PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار ریکاوری برای عکس میخواسنم که فقط یک پوشه رو سرچ کنه

mahyarSAMSUNG
22-08-2011, 14:02
من با داشتن نرم افزار handy revovery و Recover My Files وقتی بخوام یه قسمت از درایومو سرچ کنم نمیتونم ... یعنی گزینه ای نداره ... مثلا فقط میشه درایو اف رو گشت که درایو اف من 200 گیگ حجمشه و خیلی طول میکشه .ولی من چون میدونم اون عکسی که پاک شده توی کدوم پوشه هستش میخوام فقط اون پوشه رو بگرده که خیلی طول نکشه آیا نرم افزاری هست که دقیقا همون قسمت از هارد رو بگرده ؟ :46:

jafarian
22-08-2011, 14:50
شماازهربرنامه ریکاوری که استفاده کنید یک قسمت مخصوص تنظیماتی هست که دراون زمینه میخواین جستجو کنید بطورمثال فقط میخواین عکس ریکاوری کنید یا فیلم و غیره بطورمثال شما برنامه MiniTool Power Data Recovery نصب کنید بعدش به تپ advanced setting طبق عکس پایین برین و فقط تیک گزینه ایمیج بزارین باشه مابقی رو بردارین:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahyarSAMSUNG
23-08-2011, 08:37
از جوابتون ممون ولی فکر کنم درخواست منو خوب نخوندین ... من مشکلم پسوند سرچ کردن نیست ... من مشکلم اینه که فقط یه قسمت کوچیک از هارد رو سرچ کن مثلا یه پوشه ... که توی این نرم افزار هایی که گفتم ندیدم .... میخوام یه پوشه رو سرچ کنه یا حداقل یه قیمت از کم رو سرچ کنه نه یه درایو مثلا اف که 200 گیگا بایت .. حساب کردم برای یه عکس باید 24 ساعت صبر کنم تا هاردمو اسکن کنه

jafarian
23-08-2011, 16:03
شما که 200 گیگ عکس ندارین داخل یک درایو خودتون شما باید ازتو قسمت تنظیمات برنامه ریکاوری خودتون گزینه مربوط به عکس تیک بزنید بعدشم سرچ کنید تو داخل درایو مورد نظر عکس شما رو پیدا کنه وگرنه برنامه ای که اسم ی یک پوشه رو بدین تا برای شما بتونه ریکاوری کنه تا اونجا که من میدونم وجود نداره.

mahyarSAMSUNG
24-08-2011, 17:41
شما که 200 گیگ عکس ندارین داخل یک درایو خودتون شما باید ازتو قسمت تنظیمات برنامه ریکاوری خودتون گزینه مربوط به عکس تیک بزنید بعدشم سرچ کنید تو داخل درایو مورد نظر عکس شما رو پیدا کنه وگرنه برنامه ای که اسم ی یک پوشه رو بدین تا برای شما بتونه ریکاوری کنه تا اونجا که من میدونم وجود نداره.

آخه این چیزی که من میگم فکر نکنم چیزیه که به فکر کسی نرسه ... منظورم اینه که مگه میشه تا الان برنامه ریکاوری نیومده باشه که نشه قسمتی از هارد رو انتخاب کرد و اسکن کرد ؟ حالا فقط منظورم پوشه نیست ... مثلا تعیین کرد که از کجای هارد شروع کنه تا کجا .... چون من این چیزی که شما میگید رو تست کردم میتونم بگم حدود 24 ساعتی طول میکشید اسکن ... حالا موضوه اسکنش نیست ... همون 20 دقیقه اول نزدیک 4000 هزارتا عکس پیدا کرد .... بعد از اسکن کامل باید 20 هزارتا عکس ریکاوری شده رو بگردم برای چندتا عکس .... :41: