PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوستان برای پخش فیلم (کلیه فایلهای صوتی و تصویری) از روی هارد چی بگیرم؟

reza,n
23-08-2011, 09:34
با سلام:
دوستان من چند تا هارد دارم که پر از فیلم و فایلهای صوتی و تصویر ی با فرمتهای مختلف هستش. میخواستم پخش کننده ای بگیرم که بتونه این فایلها رو برام پخش کنه. البته اینو هم بگم که خیلی از فایلهای با فرمت HD هستش و در واقع توی هارد هر فایل با هر فرمتی پیدا میشه میخواستم لطف کنید راهنمایی کنید که چه پلیری بگیرم که بتونه این پخش کنه و در واقع این مشخصات رو داشته باشه:
1) همونطور که خدمتتون عرض کردم تا حد امکان فرمتهای مختلف رو پخش کنه (خصوصا" دیویکس,mp4 , avi و mkv)
2) برای زیرنویس مشکل نداشته باشه
3) از برندهای تائید شده باشه و در واقع کیفیت پخش تصاویر هم قابل باشه.
4) دی وی دی پلیر بودنش خیلی اهمیت نداره.

با سپاس
رضا

isfahaneshop
23-08-2011, 13:09
با سلام:
دوستان من چند تا هارد دارم که پر از فیلم و فایلهای صوتی و تصویر ی با فرمتهای مختلف هستش. میخواستم پخش کننده ای بگیرم که بتونه این فایلها رو برام پخش کنه. البته اینو هم بگم که خیلی از فایلهای با فرمت HD هستش و در واقع توی هارد هر فایل با هر فرمتی پیدا میشه میخواستم لطف کنید راهنمایی کنید که چه پلیری بگیرم که بتونه این پخش کنه و در واقع این مشخصات رو داشته باشه:
1) همونطور که خدمتتون عرض کردم تا حد امکان فرمتهای مختلف رو پخش کنه (خصوصا" دیویکس,mp4 , avi و mkv)
2) برای زیرنویس مشکل نداشته باشه
3) از برندهای تائید شده باشه و در واقع کیفیت پخش تصاویر هم قابل باشه.
4) دی وی دی پلیر بودنش خیلی اهمیت نداره.

با سپاس
رضا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید