!!! تا کلیک کنم هنگ میکنه!

اولین عکسم بعد از 1-2 ماه DN بازی نکردن :31:

Dante May Cry M
02-01-2012, 18:19
آقایون من بلاخره تونستم بیام تو بازی !
می خواستم یه سوال بپرسم ببینم نظر همگی چیه تا با اکثریت رای انتخاب بشه !

اسم مورد علاقتون برای گذاشتن روی Guild ایرانی چیه؟
bluemerc - Persian Tigers
Helpax - Angels of Doom
pezhman - PERSIANBOY
...

نظرتون رو بگید لطفا !