PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جلوگیری از دانلود

GHALEHNOEY
24-08-2011, 12:37
با سلام .
با وجود اینکه چند روز از خرید adsl میگذره حجم زیادی از ترافیکم کم شده فکر کنم سیستمم ویروسی بوده یا اینکه نرم افزار ها آپدت میشده حالا میخوام جلوشو بگیرم.
راهی هست که بشه فقط صفحه باز کرد و جلوی دانلود رو گرفت

hp980
24-08-2011, 12:44
با سلام .
با وجود اینکه چند روز از خرید adsl میگذره حجم زیادی از ترافیکم کم شده فکر کنم سیستمم ویروسی بوده یا اینکه نرم افزار ها آپدت میشده حالا میخوام جلوشو بگیرم.

آپديت اتومات ويندوز رو خاموش كنيد و رو سيستمتون يك آنتي ويروس نصب كنيد.
راه ديگه اي فكر نميكنم داشته باشه!!!

l30l30y
24-08-2011, 12:45
با سلام .

نرم افزار ZONE Alarm و اکثر فایروال ها

GHALEHNOEY
24-08-2011, 13:19
بهترین روش چیه؟

alivw71
24-08-2011, 13:37
با سلام .
یه فایلی به اسم svhost که تو قسمت win32 ویندوز هستش باید بلوکش کنی .
pc tools firewall رو دانلود کن .خودش جلوی اتصال این فایل به اینترنت رو میگیره.

peysun
25-08-2011, 14:01
svhost این فایل بردم تو سند باکس انتی ویروس ویندوز بالا نمی یومد دی وی دی ویندوز رو گذاشتم سیستم ریستور کردم رایپر کردم فایده نداشت از sofe mode وارد ویندوز می شد ولی معمولی هر کار کردم نشد اخرش یادم اومد که این فایل رو بردم تو سند باکس انتی ویروس به خاطر این که تو ویروس توتال که ویرس کشی کردم 1 انتی ویروس ویروس شناختش
بعد رفتم از sofe mode وارد ویندوز شدم و انتی ویرس رو حذف کردم و بعدش درست شد و بعدانتی ویروس رو دوباره نصب کردم
اگه این فایل svhost بلوک کردین و ویندوز بالا نیومد باید کارهای بالا که گفتم انجام بدین

GHALEHNOEY
28-08-2011, 15:02
یه فایلی به اسم svhost که تو قسمت win32 ویندوز هستش باید بلوکش کنی .
pc tools firewall رو دانلود کن .خودش جلوی اتصال این فایل به اینترنت رو میگیره.
با تشکر.
از نرم افزار private firewall استفاده میکنم بعضی مواقع اجازه دسترسی فایلی به اسم svhost رو به اینترنت می خواد .کاربرد این فایل چیه؟

GHALEHNOEY
28-08-2011, 15:59
اینم عکسش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

GHALEHNOEY
28-08-2011, 16:05

alivw71
28-08-2011, 16:43
یکی از فایل های اجرایی ویندوز هست که فایل های با پسوند dll رو اجرا میکنه . همین منو استارت و...
اینم تایپیک که توضیح کامل داده شده: