PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تقویت صدای اسپیکر

mehdi_47
24-08-2011, 22:35
سلام
من اسپیکر مدل C3 دارم.قدرت صداش منرو راضی نمیکنه { با خودم هی میگم ای کاش 50 میزاشتم روش یه مدل S میگرفتم } میخوام اگه بشه صداش رو تقویت کنم، از دوستان تا به حال اینکار رو انجام داده ؟

این اسپیکر کارت صدای خفنی که نمیخواد ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید :11:

mehdi_47
25-08-2011, 22:13
کسی نیست که راهنمایی کنه ؟

Havbb
25-08-2011, 23:48
اسپیکر هایی که به صورت کیت هست و خود کاربر به هم وصل میکنه ، با تقویت ترانس برقش میشه صداش رو تقویت کرد ولی اسپیکر هایی که کارخونه میبنده رو نمیدونم. فکر میکنم کارخونه ترانس مناسبی گذاشته باشه ولی دوست داشتی یه امتحان بکن....

saeed_2007r
13-09-2011, 18:55
من یه لب تاب داشتم تو ویندوز xpصداش خیلی کم بود"
ویندوز 7رو نصب کردم صداش باورتون نمیشه دوبرابر شد
تو هم امتحان کن!!!

mehdi_47
03-11-2011, 20:28
سلام
این تاپیک رو خیلی وقته ایجاد کردم اما کسی جواب قانع کننده ایی نداد.آیا با تعویض بلندگوی ساب میشه باس بیشتری گرفت ؟

Mahdi_Moosavi
03-11-2011, 22:13
سلام
این تاپیک رو خیلی وقته ایجاد کردم اما کسی جواب قانع کننده ایی نداد.آیا با تعویض بلندگوی ساب میشه باس بیشتری گرفت ؟

خیر . به هیچ وجه توصیه نمیشه این نوع اسپیکرهای حرفه ای رو تقویت کنید.

تنظیم خودکار گین تقویت آمپلی فایر این اسپیکر ( EIDC ) در صورت افزایش Distortion خروجی ( که می تونه با تعویض ساب دستگاه بیشتر بشه ) به صورت خودکار گین تقویت خروجی رو کاهش میده.

mehdi_47
03-11-2011, 22:58
این سوال برای من همیشه پیش اومده که ایا میشه این اسپیکرهای گنده ایی که با قیمتهای نسبتاً پایین میفروشن رو هم ردیف با اسپیکر C3 قرار ادا یا نه ؟
من قدرت صدای مدلای بالاتر ادیفایر رو تجربه نکردم.یه مدلی داره که از سری S هست و قیمتش هم حدوداً 220 تومنه.ارزش داره این مدل رو تهیه کنم ؟

amd>intel
03-11-2011, 23:17
دوست خوبم اگر ميخواي خروجي خوبي داشته باشي يه اسپيكر خوب ميخواي مثل مدل 5.1 كرتيو و يك ساند حرفه اي مثل سري xfi شركت كرتيو با اين تركيب صداي خوبي خواهيد اشت . من خودم يك كارت كرتيو دارم ولي متاسفانه اسپكرم خيلي ضعيفه . هميشه ياد داشته باشيد وضوح و كيفيت صدا مهمه تر از حجم صداست . كسي كه حرفه اي صداست دنبال صداي كيفيت صداست تا حجمش
بلتودگو هاي حرفه اي 2 تكه هم براي تركيب عادي عالي هستند

mehdi_47
03-11-2011, 23:39
دوست خوبم اگر ميخواي خروجي خوبي داشته باشي يه اسپيكر خوب ميخواي مثل مدل 5.1 كرتيو و يك ساند حرفه اي مثل سري xfi شركت كرتيو با اين تركيب صداي خوبي خواهيد اشت . من خودم يك كارت كرتيو دارم ولي متاسفانه اسپكرم خيلي ضعيفه . هميشه ياد داشته باشيد وضوح و كيفيت صدا مهمه تر از حجم صداست . كسي كه حرفه اي صداست دنبال صداي كيفيت صداست تا حجمش
بلتودگو هاي حرفه اي 2 تكه هم براي تركيب عادي عالي هستند

من دقیقاً متوجه نشدم.شما میگی کارت صدای قوی تهیه کنم ؟ یا اینکه اسپیکر یه مدل دیگه بگیرم ؟

vegas
04-11-2011, 19:51
من دقیقاً متوجه نشدم.شما میگی کارت صدای قوی تهیه کنم ؟ یا اینکه اسپیکر یه مدل دیگه بگیرم ؟
هم کارت صدا هم یه اسپیکر حرفه ای 5.1 که قیمتش بالای 500 میشه !

I Am Gangster
10-11-2011, 11:03
یه برنامه ی تقویت صدا هستش !
اگولی از کیفیت صدا میگیره اگه میخوای تا برات بزارم !