PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارور 711 و 1068 در ویندوز سون

B.J.U
21-08-2011, 05:28
سلام
من امروز وقتی میخواستم با پی وی ... کانکت بشم ارور 711 رو داد
تو نت سرچ کردم یعنی نمیتونه به ریموت و اینا وصل بشه
و توی Services.msc هم رفتم ولی نمیشه اون سرویس هارو اتارت کرد و ارور 1068 میده
هر کاری کردم درست نمیشه
اگه میشه بگید مشکل از کجاست

kane32
12-09-2011, 09:59
سلام
من امروز وقتی میخواستم با پی وی ... کانکت بشم ارور 711 رو داد
تو نت سرچ کردم یعنی نمیتونه به ریموت و اینا وصل بشه
و توی Services.msc هم رفتم ولی نمیشه اون سرویس هارو اتارت کرد و ارور 1068 میده
هر کاری کردم درست نمیشه
اگه میشه بگید مشکل از کجاست

با سلام من این مشکلو حل کردم و خیلی بد مشکلی هست ولی راحت حل میشه ارور 711 اروریست که نمیزاره کانکشنی در سیستم شما باز بشه حالا یا نمیزاره کانکشنه دی اس ال وصل شه یا وی پی ان و در بعضی مواقع هر دو

راه حل ابتدا روی safe mode سیستمو میاریم بالا
بعد میریم تو درایوی که ویندوز نصبه میریم تو پوشه ی windows
بعد میری تو پوشه ی system 32
پوشه ی log files
پوشه ی wmi
و در اخر هم وارد پوشه ی RtBackup میشی و تمام فایلهای توی این پوشرو پاک میکنی فقط توجه کن باید تو حالت safemode این مراحلو انجام بدی وگرنه فایلها پاک نمیشن بعد از اینکه فایلهای توی RtBackup رو پاک کردی سیستو روی حالت عادی بیار بالا و میبینی که کانکشنت ردیف شده

B.J.U
13-09-2011, 01:16
اویل ردیف شد
ولی تا همین چند روز پیش کار میکرد الان ارور 807 میده :دی
:41:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میکه your connection with network is intrupted یه چزی تو انی مایه ها
اگه میشه یه راه حلی پیشنهاد بدین

B.J.U
13-09-2011, 16:31
مشکل حل شد
اگه کسی مشکل رو داشت
یعنی ارور 807 رو رفت به من پ.خ بده تا کمکش کنم

kane32
15-09-2011, 11:46
درود بر دوست عزیز اقای بی جی یو این ارور 711 معمو لا بعد از ریستارت دوباره بر میگرده و برایراحت شدن از دستش با ید یک کلید رو در رجیستری پیدا کنیم اینم مسیرش

Open HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\servic es\SstpSvc

وقتی به مرحله ی اخر یعنی SstpSvc رسیدیم سمت راست توی لیست رویی start راست کلیک میکنیم و از منوی باز شده modify رو انتخاب میکنیم و هر عددی که توی قسمت خالی بود یکی ازش کم میکنیم مثلا اگه تو جای خالی عدد 3 بود میکنیمش 2 و مشکل برای همیشه بر طرف میشه

---------- Post added at 12:46 PM ---------- Previous post was at 12:44 PM ----------

مشکل حل شد
اگه کسی مشکل رو داشت
یعنی ارور 807 رو رفت به من پ.خ بده تا کمکش کنم

دوست گلم دقیقا وقتی من جواب این سوالو دادم بهد از دو روز خودم تازه این مشکلو برطرف کرده بودم و سریع راه حلو گفتم چون دفه بعدی که مشکل خوردم سریع بیام اینجا راه حلو پیدا کنم هم مشکل شما دوست گلو حل کنم به نظرت بهتر نیست راه حلامونو تو انجمن بگیم تا اگه یادمون رفت خودمون دوباره پیداش کنیم و مشکله خچن نفر دیگه که مشکلشونو دارن سرچ میکنن حل کنیم

Davood21
12-11-2011, 12:15
با سلام من این مشکلو حل کردم و خیلی بد مشکلی هست ولی راحت حل میشه ارور 711 اروریست که نمیزاره کانکشنی در سیستم شما باز بشه حالا یا نمیزاره کانکشنه دی اس ال وصل شه یا وی پی ان و در بعضی مواقع هر دو

راه حل ابتدا روی safe mode سیستمو میاریم بالا
بعد میریم تو درایوی که ویندوز نصبه میریم تو پوشه ی windows
بعد میری تو پوشه ی system 32
پوشه ی log files
پوشه ی wmi
و در اخر هم وارد پوشه ی RtBackup میشی و تمام فایلهای توی این پوشرو پاک میکنی فقط توجه کن باید تو حالت safemode این مراحلو انجام بدی وگرنه فایلها پاک نمیشن بعد از اینکه فایلهای توی RtBackup رو پاک کردی سیستو روی حالت عادی بیار بالا و میبینی که کانکشنت ردیف شده

درود بر دوست عزیز اقای بی جی یو این ارور 711 معمو لا بعد از ریستارت دوباره بر میگرده و برایراحت شدن از دستش با ید یک کلید رو در رجیستری پیدا کنیم اینم مسیرش

Open HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\servic es\SstpSvc

وقتی به مرحله ی اخر یعنی SstpSvc رسیدیم سمت راست توی لیست رویی start راست کلیک میکنیم و از منوی باز شده modify رو انتخاب میکنیم و هر عددی که توی قسمت خالی بود یکی ازش کم میکنیم مثلا اگه تو جای خالی عدد 3 بود میکنیمش 2 و مشکل برای همیشه بر طرف میشه

---------- Post added at 12:46 PM ---------- Previous post was at 12:44 PM ----------

دوست گلم دقیقا وقتی من جواب این سوالو دادم بهد از دو روز خودم تازه این مشکلو برطرف کرده بودم و سریع راه حلو گفتم چون دفه بعدی که مشکل خوردم سریع بیام اینجا راه حلو پیدا کنم هم مشکل شما دوست گلو حل کنم به نظرت بهتر نیست راه حلامونو تو انجمن بگیم تا اگه یادمون رفت خودمون دوباره پیداش کنیم و مشکله خچن نفر دیگه که مشکلشونو دارن سرچ میکنن حل کنیم

سلام

این راه حل، مشکل من رو هم حل کرد.
خیلی ممنون :11:

mostafamoeti
06-02-2012, 11:57
باسلام من کامپیوترم دچاراررور711شده وراههای دوستان راامتحان
کردم امابعداز(reset)کردن کامپیوتردوباره روزازنوروزی ازنولطفا راهنماییم کنید؟

tantan_1375
31-05-2012, 15:49
سلام
منم ویندوزم همین ارور رو میده.همه کارایی که گفتید رو انجام دادم ولی ویندوز که ریستارت میشه دوباره اون ارور رو میده
کمک کنید لططططططططططططططططططفا
خیلی مهمه

saeedavril
07-03-2013, 01:05
دوستان من هر دو روش رو تست کردم !!! ولی جواب نداد !!!
ممنون میشم اگر راه دیگه ای است بهم بگید !!!

البته تو سایتهای خارجی نوشته بود که بعضی ها این مشکل رو دارن !! اگر نیمخوان ویندوز عوض کنن با repair کردن وین مشکلشون حل میشه !!! ولی متاسفانه من نمیتونم در حال حاضر ویندوز م رو ریپیر کنم

راهی نیست که فقط تنظیمات services ریستور کنیم ؟ به حالت پیش فرض در بیاد !! چون من یکم تغییرات داده بودم تو این قسمت از ویندوز !! احتمال داره همین باعث شده باشه که این مشکل واسم پیش اومده !!!