PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه سوال در مورد اینترنت ADSL...

tazevared2006
21-08-2011, 06:07
من از مخابرات اینترنت گرفتم با سرعت 128. همیشه همیشه همیشه مودمم روشنه و چراغ DSL مودمم هم روشنه و اینترنت دارم. وقتی کامپیوتر رو روشن میکنم و وارد صفحه ویندوز میشم زمانی که با اینترنت کاری ندارم هم میزارم که روشن بمونه و کارای دیگه ام رو انجام میدم (فیلم میبینم، بازی میکنم،...). یکی از دوستام میگه وقتی کار نداری دیسکانکت کن. اینجوری پول تلفنت زیاد میشه و از اکانتت کم میشه و از این حرفا. حالا سوالم اینه که وقتی که من سند و رسیو ندارم یعنی از اینترنت استفاده نمیکنم هم مگه از اکانتم کم میشه یا مثلا پول تلفنم بیشتر میشه؟؟؟
مرسی

hassanshaikhi
21-08-2011, 06:16
خیر دوست عزیز. شما وقتی هم که استفاده میکنید 1 ریال هم بابات پول تلفن نمیدید.
مگه اینترنت dialup هست که بخاد پول تلفن بیاد.چون Adsl خط تلفن اشغال نمیشه پس در نتیجه هیچ پول تلفنی هم نمیاد
اینترنت مخابرات هم معمولا نامحدود هست پس از این لحاظ که از اکانتتون کم بشه یا نه نباید جای نگرانی براتون باشه.

a6543210
21-08-2011, 09:06
منظور دوستتون اینه که ممکنه نرم افزارهایی بدون اینکه شما بخواین از اینترنت استفاده کنند مثل آپدیت ویندوز یا هر نرم افزار دیگه ای خودشو اتو ماتیک آپ می کنه! این باعث می شه حجمتون رو بدون اینکه متوجه بشین نوش جونش کنه!:20:

tazevared2006
21-08-2011, 09:21
خیر دوست عزیز. شما وقتی هم که استفاده میکنید 1 ریال هم بابات پول تلفن نمیدید.
مگه اینترنت dialup هست که بخاد پول تلفن بیاد.چون Adsl خط تلفن اشغال نمیشه پس در نتیجه هیچ پول تلفنی هم نمیاد
اینترنت مخابرات هم معمولا نامحدود هست پس از این لحاظ که از اکانتتون کم بشه یا نه نباید جای نگرانی براتون باشه.
مرسی دوست من. منم با شما موافقم. میخواستم مطمئن شم. آخه این دوستم یه جوری با اعتماد به نفس حرف میزد که شوربختانه حرفشو باور کردم.

منظور دوستتون اینه که ممکنه نرم افزارهایی بدون اینکه شما بخواین از اینترنت استفاده کنند مثل آپدیت ویندوز یا هر نرم افزار دیگه ای خودشو اتو ماتیک آپ می کنه! این باعث می شه حجمتون رو بدون اینکه متوجه بشین نوش جونش کنه!:20:
نه عزیز. حواسم به اون نرم افزارها هست. هیچی ندارم که بخواد آپدیت بشه خود به خود مگه این که من آپدیتش کنم.