PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ساخت خنک کننده برای کارت گرافیک Nvidia Geforce 9400

behzad74
21-08-2011, 03:01
سلام دوستان
من یک کارت گرافیک nvidia geforce 9400 دارم که خیلی داغ میکنه . حالت معمولی 63 . و در موقع بازی 75 میشه .
فن هم نداره و یک گرما گیر اهنی بزرگ داره . میخاستم یک فن براش بذارم . راهنمایی کنید که چه نوع فنی با چه اندازه ای . و چجوری گیر کنم ؟؟؟؟

راستی نوع فنی که میخام 100% بی صدا باشهههههههه:8::31:

این هم عکس کارت گرافیک :

---------- Post added at 04:01 AM ---------- Previous post was at 04:00 AM ----------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

privatedlove
21-08-2011, 10:50
سلام دوستان
من یک کارت گرافیک nvidia geforce 9400 دارم که خیلی داغ میکنه . حالت معمولی 63 . و در موقع بازی 75 میشه .
فن هم نداره و یک گرما گیر اهنی بزرگ داره . میخاستم یک فن براش بذارم . راهنمایی کنید که چه نوع فنی با چه اندازه ای . و چجوری گیر کنم ؟؟؟؟

این هم عکس کارت گرافیک :

---------- Post added at 04:01 AM ---------- Previous post was at 04:00 AM ----------

یه فن 10 یا 8 سانتی که پشت کیس یا روی دربش میبندن به قیمت 2 هزار تومان خریداری کن.
برقش را از کابل های برق IDE بگیر.
فن رو دقیقا بذار زیر گرافیک که بچسبه به این هیت سینک.
زیر فن هم یه چیزی مثل کاغذ بذار که نیوفته.اونوقت بدون صدا کار میکنه
من یه 5750 دارم که فن نداره.این کار رو کردم دماش از 50 بالاتر نمیره.خوزستان هم هستم.نه فن 40-50 تومنی لازمه نه....

behzad74
21-08-2011, 15:18
یه فن 10 یا 8 سانتی که پشت کیس یا روی دربش میبندن به قیمت 2 هزار تومان خریداری کن.
برقش را از کابل های برق IDE بگیر.
فن رو دقیقا بذار زیر گرافیک که بچسبه به این هیت سینک.
زیر فن هم یه چیزی مثل کاغذ بذار که نیوفته.اونوقت بدون صدا کار میکنه
من یه 5750 دارم که فن نداره.این کار رو کردم دماش از 50 بالاتر نمیره.خوزستان هم هستم.نه فن 40-50 تومنی لازمه نه....
ببین این هیت سینک وقتی که روی مادربرد نصب میشه برعکس میشه . الان که تو تصویر میبنی سینک بالاست ولی موقع نصب پایینه . برای اون چیکار کنم که نیفته؟

privatedlove
21-08-2011, 22:20
ببین این هیت سینک وقتی که روی مادربرد نصب میشه برعکس میشه . الان که تو تصویر میبنی سینک بالاست ولی موقع نصب پایینه . برای اون چیکار کنم که نیفته؟
خوب منم همون رو گفتم.زیرش یه کاغذی تا کن یا چیزی بذار که مثل ستون نگهش داره.گراف منم همینطور هیت سینکش رو به پایینه.فقط یه چیزی هست که اگه اون فن رو گرفتی یه سمتش بیشتر هوا رو منتقل میکنه و شدت پرتابش بیشتره.اون سمت رو بذار به سمت هیت سینک

AliSub
22-08-2011, 03:39
فن از پشت به هیت سینک بچسبون بعد هم دورش کمی چسب قطره ای بزن.
من یه 7200GS داشتم دماش به 80 هم میرسید ولی الان با فن از 53 درجه بیشتر نشده.:20:

yaghobonline
28-08-2011, 12:44
سلام دوستان

این هم عکس کارت گرافیک :

به نظرم یه فن استاندارد براش بگیر و سراغ ساخت فن و اینا نرو !
شاید یه مقدار هزینه کنی ولی دیگه تا مدت زیادی خیالت راحت هستش
اگه بخوای برای فرار از هزینه خودت یه چیزی سر هم کنی مدت زیادی طول نمی کشه که به مشکل بر می خوری !

Hamed DC
11-11-2011, 17:14
سلام دوستان

این هم عکس کارت گرافیک :

سلام.
میتونی از فنهای 90یا120میلیمتری Enermaxاستفاده کنی.

pooria-ir
17-12-2011, 16:49
سلام دوستان

این هم عکس کارت گرافیک :

آقا چرا خرج بیخود میکنی،بیا

مشروحشم اینجا بخون

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

nabi.com
05-01-2012, 11:37
دوست عزیز من با نظر AliSub ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و pooria-ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) موافقم:10: چرا خرج اضافی کنی خودت اون فن رو متصل کن و اگر هم میترسی چسب قطره ای کنده بشه هیت سینگ رو از جاش دربیار و بامته 2 دو طرف هیت سینگ رو سوراخ کن قبل اون:28: جاهایی رو که سوراخ میکنی ببین با خازن یا چیزی دیگه رو مین گرافیک تداخل نداشته باشه و با دو عدد مهره و پیچ و چها واشر ببندش اینطوری خیالت راحته راحت میشه:31: اما دوست من اگه زیاد وارد نیستی هشدار میدم:17: این کار رو نکن که گرافیکت رو خراب میکنی :31::31::31: