PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دیویدی پلیر خانگی با قابلیت پخش DVD/DIVX/MP3/JPEG با لنز قوی

Soalziad
23-08-2011, 09:30
با سلام. یک محصول خانگی معمولی میخواستم که فرمت های روز رو پشتیبانی بکنه. یعنی دیویدی و avi/mp3/jpeg و اگر زیرنویس srt رو هم نشون بده که چه بهتر. بودجه 70 تا 80 هزار تومان هست. فقط میخوام لنزش قوی باشه و حداقل 5 سالی کار کنه. خلاصه دردسر نداشته باشه. من البته میدونم که دستگاه های مختلفی هم هستند که Mkv پخش میکنن و زیرنویس فارسی رو نشون میدن و حتی خودشون ----- دیجیتال هم هستند و 15 کانال استانی رو هم میگیرن و تازه برنامه ها رو ضبط هم میکنن ولی به نظرم اکثرا مارک های متفرقه هستند؟ یعنی من ترجیح میدم که همون دیویدی و ام پی 3 و avi و عکس که دستگاه های 8 سال پیش هم نشون میدادن رو فقط نشون بده ولی دستگاه کارا باشه و خراب نشه. حالا اگر مدل معتبری باشه که اون 4 کار اضافه رو هم بکنه که خب چه بهتر. اما اینکه فیلیپس تقلبی یا مارک هایی مثل مارشال و اینا بخوام بگیرم برای اونها حقیقتش اولویت نداره برام. با تشکر از شما.

جهانمو
23-08-2011, 09:38
برو lg با گارانتی گلد ایران بخر از اونا که usb رو میخونه من خودم دارم لنز واقا قوی دو سال دارم اخ نگفته رو usb هم فیلم اهنگ عکس نگاه میکنم قیمتش هم 60 هزار

isfahaneshop
23-08-2011, 13:07
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Soalziad
23-08-2011, 21:05
مارک و مدل معتبر میخوام.

isfahaneshop
24-08-2011, 12:39
مارک و مدل معتبر میخوام.
شرکت گارانتی کننده اش ، توی کار گارانتی لپ تاپ و ... است و معتبر است